Absolventi Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě 1991-2006

type: kolektivní
place of exhibition: Galerie Opera
date of exhibition: 2006
event time (catalogue): 2006

Absolventi Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě 1991-2006

person   born
Adamíček Radovan        
Adamus Paweł   21. 12. 1977    
Ančinec Lubomír        
Armutidisová Irena   18. 7. 1956    
Balco Andrej   25. 9. 1973    
Bárta Ivan   10. 4. 1966    
Bartkiewicz Magdalena   14. 3. 1969    
Bechný Lumír        
Bejtler Václav        
Bendová Markéta   22. 3. 1978    
Benešová Petra   2. 2. 1977    
Bína Jiří   1968    
Blochová Zuzana   25. 9. 1979    
Boba Branislav   13. 12. 1976    
Boukal David   9. 7. 1971    
Branč Jan   26. 6. 1974    
Břeský Miroslav   28. 3. 1953    
Břicháček Pavel   21. 6. 1955    
Bursíková Markéta        
Cikánek Antonín   22. 8. 1953    
Čermáková Hana   28. 6. 1981    
Čermáková Lucie        
Černý Miroslav        
Čevela Ladislav   1959    
Čihula Pavel        
Číž Roman   1969    
Čvančara Tomáš        
Dąbrowski Grzegorz   18. 8. 1970    
Dąbrowski Jakub (Kuba)   28. 12. 1980    
Davidov Martin   1972    
Diviš František   3. 10. 1949    
Dörflová Barbora   1. 8. 1982    
Dostálková Daniela   14. 11. 1979    
Dusíková Maja   30. 8. 1946    
Dusíková Michaela   1974    
Dvořák Gabriel        
Dyntera Jan   1. 8. 1974    
Ernekr Jaromír        
Exnarová Alžběta   22. 11. 1981    
Fialová Markéta        
Fišerová Barbora        
Fleischer Ivan   15. 1. 1964    
Frýdlová Jana   6. 7. 1980    
Garčic Lukáš        
Giba Marcin   8. 2. 1979    
Goldbrichová Hana        
Górski Andrzej   27. 6. 1973    
Gratz Adam   30. 8. 1980    
Gřešek Antonín   1972    
Güber Štefan        
Habart Filip   5. 10. 1969    
Hajšmanová Eva   22. 8. 1960    
Handrejch Jan   29. 7. 1982    
Hanová Brunclíková Katarina   9. 7. 1977    
Hanykýř David   1969    
Hasal Petr   8. 3. 1971    
Háva David   10. 1. 1976    
Havelková Jolana   8. 5. 1966    
Havlík Přemysl   26. 11. 1979    
Hlaváčová Tomášková Monika   3. 2. 1975    
Holub Petr   17. 4. 1971    
Holzbachová Petra   28. 2. 1978    
Horázný Josef   18. 5. 1975    
Hrdina Jiří   9. 7. 1963    
Hrubeš Petr   29. 11. 1964    
Hrubý Marek   26. 10. 1967    
Hrubý Martin   26. 10. 1973    
Hubač Robo   29. 6. 1982    
Hudáková Mária   17. 6. 1977    
Hudcová Sedláčková Světlana   1963    
Hudeček Alexandr   21. 6. 1976    
Husák Stanislav        
Chlad Miroslav   23. 6. 1959    
Chleboun Jakub   4. 2. 1975    
Chramostová Lucie   1975    
Indrová Kateřina        
Ivičičová Vítězslava   1967    
Jedlička Jan   16. 8. 1977    
Jiroutek Jiří   21. 3. 1967    
Jochová Kateřina        
Juchelková Iveta        
Juklová Martina   21. 9. 1975    
Kalmán Ondřej   1969    
Kalvachová Hana   10. 10. 1978    
Kamenická Radka   28. 3. 1978    
Karola Petr   30. 5. 1962    
Kessner Milan        
Kiwitt Stephanie   19. 10. 1972    
Klaková Martina   1972    
Klatka Grzegorz   28. 4. 1976    
