Jiří Valoch

date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
09/05 - 09/17   Vladimíra Sedláková: Obrazy, Vladimír Kokolia: Obrazy a kresby, Praha
1967/10/08 -   Radek Kratina: Variabily, Louny (Louny)
1968/03/10 - 1968/03/31   Computer graphic, Jihlava (Jihlava)
1968/03/22 - ?   Jiří H. Kocman: Tinktury, Brno (Brno-město)
1969/04/27 - 1969/05/25   Klub konkretistů a hosté domácí i zahraniční, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1969/11/01 - 1969/11/23   Jiří Valoch, Dalibor Chatrný, Ivan Chatrný: Kokretistické realizace ´68 ´69, Krnov (Bruntál)
1970/01/11- 1970/02/28   Ivan Chatrný, Dalibor Chatrný: Serigrafie 1968-69, Praha
1970/03/13 - 1970/03/29   Klub konkrétistů, Brno (Brno-město)
1970/04/01 - 1970/04/25   Robert Hliněnský: Obrazy, akvarely (1968 - 1970), Krnov (Bruntál)
1970/05/08 - 1970/05/30   Demartini, Kratina, Kubíček, Malich, Sýkora, Praha
1970/11/15   Dalibor Chatrný: Osmihodinová výstava, Brno (Brno-město)
1971/02/07 - 1971/02/21   Konkrétistická a postkonkrétistická tvorba, Jihlava (Jihlava)
1972/02/04 - 1972/02/27   Eva Kubínová: Grafika, Brno (Brno-město)
1972/04/15 - 1972/05/21   Karel Nepraš, Jan Steklík, Brno (Brno-město)
1973/03/02 - 1973/04/01   Jiří Balcar: Grafická tvorba, Brno (Brno-město)
1975/12/05 - 1976/01/04   Jan Antonín Pacák: Kresby, obrazy, grafika, Brno (Brno-město)
1976/01/09 - 1976/02/08   Karel Svolinský: Malá a příležitostná grafika, Brno (Brno-město)
1976/03/19 - 1976/04/18   Miroslav Barták: Kreslený humor, Brno (Brno-město)
1976/06/04 - 1976/07   Aleš Lamr: Obrazy, Kresby, Sochy, Brno (Brno-město)
1976/09   Jiří Eliška: Obrazy, Brno (Brno-město)
1977/11/10 - 1977/12/02   Jiří Lindovský: Grafika, kresby a reliéfy, Brno (Brno-město)
1978   Jiří Lindovský: Reliéfy, kresby, Brno (Brno-město)
1978/01/27 -   Karel Adamus: Básně - obrazy,
1978/03/03 - 1978/04/09   František Gross: Obrazy, kresby, grafika, Brno (Brno-město)
1978/04/14 - 1978/05/21   Zdeněk Sklenář: Obrazy, kresby, grafika, Brno (Brno-město)
1979/06/21 -   Zdeněk Sedláček: Grafické modely, Brno (Brno-město)
1979/11/20 - 1979/12/15   Jan Strýček: Grafika, Valašské Meziříčí (Vsetín)
1980/01/13 - 1980/01/30   Brněnský plakát, Česká Třebová (Ústí nad Orlicí)
1981/09/24 - 1981/10/11   Miroslav Šnajdr: Obrazy a kresby, Lutyně, Orlová (Karviná)
1981/12/12 - 1982/01/12   Karel Adamus: Vizuální básně, Český Těšín (Karviná)
1982/06/20 - 1982/07/09   František Gross: Kresby, Česká Třebová (Ústí nad Orlicí)
1982/06/23 - 1982/07/21   Michal Ranný: Kresby, Olomouc (Olomouc)
1982/11/04 - 1982/12/01   Ivan Chatrný: Písmové struktury z let 1970-82, Blansko (Blansko)
1983/02/10 - 1983/03/16   Eduard Ovčáček: Stopy písmen 1980 - 1983, Blansko (Blansko)
1983/05/23 - 1983/06/24   Eduard Ovčáček: Koláže / ruční papíry, Brno (Brno-město)
1983/07/05 - 1983/07/31   Richard Brun: Hudební motivy, Brno (Brno-město)
1983/08/14 - 1983/09/09   Jiří Lindovský: Kresby a grafika, Olomouc (Olomouc)
1983/11/03 - 1983/12/07   Miroslav Netík: Studie z cest, Blansko (Blansko)
1984/02/14 - 1984/03/11   Miloš Koreček: Fotografie a fokalky, Brno (Brno-město)
1984/02/16 - 1984/03/14   Jozef Jankovič: Počítačová grafika, Blansko (Blansko)
1984/03   Ladislav Novák, Brno (Brno-město)
1984/04/24 - 1984/05/27   Vladimír Boudník: K nedožitým šedesátinám umělce, Brno (Brno-město)
1984/07/05 - 1984/07/30   Václav Stratil: Kresby, Brno (Brno-město)
1984/10/23 - 1984/11/11   Vladimíra Sedláková, Ostrava (Ostrava-město)
1984/11/12 -   Karel Malich: Pastely, Brno (Brno-město)
