Středočeská galerie

date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
- 1979/04/27   Pedagogové vysokých škol uměleckého směru, Středočeská galerie, Praha
1963   Otto Gutfreund: Kresby, Středočeská galerie, Praha
1963   Jaroslav Grus: Obrazy z let 1907 - 1963, Středočeská galerie, Praha
1963   Bedřich Fritta: Kresby z terezínského ghetta, Kulturní dům, Lidice
1963/05/11 - 1963/06/30   Z díla Ludvíka Kuby, Polabské muzeum, Poděbrady (Nymburk)
1964   Jaroslav Vožniak: Obrazy k Dantově Božské komedii, Oblastní muzeum, Roztoky (Praha-západ)
1964   Moderní výtvarná tvorba, Zámek Hořovice, Hořovice (Beroun)
1964/02/09 - 1964/03/01   Jaroslav Grus: Průřez tvorbou, Výstavní síň na Karmeli, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
1965   František Janoušek 1890 - 1943: Malířské dílo, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1965   Emil Filla: Výstava grafických cyklů Boje a zápasy, Kulturní dům, Lidice
1965/06 - 1965/07   České moderní malířství, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1965/10 - 1965/11   Karel Souček: Malířské dílo, Muzeum průmyslového Kladenska, Kladno (Kladno)
1966   Výtvarní umělci Středočeského kraje (malířská, sochařská, grafická tvorba), Kladno (Kladno), Kladno (Kladno)
1968 - putovní výstava   Výstava grafiky Skupiny 42. Z fondů Středočeské galerie, _, _
1968/07 - 1968/09   Výstava skupiny Sedm v říjnu, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1969/02/21 - 1969/03/24   Tschechische Malerei des 20. Jahrhunderts, Ausstellungsräume Berlin 12, Berlín (Berlin)
1969/06/20 - 1969/06/29   František Pacík, Přírodní kino, Slaný (Kladno)
1970/03/02 - 1970/04/21   Vzpomínka na Otakara Kubína - Othon Coubine, Galerie ve věži, Mělník (Mělník)
1970/04/23 - 1970/05/31   Jaromír Jindra: Výbor z díla, Obecní dům - výstavní sály, Praha
1970/05 -1970/10   Středočeský kraj v díle českých malířů 19. a 20. století, Hrad Karlštejn, Karlštejn (Beroun)
1970/07   Otakar Kubín, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1971   Jiří Jelínek: Malířské dílo, Středočeská galerie, Praha
1971   Josef Holub: Obrazy z let 1896 - 1954, Středočeská galerie, Praha
1971   Kresby Jana Trampoty, Středočeská galerie, Praha
1971   Hrady středních Čech v díle malířů a grafiků 19. století, Hrad Karlštejn, Karlštejn (Beroun)
1971/04/20 - 1971/06/13   Viktor Dobrovolný: Sochy a kresby, Obecní dům - výstavní sály, Praha
1971/09/18 - 1971/10/31   Václav Hejna: Rané dílo, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1972   Václav Pokorný: Výbor z díla, Středočeská galerie, Praha
1972/05/06 - 1972/06/30   Antonín Strnadel: Z ilustrační tvorby, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1972/10   Lumír Šindelář: Obrazy, kresby, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1972/10   Vladimír Suchý: Obrazy, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1972/10   Josef Schlesinger: Obrazy - výbor z díla 1946 až 1972, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1972/12/13 - 1973/02/18   Přátelství, Kino Oko, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
1973   Mirko Hanák: Výběr z ilustrační tvorby, Středočeská galerie, Praha
1973   Josef Schlesinger: Obrazy z cest, Středočeská galerie, Praha
1973   Čeští sochaři, spolutvůrci životního a pracovního prostředí, Středočeská galerie, Praha
1973/12 - 1974/01   Otakar Nejedlý: Výběr z díla, Středočeská galerie, Nelahozeves (Mělník)
1974/02/24 - 1974/03/31   Otakar Nejedlý: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/03 - 1974/04   Knižní ilustrace Artie 1953-1973, Středočeská galerie, Praha
1974/06 - 1974/08   České umění 20. století ze sbírek Středočeské galerie: I. část (do roku 1945), Středočeská galerie, Praha
1974/06/01 - 1974/08/12   Josef Holler: Africké motivy, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1974/10 - 1974/11   Miroslav Pangrác: Plastiky a obrazy, Středočeská galerie, Praha
1974/5 - 1974/6   Lyra Pragensis: grafika, knižní tisky, Středočeská galerie, Praha
1975   Josef Hvozdenský: Medaile, Středočeská galerie, Praha
1975   Středočeští výtvarní umělci ve fotografii Eduarda Horna, Středočeská galerie, Praha
1975   Společná cesta, Středočeská galerie, Praha
1975?   Krajina Václava Rabase, Středočeská galerie, Praha
1975/07 - 1975/08   Vladimír Brehovszký, Jan Hána: Malířská a sochařská tvorba, Středočeská galerie, Praha
1975/09 - 1975/10   Oldřich Kerhart: Životní dílo, Středočeská galerie, Praha
1975/12 - 1976/01   Václav Žalud: Sochy, Středočeská galerie, Praha
1975/12 - 1976/01   Z počátků létajících strojů: Francouzské dobové litografie, Středočeská galerie, Praha
1975/12/17 - 1976/01/18   Josef Multrus: Životní dílo, Středočeská galerie, Praha
1976/04 - 1976/05   Emanuel Famíra: Obrazy a sochy, Středočeská galerie, Praha
1976/05 - 1976/06   Vilma Vrbová-Kotrbová: Obrazy a kresby z let 1932 - 1975, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1976/05 - 1976/06   Karel Holan: Výbor z díla, Středočeská galerie, Praha
1976/06   Antonín Kalvoda: Sochy, Středočeská galerie, Praha
1976/08 - 1976/09   Středočeští výtvarníci (obrazy, sochy, grafika, užité umění), Středočeská galerie, Praha
1976/10 - 1976/11   Augusta Nekolová, Jaroslav Jareš: Výběr z díla, Středočeská galerie, Praha
1976/11/30 - 1977/01/30   Augusta Nekolová, Jaroslav Jareš: Obrazy, kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1976/12 - 1977/1   České umění 20. století ze sbírek Středočeské galerie: II. část (od roku 1945 do roku 1960), Středočeská galerie, Praha
1977   Jakub Schikaneder, Středočeská galerie, Praha
1977/03 - 1977/04   Z. Krybus: Plastiky, J. Adamcová: Grafika, Středočeská galerie, Praha
1977/05   Sochy ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Středočeská galerie, Praha
1977/05 - 1977/06   Josef Šedivý: Životní dílo, Středočeská galerie, Praha
1977/06/29 - 1977/09/04   Praha a střední Čechy v obrazech 19. a počátku 20. století, Středočeská galerie, Praha
1977/09   Richard Lauda, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1977/09/13 - 1977/10/16   Richard Lauda: Obrazy, grafika, Středočeská galerie, Praha
