Dům kultury ROH

date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
10/1984   Jiří Škoch: Fotomontáže, Galerie Nahoře, České Budějovice (České Budějovice)
1971   Sovětský jantar, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1972   František Peterka: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1972   Česká moderní grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1972   Jiří Müller: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1972   Bohuslav Reynek: Grafický cyklus Don Quijote, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1972   Jiří Zeman: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1973   Rembrandt: Faksimile leptů, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1973   Česká moderní grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1974/02/08 - 16974/02/24   Současná rumunská grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1975/01/15 - 1975/02/12   Výtvarný plakát Alšovy jihočeské galerie, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/01/07 - 1976/02/03   Česká moderní grafika (jihočeští autoři od roku 1925), Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/02/04 - 1976/03/02   Husitské revoluční hnutí v grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/03/03 - 1976/03/30   Zdenka Braunerová, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/03/31 - 1976/04/26   Grafické veduty 19. století, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/04/27 - 1976/05/26   Josef Šíma: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/10/12 - 1976/10/19   František Tichý: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/11/09 - 1976/11/23   Josef Čapek: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1976/12/07 - 1976/12/21   Moderní grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1977/11/16   Setkání roku se zástupci brigád socialistické práce a jihočeskými výtvarníky, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1978/12/05 - 1979/01/28   Jiří Šindler: Ilustrace, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/01/30 - 1979/02/15   Mladá česká grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/02/26 - 1979/03/20   Ctirad Stehlík: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/04/18 - 1979/05/20   Miroslav Horníček: Koláže, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/05/28 - 1979/06/30   Dítě v české grafice - k Mezinárodnímu roku dítěte, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/12/01 - 1980/02/28   Jiří Sozanský: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/03 - 1980/04   Marie a Josef Šechtlovi, Galerie Nahoře, České Budějovice (České Budějovice)
1980/04/01 - 1980/05/18   Karel Valter: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/05 - 1980/06   Pavel Laška: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/07/20 - 1980/09/15   Jiří Hovorka: Užitá grafika a kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/09/15 - 1980/10/27   Josef Mžyk: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/10/28 - 1980/12/20   Václav Hollar: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/12/01 - 1981/01/31   Adolf Vondra: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/02/05 - 1981/04/05   Flámské a holandské malířství v grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/04/07 - 1981/05/31   Antonín Strnadel: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/06/01 - 1981/08/28   František Tichý: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/08/29 - 1981/10/04   Bohdan Lacina: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/10 - 1981/11   František Gross: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/10/05 - 1981/11/22   Erhard Gross, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/01/19 - 1982/03/08   Petra Oriešková: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/03/15 - 1982/04/29   Česká kresba 20. století, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/04/22 - 1982/06/14   Otto Stritzko: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/06/15 - 1982/08/15   Jiří John: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/08/01 - 1982/09/30   Karel Demel: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/10/04 - 1982/11/30   Jan Souček: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/12/01 - 1983/01/31   Italské barokní malířství v grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/02/01 - 1983/03/31   František Hudeček: Kresby, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1983/05/16 - 1983/05/31   Miroslav Konrád, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1983/05/24 - 1983/08/25   Gomelská grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/06/01 - 1983/07/31   Jiří Anderle: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/09/01 - 1983/10/31   Oldřich Kulhánek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/10/01 - 1983/11/30   Jiří Mocek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/01/01 - 1984/01/31   Raffael Santi: Z grafického díla, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/02/01 - 1984/03/31   Hudba v české kresbě a grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/04/01 - 1984/05/31   Figurální téma v současné kresbě a grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/05   Jiří Bartoš: Fotografie krajiny, Galerie Nahoře, České Budějovice (České Budějovice)
1984/06/01 - 1984/07/31   Karel Nepraš: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/08 - 1984/09   Marie Stritzková: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/10/01 - 1984/11/30   Michael Rittstein: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/12 - 1985/01   Vincent Hložník: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/01/01 - 1985/01/31   Současná slovenská grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/02/01 - 1985/03/31   Richard Konvička: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/04   Zdeněk Voženílek, Galerie Nahoře, České Budějovice (České Budějovice)
1985/04/01 - 1985/05/31   Jánuš Kubíček: Koláže, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/06/01 - 1985/07/31   Jitka Válová, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1985/08 - 1985/09   Karel Malich: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/01/01 - 1986/01/31   William Hogarth: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/02/01 - 1986/03/31   Eva Mansfeldová: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/04/02 - 1986/06/05   Jiří Zeman: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/06/01 - 1986/07/31   Eva Vejražková: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/08/01 - 1986/09/30   Jaromír Knotek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/10   Vilém Reichmann: Grafogramy, Galerie Nahoře, České Budějovice (České Budějovice)
1986/10/01 - 1986/11/30   Květa Válová: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1986/12/01 - 1987/01/01   Peter Oriešek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987   Zdeněk Lhoták: Sparta, Galerie Nahoře, České Budějovice (České Budějovice)
1987/02/01 - 1987/03/31   Jaroslav Horálek: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/04/01 - 1987/05/31   Jiří Ptáček: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/06/01 - 1987/07/31   Jiří Sozanský: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/08/01 - 1987/09/30   Zdenek Seydl: Grafika a kresby, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1987/10   Marie Hudečková: Angola, Galerie Nahoře, České Budějovice (České Budějovice)
1987/10/01 - 1987/11/01   Jaroslav Róna: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1987/12/01 - 1988/01/31   Ivan Ouhel: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/02/01 - 1988/03/31   Karel Štika: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/04/01 - 1988/05/01   Jaroslav Hejný: Akvarely, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/06/01 - 1988/07/31   Eva Prokopcová: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/08/01 - 1988/09/30   Miroslav Klivar: Nové výtvarné tendence, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1988/12/01 - 1989/01/01   Tomáš Rossí: Kresby a ilustrace, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/02/01 - 1989/03/31   Petr Sládek: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/03/22 - 1989/04/16   Pavel Jasanský, Galerie Nahoře, České Budějovice (České Budějovice)
1989/04/01 - 1989/05/31   Miroslav Šnajdr: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/06/01 - 1989/07/31   Rastislav Michal, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/08/01 - 1989/09/30   Petr Nikl: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1989/12/01 - 1990/01/31   Vladimír Boudník: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/02/01 - 1990/03/31   Ludvík Vacek: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/04/01 - 1990/05/31   Vladimír Kokolia: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/06/01 - 1990/07/31   Naděžda Plíšková: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/08/01 - 1990/09/30   Miloslav Nováček: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1990/10/01 - 1990/11/30   Radek Pilař: Fotoasambláže, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1991/04/01 - 1991/05/31   Jiří Kovanda: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1991/06/01 - 1991/07/01   Vladimír Suchánek: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1991/10/01 - 1991/11/30   Jan Krejčí: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
neuvedeno   Arnošt Kondrys, Galerie Nahoře, České Budějovice (České Budějovice)