1984/12/13 - 1985/01/20   Adriena Šimotová: Grafika, Brno (Brno-město)
1985/01/16 - 1985/02/10   Jana Jemelková: Kresba a grafika 1982 - 1984, Olomouc (Olomouc)
1985/04/16 - 1985/05/19   Václav Chad: Kresby a obrazy, Brno (Brno-město)
1985/05/06 - 1985/05/29   Anežka Kovalová, Miroslav Koval, Praha
1985/05/16 - 1985/06/20   Dalibor Chatrný, Brno (Brno-město)
1985/05/30 - 1985/06/30   Vladimír Holub: Výběr z tvorby, Brno (Brno-město)
1985/10/14 - 1985/11/02   Milan Grygar, Praha
1985/11/12 - 1985/11/29   Jan Steklík, Aleš Lamr, Praha
1986/01/03 - 1986/01/24   Vladimír Havlík: Fotozáznamy, autorské knihy, Olomouc (Olomouc)
1986/01/21 - 1986/02/16   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
1986/02/17 - 1986/03/21   Jiří Hůla: Přeuspořádání jednotek vizuálních informací, Blansko (Blansko)
1986/02/25 - 1986/03/30   Pavel Nešleha: Obrazy, kresby, fotografie, Brno (Brno-město)
1986/03/24 - 1986/04/18   Miloš Urbásek: Pastely, Blansko (Blansko)
1986/04/08 - 1986/05/18   Adriena Šimotová: Práce na papíře, Brno (Brno-město)
1986/05/15 - 1986/06/15   Jiří Lindovský, Praha
1986/06/04 - 1986/06/30   Daisy Mrázková: Kresby, Olomouc (Olomouc)
1986/06/12 - 1986/07/08   Pavel Holouš: Topografie, Brno (Brno-město)
1986/08/15 - 1986/08/29   Juraj Bartusz: Akce / kresby, Brno (Brno-město)
1986/08/25 - 1986/09/19   Miloš Šejn: Jeskyně, Blansko (Blansko)
1986/09/29 - 1986/10/31   Bohumír Matal: Kresby a grafika, Blansko (Blansko)
1986/11/03 - 1986/12/05   Vladimír Renčín: Kreslený humor, Blansko (Blansko)
1986/11/05 - 1986/12/07   Jan Kubíček: Forma - akce, Olomouc (Olomouc)
1986/11/11 - 1986/12/07   Ivan Chatrný: Kresby a grafika, Brno (Brno-město)
1986/12/08 - 1987/01/03   Dalibor Chatrný: Kresby, Praha
1986/12/10 - 1987/01/05   Vladislav Mirvald: Kresby, Olomouc (Olomouc)
1987/01/27 - 1987/03/01   Ladislav Novák: Interpretace, Brno (Brno-město)
1987/01/27 - 1987/03/01   Otto Müller-Eibenstock: Fotogramy a kresby, Brno (Brno-město)
1987/02/17 - 1987/03/20   Pavel Rudolf: Transformace, projekce, Blansko (Blansko)
1987/02/24 - 1987/03/29   Karel Valter: Obrazy, kresby, grafika, fotografie, Brno (Brno-město)
1987/03/10 - 1987/04/12   Victor Vasarely: Grafika a multiply, Brno (Brno-město)
1987/03/25- 1987/04/24   Pavel Rudolf, Brno (Brno-město)
1987/04/27 - 1987/05/29   Daniel Fischer: Grafika, Blansko (Blansko)
1987/05/06 - 1987/05/28   Karel Adamus: Peripatetické básně, _
1987/09/08 - 1987/10/11   Václav Boštík: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
1987/09/21 - 1987/10/08   Viktor Hulík: Koláže - kresby, Praha
1987/10/09 - 1987/12/04   Milan Knížák: Zlomky dokumentace, Blansko (Blansko)
1987/11 - 1987/12   Olga Karlíková: Kresby, obrazy, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1987/11/10 - 1987/12/04   Miloš Šejn: Kresby, Praha
1987/11/24 - 1988/01/03   Jan Steklík, Brno (Brno-město)
1987/12/03 - 1988/01/17   Francisco Arana Infante: Artefakty a kresby, Brno (Brno-město)
1988/01/04 - 1988/01/24   Ladislav Novák: Kresby a koláže, Praha
1988/01/14 - 1988/02/21   Josef Bartuška: Obrazové básně, grafika, kresby, fotografie, Brno (Brno-město)
1988/02/28 - 1988/04/03   Stanislav Kolíbal: Knihy, kresby, prostor, Brno (Brno-město)
1988/03/11 - 1988/03/31   Milan Bočkay: Výstava kresieb a malieb, Bratislava (Bratislava)
1988/03/22 - 1988/05/09   Zdeněk Sýkora, Brno (Brno-město)
1988/04/07 - 1988/04/28   Ladislav Novák: Froasáže, Opava (Opava)
1988/05/06 - 1988/05/31   Aleš Najbrt: Kaligrafické obrazy, Brno (Brno-město)
