from - to
|
student, school, city
|
???? - ????
|
Štrbíková Veronika, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
???? - ????
|
Zelenka Milan, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1984 - 1998
|
Hudák-Pavlík Martin, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1987 - 1991
|
Konrádová Lenka, *1973, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1987 - 1991
|
Vávrová Marie, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1988 - 1992
|
Voborniková Klára, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1988 - 1992
|
Čechová Kateřina, *1973, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1988 - 1992
|
Fekar Miloslav, *1973, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1988 - 1992
|
Sedláková Aneta, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1989 - 1993
|
F. G., Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1989 - 1995
|
Stránská Iva, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1989 - 1993
|
Hábl Patrik, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1989 - 1993
|
Samuels Karla, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1989 - 1991
|
Vavrečka Michal, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1990 - 1994
|
Dostálová Andrea, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1990 - 1994
|
Ewing Kateřina, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1990 - 1994
|
Sýkora Josef, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1990 - 1994
|
Tržil František, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba
|
1991 - 1995
|
Vašková Hana, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1991 - 1995
|
Šemberová Eva, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní a užitá malba
|
1991 - 1995
|
Hošková Hošťálková Marta, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1992 - 1996
|
Albrechtová Dučáková Iveta, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1992 - 1996
|
Vinklárková Hana, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1992 - 1993
|
Tvrdoňová Gabriela, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1992 - 1996
|
Šuráň Milan, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1992 - 1996
|
Bednaříková Silvie, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1992 - 1996
|
Dederle Miroslav, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1992 - 1996
|
Hána David, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1992 - 1996
|
Chmelík Jiří, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1992 - 1996
|
Kollárová Lucia, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1993 - 1997
|
Kalivodová Hana, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1993 - 1997
|
Bětáková Ludmila, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1993 - 1997
|
Vlková Miroslava, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1993 - 1997
|
Boháčová Kristýna, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1993 - 1997
|
Hanzlová Alžběta, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1993 - 1997
|
Sléha Lubomír, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), malba a grafika
|
1994 - 1998
|
Lagová Petříčková Kristýna, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1994 - 1997
|
Macháňová Vanda, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1994 - 1998
|
Kolářová Simona, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1994 - 1998
|
Solárová Alžběta, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1994 - 1998
|
Blaha Tomáš, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1994 - 1998
|
Beránek Zdeněk, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1994 - 1998
|
Grbič Damir, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1995 - 1999
|
Havlíčková Andrea, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1995 - 1999
|
Holba Lubomír, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1995 - 2000
|
Vlk Jan, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1995 - 1999
|
Fábry Michal, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1995 - 2000
|
Spurný Jaroslav, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1995 - 1999
|
Kohoutková Romana, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1996 - 2000
|
Kosíková Martina, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní a užitá malba
|
1996 - 2000
|
Šupálková Alena, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1996 - 1998
|
Gazárek Pavel, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1996 - 2000
|
Bařinková Tereza, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1996 - 1999
|
Chaloupka Petr, *1968, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1997 - 2001
|
Jahodová Lenka, *1981, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1997 - 2001
|
Horáček Petr, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1997 - 2001
|
Vránová Marie, *1981, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1997 - 1998
|
Benešová Zdeňka, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1997 - 2002
|
Raška Petr, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1998 - 2003
|
Vavrušová Lucie, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1998 - 2002
|
Silný Roman, *1983, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní a užitá malba
|
1998 - 2003
|
Šalandová Zuzana, *1983, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1998 - 1999
|
Šojdr Martin, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1998 - 1999
|
Hasoňová Stanislava, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1998 - 2002
|
Kocourková Jiřina, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1998 - 1999
|
Kašpárková Jitka, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1999 - 2002
|
Marečková Lenka, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1999 - 2003
|
Kalousová Lucie, *1983, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1999 - 2000
|
Jurová Barbora, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1999 - 2003
|
Huťková Monika, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1999 - 2003
|
Dvořák Martin, *1983, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1999 - 2003
|
Ušiaková Marie, *1981, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře
|
1999 - 2001
|
Gogelová Zuzana, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1999 - 2003
|
Fialová Stanislava, *1983, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2000 - ????
|
Brázdilová Vendula, *1983, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2000 - ????
|
Dunajská Jana, *1983, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2000 - ????
|
Hynková Veronika, *1984, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2000 - 2003
|
Hřivňacký David, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2000 - ????
|
Hudák Lukáš, *1985, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2001 - 2001
|
Chaloupka Petr, *1968, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2001 - 2003
|
Hasoňová Stanislava, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2001 - ????
|
Cibulcová Šárka, *1985, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2001 - 2005
|
Adámek Ondřej, *1986, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2003 - 2007
|
Absolon Tomáš, *1987, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
2004 - 2010
|
Kavanová Veronika, *1985, Vysoké učení technické v Brně, Brno (Brno-město), Fakulta výtvarných umění, malba
|
2007 - 2011
|
Macháček Matěj, *1992, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|