1977/11/02 - 1977/12/11   Der Gemeinsame Weg: Die Ausstellung der Bildenden Künstler aus den befreundeten Bezirken der sozialistischen Länder: Gebiet Moskau, Bezirk Potsdam, Kreis Sofia, Wojwodschaft Siedleck und Kreis Mittelböhmen, zu Ehren des 60. Jahrestages der Grossen Soziali, Středočeská galerie, Praha
1977/7/6 - 1977/8/28   Viktor Oliva: Výběr z díla, Středočeská galerie, Praha
1978   Adolf Zábranský: Z ilustrační tvorby pro děti - Věneček, Středočeská galerie, Praha
1978   Z počátků létajících strojů: Francouzské dobové litografie, Středočeská galerie, Praha
1978 - 1979   Bedřich Horálek: Obrazy, Středočeská galerie, Praha
1978 - 1979   Jaroslav Lukavský: 79 x PF, Středočeská galerie, Praha
1978/03 - 1978/05   České umění 20. století ze sbírek Středočeské galerie, Kulturní dům Josefa Suka, Sedlčany (Příbram)
1978/03/12 - 1978/05/28   Český žánr na přelomu 19. a 20. století, Sedlčany, Sedlčany (Příbram)
1978/04 - 1978/06   Adolf Zábranský: Ilustrace, kresba, plakát, Středočeská galerie, Praha
1978/07   Otakar Lebeda, Středočeská galerie, Praha
1978/09/013 - 1978/10/29   S.V.U.M. 1907, Středočeská galerie, Praha
1978/10   Otakar Lebeda, Oblastní galerie výtvarného umění, Gottwaldov (Zlín)
1978/10 - 1978/11   Výstava členů krajské středočeské organizace SČVU, Středočeská galerie, Praha
1978/12/20 - 1979/02/08   Český žánr na přelomu 19. a 20. století, Středočeská galerie, Praha
1979   Vilém Nowak: Malířské dílo, Zámek Mělník, Mělník (Mělník)
1979   František Nedvěd: výběr z díla, Středočeská galerie, Praha
1979   Vincenc Vingler: Dřevo a plastika, Středočeská galerie, Praha
1979   Výstava členů krajské středočeské organizace SČVU, Středočeská galerie, Praha
1979/04/18 - 1979/04/27   Díla pedagogů vysokých uměleckých škol ČSSR, Středočeská galerie, Praha
1979/05/05 - 1979/08/19   Dítě v českém umění 19. a 20. století, Středočeská galerie, Praha
1979/08 - 1979/09   Krása a význam české knihy: od prvotisků k secesní knize, Středočeská galerie, Praha
1979/09 - 1979/10/21   Čeněk Fousek: Výběr z díla, Středočeská galerie, Praha
1979/12 - 1980/02   Variace impresionismu v české malbě, Středočeská galerie, Praha
1979/12 - 1980/02   Josef Saska: Grafika a kresby, Středočeská galerie, Praha
1980   České umenie 20. storočia zo zbierok Stredočeskej galérie, Oblastná galéria, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1980/03 - 1980/04   Věra Frömlová: Restaurátorské dílo, Středočeská galerie, Praha
1980/03 - 1980/04   Luděk Havelka: Medaile, drobná plastikaa, Středočeská galerie, Praha
1980/08 - 1980/10   Veduta na českém skle a porcelánu 1. poloviny 19. století, Středočeská galerie, Praha
1980/08 - 1980/10   Veduta na českém skle a porcelanu první poloviny 19. století, Středočeská galerie, Praha
1980/08/27 - 1980/09   Carl Robert Croll, Rudolf Alt, Středočeská galerie, Praha
1980/10/29 - 1980/12/04   Karel Souček: Obrazy, kresby, ilustace, Středočeská galerie, Praha
1980/12/17 - 1981/02/15   Karel Špillar 1871 - 1939, Středočeská galerie, Praha
1981   Jan Rambousek: Sociální grafika, Středočeská galerie, Praha
1981   Středočeští výtvarníci k 60. založení KSČ. Obrazy, plastiky, grafika, užité umění, Středočeská galerie, Praha
