Jiří Valoch

date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1967/05/11 - 1967/06/11   Nové výtvarné postupy, Brno (Brno-město)
1968/02/05 - 1968/03/03   Computer graphic, Brno (Brno-město)
1968/03/10 - 1968/03/31   Computer graphic, Jihlava (Jihlava)
1969/09/27 - 1969/11/05   Partitury - hudební grafika, Brno (Brno-město)
1970/02/12 - 1970/03/15   Milan Grygar: Grafické partitury, Praha
1970/02/14 - 1970/03/15   Alchymáže Ladislava Nováka, Blansko (Blansko)
1970/03/13 - 1970/03/29   Klub konkrétistů, Brno (Brno-město)
1970/04/05 - 1970/05/03   Lorenzo Taiuti, Brno (Brno-město)
1970/04/25 - 1970/05/24   Konkrétistická grafika, Blansko (Blansko)
1971/02/07 - 1971/02/21   Konkrétistická a postkonkrétistická tvorba, Jihlava (Jihlava)
1971/05/07 - 1971/05/30   Keramax, Brno (Brno-město)
1971/07   Keramax, Blansko (Blansko)
1972/02/04 - 1972/02/27   Eva Kubínová: Grafika, Brno (Brno-město)
1972/04/15 - 1972/05/21   Karel Nepraš, Jan Steklík, Brno (Brno-město)
1972/09/29 - 1972/10/29   Trienále 15/30, Brno (Brno-město)
1973/03/02 - 1973/04/01   Jiří Balcar: Grafická tvorba, Brno (Brno-město)
1974/02/18   Biely priestor v bielom priestore, Brno (Brno-město)
1975/09/05 - 1975/10/28   Andrej Doboš: Grafika, Brno (Brno-město)
1977/01/21 - 1977/02/27   Adolf Born: Grafika a kresby, Brno (Brno-město)
1977/04/15 - 1977/05/22   Jaroslav Král: Kresby, Brno (Brno-město)
1977/06/03 - 1977/07/10   Soudobý český filmový plakát, Brno (Brno-město)
1977/06/04 - 1977/07/10   František Jiroudek: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
1978/03   Teksty wizualne - Visual texts, Lodž (Łódź)
1978/03/03 - 1978/04/09   František Gross: Obrazy, kresby, grafika, Brno (Brno-město)
1978/03/24 - 1978/04/23   Věra Kotasová: Grafika, Brno (Brno-město)
1978/04/16 - 1978/05/10   František Gross: Obrazy, kresby, grafika, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
1978/05/26   Dalibor Chatrný: Zadní bílá přední bílou, spodní bílá vrchní bílou, tato bílá jinou bílou, dávná bílá příští bílou, jiná bílá další bílou, žádná bílá touto bílou, Blansko (Blansko)
1978/10/06 - 1978/11/05   Vladimír Renčín: Kreslený humor, Brno (Brno-město)
1978/11/05 - 1978/12/03   Rudolf Hocke: Obrazy, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
1979/01   Jan T. Strýček: Grafika, Brno (Brno-město)
1979/02 - 1979/03   Dana Chatrná: Grafika, Brno (Brno-město)
1979/02/01 - 1979/02/28   Marián Mudroch: Grafiky, Brno (Brno-město)
1979/05/13 - 1979/06/15   Ladislav Zívr: Plastiky a kresby, Brno (Brno-město)
1979/06/21 -   Zdeněk Sedláček: Grafické modely, Brno (Brno-město)
1979/09/07 - 1979/10/07   Jitka Svobodová: Kresby, objekty, Brno (Brno-město)
1981/04   Ladislav Zívr: Kresby, Česká Třebová (Ústí nad Orlicí)
1982/05/28 - 1982/06/14   Marián Mudroch: Grafiky - kresby, Český Těšín (Karviná)
1983/03/18 - 1983/04/22   Miloš Šejn: Mažarná / vymezení prostoru ohněm, Brno (Brno-město)
1983/05/24 - 1983/06/26   Eva Kmentová: Kresby, Brno (Brno-město)
1983/10/18 - 1983/11/20   Alexandr Rodčenko: Fotografie a grafika, Brno (Brno-město)
