Dům umění města Brna

date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1911/03/25 - 1911/05/21   Vereinigung der deutsch-mährischen bildenden Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1911/09/28 - 1911/11/05   Dresdner Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1911/11/18 - 1911/12/27   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/01/06 - 1912/02/15   Genossenschaft der bildenden Künstler Wiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/03/03 - 1912/04/08   Ammerseemaler: Samuel Brunner, Siegfried Laboschin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/04/20 - 1912/05/29   Vereinigung der deutsch-mährischen bildenden Künstler - Verein der deutschen bildenden Künstler in Böhmen, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/06/15 - 1912/07/14   Sommerverkaufsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/10/10 - 1912/11/12   Münchener Künstlergenossenschaft, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/11/28 - 1913/01/12   Weihnachtsausstellung - Ludwig Wieden, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/02/22 - 1913/03/25   Deutsch-mährische Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/03/29 - 1913/04/27   Österreichischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/05/03 - 1913/06/11   Vereinigung der deutsch-mährischen bildenden Künstler - Hugo Baar, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/09/28 - 1913/10/14   Graphische Ausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/10/15 - 1913/11/29   Vereeniging St. Lukas, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/12/06 - 1914/01/04   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1914/01/11 - 1914/02/15   Mährischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1914/02/22 - 1914/03/20   Klub der Wiener Künstlerinnen, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1914/04/08 - 1914/06/07   Künstgewerbeausstellung (Mährischer Kunstverein - Mährische Gewerbeverein), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1915/03/25 - 1915/05/02   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1915/05/06 - 1915/06/06   Mährischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1915/09/19 - 1915/10/10   Hedwig Lang, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1915/11/14 - 1916/01/02   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/03/01 - 1916/04/05   Mährischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/04/09 - 1916/04/24   Säuglingsschutzausstellung (Landeskommission für Säuglingsschutz und Jugendfürsorge), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/04/30 - 1916/06/01   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/09/14 - 1916/10/10   Der Sturm, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/10/15 - 1916/11/19   Österreichischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/12/03 - 1917/01/07   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1917/01/20 - 1917/02/19   Emil Orlik, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1917/02/25 - 1917/03/18   Brünner Kunstamateure, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1917/03/25 - 1917/04/22   Mährischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1917/04/29 - 1917/05/31   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1917/11/15 - 1918/01/01   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1918/03/28 - 1918/04/15   Schulausstellung von städt. Mädchen-Lyzeum und Gymnasium, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1918/05/01 - 1918/06/16   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1918/09/19 - 1918/09/22   Versteigerung von Gemälden aus dem Besitz der Roten Kreuzes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1918/10/03 - 1918/10/30   Mährischer Künstlerbund / Camillo Palleta, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1918/12/08 - 1918/12/31   Weihnachtsausstellung / Ludwig Ehrenhaft, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/02/01 - 1919/03/02   Die Juryfreien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/03/30 - 1919/05/03   Karl Truppe, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/09/02 - 1919/10/02   Gustav Böhm, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/10/29 - 1919/11/16   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/11/24 - 1919/12/08   Franz Schwertner, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/12/13 - 1920/01/02   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/01/10 - 1920/01/24   Louise Stupka-Eisenlohr, Lili Réthi, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/01/31 - 1920/02/22   Die Juryfreien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/03/21 - 1920/04/18   Koliba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/09/01 - 1920/09/13   Schulausstellung von Brünner Kunstschule (vedoucí Hans Friedrich Wacha), Kunstschule der Gesellschaft der Kunstfreunde (vedoucí Karl Truppe), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/09/26 - 1920/10/17   Moderne Graphik, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/11/14 - 1920/12/01   Bruno Beran, Gustav Böhm, Robert Farsky, Karl Korschann, Leonhard Schuller, Julius Schustala, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/12/12 - 1920/12/30   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/03/27 - 1921/04/24   Sudetendeutsche Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/05/08 - 1921/05/30   Freie Vereinigung schlesischer Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/06/05 - 1921/07/05   Koliba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/09/04 - 1921/09/14   Schulausstellung von Brünner Kunstschule (vedoucí Hans Friedrich Wacha), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/09/17 - 1921/10/30   Die Juryfreien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/11/05 - 1921/11/30   Künstlerbund Mährische Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/12/08 - 1921/12/29   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/02/18 - 1922/02/26   Ungarische Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/04/09 - 1922/04/30   Karl Truppe, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/05/07 - 1922/05/28   Wiener Secession, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/09/08 - 1922/09/21   Ferdinand Staeger, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/10/22 - 1922/11/22   50 Jahre deutsch-mährischer Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/12/03 - 1922/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/03/04 - 1923/03/25   Thomas Theodor Heine, Eduard Thöny, Ludwig Blum, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/04/01 - 1923/04/29   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/08/05 - 1923/08/15   Sommerverkaufsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/09/02 - 1923/09/09   Kunstgewerbeschule Bezalel (Jerusalem), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/09/30 - 1923/10/21   Die Juryfreien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/10/28 - 1923/11/18   Verein deutscher Malerinnen Prag, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/12/06 - 1923/12/26   Weihnachtsausstellung / Gustav Böhm, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/03/09 - 1924/03/30   Munchener Graphik / Bruno Beran, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/04/06 - 1924/04/27   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/05/11 - 1924/06/15   Brunensia, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/06/01 - 1924/06/15   Georg Alexander Mathey, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/08/03 - 1924/08/17   Sommerverkaufsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/10/12 - 1924/11/02   Josef Antoš, Ludvík Dvořáček, Franta Koudelka, Sandro de Pian, Břetislav Benda, Václav Radimský, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/11/09 - 1924/11/27   Bücher und Mappenwerke, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/12/07 - 1924/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/03/01 - 1925/03/25   Zeichnungen moderner Meister - Käthe Kollwitz, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/03/29 - 1925/04/19   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/05/03 - 1925/06/01   Alte Meister, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/06/07 - 1925/07/08   Sdružení výtvarných umělců moravských, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/08/08 - 1925/08/22   Internationale Radioausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/09/06 - 1925/09/15   Ludwig Blum, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/10/18 - 1925/11/08   Ausländische Graphik, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/11/22 - 1925/11/28   Kunstversteigerung Alte Meister André Prag, St. Lucas Wien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/12/06 - 1925/12/27   Weihnachtsausstellung / Alexander Jaray, Franz Homolatsch, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/02/28 - 1926/03/21   Viktor Tischler, Alois Kohout, Franz Barwig, Georg Ehrlich, Else von Kronenfels, Wiener Gobelin-Manufaktur, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/03/28 - 1926/04/18   Carl Maria Thuma: Gedächtnisausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/05/01 - 1926/05/23   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle / Julius Schustala, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/06/03 - 1926/06/20   Nordböhmische Kunst - Stěpan Nikolajevič Uvarov, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/09/26 - 1926/10/17   Wiener Secession, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/10/24 - 1926/11/14   Edmund Pick-Morino, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/11/21 - 1926/11/28   Versteigerung Alte Meister Kunsthandlung André Prag, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/12/05 - 1926/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/03/06 - 1927/03/27   Josef Hegenbarth, Walter Klemm, Alois Kolb, Fritz Reiner, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/04/10 - 1927/05/01   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/05/08 - 1927/05/29   Vereinigung bildender Künstler Schlesiens - Friedrich Phillip Kaufmann, Eva Kowarcs, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/06/09 - 1927/06/19   Klub československých spiritistů: Výstava medijních kreseb, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/09/11 - 1927/09/25   Graphische Ausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/10/16 - 1927/11/06   Sdružení výtvarných umělců moravských, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/11/13 - 1927/11/27   Lichtbildausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/12/04 - 1927/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/02/04 - 1928/02/15   Oskar Larsen, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/04/01 - 1928/04/29   Jaroslav Veris, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/05/06 - 1928/05/28   Hans Adolf Bühler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/07/01 - 1928/09/09   Sudetendeutsche Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/09/28 - 1928/10/01   Klein- und Kunstgärtner (Deutsche Landes-Obst, Wein- und Gartenbaugesellschaft), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/10/28 - 1928/11/18   August Brömse, Wilhelm Riedel, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/12/02 - 1928/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/03/09 - 1929/03/29   Samuel Brunner, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/04/07 - 1929/04/28   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/05/05 - 1929/05/26   Anton Faistauer, Karl Moll, Hertha Strzygowski, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/06/02 - 1929/06/23   Österreichischer Künstlerbund - Wenz Gröll, Albert Meindl, Erich A. Lamm, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/10/27 - 1929/11/17   Karl Truppe, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/12/01 - 1929/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/03/09 - 1930/03/30   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/04/06 - 1930/04/21   Skupina výtvarných umělců Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/05/11 - 1930/06/09   Japanische und chinesische Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/06/14 - 1930/06/29   Albin Egger-Lienz, Oskar Larsen, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/10/12 - 1930/11/02   Aus dem Brünner Privatbesitz 1850-1930, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/11/09 - 1930/11/23   Verein deutscher Lichtbildner, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/11/30 - 1930/12/26   Weihnachtsausstellung / Bruno Beran, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/04/04 - 1931/04/26   Jaroslav Veris, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/05/03 - 1931/05/25   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle / Georg Kars, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/05/31 - 1931/06/21   Theodor Klotz-Dürrenbach, Fritz Reusing, Christa Deuticke-Szabó, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/09/26 - 1931/10/25   Ostasiatische Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/11/04 - 1931/11/26   Verband bildender Künstler - Wiener Heimatkunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/12/06 - 1931/12/27   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/03/06 - 1932/04/03   Die Brücke / Hermann Mayrhofer, Moriz Melzer, Josef Steib, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/04/10 - 1932/05/08   Mährische Kunst: Hugo Charlemont, Felix Albrecht Harta, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/05/15 - 1932/06/12   Karl Weihs, August Potuczek, Rudolf Canaval, Hedwig Lang, Ferdinand Staeger, Salomon Zorn, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/09/11 - 1932/09/28   Miloš Jiránek: Výstava obrazů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/10/16 - 1932/10/30   Emil Filla, Antonín Procházka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/11/06 - 1932/11/27   Eduard Csánk, Kurt Gröger, Ria Kopetzek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/12/04 - 1932/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/03/01 - 1933/03/23   Willi Nowak, Josef Dobrowsky, Maxim Kopf, Sergius Pauser, Mary Duras, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/04/01 - 1933/04/22   Oskar Laske, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/04/30 - 1933/06/05   Das Portrait vom 16. bis zur Mitte des 19. Jahrhunderts, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/09/03 - 1933/09/16   Linka Procházková: Souborná výstava / Skupina výtvarných umělců: Členská výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/10/07 - 1933/10/29   Výstava Sdružení výtvarných umělců moravských, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/11/04 - 1933/11/26   Ferdinand Staeger, Karl Wagner, Helmut Krommer, Eduard B. Eibuschitz, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/12/03 - 1933/12/26   Weihnachtsausstellung / Clara Epstein, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/03/04 - 1934/03/25   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/04/08 - 1934/05/13   Portrait 1850-1934, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/05/27 - 1934/06/17   Skupina výtvarných umělců Brno: Členská výstava, Jaroslav Král, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/09/25 - 1934/10/21   Jaroslav Veris, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/10/28 - 1934/11/11   Robert Austerlitz, Bernhard Eyb, Otto Flatter, Dorette Loew, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/11/25 - 1934/12/14   Weihnachtsausstellung - Kunstauktion, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/03/02 - 1935/03/20   100 Jahre Handzeichnung, Ernst A. Potuczek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/03/31 - 1935/04/28   František B. Zvěřina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/05/05 - 1935/05/31   Verein deutscher Malerinnen Prag, Hermine Laukota: Gedächtnis-Ausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/06/09 - 1935/06/23   László Moholy-Nagy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/09/01 - 1935/09/22   Skupina výtvarných umělců v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/10/10 - 1935/10/19   Tina Blau-Lang: Gedächtnisausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/10/27 - 1935/11/20   Maxim Kopf, Otto Mlčoch, Ilse Pompe, Trude Schmidl-Wähner, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/12/01 - 1935/12/29   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/02/11 - 1936/03/08   Fred Dobrowolny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/02/28 - 1936/03/22   Spolek výtvarných umělců Mánes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/04/03 - 1936/05/03   Köpfe und Landschaften aus Mähren, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/05/17 - 1936/06/07   Leo Fitz, Otto Neudert, Hubert Kovařík: Verband deutscher Graphiker in der ČSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/06/11 - 1936/06/25   Unsoung Pai, Japanische Kunsthandwerk des 19. Jahrhunderts aus mährischem Privatbesitz, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/10/03 - 1936/10/25   Skupina výtvarných umělců Brno, Otto Ungar, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/11/01 - 1936/11/21   Marie Ehlerová, Edmund Pick-Morino, Frieda Salvendy, Oskar Spielmann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/11/29 - 1936/12/27   Weihnachtsausstellung / Oskar Schmal, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/02/28 - 1937/03/21   Alfred Gerstenbrand, Ernst Huber, Franz Sedlacek, Oskar Stössel, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/03/18 - 1937/04/18   Alt- ostasiatische Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/04/25 - 1937/05/17   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/05/23 - 1937/06/13   Alfred Adamek, Lilly Balle, Alice Kick-Adamek, Oskar Laske, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/09/23 - 1937/10/12   Skupina výtvarných umělců Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/10/17 - 1937/11/14   Karl Truppe, Gusti Mlcoch-Gelbert, Leo Balzarek, Hedwig Lang, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/11/28 - 1937/12/26   Weihnachtsausstellung / Grete Heinisch, Franz Xaver Rektorzik, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1938/02/17 - 1938/02/27   Schweizer Buch und Architektur. Schweizer Werkbund - Verein schweizerischer Verleger, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1938/03/06 - 1938/03/30   Alfred Kubin, Viktor Oppenheimer, Rudolf Sokol, Willy Zlamal, Fred Dobrowolny, Otto Ernegg, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1938/04/10 - 1938/05/15   Keramik, Plastik und Teppiche bis etwa 1850 aus mährischem Privatbesitz, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1938/05/22 - 1938/06/19   Sdružení výtvarných umělců moravských, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1938/09/03 - 1938/09/21   Klub výtvarných umělců Aleš, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1939/05/24 - 1939/07/02   Die Strassen Adolf Hitlers, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1939/10/28 - 1939/11/19   Leo Fitz, Otto Neudert, Wilhelm Konrad Uxa, Annie Matejczek, Grete Heinisch, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1939/12/03 - 1939/12/24   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/01/12 - 1940/01/24   Künstlerisches Schaffen deutscher Frauen im Protektorat, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/04/07 - 1940/04/21   Deutschland muß leben, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/04/28 - 1940/05   Jugend dient dem Führer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/05/18 - 1940/06/16   Die Wunder des Lebens - Der gläserne Mensch-Erkerne dich selbst (Deutsches Hygiene-Museum Dresden), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/09/22 - 1940/10/20   Deutsches Mähren - Deutsche Siedlungen um Brünn und Wischau, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/11/17 - 1940/12/22   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1941/05/03 - 1941/05/25   Ein Maler erlebt die Reichsautobahn - Ernst Huber, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1941/09/27 - 1941/10/19   Bernstein, Gold des Meeres (Berstein-Manufaktur Königsberg), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1941/10/26 - 1941/11/16   Iglau und seine Volksinsel, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1941/11/24 - 1941/12/21   Hilfswerk für deutsche bildende Kunst in der NS Volkswohfahrt, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1942/02/15 - 1942/03/22   Ernst Vollbehr: Am Westwall in Polen und Frankreich, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1942/09/13 - 1942/10/11   Wilhelm Busch, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1942/11/02 - 1942/11/08   Leistungsschau der Brünner Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1942/11/21 - 1942/12/20   Franz Kralicek: Jahreausstellung mährischer Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/01/24 - 1943/02/14   Deutsche Kunst im Osten und Südosten, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/02/21 - 1943/03/28   Dresdner Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/04/17 - 1943/05/02   Deutsche Kupferstecher der Gegenwart: Josef Steib, Josef Axmann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/05/08 - 1943/05/26   Das schöne Wiener Frauenbild, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/09/18 - 1943/10/10   Unser Heer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/10/23 - 1943/11/21   Bildende Kunst in Niederdonau, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/11/27 - 1943/12/21   Jahresausstellung mährischer Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1944/01/22 - 1944/02/27   Konstanze Eberle, Fritz Haß, Koloman Lenk, Theodor Mallener, Rudolf Mather, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1944/03/24 - 1944/04/23   Faksimilien von Handzeichnungen aus Albertina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1944/05/20 - 1944/06/18   Aquarelle und Zeichnungen aus Brünner Privatsammlungen und Willy Schustala-Vallaza: Gedächtnisschausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1944/07/15   Die kunstschaffende Erzieher, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/05   Výstava nacismu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/09/01 - 1945/09   Hitler v sovětské karikatuře, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/09/22 - 1945/10/21   Jaroslav Král, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/11/11 -   Výstava návrhů na zbudování Památníku sovětských hrdinů na náměstí Rudé armády v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/11/11 -   Sbírka kreseb Antonína Podrábského, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/12/01 - 1945/12/07   Janáčkova výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/02/27 - 1946/03/17   Faksimile starých španělských mistrů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/03/23 - 1946/04/14   Umění republikánského Španělska. Španělští umělci pařížské školy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/04/06 - 1946/04/28   Skupina 1942, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1946/04/28 - 1946/05/26   Brno a železnice, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/05/01 - 1946/05/26   Josef Lada: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/06/01 - 1946/06/30   Naše děti pracují a šetří, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/06/01 - 1946/06/30   Royal Air Force, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/06/01 - 1946/06/30   Československá bombardovací peruť v Anglii za války 1941-1945, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/06/01 - 1946/06/30   In memoriam Václava Špály, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/06/01 - 1946/06/30   Výtvarníci dětem, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/07   Učňovská práce společenstva malířů pokojů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/08/10 - 1946/09/15   Brno 1914-1946. Společenstvo fotografů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/08/10 - 1946/09/15   Norimberský soud, Frankův proces, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/08/10 - 1946/09/15   Váleční zločinci v karikatuře sovětských umělců, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/08/10 - 1946/09/15   Willy Nowak: Kvaše, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/09/22 -   Blok 1946, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/11/01 - 1946/11/24   Životní dílo národního umělce Antonína Procházky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/11/01 - 1946/11/24   Invase, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/11/29 - 1946/12/03   Výstava hostinství a stolničení, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/12/11 -   1. členská výstava SVU Aleš se soubory Aloise Schneiderky a Antonína J. Volejníčka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/12/11 -   Válečnické umění Rudé armády, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/01/11 - 1947/02/09   Skupina Ra: První výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/01/12 - 1947/02/09   Výstava moderného slovenského umenia v tvorbe členov Skupiny umelcov 29. augusta, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/01/19 - 1947/02/16   My ve dvouletce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/02/15 - 1947/03/19   Vladimír Sychra: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/02/15 - 1947/03/19   Drobná plastika z majetku brněnských sběratelů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/02/16 - 1947/03/10   Dušan Jurkovič: Výstava životního díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/02/17 - 1947/03/09   Peníze na budování. Návrhy dluhopisů a jiných cenných papírů Zemské banky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1947/03/15 - 1947/04/13   Lidové umění - obrazy na skle a dřevěná plastika XIX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/03/29 - 1947/04/13   Umění moderní Ameriky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/03/30 -   Soutěžní návrh na kašnu a strop zámku v Náměšti nad Oslavou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/04/17 - 1947/04/29   Školní výtvarná práce britské mládeže ve věku od 4 do 15 let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/05/03 -   Fotografie amatérů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/05/03 -   Soubor 28 fotografií reprodukcí prací Foxe Talbota, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/05/07 - 1947/06/15   Výstava nové bytové kultury v Československu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/06/10 - 1947/06/30   Výstava hraček a loutek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/06/18 - 1947/06/26   Výstava padesáti povolání, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/07/01 -   Rudolf Kundera: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/09/27 - 1947/10/19   Obrazy starých mistrů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/09/27 - 1947/10/19   Výstava družstevního budování, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Bohumír Matal: 10 let jeho tvorby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Karel Jílek: Jubilejní souborná výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Nové umění staré Číny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Kresby malířů demokratického Španělska, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Petr Dillinger: Souborná výstava grafických prací, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Soutěžní návrhy na reliéf Domu umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/11/22 - 1947/12/12   Sochařství Francie od Rodina k dnešku, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/11/22 - 1947/12/14   Blok 1947, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/12/02 -   Ludvík Voneš: Kresby a kvaše, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1947/12/20 - 1948/01/11   Náboženské umění XX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/12/20 - 1948/01/11   Ondřej Schweigl: Plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/01/21 - 1948/02/21   Kresby brazilských malířů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/01/21 - 1948/02/21   Jan Zrzavý, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/01/21 - 1948/02/21   Členská výstava SVU Mánes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/01/21 - 1948/02/21   Výstava Ascherových šátků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/02 - 1948/02/21   Řecký odboj, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/02 - 1948/02/21   Upomínkové předměty na sokolský slet, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/18 - 1948/03/14   Marc Chagall, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/18 - 1948/03/14   Ruské lidové tisky z XIX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/18 - 1948/03/14   Karel Svolinský: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/21 - 1948/03/14   Jan Trampota (1889 - 1942), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/26 -   Poválečné úsilí Velké Británie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/03/13 -   Španělé Pařížské školy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/03/16 - 1948/04/04   Bohdan Lacina: Obrazy, pastely a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/03/18 - 1948/04/04   Výstava fotografií Klubu fotografů amatérů v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/04/10 - 1948/04/19   Umění v módě, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/04/24 - 1948/05/16   Emil Hlavica: Plastika, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/04/28 - 1948/05/17   Práce brněnských výtvarníků stipendistů ze studijní cesty po Itálii, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/05   Václav Zykmund: Kresby a grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/05   Bulharská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/05/02 - 1948/05/30   Leoš Janáček: Osobnost a dílo, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1948/05/11   Soutěžní návrhy na pomník, úpravu a výzdobu náměstí Rudé armády, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/06/09 - 1948/07/11   Umění a kýč, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/06/09 - 1948/07/11   Otto Gutfreund: Sochařské dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/06/09 - 1948/07/11   Současná finská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/08/25 -   Svět práce v umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/09/04 - 1948/10/03   František Doubrava: Kresby a kvaše, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/09/04 - 1948/10/03   Umění a kýč: Podobizna, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/09/15 -   Slovenská kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/10/16 - 1948/11/07   Práce členů SVU Aleš, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/10/16 - 1948/11/07   Aljo Beran: Monotypy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/10/16 - 1948/11/07   Babička Boženy Němcové, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/11/07 - 1948/11/21   IV. mezinárodní výstava fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/11/13 - 1948/11/28   Žena a dnešek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/12/05 - 1949/01/09   Čeští klasikové 19. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/12/05 - 1949/01/09   Honoré Daumier: Litografie (reprodukce), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/01/13 - 1949/01/30   Francouzské nástěnné koberce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/01/13 - 1949/01/30   Vladimír Iljič Lenin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/02/06 -   O lepšího člověka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/02/11 -   Sovětská kinematografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/03 - 1949/03/27   Reprodukce ruského umění 13. - 19. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/03 - 1949/03/27   Jaroslav Paur: Varšava 1946, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/03 - 1949/03/27   Současné rakouské umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/03 - 1949/03/27   Švýcarský plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/31 - 1949/04/27   Jánuš Kubíček, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/31 - 1949/04/27   Lev Šimák: Akvarely a tempery, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/31 - 1949/04/27   Maryša v dramatickém umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/31 - 1949/04/27   Malíř Vilém Plocek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/31 - 1949/04/27   Ruské ikony, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/05/02 -   Výstava k 5.krajské konferenci KSČ, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/05/21 -   Architektura sovětských národů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/05/21 -   Osvobozená Čína ve fotografiích a dřevorytech, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/06   Kreslíme v továrně (Práce posluchačů semináře výtvarné výchovy PF MU), Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1949/06   Práce výtvarníků - amatérů k IX. sjezdu KSČ, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/06/15 -   Bulharsko očima našich výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/06/15 -   Louis Pasteur, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/09   Reprodukce 19. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/09/04 - 1949/09/25   Dělník v práci a po práci (výstava lidové tvořivosti), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/09/29 -   Členská výstava Skupiny moravských výtvarníků v Olomouci, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/09/30 - 1949/10/02   30 let československé poštovní známky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/10   Umění 19. a 20. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/10   Mezinárodní dětská kresba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/10/03 - 1949/10/16   Výstava fotografií členů fotoodborů závodních klubů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/10/29 -   Technická kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/11/03 -   Sovětský svaz, náš velký bratr a učitel, obnovený Donbas, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/11/26 - 1949/12/04   Výstava fotografií Klubu fotografických pracovníků v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/12/17 - 1950/01/08   Zdeněk Přibyl, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/12/17 - 1950/01/08   Výtvarná tvář Brna - členská výstava SVU Aleš, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/12/17 - 1950/01/08   Výstava úrazové zábrany, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/12/17 - 1950/01/08   Rada žen: budování k míru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/02/19 -   Výstava polského školství, práce polských dětí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/03/24 - 1950/04/16   Sochař Josef Axmann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/03/24 - 1950/04/16   Sochař Bohumil Hochman, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/03/24 - 1950/04/16   Malíř Josef Zamazal, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/03/24 - 1950/04/16   Kresby řeckých dětí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/04/02 - 1950/04/16   Dramatické dílo Aloise Jiráska v moravskoslezském divadelnictví, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/04/12 - 1950/04/16   Vladimír Majakovskij, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/04/21 - 1950/05/14   Julius Mařák: Kresby a grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/04/21 - 1950/05/14   Boj československého lidu proti fašismu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/05/09 - 1950/06/11   Členská výstava SVU Mánes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/05/09 - 1950/06/11   William Gropper: Karikatury, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/05/09 - 1950/06/11   Umělé hmoty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/05/09 - 1950/06/11   Dětská výživa, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/06/16 - 1950/07/09   Dětské hračky a loutky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/06/16 - 1950/07/09   Vilém Reichmann: Politické karikatury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/09/01 -   Polská kniha, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1950/09/01 - 1950/10/01   Václav Špála: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/09/08 - 1950/10/08   Josef Mánes: Kresby, akvarely, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/10   Sovětská kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/10   Ručně tkané koberce JZD Prileta, okres Hurbanovo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/10/13 -   1. členská výstava krajského střediska SČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/11/11 -   Dílo sochaře Jana Štursy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/12/15 - 1951/01/07   Alois Kalvoda: K 75. výročí narození, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/12/15 - 1951/01/07   Mařákova škola, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/12/15 - 1951/01/07   Vánoční výstava prodejných prací výtvarníků krajského střediska SČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/01/22 - 1951/03/11   Kresby Mikoláše Alše, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/01/28 - 1951/03/11   Lyžařská výstava - lidové umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/03/18 - 1951/04/15   Bulharská lidová kultura a budování, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/03/25 - 1951/04/15   30 let Rudého práva, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/04/24 - 1951/05/14   Antonín Pelc: Politické karikatury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/04/24 - 1951/05/14   Karel Dvořák: Kresby a drobná plastika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/05/22 - 1951/07/01   30 let KSČ, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/06/16 - 1951/07/01   Maxim Gorkij, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/09/01 - 1951/09/23   Václav Brožík: Kresby a studie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/09/01 - 1951/09/23   Nové Maďarsko, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/10/03 - 1951/11/04   Se Sovětskou armádou na stráži míru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/10/03 - 1951/11/04   II. členská výstava krajského střediska SČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/11/11 - 1951/12/02   Řecko chce svobodu a mír, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/11/11 - 1951/12/02   Mateřské školky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/12/03 - 1951/12/31   Výstava grafiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/12/03 - 1952/01/31   Vánoční výstava obrazů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/02/02 - 1952/03/09   Karel Hofman: Valašsko v obrazech a kresbách, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1952/02/09 -   Vlastimil Rada: Ilustrace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/02/09 -   Vojtěch Sedláček: Kresby a litografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/02/09 - 1952/03/09   Bedřich Havránek: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/03/20 - 1952/05/11   Se Sovětským svazem na věčné časy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/05 - 1952/06   Sovětské výtvarné umění v barevné reprodukci a fotografii, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/05/03 - 1952/06/22   Miloš Jiránek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/06/27 - 1952/09/14   Česká krajina XIX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/08/14 - 1952/08/24   To jsou oni - výstava SNB, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/09/19 - 1952/11/02   Architektura v českém a slovenském národním dědictví, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/11/14 - 1953/01/01   III. členská výstava krajského střediska ÚS ČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/01/09 - 1953/02/08   Výstava výtvarných umělců moravských krajů Gottwaldov, Olomouc, Ostrava, Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/02/20 - 1953/05/10   Vývoj vesmíru, země a člověka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/05/16 -   Soutěž na památník Rudé armády v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/05/16 - 1953/06/07   Polská politická karikatura, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/06/19 - 1953/07/26   Mistři české kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/06/19 - 1953/07/26   Práce posluchačů fakulty architektury a pozemního stavitelství Vysoké školy stavitelské v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/07   Mistři příštích pětiletek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/09/11 -   Eduard Světlík: Oravská přehrada, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/09/26 - 1953/10/13   Výstava SNB, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/10/17 - 1953/11/01   Krajská výstava poštovních známek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/11/13 -   Sovětská škola - náš vzor (výstava brněnského školství), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/11/13 -   Sovětská kniha a tisk, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/11/13 -   Brněnské závodní časopisy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/12/13 - 1954/01/17   IV. Členská výstava Krajského střediska Svazu československých výtvarných umělců v Brně - 1953, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/12/13 - 1954/01/17   K sedmdesátým narozeninám národního umělce Antonína Procházky, Jaroslava Krále, Rudolfa Kučery, Linky Procházkové, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/01/23 - 1954/02/28   Kolonie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/01/23 - 1954/02/28   Julius Fučík, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/03/07 - 1954/03/28   Ludvík Kuba: Malířské dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/03/12 - 1954/04/04   Diep-Minh-Chau: Obrazy bojujícího Vietnamu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/04/11 - 1954/05/05   Současné výtvarné umění SSSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/05/23 - 1954/07/31   Max Švabinský, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/05 - 1954/10/03   Honoré Daumier: Karikatury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/05 - 1954/10/03   Brazilská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/05 - 1954/10/03   Laureáti mezinárodních cen míru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/05 - 1954/10/03   Mexická grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/05 - 1954/10/03   Francouzští pokrokoví malíři Boris Taslitzky a Mireille Miailhe, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/12 - 1954/10/10   Z dílny Miroslava Netíka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/10/15 - 1954/11/07   Slovenské národní povstání v dokumentech a výtvarných dílech 1944-1954, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/10/15 - 1954/11/07   Kresby Vojtěcha Štolfy, plastiky Miloše Axmana, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/11/14 - 1954/12/12   70 let českého divadla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/11/14 - 1954/12/12   Výstava družstev, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/11/17 - 1954/12/12   Miroslav Fridrich: 1884-1954, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/12/13 - 1955/01/16   Vánoční bazar, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/12/15 - 1955/01/09   František Hořava: Sochy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/12/15 - 1955/01/16   Indické sochařství (soubor uměleckých fotografií a drobné plastiky), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/12/15 - 1955/01/19   Holandská kresba 17. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/12/19 - 1955/01/16   Hanuš Schwaiger: Dílo k 100. výročí narození, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/02/02 - 1955/03/31   Výstava brněnských spisovatelů, skladatelů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/02/02 - 1955/03/31   Život vítězí nad smrtí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/04/09 - 1955/04/17   Kresby britských dětí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/04/30 - 1955/05/29   Výtvarní umělci k 10. výročí osvobození, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/06/04 - 1955/07/05   Výstava obrazů, plastik a grafiky krajských středisek Brno, Gottwaldov, Olomouc, Ostrava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/06/05 - 1955/08/07   Stanislav Kostka Neumann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/06/09 - 1955/08/07   Výstava národního umělce Antonína Procházky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/07/06 - 1955/08/07   Morava v obrazech Františka Richtera (1774-1860), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/07/07 - 1955/08/07   Mór Jókai, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/09/04 - 1955/10/09   Jan Štursa: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/09/04 - 1955/10/09   Z díla Janka Alexyho a Ladislava Guderny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/09/04 - 1955/10/15   Paul Gavarni (1804-1866), Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Kresby a grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/10/16 - 1955/11/10   Oldřich Hanzl, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/10/23 - 1955/11/27   Dagmar Rosůlková, Zuzana Zemanová: Keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/10/23 - 1955/11/27   Moravský lid a kraj ve výtvarném umění 1850-1920, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/11/13 - 1955/12/08   Vilma Lesková: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/12/11 - 1956/01/08   Celostátní výstava lidových výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/12/11 - 1956/01/08   Emil Weirauch: Z dílny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/12/11 - 1956/01/08   Vánoční prodejní výstava klenotů a starožitností, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/01/15 - 1955/02/12   Francisco Goya: Hrůza války - lepty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/01/15 - 1956/02/09   Věra Fridrichová, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/01/15 - 1956/02/12   František Emler: Obrazy z Vysočiny, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1956/01/22 - 1956/02/26   Mexické výtvarné umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/02/12 - 1956/02/26   Oldřich Vašica, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/03/11 - 1956/04/05   Jan Janča: Akvarely z jižní Moravy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/03/11 - 1956/04/08   Naše současné malířství, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/08 - 1956/05/03   Robert Hliněnský: Drobné akvarely, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/21 - 1956/05/20   Olga Fridrichová: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/22 - 1956/05/20   Rembrandt, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/22 - 1956/05/20   Japonský dřevoryt, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/22 - 1956/05/20   Max Liebermann: Kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/22 - 1956/05/20   A. T. Steinlen: Kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/30 - 1956/05/20   Bedřich Hoffstädter (1910-1954): Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/05/06 - 1956/05/31   Jiří Hadlač, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/05/27 - 1956/06/17   Miloslav Holý: Obrazy z posledních let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/05/27 - 1956/06/17   Oskar Kokoschka: K 70. narozeninám, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/05/27 - 1956/07/15   František Kaláb: Podobizny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/05/27 - 1956/07/15   Bedřich Vaníček: Posmrtná výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/06/03 - 1956/07/15   Milan Zezula: Kresby a ilustrace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/06/24 - 1956/07/15   Richard Fremund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/06/24 - 1956/07/15   Jaroslav Šváb: Užitá grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/06/27 - 1956/07/15   Vilém Nowak: Soubor díla k sedmdesátinám, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/09/09 - 1956/10/20   Miloš Slezák: Kresba a grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/09/09 - 1956/10/20   Evropské malířství 16.-18. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/09/09 - 1956/10/21   Karel Souček: Člověk v mých obrazech, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/09/16 - 1956/10/21   Karel Jílek: Výstava k 60. narozeninám, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/09/24 - 1956/10/20   Polský plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/10   Picasso - symbol moderního umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/10/07 - 1956/11/01   Josef Zamazal: Práce z posledních let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/11/02 - 1956/11/25   Francouzská kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/11/04 - 1956/12/02   Výtvarní umělci Brněnského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/11/04 - 1956/12/02   Jiří Dobler: Krajiny blízkého orientu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/12/13 - 1957/01/20   Václav Rabas: Souborné dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/12/16 - 1957/01/03   Jan Rajlich: Krajiny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/01/06 - 1957/01/27   Vladimír Vašíček: Práce z let 1949-1956. Oleje, akvarely, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/01/11   Smysl a výklad uměleckého díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/01/25   Impresionismus. Výlučná zrakovost v umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/02/03 - 1957/03/10   Jaroslav Král: Výstava k patnáctému výročí úmrtí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/02/06 - 1957/03/03   Vilém Reichmann: Karikatury kolem kultury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/02/06 - 1957/03/10   Kamil Lhoták: Obrazy z let 1948-1956, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/02/06 - 1957/03/23   František Foltýn: Jubilejní výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/02/08   Kubismus. K podílu intelektu v umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/02/22   Expresionismus. Účast citu v umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/03 - 1957/03/28   František Chmelař: Výstava prací z let 1954 - 1956, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/08   Primitivismus, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/16 - 1957/04/21   Dětská kresba v Terezíně v letech 1942-1945, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/17 - 1957/04/28   Miloš Alexaner Bazovský: Práce z posledních let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/17 - 1957/04/28   Sociální a pracovní motivy v české grafice, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/22   Poetičnost v moderním umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/24 - 1957/04/28   IV. celostátní výstava československé lidové fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/31 - 1957/04/28   Josef Kadula, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/04/05   Umění a kýč, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/04/30 - 1957/05/04   Drukov - podnikový znak, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/05/04 - 1957/05/26   Uměním proti fašismu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/05/04 - 1957/05/30   Jan Maria Najmr, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/05/12 - 1957/06/05   Vincent Hložník: Ilustrace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/05/12 - 1957/06/05   Alois Fišárek, Vladimír Sychra, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/06/02 - 1957/06/30   Oldřich Blažíček (1887-1953): Posmrtný a jubilejní soubor malířského díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/06/09 - 1957/06/30   Česká poezie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/06/09 - 1957/06/30   Plakáty Německé demokratické republiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/09/01 - 1957/09/29   Bohumír Dvorský: Obrazy z let 1932-1957 a z Číny 1956, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/09/01 - 1957/09/29   Václav Špála, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/09/04 - 1957/09/29   Ida a Vladislav Vaculkovi: Keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/10/06 - 1957/11/03   Zakladatelé moderního českého umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/10/13 - 1957/11/03   Obrazy Julie Zemánkové-Procházkové, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/11/10 - 1957/12/08   Velký říjen, inspirátor umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/11/10 - 1957/12/08   Záznamy Viléma Plocka a Lva Šimáka ze SSSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/11/10 - 1957/12/08   Sovětský revoluční plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/11/10 - 1957/12/08   Fotografie ze sovětských ateliérů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/12/14 - 1958/01/12   Krajina a lidé v díle Alfreda Kubina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/12/14 - 1958/01/12   Vilém Plocek: Obrazy z posledních let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/12/15 - 1958/01/15   Výtvarníci brněnské pobočky SČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/01/19 - 1958/02/13   Marie Ehlerová: Portréty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/02/02 - 1958/03/02   Celostátní výstava lidového umění a fotografie k 10. výročí Vítězného února, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/02/08 - 1958/03/30   Boj proti špionáži (SNB - MV), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/02/11   Emil Filla, přednáška, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/02/14   Bohumil Kubišta (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/02/16 - 1958/03/13   František Srp: Posmrtná výstava 1958, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/02/21   Emil Filla (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/02/28   Antonín Procházka (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/03/07   Václav Špála (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/03/14   Josef Čapek (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/03/16 - 1958/04/10   Božena Hliněnská: Kresby z posledních let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/03/21   Jan Zrzavý (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/03/23 - 1958/05/04   Antonín a Linka Procházkovi, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/03/28   Otto Gutfreund (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/04/05 - 1958/04/27   Kultura bydlení včera a dnes, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/04/10 - 1958/05/04   Vitězslav Nezval: O životě a díle (u příležitosti úmrtí), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/04/12 - 1958/05/04   Alois Hejl: Práce z let 1938-1958, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/04/13 - 1958/05/18   Josef Lada, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/05/02 - 1958/05/18   Výstava obrazů, plastik (Jaroslava Brzobohatá, Zdeněk Macháček, Pavel Navrátil, Karel Zedníček), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/05/02 - 1958/05/18   Zdeněk Sigmund: Oleje, kresby, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/05/18 - 1958/06/29   Umění mladých výtvarníků Československa 1958. Obrazy a plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/05/25 - 1958/06/29   Umění mladých výtvarníků Československa 1958. Kresby a grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/07/05 - 1958/08/17   Jugoslávské výtvarné umění mladé generace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/07/05 - 1958/08/17   Jindřich Wielgus: Plastiky a kresby 1938-58, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/07/09 - 1958/08/17   Adolf Kašpar: Ilustrace, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/08/04 - 1958/08/17   Bukurešť, město zahrad (fotografie), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/08/30 - 1958/09/21   10 let bytové a občanské výstavby v práci KPÚ Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/08/30 - 1958/09/21   Prehistorické nástěnné malby ze Sahary, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/09/01 - 1958/09/30   Pro krásu našich domovů (SNKLHU), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/09/04 - 1958/09/21   Celostátní výstava výtvarných prací dětí a mládeže STM 1957-1958, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/09/06 - 1958/09/21   Výstava ke 40. výročí poštovní známky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/09/13 - 1958/09/21   Život a dílo George Enescu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/09/28 - 1958/10/27   Otakar Kubín: Výstava k 75. narozeninám, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/10/31   Martin Benka (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/02 - 1958/11/30   Moderní slovenská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1958/11/02 - 1958/11/30   Skupina 29. augusta, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/11/02 - 1958/11/30   Brněnské divadlo - projekt, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1958/11/04 - 1958/11/30   Jaromír Funke: Fotografie z let 1922 - 44, Dům pánů z Poděbrad, Brno (Brno-město)
1958/11/08 - 1958/12/07   Čeněk Dobiáš: Oleje, akvarely, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/08 - 1958/12/07   František Malý: Obrazy a kresby 1956-1958, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/08 - 1958/12/07   Slovenské umění 19. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/08 - 1958/12/07   Výstava sovětské knihy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/14   Janko Alexy (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/21   Miloš Bazovský (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/28   Ľudovít Fulla (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/12/05   Mikuláš Galanda (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/12/06 - 1959/01/04   Výstava fotografií Josefa Sudka, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1958/12/07 - 1959/01/04   František Šenk, Jiří Hadlač: Plastiky a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1958/12/07 - 1959/01/04   Keramoprojekt, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1958/12/07 - 1959/01/18   Jan Trampota, Dům pánů z Poděbrad, Brno (Brno-město)
1958/12/12   Cyprián Majerník (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/12/14 - 1959/01/18   2. členská výstava brněnské pobočky SČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/12/19   Slovenská moderní grafika (přednáška), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/01/01 - 1959/02/28   Karel Valter, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/01/08 - 1959/02/01   Skupina G, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/01/08 - 1959/02/01   Karel Otto Hrubý, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/01/12 - 1959/01/18   Projekt Mendlova náměstí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/01/25 - 1959/03/01   Vojtěch Sedláček: Proměny roku 1943-1958, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/01/25 - 1959/03/01   Fotografie architektury z Bruselu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1959/01/31 - 1959/02/26   Milena Šimková-Elgrová, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/02/01 - 1959/03/30   Dražďanská galerie v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/02/05 - 1959/03/01   Milada a Erich Einhornovi: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/02/05 - 1959/03/01   Členové SČUG Hollar, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/02/28 - 1959/03/30   Alois Lukášek: Malba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/03/01 - 1959/03/15   Výstava předmětů z ÚLUVu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/03/05 - 1959/04/01   Anglická grafika 18. století, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/03/05 - 1959/04/01   Ženy a děti cizích národů očima československých fotografů, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/03/05 - 1959/04/01   Skupina 13, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1959/03/08 - 1959/04/12   Martin Benka: Kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/03/08 - 1959/04/12   Rudolf Kučera: Obrazy, kresby, Václav H. Mach: Plastiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/03/15 - 1959/03/30   Výstava kraslic a modrotisků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/03/30 - 1959/02/07   František Tichý: Souborná výstava grafiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/04/02 - 1959/04/26   Helena Bochořáková - Dittrichová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/04/02 - 1959/04/26   Josef Ehm, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/04/05 - 1959/05/10   Josef Jambor, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/04/11 - 1959/04/26   Veletržní výstaviště Brno 1959, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1959/04/11 - 1959/05/10   Franta Bidlo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/04/19 - 1959/05/20   Od vlákna k hotovému výrobku, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/04/19 - 1959/05/24   Profil 58, Dům pánů z Poděbrad, Brno (Brno-město)
1959/04/19 - 1959/05/24   České písemnictví v díle Maxe Švabinského, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/04/30 - 1959/05/24   Vilém Heckel: Království slunce a ledu - fotografie z Kavkazu, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/04/30 - 1959/05/24   Moravská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/05/01 - 1959/05/10   30 let československé fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/05/07 - 1959/06/11   Richard Brun: Hudební motivy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/05/13 - 1959/07/12   Vilma Lesková: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/05/24 - 1959/07/12   Moderní české malířství II (léta dvacátá), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/05/30 - 1959/07/12   Bedřich Petrovan, Vilém Reichmann: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/05/30 - 1959/07/12   Moderní české malířství II, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/05/30 - 1959/07/12   Kresba a grafika italských malířů a sochařů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/05/30 - 1959/07/12   Veletržní prodejny, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1959/06/20 - 1959/07/12   Vítězslav Nezval: Z mého života, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/06/22 - 1959/07/12   Mistři francouzského novodobého sochařství, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/06 - 1959/10/11   Výstava moravských výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/06 - 1959/10/11   Loutky Jarmily Majerové a Karla Hlavatého, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/06 - 1959/10/11   Výstava uměleckých pohlednic SNKLHU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/06 - 1959/11/26   Brno od pravěku k dnešku, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/09/07 - 1959/09/16   Pablo Picasso: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/07 - 1959/09/16   Výstava negerského umění (z knih Artia), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/17 - 1959/10/11   Slovenské národní povstání v grafikách Skupiny 29. augusta, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/17 - 1959/10/11   Dalibor Chatrný: Brno - 5 leptů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/06 - 1959/10/11   Malby dětí z celého světa (Shankar), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/17 - 1959/11/04   Malujeme, co máme rádi, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/17 - 1959/11/12   Karel Kryl: Obrazy, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/17 - 1959/11/22   František Xaver Krejčí, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1959/10/18 - 1959/11/22   Přehlídka desetileté práce SNDK, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/18 - 1959/11/22   Jiří Trnka: Loutky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/22 - 1959/11/22   Naši fotografové v SSSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/04 - 1959/11/22   Malby brněnských dětí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/04 - 1959/11/22   Blok - Romberg, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/09 - 1959/11/22   Umění NDR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/15 - 1959/12/13   Jurij Vasiljev Mon: Grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/18 - 1959/12/06   Čchi Paj-š, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/11/29 - 1959/12/13   Velká pochodeň, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/12/08 - 1960/01/03   Jugoslávští primitivové, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/12/10 - 1960/01/03   Leonid Chižinskij, Genadij Jepifanov: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/12/10 - 1960/01/28   Byty pro Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1959/12/12 - 1960/01/17   Josef Kubíček: Souborná výstava soch, drobné plastiky a kreseb, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/12/12 - 1960/01/24   Tvář Františka Halase, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/12/19 - 1960/01/03   Cyprian Majerník: Výbor z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/12/19 - 1960/01/24   Naděžda Hanáková: Nové hmoty ve výtvarném projevu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/12/20 - 1960/01/24   Posmrtní výstava Josefa Dobeše, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960   H. Bochořáková-Dittrichová: Oleje a akvarely, Kabinet umění, Brno (Brno-město)
1960/01/07 - 1960/01/28   Karel Hájek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/01/07 - 1960/01/28   Sochařská kresba a drobná plastika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/01/16 - 1960/02/11   Jan Maria Najmr: Variace na bulharské motivy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/01/31 - 1960/03/06   Objevená krása života, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/02/11 - 1960/03/03   Užitá grafika členů Propagační tvorby Brno, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/02/11 - 1960/03/03   Fotoskupina DOFO Olomouc, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/02/11 - 1960/04/03   Mezinárodní hotel - projekt, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/02/13 - 1960/03/13   Eduard Světlík: Nová tvář Povltaví, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/02/13 - 1960/03/13   Cez žiale a boje k slobode, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/02/13/ - 1960/03/06   Vladimír Drápal: Kresby, akvarely, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/02/14 - 1960/03/03   Mír světu. Současná světová grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/02/28 - 1960/03/06   Leonardo da Vinci: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/03/06 - 1960/04/03   Karel Štech: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/03/06 - 1960/04/03   Bechyňská keramika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/03/06 - 1960/05/15   Nová Bratislava, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/03/09 - 1960/04/18   Emil Zola - život ve fotografii, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/03/10 - 1960/04/03   Bohuslav Burian: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/03/12 - 1960/04/18   Jaroslav Dvořáček: Grafika z let 1957 - 1959, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/03/13 - 1960/04/08   Knihy Artie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/03/13 - 1960/04/18   IV. přehlídka československého výtvarného umění - grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/03/15 - 1960/04/18   IV. Přehlídka československého výtvarného umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/04/07 - 1960/05/01   Erno Vadas: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/04/07 - 1960/05/01   František Doubrava: Kresby, pastely, grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/04/07 - 1960/05/01   Olga Babrajová, A. Černý, J. Bartoň: Užitá keramika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/04/10 - 1960/05/10   Vilma Lesková: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/04/11 - 1960/04/18   Fotografie k osvobození ČSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/04/26 - 1960/06/05   Uměním k životu. 15 let práce brněnské kulturní fronty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/05/02 - 1960/06/19   Jan Slavíček: Kresby z cest, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/05/02 - 1960/06/19   Perské miniatury, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/05/02 - 1960/06/19   Kresby japonských dětí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/05/05 - 1960/05/29   Druhá výstava moravských grafiků, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/05/05 - 1960/05/29   Fotoklub ČKD Stalingrad, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/05/12 - 1960/05/26   Käthe Kollwitzová, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/05/15 - 1960/07/07   Architektonické návrhy Brno - Gottwaldov, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/05/28 - 1960/06/19   Světový akvarel, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/06/02 - 1960/07/17   Karel Němec: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/06/02 - 1960/07/17   Dějiny fotografie I. 1893-1914, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/06/02 - 1960/07/17   Škrdlovické sklo, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   Karel Hladík: Plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   Karel Souček: Akvarely, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   František Jiroudek: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   Věra a Vladimír Janouškovi: Plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   Candido Portinari, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   Mexická fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/22 - 1960/07/17   Ze skicáře tvůrčí skupiny Umění a řemeslo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/07   Jaromír Funke, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/07/01 - 1960/07/17   Návrhy na výzdobu Státního divadla v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/07/10 - 1960/07/17   Nové knihy Artie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/09/03 - 1960/09/22   Jan Janča: Jižní Morava v obrazech a kresbách, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/09/04 - 1960/10/16   Dílo Josefa Čapka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/09/06 - 1960/09/25   Zahradní keramika 1960: Jan Hausner, Jiří Kemr, Lubor Těhník (klášterní zahrada na Mendlově), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/09/08 - 1960/10/02   Skupina výtvarných umělců v Brně 1922-1938, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/09/08 - 1960/10/02   Tak vidíme Brno, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/09/08 - 1960/10/02   Architektonické památky Brna, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/09/12 - 1960/10/23   Kultury bydlení a odívání 1960, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/09/20 - 1960/10/16   N. S. Chruščov v OSN, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/09/24 - 1960/10/16   Pavel Bačovský: Obrazy z Boskovicka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/10/05 - 1960/10/30   Orest Dubay: Grafika, Rudolf Uher: Plastika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/10/05 - 1960/10/30   Karol Kállay: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/10/05 - 1960/10/30   Brněnská sídliště, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/10/31 - 1960/12/04   Jevištní výtvarnictví 1945-1960, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/11/04 - 1960/11/27   Francisco Goya: Hrůzy války, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/11/04 - 1960/11/27   Ota Richter: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/11/06 - 1960/12/31   Byt a město (Mezinárodní soutěž na pokusný obytný obvod v Moskvě), Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/11/06 - 1960/12/31   Ruské umění ze sbírek Národní galerie v Praze, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/11/14 - 1960/12/14   Švédská kniha, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/12/01 - 1960/12/31   Miloš Budík: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/12/01 - 1960/12/31   Leningradští grafici, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/12/17 - 1961/01/05   František Bič: Grafika a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/12/17 - 1961/01/19   Bohumil Kubišta: Souborná výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/12/17 - 1961/01/29   Francouzská grafika od Maneta k Matissovi, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/12/20 - 1961/01/29   Guillaume Apollianaire, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961   Marie Šechtlová, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/01/05 - 1961/01/29   Ladislav Sitenský: Zima na horách, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/01/05 - 1961/01/29   Bulharská grafika a plastika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/01/05 - 1961/02/26   Město v zeleni, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/01/07 - 1961/01/29   Alois Mikulka: Obrazy a sochy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/01/29 - 1961/03/05   V jednotě a přátelství, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/02/02 - 1961/02/26   Václav Chochola, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/02/03 - 1961/02/24   Umění kanadských Eskymáků, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1961/02/05 - 1961/03/08   Grafické techniky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/02/05 - 1961/03/12   Škola vidění - Výmluvnost kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/02/11 - 1961/03/11   Bohumil Krátký: Obrazy z Vysočiny (obrazy a kresby), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/02/15 - 1961/03/24   Česká renesance, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/03/04 - 1961/04/04   IV. mezinárodní studentská výstava fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/03/04 - 1961/04/04   Knihy o architektuře, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/03/10 - 1961/04/16   Ferdinand Herčík, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/03/18 - 1961/04/16   Míla Doleželová: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/03/18 - 1961/04/16   Eduard Kostrhon: Obrazy 1940 - 1960, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/03/18 - 1961/04/16   Členská výstava umělců Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/04/08 - 1961/04/27   Uruguayská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/04/08 - 1961/04/27   Přestavba Brna (projekt sídliště Staré Brno - sever), Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/04/08 - 1961/04/27   Výstava o Praze (model Prahy A. Langweila), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/04/08 - 1961/05/01   Jan Beran: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/05/02 - 1961/05/28   Mladí výtvarníci jihomoravského kraje, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/05/06 -   Hluboká 1961: Výtvarným uměním k socialistickému životu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/05/06 - 1961/05/27   40 let české politické karikatury, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/05/06 - 1961/05/28   Architekti a výstavba 1945-60 - Výstava ke 40. výročí založení KSČ, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/05/06 - 1961/05/28   Výstava komunistické fotografie avantgardy a sociální fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/05/06 - 1961/07/02   Uměním k socialistickému životu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/06/26   Reprodukce UNESCO od Van Eycka po Daumiera, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/06/26   Novinky nakladatelství ARTIA, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/07/02   František Süsser: Obrazy a kresby 1921-1956, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/07/02   Vilém Kropp: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/07/02   Výstava moravských grafiků, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/07/02   Průmyslová architektura, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/06/09 - 1961/07/02   O životě a díle Tarase Ševčenka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/06/16 - 1961/07/02   Činnost Domu umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/06/20 - 1961/07/02   Rabíndranáth Thákur: Kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/06/26 - 1961/07/02   Klub poezie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/07/15 -   Hluboká 1961: Výtvarným uměním k socialistickému životu, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1961/09/03 - 1961/10/01   Shiko Munakata: Grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/09/03 - 1961/10/22   Výstava knih orientálního umění ARTIE, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/09/03 - 1961/10/22   Umělecké památky Asie ze sbírek Národní galerie a Náprstkova muzea v Praze, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/09/07 - 1961/10/01   Matilda Čechová: Grafika, kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/09/07 - 1961/10/01   Rudolf Štursa: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/09/07 - 1961/10/01   Jihomoravská vesnice dnes a zítra, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/09/09 - 1961/10/29   Jan Kojan: K 10. výročí úmrtí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/09/09 - 1961/10/29   Malby brtnických dětí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/10/04 - 1961/10/22   Khmerské umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/10/06 - 1961/10/25   Užitá grafika, fotografie a výstavní architektura, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/10/17 - 1961/10/22   František Tichý: Obrazy, kresby a grafika z majetku OGVU v Olomouci, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/11/03 - 1961/11/26   Čeští ilustrátoři ruské a sovětské literatury, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/11/03 - 1961/11/26   Dějiny fotografie II. 1839-1914, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/11/03 - 1961/11/26   Z cest architektů po SSSR, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/11/04 - 1961/12/03   Alois Lukášek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/11/05 - 1961/12/31   Díla Drážďanské galerie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/11/05 - 1961/12/31   Jan Lauda 1898-1959, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/11/05 - 1961/12/31   Václav Vojtěch Novák: Obrazy, Jan Kodet: Plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/11/12 - 1962/01/07   Joža Uprka: Souborná výstava díla k 100. výročí narození, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/11/23   Vlasta Zábranský: Aliteratura. Výstava satirických kreseb, Satirické divadlo Večerní Brno, Brno (Brno-město)