1988/05/18 - 1988/06/05   Dalibor Chatrný: Kresby (Á deux mains), Olomouc (Olomouc)
1988/06/13 - 1988/06/30   Olga Karlíková: Obrazy - kresby, Praha
1988/07/01 - 1988/08/19   Geometrie v současném výtvarném umění, Litvínov (Most)
1988/08/01 - 1988/09/07   Karel Adamus: Vizuální poezie (kresby, koláže, objekty), Opava (Opava)
1988/09 - 1988/10   Anežka Kovalová, Miroslav Koval: Kresby, obrazy, fotografie, grafika, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1988/09/15 - 1988/10/09   Zdeněk Sýkora: Obrazy, Radek Kratina: Objekty, Praha
1988/10/05 - 1988/11/13   Miroslav Šnajdr: Malba, Olomouc (Olomouc)
1988/10/18 - 1988/11/03   Ladislav Novák: Froasáže, Praha
1988/10/20 - 1988/11/15   Aleš Svoboda: Struktura 193, Brno (Brno-město)
1988/11/05 -   Miroslav Šnajdr: Malby, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1988/11/10 - 1988/12/04   Miloš Šejn, Liberec (Liberec)
1988/11/16 - 1988/12/04   Miloš Cvach: Kresby a grafika, Olomouc (Olomouc)
1988/12/14 - 1989/01/15   Jozef Jankovič: Sochy, kresby, počítačová grafika, Brno (Brno-město)
1989/01/13 - 1989/02/12   Karel Malich: Obrazy, kresby, plastiky, grafika, Brno (Brno-město)
1989/03/06 - 1989/04/05   Igor Kalný, Opava (Opava)
1989/04/10 - 1989/04/29   Jan Kubíček, Praha
1989/04/11 - 1989/05/21   Milan Knížák: 1953 - 1988, Brno (Brno-město)
1989/04/18 - 1989/05/21   Milan Bočkay: Mezi klamem a zdáním. Malby, kresby, Brno (Brno-město)
1989/05/15 - 1989/06/03   Pavel Rudolf, Praha
1989/05/27 - 1989/06/29   Projekt: Slavkov, Slavkov u Brna (Vyškov)
1989/05/29 - 1989/06/30   Karel Adamus: Vizuální poezie, Blansko (Blansko)
1989/06/05 - 1989/06/30   Vladimír Kokolia: Kresby, obrazy, Praha
1989/06/20 - 1989/07/28   Jan Wojnar: Vizuální poezie, fotografie, objekty, Opava (Opava)
1989/07/10 - 1989/08/10   Vladimíra Sedláková: Projekt AS VII - OKP - 01, Praha
1989/08/02 - 1989/08/29   Dalibor Chatrný: Kresby, Brno (Brno-město)
1989/09/04 - 1989/09/23   Inge Kosková, Praha
1989/09/11 - 1989/10/06   Josef Bartuška: Fotografie z 30. let, Blansko (Blansko)
1989/09/13 - 1989/10/15   Miloš Urbásek: Obrazy, kresby, grafika, Brno (Brno-město)
1989/09/22 - 1989/10   Jan Činčera: Papíry, Brno (Brno-město)
1989/09/23 - 1989/10/29   Con amore, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1989/09/26 -   Pavel Rudolf: Kresby, Brno (Brno-město)
1989/10/24 - 1989/11/26   Imre Bak, István Nádler, Brno (Brno-město)
1989/11/20 - 1989/12/09   Milan Grygar: Antifony a Partitury, Praha
1989/12/06 - 1990/01/07   Karel Malich: Kresby, Olomouc (Olomouc)
1989/12/12 - 1990/01/14   Jiří Kolář: Práce z počátku šedesátých let ze sbírky Ladislava Nováka, Brno (Brno-město)
1989/12/12 - 1990/01/14   Viktor Pivovarov: Obraz a text, Brno (Brno-město)
1990/01/30 - 1990/03/04   Miloš Cvach: Tvorba z osmdesátých let, Brno (Brno-město)
1990/02/12 - 1990/03/16   Vladimír Kokolia: Grafika, Blansko (Blansko)
1990/02/15 - 1990/03/29   Miloš Urbásek: Obrazy, kresby, grafika, Opava (Opava)
1990/02/27 - 1990/04/01   Rudolf Fila: Retrospektiva, Brno (Brno-město)
1990/04/11 - 1990/05/20   Igor Kalný: Kresby, Olomouc (Olomouc)
1990/05/21 - 1990/06/29   Jan Wojnar: Fotografie, Blansko (Blansko)
1990/05/28 - 1990/06/15   Zorka Ságlová, Praha
1990/06/15 - 1990/07/05   Ladislav Novák: Veronáže, Praha
1990/07/12 - 1990/09/09   Olga Karlíková: Obrazy a kresby, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1990/07/20 - 1990/08/04   Marian Palla: Nanášení hlíny, Namotávání provazu, Olomouc (Olomouc)