1983/10/18 - 1983/11/20   Grafické edice z Verlag der Kunst v Drážďanech, Brno (Brno-město)
1983/11/21 - 1983/12/31   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Teplice (Teplice)
1984/01/17 - 1984/02/12   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Brno (Brno-město)
1984/04/24 - 1984/05/27   Vladimír Boudník: K nedožitým šedesátinám umělce, Brno (Brno-město)
1985/03/05 - 1985/04/07   Jan Kubíček: Fotografie a fotogramy, Brno (Brno-město)
1985/04/16 - 1985/05/19   Václav Chad: Kresby a obrazy, Brno (Brno-město)
1985/05/30 - 1985/06/30   Vladimír Holub: Výběr z tvorby, Brno (Brno-město)
1985/06/11 - 1985/08/04   Václav Chad: Kresby a obrazy, Gottwaldov (Zlín)
1985/10/15 - 1985/11/17   Michal Resl: Fotografie, Brno (Brno-město)
1986/02/25 - 1986/03/30   Pavel Nešleha: Obrazy, kresby, fotografie, Brno (Brno-město)
1986/04/08 - 1986/05/18   Miloš Šejn: Fotografie, kresby, knihy, Brno (Brno-město)
1986/04/08 - 1986/05/18   Adriena Šimotová: Práce na papíře, Brno (Brno-město)
1986/04/29 - 1986/06/15   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Zlín (Zlín)
1986/12/16 - 1987/01/18   Vjačeslav Fomiš Kolejčuk: Plastiky, koláže, dokumentace, Brno (Brno-město)
1987/01/27 - 1987/03/01   Ladislav Novák: Interpretace, Brno (Brno-město)
1987/09/08 - 1987/10/11   Václav Boštík: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
1987/10/24 - 1987/11/22   Trienále 14/35, Brno (Brno-město)
1987/11/24 - 1988/01/03   Jan Steklík, Brno (Brno-město)
1988   Igor Kalný: Výber z tvorby, Bratislava (Bratislava)
1988   Igor Kalný: Výber z tvorby, Bratislava (Bratislava)
1988/01/14 - 1988/02/21   Josef Bartuška: Obrazové básně, grafika, kresby, fotografie, Brno (Brno-město)
1988/03/22 - 1988/05/09   Zdeněk Sýkora, Brno (Brno-město)
1988/12/14 - 1989/01/15   Jozef Jankovič: Sochy, kresby, počítačová grafika, Brno (Brno-město)
1989/06/02 - 1989/06/29   Vítek Čapek: Obrazy / kresby, Brno (Brno-město)
1989/09/13 - 1989/10/15   Miloš Urbásek: Obrazy, kresby, grafika, Brno (Brno-město)
1989/10/07 - 1989/12/01   Peter Downsbrough: Installationen, objekte, zeichnungen, Friedberg
1989/10/24 - 1989/11/26   Imre Bak, István Nádler, Brno (Brno-město)
1989/12/12 - 1990/01/14   Jiří Kolář: Práce z počátku šedesátých let ze sbírky Ladislava Nováka, Brno (Brno-město)
1990   Knihy - objekty, Brno (Brno-město)
1990/01/30 - 1990/03/04   Miloš Cvach: Tvorba z osmdesátých let, Brno (Brno-město)
1990/03/20 - 1990/04/21   Les règles du jeu, Quimper
1990/10/11 - 1990/11/18   Ladislav Novák: Veronáže, Brno (Brno-město)
1990/10/11 - 1990/11/18   Valerij Šersťanoj: Vizuální texty, Brno (Brno-město)
1990/11/27 - 1991/01/01   Vilém Reichmann: Grafogramy a kresby, Brno (Brno-město)
1990/12/07 - 1991/01/08   Dalibor Chatrný, Brno (Brno-město)
1991   Milan Grygar: 1991, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1991/01/15 - 1991/02/17   Jan Kotík: Tvorba z osmdesátých let, Brno (Brno-město)
1991/02/26 - 1991/04/07   Dalibor Chatrný: Retrospektiva, Zlín (Zlín)
1991/03/19 - 1991/04/28   Jan Kotík: Tvorba z osmdesátých let, Opava (Opava)