1961/12/01 - 1961/12/31   Oldřich Hanzl: Monotypy, plastika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/12/01 - 1962/01/28   Podrobný plán sídliště za Tišnovkou, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/12/10 - 1962/01/01   Výstava severomoravských výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/12/13 - 1961/12/31   O nejlepší fotografický snímek města Brna, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962 - 1962/07/15   František Kocourek, Kabinet umění, Brno (Brno-město)
1962/01/05 - 1962/01/26   Petr Dillinger: Český grafik, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/01/05 - 1962/01/28   Miroslav Matoušek: Fotografie 1958 - 1961, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/01/16 - 1962/02/04   Výtvarní umělci Vysočiny, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/01/16 - 1962/02/04   Polský politický plakát, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/01/21 - 1962/03/31   Antonín Slavíček 1870-1910: Životní dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/02/09 - 1962/03/04   Nová grafika členů tvůrčí skupiny Hollar, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/02/09 - 1962/03/04   Člověk a jeho prostředí (výstava fotografů - amatérů NSR), Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/02/09 - 1962/03/04   Krajinářská architektura NDR, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/02/09 - 1962/03/04   Od impresionismu po současnost (reprodukce UNESCO), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/03/05 - 1962/04/01   Viktor Radnický, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/03/09 - 1962/04/01   Josef Lír: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/03/09 - 1962/04/01   Krajská přehlídka architektonických prací 1960-1961, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/03/25 - 1962/05/06   Karel Jílek: Soubor díla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/04/06 - 1962/05/01   Robert Dúbravec: Grafika - výber z tvorby 1957 - 1962, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/04/06 - 1962/05/01   Mezinárodní studentská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/04/06 - 1962/05/01   Sídliště Staré Brno-jih, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/04/09 - 1962/05/09   Současná grafika v boji proti válce, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/04/14 - 1962/05/13   Bořivoj Žufan: Výstava k dvacátému výročí autorovy smrti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/04/29 - 1962/05/27   Jaroslav Grus: Výstava malířského díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/05/05 - 1962/06/03   Ondřej Sekora: Ilustrace, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/05/05 - 1962/06/03   Jan Pařík: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/05/05 - 1962/06/03   Výstavba socialistické vesnice, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/05/15 - 1962/06/03   Švédská architektura, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1962/05/17 - 1962/07/20   Přírůstky holandského malířství 17. století Národní galerie v Praze, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/06/08 - 1962/07/15   Cyril Bouda: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/06/08 - 1962/07/15   Výstava fotoreportérů Ogoňku, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/06/08 - 1962/07/15   Brno 1900-1945. Cesta k nové architektuře, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/06/09 - 1962/07/01   Václav Bartovský, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1962/06/09 - 1962/07/15   Adolf Hoffmeister: Souborná výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/06/30 - 1962/07/22   Od Cloueta po Seurata, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/07/29 - 1962/08/15   Fotokroužek IBS, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/09/07 - 1962/06/30   Náhledy - Několik postav mladé české karikatury, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/09/07 - 1962/09/30   Soudobé egyptské umění, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/09/07 - 1962/09/30   Výstava fotografií skupiny DOFO, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/09/07 - 1962/11/04   Areál hotelu International v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/09/09 - 1962/10/28   Karel Purkyně a čeští realisté, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/10/06 - 1962/11/04   Současná holandská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/10/06 - 1962/11/04   Skupina vídeňských fotografů, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/10/12 - 1962/12/02   František Tichý 1896-1961, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/11/11 - 1962/12/01   Ze sovětských skicářů jihomoravských výtvarníků, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/11/11 - 1962/12/01   Brněnští fotografové-výtvarníci, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/11/11 - 1962/12/01   Studium architektury. Výstava prací posluchačů VUT FAST v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/11/11 - 1963/01/01   Členská výstava SČSVU 1962 Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/11/24 - 1963   Fotografie, kresby a keramika ze SSSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/12/07 - 1963/01/01   Vincent Hložník: Majestát ničoty, Stratení generáli (protivojnové cykly 1961-1962), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/12/07 - 1963/01/01   Ľudovít Fulla: Grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/12/07 - 1963/01/01   Magdalena Robinsonová: Fotografie 1962, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/12/07 - 1963/01/03   Architektura Brna ve fotografii 1945-1962, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/12/09 - 1963/01/01   Za život radostný, za práci radostnou (výstava dětských prací), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/12/29 - 1963/01/03   Brno v barvách Alexandra Paula, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/01/06 - 1963/02/03   Norská grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/01/06 - 1963/02/03   Český rok Karla Svolinského, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/01/06 - 1963/02/03   Vietnamská tradiční lidová grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/01/06 - 1963/02/03   Gottwaldovští fotografové, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/01/13 - 1963/02/24   Z drážďanské galerie. Malířství 16. - 18. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/02/01 - 1963/03/03   Adolf Born, Josef Duchoň, Karel Hruška, Jiří John, Vladimír Preclík: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/02/10 - 1963/03/03   Umělecké reprodukce z NDR s prodejem, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/02/10 - 1963/03/03   Bifota, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/02/10 - 1963/03/10   František Gross: Obrazy, Josef Prošek: Fotografie, Jindřich Wielgus: Sochy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/02/17 - 1963/03/31   Soutěžní návrhy BVV, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1963/03/03 - 1963/03/31   Skupina 58, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/03/07 - 1963/04/15   Bohdan Kopecký, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/03/07 - 1963/04/15   Ota Matoušek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/03/08 - 1963/03/31   Jiří Kroha: Nástup v avantgardě dvacátých let - Výbor prací z let 1914 - 1923, Národopisný ústav Moravského muzea, Brno (Brno-město)
1963/03/09 - 1963/03/25   Diplomy a čestná uznání ČFVU, SČSVU, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/03/09 - 1963/03/31   Eva Fuková: 100 fotografií, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/03/15 - 1963/03/31   Brazilská architektura, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1963/03/27 - 1963/04/09   Maďarská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/04/05 - 1963/05/01   VI. mezinárodní výstava studentské fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/04/05 - 1963/06/02   Brněnské parky - Výstava o vývoji a významu veřejné zeleně v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1963/04/07 - 1963/05/11   Konfrontace brněnských tvůrčích skupin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/04/12 - 1963/05/02   Vojtěch Preissig, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/04/28 - 1963/06/02   Jan Zrzavý: Dílo 1907-1962, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/05/03 - 1963/05/26   Fero Kráľ: Grafika (Výber z tvorby 1958 - 1963), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/05/06 - 1963/06/03   Výstava absolventů SUPŠ, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/05/17 - 1963/06/30   Rumunská architektura, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1963/05/23 - 1963/06/30   Josef Hubáček 1899-1931: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/05/23 - 1963/06/30   Rakouské umění 20. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/06/04 - 1963/06/08   Kresby brněnských dětí, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/06/04 - 1963/06/08   Picasso ve fotografii, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/06/14 - 1963/07/14   Bohuslav Kozák: Soubor prací, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/06/14 - 1963/07/25   Koloman Sokol: Souborné dílo, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/06/14 - 1963/07/25   Československá fotografie mezi dvěma válkami, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/06/14 - 1963/07/25   Projekty nových hotelů pro VII. plán, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1963/06/18 - 1963/07/25   Italské rytiny 16. - 19. století, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/08/16 - 1963/12/01   Velká Morava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/09/06 - 1963/09/29   Josef Tichý: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/09/06 - 1963/09/29   5 let časopisu Plamen, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/09/06 - 1963/10/13   Skupina 42: Retrospektivní výstava obrazů, plastik, grafiky a fotografie z let 1938 - 1949, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/09/06 - 1963/11/03   Soutěž na architektonické řešení památníku v Mikulčicích, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1963/10/04 - 1963/11/03   Marie Šechtlová: Fotografie z posledních tří let, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/10/04 - 1963/11/03   Dějiny grafiky - tisk z výšky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/10/24 - 1964/01/05   Naivní umění v Československu, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/11/08 - 1963/12/01   Pavel Dias: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/11/08 - 1964/01/01   Michael Romberg: Ilustrace k ruské a sovětské literatuře, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/11/08 - 1964/01/01   Le Corbusier, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1963/12/06 - 1964/01/01   Ester M. Šimerová, Martin Martinček, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/12/16 -   Průmyslová architektura a její perspektivy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/01/11 - 1964/02/02   Antonín Gribovský: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/01/11 - 1964/02/02   Přemysl Rolčík: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/01/11 - 1964/02/02   Za vyšší kulturnost průmyslových investic, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/01/12 - 1964/02/16   Členská výstava výtvarných umělců Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/01/19 - 1964/02/16   Mikuláš Galanda: Obrazy, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/02/07 - 1964/03/01   3. ročník LŠU Jaroslava Kvapila, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/02/07 - 1964/03/07   Objekt, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/02/23 - 1964/03/30   Umělecká beseda, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/03 - 1964/05   Naivní umění v Československu, Palác Kinských - grafická sbírka NG, Praha
1964/03/01 - 1964/04/20   Výtvarné dílo Eduarda Miléna, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/03/06 - 1964/04/05   Karikatury (Vladimír Jiránek, Karel Nepraš, Jan Steklík), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/03/06 - 1964/04/05   Tváře Francouzů J. Niepce, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/03/13 - 1964/04/05   Krajská přehlídka architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/04/05 - 1964/05/02   Soutěž dětské kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/04/05 - 1964/05/02   Erich Vetter: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/04/10 - 1964/05/02   Julius Szabó: Dřevoryty 1945-1963, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/04/10 - 1964/05/02   Mezinárodní novinářská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/04/10 - 1964/05/31   Meziválečná evropská avantgarda, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/05/06 - 1964/06/28   Jaroslav Král: Životní dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/05/07 - 1964/05/31   Dagmar Hochová, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/05/07 - 1964/05/31   Moravská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/05/12 - 1964/06/28   Tvůrčí skupina Parabola, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/05/27 - 1964/06/28   Miguel Alandia Pantoja: Výběr z díla, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1964/06/05 - 1964/06/28   Krakovská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/06/05 - 1964/06/30   Emila Medková: Fotografie z let 1949 - 1964, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/06/05 - 1964/06/30   Výstavba Bratislavy z posledních let, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/08/30 - 1964/10/04   Finská architektura a plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/09/04 - 1964/09/27   Václav Zykmund: Grafika z let 1937 - 1964, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/09/04 - 1964/09/27   Otakar Nehera: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/09/04 - 1964/09/27   Pohled na soudobou československou architekturu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/09/04 - 1964/10/11   Adolf Loos, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/09/09 - 1964/09/20   Ekonomická literatura, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/09/09 - 1964/09/30   Výstava karikaturistů sovětského satirického časopisu Krokodýl, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/09/23 - 1964/10/04   Plakát NSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/10/02 - 1964/11/01   Paříž živá - fotografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/10/02 - 1964/11/01   Sovětská knižní grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/10/02 - 1964/11/01   Jiří Škoch: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/10/09 - 1964/11/15   Bohdan Heřmanský, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/10/11 - 1964/11/04   Česká barokní krajina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/10/17 - 1964/11/08   Architektura NDR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/10/18 - 1964/11/15   Charlotta Bologna, Czeslaw Rzepinski, Mieczyslaw Wejman, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/11/06 - 1964/11/29   Jiří Šindler: Ilustrace, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/11/06 - 1964/11/29   Japonská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/11/13 - 1965/01/03   Jan Preisler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/11/16 - 1964/11/29   Výstavba Moskvy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/11/22 - 1965/01/10   Básníci naivní imaginace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/12/04 - 1965/01/03   Tvůrčí skupina M Brno, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/12/04 - 1965/01/03   Werner Bischof, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/12/15 - 1965/01/03   Fotografie z cest po Itálii, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/01/08 - 1965/01/31   Jaroslav Vávra: Akty, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/01/08 - 1965/01/31   Výstava skupiny Profil, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/01/08 - 1965/02/28   Brněnská krajina a rekreace, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/01/17 -   Axl Leskoschek: Grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/01/17 - 1965/02/06   Polské užité umění, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/01/17 - 1965/02/21   Vincenc Vingler: Sochy 1944-1964, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/01/17 - 1965/02/21   Axl Leskoschek: Grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/01/23 - 1965/02/21   Jaromír Svoboda: Divadelní fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/01/26 - 1965/03/07   John Heartfield: Stále ještě..., Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/02/05 - 1965/02/28   Současná jugoslávská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/02/05 - 1965/02/28   Studio výtvarné fotografie Domu kultury a vzdělávání v Liberci, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/02/27 - 1965/03/23   Edward Hartwig: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/02/28 - 1965/04/04   Skupina Kontrast: Grafika, plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/03/05 - 1965/03/28   Mizející Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/03/05 - 1965/03/28   Tvůrčí skupina Foto nova: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/03/05 - 1965/03/28   Vlasta Zabranský: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/04/02 - 1965/05/02   DOFO: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/04/02 - 1965/05/02   Josef Portman: Bibliofilie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/04/02 - 1965/05/16   Zítřejší Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/04/02 - 1965/05/16   Pohled na budoucí brněnská sídliště, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/04/02 - 1968/05/02   Bohuslav Reynek: Grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/04/11 - 1965/05/16   František Dvořák: Obrazy, tempery, kresby a grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/04/24 - 1965/06/28   Dvacet let ČSSR - Jihomoravský kraj 1945-1965, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/05/07 - 1965/05/30   František Malý: Monotypy, kombinované grafické techniky, textil 1963 - 1965, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/05/07 - 1965/05/31   Fotografické seriály, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/05/14 - 1965/06/06   Nová tvář Francie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/05/14 - 1965/06/06   Anatole France, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/05/19 - 1965/05/30   Kovoprojekta, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/06/04 - 1965/07/04   Dějiny grafiky II - tisk z hloubky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/06/04 - 1965/07/04   Hilda Diasová, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/06/04 - 1965/07/04   Pálava - Architektura a krajina ve fotografii, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/06/12 - 1965/07/04   Zbyněk Sekal: Sochy - reliéfy 1948 - 1965, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/06/12 - 1965/07/04   Jiří Valenta: Obrazy z let 1959 - 65, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/09/03 - 1965/10/03   Eugen Nevan: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/09/03 - 1965/10/03   Tvůrčí skupina M Brno, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/09/03 - 1965/10/03   Olga Michálková, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/09/03 - 1965/10/31   Nové stavby pro cestovní ruch, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/09/12 - 1965/10/10   Moderní česká kresba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/09/12 - 1965/10/10   Art protis, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/09/12 - 1965/10/10   Malá galerie světového umění, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1965/10/08 - 1965/10/31   Bogdan Kršić: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/10/08 - 1965/10/31   Umělecká fotografie v SNKLU, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/10/10 - 1965/11/07   László Moholy-Nagy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/10/10 - 1965/11/07   Naivní malířství z Kovačice, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/10/17 - 1965/11/21   Tvůrčí skupina UB 12, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/10/17 - 1965/11/21   Picasso a pařížská škola (plakáty), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/10/17 - 1965/11/21   Mladí moskevští kinetisté, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1965/11 -   László Moholy-Nagy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/11/05 - 1965/11/28   Barbara Narebska-Debska, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/11/05 - 1965/11/28   Polská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/11/13 - 1965/12/12   Tři století kanadské architektury, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/11/21 - 1965/12/12   Skupina Magnum: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/11/27 - 1966/01/03   Josef Šíma: Portréty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1965/11/28 - 1966/01/06   Členská výstava oblastní pobočky SČSVU v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/12/03 - 1966/01/12   Devět švédských grafiků, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/12/03 - 1966/01/12   Kamil Vyskočil, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/12/03 - 1966/01/12   Profily brněnských architektů I., Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/12/19 - 1966/01/12   Josef Krejčiřík, Jaroslav Škarohlíd, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/12/19 - 1966/01/12   Vilém Plocek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966   Secesní plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/01/15 - 1966/02/07   Jozef Jankovič, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/01/16 - 1966/02/13   Současní francouzští malíři, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/01/30 - 1966/03/06   Josef Navrátil 1798-1865: Obrazy, kresby a český interiér druhého rokoka, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/02/06 - 1966/02/27   Josef Istler: Grafika z let 1942 - 1965, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/02/06 - 1966/02/27   Čestmír Krátký, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/02/10 - 1966/02/27   1. celostátní přehlídka studentských architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/02/25 - 1966/03/15   Pavel Navrátil: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/02/27 - 1966/03/27   Výstava mladých slovenských výtvarníkov, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/02/27 - 1966/03/27   Italská fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/02/27 - 1966/03/27   Georges Méliès, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/03/04 - 1966/03/27   Antonín Hinšt: Výstava fotografií, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/03/04 - 1966/03/27   Krakovská užitá grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/03/04 - 1966/03/27   Soutěžní návrhy J. Curie, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/03/11 - 1966/05/01   100 plakátů z přelomu století ze sbírek Moravské galerie v Brně, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/03/19 - 1966/04/22   Architekt Josef Kranz: Práce z let 1928-1965, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/04/01 - 1966/04/28   3 západoněmečtí grafici (Klaus Peter Brehmer, Klaus Staeck, Wolf Vostell), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/04/01 - 1966/05/01   Josef Červenka: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/04/08 - 1966/05/09   Radoslav Kutra: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/04/09 - 1966/05/09   Antika a její tradice, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/04/23 - 1966/04/28   Přehlídka architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/05 - 1966/07   Bohumír Matal: Retrospektivní výstava z let 1945-1965, Dům umění, Hodonín (Hodonín)
1966/05/06 - 1966/06/05   Surrealismus a fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/05/06 - 1966/06/08   Karel Teige: Surrealistické koláže 1935-1951, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/05/06 - 1966/06/08   Václav Tikal: Posmrtná výstava malířského díla 1941 - 1965, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/05/06 - 1966/06/08   Krajina budoucnosti, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/05/14 - 1966/06/05   Galerie Numero, Firenze, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/05/21 - 1966/06/26   Milan Laluha: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/05/21 - 1966/06/26   Albrecht Dürer: Mědiryty, dřevořezy, lepty na železe, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/06/08 - 1966/06/26   Aubin Pacque, Max Bucaille, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/06/08 - 1966/06/26   Zdenka Datheilová, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/06/24 - 1966/09/20   2. bienále užité grafiky Brno 1966, Mezinárodní výstava knižní grafiky a ilustrace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/07/02 - 1966/07/31   Andrej Nemeš, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/07/02 - 1966/07/31   Jaroslav Hovadík: Objekty, plastiky, grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/07/02 - 1966/07/31   Giacomo Manzù: Plastiky a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/09/11 - 1966/09/25   Celostátní výstava poštovních známek Brno 1966, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/09/30 - 1966/10/30   Jiří Hadlač: Dřevoryty a objekty, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/09/30 - 1966/10/30   Jindřich Štyrský: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/09/30 - 1966/11/06   Výstava mladých / Exposition des jeunes, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/10/01 - 1966/11/13   Miroslav Netík: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/10/01 - 1966/11/13   Evropské umění 20. století ze sbírek Národní galerie v Praze, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/10/04 - 1966/11/13   Současná surrealistická koláž 10 zemí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/11/04 - 1966/11/27   Profil - skupina výtvarné fotografie při KP Valašské Meziříčí, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/11/04 - 1966/11/27   Nová centra švédských měst, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/11/04 - 1966/11/27   Pátá výstava moravské grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/11/13 - 1966/12/04   Celostátní přehlídka amatérského výtvarnictví, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/11/15 - 1967/01/15   Co je člověk. Mezinárodní výstava fotografií, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/11/19 - 1966/12/11   Stanislav Podhrázský: Obrazy 1962 - 66, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/11/20 - 1966/12/11   Horst Hirsig: Obrazy, Günter Ohlwein: Plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/11/20 - 1967/01/01   Bohumír Matal: Retrospektivní výstava z let 1945-1965, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/12/02 - 1967/01/01   Dalibor Chatrný: Návrat k realitě cestou autonomnosti výtvarného díla, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/12/02 - 1967/01/01   Přehlídka architektonických prací 1964-1965, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/12/11 - 1967/01/01   Georges Joniaux, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/12/14 - 1967/01/07   Helmut Leherb, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/12/17 - 1967/01/31   Karel Veleba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/01   Václav Tikal: Posmrtná výstava malířského díla 1941 - 1965, Mánes, Praha
1967/01/06 - 1967/01/29   Ladislav Postupa, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/01/06 - 1967/01/29   Vladimír Boudník: Grafika 1951-1966, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/01/06 - 1967/01/29   Profily brněnských architektů II., Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/01/08 - 1967/02/05   Gdańsk - Kraków, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/01/08 - 1967/02/05   Rudolf Fabry, Albert Marenčin, Juraj Mojžiš: Koláže, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/01/22 - 1967/02/26   Le Corbusier, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/01/22 - 1967/02/26   František Krasl: Poezie oceli, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/02/03 - 1967/02/16   Maxmilian Chlad: Výběr prací z r. 1962 - 1966, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/02/03 - 1967/02/26   Mario Giacomelli, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/02/03 - 1967/02/26   Listy Italských grafiků, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/02/18 - 1967/02/26   Výstava prací katedry urbanismu VUT v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/02/18 - 1967/03/26   Alena Kučerová: Grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/02/19 - 1967/03/27   Bohumír Matal: Retrospektivní výstava z let 1945-1965, Oblastní galerie výtvarného umění, Gottwaldov (Zlín)
1967/02/19 - 1967/03/27   České umění XX. století ze sbírek Středočeské galerie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/03/03 - 1967/04/02   Karel Kuklík: Výběr fotografií z let 1958 - 1966, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/03/03 - 1967/04/02   Jaroslav Šváb: Knižní a užitá grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/03/05 - 1967/04/09   Karel Havlíček: Fantaskní kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/03/05 - 1967/04/09   Emilio Vedova, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/03/05 - 1967/04/09   Forma a prostor (výstava SUPŠ v Brně), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/03/10 - 1967/04/09   Výstava britských univerzit 1953-1963, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/03/23 - 1967/04/16   Rudolf Michalik: Černá proti bílé: Kresby 1960-66, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/03/26 - 1967/05/07   Moravská grafika 66, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1967/04/02 - 1967/04/30   Jaroslav Kapec: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/04/02 - 1967/04/30   Umění Německé spolkové republiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/04/07 - 1967/04/28   Raja Reichmann: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/04/07 - 1967/04/28   Květina a naše prostředí, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/04/07 - 1967/04/30   Miro Gregor: Akty, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/04/16 - 1967/05/21   Otto Steinert a žáci, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/04/19 - 1967/05/09   Rudolf Haus, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/05 - 1967/08   Poesie fantasmagie, Zámek Hradec nad Moravicí, Hradec nad Moravicí (Opava)
1967/05/05 - 1967/05/28   Současná britská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/05/05 - 1967/05/28   Fotografická skupina VOX: Variace, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/05/05 - 1967/05/28   Bedřich Rozehnal: Architektonická tvorba 1927-1967, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/05/06 - 1967/06/04   Radek Kratina: Objekty, variabily, monotypie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/05/07 - 1967/06/04   Antonín Procházka: Obrazy z let 1910 - 1925, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/05/11 - 1967/06/11   Nové výtvarné postupy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/05/11 - 1967/06/11   Antonín Procházka: Kresby z let 1910-1925, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/06/01 - 1967/06/28   Jan Rajlich: Koláže, plakáty, Kino Družba - foyer, Brno (Brno-město)
1967/06/02 - 1967/06/22   Analytická expozice výtvarné činnosti Karla Teigeho z let 1916-1951, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/06/02 - 1967/07/02   Současná norská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/06/02 - 1967/07/02   André Kertész, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/06/02 - 1967/07/23   Rekreační chalupy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/07/04 - 1967/07/23   Architektura Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/09   Analytická expozice výtvarné činnosti Karla Teigeho z let 1916-1951, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1967/09/01 - 1967/10/01   Jaroslav Malina: Práce z let 1966-1967, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/09/01 - 1967/10/01   Toruňská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/09/01 - 1967/10/29   Také bydlení, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/09/02 - 1967/10/04   Bedřich Vaníček, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/09/02 - 1967/10/08   Ladislav Novák: Soubor prácí z let 1966/1967, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/09/02 - 1967/10/15   Ivo Medek: Koláže, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/09/03 - 1967/09/18   Fotografie 7 + 7, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/09/22 - 1967/10/23   Georges Rouault: Miserere, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/09/22 - 1967/10/23   Salvador Dalí: Grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/10/06 - 1967/10/29   Miodrag Mile Djordjević, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/10/06 - 1967/10/29   František Horčička, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/10/08 - 1967/11/09   Grafika polských dětí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/10/14 - 1967/11/19   Jan Kubíček: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/10/15 - 1967/11/09   Výtvarné umění a architektura v zahraničních plakátech, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/10/29 - 1967/11/26   Skupina Kontinuita, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/11/03 -   Soutěžní návrhy na řešení přednáškového prostoru v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/11/03 - 1967/11/26   Zdenek Seydl, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/11/03 - 1967/11/26   Juraj Šajmovič: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/11/12 - 1967/12/10   Mladý sovětský experiment, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/12/01 - 1968/01/07   Albín Brunovský, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/12/01 - 1968/01/07   Elliott Erwitt, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/12/02 - 1968/01/01   Ida Vaculková: Keramika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/12/06 - 1968/01/01   Moje Rusko (výtvarní umělci RSFSR k 50. výročí VŘSR), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/12/17 - 1968/01/28   Brněnský salón, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/01/06 - 1968/02/04   Robert Hliněnský: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/01/07 - 1968/02/12   50 let Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/01/12 - 1968/02/05   Zdeněk Fuksa: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/01/12 - 1968/02/05   Jaroslav Vajdiš: Krajina a vesnice, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/01/18 - 1968/02/18   Surrealismus a fotografie, Galerie Československý spisovatel, Praha
1968/02/04 - 1968/03/03   Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/02/05 - 1968/03/03   Computer graphic, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/02/09 - 1968/03/04   Miloslav Stibor: Fotografie z let 1960-1967, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/02/09 - 1968/03/04   Robert Ernst Marx, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/02/09 - 1968/03/17   Zahradní architektura v realizacích a projektech na Moravě, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/02/18 - 1968/03/17   Princip slasti, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/02/24 - 1968/03/30   Zdeněk Macháček: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/02/28   Dialektika surrealistického myšlení, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/03/06   Poesie a samozřejmost objevu, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/03/08 - 1968/03/24   Finská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/03/08 - 1968/04/29   NIPP - skupina fotografů MPVU, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/03/10 - 1968/04/17   Nová citlivost, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/03/10 - 1968/05/04   Poesie fantasmagie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/03/13   Výtvarné objevy surrealismu, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/03/18 - 1968/04/10   Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Oblastná galéria, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1968/03/22 - 1968/04/29   Nová forma bytové výstavby, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/03/31 - 1968/04/29   Francisco Goya: Grafické dílo, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/04   Club der Konkretisten Prag, Galerie im Hause Behr, Stuttgart