1990/08/18 -   Jiří Kolář: Koláže ze sbírky O. Čechové, Fr. Dvořáka, J. Hampla a E. Křenka, Mick J. de Vries: Keramika, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990/08/28 - 1990/09/30   Ladislav Novák: Výběr z díla, Třebíč (Třebíč)
1990/09/01 - 1990/10/05   Adriena Šimotová: Cesta, Opava (Opava)
1990/09/27 - 1990/10/30   Ladislav Daněk: Kresby, obrazy, Brno (Brno-město)
1990/10/11 - 1990/11/18   Ladislav Novák: Veronáže, Brno (Brno-město)
1990/10/11 - 1990/11/18   Valerij Šersťanoj: Vizuální texty, Brno (Brno-město)
1990/10/17 - 1990/11/16   Milan Grygar: Antifony a Partitury, Praha
1990/11/06 - 1990/12/07   Petr Kvíčala: Kresby, Blansko (Blansko)
1990/11/27 - 1991/01/01   Vilém Reichmann: Grafogramy a kresby, Brno (Brno-město)
1990/12/06 - 1991/01/01   Vladimír Palla: Obrazy, Brno (Brno-město)
1990/12/07 - 1991/01/08   Dalibor Chatrný, Brno (Brno-město)
1990/12/08 - 1991/01   Stanislav Kolíbal: Kresby, plastika, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990/12/17 - 1991/01/04   Jiří Kubový, Praha
1991/01/08 - 1991/02/14   Zdeněk Sýkora: Obrazy, grafika, Praha
1991/01/15 - 1991/02/17   Jan Kotík: Tvorba z osmdesátých let, Brno (Brno-město)
1991/02/04 - 1991/03/03   Český informel. Strukturální fotografie, okruh bratislavských konfrontací a autoři mimo hlavní proud, Praha
1991/02/19 - 1991/03/17   Stanislav Zippe: Instalace, obrazy, projekty, Praha
1991/02/26 - 1991/04/07   Dalibor Chatrný: Retrospektiva, Zlín (Zlín)
1991/02/28 - 1991/04/07   Jan Kotík: Tvorba z osmdesátých let, Hradec Králové (Hradec Králové)
1991/03/19 - 1991/04/28   Jan Kotík: Tvorba z osmdesátých let, Opava (Opava)
1991/03/26 - 1991/04/28   Michal Ranný: Kresby, Brno (Brno-město)
1991/04/15   Günther Uecker, Praha
1991/05/05 - 1991/06/30   Dalibor Chatrný: Retrospektiva, Kroměříž (Kroměříž)
1991/05/06 - 1991/05/26   Vladimíra Sedláková, Velké Meziříčí (Žďár nad Sázavou)
1991/05/06 - 1991/05/31   Vladimír Škoda: 21, Praha
1991/05/11 - 1991/06/16   Nahroubeno!, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1991/05/14 - 1991/06/09   J. H. Kocman: Papíry, knihy - Hendmade papers, artists' boks, Brno (Brno-město)
1991/05/21 - 1991/06/16   Milan Grygar: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
1991/05/31 - 1991/06/28   Jiří Hilmar: Kresby a objekty, Praha
1991/06/18 - 1991/08/04   Rune Mieldsová: Práce na papíře, Brno (Brno-město)
1991/06/25 - 1991/08/11   Peter Downsbrough: Současné práce v prostoru, knihy, kresby a grafiky, Brno (Brno-město)
1991/08/22 - 1991/09/10   Diagonale, Bratislava (Bratislava)
1991/09/10 - 1991/10/13   Daniel Fischer, Brno (Brno-město)
1991/09/20 - 1991/10/15   Vladimír Havlík: Kresby, Brno (Brno-město)
1991/10/17 - 1991/11/24   Miroslav Šnajdr: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
1991/12/04 - 1992/01/07   Karel Adamus: Vizuální básně, Olomouc (Olomouc)
1992/02/14 -   Klára a Milan Bočkayovi: Podobné a rozdílné, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1992/02/26 - 1992/04/05   Jiří Kubový: Obrazy, objekty, Brno (Brno-město)
1992/04/07 - 1992/05/03   Běla Kolářová: Fotografie z první poloviny šedesátých let, Brno (Brno-město)
1992/05/26 - 1992/06/21   Jan Kubíček: Principy, systémy, konstrukce, Brno (Brno-město)
1992/09/01 - 1992/10/11   Heinz Gappmayr: Instalace a práce na papíře, Brno (Brno-město)
1992/09/08 - 1992/10/18   Berlin konkret: Posice konkrétního umění / Positionen konkreter kunst, Brno (Brno-město)
1992/10/13 - 1992/11/08   Klára Bočkayová: Obrazy, Brno (Brno-město)
1992/10/20 - 1992/11/22   Zorka Ságlová 1965-1992, Brno (Brno-město)