1991/03/26 - 1991/04/28   Michal Ranný: Kresby, Brno (Brno-město)
1991/05/05 - 1991/06/30   Dalibor Chatrný: Retrospektiva, Kroměříž (Kroměříž)
1991/05/21 - 1991/06/16   Milan Grygar: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
1991/05/26 - 1991/06/15   8 Tsjechische kunstenaars, Eindhoven
1991/06/25 - 1991/08/11   Peter Downsbrough: Současné práce v prostoru, knihy, kresby a grafiky, Brno (Brno-město)
1991/06/26 - 1991/08/10   Milan Grygar: 1991, Praha
1991/09/11 - 1991/10/13   Milan Grygar: 1991, Kladno (Kladno)
1991/10/17 - 1991/11/24   Miroslav Šnajdr: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
1992/04/07 - 1992/05/03   Běla Kolářová: Fotografie z první poloviny šedesátých let, Brno (Brno-město)
1992/05/26 - 1992/06/21   Jan Kubíček: Principy, systémy, konstrukce, Brno (Brno-město)
1992/06/17 - 1992/08/02   Písmo v obraze, Brno (Brno-město)
1992/09/01 - 1992/10/11   Heinz Gappmayr: Instalace a práce na papíře, Brno (Brno-město)
1992/09/03 - 1992/10/04   Písmo v obraze, Bratislava (Bratislava)
1992/10/20 - 1992/11/22   Zorka Ságlová 1965-1992, Brno (Brno-město)
1992/11/09 - 1992/12/06   Ladislav Novák: Retrospektiva, Praha
1993/02/23 - 1993/03/28   Ilse Garnierová: Vizuální texty, Brno (Brno-město)
1993/02/23 - 1993/03/28   Pierre Garnier: Vizuální texty, Brno (Brno-město)
1993/06/29 - 1993/08/15   Robert Lax: Vizuální texty, Brno (Brno-město)
1994/01 - 1994/02   Anežka Kovalová, Miroslav Koval, Opava (Opava)
1994/03 - 1994/04   Anežka Kovalová, Miroslav Koval, Zlín (Zlín)
1994/03/15 - 1994/04/24   Jiří Kolář, Brno (Brno-město)
1994/05 - 1994/06   Anežka Kovalová, Miroslav Koval, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1994/05/04 - 1994/05/29   Jiří Kolář, Třebíč (Třebíč)
1994/05/04 - 1994/06/19   Vladislav Mirvald, Praha
1994/10/25 - 1994/11/27   Hugo Demartini, Brno (Brno-město)
1995/03/16 - 1995/04/16   Anna Daučíková: Práce ze Scuol-Nairs 1994, Brno (Brno-město)
1995/04 - 1995/05   Anežka Kovalová, Miroslav Koval, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1995/09/12 - 1995/10/08   Ladislav Daněk: Obrazy 1989 - 1995, Brno (Brno-město)
1995/10/17 - 1955/11/26   Nenuceně / Degagement, Brno (Brno-město)
1995/11/02 - 1995/11/26   Jan Smejkal, Praha
1995/12/01 - 1996/01/01   Nenuceně / Degagement, Praha
1995/12/07 - 1996/01/14   Ludvík Kundera: Nálezy, Brno (Brno-město)
1996/02/01 - 1996/03/17   Zdeněk Kučera: Výběr z tvorby 1960 - 1995, Olomouc (Olomouc)
1996/02/08 - 1996/03/03   Jiří Matoušek, Praha
1996/05/21 - 1996/06/08   Pavel Hayek, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1996/05/30 - 1996/06/30   Hildegsrd Joos: Cyklus v červené a modré (1995 - 1996) a další obrazy ze šedesátých a devadesátých let, Brno (Brno-město)
1996/07/30 - 1996/09/08   Pavel Hayek, Opava (Opava)
1996/09/04 - 1996/10/20   Pavel Rudolf, Košice (Košice)
1996/09/12 - 1996/10/13   Adriena Šimotová: Něco mizí a něco zůstává, Brno (Brno-město)
1996/11/05 - 1996/11/30   Pavel Hayek, Olomouc (Olomouc)
1997/04/01 - 1997/04/26   Danuta Binderová: Kresby, Olomouc (Olomouc)