1968/04/06 - 1968/05/18   František Malý: Obrazy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/04/15 - 1968/05/15   Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Bratislava (Bratislava), Bratislava (Bratislava)
1968/04/24 - 1968/05/26   Edward Steichen, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/04/30 - 1968/07/07   Německá barevná fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/05/05 - 1968/06/02   Švédské zlaté poklady a umění Vikingů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/05/05 - 1968/06/02   Mladé švédské umění, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/05/05 - 1968/06/02   Skupina Tio fotografer, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/05/05 - 1968/06/02   Životní prostředí - architektura, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/05/07 - 1968/05/26   Světové malířství v reprodukcích UNESCO, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/05/25 - 1968/07/07   Václav Mergl: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/05/26 - 1968/06/16   Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
1968/06/04 - 1968/07/28   Rusalka vystupující z tůně - Naivní a fantaskní obrazy z Čech a Moravy 1964-1968, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/06/19 - 1968/07/28   Lidový dřevoryt, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/06/19 - 1968/07/28   PhotoGrafie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/06/19 - 1968/08/31   S Flexaretem na cestách, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/06/21 - 1968/09/22   3. Bienále užité grafiky Brno 1968, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/06/26 - 1968/09/08   Cecilie Marková: Nedělní malířka (Obrazy a kresby Cecilie Markové), Palác šlechtičen, Brno (Brno-město)
1968/07/11 - 1968/08/11   Josef Klimeš: Sochy 1958 až 1968, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/08/01 - 1968/08/31   Akty a akty - kresby a fotografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/08/02 - 1968/08/31   Finská barevná fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/09/01 - 1968/09/24   Veletrhy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/09/01 - 1968/09/24   Veletrhy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/10/10 - 1968/10/30   Vilém Reichmann: Fotografie posledních deseti let, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/10/10 - 1968/10/30   Šestá výstava moravské grafiky 1968, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/10/10 - 1968/10/30   Architektura brněnského výstaviště, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/10/12 - 1968/10/27   Záhřeb, město mládí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/10/12 - 1968/10/28   Záhřeb - filatelie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/10/15 - 1968/10/28   50 let ČSR a Národní výbory, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/11/08 - 1968/12/01   Vincenc Makovský: Sochařská kresba, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/11/08 - 1968/12/01   Jan Pikous, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/11/08 - 1968/12/01   Moderní belgická architektura, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/11/09 - 1968/12/08   Rudolf Fila: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/11/10 - 1968/12/08   Francouzské, polské a české umění na rozhraní století, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/11/15 - 1968/12/06   Tvář města - setkání nad pracemi Stavoprojektu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/12/05 - 1969/01/05   Club grafikov, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/12/06 - 1969/01/05   Jan Svoboda: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/12/06 - 1969/01/05   Z tvorby bratislavských architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/12/14 - 1969/01/12   Miloš Slezák: Art protisy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/12/15 - 1969/01/12   Pobočka Ústí nad Labem SČSVU, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/12/20 - 1969/01/26   Ludwig Mies van der Rohe: Tvůrce vily Tugendhat, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/12/20 - 1969/01/26   Francouzští malíři dneška, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969   Miloš Slezák: Artprotis, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/01/17   Ludwig Mies van der Rohe: Tvůrce vily Tugendhat, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/01/18 - 1969/02/16   Dalibor Chatrný: Grafika v ploše i v prostoru, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/01/24 - 1969/02/23   Nippon Design Center Tokyo, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/01/24 - 1969/02/23   Rudolf Štursa: Fotografie 1962-1968, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/01/24 - 1969/04/08   Výstava katedry architektonické tvorby VUT, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/01/26 - 1969/03/02   Vojtěch Preissig: Životní dílo, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/02/02 - 1969/03/09   Blok brněnských tvůrčích skupin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/02/22 - 1969/03/23   Alois Vitík: Výstava obrazů 1963-1965, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/02/28 - 1969/04/07   Jaromír Kohoutek, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/02/28 - 1969/04/08   Vladimír Komárek: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/03/06 - 1969/05/04   MAX - výstava mladých, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/03/09 - 1969/04/13   Vladimír Vašíček: Výstava obrazů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/03/28 - 1969/05/04   Hallstatt a Býčí skála, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/03/29 - 1969/04/27   Jánuš Kubíček: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/04/11 - 1969/05/18   Jiří Anderle: Grafické cykly, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/04/11 - 1969/05/18   Jiří Erml: Fotografie 1965 - 68, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/04/11 - 1969/05/18   Světlo ve večerním interiéru centra Brna, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/04/20 - 1969/05/25   Martin Martinček: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/04/20 - 1969/05/25   Ester M. Šimerová: Obrazy, kameje, koláže, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/05/04 - 1969/06/01   Miroslav Štolfa: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/05/14 - 1969/06/22   Luc Dietrich, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/05/17 - 1969/06/22   Janine Emanuel Loo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/05/23 - 1969/07/07   Dana Štormová: Halasiana a nové práce, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/05/25 - 1969/07/06   Jiří Sever: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/05/30 - 1969/06/22   Současná malba Pařížské školy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/06/01 - 1969/07/06   Dada 1916 - 1966, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/06/05 - 1966/07/06   Miroslav Houra: Grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/06/06 - 1969/07/06   Jaroslav Grunt: Brněnské záznamy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/06/20 - 1969/06/30   Bulharská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/06/27 - 1969/07/27   Přátelství přes hranice - Mezinárodní přehlídka dětské knihy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/06/27 - 1969/07/27   Velké obrazy malých, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/07/01 - 1969/07/27   Kanadská fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/07/03 - 1969/07/27   Taras Kuščynskyj: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/09/27 - 1969/11/02   Leonid Ochrymčuk: Obrazy a objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/09/27 - 1969/11/05   Partitury - hudební grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/10/03 - 1969/11/02   Václav Sivko, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/10/03 - 1969/11/02   Cesare Colombo: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/10/03 - 1969/11/02   Ósaka Expo 1970, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/10/05 - 1969/11/16   Phases, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/10/08 - 1969/11/16   Česká krajina, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/10/10 - 1969/11/09   Dada 1916 - 1966, Mánes, Praha
1969/10/25 - 1969/11/16   Mose, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/10/29 - 1969/11/16   André Verlon: Situace lidstva, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/11/07 - 1969/12/07   Bilance užité a propagační grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/11/07 - 1969/12/07   Robert Doisneau, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/11/07 - 1969/12/07   Finská architektura prof. Ruusuvuori, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/11/08 - 1969/12/07   Alojz Klimo: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/11/23 - 1970/01/04   Členská výstava SČVU (malba, grafika, plastika), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/11/23 - 1970/01/04   1. česká soutěžní výstava mladých 15/26, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/11/24 -   DADA 1916 1966, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/12/12 - 1970/01/11   Helena Bochořáková, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/12/12 - 1970/01/11   Tři mladí Američané, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/12/12 - 1970/01/11   Katedra průmyslových staveb, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/12/13 - 1970/01/11   Antonín Čalkovský: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/01/10 - 1970/02/22   Lajos Kassák: Obrazová architektura, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/01/11 - 1970/02/08   Šest jihočeských výtvarníků, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/01/11 - 1970/02/22   Nová figurace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/01/11 - 1970/02/22   František Dvořák: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1970/01/11 - 1970/02/22   Vladimír Drápal: Kresby a grafika z let 1964 - 1969, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/01/11 - 1970/02/22   Švédská architektura, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/01/17 - 1970/02/22   Rudolf Uher: Plastiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/02/15 - 1970/03/08   Karel Kryl: Obrazy, kresby, plastiky 1964-1969, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/02/27 - 1970/03/22   Maxmilian Chlad: Výběr prací z r. 1966 - 1969, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/02/27 - 1970/04/05   Miroslav Hák: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1970/02/27 - 1970/04/05   František Süsser: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/02/28 - 1970/04/05   Josef Krejčiřík: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/03/01 - 1970/04/04   František Bič: Grafika a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/03/01 - 1970/04/04   Miroslav Netík, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/03/01 - 1970/04/05   Eduard S. Kostrhon, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/03/13 - 1970/03/29   Klub konkrétistů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/03/13 - 1970/03/29   Oldřich Laštůvka: Obrazy 1967, grafika 1969, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/03/13 - 1970/03/29   Josef Zavřel: Grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/03/27 - 1970/04/19   Výstava prací brněnských architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/04/05 - 1970/05/03   Grigorij Musatov, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/04/05 - 1970/05/03   Lorenzo Taiuti, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/04/10 - 1970/05/17   Club grafikov, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/04/10 - 1970/05/17   Cykly a seriály, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1970/04/11 - 1970/05/17   Otakar Zemina: Obrazy 1968-1969, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/04/12 - 1970/05/17   Elementy tvořivosti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/04/12 - 1970/05/17   Nakladatelství Pallas a Tatran, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/04/26 - 1970/05/17   Rupert Falkner, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/05/16 - 1970/05/31   25 let NV města Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/05/20 - 1970/05/31   Vinařská výstava, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/05/23 - 1970/06/28   Milan Grygar: Antifony a Partitury, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/05/24 - 1970/06/28   Sdružení Q, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/06/17 - 1970/09/20   4. bienále užité grafiky Brno 1970 / 4 Biennale of Graphic Design Brno 1970, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/07/04 - 1970/07/31   Oľga Bartošíková: Obrazy a objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/07/05 - 1970/08/02   Umberto Mariani, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/07/05 - 1970/08/02   Ritva Raitsalo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/07/10 - 1970/08/02   Václav Šilhán, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/07/10 - 1970/08/02   Fotografické cykly a seriály, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/08/10 - 1970/08/19   25 let práce SNB, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/10/02 - 1970/11/01   Ludmila Jandová: Grafika. František Janda: Sochy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/10/02 - 1970/11/01   Výběr ze slovenské gobelínové tvorby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/10/02 - 1970/11/01   Barevné etudy - Jan Doubek: Fotografie, Zdeněk Pidrman: Fotografika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/10/02 - 1970/11/01   Československé středisko výstavby a architektury, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/10/09 -   Robert Freimark, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/10/09 - 1970/11/01   CETOK 70, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/11/05 - 1971/01/03   Ludvík Voneš: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/11/05 - 1971/01/03   Jan Saudek, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1970/11/06 - 1970/11/29   Marie Filippovová: 1965 - 1970, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/11/06 - 1971/01/17   Obytný soubor Brno-Líšeň, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/11/15   Dalibor Chatrný: Osmihodinová výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/12/11 - 1971/01/10   Jaroslava Macháčková: Keramika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1971/01   Profil 58, Galerie Nová síň, Praha
1971/01/08 - 1971/01/31   Jan Maria Najmr, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/01/08 - 1971/01/31   Skupina EPOS, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/01/08 - 1971/01/31   Papuánská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/01/22 - 1971/02/28   Neznámá řeka Jihlavka, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/02/01 - 1971/03/05   Josef Vohrabal: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1971/02/05 - 1971/02/28   Konrád Babraj: Obrazy, sochy, kresby, keramika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/02/05 - 1971/02/28   Jaroslav Vávra, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/02/05 - 1971/02/28   Jaroslav Vožniak: Ikony, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/03/05 - 1971/03/28   Dušan Zapletal: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/03/05 - 1971/03/28   František Šenk: Reliéfy a plastiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1971/03/05 - 1971/03/28   Skupina výtvarné fotografie Profil KP Valašské Meziříčí, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/03/05 - 1971/05/02   Zdeněk Denk, Zdeněk Lang, Radús Russ, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/03/10 - 1971/03/28   Rakouská fotografie, Technické muzeum v Brně, Brno (Brno-město)
1971/04/02 - 1971/05/02   Kája Saudek: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/04/02 - 1971/05/02   Viktor Nikodem: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/04/02 - 1971/05/30   Výtvarnictvo - fotografia - film, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/05/07 - 1971/05/30   Keramax, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/05/07 - 1971/05/30   Současná kanadská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/05/07 - 1971/06/27   Bydlení v Brně-Bystrc, Jundrov, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/05/28 - 1971/07/04   Kamil Lhoták: Grafika a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1971/06   Masožravé rostliny Ladislava Nováka, Kino Družba - foyer, Brno (Brno-město)
1971/06/04 - 1971/06/27   Rudolf Krajc 1907-1934: Umělecká pozůstalost, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/06/04 - 1971/07/04   Dana Jandová: Grafika 1965-71, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/06/04 - 1971/07/04   10 mladých fotografů, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/06/28 - 1971/07/02   Zaměřování památek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/09/03 - 1971/10/03   Anhelo Hernandez, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/09/03 - 1971/10/03   Ivo Přeček, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/09/03 - 1971/10/10   Otto Stritzko: obrazy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1971/09/07 - 1971/11/07   Dokumenty lidové architektury - výběr z Kurialova archivu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/09/10 - 1971/10/03   Současná česká ilustrace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/10/08 - 1971/11/07   Jan Lauschmann: Fotografie 1922-1939, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/10/15 - 1971/11/07   Cyril Bouda: Výběr z díla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/11/01 - 1971/11/28   Jan Svoboda: Malba, Kino Družba - foyer, Brno (Brno-město)
1971/11/12 - 1971/12/05   Jan Berdyszak: Malba a plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/11/12 - 1971/12/05   Sovětští spolupracovníci československé revue Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/11/12 - 1971/12/05   Brno a volební program ve výstavbě, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/11/12 - 1979/12/05   Eva Činčerová, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/12   Petr Horák: Koláže, Kino Družba - foyer, Brno (Brno-město)
1971/12/10 - 1972/01/02   Věra Fridrichová, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/12/10 - 1972/01/02   Grazyna Wyszomirska, Marian Kucharski, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/12/10 - 1972/01/02   Miroslav Jodas: Fotografie 1965-1970, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/12/10 - 1972/01/03   Dušan Jurkovič, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/12/10 - 1972/01/03   25 let Domu umění města Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/12/13 - 1972/01/16   Pavel Navrátil: Kvaše a obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/01/07 - 1972/01/30   Bohumil Krátký: Obrazy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/01/08 - 1972/01/30   Jakub Rudolf Duda: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/01/08 - 1972/01/30   Endre Nemes: Grafická tvorba, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/01/24 - 1972/02/27   Zdeněk Dvořáček, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/02/04 - 1972/02/27   Eva Kubínová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/02/04 - 1972/02/27   Július Jakoby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/02/04 - 1972/02/27   Liptovská rapsodie - fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/02/04 - 1972/02/27   Technická kniha, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1972/03/03 - 1972/03/26   František Chmelař: Práce z let 1941 - 1971, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/03/03 - 1972/04/02   Jiří Švengsbír: Kresby, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/03/03 - 1972/04/02   Cykly a seriály, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/03/03 - 1972/04/02   Evropská města ve fotografii, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1972/03/05 - 1972/04/05   Jaroslav Grus: Malířské dílo z let 1910 - 1971, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/03/07 - 1972/04/03   Jan Rajlich, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/03/29 - 1972/04/30   Dětská kniha, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/04/07 - 1972/05/01   Reinhard Schubert: Fotografika, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/04/07 - 1972/05/01   10 let práce SPÚO na Slovensku, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1972/04/07 - 1972/05/02   Otakar Zemina: Kresby, akvarely a kvaše 1968-1971, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/04/15 - 1972/05/21   Karel Nepraš, Jan Steklík, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/04/16 - 1972/05/21   Jánuš Kubíček: Obrazy, kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/04/16 - 1972/05/21   Miloš Vlček: Sochy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/05/05 - 1972/05/28   Ideogram v knize Jaroslava Švába, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/05/05 - 1972/05/28   Alois Mikulka: Obrazy a plastiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/05/05 - 1972/05/28   Zuzana Švábová: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/05/05 - 1972/05/28   Přehlídka architektonických prací 1970/71, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1972/05/11 - 1972/05/28   Martin Stejskal: Hra proti 'hře', Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/05/28 - 1972/07/02   Eva Mazzucco: Plastiky, obrazy a grafiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/05/28 - 1972/07/02   Jan Kotěra (1871 - 1923), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/05/28 - 1972/07/02   Grafika kanadských eskymáků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/05/30 - 1972/07/02   Vladimír Svoboda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/06/14 - 1972/09/17   5. bienále užité grafiky Brno 1972, Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/07/07 - 1972/07/30   Grekovovo studio Sovětské armády: Obrazy, sochy, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/07/07 - 1972/07/30   Tibor Honty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/09/03 - 1972/10/01   Soudobé poznaňské výtvarné umění - fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/09/05 - 1972/10/01   Jindra Husáriková: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/09/29 - 1972/10/29   Trienále 15/30, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/09/29 - 1972/10/29   Fotomax - výstava mladých československých fotografů, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/10/08 - 1972/11/05   Rumunské výtvarné umění XX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/10/10 - 1972/11/5   Jiří Zeman: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/11/03 - 1972/11/26   Milada a Arna Juračkovi, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/11/03 - 1972/11/26   Josef Václav Sládek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/11/03 - 1972/11/26   Vyznání, dojmy, inspirace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/11/03 - 1972/11/26   Práce studentů architektury GPI Tbilisi, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1972/11/12 - 1972/12/03   Walter Gropius: Člověk a dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/11/12 - 1972/12/03   Ze sovětských výtvarných publikací, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/11/14 - 1972/12/03   Martin Heřmanský: Modely, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/12/01 - 1973/01/01   Josef Matička, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/12/01 - 1973/01/01   Současná sovětská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/12/01 - 1973/01/01   Avantgardní sovětská fotografie 20. a 30. let, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/12/01 - 1973/01/01   Sídliště československo-sovětského přátelství v Brně-Bohunicích (generální řešení), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/12/08 - 1973/01/07   Zolo Palugyay: Souborné dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/12/08 - 1973/01/07   Sovětský plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/12/12 - 1973/01/08   Inez Tuschnerová: Tapiserie / Textilní objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973   Současná sovětská grafika, Městský dům kultury, Karviná (Karviná)
1973/01/05 - 1973/01/28   Dmitrij Nikolajevič Baltermanc, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/01/05 - 1973/01/28   Ivo Gil, Pavel Štecha: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/01/10 - 1973/01/28   Umělecká řemesla doby Dürerovy a německé renesance, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/01/12 - 1973/01/28   Sídliště československo-sovětského přátelství v Brně-Bohunicích, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/01/14 - 1973/02/11   Design a umělé hmoty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/01/14 - 1973/02/11   Ženy s kamerou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/01/16 - 1973/02/18   Miloslav Cicvárek: Obrazy a objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/02/04 - 1973/02/25   Současná slovenská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/02/04 - 1973/02/25   Petr Zhoř, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/02/04 - 1973/02/25   15 let katedry průmyslových a zemědělských staveb VUT Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/02/25 - 1973/03/25   Proměny města. 25 vítězných let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/03/02 - 1973/04/01   Jiří Balcar: Grafická tvorba, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/03/02 - 1973/04/01   Škola výtvarné fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/03/02 - 1973/04/01   Rekreační oblasti a využití vesnice v Jihomoravském kraji, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/03/02 - 1973/04/08   František Drtikol: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/04/03 - 1973/04/27   Sociální fotografie na Slovensku, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/04/03 - 1973/04/29   Alexander Eckerdt: Malba a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/04/06 - 1973/04/23   Elsa Montell-Saanio, Matti Saanio, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/04/13 - 1973/05/06   František Jiroudek: Kresby, akvarely, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/04/13 - 1973/05/06   Oľga Bleyová, Zuzana Mináčová: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/04/13 - 1973/05/06   Problémy rekreace města Brna, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/04/22 - 1973/06/03   Jozef Kollár: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/05/02 - 1973/05/27   Karel Oberthor: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/05/02 - 1973/05/27   Blanka Růžičková-Janíčková, Růžena Veselá: Tapiserie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/05/11 - 1973/06/03   Jiří Toman, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/05/11 - 1973/06/03   Max Alpert, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/05/11 - 1973/06/03   Výstava objektů individuální rekreace, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/06/03 - 1973/07/08   Člověk a design, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/06/03 - 1973/07/08   Jiří Kroha: Umělec a doba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/06/08 - 1973/07/08   Jozef Jankovič, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/06/08 - 1973/07/08   Plzeňští výtvarníci, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/06/08 - 1973/07/08   Bulharská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/06/19 - 1973/07/08   Bienále 6 (II. kolo), Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/09/02 - 1973/10/07   Juraj Lauko: Dříve a nyní, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/09/02 - 1973/10/07   Láska, práce, život (výstava naivního umění), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/09/03 - 1973/10/07   Oldřich Eichler: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/09/12 - 1973/09/30   Mirko Hanák: Výběr z díla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/10/05 - 1973/10/28   Cecilie Marková, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/10/05 - 1973/10/28   Naděžda Plíšková, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/10/05 - 1973/10/28   Současný kubánský plakát, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/10/05 - 1973/10/28   Fomaton, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/10/05 - 1973/10/28   20 let Potravinoprojektu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/10/16 - 1973/11/18   Rudolf Svoboda: Sochy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/10/16 - 1973/11/18   Rumunská tapiserie, dřevěná plastika, keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/11/02 - 1973/12/02   Poklady starověké Thrákie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/11/02 - 1973/12/02   Litevská exlibris, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/11/02 - 1973/12/02   Karol Kállay: Píseň o Moskvě, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/11/02 - 1973/12/02   Přehlídka architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/11/27 - 1974/01/01   Běla Suchá: Tapiserie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/11/28 - 1974/01/01   Jindřich Wielgus: Sochy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/12/07 - 1974/01/01   Ladislav J. Kašpar, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/12/07 - 1974/02/03   Lyrické proudy v československé fotografii, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/12/07 - 1974/02/03   Práce studentů katedry vývoje architektury a výtvarné výchovy stavební fakulty VUT v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/12/09 - 1974/01/01   Giovanni Battista Piranesi, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/01/04 - 1974/03/03   Japonské dřevořezy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1974/01/12 - 1974/02/03   Brněnské malířství v Plovdivu, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/01/13 - 1974/02/10   Jiří Horník: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/01/13 - 1974/02/17   Craig Kuhner: Indiana - krajina a člověk, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/01/15 - 1974/02/10   Matěj Trojan: 1944-72, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/02/08 - 1974/03/03   Miloslav Stibor: Kámen - fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/02/08 - 1974/03/03   Mladá generace, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/02/08 - 1974/03/03   Prognózy města Brna, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/02/24 - 1974/03/31   Otakar Nejedlý: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/02/26 - 1974/03/19   Miroslav Šnajdr: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/03/04 - 1974/03/18   Polská fotoskupina Format, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/03/08 - 1974/03/31   Výstavba Jihlavska, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/03/08 - 1974/04/25   Cykly a seriály, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/03/10 - 1974/04/15   Brněnské výtvarnice, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/04/05 - 1974/04/28   20 let Agroprojektu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/04/10 - 1974/05/26   Josef Jambor (1887-1964), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/04/23 - 1974/05/26   Leonid Ochrymčuk: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/04/28 - 1974/05/31   Josef Brož, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/04/28 - 1974/06/02   Ivo Loos: Poutě & tváře, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/04/28 - 1974/06/02   Karel Tondl, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1974/04/30 - 1974/05/12   Brnále 6, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/06/19 - 1974/09/22   6. bienále užité grafiky Brno 1974, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/07/04 - 1974/08/04   Osobnosti české fotografie I., Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/09/02 - 1974/09/29   Děti, mír, umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/09/03 - 1974/09/22   Zdeněk Macháček: Křížovice, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/09/03 - 1974/09/22   Pavel Navrátil: Krajiny, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/10/01 - 1974/10/28   Jan Souček: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/10/04 - 1974/10/28   Ladislav Čepelák: Kresby, grafika z let 1952 - 1973, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1974/10/04 - 1974/10/28   Skupina Foton Třebíč, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/10/04 - 1974/10/28   Památky Slovenského národního povstání, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/10/06 - 1974/10/27   Alén Diviš (1900 - 1956): Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/10/13 - 1974/10/28   Umělecká řemesla na Slovensku, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/11/01 - 1974/12/01   Miloš Alexander Bazovský: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1974/11/01 - 1974/12/01   Ferdinand Valent: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/11/01 - 1974/12/01   Tvorba brněnských architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/11/03 - 1974/12/01   Slovenská malba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/11/10 - 1974/12/08   Umění staré Eurasie - skalní rytiny, kresby a malby SSSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/11/12 - 1974/12/08   Vladimír Drápal: Keramické portréty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/12/06 - 1975/01/05   Marie Filippovová: Kresby 1973-1974, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1974/12/06 - 1975/01/12   Diplomové práce posluchačů architektury, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/12/06 - 1975/02/09   Václav Chochola: Osobnosti, fotografické mozaiky a passiance, fotoarchiv, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/12/08 - 1975/01/03   MAX IV - textilní tvorba mladých autorů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/12/15 - 1975/01/12   Rudolf Gajdoš: Obrazy 1933-1973, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/12/17 - 1975/01/12   Karel Veleba: Černá a bílá, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/01/12 - 1975/02/09   Chile - Unidad Popular, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/01/17 - 1975/02/09   Úkolová akce pro mladé architekty, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/01/19 - 1975/02/23   Art protis - deset let výtvarné technologie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/01/19 - 1975/02/23   Fotografie Lotyšské a Gruzínské SSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/01/21 - 1975/02/16   Čeněk Dobiáš: Obrazy z Vysočiny, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/02/14 - 1975/03/13   Výročí 50 let SUPŠ, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/02/16 - 1975/03/16   Jan Svoboda: Malba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/02/20 - 1975/03/13   Čeněk Dobiáš: Obrazy z Vysočiny, Galerie Dílo, Havířov (Karviná)