1992/10/27 - 1992/11/29   Zbyněk Sekal: Některé práce z let 1940 - 1992, Brno (Brno-město)
1992/11/09 - 1992/12/06   Ladislav Novák: Retrospektiva, Praha
1992/12/01 - 1992/12/30   ...a závěr, Praha
1993/02/03 - 1993/02/28   První Sýpka (Ambrůz, Chatrný, Kvíčala, Palla), Praha 1
1993/02/23 - 1993/03/28   Ilse Garnierová: Vizuální texty, Brno (Brno-město)
1993/02/23 - 1993/03/28   Pierre Garnier: Vizuální texty, Brno (Brno-město)
1993/04/13 - 1993/05/23   František Kyncl: Monostruktury, Brno (Brno-město)
1993/05/28 - 1993/06/27   Cena Jindřicha Chalupeckého - Senzibility současnosti, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1993/06/26 -   Rakousko-slovensko-česká výstava, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1993/06/29 - 1993/08/15   Robert Lax: Vizuální texty, Brno (Brno-město)
1993/09/07 - 1993/10/10   Václav Malina: Imprese, Brno (Brno-město)
1993/09/08 - 1993/10/03   Libor Jaroš, Olomouc (Olomouc)
1993/09/15 - 1993/10/05   Vladimíra Sedláková: Relativní výstřednost, Olomouc (Olomouc)
1993/10/19 - 1993/11/21   Vladislav Mirvald, Brno (Brno-město)
1993/10/19 - 1993/11/21   Pavel Hayek: Struktury, Brno (Brno-město)
1994/01/18 - 1994/02/17   Karel Adamus: Objekty a kresby, Brno (Brno-město)
1994/03/08 - 1994/04/03   Stanislav Zippe: Současná tvorba, Brno (Brno-město)
1994/03/15 - 1994/04/24   Jiří Kolář, Brno (Brno-město)
1994/04/12 - 1994/05/15   Marian Palla: Namotávání provazu, Brno (Brno-město)
1994/04/20 - 1994/05/08   Vladimíra Sedláková, Praha
1994/05/04 - 1994/06/12   Walter Kaitna: Kräftesysteme:1962 - 1983, Brno (Brno-město)
1994/06/28 - 1994/08/14   Jiří Kovanda: Práce z posledních let, Brno (Brno-město)
1994/07/07 - 1994/07/31   Vladimíra Sedláková, Brno (Brno-město)
1994/07/2 - 1994/08/28   Dalibor Chatrný: Obrazy, kresby, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1994/08/05 - 1994/09/06   Anežka Kovalová, Miroslav Koval: Kresby, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
1994/09/05   Dalibor Chatrný: Čtyřhodinová výstava, Brno (Brno-město)
1994/09/06 - 1994/10/09   Diet Sayler, Brno (Brno-město)
1994/09/21 - 1994/10/09   Robert Urbásek: Lineárne variácie, Bratislava (Bratislava)
1994/10/25 - 1994/11/27   Hugo Demartini, Brno (Brno-město)
1994/10/27 - 1994/11/27   Libor Jaroš, Brno (Brno-město)
1994/11/29 - 1994/12/19   Pavel Rudolf: Kresby a grafika, Plzeň (Plzeň-město)
1995   Ladislav Daněk: Obrazy 1989-1995, Olomouc (Olomouc)
1995/01/10 - 1995/02/04   Ladislav Novák: Froasáže, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1995/01/18 - 1995/02/18   Stano Bubán, Brno (Brno-město)
1995/02/02 - 1995/03/12   Ladislav Novák: Retrospektiva, Liberec (Liberec)
1995/02/08 - 1995/03/12   Ladislav Novák, Praha
1995/03/16 - 1995/04/16   Anna Daučíková: Práce ze Scuol-Nairs 1994, Brno (Brno-město)
1995/03/23 - 1995/05/14   Stano Bubán, Liberec (Liberec)
1995/03/23 - 1995/05/14   Václav Krůček, Liberec (Liberec)
1995/03/31 - 1995/06/04   Petr Kvíčala, Klatovy (Klatovy)
1995/04/18 - 1995/05/14   Ladislav Novák: Práce z brněnských sbírek, Brno (Brno-město)
1995/05/23 - 1995/06/18   Jan Smejkal: 1975 - 1995, Brno (Brno-město)
1995/05/25 - 1995/06/25   Václav Krůček, Brno (Brno-město)
1995/05/30 - 1995/06/25   Dalibor Chatrný: Kresby tužkou 1994 - 95, Šumperk (Šumperk)
1995/06/22 - 1995/07/09   Ladislav Daněk: Obrazy a kresby z let 1989 - 1995, Praha
1995/06/29 - 1995/08/27   Nová citlivost, Olomouc (Olomouc)
1995/07/11 - 1995/08/11   Vladimíra Sedláková: Relativní výstřednost, Brno (Brno-město)
