Tiskárna Lelka

year of establishment: 0
year of termination: 0
city: Dolní Bojanovice (Hodonín)
address: Kyjovská 579

notes:
-
Historie tiskárny se datuje od roku 1990, kdy manželé Vojtěch Lelka a Ludmila Lelková vybudovali v suterénu svého rodinného domu malou ofsetovou tiskárnu se základním strojovým vybavením. Po dvou letech byla provozovna přestěhována do nové montované budovy uprostřed obce a v roce 1995 byla k této budově přistavěna zděná výrobní hala. Současně s rozšiřováním výrobních prostor přibývali zaměstnanci, moderní tiskové stroje a zařízení.
V roce 2004, kdy ve firmě pracovalo 25 zaměstnanců, byl TISKÁRNĚ LELKA udělen certifikát jakosti a kvality ISO 9001:2000.
Neustálé zvyšování objemu výroby a nedostatek výrobních prostor vyřešila firma zásadním rozhodnutím - postavit moderní provozovnu na zelené louce, mimo obec. V roce 2006 se tiskárna podruhé přestěhovala a od 1.5.2006 byl spuštěn provoz s 30 zaměstnanci v nových prostorách na okraji obce Dolní Bojanovice.
Do té doby pouze ofsetový provoz byl v roce 2007 rozšířen o flexotiskovou technologii na tisk samolepících etiket v kotouči. Postupem času je výroba doplňována o další stroje včetně digitálních zařízení pro malonákladové zakázky.
tiskarna-lelka.cz, 9.7.2016