František Muzika

from - to, student, school, city
? - ?   Ledvinka Miloš, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Adámek František, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Nasvětil Václav, ,
? - ?   Bílková Zdenka, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Pozděna Miloš, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Brehovszský Vladimír, ,
? - ?   Lamserová Jana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Kubíček Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Vincourová Taťána, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Habr Miroslav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Heřmanská Věra, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Konopiská Eliška, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Rogl Roman, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Vraštil Jaromír, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Vimr Luděk, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Lacigová Marie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Adámek Zdeněk, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Hubičková Alena, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Medunová Jana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Chotěnovský Zdeněk, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Hobr Miloslav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Klimentová Jiřina, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Procházka Antonín, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Zlámalová Božena, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Míšek Karel, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Hamsík Antonín, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Havlíčková Daniela, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Rakušan Bohumír (Bob), Akademie výtvarných umění, Praha
1941 - 1943   Pokorný Marcel, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1942 - 1948   Pořická Zora, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1942 - 1948   Šedá Květa, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1942 - 1949   Hladíková Lydie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1949   Berková Dagmar, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1949   Havlík Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1945 - 1949   Havlíková Jarmila, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1945 - 1950   Balák Jaromír, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1950   Hegar Milan, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1950   Sklenář Zdeněk, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1950   Šrettr Čestmír, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1950   Kalousek Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1946 - 1949   Medek Mikuláš, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1946 - 1951   Blažková Hrubešová Hana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1946 - 1951   Blažek Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1947 - 1952   Šmerda Vladimír, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1947 - 1952   Pavalová Olga, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1948 -   Těšínský Karel, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1948 - 1953   Běhounek Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1948 - 1954   Pánek Karel, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1949 - 1951   Procházka Miloslav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1949 - 1953   Milovanský Jaroslav, Vyšší škola uměleckého průmyslu, Praha
1949 - 1954   Hruška Karel, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1949 - 1954   Hirschová Jindřiška, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1950 - 1951   Fára Libor, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1950 - 1953   Balcar Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1950 - 1955   Mejstřík Milan, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1951 - 1956   Víchová Jindřiška, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1952 - 1958   Staněk Milan, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1952 - 1958   Průšková Eva, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1953 - 1958   Ševčík Václav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1953 - 1959   Votavová Buková Blanka, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1956 - 0   Teimer Pavel, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1956 - 1962   Hladík Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1958 - 1964   Kerda Zdeněk, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1958 - 1964   Sigmundová Jana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1959 - 1965   Krejča Aleš, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1959 - 1965   Solpera Jan, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1960 - 1964   Ondro František, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1960 - 1965   Menš Petr, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1961 - 1967   Sochovský Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1961 - 1967   Vlasáková Eva, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1962 - 1968   Sonnbergová Marta, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1963 - 1969   Istlerová Clara, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1963 - 1969   Havlic Vladimír, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1964 - 1970   Aubrechtová Pavla, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1964 - 1970   Kjulleněnová Dvořáková Božena, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1965 - 1971   Filcík Gabriel, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1965 - 1971   Novotný Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1967 - 1968   Smejkal Jan, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1968 - 1974   Foltera Petr, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1970 - 1976   Macounová Drahomíra, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha