Cigler Marani Architects, a.s.

year of establishment: 2001
city: Praha
address: Náměstí 14. října 17

notes:
Zaměstnává tým více než 50ti lidí.
Společnost Cigler Marani Architects, jež je založena na spolupráci dvou společníků Jakuba Ciglera a Vincenta Marani, je zaměřena na komplexní nabídku architektonických služeb. Cigler Marani Architects je kreativním architektonickým studiem, a současně se intenzivně podílí také na celkovém vývoji projektu od objemové studie, přes jednotlivé stupně včetně povolovacího procesu až do realizace.
Jakub Cigler, známý svými návrhy a místními i zahraničními zkušenostmi, je ceněným a kreativním společníkem. Američan Vincent Marani se zkušenostmi s technickým vedením projektů současné americké a evropské architektury, nabízí odborné znalosti v oblasti řízení projektů.
Kancelář společnosti Cigler Marani Architects je profesionálně a technologicky na takové úrovni, aby byla schopna nabídnout služby místním i zahraničním klientům. Tým Cigler Marani Architects rozumí nutnosti přizpůsobit se odlišným principům a normám jednotlivých zemí. Mezinárodní tým je vnímavý ke kulturním odlišnostem a společenským zvyklostem cizích zemí. Cigler Marani Architects je zároveń jedním ze zakládajících členů sdružení České rady pro šetrné budovy (Czech Green Building Council).
Architektonická společnost Cigler Marani Architects je známá kvalitními návrhy obchodních, kancelářských, residenčních a hotelových projektů.
zdroj - www.czgbc.org