1995/08/19 - 1995/09/30   Morgan O´Hara: Portréty pro 21. století. Pohyb v prostoru, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1995/09/07 - 1995/09/24   Miroslav Koval: 1994, Praha
1995/09/12 - 1995/10/08   Ladislav Daněk: Obrazy 1989 - 1995, Brno (Brno-město)
1995/10/03 - 1995/10/12   Morgan O'Hara: Pohyb člověka jako výtvarné téma, Šumperk (Šumperk)
1995/10/05 - 1995/10/29   Jan Ambrůz: Mezi černou a bílou, Praha
1995/10/11 - 1995/11/03   Robert Urbásek: Kresba, malba, Brno (Brno-město)
1995/10/17 - 1955/11/26   Nenuceně / Degagement, Brno (Brno-město)
1995/10/19 - 1995/11/26   Miloš Šejn, Brno (Brno-město)
1995/10/23   Miloš Šejn: Five pieces, performance, Brno (Brno-město)
1995/11/02 - 1995/11/26   Jan Smejkal, Praha
1995/11/07 - 1995/11/30   Miroslav Šnajdr st: Obrazy, kresby, Brno (Brno-město)
1995/12/01 - 1996/01/01   Nenuceně / Degagement, Praha
1995/12/07 - 1996/01/14   Ludvík Kundera: Nálezy, Brno (Brno-město)
1996/01/09 - 1996/02/11   Petr Kvíčala: Svátek ornamentu, Šumperk (Šumperk)
1996/01/10 - 1996/02/03   Vladimír Škoda: 21, Olomouc (Olomouc)
1996/01/30 - 1996/02/25   Miroslav Koval: 1994, Brno (Brno-město)
1996/01/30 - 1996/02/25   Jan Ambrůz: Kresby, Brno (Brno-město)
1996/02/01 - 1996/03/17   Zdeněk Kučera: Výběr z tvorby 1960 - 1995, Olomouc (Olomouc)
1996/02/08 - 1996/03/03   Jiří Matoušek, Praha
1996/02/22 - 1996/03/24   Dalibor Chatrný, Pardubice (Pardubice)
1996/03/05 - 1996/03/31   Inge Kosková: Kresby z posledních let, Šumperk (Šumperk)
1996/03/06 - 1996/03/30   Ladislav Daněk: Obrazy, kresby, Olomouc (Olomouc)
1996/03/28 - 1996/05/12   Olga Karlíková, Litoměřice (Litoměřice)
1996/04/12 - 1996/05/17   Karel Adamus: Vizuální básně, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
1996/04/18 - 1996/05/19   Robert Barry, Brno (Brno-město)
1996/04/25 - 1996/05/17   Pavel Rudolf: Zeichnungen, Vídeň (Wien)
1996/05/30 - 1996/06/23   Guang Yao Wu: Instalace, Brno (Brno-město)
1996/05/30 - 1996/06/30   Hildegsrd Joos: Cyklus v červené a modré (1995 - 1996) a další obrazy ze šedesátých a devadesátých let, Brno (Brno-město)
1996/07/04 - 1996/08/11   Ladislav Novák: Výběr z díla, Třebíč (Třebíč)
1996/07/30 - 1996/09/08   Pavel Hayek, Opava (Opava)
1996/08/15 - 1996/09/29   Jan Kotík: Kresby, koláže, grafické listy, objekty, obrazy / Drawings, Collages, Graphics, Paintings, Objects, Praha
1996/08/21 - 1996/09/20   Radoslav Pavlíček: Prořezávané kresby, Brno (Brno-město)
1996/08/30 - 1996/10/11   Eduard Ovčáček: Slova znova slova, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
1996/09/04 - 1996/10/20   Pavel Rudolf, Košice (Košice)
1996/09/12 - 1996/10/13   Adriena Šimotová: Něco mizí a něco zůstává, Brno (Brno-město)
1996/09/21 - 1996/11/03   Ladislav Novák: Výběr z díla, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1996/09/26 - 1996/11/10   Ladislav Novák (Česká kresba 6), Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1996/10/08 - 1996/10/26   Olga Karlíková, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1996/10/29 - 1996/12/01   Věra Janoušková: Smalty a koláže, Šumperk (Šumperk)
1996/11/05 - 1996/11/30   Pavel Hayek, Olomouc (Olomouc)
1996/11/07 - 1996/12/08   Camille Graeser, Brno (Brno-město)
1996/11/28 - 1997/01/12   Dalibor Chatrný, Liberec (Liberec)
1996/12/04 - 1997/01/04   Milan Grygar, Praha
1997/01/09 - 1997/02/09   Radoslav Pavlíček: Prořezávané kresby, Hradec Králové (Hradec Králové)
1997/01/28 - 1997/02/23   Štěpán Pala: Struktury, Brno (Brno-město)