1975/03/08 - 1975/04/13   Mír, věčná inspirace a záruka existence lidstva, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/03/11 - 1975/04/13   Venda Truhlářová: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/03/21 - 1975/04/20   Helena Bochořáková - Dittrichová: Kresby a grafika z cest, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/03/21 - 1975/04/20   Egon Spuris, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/03/21 - 1975/04/20   Centroprojekt 1945-1975, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/03/23 - 1975/04/20   Česká podobizna v malířství 19. století, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/04/20 - 1975/06/29   1. členská výstava KO SČVU Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/04/25 - 1975/05/25   Eva Bednářová: Ilustrace, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/04/25 - 1975/05/25   Petr Sikula: Fotografie z SSSR, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/04/25 - 1975/05/25   Památníky osvobození, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/04/30 - 1975/05/25   Dítě, rodina, společnost (úkolová akce ČFVU), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/05/06 - 1975/05/25   Miloš Axman: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/05/06 - 1975/05/25   Jan Blažek: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/05/30 - 1975/06/22   Maďarská medaile a drobná plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/05/30 - 1975/06/29   Ilustrátorky dětských knih, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/05/30 - 1975/06/29   Studijní práce architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/08/01 - 1975/08/31   Josef Čapek: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/08/08 - 1975/08/31   Michelangelo Buonarroti: Fotoreprodukce výtvarných děl a knihy k pětistému výročí narození, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/08/29 - 1975/10/01   Josef Kubíček: 1890 / 1972, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/09/02 - 1975/09/28   Tamara Divišková: Kamenina, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/09/05 - 1975/09/28   Mladá bratislavská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/09/05 - 1975/10/28   Andrej Doboš: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/09/05 - 1975/11/02   Výtvarný prvek v dopravě, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/09/07 - 1975/09/28   František Emler: Obrazy z Vysočiny, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/10/03 - 1975/11/02   Oldřich Pernica: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/10/04 - 1975/11/02   Trienále 15/30, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/10/05 - 1975/11/02   Dušan Klimeš: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/10/07 - 1975/11/02   Karel Laštovka: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/10/10 - 1975/11/16   Tapiserie v architektuře, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/10/24 - 1975/11/16   Jan Młodoženiec: Plakáty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/11/07 - 1975/11/30   30 let života v míru (Fotografická soutěž O štít města Brna), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/11/07 - 1975/11/30   Litevská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/11/07 - 1975/11/30   Defilé III, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/11/09 - 1975/11/30   Ada Novák, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/11/11 - 1975/12/07   Radko Mašata: Obrazy 1970 - 75, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/11/30 - 1976/01/11   Umění bojující v dílech výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/12/05 - 1976/01/04   Jaroslav Rössler, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/12/05 - 1976/01/04   Jan Antonín Pacák: Kresby, obrazy, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/12/05 - 1976/01/04   Práce katedry urbanismu VUT Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/12/07 - 1976/01/04   Milena Šimková-Elgrová, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/01/09 - 1976/02/08   Karel Svolinský: Malá a příležitostná grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/01/09 - 1976/02/08   František Domin, Jaromír Čejka: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/01/09 - 1976/02/08   Josef Kranz: K nedožitým 75. narozeninám, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1976/01/11 - 1976/02/08   Belgický umělecký šperk, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/01/18 - 1976/02/22   František Malý: Obrazy, kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/01/20 - 1976/02/22   Sylva Řepková: Tapiserie v architektuře, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/01/20 - 1976/02/22   Štěpán Tabery: Osvětlovadla, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/02/13 - 1976/03/14   Grafika Emila Filly, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/02/13 - 1976/03/14   Předměty, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/02/13 - 1976/03/14   Současná architektura Prahy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1976/02/15 - 1976/03/14   Jiří Krejčí: Obrazy a kresby z posledních dvou desetiletí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/02/29 - 1976/04/04   Britské plakáty 1898-1975, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/03/02 - 1976/04/04   Rudolf Hocke: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/03/09 - 1976/04/03   Bernardo Jessiot: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/03/19 - 1976/04/18   Miroslav Barták: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/03/19 - 1976/04/18   Brno a Jihomoravský kraj od XIV. do XV. sjezdu KSČ, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1976/03/19 - 1976/04/18   Brno a Jihomoravský kraj od XIV. do XV. sjezdu KSČ, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/03/21 - 1976/04/18   Otakar Zemina: Obrazy z let 1925-1975, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/04/11 - 1976/05/16   Alois Lukášek: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/04/13 - 1976/05/16   František Chmelař: Obrazy, Jan Habarta: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/04/15 - 1976/05/16   Současný sovětský divadelní plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/04/23 - 1976/05/23   Jiří Havel: Hory ve fotografii neboli krásná posedlost, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/04/23 - 1976/05/23   Síň deseti bambusů, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/04/25 - 1976/05/23   Oldřich Smutný: Vývoj díla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/05/21 - 1976/06/20   Vladimír Šolta: Obrazy, kresby, keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/05/21 - 1976/06/20   Brno v pětačtyřicátém, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/05/25 - 1976/06/20   Jindřich Pileček: Grafika a ilustrace, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/06/06 - 1976/09/26   7. bienále užité grafiky Brno 1976, Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/06/29 - 1976/07/25   Finské umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/07/30 - 1976/08/29   Gruzínské dekorativní koberce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/08/31 – 1976/09/26   Jindřich Zezula: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/10/05 - 1976/11/28   Město, lidé, práce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/10/08 - 1976/11/07   Dnešek a zítřek Jihomoravského kraje, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/10/14 - 1976/11/14   František Prosecký: Výběr z díla, Galerie Nová síň, Praha
1976/11/09 - 1976/12/05   Miroslav Šimorda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/11/12 - 1976/12/12   Oldřich Laštůvka: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/11/12 - 1976/12/12   Fomakluby, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/11/12 - 1976/12/12   Přehlídka architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1976/11/14 - 1976/12/12   Miloslav Jemelka, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/12/10 - 1977/01/17   Jaroslav Čermák a jeho doba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/12/14 - 1977/01/09   Kornelie Němečková: Textilní koláže; Zdeněk Němeček: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/12/17 - 1977/01/16   František Tichý: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/12/17 - 1977/01/16   Caj Bremer: Všední den ve Finsku, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/12/17 - 1977/01/16   Výsledky úkolové akce pro mladé architekty vypsané k XV. sjezdu KSČ, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1976/12/19 - 1977/01/16   Olga Fridrichová - Steinzová, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/12/19 - 1977/01/16   František Prosecký, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/01/21 - 1977/02/27   Adolf Born: Grafika a kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/01/21 - 1977/02/27   Vladimír Špaček: Světlo a prostor, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/01/21 - 1977/02/27   25 let urbanistického výzkumu VÚVA, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1977/01/23 - 1977/02/27   Dřevo ve finské architektuře, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/02/04 - 1977/03/13   Karel Souček, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/02/15 - 1977/03/13   Bohumír Dvorský: Pastely a akvarely, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/03/04 - 1977/04/10   Miroslav Matoušek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/03/04 - 1977/04/10   Emanuel Ranný: Grafika a kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/03/04 - 1977/05/22   Tvorba životního prostředí socialistického venkova, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1977/03/06 - 1977/04/10   Alois Fišárek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/03/17 - 1977/04/17   Markéta Venhodová: Tapiserie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/03/18 - 1977/04/17   Eduard Milén: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/03/22 - 1977/04/24   Vladimír Komárek: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/04/15 - 1977/05/22   Adolf Schneeberger: Fotografické dílo 1919 - 1948, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/04/15 - 1977/05/22   Jaroslav Král: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/04/17 - 1977/05/22   Mladí výtvarníci jihomoravského kraje, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/04/22 - 1977/05/29   Česká krajinomalba XX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/04/26 - 1977/05/29   Vojtěch Štolfa: Scény, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/04/26 - 1977/05/29   Alojs Vobejda: Kostýmy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/05/27 - 1977/07/03   Kateřina Černá: Obrazy, grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/05/27 - 1977/07/03   Jaroslav Kučera: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/05/27 - 1977/07/03   Nábytková tvorba, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1977/05/29 - 1977/07/02   Jaroslav Bejček: Plastiky, porcelán, keramika; Li Ki Sun: Tapiserie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/05/31 - 1977/07/10   Milan Mravec: Kresby z deníku, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/06/03 - 1977/07/10   Soudobý český filmový plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/06/04 - 1977/07/10   František Jiroudek: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/07/05 - 1977/07/17   Hoří - kreslený humor, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/09/02 - 1977/10/09   Z výtvarné tvorby na východním Slovensku (plastika, malba, kresba, grafika), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/09/02 - 1977/10/09   Slovenské výtvarné publikace z knihoven Domu umění města Brna a Moravské galerie v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/09/04 - 1977/10/02   Česká sochařská kresba XX. století ze sbírek Galerie výtvarných umění v Olomouci, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/09/04 - 1977/10/02   Grafické práce z let studií (ze sbírky školních prací AVU), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/09/06 - 1977/10/09   Zdeněk Smetana: Filmová tvorba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/10/07 - 1977/11/13   Wilhelm Michajlovskij: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/10/07 - 1977/11/13   Aldona Skirutyté: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/10/07 - 1977/11/13   Anatolij Garanin: 60 výročí VŘSR, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/10/14 - 1977/11/20   II. členská výstava krajské organizace Svazu českých výtvarných umělců Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/10/18 - 1977/11/20   Lubomír Bartoš: Jesenická krajina (obrazy), Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/11/10 - 1978/12/10   Vojtěch Štolfa: Trávy, květiny, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/11/18 - 1978/01/01   Jan Gajdoš: Grafika; Jiří Vlach: Sochy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/11/26 - 1978/01/01   Štít Viléma Heckela - fotografie soutěže, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/11/26 - 1978/01/01   Život a dílo Antonína Kuriala, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/11/26 - 1978/01/01   Setkání 77 - práce 10 fotografů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1977/11/29 - 1977/12/31   Miroslav Štolfa: Kresby a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/12/01 - 1978/01/08   František Foltýn, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/12/01 - 1978/01/09   Josef Vinecký 1882 - 1949: Výtvarné dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/01/06 - 1978/02/12   Znak a výraz - kaligrafie Dálného východu, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/01/06 - 1978/02/12   Rudolf Štursa: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/01/08 - 1978/02/12   Bohuš Jágr, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/01/17 - 1978/02/26   Jiří Kryštůfek: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/01/20 - 1978/02/26   Júlia Bartuszová: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/01/20 - 1978/02/26   Sociální skupina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/02/17 - 1978/03/19   Josef Adolf Šálek: Scénografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/02/19 - 1978/03/12   Polská drobná plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/03/03 - 1978/04/09   František Gross: Obrazy, kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/03/03 - 1978/04/09   Miroslav Střelec: Plakáty, užitá tvorba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/03/07 - 1978/04/09   Josef Lahoda, Karel Kobosil: Umění pro všední den, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/03/19 - 1978/04/16   Josef Hubáček: Malba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/03/24 - 1978/04/23   Věra Kotasová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/03/24 - 1978/04/23   Vysoká škola pro grafiku a knižní umění v Lipsku - fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/03/24 - 1978/04/23   30 let Stavoprojektu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1978/04/05 - 1978/04/28   Krása vědecké fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/04/14 - 1978/05/21   Zdeněk Sklenář: Obrazy, kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/04/14 - 1978/05/21   Cykly a seriály, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/04/16 - 1978/05/10   František Gross: Obrazy, kresby, grafika, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
1978/04/18 - 1978/05/21   Karel Haruda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/04/23 - 1978/05/28   Miloš Vlček: Sochy. Vladimír Svoboda: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/04/28 - 1978/05/28   Vladimír Tesař: Retrospektiva grafického díla, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/04/28 - 1978/05/28   Bydlení roku 2000, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1978/05/26 - 1978/07/02   Současné výtvarné umění na Slovensku, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/05/30 - 1978/07/02   Antonín Širůček: Sochy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/06/14 - 1978/09/24   8. bienále užité grafiky Brno 1978, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/08/07 - 1978/08/25   Švýcarská fotografie od roku 1840 do současnosti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/08/08 - 1978/09/25   Jan Janča: Výběr z díla, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/09/26 - 1978/10/22   Pavel Kotas: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/09/29 - 1978/11/30   Výstava k jubileu Leoše Janáčka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/10/06 - 1978/11/05   Vladimír Renčín: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/10/06 - 1978/11/05   Strom (fotografie), Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/10/06 - 1978/11/05   Přehlídka architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1978/10/08 - 1978/11/05   Jan Smetana: Obrazy z let 1958 - 1978, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/10/25 - 1978/11/26   60. výročí vzniku ČSR a 10 let československé federace, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/11/10 - 1978/12/10   Vojtěch Štolfa: Vědecké ilustrace, krajiny, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/11/10 - 1978/12/10   Štít města Brna (Fotosoutěž družebních měst), Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/11/10 - 1978/12/10   Brněnské vodní plochy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1978/11/11 - 1978/12/10   Trienále 15/30, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/12/05 - 1979/01/14   Pavel Vavrys: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/12/05 - 1979/01/14   Saša Zahradník: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/12/15 - 1979/01/14   František Muzika: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/12/15 - 1979/01/14   Petr Sirotek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/12/17 - 1979/02/18   Jaroslav Svoboda: Retrospektiva, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/12/20 - 1979/01/21   Rudolf Hanych: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/01/19 - 1979/02/25   Miroslav Šnajdr: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/01/19 - 1979/02/25   Michal Tůma: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/01/19 - 1979/02/25   Pokrokové metody projektování, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/01/26 - 1979/03/04   Současné jihočeské výtvarné umění: Malba / grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/01/26 - 1979/03/04   Luděk Havelka: Medaile a drobná plastika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/01/30 - 1979/03/04   Josef Peca: Obrazy, Kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/02/25 - 1979/04/01   Inez Tuschnerová: Tapiserie a textilní objekty, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/03/02 - 1979/04/01   Jan Lebeda: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/03/02 - 1979/04/01   Výstava prací gottwaldovských architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/03/02 - 1979/04/01   Kunisada: Pozdní styl japonského dřevořezu, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/03/09 - 1979/04/16   České umění 20. století ze sbírek Galerie výtvarného umění v Ostravě, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/03/13 - 1979/04/16   Miroslav Houra: Proměny domova, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/04/06 - 1979/05/06   Jaromír Funke, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/04/06 - 1979/05/20   25 let Agroprojektu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/04/08 - 1979/05/06   Pravoslav Kotík: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/04/20 - 1979/05/27   Česká krajina 19. století (malba), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/04/24 - 1979/05/27   Jindřich Hegr: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/05/11 - 1979/06/10   Stanislav Holý: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/05/11 - 1979/06/10   Miroslav Machotka: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/05/13 - 1979/06/15   Ladislav Zívr: Plastiky a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/06   Inez Tuschnerová, Plovdiv, Plovdiv
1979/06/01 - 1979/07/06   Děti, mír a umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/06/10 - 1979/07/06   Dětské motivy v tvorbě jihomoravských výtvarníků, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/06/15 - 1979/07/15   Miloš Budík: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/06/15 - 1979/07/15   Maďarská grafika 20. a 30. let (faksimile), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/06/17 - 1979/07/15   Věra Manolová: Tapiserie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/06/17 - 1979/07/15   Přehlídka prací členů SA ČSR, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/06/28 - 1979/08/15   Současní sovětští ilustrátoři dětské knihy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/07/20 - 1979/08/15   Výtvarná tvořivost lipského kraje, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/07/20 - 1979/08/19   Očima mládí - VI. ročník celostátní fotografické soutěže, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/09/02 - 1979/09/30   Současný polský plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/09/02 - 1979/10/14   Josef Čapek (1887-1945): Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/09/04 - 1979/09/30   Jaroslav Šámal: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/09/07 - 1979/10/07   Emila Medková: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/09/07 - 1979/10/07   Jaroslava Pešicová: Obrazy, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/09/07 - 1979/10/07   Jitka Svobodová: Kresby, objekty, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/09/07 - 1979/10/07   Kresby a fotografie z cest, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/10/05 - 1979/10/28   Umělecké poklady muzeí a galerií NDR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/10/12 - 1979/11/04   Dokument: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/10/12 - 1979/11/04   Svět objektivem architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/10/14 - 1979/11/04   Jana Jemelková: Grafika, obrazy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/10/14 - 1979/11/04   Jan Lichtág: Plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/10/19 - 1979/10/30   Výtvarní umělci k 25. výročí ČFVU, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/10/21 - 1979/11/25   Čeněk Dobiáš: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/10/30 - 1979/11/25   Karel Láznička: Tapiserie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/11/09 - 1979/12/09   Josef Matička: Akvarely a kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/11/09 - 1979/12/09   Čekanka - tepané reliéfy z Gruzie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/11/09 - 1979/12/09   Fotografové sovětského Pobaltí, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/11/09 - 1980/01/13   Architekti svému kraji, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/12/02 - 1980/01/07   Jiří John: Malba, kresba, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/12/02 - 1980/01/07   Ondrej Steberl: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/12/13 - 1979/12/18   Jurij T. Ždanov: Zemí milovanou, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/12/14 - 1980/01/13   Vilém Plocek: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/12/14 - 1980/01/13   Mistr Svazu českých fotografů 1979, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/12/16 - 1980/01/13   Česká portrétní malba 20. století, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/12/20 - 1980/01/13   Jan Blažek: Obrazy. Bořek Zeman: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/01/13 - 1980/02/10   České malířství a sochařství XX. století ze sbírek GVU Olomouc, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/01/13 - 1980/02/10   Žena 1979 - mezinárodní výstava fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/01/15 - 1980/02/10   František Cundrla: Krajina, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/01/18 - 1980/02/17   Grafické listy čtyř století ze sbírek Moravské galerie v Brně, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/01/20 - 1980/02/17   Jan Blažek: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/02/17 - 1980/03/30   Tvrdošíjní, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/02/17 - 1980/03/30   Vilém Ihm, Miroslav Bukal: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/02/21 - 1980/03/23   Josef Saska: Grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/02/21 - 1980/03/23   Jan Brož: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/02/22 - 1980/03/23   Eva Bednářová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/02/22 - 1980/03/23   Jan Šplíchal: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1980/02/22 - 1980/03/23   Defilé IV - Tvůrčí skupina BVV 1975-1980, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1980/02/24 - 1980/03/23   Stanislav Vajce: Obrazy, kresby, užitá grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/03/28 - 1980/04/27   Současná česká kresba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/03/30 - 1980/04/27   Miroslav Netík: Obrazy z let 1970-1980, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/04/03 - 1980/05/11   Výtvarní umělci Jihomoravského kraje - výstava k 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/04/03 - 1980/05/11   Brněnský plakát 1960-1978, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/04/08 - 1980/05/11   Vladimír Židlický: Fotografie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/05/04 - 1980/06/01   Josef Wagner: Sochařské kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/05/04 - 1980/06/01   František Malý: Užitá tvorba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/05/04 - 1980/06/01   Josef Tichý: Brněnské ateliéry, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1980/05/04 - 1980/06/01   35 let bytové výstavby v Brně a v Jihomoravském kraji, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1980/06/18 - 1980/09/21   9. bienále užité grafiky Brno 1980: Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/06/18 - 1980/09/21   9. bienále užité grafiky Brno 1980, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/09/04 - 1980/10/23   Miroslav Netík: Obrazy z let 1970-1980, Dům umění jihomoravského muzea, Znojmo (Znojmo)
1980/10/03 - 1980/11/02   Opery a balety Bohuslava Martinů v díle českých scénografů, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/10/06 - 1980/11/02   Textil v umění - umění v textilu, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/10/19 - 1980/11/23   Lipsko - vývoj města po IX. sjezdu jednotné socialistické strany Německa, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/10/21 - 1980/11/23   Julo Považan: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/10/21 - 1980/11/23   Blanka Votavová: Grafika, art protis, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/11/07 - 1980/12/07   Ernö Fischer, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/11/07 - 1980/12/07   Anatolij Lvovič Kaplan: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/11/07 - 1980/12/07   Sovětská meziválečná fotografie 1917-1941, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1980/11/09 - 1980/12/07   Richard Brun: Krajina z okolí Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/11/30 - 1981/01/04   Karel Černý: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/11/30 - 1981/01/04   Ivo Schurmann: Grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/12/02 - 1981/01/04   Jana Sigmundová: Ilustrace, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/12/12 - 1981/01/11   Viktor Kolář: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1980/12/12 - 1981/01/11   Jiří Slíva: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/12/14 - 1981/01/11   Pavel Navrátil: Obrazy. Zdeněk Macháček: Sochy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/01/11 - 1981/02/04   Günter a Christa Hoffmannovi: Básník a jeho svět (gobelíny), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/01/11 - 1981/02/15   Vincenc Makovský (1900-1966): Sochy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/01/13 - 1981/02/15   Jan Souček: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1981/01/23 - 1981/03/01   Ludmila Jandová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/01/23 - 1981/03/01   Pavel Jasanský: Nová krajina, noví obyvatelé, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/01/25 - 1981/03/01   Emil Weirauch: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/02/11 - 1981/03/15   Klára Sedláčková: Kresby, grafiky, obrazy, plastiky, tapiserie, Dům umění jihomoravského muzea, Znojmo (Znojmo)
1981/02/22 - 1981/03/29   Čittaprasád: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/02/22 - 1981/03/29   Kamil Lhoták: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/03/06 - 1981/04/05   Zdeněk Fuksa: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/03/06 - 1981/04/05   Pavel Dias: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/03/08 - 1981/04/05   Jan Świtka: Obrazy, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/04/05 - 1981/04/26   Dokumentární fotografie na FAMU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/04/07 - 1981/05/10   Lubomír Šilar: Keramika 1974 - 80, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1981/04/10 - 1981/05/18   Oddělení užité fotografie SUPŠ v Brně, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/04/10 - 1981/05/18   Fotografické oddělení SUPŠ Bratislava, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/04/10 - 1981/05/18   Tvorivosť práce - mladí bratislavskí výtvarníci v komornej tvorbe, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/04/23 - 1981/05/10   Členská výstava západoslovenské krajské organizace ZSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/05/15 - 1981/06/28   František Maršálek: Adjustovaná fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/05/17 - 1981/06/28   Figurální malba Dálného východu ze sbírek Moravské galerie v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/05/19 - 1981/06/28   Alfréd Fuchs: Kresby a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1981/05/29 - 1981/07/05   Oldřich Šimáček: Scénografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/05/29 - 1981/07/05   Krásy Československa, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/05/31 - 1981/07/05   Naděžda Hanáková: Textilní obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/07/05 - 1981/08/02   1. bienále tvorby mladých výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/08/21 - 1981/10/04   Miroslav Bílek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/08/28 - 1981/10/04   Oldřich Toman: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/08/30 - 1981/10/04   Vladimír Drápal: Grafická a sochařská tvorba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/09/06 - 1981/10/11   České moderní malířství I. - ze sbírek Moravské galerie v Brně (1890-1919), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/09/08 - 1981/10/11   Anna Hlušičková: Artprotisy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1981/10/08 - 1981/11/15   Avantgardní fotografie 30. let na Moravě ze sbírek Moravské galerie v Brně, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1981/10/09 - 1981/11/15   Štít města Brna III. - fotografická soutěž družebních měst, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/10/10 - 1981/11/15   Ikony Plovdivské oblasti, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/10/20 - 1981/11/11   Současné bulharské umění: Ze sbírek plovdivské galerie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/10/20 - 1981/11/22   Jiřina Strýčková, Jan T. Strýček, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1981/10/31 - 1981/11/22   František Chmelař: Výběr z díla 1943 - 1981, Městské muzeum, Moravská Třebová (Svitavy)
1981/11/20 - 1981/12/09   Ateliér Fiedler: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/11/20 - 1982/01/03   Dušan Polakovič: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/11/21 - 1982/01/03   Trienále 15/30, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/11/27 - 1982/01/17   Brněnská malba 1981, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/12/01 - 1982/01/03   František Chmelař: Výběr z díla 1943 - 1981, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1982/01 - 1982/03   Bohumír Matal, Dům umění, Zlín (Zlín)
1982/01/08 - 1982/02/07   Vladimír Gažovič: Farebné litografie 1971 - 1981, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/01/08 - 1982/02/21   Avantgardní fotografie 30. let na Moravě ze sbírek Moravské galerie v Brně, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/01/10 - 1982/02/07   Vojtěch Štolfa: Scénografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/01/26 - 1982/02/22   Marta Taberyová: Výběr z díla, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1982/01/26 - 1982/02/28   Václav Adolf Kovanič: Medailérská tvorba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/02/12 - 1982/03/14   Vlastimil Beneš: Obrazy a plastiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/02/16 - 1982/03/14   Alena Kučerová: Grafika z let 1961 - 1981, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/03/09 - 1982/04/04   Současná ilustrace v knihách pro děti nakladatelství Albatros, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/03/09 - 1982/04/08   Ivan Gruber: Obrazy a kresby z let 1958 - 1981, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1982/03/23 - 1982/04/18   Vlasta Baránková: Ilustrace, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/03/23 - 1982/04/18   František Vobecký: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/03/23 - 1982/04/18   Miloslav Stibor: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/04/20 - 1982/05/23   František Hudeček: Obrazy / kresby/ grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/04/20 - 1982/05/23   Miroslav Šimorda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1982/04/20 - 1982/05/23   Bohumír Matal, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/04/23 - 1982/05/23   Jiří Vláčil: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/04/25 - 1982/05/23   Josef Vohrabal: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/04/25 - 1982/05/23   Ida Vaculková: Keramika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/06/16 - 1982/09/19   10. bienále užité grafiky Brno 1982, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/06/16 - 1982/09/19   10. bienále užité grafiky Brno 1982, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/06/20 - 1982/07/09   František Gross: Kresby, Výstavní síň, Česká Třebová (Ústí nad Orlicí)
1982/09/06 - 1982/09/19   Jiří Dimitrov, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/09/30 - 1982/10/31   Antonín Procházka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/10/05 - 1982/11/07   Josef Váchal, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/10/05 - 1982/11/07   Jakub Rudolf Duda: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/10/09 - 1982/10/31   4. trienále umělecké knižní vazby Brno 1982, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/10/12 - 1982/10/24   Ľubomír Zelina: Obrazy, kresba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1982/10/30 - 1982/11/28   Výtvarní umělci Rennes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/11/09 - 1982/12/05   Ruské malířství ze sbírek GVU Ostrava, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/11/09 - 1983/01/05   Grafika Estonské SSR, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/11/09 - 1983/01/10   Mladí fotografové Kaunasu, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/12/10 - 1983/01/16   Jakub Obrovský: Výběr z tvorby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/12/10 - 1983/01/16   Marie Plotěná: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/12/14 - 1983/01/23   Alfred Justitz 1879-1934, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/12/14 - 1983/01/23   Nové cesty současné maďarské grafiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/12/14 - 1983/01/23   Tibor Kavecký: Sochařská tvorba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/01/25 - 1983/02/20   Vilém Reichmann: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/01/25 - 1983/02/20   Vlasta Vostřebalová - Fischerová, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/01/25 - 1983/02/20   Rukopisy slavných českých umělců 19. a 20. století (korespondence), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/02/01 - 1983/02/27   Jan Janča: Výběr z díla, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/02/01 - 1983/02/27   Bratislavští výtvarní umělci, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/03/01 - 1983/04/03   Daisy Mrázková: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/03/01 - 1983/04/03   Ján Krížik: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/03/02 - 1983/04/03   Alice Ulmová, Alexander Ulma: Tkané tapiserie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/03/02 - 1983/04/03   Milada Othová: Medaile, Antonín Oth: Sklo, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/03/08 - 1983/03/20   Jiří Hadlač: Obrazy, plastiky, vazby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/03/15 - 1983/05/01   Skleněná plastika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/04/07 - 1983/05/01   Výraz a podoba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/04/12 - 1983/05/15   Jiří Kemr: Keramika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/04/12 - 1983/05/15   Karl Heinz Mai: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/04/12 - 1983/05/15   Antonín Odehnal: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/05/10 - 1983/06/05   Jiří Marek: Monumentální sochařská tvorba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/05/10 - 1983/06/05   Jiří Marek: Monumentální sochařská tvorba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/05/17 - 1983/07/03   České moderní malířství (II): Dvacátá léta - ze sbírek Moravské galerie v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/05/24 - 1983/06/26   Eva Kmentová: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/05/24 - 1983/06/26   Jan Raba, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/05/24 - 1983/06/26   Jan Maria Najmr: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/06/10 - 1983/07/03   Vratislav Karel Novák: Šperky a drobné plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/06/14 - 1983/07/03   Mírové motivy v tvorbě výtvarníků Jihomoravského kraje, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/07/05 - 1983/07/31   Richard Brun: Hudební motivy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/07/08 - 1983/08/07   II. bienále mladých výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/08/30 - 1983/10/02   Lyrický a imaginativní kubismus 1926-1935 (obrazy a plastiky), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/09/06 - 1983/10/09   Sochy Ladislav Martínek; Obrazy, kresby Petr Skácel, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/09/06 - 1983/10/09   Bohdan Holomíček: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/09/06 - 1983/10/09   Antonín Jero 1907 - 1981: Typografie, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/09/06 - 1983/10/09   30 let brněnského závodu Portavinoprojektu Praha, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1983/09/09 - 1983/10/09   Z tvorby mladých brněnských výtvarníků, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/09/13 - 1983/10/09   Skupina Plus Lipsko v Brně (plakáty a užitá grafika), Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/10/11 - 1983/11/13   Architektura a výtvarné umění v Brně 1948-1983, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/10/11 - 1983/11/13   Zdenko Feyfar: Fotografie 1932-1982, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/10/12 - 1983/11/06   Vladimír Suchý: Obrazy z let 1968 - 1983, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/10/18 - 1983/11/20   Karel Holan: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/10/18 - 1983/11/20   Alexandr Rodčenko: Fotografie a grafika, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/10/18 - 1983/11/20   Grafické edice z Verlag der Kunst v Drážďanech, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/11/15 - 1983/12/04   Dagmar Berková: Ilustrace, Oldřiška Keithová: Lité sklo, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/11/18 - 1984/01/08   Jan Hruška: Naivní malíř, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/11/21 - 1983/12/31   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Krajské muzeum, Teplice (Teplice)
1983/11/22 - 1984/01/08   Moravská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/11/29 - 1984/01/01   Marie Maťhová: Tapiserie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/11/29 - 1984/01/01   Vladimír Jiránek: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/11/29 - 1984/01/01   Otakar Sivera: Keramika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/11/29 - 1984/01/01   Ľubo Stacho: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/12/06 - 1983/12/31   Milča Eremiášová: Paličkované krajky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984   Alexandr Rodčenko: Fotografie a grafika, Galerie Benedikta Rejta, Louny (Louny)
1984/01/03 - 1984/01/22   Zdena Krejčová: Obrazy, kresby, ilustrace, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/01/10 - 1984/02/05   Robert Hliněnský: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/01/10 - 1984/02/05   Česká operní klasika v poválečné scénografii, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/01/10 - 1984/02/05   Česká operní klasika v poválečné scénografii, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/01/17 - 1984/02/12   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/01/17 - 1984/02/19   Žena 83 - VIII. ročník mezinárodní fotografické soutěže a výstavy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/01/31 - 1984/02/26   Alena Bílková: Grafika, Eva Brožová: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/02   Lyrický a imaginativní kubismus 1926-1935 (obrazy a plastiky), Staroměstská radnice, Praha
