VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

type of document: katalog kolektivní
imprint date: 2010
number of page: 148, (2), obálka
the number of reproductions: 123 + 5 (doprovodné akce)
dimensions [mm]: 297 x 210
language: anglický, český
prints: 1500
ISBN: 978-80-7043-929-6

NK ČNB: cnb001706942

notes:
Bienále obeslalo 388 autorů se 1494 kresbami, pro expozici vybráno194 kreseb od 119 autorů. Ocenění autoři

Pořadatelé; Čestné předsednictvo; Výtvarná rada; Revizní komise; Vedení Bienále kresby Plzeň; Mezinárodní porota; Ocenění autoři; Seznam výtvarníků; Doprovodné akce

VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

 

VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

person   born
Emmerová Milada   4. 11. 1944
Potužáková Reitingerová Jana   22. 6. 1942
Rödl Pavel   29. 11. 1953
Szewczyk Jacek   1958

VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

person   born
Alessio Sergio   31. 7. 1946
Árpád Miklós   1958
Augustin Martin   25. 11. 1968
Bator Andrzej   1947
Bénes József   8. 10. 1938
Bosak Evgeny   1. 8. 1975
Broďáková Urbanová Dobroslava   16. 12. 1954
Bružeňák Jan   5. 4. 1947
Březinová Lenka   3. 2. 1956
Butak András   3. 9. 1948
Cattelan Reto   27. 4. 1943
Čársky Dávid   18. 3. 1959
Dobó Bianka   21. 12. 1981
Dušek František   25. 11. 1976
Ficová Lacová Martina   21. 5. 1980
Fitzgerald Laura   9. 12. 1983
Gierlak Łukasz   1985
Gligor Traian   6. 1. 1956
Głowacki Marek   1954
Goeb Ursula   18. 11. 1947
Grabowy Sławomir   11. 1. 1947
Grulkowski Jarosław   19. 1. 1983
Habarta Zita   1956
Habekost Taissia   27. 9. 1954
Hamža Jaroslav   21. 6. 1956
Hansen Annette   1968
Harazin Zdeněk   28. 11. 1957
Häring Josef   18. 8. 1952
Harwarth Apollonia   3. 4. 1937
Hausner Miloš   12. 4. 1948
Helm Maie   2. 5. 1958
Hendarsyah Hilman   25. 5. 1980
Hennessy Gráinne   30. 7. 1981
Hess Katja   12. 11. 1946
Hesslow Eva   1958
Hildebrand Gertrud   1952
Hnatová Šmeringajová Eva   26. 2. 1963
Horne Michael   14. 12. 1953
Hughes Jane   1951
Huzjan Zdenko   13. 9. 1948
Chirea Viorel   5. 5. 1960
Jakób Piotr   11. 2. 1987
Jędroś Jeremi   1. 5. 1987
Jirků Boris   10. 4. 1955
Jiroušek Aleš   8. 8. 1988
Johansson Hans   24. 6. 1954
Jonuzi Ismet   9. 2. 1961
Jun Jiří   10. 1. 1942
Juřena Libor   1955
Kapelański Wojciech   6. 2. 1944
Kästner Paul   17. 12. 1940
Kiess Maria   7. 1. 1949
Klimeš Svatopluk   10. 3. 1944
Kmieć Przemysław   9. 7. 1979
Knajzlová Adéla   1981
Kókay Krisztina   23. 5. 1943
Koula Dimitra   26. 2. 1967
Kovacs Peter   5. 8. 1955
Králik Dušan   20. 4. 1941
Krämer Anton   30. 8. 1939
Krampl Tomáš   7. 5. 1978
Kücükköroglu Erdem   27. 10. 1979
Lindner El Sa   6. 7. 1958
Luzsicza Arpád   17. 2. 1949
Makar Róbert   10. 6. 1970
Malina Lukáš   5. 4. 1980
Martynov Vladimír   7. 2. 1959
Michaelidou Alkistis   1. 1. 1959
Milewska Aria   1973
Nichita Maria   1955
Nilsen Olga   17. 6. 1954
Novotný Libor   13. 7. 1976
Oslej Štefan   1976
Pape Roswitha   14. 2. 1954
Papp Felicity   17. 6. 1977
Parianou Maria   5. 9. 1976
Piekut Dariusz   10. 11. 1959
Pietrek Tomasz   8. 7. 1980
Pitucha Emilia   15. 2. 1960
Ploczek Eva   13. 2. 1965
Poczęta Paulina   26. 9. 1980
Podoba Rastislav   11. 10. 1975
Robertson Emma   12. 5. 1963
Saks Reti   3. 6. 1960
Seržāne Kate   8. 1. 1980
Seto Rieko   12. 6. 1962
Schmidt Stefan   27. 8. 1958
Sóváradi Valéria   16. 3. 1950
Steier Christel   3. 3. 1958
Steinmetz Evelyn   30. 6. 1954
Stroe Krisztián   7. 12. 1955
Syrakis George-Pandelis   3. 1. 1949
Szczepański Władysław   18. 7. 1951
Šabić Miran   7. 12. 1986
Šafránek Jan   11. 4. 1947
Šárovec Martin   26. 7. 1977
Škubal Marek   22. 5. 1986
Temnitschka Maria   23. 10. 1961
Thusberg Panu   4. 12. 1963
Tichý Jan   11. 2. 1962
Tománek Zdeněk   15. 1. 1958
Tomaszewska Katarzyna   19. 9. 1987
Trčková Šárka   28. 9. 1965
Václavková Kateřina   5. 12. 1981
Vaxevanidou Angelika   27. 8. 1974
Végvári Beatrix   2. 2. 1958
Vetengl Luboš   11. 3. 1988
Vidugiryté Vaidiluté   11. 12. 1968
Vlainic Lada   25. 9. 1963
Voves Jiří   4. 1. 1945
Wallengren Jason   3. 4. 1970
Warchol Pawel   20. 5. 1958
Wolodkiewicz Katarzyna   25. 7. 1977
Wulfers Monika   10. 5. 1942
Yoshizumi Toshio   12. 1. 1952
Zajícová Lenka   16. 3. 1980
Zavadskis Marius   1979
Zsankó László   1. 10. 1966
Žlebková Kateřina   30. 4. 1951

VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

kolektivní
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
2010/10/07 - 2010/11/14   Figurama 2010, Avalon Business Center, Plzeň (Plzeň-město)
2010/10/07 - 2010/11/14   Kresby studentů UUD / Drawings of students IAD, Galerie Nad schody, Plzeň (Plzeň-město)
2010/10/07 - 2010/11/14   VII. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2010, Plzeň (Plzeň-město), Plzeň (Plzeň-město)
2010/10/07 - 2010/11/14   VII. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2010, Západočeské muzeum, Plzeň (Plzeň-město)
2010/10/07 - 2010/11/14   VII. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2010, Galerie Jiřího Trnky, Plzeň (Plzeň-město)
2010/10/07 - 2010/11/14   VII. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2010, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)

VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

person   born
Hausner Miloš   12. 4. 1948

VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

person   born
Hynčík Václav   30. 1. 1948

VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

person   born
Tihelková Alice    

VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

institution, city
Zájmové sdružení právnických osob Bienále kresby Plzeň, Plzeň (Plzeň-město)
Západočeská univerzita v Plzni, Plzeň (Plzeň-město)

VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

institution, city
TYPOS, tiskařské závody s.r.o, Plzeň (Plzeň-město)

VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010

  institution, city, signature, notes  
  K 251083, předřazeno
  T 251083
  G 251083, Západočeské muzeum