1981   Lev Šimák: Oleje, akvarely, grafika, Středočeská galerie, Praha
1981   Theatrum Mundi: Mapy, plány a veduty z dílen amsterodamských nakladatelů 17. století, Středočeská galerie, Praha
1981 (stálá expozice)   František Jiroudek: Malířské dílo, Zámek Mělník, Mělník (Mělník)
1981/02/25 - 1981/03/22   Ota Matoušek: K nedožitým devadesátinám, Středočeská galerie, Praha
1981/02/25 - 1981/03/22   Jana Hlaváčová-Choděrová: Keramika, Středočeská galerie, Praha
1981/06 - 1981/09   Carl Robert Croll (1800 - 1863), Zámek Teplice, Teplice (Teplice)
1982 -   České výtvarné umění 19. a 20. století, Výstavní a koncertní síň, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
1982/05   Zdenek Seydl: Krasnoarmějci, Malá galerie Krajské knihovny, Kladno (Kladno)
1982/05/19 - 1982/06/27   Lidice ve výtvarném umění, Středočeská galerie, Praha
1982/07 - 1982/09   František Kupka: Knižní tvorba, Středočeská galerie, Praha
1982/07 - 1982/09   Josef Lada: Výběr z malířského díla, Zámek Jemniště, Jemniště, Postupice (Benešov)
1982/07 - 1982/09   Děti a mír (Z 10. mezinárodní dětské výtvarné soutěže Lidice 1982), Středočeská galerie, Praha
1982/12 - 1983/02   Rudolf Vejrych 1882 - 1939, Středočeská galerie, Praha
1983/02 - 1983/03   Jakub Obrovský: Výběr z tvorby, Středočeská galerie, Praha
1983/06/22 - 1983/08/07   Raimund Ondráček: Malířské a restaurátorské dílo, Středočeská galerie, Praha
1983/08/25 - 1983/09/25   Čeněk Choděra, Středočeská galerie, Praha
1983/12 - 1984/02   Václav Dlouhý: Výběr grafické tvorby z let 1952 - 1982, Středočeská galerie, Praha
1984   Jana Stoupová - Cikrtová: Kresby a grafika, Středočeská galerie, Praha
1984/03/07 - 1984/05/15   Jan Autengruber: 1887-1920. Malířské dílo, Středočeská galerie, Praha
1984/04 - 1984/10   Josef Lada: Z malířského díla, Zámek Jemniště, Jemniště, Postupice (Benešov)
1984/05/03 - 1984/06   Město v kresbách a grafice malířů Skupiny 42, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
1984/05/08 - 1984/06/10   3. členská výstava středočeských výtvarníků, Středočeská galerie, Praha
1984/06/28 - 1984/10/31   Antonín Dvořák ve výtvarném umění, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1984/07 - 1984/09   Alois Kalvoda, Středočeská galerie, Praha
1984/10/24 - 1984/12/09   Jaromír Lauda: Faksimile a restaurátorské práce, Středočeská galerie, Praha
1984/10/24 - 1984/12/09   Jaroslav Šámal: Obrazy, Středočeská galerie, Praha
1984/11/13 - 1984/12/01   Alena Kavanová, Výstavní síň v Pražské ulici, Příbram (Příbram)
1984/11/14 -   České výtvarné umění 20. století, Malý zámek, Průhonice (Praha-západ)
1984/11/22 - 1985/01/20   Alois Kalvoda, Východočeská galerie, Pardubice (Pardubice)
1984/12 - 1985/02   Španělské umění 14. - 16. století z československých sbírek, Středočeská galerie, Praha
1984/12 - 1985/02   Zdeněk Hošek: Akvarely - léto 1983, Středočeská galerie, Praha
1985/01 - 1985/02   Vincenc Vingler: Plastiky, kresby, Okresní muzeum, Příbram (Příbram)
1985/04/01 - 1985/10/31   Franz Reinhold: Krajiny, Středočeská galerie, Nelahozeves (Mělník)
1985/05 - 1985/08   Josef Mánes: Květiny, Zámek Průhonice, Průhonice (Praha-západ)
1985/05 - 1985/12   Cyril Bouda: Grafická tvorba, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
1985/05 - 1985/12   Ludvika Smrčková: Výběr ze sklářské tvorby, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
1985/10 - 1986/04   Emil Kotrba: Barevná grafika, Středočeská galerie, Praha
1985/10/16 - 1985/12/08   Karel Kotrba: Sochy, Josef Multrus: Obrazy, Středočeská galerie, Praha
1985/12/18 - 1986/02/23   Jaroslav Kovář: Výběr z kreseb a grafiky, Středočeská galerie, Praha
1985/12/18 - 1986/02/28   Jean Pierre Dantan: Sochařská karikatura a portrét, Středočeská galerie, Praha
1986   František Severa: Ilustrace, Středočeská galerie, Praha
1986   Jan Čumpelík: 1895 - 1965 - Z malířského díla, Středočeská galerie, Praha
1986 -   České výtvarné umění 20. století ze sbírek Středočeské galerie v Praze, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
1986/03 - 1986/04   Miroslav Pangrác: Výběr z tvorby, Středočeská galerie, Praha
1986/04/30 - 1986/06/15   Josef Fojtík: 1890 - 1966 - výběr ze sochařského díla, Středočeská galerie, Praha
1986/04/30 - 1986/06/15   Oldřich Holub: Obrazy z podblanicka 1978 / 1985, Středočeská galerie, Praha
1986/06/11 - 1986/10   Jiřina Florová - Kaplická: Rostliny, Zámek Průhonice, Průhonice (Praha-západ)
1986/06/25 - 1986/09/14   Karel Pokorný: Akvarely, Středočeská galerie, Praha
1986/06/25 - 1986/09/14   Stanislav Lolek (1873-1936), Josef Ullmann (1870-1922): Obrazy, kresby, grafika, Středočeská galerie, Praha
1986/07/31 - 1986/10/26   Antonín Slavíček: Výběr z díla, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
1986/09/24 - 1986/11/10   Alfred Fuchs: Grafika, Středočeská galerie, Praha
1986/11/12 - 1987/03/01   České výtvarné umění 19. a počátku 20. století ze sbírek Středočeské galerie, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
1986/11/14 - 1987/01/18   Národní umělec Josef Lada, Zámek Pardubice, Pardubice (Pardubice)
1986/12/17 - 1987/02/15   Josef Semín: Grafika, kresby, Středočeská galerie, Praha
1987   Radomír Kolář: Koně (dostihy, hony), Malý zámek, Průhonice (Praha-západ)
1987   Josef Lada: Kreslený humor, Zámek Jemniště, Jemniště, Postupice (Benešov)
1987   Oldřich Blažíček: Výstava k stému výročí narození, Středočeská galerie, Praha
1987/02 - 1987/04   Zdeněk Strouhal: Akvarely, kresby, Středočeská galerie, Praha
1987/04/29 - 1987/06/28   Václav Plátek: Gemy, sklo, kresby, Středočeská galerie, Praha
1987/04/29 - 1987/06/28   Český portrét 1877–1987, Středočeská galerie, Praha
1987/06/01 - 1987/06/28   Jan Autengruber: 1887-1920. Malířské dílo, Městské muzeum Antonína Sovy, Pacov (Pelhřimov)
1987/06/10 - 1987/08/23   Carl Croll: 1800 - 1863 Obrazy a kresby, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
1987/07/06 - 1987/08/02   Jan Autengruber: 1887-1920. Malířské dílo, Muzeum Dr. Aleše Hrdličky (Muzeum Humpolec), Humpolec (Pelhřimov)
1987/07/15 - 1987/09/20   Karla Vobišová (1887 - 1961): Sochařské dílo, Středočeská galerie, Praha
1987/07/15 - 1987/09/20   Milan Exner: Keramika, Středočeská galerie, Praha