1984/02/14 - 1984/03/11   Miloš Koreček: Fotografie a fokalky, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/02/14 - 1984/03/11   Michal Ranný: Obrazy, kresby,, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/02/14 - 1984/03/11   Dušan Kállay: Kresby, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/02/21 - 1984/03/18   Miloslav Holý: Výstava k 10. výročí úmrtí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/02/28 - 1984/04/01   Antonín Smažil: Moje krajiny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/03/20 - 1984/04/08   Portréty - tváře (7 francouzských fotografů), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/03/21 - 1984/04/15   Pavel Rudolf: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/03/21 - 1984/04/15   Rudolf Hocke: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/03/21 - 1984/04/15   Jan Beran, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/03/26 - 1984/04/08   Slovenská kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/04/03 - 1984/04/23   Jiří Anderle: Výběr obrazových cyklů 1981 - 1983, fragment grafické tvorby 1978 - 1984, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/04/16 - 1984/05/20   Děti, mír a umění 1969-1984, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/04/24 - 1984/05/27   Vladimír Boudník: K nedožitým šedesátinám umělce, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/04/24 - 1984/05/27   Svědek času: Maďarská fotografie 1840 - 1981, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/04/24 - 1984/05/27   Antonín Čalkovský: Obrazy, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/04/25 - 1984/05/20   Albín Brunovský: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/06/13 - 1984/09/23   11. Bienále užité grafiky Brno 1984: Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/06/13 - 1984/09/23   11. Bienále užité grafiky Brno 1984, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/09/05 - 1984/11/04   Dmitrij Bisti: Knižní grafika, ilustrace, Jiří Prádler: Medaile, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/10/06 - 1984/11/04   Trienále 15/30, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/10/16 - 1984/11/18   60 let SUPŠ v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/11/13 - 1984/12/09   Bohumil Kubišta: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/11/13 - 1984/12/09   Dušan Slivka: Krajiny, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/11/13 - 1984/12/09   Antonín Širůček (1913-1977): Výběr ze sochařského, malířského a kreslířského díla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/11/23 - 1985/01/01   Umělecké zpracování kůže v Tartu, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/11/30 - 1985/01/01   Josef Ehm: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/11/30 - 1985/01/01   Drobná plastika v tvorbě jihomoravských výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/12/18 - 1985/01/13   Štěpán Grygar: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/12/18 - 1985/01/13   Zdeněk Hajný: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/12/18 - 1985/01/13   Vladimír Renčín: Kreslený humor 1979-1984, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/01/11 - 1985/02/10   Tapiserie: umění a řemeslo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/01/22 - 1985/02/24   Bohuslav Reynek: Grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/01/22 - 1985/02/24   Stanislav Tůma: Fotografie 1980-1985, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/01/22 - 1985/02/24   Vladimír Meduna architekt-urbanista, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/01/22 - 1985/02/24   Bohuslav Reynek: Grafika, kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/01/22 - 1985/02/24   Alois Mikulka: Výstava obrazů a plastik 1958-1984, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/02/06   Hudba mezi obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/02/19 - 1985/03/31   České umění 20. století z přírůstků Moravské galerie v Brně z let 1978/1985, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/02/19 - 1985/03/31   Z tvorby jihomoravských architektů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/03/05 - 1985/04/07   Jan Kubíček: Fotografie a fotogramy, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/03/05 - 1985/04/07   (NE)SHODY Architektura v pracovním a životním prostředí venkova, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/03/05 - 1985/04/07   Studio mladých umělců Budapešť, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/03/21   Hudba mezi obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/04/09 - 1985/05/12   Výtvarní umělci Jihomoravského kraje: Výstava ke 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/04/16 - 1984/05/19   Petr Balíček: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/04/16 - 1985/05/19   Václav Chad: Kresby a obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/04/16 - 1985/05/19   Jaroslav Škarohlíd: Kresba, grafika, kombinované techniky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/04/16 - 1985/05/19   Přehlídka prací členů a kandidátů SČA 1982-1983, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/05/14 - 1985/06/16   Petr Chalabala: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/05/21 - 1985/06/30   František Janoušek: Obrazy a kresby 1929 - 1942, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/05/23 - 1985/06/07   Nora Musatová: Ilustrace, Kabinet umění, Brno (Brno-město)
1985/05/28 - 1985/06/23   Milan Borovička: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/05/28 - 1985/06/23   Hermann Glöckner: Kresby a monotypy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/05/28 - 1985/06/23   Brněnská architektura 1945-1985, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/05/28 - 1985/06/23   Josef Šturdík: Z tvorby 1938-1984, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/05/30 - 1985/06/30   Vladimír Holub: Výběr z tvorby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/06/11 - 1985/08/04   Václav Chad: Kresby a obrazy, Grafický kabinet, Gottwaldov (Zlín)
1985/06/24 - 1985/07/05   Svět očima dětí - kresby dětí z Voroněže, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/06/25 - 1985/07/21   Jaroslav Fousek: Obrazy, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/06/28 - 1985/07/21   Pavel Mára: Fotografie, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/07/09 - 1985/08/04   3. bienále tvorby mladých výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/09/03 - 1985/09/22   Karel Kramule: Kresby malostranské a jiné, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/09/10 - 1985/09/29   Defilé V - 1960-1985 přehlídky práce tvůrčích kolektivů BVV, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/09/12 - 1985/10/13   Výtvarné umění Rennes - historie a současnost, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/09/13 - 1985/10/13   25 let práce SPÚO Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/09/24 - 1985/10/13   Ján Ilavský: Jubilejní výstava (obrazy), Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/10/15 - 1985/11/10   Lutz Hirschmann: Kresba, grafika, karikatura, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/10/15 - 1985/11/17   Michal Resl: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/10/15 - 1985/11/17   Grafika 1 + 20. Žáci profesora Zdeňka Sklenáře, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/10/15 - 1985/11/17   Současná benátská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/10/15 - 1985/11/17   Ze současné litevské fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/10/16 - 1985/11/17   Jaroslav Blažek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/10/22 - 1985/11/24   Karel Kryl: Obrazy, kresby, plastiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/10/22 - 1985/11/24   Fotografie absolventů FAMU, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/10/22 - 1985/11/24   Fotografie studentů FAMU, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/10/22 - 1985/11/24   Výstava prací Kovoprojekty Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/11/12 - 1985/12/08   Jiřina Hartingerová - Tobolíková: Obrazy, kresby, tapiserie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/11/26 - 1986/01/05   Josef Jíra, Oldřich Smutný: Obrazy, kresby, grafiky, ilustrace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/11/28 - 1986/01/05   Současná černobílá západoevropská fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/12/06 - 1986/01/12   Hedvika Zaorálková: Sochy, Milada Marešová: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/12/06 - 1986/01/12   Antonín Juračka: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/12/06 - 1986/01/12   Studentské diplomové práce katedry architektonické tvorby FA VUT, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/12/06 - 1986/01/12   Dušan Pálka: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/12/13 - 1986/01/12   Jiří Karmazín: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/12/13 - 1986/01/12   Václav Kyselka: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/01/14 - 1986/02/02   František Nikl: Malba a grafika 1963-1984, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/01/14 - 1986/02/23   Miroslav Netík: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/01/14 - 1986/02/23   Oldřich Treutner: Šperky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/01/21 - 1986/02/16   Pavel Sukdolák: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/01/21 - 1986/02/16   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/01/21 - 1986/03/30   Zdeněk Denk, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1986/02/05 - 1986/02/23   Arna Juračková: Obrazy, grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/02/25 - 1986/03/30   Pavel Nešleha: Obrazy, kresby, fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/02/25 - 1986/03/30   Jiří Havlíček: Kresba, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/02/25 - 1986/03/30   Příběh fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1986/02/27 - 1986/03/08   Ludwig Mies van der Rohe: Vila Tugendhat v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/03/04 - 1986/04/13   Brněnští výtvarníci v Rennes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/03/11 - 1986/04/13   Eva Mužíková: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/03/13 - 1986/03/31   Jan Habarta: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/04/02 - 1986/04/20   Miloš Vlček: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/04/03 - 1986/05/18   Richard Brun: Obrazy, kresby, grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/04/08 - 1986/05/18   Miloš Šejn: Fotografie, kresby, knihy, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1986/04/08 - 1986/05/18   Adriena Šimotová: Práce na papíře, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/04/08 - 1986/05/18   Architekti svému kraji, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1986/04/22 - 1986/05/18   Darina Gladišová: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/04/22 - 1986/05/25   Devětsil - česká výtvarná avantgarda dvacátých let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/04/29 - 1986/06/15   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Dům umění, Zlín (Zlín)
1986/06/10 - 1986/07/13   Devětsil - česká výtvarná avantgarda dvacátých let, Staroměstská radnice, Praha
1986/06/18 - 1986/09/21   12. bienále užité grafiky Brno 1986 / 12 Biennale of Graphic Design Brno 1986, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/06/18 - 1986/09/21   12. bienále užité grafiky Brno 1986 / 12 Biennale of Graphic Design Brno 1986, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/10/03 - 1986/10/26   Miloš Axman: Výběr z díla 1946 - 1986, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/10/03 - 1986/10/26   Jan Grimm: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/10/03 - 1986/10/26   Václav Houf: Užitá grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/10/07 - 1986/11/02   Leonid Ochrymčuk: Obrazy a vystřihovánky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/10/07 - 1986/11/02   Maďarská grafika šedesátých a sedmdesátých let, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/10/07 - 1986/11/02   Fotografie třicátých let z časopisu Photographik, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1986/10/31 - 1986/11/30   Friedensreich Hundertwasser, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/11/04 - 1986/11/27   Skupina 56 Wales, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/11/11 - 1986/12/07   Vladimír Kristin: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/11/11 - 1986/12/07   Marie Kratochvílová, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1986/11/11 - 1986/12/07   Ivan Chatrný: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/11/11 - 1986/12/07   Diplomové práce katedry urbanismu a územního plánování FA ČVUT 1982-1986, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/12 - 1987/01   Friedensreich Hundertwasser, Městská knihovna Praha, Praha
1986/12/05 - 1987/01/04   Výzva 1986, Výtvarné dialogy o minulosti a přítomnosti lidstva, Výstava k Mezinárodnímu roku míru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/12/16 - 1987/01/18   Jiří Šalamoun: Kresby atd.., Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/12/16 - 1987/01/18   Bořek Sousedík: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1986/12/16 - 1987/01/18   Vjačeslav Fomiš Kolejčuk: Plastiky, koláže, dokumentace, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1986/12/16 - 1987/01/18   Vlastimil Zábranský: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/12/16 - 1987/03/01   Miloš Boria, Divadlo pracujících, Zlín (Zlín)
1987/01/06 - 1987/01/26   Jihomoravští výtvarníci ke konferenci SČVU, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1987/01/13 - 1987/02/15   Žena 86, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/01/13 - 1987/02/15   Stanislav Hanzík: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/01/27 - 1987/03/01   Ladislav Novák: Interpretace, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/01/27 - 1987/03/01   Otto Müller-Eibenstock: Fotogramy a kresby, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1987/01/27 - 1987/03/01   Diplomová práce katedry urbanismu a územního plánování FA VUT 1982 - 1986, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1987/01/27 - 1987/03/01   Ladislav Berger: Obrazy, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/02/24 - 1987/03/29   Karel Valter: Obrazy, kresby, grafika, fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/03/03 - 1987/04/05   Vojtěch Štolfa: Scénografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/03/08 - 1987/04/12   Miloš Boria: Výbor z malířského díla, Zámek Vsetín, Vsetín (Vsetín)
1987/03/10 - 1987/04/12   Jiří Hadlač: Výběr z tvorby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/03/10 - 1987/04/12   Viktor Vasarely: Multiply a grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/03/10 - 1987/04/12   Institut výtvarné fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1987/03/10 - 1987/04/12   Regenerace historického jádra Tišnova, dostavba lázeňského centra Luhačovic, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1987/03/26 - 1987/05/10   Bořek Zeman: Plastiky, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/04/07 - 1987/05/03   Zdena Höhmová: Obrazy a kresby 1983-1986, Michal Vitanovský: Plastiky, medaile, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1987/04/07 - 1987/05/14   Osobnosti československé sociální dokumentární fotografie 1940-1980, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/04/14 - 1987/05/17   Skleněná plastika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/04/21 - 1987/05/24   Karel Kuklík: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/04/21 - 1987/05/24   Jaroslav Šerých, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/04/23 - 1987/10/11   Cín ve sbírkách Muzea města Brna, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1987/04/29 - 1987/05/22   Přehlídka architektonických prací 1984-1985, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/05/06 - 1987/05/24   František Crhák: Profil architekta - designéra, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1987/05/19 - 1987/06/28   Miloš Boria (1896-1937): Obrazy a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/05/19 - 1987/06/28   Mark De Fraeye (Belgie): Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/05/27 - 1987/06/28   Stavby družstevního obchodu v Jihomoravském kraji, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/06/02 - 1987/07/05   Jarmila Totušková: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/06/02 - 1987/07/05   Vladimír Svoboda: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/06/04 - 1987/06/28   Americké divadlo dneška, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/07/10 - 1987/08/02   Nová maďarská malba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/09/08 - 1987/10/11   Václav Boštík: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/09/08 - 1987/10/11   Miloš Slezák, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/09/15 - 1987/10/18   Město - 19 fotografů a jeden námět, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/09/15 - 1987/10/18   4. bienále tvorby mladých výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/09/16 - 1987/10/18   Antonín Kurial (1907-1983): Výtvarné podněty architektonického díla, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/09/17 - 1987/10/18   Zdeněk Fuksa: Grafické cykly, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/09/17 - 1987/10/18   Rostislav Košťál: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/09/17 - 1987/10/18   Jiří Horák: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/09/23 - 1987/10/11   Josef Ruszelák: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1987/10/13 - 1987/11/15   Vlasta Baránková, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1987/10/20 - 1987/11/15   Miroslav Zajíc: Ženeva 85 (fotografie), Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1987/10/20 - 1987/11/15   Osobnosti brněnské grafiky 20. stol. ze sbírek Muzea města Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/10/21 - 1987/11/15   SSSR v tvorbě našich fotografů, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/10/21 - 1987/11/22   Katedra teorie architektury a výtvarné výchovy FA VUT (studentské práce), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/10/24 - 1987/11/22   Trienále 14/35, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/10/27 - 1987/11/29   Žákovské práce výtvarného odboru LŠU Jaroslava Kvapila, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/10/29 - 1987/01/10   Ruské a sovětské umění ze sbírek Národní galerie v Praze, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/11/24 - 1987/12/13   Petr Zlamal: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/11/24 - 1988/01/03   Jan Steklík, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/11/24 - 1988/01/03   Dokument, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1987/11/25 - 1988/01/17   Architekti v drobné reliéfní plastice, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/12/01 - 1988/01/17   Jan Wolf: Výběr z tvorby posledních let, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/12/02 - 1988/01/03   Dvacet let tvorby tapiserií Artprotis, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/12/03 - 1988/01/17   Francisco Arana Infante: Artefakty a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/12/08 - 1988/01/10   Taras Kuščynskyj: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/12/15 - 1988/01/03   Karel Zmrzlý: Scénografie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/01/13 - 1988/01/31   Vladimíra Sedláková: Profil výrobního procesu, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/01/14 - 1988/02/21   Josef Bartuška: Obrazové básně, grafika, kresby, fotografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1988/01/14 - 1988/02/21   Konstrukce a fikce (fotografie dvanácti francouzských autorů), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/01/20 - 1988/03/13   Sociální umění dvacátých let na Moravě, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/01/27 - 1988/03/06   Eva Brožová: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/01/27 - 1988/03/06   Jaroslav Grunt: Výběr z celoživotního díla, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/01/28 - 1988/03/06   Pavel Kryl: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/01/28 - 1988/03/06   Michael Schade (NSR): Trans-Sahara / Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/02/09 - 1988/02/28   František Hodonský: Obrazy - plastiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/02/28 - 1988/04/03   Stanislav Kolíbal: Knihy, kresby, prostor, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/03/09 - 1988/04/24   Alois Mikulka: Obrazy - plastiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/03/16 - 1988/04/17   Design nábytku, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/03/17 - 1988/04/17   František Dostál: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/03/17 - 1988/04/17   Ivan Hoffman: Kniha pro Lucii, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/03/17 - 1988/04/17   Keramika, dřevo, textil, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/03/22 - 1988/05/09   Zdeněk Sýkora, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/03/22 - 1988/05/09   Ladislav Sitenský: Fotografie 1933-1979, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/04/08 - 1988/05/06   Ivan Lacković Croata: Obrazy, Marie Brantová: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/04/13 - 1988/05/15   Naděžda Synecká: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1988/04/20 - 1988/05/15   Maďarští výtvarníci z Debrecena, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/04/20 - 1988/05/15   Mladí výtvarníci z Debrecena, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/04/27 - 1988/05/29   Emil Drápal, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/04/28 - 1988/05/29   Josef Krejčiřík: Obrazy, kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/06/05 - 1988/06/12   21 zeitgenössische Maler aus Südmähren, Staatlichen Lindenau-Museum , Altenburg
1988/06/08 - 1988/07/31   Práce mladých architektů, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/06/09 - 1988/07/03   Ludmila Jandová: Pastely, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/06/09 - 1988/07/31   Oldřiška Keithová: Lité sklo, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/06/15 - 1988/09/25   13. Bienále užité grafiky Brno 1988, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/06/15 - 1988/09/25   13. Bienále užité grafiky Brno 1988, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/07/06 - 1988/07/31   Miroslav Hucek: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/09/06 - 1988/10/16   Valér Kováč: Sklo, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/09/06 - 1988/12/04   Elementární fotografie (10 polských fotografů), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/09/07 - 1988/10/16   Architekt ing. Zdeněk Lang (Výstava prací v kabinetu achitektury), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/09/08 - 1988/10/16   Polská literatura v Československu 1945 - 1988, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/09/14 - 1988/09/21   Pohled do Armoriky (fotografie), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/10/13 - 1988/11/13   Jan Pospíšil: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/10/14 - 1988/11/13   Ruské a sovětské umění XIX. a XX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/10/18 - 1988/11/20   Vladimír Komárek: Malba a grafika z let 1948 - 1988, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/10/18 - 1988/11/20   Andrus Kasemaa: Kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/10/19 - 1988/11/20   Jaromír Čejka: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1988/10/25 - 1988/12/04   Dušan Tejkal: Šperky, knihy, reliéfy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/10/26 - 1988/12/04   Jiří Kroha: Obrazy a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/10/27 - 1988/12/04   Jan Brož: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/11/09 - 1989/01/01   Zdeněk Bláha: Akvarely, Výzkumné ústavy, Brno (Brno-město)
1988/11/14 - 1988/12/04   Vize - Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/11/22 - 1988/12/11   Karel Veleba: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/11/22 - 1989/01/01   Brněnská malba 1988, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/11/30 - 1989/01/01   Jan Hrubý: Kreslený humor, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/11/30 - 1989/01/01   František Kaláb: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/12/13 18:00   Hudba mezi obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/12/14 - 1989/01/15   Jozef Jankovič: Sochy, kresby, počítačová grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/12/14 - 1989/01/15   Dušan Jurkovič, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/12/15 - 1989/01/08   Jan Beránek: Sklo, Miloš Jelínek: Měděné reliéfy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/01/06 - 1989/02/05   Max Weiler: Barevná příroda, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/01/13 - 1989/02/12   Karel Malich: Obrazy, kresby, plastiky, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/01/17 - 1989/02/19   Jiří Eliška: Kresba, užitá grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/01/17 - 1989/02/19   Mario Giacomelli: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/01/24 - 1989/03/05   Současná česká medaile a plaketa, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/01/25 - 1989/03/05   Architektura dnes a zítra, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/011/02 - 1989/12/03   La S. L. I. P. P. Rennes, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/02/14 - 1989/03/19   Jaroslav Král (1883-1942): Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/02/21 - 1989/03/27   Zdenek Hůla, Jan Jemelka, Pavel Mühlbauer, Petr Veselý, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/02/21 - 1989/03/27   Jindřich Štreit, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/02/21 - 1989/03/27   Jiří Hanke, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/02/24 - 1989/03/30   Aspekty současné francouzské fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/02/28 - 1989/04/09   Jánuš Kubíček: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/03/13 - 1989/04/16   Architekt Emil Králík (1880-1946), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/03/14 - 1989/04/16   Alena Kojdlová: Možnosti kůže, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/03/14 - 1989/04/16   Klára Sedláčková: Artprotis, kresba, grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/03/24 - 1989/05/14   Sbírka Vojtěcha Chytila (Čína, Japonsko, Tibet), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/04/05 - 1989/05/01   Zdenek Hůla, Jan Jemelka, Pavel Mühlbauer, Petr Veselý, Zámek Slavkov u Brna (svoz Ždánice), Slavkov u Brna (Vyškov)
1989/04/06 - 1989/5/14   Sylva Lacinová: Výběr z tvorby, Výzkumné ústavy, Brno (Brno-město)
1989/04/11 - 1989/05/21   Milan Knížák: 1953 - 1988, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/04/18 - 1989/05/21   Milan Bočkay: Mezi klamem a zdáním. Malby, kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/04/20 - 1989/05/28   Max Weiler: Barevná příroda, Valdštejnská jízdárna, Praha
1989/04/20- 1989/05/21   Eugen Atget: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/04/25 - 1989/06/04   Andreas Müller-Pohle: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/04/26 - 1989/06/04   Jaroslav Krejčí: Setkání, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/04/26 - 1989/06/04   Arch. Ing. Zdeněk Pospíšil, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/05/18 - 1989/06/04   Umělci z Poznaně - grafika, kresba, drobná plastika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/05/24 - 1989/08/20   Moravská grafika 1989, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/05/25 - 1989/06/25   Čeněk Dobiáš 1919 - 1980, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
1989/05/31 - 1980/08/20   Anna Poustová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1989/05/31 - 1989/08/20   Květa Válová, Jitka Válová: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/06/08 - 1989/08/20   Jihomoravská scénografie 1989, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/06/13 - 1989/07/23   Zdeněk Macháček: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/06/13 - 1989/07/23   Emanuel Ranný, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/06/14 - 1989/07/23   Image (Dánsko): Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/06/14 - 1989/07/23   Josef Maria Olbrich 1867 - 1908: Architektonické dílo, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/07/01 - 1989/08/20   Počítačové umění v ČSSR a ve světě, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1989/08/08 - 1989/09/10   30 let MPVU, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/08/09 - 1989/09/10   Maďarští architekti, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/09/06 - 1989/10/08   Miroslav Šimorda: Výběr z malířské tvorby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/09/07 - 1989/10/08   5. bienále mladých výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/09/12 - 1989/10/15   Gustav Klimt (1862-1918), Egon Schiele (1890-1918), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1989/09/12 - 1989/10/15   Burgenlandští fotografové, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1989/09/12 - 1989/10/15   Gustav Klimt (1862-1918), Egon Schiele (1890-1918): Faksimile akvarelů a kreseb sbírkových fondů vídeňské Albertiny a soukromých sbírek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/09/12 - 1989/10/15   Burgenlandští fotografové, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/09/13 - 1989/10/15   Miloš Urbásek: Obrazy, kresby, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/09/19 - 1989/10/22   František Chrástek: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/09/19 - 1989/10/22   70 let české školy architektury v Brně, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/10/17 - 1989/11/26   Rudolf Hocke: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/10/18 - 1989/11/26   Fotografie absolventů a pedagogů SUPŠ Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/10/24 - 1989/11/26   Imre Bak, István Nádler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/10/31 - 1989/12/10   Pavel Kostrhun: Dřevěná plastika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/10/31 - 1989/12/10   Petr Poš: Všichni hrajeme, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/10/31 - 1989/12/10   Tvorba pedagogů katedry výtvarné výchovy PF UJEP, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/11/01 - 1989/12/03   Zahrada, park, krajina, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/11/02 - 1989/12/02   Umělci z Rennes, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/11/02 - 1989/12/03   Erich Salomon: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1989/11/02 - 1989/12/03   Atelier du Thabor, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/112/19 - 1990/01/21   Čeněk Dobiáš: Výběr z díla, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/12/05 - 1990/01/07   Olbram Zoubek: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/12/05 - 1990/01/07   Architekt Jan Dvořák, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/12/06 - 1990/01/07   Podoby uměleckého řemesla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/12/12 - 1990/01/14   Jiří Kolář: Práce z počátku šedesátých let ze sbírky Ladislava Nováka, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1989/12/12 - 1990/01/14   Viktor Pivovarov: Obraz a text, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/12/12 - 1990/01/14   Arnold Newman: Fotografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1989/12/14 - 1990/01/14   Zdeněk Říhák: Výběr z architektonického díla, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/12/19 - 1990/01/21   Josef Tichý: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/12/19 - 1990/01/21   Miroslav Roštínský: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990   Michal Novák: Fotografie, Galerie Svazu českých fotografů, Praha
1990/01/16 - 1990/02/25   Tapiserie - Objekty: Petr Říha, Jan T. Strýček, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/01/18 - 1990/02/04   Pierre Tal Coat (1905-1985): Kresby, Bram van Velde (1895-1981): Litografie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1990/01/18 - 1990/02/11   Mexická fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/01/23 - 1990/02/18   Vilém Kříž, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/01/23 - 1990/02/18   Josef Vohrabal, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/01/23 - 1990/02/18   Cesty maďarské fotografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1990/01/30 - 1990/03/04   Miloš Cvach: Tvorba z osmdesátých let, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/01/30 - 1990/03/04   Kamila Planerová: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/02/14 - 1990/03/18   Jan Šimek: Sochy, Petr Baran: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/02/27 - 1990/04/01   Rudolf Fila: Retrospektiva, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/02/27 - 1990/04/01   Alois Nožička: Komplementární svědectví II., Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1990/03/13 - 1990/04/08   Ladislav Perůtka: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/03/13 - 1990/04/08   Josef Zamazal: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/03/20 - 1990/05/20   Mikuláš Medek: Souborné malířské dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/03/22 - 1990/04/22   Bohuslava Olešová: Obrazy, objekty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/03/28 - 1990/04/16   Vzpomínka na Bohuslava Fuchse, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/04/10 - 1990/05/13   Alena Nádvorníková: Uvnitř a vně, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1990/04/10 - 1990/05/13   Krzystof Gierałtowski: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1990/04/10 - 1990/05/13   Zdena Höhmová: Obrazy, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/04/10 - 1990/05/13   Krzystof Gierałtowski: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/04/17 - 1990/05/20   Otmar Oliva: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/04/17 - 1990/05/20   Petr Skácel: Obrazy a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/05/01 - 1990/05/20   Dánští architekti, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/05/07 - 1990/05/27   Charta 77, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/05/17 - 1990/06/17   40 let budování socialismu, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1990/05/22 - 1990/05/31   Marie Filippovová: Kresby / grafiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1990/05/24 - 1990/06/17   Vilém Zavřel, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/06/20 - 1990/09/23   14. bienále užité grafiky Brno 1990, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/06/20 - 1990/09/23   Aleš Jenček, Viktor Rudiš, Vladimír Palla, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/06/20 - 1990/09/23   14. bienále užité grafiky Brno 1990, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/06/21 - 1990/07/29   Siegfried Wameser, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1990/06/28 - 1990/07/29   Ze souvislosti: Současné rakouské umění ze širší oblasti Dolního Rakouska, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/09/04 - 1990/09/30   Miroslav Netík: Návraty - Boje a sny, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/09/06 - 1990/09/30   Bob Freimark: Monotypy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/09/11 - 1990/10/15   Eva Kmentová: Životní dílo, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/10/05 - 1990/10/21   IBA Berlín 1987, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/10/11   Večer živých autorských demonstrací poezie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/10/11 - 1990/11/18   Ladislav Novák: Veronáže, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/10/11 - 1990/11/18   Valerij Šersťanoj: Vizuální texty, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/10/13 - 1990/11/18   Trienále 14/35, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/10/16 - 1990/11/25   Rudolf Kedl: Hymnus o přírodě, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/10/23 - 1990/11/25   Československá keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/10/24 - 1990/11/11   Český funkcionalismus, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/11/15 - 1990/12/02   IBA - S.T.E.R.N. Kreuzburg, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/11/27 - 1991/01/01   Vilém Reichmann: Grafogramy a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/11/27 - 1991/01/01   Jiří Stejskal: Grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/11/27 - 1991/01/01   Milan Zezula: Ohlédnutí, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/12/06 - 1991/01/01   Vladimír Palla: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/12/07 - 1991/01/06   Pavel Dias: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/12/07 - 1991/01/08   Dalibor Chatrný, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/01/08 - 1991/02/03   Dana Marková: Sochy, kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/01/08 - 1991/02/03   Olga Babrajová-Schicková, Otmar Schick: Můj svět (obrazy, keramika), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/01/08 - 1991/02/03   Jaroslav Škarohlíd: Frotáže, malby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/01/08 - 1991/02/03   Jaké chceme Brno, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/01/09 - 1991/02/03   Olga Babrajová: Můj svět, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/01/10 - 1991/02/03   Seiichi Furuya: Hranice 1981 - 1983, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/01/15 - 1991/02/17   Jan Kotík: Tvorba z osmdesátých let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/01/18 - 1991/02/17   Jiří Sobotka: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/02/05 - 1991/02/17   Michal Novák: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/02/12 - 1991/03/17   Ivan Kříž: Zipy, panty, čáry, vrypy …, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/02/12 - 1991/03/17   Jaroslav Hořánek: Kresby a grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/02/13 - 1991/03/17   Josef Škvařil, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/02/26 - 1991/03/31   Jan Dungel: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/02/26 - 1991/04/07   Dalibor Chatrný: Retrospektiva, Dům umění, Zlín (Zlín)
1991/02/28 - 1991/03/31   Alternativy české a slovenské tapiserie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/03/26 - 1991/04/28   Jana Jemelková: Grafika a kresba, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/03/26 - 1991/04/28   Michal Ranný: Kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/03/26 - 1991/04/28   Ladislav Martínek: Sochy, kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/03/27 - 1991/04/28   Rodinný dům 1980-1990, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/04/09 - 1991/05/05   Tamara Klimová: Malba, grafika, Alojz Klimo: Malířská tvorba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/04/09 - 1991/05/12   Mezi křikem a meditací, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/05/07 - 1991/06/09   Mirka Slámová: Kresby, objekty, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/05/07 - 1991/06/09   Antonín Oth, Lubomír Klimeček, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/05/07 - 1991/06/09   Pavel Jasanský: Nová krajina, noví obyvatelé, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/05/07 - 1991/06/09   Rolf Keller, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/05/14 - 1991/06/09   J. H. Kocman: Papíry, knihy - Hendmade papers, artists' boks, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/05/14 - 1991/06/09   Židovské hřbitovy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/05/16 17:00   Hudba mezi obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/05/21 - 1991/06/16   Milan Grygar: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/06/11 - 1991/08/18   Grafika 80tých let Spolkové republiky Německa, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/06/18 - 1991/08/04   Rune Mieldsová: Práce na papíře, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/06/18 - 1991/08/04   Plocha a prostor v propagaci, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/06/25 - 1991/08/11   Peter Downsbrough: Současné práce v prostoru, knihy, kresby a grafiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/07/09 - 1991/08/18   Dušan Černý: Obrazy, Michal Šarše: Plastiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/07/09 - 1991/08/18   Randy S. Trudeau Shee-Keh, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/09/03 - 1991/10/06   Jaroslav Beneš, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/09/03 - 1991/10/06   Vladimír Drápal: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/09/03 - 1991/10/06   Miroslav Machotka, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/09/03 - 1991/10/06   Josef Daněk, Blahoslav Rozbořil, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/09/03 - 1991/10/06   František Lydie Gahura, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/09/10 - 1991/10/13   Pavel Luffer: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/09/10 - 1991/10/13   Daniel Fischer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/09/10 - 1991/10/13   Sdružení Q, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/10/17 - 1991/11/24   Miroslav Šnajdr: Obrazy a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/10/17 - 1991/11/24   Vladimír Karfík, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/10/22 - 1991/11/17   Miroslav Štolfa: Obrazy, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/10/22 - 1991/11/17   Markéta Luskačová: Poutníci (fotografie), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/10/22 - 1991/11/17   Jiří Drlík: Šperky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/11/26 - 1992/01/05   Détente, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/11/29 - 1992/01/05   Keith Carter: The Blue Man, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/11/29 - 1992/01/05   Laco Teren: Naše ráje jsou vaše pekla, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/12/03 - 1992/01/12   František Hradecký, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/12/04 - 1992/01/05   Jindřich Kumpošt, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/12/04 - 1992/01/12   Düsseldorf, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992 - 1993   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Východočeská galerie v Pardubicích, Pardubice (Pardubice)
1992/01/14 - 1992/02/09   Jánuš Kubíček: Malba a grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/01/15 - 1992/02/09   Stát Kurt Gebauer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/01/21 - 1992/02/23   Miro Švolík: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/01/21 - 1992/02/23   Jan Svoboda: Malba, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/01/21 - 1992/02/23   Ludmila Seefried-Matějková: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/01/21 - 1992/02/23   Jiří Pelcl: Corpus hominis, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/02/25 - 1992/04/05   Souvztažnosti, Skleněná plastika a vitráže 1992, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/02/26 - 1992/04/05   Jiří Kubový: Obrazy, objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/02/27 - 1992/03/29   Ludmila Seefried-Matějková: Sochy, Mánes, Praha
1992/03/03 - 1992/03/29   Luboš Dušek: Grafika a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/03/03 - 1992/03/29   Alois Mikulka: Výstava obrazů, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/03/03 - 1992/03/29   Tadanori Saito: Metropolis, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/03/03 - 1992/03/29   Česká a slovenská novofunkcionalistická architektúra, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/04/07 - 1992/05/03   Běla Kolářová: Fotografie z první poloviny šedesátých let, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/04/07 - 1992/05/03   Jaroslav Kučera: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/04/09 - 1992/04/23   Nové hnutí v Nizozemí 1924-1936, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/04/14 - 1992/05/17   Kateřina Černá: Obrazy, grafiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/04/14 - 1992/05/17   Jaroslav Bárta: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/04/14 - 1992/05/17   Jaroslav Hovadík: Obrazy, objekty, grafika, koláže, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/05/05 -   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Galerie výtvarného umění v Chebu, Cheb (Cheb)
1992/05/07 - 1992/06/21   Bohuslav Reynek: Grafika, Galerie výtvarného umění v Hodoníně, Hodonín (Hodonín)
1992/05/07 - 1992/06/21   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1992/05/12 - 1992/06/07   Radomír Vavruša: Instalace, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/05/12 - 1992/06/07   Fotografie ŠUŘ Brno 1992, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/05/12 - 1992/06/07   Dánská církevní architektura, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/05/12 - 1995/06/07   Milan Magni: Kresba, grafika, malba, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/05/14 - 1992/06/14   Ludmila Seefried-Matějková: Sochy, KASS Mariánské Lázně - Kolonáda, Mariánské Lázně (Cheb)
1992/05/20   Mia Zabelka: Venušino drátěné tělo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/05/26 - 1992/06/21   Jan Kubíček: Principy, systémy, konstrukce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/05/26 - 1992/06/21   Pavel Rudolf: Transformace, determinace, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/05/26 - 1992/06/21   Fotografie FAMU z let 1989-1992, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/06/17 - 1992/08/02   Písmo v obraze, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/07/02 - 1992/08/30   Možnosti drobné plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/07/02 - 1992/08/30   Inez Tuschnerová: Černá a bílá, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/07/11 - 1992/08/28   Bohuslav Reynek 1892 - 1971. Výstava ke 100. výročí narození, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1992/07/15 - 1992/08/30   Milan Maur: Záznamy z přírody, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/09/01 - 1992/10/11   Heinz Gappmayr: Instalace a práce na papíře, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/09/01 - 1992/10/11   Eugen Kramár, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/09/08 - 1992/10/04   Milan Klvaňa: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/09/08 - 1992/10/18   Berlin konkret: Posice konkrétního umění / Positionen konkreter kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/09/24 - 1992/10/25   Jánuš Kubíček: Obrazy, Mánes, Praha
1992/10/13 - 1992/11/08   Klára Bočkayová: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/10/13 - 1992/11/15   Jan Ságl: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/10/20 - 1992/11/22   Zorka Ságlová 1965-1992, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/10/20 - 1992/11/22   Lyle Bonge: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/10/20 - 1992/11/22   Bedřich Rozehnal (1902-1984), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/10/27 - 1992/11/29   Zbyněk Sekal: Některé práce z let 1940 - 1992, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/11/17 - 1992/12/06   Černobílá krajina (Téma krajiny v grafice a kresbě členů TT Klubu a jejich hostů), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/11/17 - 1992/12/13   Václav Bláha: Obrazy, kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/12/01 - 1993/01/03   Ladislav Emil Berka: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/12/01 - 1993/01/03   Kamil Lhoták: Kresby, grafiky, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/12/01 - 1993/01/03   Oldřich Vašica: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/12/09 - 1993/01/17   US 4: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/12/15 - 1993/01/17   Leonid Ochrymčuk: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/12/15 - 1993/01/17   Vladimír Preclík: Sochy (1960 - 1992), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/12/15 - 1993/01/31   Zbyněk Sekal: Některé práce z let 1940 - 1992, Dům umění v Opavě, Opava (Opava)
1993/01/07 - 1993/0131   Zvětšování, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
1993/01/12 - 1993/02/14   Petr Šmaha: Strniště I., Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/01/12 - 1993/02/14   Frans de la Cousine: Výběr fotografií, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/01/12 - 1993/02/14   Josef Schulz, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/01/14 - 1993/02/25   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1993/01/26 - 1993/02/28   Jiří Načeradský: Černý most, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/01/26 - 1993/02/28   Richard Paul Lohse, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/02/23 - 1993/03/28   Ilse Garnierová: Vizuální texty, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/02/23 - 1993/03/28   Pierre Garnier: Vizuální texty, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/02/23 - 1993/03/28   Vladimír Karfík, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/03/11 - 1993/04/04   Kov - šperk 1993, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/03/13 - 1993/04/04   Zvětšování, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/04/06 - 1993/05/09   Eduard Ovčáček, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/04/13 - 1993/05/23   František Kyncl: Monostruktury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/04/20 - 1993/05/23   Karel Rossí, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/04/20 - 1993/05/23   Dušan Šimánek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/05/16 - 1993/08/15   Ze současné brněnské malby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/05/18 - 1993/06/20   Kabrňáci z Prahy vystavují, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/05/18 - 1993/06/20   Miloň Novotný: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/06/15 - 1993/07/18   Dana Chatrná: Kresba, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/06/15 - 1993/07/25   Petr Veselý: Pokoje - výběr prací 1986-2005, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/06/29 - 1993/08/15   Robert Lax: Vizuální texty, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/06/29 - 1993/08/15   Jiří Kroha, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/07/27 - 1993/08/29   Blanka Růžičková: Textilní tvorba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/07/27 - 1993/08/29   Sarajevo ´93, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/09/07 - 1993/10/10   Václav Malina: Imprese, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/09/07 - 1993/10/10   Krzysztof Pruszkowski: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/09/07 - 1993/10/10   Umělecká beseda 1992, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/09/14 - 1993/10/24   Milivoj Husák: Výběr z obrazů, kreseb a knih z let 1983-1993, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/09/14 - 1993/10/24   Štěpán Grygar: Planeta, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/10/19 - 1993/11/21   Vladislav Mirvald, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/10/19 - 1993/11/21   Pavel Hayek: Struktury, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/10/19 - 1993/11/21   Dagmar Hochová: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/11/02 - 1993/12/05   Ředitelé KŠ Karel Nepraš a Jan Steklík a Křížovnická škola, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/11/30 - 1994/01/02   Emanuel Ranný: Suché jehly, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/11/30 - 1994/01/02   Libor Teplý: Tma a světlo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/11/30 - 1994/01/02   Průřezy - Sdružení Q Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/12/14 - 1994/01/09   Pavel Herynek: Konstrukce a šperky, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/12/14 - 1994/01/09   Adéla Matasová: Komunikace, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/12/14 - 1994/01/09   Čestmír Krátký: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1994/01/06 - 1994/02/06   Josef Koudelka: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/01/18 - 1994/02/17   Karel Adamus: Objekty a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/01/18 - 1994/02/27   Oldřich Hanzl: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/02/01 - 1994/03/27   Bohuslav Reynek: Grafiky, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1994/02/08 - 1994/03/06   Petr Jedlička: Malba a plastika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/03/08 - 1993/04/03   Aspekty německé fotografie po 1945, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/03/08 - 1994/04/03   Stanislav Zippe: Současná tvorba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/03/15 - 1994/04/24   Jiří Kolář, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/04/12 - 1994/05/15   Marian Palla: Namotávání provazu, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/04/12 - 1994/05/15   Karel Vaca: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/05/04 - 1994/05/29   Jiří Kolář, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
1994/05/04 - 1994/06/12   Walter Kaitna: Kräftesysteme:1962 - 1983, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/05/04 - 1994/06/19   Vladislav Mirvald, České muzeum výtvarných umění, Praha
1994/05/24 - 1994/06/26   Ivo Sedláček ...z jednoho cyklu..., Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/05/31 - 1994/06/26   Jan Vičar: Grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/06/28 - 1994/08/14   Jiří Kovanda: Práce z posledních let, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/06/28 - 1994/08/14   Vladimír Špaček: Obrazy 1982-1986, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/07/07 - 1994/08/01   Václav Benda, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1994/09/05   Dalibor Chatrný: Čtyřhodinová výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/09/06 - 1994/10/09   Dilema dokumentu. Aspekty britské dokumentární fotografie 1983-1993, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/09/06 - 1994/10/09   Diet Sayler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/09/08 - 1994/10/16   Václav Benda, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/09/08 - 1994/10/16   Dana Kyndrová, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/10/25 - 1994/11/27   Hugo Demartini, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/10/27 - 1994/11/27   Jindřich Boška: Průřez tvorbou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/10/27 - 1994/11/27   František Dörfl: Výběr z tvorby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/10/27 - 1994/11/27   Libor Jaroš, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/12/13 - 1995/01/22   Grafika německého expresionismu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/12/13 - 1995/01/22   Rostislav Čuřík, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/12/15 - 1995/01/22   Video, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/01/18 - 1995/02/18   Stano Bubán, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1995/01/26 - 1995/03/05   Much and more POP ART, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/02/01 - 1995/03/05   František Ronovský, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/02/07 - 1995/03/05   Jiří David: Rok výroby '94, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/02/15   Beseda k výstavě Much and more Pop Art, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/03/14 - 1995/04/16   Stanislav Kolíbal: 1988 - 1995, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/03/16 - 1995/04/09   Karel Cudlín, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/03/16 - 1995/04/16   Anna Daučíková: Práce ze Scuol-Nairs 1994, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/03/16 - 1995/04/16   Markéta Luskačová: Fotografie ze Spitalfields (Londýn 1974-1990), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/04/18 - 1995/05/14   Ladislav Novák: Práce z brněnských sbírek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/04/18 - 1995/05/14   Leonid Ochrymčuk: Retrospektiva, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/04/20 - 1995/05/21   George Erml: New York., Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/04/20 - 1995/05/21   Tomáš Haleš, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/04/24   Jiří Olič, František Skála, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/04/26 - 1995/05/27   Tomáš Císařovský: Lidové obrazy, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1995/05/15   Ladislav Novák: Nahrávky fónické poezie, čtení textů a beseda s autorem, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/05/23 - 1995/06/18   Jan Smejkal: 1975 - 1995, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/05/23 - 1995/06/18   Jindřich Štreit: Lidé olomouckého okresu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/05/25 - 1995/06/25   Jiří Žlebek: Sochy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/05/25 - 1995/06/25   Václav Krůček, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/06/01 - 1995/07/08   František Kowolowski: Hvězdy na zemi / Stars on Earth, Galerie mladých, Brno (Brno-město)
1995/06/01 - 1995/07/08   Petr Váša: Básně, písně, tance, mapy, Galerie mladých, Brno (Brno-město)
1995/06/20 - 1995/07/23   Tony Cragg: Sochy, Valdštejnská jízdárna, Praha
1995/06/26 - 1995/08/13   Tony Cragg, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/06/29 - 1995/08/13   Petr Císařovský: Sochy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/06/29 - 1995/08/13   Petrbok, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/07/12 - 1995/08/19   Radim Hanke: Bozzetta, kresby, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1995/09/04 - 1995/10/08   Architekt Bohuslav Fuchs 1895-1972, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/09/07 - 1995/10/08   Dana Puchnarová: Dvě tváře utopie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/09/07 - 1995/10/08   Jaroslav Králík, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/09/12 - 1995/10/08   Ladislav Daněk: Obrazy 1989 - 1995, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/10/17 - 1955/11/26   Nenuceně / Degagement, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/10/17 - 1995/11/26   František Šenk: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/10/19 - 1995/11/26   Miloš Šejn, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/10/19 - 1995/11/26   Pavel Baňka: Fotografie, obrazy, komentáře, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/10/23   Miloš Šejn: Five pieces, performance, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/12/06 - 1996/01/14   Krištof Kintera: Plumbař, Galerie mladých, Brno (Brno-město)
1995/12/07 - 1996/01/07   Jan Konůpek: Výběr z tvorby (1905 - 1915), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/12/07 - 1996/01/14   Ludvík Kundera: Nálezy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/12/12 - 1996/01/14   Svatopluk Slovenčík: Tvorba z 90. let, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/12/12 - 1996/01/14   Jiří Sopko: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/01/23 - 1996/02/25   Viktor Kolář: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/01/23 - 1996/02/25   Jan Pospíšil: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/01/30 - 1996/02/25   Miroslav Koval: 1994, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/01/30 - 1996/02/25   Jan Ambrůz: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/03/05 - 1996/04/07   Pavel Mühlbauer: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/03/05 - 1996/04/07   Jan Jemelka: Grafika (1980 - 1995), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/03/05 - 1996/04/07   Antonín Střížek, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/03/07 - 1993/04/07   Ona B. Wolfgang Denk: Dark Mirror / Tmavé zrcadlo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/04/10 - 1996/05/03   Filip Turek: Sladké tajemství, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/04/10 - 1996/05/03   Kateřina Vincourová: Instalace, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/04/16 - 1996/05/19   Jan Reich: Mizející Praha ( 1971 - 1976 ), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/04/16 - 1996/05/19   Tomáš Rossí: Malba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/04/18 - 1996/05/19   Robert Barry, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/05/07 - 1996/06/07   Viktor Pivovarov: Metempsychóza, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/05/07 - 1996/06/07   Pavel Piekar: Linoryt, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/05/23 - 1996/06/16   Paul den Hollander: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/05/23 - 1996/06/16   Tomáš Lahoda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/05/30 - 1996/06/23   Guang Yao Wu: Instalace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/05/30 - 1996/06/30   Hildegsrd Joos: Cyklus v červené a modré (1995 - 1996) a další obrazy ze šedesátých a devadesátých let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/06/12 - 1996/07/12   Pavel Ryška: Křesla a dýmky, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/06/25 - 1996/08/11   Jaroslava Brychtová, Stanislav Libenský: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/07/31 - 1996/09/20   Jörg Reckhenrich: Dech ze/mě, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/08/21 - 1996/09/20   Radoslav Pavlíček: Prořezávané kresby, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/08/22 - 1996/09/03   Actual Textile Art, Tapiserie / Tapestries, Výstava ručně tkaných, vázaných tapiserií a koberců realizovaných v Moravské gobelínové manufaktuře Valašské Meziříčí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/09/05 - 1996/10/04   Manus Europae II Bible, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/09/10 - 1996/10/13   Vladimír Havlík: Windows '96', Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/09/11   Marian Palla, Jan Steklík: Prádelna, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/09/12 - 1996/10/13   Adriena Šimotová: Něco mizí a něco zůstává, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/09/12 - 1996/10/13   Vladimír Drápal: Výběr z tvorby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/09/25 - 1996/10/25   Miloslav Sonny Halas: Projekty - akce - události, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/10/12 15:00   Aukce výtvarných děl našich předních umělců, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/10/14 - 1996/10/27   Hi tech umění 1996 a Woody Vasulka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/10/31 - 1996/11/29   Zdena Kolečková: Vivisekce, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/10/31 - 1996/11/29   Richard Fajnor: Medziality, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/11/05 - 1996/12/08   Pavel Opočenský: Zasvěcení hmotou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/11/07 - 1996/12/08   Martin Zálešák, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/11/07 - 1996/12/08   Camille Graeser, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/12/04 - 1997/01/17   Michaela Thelenová: Oblékání, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/12/17 - 1997/01/19   Svatopluk Klimeš: Oheň, voda, vzduch, země, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/12/17 - 1997/01/19   Jiří Havlíček: Graphica Alchymica, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/12/19 - 1997/01/19   Corpora S, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/12/19 - 1997/01/19   Současná fotografie NOX 1996, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/01/08 - 1997/02/23   Actual Textile Art, Tapiserie / Tapestries, Výstava ručně tkaných, vázaných tapiserií a koberců realizovaných v Moravské gobelínové manufaktuře Valašské Meziříčí, Galerie výtvarného umění v Hodoníně, Hodonín (Hodonín)
1997/01/28 - 1997/02/23   Štěpán Pala: Struktury, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/01/28 - 1997/02/23   Jistoty a hledání v české fotografii 90. let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/01/31 - 1997/03/16   Jan Kotík: Práce na papíře a obrazy (1936 - 1996), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/02/27   Setkání s Janem Kotíkem, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/03/06 - 1997/03/30   Zdenek Hůla: Zátiší s ovocem. Sochy a obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/03/06 - 1997/03/30   Peter Rónai, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/03/07 - 1997/03/30   Jiří Matoušek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/04/22 - 1997/05/02   Made in CZ, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/04/23 - 1997/06/15   Fluxus v Německu 1962-1994, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/04/25 - 1997/05/18   Jitka Géringová: Práce s těstem, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1997/05/06   Milan Kozelka: Podlet pod kukaččím hnízdem, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/05/06   Milan Kozelka, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/05/06 - 1997/05/29   Petr Jochmann: Interní bestiář, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/05/06 - 1997/05/30   Pavel Nádvorník: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/06/03 - 1997/06/27   Jan Merta, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/06/03 - 1997/06/27   Jiří Krtička: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/06/12 - 1997/07/11   Zuzana Füsterová: Něco nic, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1997/06/12 - 1997/07/11   Jiří Surůvka: Prt a co dál?, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1997/06/24 - 1997/08/03   Bohdan Lacina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/07/01 - 1997/08/03   Běla Kolářová, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/07/01 - 1997/08/03   Z jednoho těsta, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/08/21 - 1997/09/14   Pavel Želechovský: Instalace: Velký úklid, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1997/09/04 - 1997/10/05   Sophie Curtil: Pastely, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/09/09 - 1997/10/05   Vladimír Birgus: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/09/09 - 1997/10/05   Marius Kotrba: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/09/11 - 1997/10/05   Informel a skupina Cobra ze sbírek bochumského muzea, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/10/09 - 1997/10/23   Hi tech umění 97, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/10/30 - 1997/11/09   Roční edice 1997 - kolekce výtvarných prací vytvořená pro členy Spolku přátel DumB, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/11/04 - 1997/12/07   Václav Dosbaba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/11/04 - 1997/12/07   Iva Kupková: Vesmírné stopy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/11/06 - 1997/12/12   Lukáš Jasanský & Martin Polák, Galerie mladých, Brno (Brno-město)
1997/11/18 - 1998/01/01   Skryté poklady. Liturgický rok, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/12/09 - 1997/12/14   Brněnské děti tvoří k vánocům, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/12/10 - 1997/12/14   Brněnské děti k vánocům, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/12/17 - 1998/01/23   Irena Jůzová: Zollo, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1997/12/18 - 1998/01/18   Jaromír Funke: Krásný svět, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/12/18 - 1998/01/18   Markéta Othová: Oheň do kapes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/12/18 - 1998/01/23   Stíny KW (1990 - 2000 - 1997), Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1998   Bruno Munari: Instalace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/01/13 - 1998/03/01   Foto Relations, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/01/20 - 1998/02/15   Milan Magni: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1998/01/20 - 1998/02/15   Peter Neusser: Urbanities, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/01/22 - 1998/03/01   Anežka Kovalová: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/01/22 - 1998/04/26   Informel a skupina Cobra ze sbírek bochumského muzea, Galerie výtvarného umění v Chebu, Cheb (Cheb)
1998/02/06 - 1998/03/08   Tomáš Ronovský: Všechno se může ještě změnit, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1998/02/06 - 1998/03/08   Jiří Kubový: Práce z devadesátých let, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1998/02/19 - 1998/03/08   Defilé ´98 - Salon výstavní tvorby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/03/18 - 1998/05/03   Diskurs Feminin - Tělesný logos, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/03/19 - 1998/04/24   Daniel Hanzlík: Černý posuv, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1998/04/07 - 1998/04/30   Defilé ´98 - Salon výstavní tvorby, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1998/05/14 - 1998/06/14   Michal Škoda: Objekty, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1998/05/19 - 1998/06/14   Kateřina Štenclová: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/05/19 - 1998/07/12   Tomáš Rajlich: Obrazy, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/05/25   Jánuš Kubíček, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1998/05/26 - 1998/07/12   Jiří Kroha architekt, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/05/26 - 1998/07/12   Michael Biberstein, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1998/06/16 - 1998/07/12   Inge Kosková: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/06/16 - 1998/10/18   Dan Trantina: Hlavy, věci atd, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1998/07/01 - 1998/08/02   Emöke Vargová: Měkké objekty, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1998/08/26 - 1998/09/27   Arnulf Rainer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/09/01 - 1998/09/27   Vilém Reichmann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/09/01 - 1998/09/27   Jiří Seifert: Sochy, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/10/06 - 1998/11/08   Bořek Šípek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/10/07 - 1998/11/08   Anton Corbijn: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/10/20 - 1998/11/29   Pohyb kolem středu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/11/17   Přednáška s diapozitivy švýcarského architekta a urbanisty Rodoplha Luschera, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/11/26 - 1998/12/13   Mezinárodní bienále produktového designu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/12/17 - 1999/01/17   Pavel Kopřiva: Mělký povrch, Galerie mladých, Brno (Brno-město)
1998/12/17 - 1999/01/17   Petr Kalmus: Rekonstrukce původních situací, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1998/12/18 - 1999/01/31   Bohumír Matal, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/12/18 - 1999/01/31   Sigmar Polke: Hudba nevyjasněného původu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/01/29 - 1999/03/14   Sympozium železné plastiky 1998, Veletržní palác, Praha
1999/02/01   Jaroslav Nešetřil: Umění v prostoru a prostor pro umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/02/25 - 1999/03/21   Ernst Strouhal, Heimo Zobernig: Katalog, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/03/13 - 1999/05/02   Brno - Vídeň - Praha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/03/25 - 1999/05/23   Joseph Gallus Rittenberg, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/04/27 - 1999/05/30   Sympozium železné plastiky 1998, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/05/20 - 1999/07/11   Město - země - řeka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/06/03 - 1999/07/11   Mašinisti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/09/02 - 1999/10/17   Cecil Beaton: The Dandy Photographer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/09/21 - 1999/10/10   FaVU VUT v Brně: Současná tvorba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/10/04 - 1999/10/31   Ivan Krajíček: Mí brňané mi rozumějí, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
1999/10/19 - 1999/11/28   Současná čínská keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/10/27 - 1999/12/05   Milena Dopitová: Instalace 1992 - 99, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/11/05 - 1999/12/05   Frank Delmulle, Denis Dujardin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/11/08 - 2000/01/02   Milan Magni: Velký výlov, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
1999/12/14 - 2000/01/16   Petr Kvíčala, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/12/15 - 2000/02/13   Václav Zykmund (1914 - 1984), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/12/17 - 2000/02/13   Ludwig Mies van der Rohe: Design a architektura, Stuttgart, Barcelona, Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/01/26 - 2000/03/05   Maria Theresia Litschauer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/02/07 - 2000/03/05   Zdena Kolečková: Just a story, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2000/02/11 - 2000/02/13   Vila Tugendhat - význam, rekonstrukce, budoucnost / Mezinárodní sympozium, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/02/17 - 2000/04/16   Patrick Faigenbaum: Fotografie: Florencie, Řím, Neapol, Brémy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/03/01 - 2000/04/16   Jarosław Kozłowski: Objekty a instalace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/03/10 - 2000/04/23   Heliane Wiesauer-Reiterer: Polarity, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/03/14 - 2000/04/09   Nikos Armutidis: Obrazy - sochy, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2000/04/18 - 2000/05/21   Kolonie Weissenhof - Die Weissenhofsiedlung, 1927, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/04/27 - 2000/05/28   Michal Novotný: Sochy, obrazy, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2000/05/05 - 2000/07/09   Michael Biberstein: Malba mezi meditací a pohybem, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/06/01 - 2000/07/09   Ryuji Miyamoto: Urban Apocalypse, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/06/05 - 2000/06/30   Michal Kalhous: Fotografie, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2000/06/21 -   Marcel Duchamp, Místodržitelský palác, Brno (Brno-město)
2000/07/11 - 2000/08/13   Petr Kamenický: Molitany, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2000/08/17 - 2000/09/17   Česká architektura očima kritiků (1989-1999), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/08/22 - 2000/09/10   Jan Stolín: Projekt Kobližná 2 (instalace), Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2000/09/05 - 2000/10/08   Jaroslav Rajzík: Negativy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/09/19 - 2000/10/22   Anna Matoušková: Řada, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2000/09/27 - 2000/10/05   Svět DAMA DAMA, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/10/20 - 2000/12/10   90 let Domu umění města Brna, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/12/19 - 2001/02/11   Židovské Brno, židovská Morava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/12/25 - 2001/02/11   František Kupka: Píseň písní, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2001/01/30 - 2001/02/25   Ivo Sedláček: Malby z roku 2000, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2001/03/02 - 2001/04/08   Černá skříňka - Black Box Recorder, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2001/03/28 - 2001/05/06   Pavel Preisner: Anilinkama (2001), Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2001/04/17 - 2007/05/27   Jan Jakub Kotík: Patina, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2001/04/25 - 2001/06/10   Yves Trémorin: Twist to East, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2001/06/19 - 2001/08/05   Hugo Haas ve filmové fotografii, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2001/06/26 - 2001/07/29   David Možný: Heterotopie - videoinstalace, Česká pošta, ředitelství Jižní Morava, Brno (Brno-město)
2001/06/26 - 2001/08/19   Zdeněk Halla: Vyšívačky, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2001/08/04 - 2001/08/26   Kaija Kiuru: Instalace, Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
2001/09/04 - 2001/10/07   Pavel Navrátil: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2001/09/07 - 2001/10/14   Pavel Humhal: + - Zpovědnice, Česká pošta, ředitelství Jižní Morava, Brno (Brno-město)
2001/09/07 - 2001/10/14   René Hábl: To a Ono, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2001/10/18 - 2001/11/25   Josef Daněk: sns. Místnost - 1., Česká pošta, ředitelství Jižní Morava, Brno (Brno-město)