1997/04/27 - 1997/07/06   Jiří Valoch: Die Bedeutung der Worte, Brémy (Bremen)
1997/06/12 - 1997/07/11   Zuzana Füsterová: Něco nic, Brno (Brno-město)
1997/08/28 - 1997/09/20   Zuzana Füsterová: Něco nic, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1997/11/04 - 1997/12/07   Václav Dosbaba, Brno (Brno-město)
1998/01/29 - 1998/03/08   Stano Bubán: Skutočná maľba, Košice (Košice)
1998/05/19 - 1998/07/12   Tomáš Rajlich: Obrazy, kresby, Brno (Brno-město)
1998/06/16 - 1998/07/12   Inge Kosková: Kresby, Brno (Brno-město)
1999/02/18 - 1999/04/11   Miroslav Šnajdr st.: Výběr z tvorby 1962 - 1998, Olomouc (Olomouc)
1999/09/02 - 1999/09/26   Ludmila Padrtová: Obrazy a kresby 1955-1966, Praha
1999/12/15 - 2000/02/13   Václav Zykmund (1914 - 1984), Brno (Brno-město)
2000/04/06 - 2000/05/28   Michal Ranný, Svatopluk Slovenčík, Anežka Kovalová, Miroslav Koval, Litoměřice (Litoměřice)
2000/05/25 - 2000/06/25   Dalibor Chatrný: Texty, České Budějovice (České Budějovice)
2001/02/01 - 2001/03/11   Mária Balážová: Nadowessioux, Bratislava (Bratislava)
2001/04/12 - 2001/05/20   Petr Kvíčala: Ornament, Plzeň (Plzeň-město)
2001/04/12 - 2001/05/20   Marian Palla: Koncept pro mouchy, Plzeň (Plzeň-město)
2001/07/04 - 2001/08/31   Klára a Milan Bočkayovi: Podobné a rozdílné, Plzeň (Plzeň-město)
2001/07/04 - 2001/08/31   Ján Lastomírsky: Grafika, virtuální instalace, Plzeň (Plzeň-město)
2001/10/11 - 2001/10/28   Jiří Kovanda: Práce na papíru, Plzeň (Plzeň-město)
2002/03/27 - 2002/04/21   Mária Balážová, Blažej Baláž: Skrytý půvab malby, České Budějovice (České Budějovice)
2002/03/28 - 2002/07/21   Proměny Ladislava Nováka, Praha
2002/07/03 - 2002/08/11   Miloš Šejn: Mlaka, Plzeň (Plzeň-město)
2002/07/11 - 2002/08/11   Jiří Šigut: Záznamy, Plzeň (Plzeň-město)
2002/09/12 - 2002/10/27   Nový koniec maľby / New End of Painting, Trnava (Trnava)
2003/01/09 - 2003/02/17   Ivan Vala: Kresby: Vnitřní hlasy, Plzeň (Plzeň-město)
2003/01/10 - 2003/02/11   Zdeněk Štajnc, Třebíč (Třebíč)
2003/01/17 - 2003/03/30   Roland Goeschl, Bratislava (Bratislava)
2003/05/16 - 2003/06/22   Karel Adamus: Vizuální poezie, Plzeň (Plzeň-město)
2003/05/16 - 2003/06/22   Jan Wojnar: Vizuální poezie, Plzeň (Plzeň-město)
2003/06/12 - 2003/08/15   Blažej Baláž: Geld macht kunst, Trnava (Trnava)
2003/06/27 - 2003/09/21   Nejmladší / The youngest: Přehlídka výtvarného umění nejmladší generace z let 1995 - 2003 (Exhibition of the youngest Generation Art from 1995 - 2003), Praha
2003/07/01 - 2003/08/27   Roman Brichcín, Dagmar Brichcínová, Eva Prokopcová: Možnosti obrazu, Plzeň (Plzeň-město)
2003/07/04 - 2003/08/28   Pavel Rudolf, Bratislava (Bratislava)
2004/04/15 - 2004/05/23   Tomáš Lampar: Kresby, Brno (Brno-město)
2004/04/15 - 2004/05/23   Miroslav Pánek: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
2004/07/01 - 2004/09/05   Geometria Magyar, Plzeň (Plzeň-město)
2004/10/26 - 2004/11/28   Jiří Bartůněk: Umělec je cizinec, Brno (Brno-město)
2004/11/16 - 2005/02/28   René Hábl: Obrazy, Zlín (Zlín)
2005/02/24 - 2005/04/03   7 x HK05 (Hradec Králové), Plzeň (Plzeň-město)