1987/07/15 - 1987/09/27   Milada Kazdová: Výběr z tvorby 1931 - 1986, Středočeská galerie, Praha
1987/08/10 - 1987/09/06   Jan Autengruber: 1887-1920. Malířské dílo, Muzeum Vysočiny Pelhřimov (Okresní muzeum), Pelhřimov (Pelhřimov)
1987/10/28 - 1988/01/24   VŘSR a české výtvarné umění, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
1988   František Mrázek: Výběr z díla, Středočeská galerie, Praha
1988/02/24 - 1988/04/03   Obrazy, sochy, grafika k 40. výročí února, Středočeská galerie, Praha
1988/02/24 - 1988/04/03   Miloslav Holý: Pastely, Středočeská galerie, Praha
1988/02/29 - 1988/05/15   Karel Souček: Obrazy, kresby, Dům U Kamenného zvonu, Praha
1988/04   Miroslav Houšť: Kresby, grafika, Středočeská galerie, Praha
1988/04/13 - 1988/06/12   Jaroslav Král (1883-1942): Malířské dílo, Středočeská galerie, Praha
1988/05/05 - 1988/06/19   Lékařství ve výtvarném umění, Výstavní síň Masné krámy, Plzeň (Plzeň-město)
1988/05/24 -   František Severa: Květiny, Zámek Průhonice, Průhonice (Praha-západ)
1988/06/29 - 1988/09/11   České výtvarné umění 19. a počátku 20. století ze sbírek Středočeské galerie, Středočeská galerie, Praha
1988/08 - 1988/10/23   Kladno a výtvarné umění, Kladno (Kladno), Kladno (Kladno)
1988/08 - 1988/10/23   Kladno a výtvarné umění, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
1988/08 - 1988/10/23   Kladno a výtvarné umění, Okresní muzeum, Kladno (Kladno)
1988/09 - 1988/10   Carl Croll: 1800 - 1863 Obrazy a kresby, Krajské muzeum, Teplice (Teplice)
1988/09 - 1988/11   Karel Štěch, Středočeská galerie, Praha
1988/10/26 - 1988/12/04   František David: Plastiky, medaile, Středočeská galerie, Praha
1988/10/27 - 1988/12/04   Václav Dlouhý: Výběr z tvorby 1950 - 1988, Středočeská galerie, Praha
1988/11/09 - 1989/01/29   Raimund Ondráček: Práce malíře a restaurátora, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
1988/12/21 - 1989/02/12   Rudolf Svoboda: Drobná plastika, Středočeská galerie, Praha
1989   František Hradecký (1909 - 1952): Výběr z malířské tvorby, Středočeská galerie, Praha
1989/012/14 - 1990/01/28   Mistrovská díla 12.-19. století ze sbírek Středočeské galerie, Výstavní síň Masné krámy, Plzeň (Plzeň-město)
1989/04/26 - 1989/06/18   Adolf Zábranský: Obrazy a ilustrace, Středočeská galerie, Praha
1989/05 - 1989/06   Emanuel Famíra: Výběr z díla, Arnoldinovský dům, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Praha-východ)
1989/06 - 1989/10   Alena Ladová: Výběr z díla, Zámek Jemniště, Jemniště, Postupice (Benešov)
1989/06/28 - 1989/08/27   Arno Nauman: Grafika, Středočeská galerie, Praha
1989/07/01 - 1989/09/17   Adolf Zábranský: Obrazy a ilustrace, Kulturní dům Josefa Suka, Sedlčany (Příbram)
1989/07/29 - 1989/08/28   Miloš Alexander Bazovský: Výběr z díla, Středočeská galerie, Praha
1989/10 - 1989/11   Adolf Zábranský: Obrazy a ilustrace, Památník díla národního umělce Adolfa Zábranského, Nový Jičín (Nový Jičín)
1989/10/04 - 1989/11/12   Karel Minář: Akvarely, Středočeská galerie, Praha
1989/10/04 - 1989/11/19   Oskar Kozák: Ze sochařského díla, Středočeská galerie, Praha