Klochovicz Sebastian        
Knápek Josef   9. 6. 1954    
Kníž Vladimír   4. 11. 1980    
Kníže Milan   5. 6. 1956    
Kocián Jaroslav   30. 3. 1979    
Kocourek Ondřej   11. 11. 1968    
Kochová Soňa        
Konečný Petr        
Kořínková Eva   21. 12. 1978    
Kotěšovec Miroslav   1. 4. 1975    
Kouba Martin   25. 7. 1966    
Kováříková Naďa   19. 7. 1977    
Kovářová Kateřina   16. 6. 1979    
Kozelek Vladimír        
Kožnárek Petr        
Krásenský Tomáš   1975    
Kratochvíl Antonín   12. 4. 1947    
Krejčová Barbora   18. 12. 1974    
Kriegerbecková Linda        
Kroul Jiří   9. 1. 1965    
Krupka Jiří   1971    
Krupková Křesadlová Lada   3. 2. 1962    
Krynytsky Vladimír   26. 7. 1973    
Křenek Jiří   25. 2. 1974    
Kubíček Michal   23. 9. 1974    
Kubíček Tomáš        
Kubień Agata   1980    
Kubík Roman   21. 10. 1961    
Kudělka Jiří   22. 4. 1952    
Kuklíková Barbora   13. 8. 1977    
Kurc David   29. 12. 1968    
Kuzikovská Michaela        
Kývala Josef   6. 2. 1944    
Lamačová Dita   9. 9. 1976    
Leederová Bohdana   1974    
Linhartová Zlatuše   3. 12. 1971    
Macíček Tomáš   2. 10. 1966    
Mahr Jan   8. 4. 1977    
Macháč David   24. 6. 1982    
Malá Kateřina        
Malík Jaroslav   21. 1. 1957    
Marková Alica   3. 8. 1954    
Marková Martina   1965    
Matela Pavel   12. 7. 1975    
Mather Tomáš        
Matusiaková Pikousová Anna        
Mikšík Antonín        
Mikyška Rudolf   5. 1. 1948    
Milach Rafał   18. 3. 1978    
Mirovský Josef        
Misiarz Jan        
Miškay Petr   25. 1. 1975    
Murtin Vladimír   19. 8. 1954    
Navara Richard   11. 9. 1964    
Němeček Miroslav   17. 10. 1964    
Nimcová Lucia   11. 11. 1977    
Novotná Barbora        
Novozámská Martina   22. 4. 1973    
Ondračka Vladimír   11. 6. 1966    
Orvan Pavol   17. 5. 1977    
Ottmar Miroslav        
Ouřadová Lenka   15. 9. 1978    
Pališek Emil   1977    
Pališek Oldřich   1947    
Palkovičová Eva   21. 5. 1978    
Pánek Tomáš   19. 12. 1974    
Parkánová Václava        
Pařízek Jan        
Pavienský Zbyněk   1968    
Pavlíková Jitka        
Pavlovič Roman   1973    
Pažourková Magdalena   2. 6. 1965    
Pech Luboš        
Pecháčková Marika   30. 6. 1980    
Pechman Petr        
Pepe Dita   5. 9. 1973    
Peták Václav   19. 9. 1978    
Petr Robert        
Petrovová Linda        
Petyniak Otmar   14. 5. 1967    
Písaříková Kamila   6. 5. 1978    
Piskorová Laura        
Plánková Alena   17. 1. 1978    
Plitz Martin   28. 8. 1964    
Pobříslo Karel   1. 9. 1964    
Poláková Silvia        
Polner Luděk        
Poneš Karel   3. 2. 1972    
Popelář Martin   29. 7. 1971    
Pospěch Tomáš   31. 7. 1974    
Pospíšil Jiří   15. 4. 1973    
Procházka Martin        
Procházková Alžběta        
Puchała Seweryn   5. 2. 1981    
Pužmanová Lenka   24. 9. 1978    
Rasch Jan   29. 7. 1979    
Raub David   29. 3. 1979    
Rosecká Blanka   1977    
Roubal Pavel        
Rozsíval Pavel   31. 12. 1960    
Rusek František   1952    