2005/04/21 - 2005/05/10   Milan Nestrojil, Zdeněk Štajnc, Brno (Brno-město)
2005/07/20 - 2005/09/30   Ladislav Nebeský: Bílá místa, Zlín (Zlín)
2005/09/01 - 2005/09/22   Milan Nestrojil, Zdeněk Štajnc, Brno (Brno-město)
2005/09/06 - 2005/09/30   Jiří Kubový: Dříve a nyní / Before and NOw, Olomouc (Olomouc)
2006/01/20 - 2006/05/30   Ladislav Daněk: Rýsované kresby, Zlín (Zlín)
2006/03/03 - 2006/06/31   Eva Výborná, Tomáš Skalník, Praha
2006/09/10 - 2006/11/19   Milan Nestrojil, Zdeněk Štajnc: Koláže a kresby, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2006/11/07 - 2006/11/30   Plzeňská pěna / Pilsner foam, Olomouc (Olomouc)
2007/03/29 - 2007/06/30   Pavel Rudolf: Uspořádání, Zlín (Zlín)
2007/04/17 - 2007/07/29   Milan Bočkay: Delfín v lese alebo chvála paradoxu, Bratislava (Bratislava)
2007/09/06 - 2007/10/28   Jozef Jankovič: Transformace, Plzeň (Plzeň-město)
2007/09/06 - 2007/10/28   Rudolf Fila: Přemalby, Plzeň (Plzeň-město)
2007/12/06 - 2008/01/09   Václav Sika: Hra a řád, Brno (Brno-město)
2008/03/01 - 2008/09/20   Dagmar Brichcínová: Memory, Zlín (Zlín)
2008/05/27 - 2008/07/04   Hugo Demartini: Akce a proměna geometrické skladby, Praha
2008/09/02 - 2008/09/30   Josef Bauer: Taktile poesie, Plzeň (Plzeň-město)
2008/09/18 - 2008/11/09   Eduard Ovčáček: Metamorfózy E. O., Martin (Martin)
2009/03/05 - 2009/04/30   Vysočinou, Plzeň (Plzeň-město)
2009/05/07 - 2009/06/25   Karel Trinkewitz: Tristium Rabí, Plzeň (Plzeň-město)
2009/06/02 - 2009/09/15   Alžběta Štefunková - Szabó: Kupkovské iniciace, Zlín (Zlín)
2009/06/10 - 2009/07/21   Veronika Rodenberg: Dělení čtverce, Brno (Brno-město)
2009/06/23 - 2009/07/25   Jan Wojnar: Obrazy, autofotogramy, objekty, Praha
2009/11/05 - 2010/01/08   Měkkohlaví, Plzeň (Plzeň-město)
2010/01/14 - 2010/03/15   Měkkohlaví, Bratislava (Bratislava)
2010/03/02 - 2010/03/27   Pavel Knapek: Nádech - Výdech / Inhale - Exhale, Olomouc (Olomouc)
2010/03/11 - 2010/05/02   Současná slovenská geometrie 1, Plzeň (Plzeň-město)
2010/03/23 - 2010/04/18   Alena Foustková: Mumbo Jumbo, Praha
2010/05/14 - 2010/06/09   Eva Prokopcová: Doteky, České Budějovice (České Budějovice)
2010/06/01 - 2010/10/30   Miroslav Urban: Kresby, Zlín (Zlín)
2010/09/08 - 2010/10/13   Viktor Frešo: Something About ART, Brno (Brno-město)
2010/09/23 - 2010/10/22   Michal Bauer: Doteky / Touches, Praha
2011/02/03 - 2011/04/07   Toni Scheubeck: Sculptura - natura, Plzeň (Plzeň-město)
2011/04/14 - 2011/06/16   Současná slovenská geometrie 2, Plzeň (Plzeň-město)
2011/06/23 - 2011/07/30   Monika Zawadzki: Blackbird, Praha 5
2011/08/24 - 2011/09/09   Partitury, parafráze, Ostrava (Ostrava-město)
2011/09/22 - 2011/11/20   Plzeňská pěna, Plzeň (Plzeň-město)
2011/11/29 - 2012/02/26   Plzeňská pěna. Současná výtvarná scéna Plzně a okolí, Zlín (Zlín)
2011/12/01 - 2012/02/03   Měkce, Plzeň (Plzeň-město)
2012/02/18 - 2012/03/24   Pavel Maňka: Bratislavský konštruktér, Bratislava (Bratislava)
2012/02/26 - 2012/03/23   Ján Vasilko: Pětiletka, Blansko (Blansko)
2013/05/31 -   Milan Bočkay: Pohľadom Jiřího Valocha, Praha