1997/01/31 - 1997/03/16   Jan Kotík: Práce na papíře a obrazy (1936 - 1996), Brno (Brno-město)
1997/03/04 - 1997/04/20   Dalibor Chatrný: Capriccio, Klatovy (Klatovy)
1997/03/07 - 1997/03/30   Jiří Matoušek, Brno (Brno-město)
1997/03/08 - 1997/04/27   Vladimír Boudník: Grafika, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1997/04/01 - 1997/04/26   Danuta Binderová: Kresby, Olomouc (Olomouc)
1997/05/24 - 1997/07/13   Osobní rituály, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1997/05/24 - 1997/07/13   Ústí není tak daleko, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1997/06/01 - 1997/07/29   Miroslav Koval: Grafika, Klenová (Klatovy)
1997/06/12 - 1997/07/11   Zuzana Füsterová: Něco nic, Brno (Brno-město)
1997/07/01 - 1997/08/03   Běla Kolářová, Brno (Brno-město)
1997/08/21 - 1997/09/14   Pavel Želechovský: Instalace: Velký úklid, Brno (Brno-město)
1997/08/28 - 1997/09/20   Zuzana Füsterová: Něco nic, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1997/08/31 - 1997/10/30   Danuta Binderová: Kresby, Klenová (Klatovy)
1997/09/04 - 1997/10/05   Sophie Curtil: Pastely, Brno (Brno-město)
1997/09/23 - 1997/11/02   Běla Kolářová, Pardubice (Pardubice)
1997/10/07 - 1997/11/09   Adriena Šimotová: Prchavost v trvání, Šumperk (Šumperk)
1997/11/04 - 1997/12/07   Václav Dosbaba, Brno (Brno-město)
1997/11/15 - 1997/12/31   Petr Kvíčala: Obrazy, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1997/11/20 - 1998/01/11   Jan Kotík: Česká kresba 9, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1997/12/04 - 1998/01/05   Danuta Binderová: Kresby, Trnava (Trnava)
1998/01/22 - 1998/03/01   Anežka Kovalová: Kresby, Brno (Brno-město)
1998/01/26   Karel Adamus: Komorní výstava nových vizuálních básní, Brno (Brno-město)
1998/02/06 - 1998/03/08   Jiří Kubový: Práce z devadesátých let, Brno (Brno-město)
1998/03/03 - 1998/03/29   Olga Karlíková: Kresby, Šumperk (Šumperk)
1998/05/14 - 1998/06/14   Michal Škoda: Objekty, Brno (Brno-město)
1998/05/19 - 1998/07/12   Tomáš Rajlich: Obrazy, kresby, Brno (Brno-město)
1998/06/02 - 1998/06/28   Miroslav Šnajdr: Malba, Šumperk (Šumperk)
1998/06/16 - 1998/07/12   Inge Kosková: Kresby, Brno (Brno-město)
1998/06/17 - 1998/07/26   Vladimír Havlík: Vertikální topografie, Šternberk (Olomouc)
1998/09/08 - 1998/10/04   Jiří Lindovský: Zátiší, Šumperk (Šumperk)
1998/09/10 - 1998/11/08   Ludmila Padrtová: Obrazy, kresby, Hradec Králové (Hradec Králové)
1998/09/17 - 1998/10/30   Milan Bočkay: Kresby alebo to čo uvidíte nebude to čo uvidíte, Opava (Opava)
1998/09/24 - 1998/10/25   Miroslav Šnajdr, Hranice (Přerov)
1998/10/27 - 1998/11/27   Adriena Šimotová: V hranici dorozumění, Šternberk (Olomouc)
1998/10/29 - 1998/11/22   Miroslav Šnajdr: V kapli: Obrazy, Bruntál (Bruntál)
1998/11/03 - 1998/11/22   Miroslav Pacner: Země lidí: Práce z let 1964 - 1998, Praha
1998/12/03 - 1999/01/03   František Kyncl: Monostruktury, Praha 1
1998/12/12 - 1999/01/23   Petr Hrbek: Obrazy 1998, Praha
1999/01/05 - 1999/01/31   František Kyncl: Monostruktury, Šumperk (Šumperk)
1999/01/13 - 1999/02/21   Súčasné české umenie (zo súkromej zbierky), Bratislava (Bratislava)
1999/02/02 - 1999/02/28   Pavel Herynek: Rotokaligrafie a cirkulární kresby, Olomouc (Olomouc)
1999/03/25 - 1999/05/23   Klub konkrétistů / Klub konkretistov, Bratislava (Bratislava)
1999/03/27 - 1999/05   Ludmila Padrtová: Obrazy, kresby z 50.let, Klenová (Klatovy)
1999/05/06 - 1999/06/13   Stanislav Kolíbal: Kresba - prostor, Šternberk (Olomouc)
1999/05/07 -   Annegret Heinl, Ben Patterson, Jan Steklík, Opočno (Rychnov nad Kněžnou)