2001/11/14 - 2001/12/09   Valie Export: Metanoia, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2001/11/15 - 2001/12/30   Michaela Thelenová: New Fashion, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2001/12/12 - 2002/01/27   Clyde Butcher: Vize nového milénia / Visions of the New Millennium, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2001/12/13 - 2002/01/27   Ernest Neuschul: 1895-1968, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2001/12/20 - 2002/01/27   Zorka Ságlová: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2002/01/18 - 2002/02/20   Barbora Přidalová: I Love You Ada, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2002/02/06 - 2002/04/07   Interpretace není zločin, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2002/02/28 - 2002/04/07   Imaginace romantismus, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/03/21   Cyril Blažo: Bol raz jeden, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/04/09 - 2002/05/05   Jiří Hadlač: Grafika 60. let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/06/26 - 2002/08/11   Robert Schad: O lehkosti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/06/26 - 2002/08/11   Jan Stolín: Galerie Jaroslava Krále 1339 x 1050, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2002/06/26 - 2002/08/11   Robert Schad: O lehkosti / Über die Leichtigkeit, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/06/26 - 2002/08/25   Čestmír Suška: Práce z let 1995 - 2001, Okresní muzeum a galerie, Jičín (Jičín)
2002/06/27 - 2002/08/11   Jean Miotte: Francie, Gesto tryskající z nitra / Un geste qu´on porte en soi, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/08/12 - 2002/09/08   Barbora Klímová, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2002/09/05 - 2002/10/13   Tono Stano: Fascinace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/09/10 - 2002/10/13   Slaven Tolj, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/09/11 - 2002/10/27   Dagmar Brichcínová: Soft Ware - obrazy, Dům U rudého vola (nádvoří), Brno (Brno-město)
2002/10/17 - 2003/01/05   Pavlína Fichta Čierna: Osobné poznámky na telo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/11/12 - 2003/01/05   Georg Baselitz: Grafika 1965-1992, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/11/18 - 2003/01/05   Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2002, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2002/12/11 - 2003/01/12   Cezary Bodzianowski: Zapomenutý název, Česká pošta, ředitelství Jižní Morava, Brno (Brno-město)
2003/02/05 - 2003/03/02   Petr Kamenický: Záznamy, Česká pošta, ředitelství Jižní Morava, Brno (Brno-město)
2003/03/04 - 2003/03/28   Zdena Kolečková: Sweet secret, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2003/03/19 - 2003/04/20   Petr Písařík: Sluníčko, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2003/04/10 - 2003/05/11   Madame Yevonde: 1893 - 1975 fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2003/04/10 - 2003/05/11   Roman Ondák: Další den / Another Day, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2003/05/07 - 2003/06/22   Jorge Peris: J.P. versus duše / J.P. versus Anima, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2003/05/07 - 2003/06/29   Jasper Joffe: 72 obrazů za 72 hodn, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2003/05/07 - 2003/08/09   Retroperspektiva, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2003/05/15 - 2003/06/15   Saskia Janssen: Smog, Smoke & Fortune, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2003/06/10 - 2003/08/10   Daniel Spoerri: Tvorba z let 1960 - 2001 / Werke 1960 - 2001, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2003/06/10 - 2003/08/10   Emil Adamec: Svoboda větru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2003/06/12 - 2003/08/10   Michaela Thelenová: Hoax, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2003/06/19 - 2003/08/10   Daniel Hanzlík: City Light, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2003/06/19 - 2003/08/10   Jiří Sobotka: Modulato Cantabile, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2003/09/03 - 2003/10/05   Jan Šerých: 10 rad jak vypadat skvěle při sexu, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2003/09/16 - 2003/10/26   Milena Dopitová: Sixtysomething, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2003/09/30 - 2003/11/09   Filmy bez kina: Princip animace a současné umění / Movies without Cinema: The Animation and Contemporary Art, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2003/10/08 - 2003/10/26   Azorro (Polsko) - umělecká skupina; Oskar Dawicki, Igor Krenz, Wojtek Niedzielko, Łukasz Skąpski, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2003/10/08 - 2003/11/02   Robert Maciejuk: This looks like a good place, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2003/11/04 - 2003/12/14   Gina Tornatore: Catch, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2003/11/11 - 2003/12/14   Richard Fajnor: Umělcova smlouva, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2003/12 - 2004/01   Vladimír Kokolia: Dům umění, retrospektiva, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2003/12/09 - 2004/02/01   Bohdan Holomíček: Fotografie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2004/01/22   Autogramiáda Vladimíra Kokolii, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/01/24 - 2004/02/14   Pocta Leoši Janáčkovi - Hommage à Leoš Janáček, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2004/02/05 - 2004/03/28   V rytmu letu bělásků / V rytme letu motýľov / Im Schmetterlingsklang, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/02/17 - 2004/03/28   Klasse - Atelier / Atelier - Klasse, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/02/22 - 2004/04/11   Jiří Georg Dokoupil: Kafkas Prag / Kafkova Praha, Kunstforum Ostdeutsche Galerie, Řezno (Regensburg)
2004/03/09 - 2004/04/11   Lenka Klodová: Exhibition, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2004/03/23 - 2004/05/09   Zbyněk Baladrán: Theory / Praxis / Exposition; Teorie / Praxe / Expozice, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2004/04/06 - 2004/05/09   Jiří Kovanda: Nejsem proti, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2004/04/15 - 2004/05/23   Tomáš Lampar: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/04/15 - 2004/05/23   Miroslav Pánek: Obrazy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2004/05/14 - 2004/06/20   V rytmu letu bělásků / V rytme letu motýľov / Im Schmetterlingsklang, Galéria Z, Bratislava (Bratislava)
2004/05/18 - 2004/06/27   Josef Dabernig: Jogging, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2004/05/26 - 2004/06/27   Record. Máme systémy jak to pojmenovat, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2004/06/08 - 2004/08/08   Mezi námi skupinami, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/06/17 - 2004/08/08   eat: experiment a typografie - výběr ze současné české a slovenské tvorby (1985-2004), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/06/30 - 2004/08/08   Jan Kadlec: Albánský únik, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2004/09/09 - 2004/10/17   Man Ray meets Meret Oppenheim, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/09/10 - 2004/10/17   Šedesátá / The Sixties ze sbírky Galerie Zlatá husa v Praze, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/09/21 - 2004/10/17   V rytmu letu bělásků / V rytme letu motýľov / Im Schmetterlingsklang, Tschechisches Zentrum Wien (České centrum Vídeň), Vídeň (Wien)
2004/09/23 - 2004/10/24   Waanja: Amsterdam, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2004/09/23 - 2004/11/30   Subjektivní fotografie 1948-1963, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2004/10/26 - 2004/11/28   Jiří Bartůněk: Umělec je cizinec, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/10/26 - 2004/11/28   Cena Jindřicha Chalupeckého - Finále 2004, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/10/26 - 2004/11/28   Michal Moravčík: Vítěz ceny oskara Čepana 2004, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/11/12 - 2004/12/05   Videocards, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2004/12/01 - 2005/01/30   Insiders: Nenápadná generace druhé poloviny 90. let, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2004/12/08 - 2005/01/02   Frizbee, Muzeul Național de Artă Contemporană / National Museum of Contemporary Art (MNAC), Bukurešť (Bucureşti)
2004/12/08 - 2005/01/23   Terry Haass: Výběr z díla, Galerie Fakulty výtvarných umění VUT Brno, Brno (Brno-město)
2004/12/09 - 2005/01/23   Vladimír Boudník: Mezi avantgardou a undergroudem / Between avant - garde and underground, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2004/12/09 - 2005/01/23   Terry Haass: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/12/10 - 2005/01/23   Ren Rong, Andreas von Weizsäcker, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/12/15 - 2005/01/30   Rhiannon Silver: kresby / Drawings, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2005/02/08 - 2005/03/20   Gerhard Richter: Survey, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/02/10 - 2005/03/20   Jože Plečnik: Retrospektiva, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/02/22 - 2005/03/27   Gerhard Trumler: Vstříc půlnoci, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/04/05 - 2005/05/29   Matej Krén: Pasáž, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/04/05 - 2005/05/29   Michal Škoda, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/06/06 - 2005/06/17   Právo na krajinu .!?, Etnografický ústav, Brno (Brno-město)
2005/06/07 - 2005/07/10   Martin Poláček: Heat, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2005/06/07 - 2005/08/07   Privátní pohled (Sbírka Josefa Chloupka), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2005/06/14 - 2005/08/07   Libor Teplý: Řád a svoboda: Fotografie a texty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/06/15 - 2005/08/07   Dalibor Chatrný a prostor, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/09/01 - 2002/09/11   Pod jedním sluncem, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2005/09/14 - 2005/11/13   Čestmír Suška: Práce z Vermontu etc., Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/09/20 - 2005/10/30   Aneta Mona Chisa: Kohabyt, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2005/09/20 - 2005/11/06   Druhý dotek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2005/09/20 - 2005/11/06   Ladislav Steinhauser: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2005/09/21 - 2005/09/25   Výstava dražených předmětů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/11/29 - 2006/02/26   Heinz Cibulka: Retrospektiva 1970 - 2005, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/11/30 - 2006/02/26   Dokoupil: Čtyři série, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/02/07 - 2006/03/12   FRISBEE - Současný český videoart a nová média / Contemporary Czech Videoart and New Media, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/02/07 - 2006/03/12   Současný rumunský videoart - Cutia Neagra / Black Box, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2006/02/07 - 2006/03/12   David Walliker: Mr. Blue crosses the river - Homo Sacer / Pan Blue jde přes řeku - Homo sacer, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/02/08 - 2006/03/12   Martin Zet: Žádné experimenty!, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2006/02/08 - 2006/03/12   Buď zdráv, malý diváku …, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/03/29 - 2006/05/07   Dagmar Hochová: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/03/29 - 2006/05/07   Gray Zones, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/04/04 - 2006/05/14   Na dosah prožitku: Spontaneita ve výtvarné výchově (na 2. a 3. stupni), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/04/04 - 2006/05/21   Jiří David: Jen … fotografie … 1991 - 2006 (Inside Out), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/04/05 - 2006/05/21   Pavel Doskočil: Rundstab, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2006/05/16 - 2006/08/06   Slavné brněnské vily, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2006/05/17 - 2006/08/06   Miroslav Tichý, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/05/17 - 2006/08/06   Tugendhatugendhatugendhat, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/05/19 - 2006/06/04   Já - Kdo jsem?, Galerie výtvarné pedagogiky, Brno (Brno-město)
2006/05/29 - 2006/08/31   Wilhelm Scherübl: Slunečnice / Sonnenblumen, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/06/06 - 2006/08/06   Tomáš Svoboda: Déja vu, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/06/06 - 2006/08/06   Kacíř & spol.: Montáže na ose Brno - Berlín, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/06/06 - 2006/08/07   Kabinet 153, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/09/01 - 2006/09/03   Zpřitomnění IV. Bienále Dolní Kounice 2006, Klášter Rosa coeli, Dolní Kounice (Brno-venkov)
2006/09/05 - 2006/09/17   Křehké jistoty: 60 let pedagogické fakulty MU, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/09/05 - 2006/10/15   Ivan Lutterer: Panoramatické fotografie 1984 - 1991, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2006/09/05 - 2006/10/15   Vladimír Havlík: Soft spirit (1977-2006), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/09/06 - 2006/10/15   Morgan O'Hara: Live Transmissions, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/09/26 - 2006/11/12   Milan Houser: Vanitas, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2006/09/26 - 2006/11/12   Mýtus očima dětí: Výtvarné práce ateliéru studánka Mileny Konvalinové ze zámečku Belcredi v Brně-Líšni, Galerie výtvarné pedagogiky, Brno (Brno-město)
2006/09/27 - 2006/11/19   Mezi námi skupinami II: Přehlídka současných výtvarných skupin, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/10/24 - 2006/11/26   Daniel Balabán: Mind the Gap, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2006/10/24 - 2006/11/26   Cena Jindřicha Chalupeckého 2006, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/10/31 - 2006/11/26   Vyvolavači snů / Traummerreger: Hommage a Sigmung Freud, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/11/16   Vyhlášení Ceny Jindřicha Chalupeckého za rok 2006, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/11/16   8. výtvar, plesání výtvarníků a milovníhů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/11/28 -   Kalajsyn, Galerie výtvarné pedagogiky, Brno (Brno-město)
2006/11/28 - 2007/02/11   Václav Stratil: Country není smrt, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/11/28 - 2007/02/11   Daniela Dostálková: The Town I Like, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/11/28 - 2007/02/11   Václav Stratil: Country není smrt, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/12/12 - 2007/01/14   Carl de Keyzer: Zona: God Inc., Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2006/12/12 - 2007/01/20   Alena Kučerová, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2007/01/18 - 2007/03/25   Vladimír Havlík: Soft spirit. Akce, vizuální poezie, autorské knihy, objekty, kresby, obrazy 1977-2007, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2007/01/23 - 2007/04/01   Marc Lüders: Obrazové reality / Bildrealitäten, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2007/01/23 - 2007/04/01   Aktivní konstalace: Umělecká díla ze sbírek Lafrenz a Reinking / Aktive Konstellationen: Werke aus den Sammlungen Lafrenz und Reinking, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2007/02/07 - 2007/03/11   Bohuslava Olešová: Podstata je nehmotnost, Galerie Plamínek na Radlase, Brno (Brno-město)
2007/02/27 - 2007/04/08   Katarzyna Kozyra: V umění se sny stávají skutečností / In Art Dreams Come True, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2007/02/27 - 2007/04/08   Matěj Smetana: Neobyčejná místnost, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2007/02/27 - 2007/04/08   Matěj Smetana: Neobyčejná místnost, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2007/04/12 - 2007/04/26   Amaro Jilo / Naše srdce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2007/04/17 - 2007/05/27   Ars viva 2006/2007 Vyprávění / Erzählung / Narration, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2007/05/10 -   Bára Mrázková, Filip Láb: Východní blok, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2007/05/11 - 2007/06/17   Orbis Pictus, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2007/06/05 - 2007/07/29   Otta Placht: Alternatura, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2007/06/05 - 2007/07/29   Barbora Klímová: Slavné brněnské vily II, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2007/09/05 - 2007/10/28   Mark Ther: Filmy, videa, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2007/09/05 - 2007/10/28   The Collectors: Live Re-Edit (Umění ze sbírky Marek), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2007/09/11 - 2007/11/04   Jan Ságl: Starénové, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2007/09/12 - 2007/11/04   Milan Kunc: Zlatý věk / Golden Age, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2007/11/13 - 2008/01/06   Eduard Ingriš: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2007/11/13 - 2008/01/06   Jan Stolín: 60 - 120 Frames Per Second, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2007/12/03   Bazar tiskovin uměleckých institucí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2007/12/06 - 2007/12/30   Husákovo 3+1, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2008/01/15   Tisková konference Fotogenie identity / Paměť české fotografie, Kick off, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/01/15 - 2008/02/10   Tereza Kabůrková: Jsem doma a jdu ven, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2008/01/15 - 2008/02/17   Fotogenie identity Paměť české fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/02/14   Nový vizuální styl Domu umění města Brna, tisková konference, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2008/02/15 - 2008/03/02   Nový vizuální styl Domu umění města Brna Výstava studentských soutěžních prací, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2008/02/20   Setkání a rozhovory nad architekturou: Doprava versus architekt, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/02/21 - 2008/03/02   Výstava děl pro aukci ve prospěch rekonstrukce Domu umění města Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/03/03   Aukce výtvarných děl ve prospěch Domu umění města Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/03/12 - 2008/04/13   Generace +, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/04/22 - 2008/06/08   Jaroslav Brabec: Orbis Artis, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/04/22 - 2008/06/08   Josef Pleskot - AP Atelier, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/04/23 - 2008/06/08   Filip Cenek, Jiří Havlíček: Blackout, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2008/05/24   Muzejní noc, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/06/20 - 2008/07/13   Nová videa z Nizozemí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/06/20 - 2008/07/13   Josef Bolf: ...všichni podléháme... (obrazy, kresby), Galerie G99, Brno (Brno-město)
2008/07/23 - 2008/08/31   Big Deal, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/07/23 - 2008/08/31   Eva Koťátková: Společenská hra, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2008/08 -   Srpen 1968 ve fotografiích pamětníků, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
2008/09/05 - 2008/09/07   Zpřítomnění V. Bienále Dolní Kounice 2008, Klášter Rosa coeli, Dolní Kounice (Brno-venkov)
2008/09/09 - 2008/10/12   Pavel Nešleha: Nejen o zemi. Z cyklů kreseb, fotografií a pastelů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/09/10 - 2008/10/12   Gregor Eldgbar: Obrazy, instalace, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2008/09/16 - 2008/10/12   Gregor Eldarb: Map - making exercises, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/10/21 -   Pavel Korbička: Nepravý úhel, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/10/22 - 2008/11/23   David Možný: Rahova, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2008/10/22 - 2008/11/23   Cena Jindřicha Chalupeckého 2008, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/12/03 - 2009/01/11   Petr Lysáček: Prdhobrdha, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2008/12/03 - 2009/01/11   Petr Veselý: Pokoje - výběr prací 1986-2005, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/12/08 - 2008/12/28   Frame 008, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2009/01/15 - 2009/01/30   Barbora Lungová: Je podzim a Hockney je starý, Galerie Plamínek na Radlase, Brno (Brno-město)
2009/01/27 - 2009/03/01   Jiří Franta a David Böhm: Z ničeho nic, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2009/03/28 - 2009/05/31   Fenomén Baťa: Zlínská architektura 1910-1960, Veletržní palác, Praha
2009/04/22 - 2009/05/24   Ceny Czech Grand Design, Hotel Avion, Brno (Brno-město)
2009/05/05 - 2009/06/14   Miroslav Šnajdr st.: Výběr z díla (1961 - 2009), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2009/05/06 - 2009/06/14   Guma Guar: Instalace, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2009/05/16   Umění na vlastní oči, uši a ruce, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2009/05/16   Artjarmark, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2009/06/01 - 2009/08/30   Sochy v ulicích / Brno Art Open '09, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
2009/06/23 - 2009/08/09   Dominik Lang: Architekt (výběr z díla), Galerie G99, Brno (Brno-město)
2009/06/23 - 2009/08/09   Zmařená naděje / Gescheiterte Hoffnung, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2009/09/22 - 2009/11/01   Take Nord Shape, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2009/09/30 - 2009/11/01   Pavla Sceranková: Alles wird gut, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2009/10/06 - 2009/11/01   Bohumila Grögerová: Rukopis, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2009/11/17 - 2010/01/17   Formáty transformace 89 - 09, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2010/01/26 - 2010/02/14   FRAME 009, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2010/02/23 - 2010/03/21   Jakub Lipavský, Vojtěch Míča: Obvyklí přítomní, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2010/04/13 - 2010/05/30   Next Wave. Ostravská nejmladší scéna, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2010/04/13 - 2010/05/30   Václav Boštík, Robert Hliněnský, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2010/05/05 - 2010/07/25   Planeta Eden. Svět zítřka v socialistickém Československu 1948-1978, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2010/06/08 - 2010/07/25   Sibylle Bergemann: Fotografie / Photographien, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2010/06/08 - 2010/07/25   Petra Doležalová Troyn: Inside Out, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2010/06/10 - 2010/08/29   Václav Boštík, Robert Hliněnský, Galerie moderního umění v Hradci Králové, Hradec Králové (Hradec Králové)
2010/06/17 - 2010/08/31   SolArs \ 2010, Umění ve veřejném prostoru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2010/09/09 11:00   Tisková konference: Realita je víc než fikce, Lukáš Hájek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2010/09/09 - 2010/10/31   Lukáš Hájek: Instalace, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2010/09/09 - 2010/11/14   Realita je víc než fikce: Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2010/09/14 - 2010/10/24   Miloš Budík: Rozhovor o světle / Talking About the Light, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2010/09/17 - 2010/10/31   Městské zásahy Praha a Bratislava v Brně: Prezentace pražských a bratislavských projektů v bývalé káznici na Cejlu, Vězení Cejl (káznice Cejl), Brno (Brno-město)
2010/09/30 - 2010/11/28   Joel-Peter Witkin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2010/12/15 - 2011/01/30   ART IN-BOX, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2010/12/15 - 2011/02/13   100 let Domu umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2010/12/15 - 2011/02/13   100 let Domu umění, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2010/12/15 - 2011/02/13   Stěna, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2011/03/02 - 2011/04/17   Česká malba generace 90. let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2011/03/09 - 2011/03/27   Frame 010, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2011/03/09 - 2011/04/10   Měkkohlaví, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2011/04/06 - 2011/05/01   Pavel Korbička a Lucie Vítková: Akustické obrazy, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2011/04/22 - 2011/06/05   Lubomír Typlt: Mobilizace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2011/05/04 - 2011/06/12   Vystavovatel a jeho diváci, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2011/05/04 - 2011/06/12   Rudolf Štursa: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2011/05/10 - 2011/06/05   Milan Kohout: Politika je život je umění, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2011/06/10   Sochy v ulicích / Brno Art Open, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2011/06/11 - 2011/08/28   Sochy v ulicích / Brno Art Open, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
2011/06/23   Raum : Selbst, Martin Vybíral: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2011/06/23 - 2011/08/14   Martin Vybíral: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2011/06/24 - 2011/08/14   Raum : Selbst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2011/09/03 - 2011/11/20   KW - Othová, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2011/09/20 - 2011/11/06   Bohuslava Olešová: Princip neurčitosti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2011/09/21 - 2011/11/06   Pavel Baňka: Nejen Marginálie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2011/11/09 - 2011/12/04   Jiří Thýn: In other words, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2011/11/16 - 2012/01/29   Dirk Brömmel: Vila Tugendhat, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2011/11/30 - 2012/01/29   Zdeněk Fránek: Útroby architektury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2011/12/14 - 2012/01/29   Luisa Kasalicky: Luxury goods, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2011/12/14 - 2012/02/05   Pavel Mrkus: Next Planet, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2012/02/29 - 2012/04/01   Pavel Hayek, Otto Zitko, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2012/02/29 - 2012/04/01   DUMB. Richard Healy – Jiří Maha – Richard Nikl, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2012/03/07 - 2012/04/15   Remake, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2012/04/26 - 2012/06/03   Radovan Čerevka: Infowarland, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2012/04/27 - 2012/06/03   Ilona Németh: Identita prostoru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2012/05/31 - 2012/06/24   Slet sokolských plakátů 1901-1948: Výstava ke 150. výročí Sokola, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2012/06/28 - 2012/08/05   Rafani: Dech, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2012/06/28 - 2012/08/05   Petra Feriancová: Studie k druhému plánu, Galerie 99, Brno (Brno-město)
2012/09/06 - 2012/10/14   Andreas Müller-Pohle: Codes & Waters (1995-2011), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2012/09/26 - 2013/01/06   Signály z neznáma. Český komiks 1922-2012, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2012/10/26 - 2012/12/09   Cena Jindřicha Chalupeckého 2012, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2012/12/04 - 2013/01/13   Vojta Dukát: Fotografie z krabičky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2013/02/05 - 2013/03/10   Hi5!, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2013/02/05 - 2013/03/10   Tereza Velíková: Podívala jsem se doprava a bylo tam ticho, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2013/03/19 - 2013/04/21   Pavel Matyska: Bublanina, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2013/03/22 - 2013/06/02   Navzájem - Společenství 70. a 80. let, tranzitdisplay, Praha
2013/03/27 - 2013/05/19   Navzájem - Společenství 70. a 80. let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2013/03/29 - 2013/05/19   City Inc. - Baťova firemní města, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2013/05/01 - 2013/05/26   Zdena Kolečková: Lyrická mezihra, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2013/06/05 - 2013/07/28   Čtení měst / Reading the Cities, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2013/06/12 - 2013/08/31   Sochy v ulicích / Brno Art Open - Na hraně příběhu, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
2013/06/13 - 2013/07/28   Marek Detko: Digital Memories, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2013/09/018 - 2013/11/10   Martin Rasp: Nehledám, nacházím, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2013/09/11 - 2013/11/10   Wilhelm Lehmbruck (1881 - 1919), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2013/11/26 - 2014/01/12   Vzpomínky na budoucnost II, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2013/11/26 - 2014/01/12   Tamara Moyzes: Artivism, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2013/11/29 - 2014/01/12   Vojtěch V. Sláma: Colorjoy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2014/02/06 - 2014/04/06   Elfriede Mejchar: Minulost / Vergangenheit, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2014/02/07 - 2014/04/06   Jiří Kovanda: Ještě jsem tu nebyl, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2014/02/11 - 2014/03/30   Pavel Tichoň: Umění, kterému nikdo nerozumí, není umění, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2014/04/03 - 2014/08/03   Gisela Weimann: Zůstane můj stín / Mein Schatten bleibt, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2014/04/15 -   Retrospektiva. Práce pedagogů a absolventů SŠUD k 90. výročí založení školy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2014/04/15 - 2014/06/08   Oldřich Morys: Těžký balet, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2014/04/29 - 2014/08/03   Grey Gold. České a slovenské umělkyně 65+ / Czech and Slovak female artists over 65+, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2014/09/24 - 2014/11/16   Olaf Brzeski: Denně se rozpolcuji / I become split daily, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2014/09/24 - 2014/11/16   Důstojnost lidstva..., Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2014/10/14 - 2014/11/02   Keith Rowe: Malované eventy, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2014/11/19 - 2015/01/18   Michaela Thelenová: Na konci světa, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2014/11/19 - 2015/01/18   Silvina Arismendi: Rak on tur, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2014/12/03 - 2015/02/22   Zlatý věk. Reminiscence kubismu v současném výtvarném umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2014/12/03 - 2015/02/22   Jaroslav Král (1883-1942), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2015/02/10 - 2015/04/12   České moderní umění ze sbírky Pavla Čáslavy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2015/03/11 - 2015/04/05   Libor Teplý: Hledání světla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2015/03/12 - 2015/05/17   Tektonika paměti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2015/04/15 - 2015/05/17   Aleš Čermák: Situace, v níž už je opět možné cokoliv, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2015/04/15 - 2015/05/17   Martin Dašek: Horizont III., Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2015/04/29 - 2015/06/07   Miroslav Hašek: Dlouho jsem se sám sebe neptal a zapomněl jsem všechny odpovědi, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2015/06/24 - 2015/08/30   Sochy v ulicích / Brno Art Open '15, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
2015/09/09 - 2015/11/01   Siliconvalse. Hungarian Reality, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2015/09/23 - 2015/11/22   Ivan Chatrný: Struktury, konstrukce, gesta, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2015/09/23 - 2015/11/22   Dalibor Chatrný: Jsem prostorem, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2015/11/25 - 2016/01/24   Phill Niblock: Working For a Title, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2015/12/08 - 2016/02/07   Václav Jirásek: Svět podle Ironyma Koola, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2015/12/09 - 2016/02/07   Miloš Budík, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2015/12/09 - 2016/02/07   František Vrána: Nábytek, interiéry, volná tvorba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2016/02/10 - 2016/03/19   Jaromír 99: Nechte mě tady!, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2016/02/10 - 2016/03/19   Jan Krtička: Jako Rašómon, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2016/03/09 - 2016/05/01   Milan Houser: Barvometrie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2016/03/09 - 2016/05/01   V hlavě architekta / Kraus - Sládeček, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2016/03/09 - 2016/05/01   Robert V. Novák: Albvm, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2016/04/27 - 2016/06/12   Hans Kupelwieser: Pět prostorů pro Brno, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2016/04/27 - 2016/06/12   Erik Sikora: Predpovede a popovede, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2016/05/18 - 2016/07/24   Movere, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2016/05/18 - 2016/07/24   Vendula Chalánková: Schodek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2016/05/18 - 2016/07/24   Jiří Příhoda: garagePOD, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2016/06/24 - 2016/07/24   Diplomanti FaVU 2016, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2016/06/24 - 2016/07/24   Diplomanti FaVU 2016, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2016/09/14 - 2016/10/30   Cold-Pressed, Low-Heat / virginorganicvegankosher, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2016/09/14 - 2016/10/30   Jan Lesák: Running in Haze, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2016/09/28 - 2016/11/13   Epos 1967–1980, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2016/09/28 - 2016/11/13   Bruno a Marian Palla: Malba hlínou – klacky zubama, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2016/11/22 - 2017/01/15   Nevratný posun / Irreversible Shift, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2016/11/22 - 2017/01/15   Yuki Higashino & Elisabeth Kihlström, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2016/12/07 - 2017/03/12   Big Light, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2017/02/07 - 2017/03/26   In a Landscape, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2017/04/19 - 2017/05/28   Jiří Thýn: Hledání monumentu II / In search of a Monument II, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2017/04/19 - 2017/06/11   Mezi obrazy: Archiv kameramana Jaroslava Kučery, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2017/05/05 - 2017/06/11   Jakub Šimčík: Jsme cizinci. Tady i tam., Galerie G99, Brno (Brno-město)
2017/06/06 - 2017/07/30   Margot Pilz, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2017/06/07 - 2017/08/27   Brno Art Open 2017. Sochy v ulicích / Sculptures in the Streets, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
2017/06/29 - 2017/07/23   29 Diplomanti FaVU '17, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2017/09/13 - 2017/11/12   Tomáš Ruller: Perform-made. Odolné okamžiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2017/09/26 - 2017/10/29   Městské zásahy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2017/11/14 - 2017/12/30   Benjamin Bronni: Partition #1, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2017/11/15 - 2017/12/30   Je to tak, jak se vám to zdá / It Is As You Think It Is, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2017/12/06 - 2018/03/04   Karel Otto Hrubý: Fotograf, pedagog, teoretik, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2017/12/06 - 2018/03/04   Tadeáš Kotrba: Tři principy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2018/02/07 - 2018/04/08   Něco něčím / Daliborem Chatrným, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2018/03/21 - 2018/04/22   Computer Graphic Re-visited, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2018/03/21 - 2018/04/22   Tomáš Svoboda: Jako z filmu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2018/03/21 - 2018/04/22   Tomáš Svoboda: Jako z filmu: Adaptace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2018/03/21 - 2018/04/22   Tomáš Svoboda: Computer Re-visited 2.0, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2018/04/25 - 2018/06/10   Rozhněvaná planeta 2: Operace pokračuje, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2018/05/10 - 2018/06/10   Architektura zmocňující se prostoru: Alfred Neumann život a dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2018/06/13 - 2018/07/29   Artspace Germany, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2018/06/20 - 2018/07/29   Druhý život: Příběhy lidí, jejichž novým domovem se po roce 1968 stalo Švýcarsko / A Second Life: Stories of people who found a new home in Switzerland after 1968, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2018/06/27 - 2018/07/27   Na viděnou: Diplomanti FaVU 2018, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2018/09/26 - 2018/11/18   Monogramista T.D.: Migrant, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2018/09/26 - 2018/11/18   Steklík, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2018/12/11 - 2019/02/24   Hugo Táborský: Seriální abstrakce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2018/12/12 - 2019/02/24   Feministická avantgarda 70. let. Díla ze sbírky Sammlung Verbund, Wien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2019/03/13 - 2019/04/28   Pavel Korbička: Deflection, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2019/03/13 - 2019/04/28   František Demeter: Rozptýlená koncentrace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2019/04/17 - 2019/05/31   Rafał Żarski: Constant Rendering, Galerie G99, Brno (Brno-město)
2019/04/17 - 2019/06/02   VDIFF, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2019/05/15 - 2019/07/28   Marie Filippovová: Labyrint a 1/3, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2019/05/15 - 2019/07/28   Laterna magika: Dekonstrukce a aktualizace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2019/06/04 - 2019/08/11   Brno Art Open 2019. Jsem závislý objekt, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
2019/09/11 - 2019/11/03   Drop Dead Funny: Současné izraelské umění, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2019/09/25 - 2020/01/12   Theodor Pištěk: Angelus, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2019/11/27 - 2020/02/02   Ines Karčáková: Dancing makes you as happy as a 2073.25 eruro pay rise, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)