Rusňáková Kateřina        
Říha Martin   14. 2. 1975    
Santarius Marek   6. 1. 1969    
Santler Jaromír   22. 9. 1959    
Sedláčková Světlana        
Sedlák Petr        
Schejbal Jan   7. 3. 1975    
Sielska Anna   9. 3. 1978    
Simerová Kateřina   22. 3. 1974    
Skawiński Karol        
Sklenka Martin        
Skružný Zdeněk   12. 1. 1960    
Skýpala Vladimír   16. 5. 1965    
Slavík Igor        
Śliwa Maria   29. 7. 1966    
Smékal Martin   19. 11. 1954    
Smékalová Eva        
Smělík Marek        
Smolka Miloslav   5. 5. 1949    
Sobek Evžen   4. 6. 1967    
Sobotka Jakub   7. 10. 1968    
Steimetz Veronika        
Steinzová Lucie        
Stojaníková Klára   26. 7. 1978    
Stránský Matěj   9. 5. 1979    
Stuchlík Eduard        
Světlík Jan   21. 4. 1970    
Szcześniak Szymon   1975    
Szemzö Viktor   1983    
Szymon Piotr   21. 9. 1957    
Šavrdová Lenka   7. 4. 1977    
Šefr Igor   26. 8. 1961    
Šembera Jan   16. 2. 1975    
Ševčík Zbyněk   8. 9. 1964    
Šimánek Vít   6. 10. 1973    
Šimáňová Jarmila   4. 4. 1973    
Škabrada Jiří   19. 2. 1972    
Škvorová Lucie   3. 7. 1976    
Špoutil Karel   22. 12. 1975    
Špoutilová Martina        
Štamfest Václav        
Štencek Jiří   12. 5. 1970    
Štěpánová Jana   2. 6. 1969    
Štěrba Martin   4. 4. 1976    
Štrauch Štefan        
Šulc Vladimír   5. 4. 1966    
Tabery Jan   21. 4. 1974    
Tománek Dušan   9. 7. 1973    
Tomášová Barbora   1962    
Tóth Lehel        
Trojanová Veronika        
Trtíková Martina        
Tuchliński Adam   26. 1. 1980    
Tupá Martina        
Turek Petr        
Uhlíř Miloš   19. 4. 1961    
Ulrichová Linda        
Válek Antonín   22. 7. 1980    
Váňová Jitka   11. 4. 1965    
Váňová Petra        
Vášová Naďa        
Vavřík Ladislav   21. 5. 1958    
Velnerová Andrea   1. 3. 1975    
Veselý Radomír   26. 9. 1981    
Veselý Tomáš   2. 4. 1966    
Vilgus Petr   10. 8. 1974    
Vodáková Irena   1969    
Vodňanský Tomáš   6. 5. 1977    
Vondra Marek   1966    
Votýpka Jiří   16. 1. 1972    
Vrabec Jan   1931    
Vraj Jaroslav   12. 2. 1975    
Vrtich Tomáš   11. 9. 1981    
Waclawek Daniel   15. 3. 1973    
Wawerková Hana        
Weber Pavel   12. 10. 1974    
Witteková Laura   10. 4. 1977    
Wünsch Luděk   19. 5. 1957    
Zapletalová Alena        
Zátorský Jan   21. 9. 1980    
Zavadil Miroslav        
Zeman Andrej   1962    
Zetková Lenka        
Zmeškalová Renata        
Zůnová Petra   6. 5. 1978    
Zwyrtek Tomasz        
Žákovič Robert   14. 9. 1966    

Absolventi Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě 1991-2006

institution, city, address
Slezská univerzita, Institut tvůrčí fotografie, Opava (Opava), Bezručovo nám. 13

Absolventi Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě 1991-2006

antologie/sborník
  published   title (subtitle)
  2006   Absolventi: Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě 1991 - 2006 (Graduates; Institute of Creative Photography FPF Silesian University in Opava 1991 - 2006)