Grafico Opava, s.r.o.

type: tiskárna
city: Kylešovice, Opava (Opava)
address: U Panského mlýna 33
zip code: 747 06
state: Česká republika (Czech Republic)

e-mail: grafico@grafico.cz
web: grafico.cz

notes:
Tiskárna Grafico s.r.o.
kalkulace - kalkulace@grafico.cz

Grafico Opava, s.r.o.

katalog autorský
  published   title (subtitle)
  1998   Iva Mrázková: Otisky skutečnosti (Obrazy 1997-1998)
  2002   Monika Immrová: Glypho grafein
  2004   Pavel Herynek: Šperky, objekty, kresby 1974 - 2004 (Jewellery, Objects, Drawings 1974 - 2004)
  2005   Jiří Hastík: Retroperspektiva
  2005   Jiří Neuwirt: Malá retrospektiva
  2005   Miloš Hlavica: Čas od času
  2005   Radoslav Kutra: Barva - tvar - duch (Obrazy, kvaše, kresby 1941 - 2005)
  2005   Radoslav Kutra: Farbe-Gestalt-Geist
  2005   Šárka Radová: Porcelánové objevy
  2006   Antonín Střížek: Kresby a obrazy
  2006   Jan Hendrych: Plastiky a kresby
  2006   Josef Odráška: Výběr z tvorby 1968-2006
  2006   Miloš Ševčík: Obrazy
  2006   Mirek Kaufman: Do neznáma
  2006   Věra Tošenovská: Výběr z díla II.
  2007   Karel Lepík: Obrazy z let 1996 - 2006 (Pictures from the turn of the centuries)
  2007   Marta Kolářová: Výlety a návraty
  2007   Petr Pastrňák: Lesy a krajiny
  2007   Roman Franta: Čím víc, tím líp...
  2007   Tomáš Císařovský: O lidských věcech (práce na papíře)
  2008   Daniel Balabán: Tak co?
  2008   Igor Grimmich: V zajetí řádu
  2008   Ivana Štenclová: Vražda v domě
  2008   Jaroslav Valečka: Krajina posetá tmou
  2008   Jiří David: Druhé srdce
  2008   Lukáš Miffek: Tenkej led
  2008   Zdena Höhmová: Rytmus noci
  2009   Aleš Hudeček: Utopie
  2009   Marius Kotrba: Obrazy a sochy
  2009   Martina Chloupa: Nahoře a dole
  2009   Milan Knížák: Marťan v Ostravě
  2009   Pavel Šmíd: Příčné řezy
  2009   Vít Cimbura: Židle, hodiny, fotogramy / Chairs, Clocks, Photograms
  2009   Vladivojna La Chia: Box
  2010   Ivan Bukovský: Útržky příběhů
  2010   Jan Svoboda: Viděno bílou
  2010   Katarína Szanyi: Attention Fragile
  2010   Marta Kolářová: Mezi domy
  2010   Michael Rittstein: Místo činu
  2010   Ondřej Kohout: Körpergeschichte / Příběhy těl / Stories of Bodies (Bilder, Skulptur, Ausstattung / Obraz, socha, výprava / Painting, Sculpture, Scenery 1967–2010)
  2011   Hana Puchová: Jsme tady
  2011   Igor Grimmich: Rychlostí světla
  2011   Jaroslav Koléšek: Vzdušný prostor
  2011   Petr Pastrňák: Bouře
  2012   David Saudek: 2011-2012
  2012   Ivana Lomová: Cestující
  2012   Lucie Jindrák Skřivánková: Brazil
  2012   Pavel Samlík: Le Paysage
  2012   Petra Gupta Valentová: Třetí prostor / In Between
  2012   Svatoslav Böhm: Průmyslová krajina (Kresby z Ostravska z 50. a 60. let 20. století)
  2013   Ivana Štenclová: Euphoria
  2013   Kurt Gebauer: BELAAXA
  2013   Linda Klimentová: Mám koně
  2013   Zbyněk Janáček: Into x out (Práce z posledních let 2010/2013)
  2013   Zdeněk Kučera: Symetrie
  2014   Jakub Špaňhel: Babočka admirál
  2014   Zdeněk Beran: Rodné hnízdo (po letech)
  2015   Marek Nenutil / Openmindz360: One Thing
  2015   Marek Nenutil / Openmindz360: Source
  2015   Ondřej Oliva: (An)organic
  2015   Roman Trabura: Výběr (Die schwarze Wurst)
  2016   Milan Cais: Dveře dovnitř / Door In
  2016   Openmindz360: Conservative party
  2016   Pavel Forman: Herr Korbes
  2017   Marek Nenutil / Openmindz360: Existenz
  2017   Milada Schmidtová Čermáková: Chodkyně v mracích
  2017   Radek Andrle: Femme Fatale
  2018   Marnotratný milovník barev: Stanislav Menšík 1912-1970
  2019   Paulina Skavova: Par force
katalog kolektivní
  published   title (subtitle)
  1996   Bienále české grafiky Ostrava 1996
  2001   Kolmo k ose II.
  2002   ErotikK2
  2003   6 PKKAM (6 positionen konkreter kunst aus Mähren)
  2003   EXIT 2003 Cena Miroslava Proška (Petr Štark, Jakub Adamec - 20 000)
  2004   Et in Arcadia ego (Historické zahrady Kroměříže / Historical Gardens at Křoměříž)
  2005   Dílna 05 (Mikulov Art Symposium XII)
  2006   Dílna 06 (Mikulov Art Symposium XIII)
  2007   3 Glass
  2007   Dílna 07 (Mikulov Art Symposium XIV)
  2008   Dílna 08 / 15 let (Mikulov výtvarné symposium)
  2009   Tři tahy
  2010   Collectors: The Czecho-Slovak Pavilion
  2010   České umění v exilu / Tschechische Kunst im Exil: Wien
  2010   Dílna 10 (Mikulovské výtvarné sympozium / Mikulov Art Symposium XVII)
  2010   Female Hysteria (Markéta Korečková, Alena Kupčíková, Petra Šimková, Ivana Štenclová)
  2010   Galerie Beseda (Osobnosti Galerie Beseda - Portréty (březen 2005 - březen 2010))
  2010   Osobnosti Galerie Beseda (Díla (březen 2005 - březen 2010)
  2011   3 Glass (Josef Divín, Jitka Kamencová Skuhravá, Ondřej Strnadel)
  2011   Být v krajině a malovat ji podle fotky / Being in the landscape and painting it according to a photo (18. mikulovské výtvarné symposium Dílna 2011)
  2011   Moravská gobelínová manufaktura dnes / Moravian Tapestry Manufactory Today
  2011   Natvrdlí
  2012   Dobrej ročník / A Great Year (19. mikulovské výtvarné sympozium Dílna 2012)
  2012   Stín kvetoucí sakury (Výběr japonského umění z českých sbírek)
  2013   Jan Hendrych: Sochy, František Hodonský: Obrazy
  2014   Na hlubinu (Malířské výstavy při Akademických týdnech na Svatém Kopečku u Olomouce v letech 1938-1940)
  2015   Karel Jerie, David Saudek: Riders on the Storm
  2015   Křivákova Pieta (Restaurování 2005 / 2013-2014)
  2015   Ostrov umění v moři průmyslu / An Island of Art in a Sea of Industry (Zlínská škola umění (1939-1949) / School of Arts in Zlín (1939-1949))
  2016   Prostor Zlín (Stálá expozice)
  2019   Hollarka. 1920. 2020
  2020   Art & print (Sbírka grafiky Muzea umění Olomouc / Collection of Graphics of the Olomouc Museum of Art)
kniha
  published   title (subtitle)
  1997   Umělecké poklady ze sbírek Galerie výtvarného umění v Ostravě (Díla pro národ)
  2011   Fyzické básnictví
  2012   Dreaming of Architecture
  2012   Sídelní kaše (Otázky k suburbánní výstavbě kolonií rodinných domů)
  2012   Sny o architektuře
  2013   Návrat domů aneb cesta legionáře Václava Balcara kolem světa
  2013   Zrození umělkyně z pěny limonády (Genderové kontexty české moderní teorie a kritiky umění)
  2015   Oskar Brázda a jeho dvě múzy (Amelie Posse a Maria Weiss)
  2016   Skoro učebnice: 25 let existence první československé Intermediální školy 1990-2015 (Studenti Intermediální školy AVU prof. Milana Knížáka)
  2017   Majstrovstvo za dverami (Majstrovstvá Bratislavy v posuně artefaktu (1979-1986) v kontexte bytových výstav 70. a 80. rokov 20. storočia)
antologie/sborník
  published   title (subtitle)
  2008   Cirkus Havel
  2019   O Sudkovi a o sobě
encyklopedie/slovník
  published   title (subtitle)
  1998   Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950–1998 (II. D – G)
  1999   Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950–1999 (III. H)
  1999   Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950–1999 (IV. CH – J)
  2000   Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950–2001 (V. Ka – Kom)
dopisnice/pohlednice
  published   title (subtitle)
  nedatováno   Červený zámek v Hradci nad Moravicí se sochou Sen o létání z roku 2001 Kurta Gebauera
dvd-rom
  published   title (subtitle)
  2009   Dílna 2009 (Speciál 2009 / XVI - Mikulov výtvarné symposium)
obraz
  published   title (subtitle)
  2016/10/18   Host
periodikum
  published   title (subtitle)
  2011/05/10   Host (5)
  2011/09/12   Host (7)
  2014/04/17   Host (4)
  2016/04/19   Host (4)
  2017   Host (měsíčník pro literaturu a čtenáře)
průvodce
  published   title (subtitle)
  2014   Já, Hvězda: Průvodce renesanční perlou střední Evropy