1989/11 - 1990/01   Španělské umění 17. a 18. století z československých sbírek, Středočeská galerie, Praha
1989/12 - 1990/01   Zdeněk Přikryl: Sochařské dílo, Středočeská galerie, Praha
1990/02/07 - 1990/04/01   Karel Černý: Kresby ze sbírek Středočeské galerie, Středočeská galerie, Praha
1990/02/14 - 1990/04/08   Výtvarné tendence, Středočeská galerie, Praha
1990/03/05 - 1990/03/25   František Severa, Muzeum Čáslav, Čáslav (Kutná Hora)
1990/05 - 1990/10   Pavel Poličanský: Krajiny domova, Malý zámek, Průhonice (Praha-západ)
1990/07/04 - 1990/07/29   František Hradecký: Obrazy, Regionální muzeum v Kolíně, p.o., Kolín (Kolín)
1990/07/04 - 1990/09/09   Jan Rýz: Sportovní motivy (obrazy a kresby z let 1982 - 89), Středočeská galerie, Praha
1990/09/19 - 1990/12/09   Člověk v obraze, Středočeská galerie, Praha
1990/10/18 - 1990/12/02   Konstruktivní tendence šedesátých let, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
1990/12 - 1991/02   Konstruktivní tendence šedesátých let, Středočeská galerie, Praha
1990/12/05 - 1991/02/03   Václav Špála: Malíř živlů, Středočeská galerie, Praha
1991/01/09 - 1991/02/10   Karl-Heinz Adler: Prostory - čas - síly, Středočeská galerie, Praha
1991/03/30 - 1991/10/31   Staré evropské umění 15.-19. století, Zámek Nelahozeves, Nelahozeves (Mělník)
1991/04/17 - 1991/06/16   Rudolf Valenta: Plastiky - koláže - kresby. Z Berlínského období 1974-1991, Středočeská galerie, Praha
1991/04/27 - 1991/09/29   České umění 20. století, Malý zámek, Průhonice (Praha-západ)
1991/06/26 - 1991/08/10   Milan Grygar: 1991, Středočeská galerie, Praha
1991/10/02 - 1991/11/03   Susanne Wenger: Einbezogen / Splynutí, Středočeská galerie, Praha
1991/10/03   Susanne Wenger: Splynutí, Středočeská galerie, Praha
1991/11/01 - 1992/02/02   Otakar Slavík: Malby a kresby, Městská knihovna Praha, Praha
1991/11/08 - 1991/12/08   Ludvík Feller: Obrazy, kresby, objekty 1989-1991, Středočeská galerie, Praha
1991/12/12 - 1992/01/12   K.Š. Křižovnická škola čistého humoru bez vtipu, Středočeská galerie, Praha
1992/04/19 - 1992/06/14   Trasa, Středočeská galerie, Praha
1992/07/01 - 1992/09/20   České výtvarné umění 1960-1990, Středočeská galerie, Praha
1992/09/20 - 1992/11/04   Anna Chromy: Pane, smiluj se - Kriste, smiluj se, Karolinum, Praha 1
1992/09/20 - 1992/11/04   Vídeňská škola fantazijního realismu - A. Brauer, E. Fuchs, R. Hausner, A. Lehmden, Karolinum, Praha 1
1992/09/23 - 1992/11/01   Vilém Kříž: Fotografie z období 1937-1992, Středočeská galerie, Praha
1992/11/11 - 1993/01/10   Štyrský, Toyen: Artificialismus 1926 - 1931, Středočeská galerie, Praha
1992/11/20 - 1992/12/27   Tomáš Rossí: Obrazy, Ladislav Sorokáč: Sochy, kresby, Karolinum, Praha 1
1993/01/15 - 1993/02/28   Hélene Delprat, Karolinum, Praha 1
1993/03/07 - 1993/04/25   Jitka a Květa Válovy, Středočeská galerie, Praha
1993/03/09 - 1993/04/02   Ona B.: Jsem jen oko, Galerie Litera, Praha
1993/03/09 - 1993/04/21   Ona B.: Jsem jen oko, Karolinum, Praha 1
1993/03/17 - 1993/04/25   Jitka a Květa Válovy, Galerie pod Vyšehradem, Praha 2
1993/04/29 - 1993/06/20   Joseph Beuys: Objekty a dokumenty, Středočeská galerie, Praha