1999/06/21 - 1999/08/23   Pavel Rudolf: Uspořádání, Louny (Louny)
1999/06/25 -   Annegret Heinl, Ben Patterson, Jan Steklík, Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
1999/07/21 - 1999/09/05   Václav Krůček, Jan Ambrůz: Bez názvu, České Budějovice (České Budějovice)
1999/09/02 - 1999/09/26   Ludmila Padrtová: Obrazy a kresby 1955-1966, Praha
1999/09/07 - 1999/10/03   Ladislav Novák: Výběr z díla, Třebíč (Třebíč)
1999/09/30 - 1999/10/24   Petr Kvíčala: Obrazy, kresby, Praha
1999/10/04 - 1999/10/31   Ivan Krajíček: Mí brňané mi rozumějí, Brno (Brno-město)
1999/12/02 - 1999/12/29   Vladimíra Čerepková, Básně: Vladimír Škoda: Lepty, Praha
1999/12/14 - 2000/01/16   Petr Kvíčala, Brno (Brno-město)
1999/12/15 - 2000/02/13   Václav Zykmund (1914 - 1984), Brno (Brno-město)
2000/02/01 - 2000/03/10   Karel Malich: Tužkové kresby, Opava (Opava)
2000/02/17 - 2000/03/24   Karel Malich: Východ slunce čistého světa, Šternberk (Olomouc)
2000/03   Roman Franta: Obrazy / Paintings, České Budějovice (České Budějovice)
2000/04/06 - 2000/04/30   Jan Kubíček: Forma, projekt, řád, Praha
2000/04/06 - 2000/05/28   Michal Ranný, Svatopluk Slovenčík, Anežka Kovalová, Miroslav Koval, Litoměřice (Litoměřice)
2000/05/01 - 2000/06/30   Paul Panhuysen: Stéblo na struně, Klenová (Klatovy)
2000/05/02 - 2000/06/11   Inge Kosková: Kresby, Opava (Opava)
2000/05/02 - 2000/06/11   Pavel Rudolf: Obrazy, Opava (Opava)
2000/05/25 - 2000/06/25   Dalibor Chatrný: Texty, České Budějovice (České Budějovice)
2000/06/15 - 2000/07/30   Sympozium Prostor V. - Práce pro místo. Světlo, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
2000/06/21 - 2000/08/12   Dalibor Chatrný: Práce z první poloviny 60-tých let, Brno (Brno-město)
2000/07/04 - 2000/07/28   Roman Franta: 1. jakost, Olomouc (Olomouc)
2000/07/07 - 2000/08/13   Skupina 4, České Budějovice (České Budějovice)
2000/08/22 - 2000/09/10   Jan Stolín: Projekt Kobližná 2 (instalace), Brno (Brno-město)
2000/09/05 - 2000/09/29   Morgan O'Hara: Form and Content, Olomouc (Olomouc)
2000/09/19 - 2000/10/22   Anna Matoušková: Řada, Brno (Brno-město)
2000/09/19 - 2000/10/30   Monogramista T.D: Andro Verdan: Pro, Opava (Opava)
2000/09/27 - 2000/10/29   Výstava pro Ladislava Nováka, Třebíč (Třebíč)
2000/11/03 - 2000/11/30   Karel Adamus: Vizuální poezie, Český Těšín (Karviná)
2000/11/14 - 2001/01/12   Karel E. Wiele: Implantáty, Praha
2001/01/23 - 2001/02/25   Eva Mansfeldová: Obrazy, Opava (Opava)
2001/02/08 - 2001/03/04   Pavel Hayek: Černobíle, Praha
2001/02/08 - 2001/05/13   Ben Patterson. Jan Steklík. : Annegret Heinl. Karel Nepraš., Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2001/03/06 - 2001/04/06   Robert Horvitz: Extrémní kresby, Opava (Opava)
2001/04/05 - 2001/05/13   Nikos Armutidis: Sochy, Milan Magni: Obrazy, Hranice (Přerov)
2001/04/12 - 2001/05/20   Petr Kvíčala: Ornament, Plzeň (Plzeň-město)
2001/04/18 - 2001/05/09   Štěpán Pala: Nutnosti prostoru, Praha
2001/04/26 - 2001/06/10   Jan Ambrůz: Čtvero ročních období, Opava (Opava)
2001/06/03 - 2001/07/22   Jiří Kolář: Koláže, Blansko (Blansko)
2001/07/26 - 2001/09/30   Zdeněk Halla: Na bidýlku, Brno (Brno-město)
2001/08/15 - 2001/09/10   Vladimíra Sedláková: Trojdomé zrcadlení, Brno (Brno-město)
2001/09/06 - 2001/09/30   Václav Požárek: Hůl do vody položená, Praha
2001/09/20 - 2001/11/11   Klub konkrétistů 2 Brno, Brno (Brno-město)
2001/10/16 - 2001/11/12   Martin Kolář: Malby, Brno (Brno-město)
2001/10/18 - 2001/11/25   Nikos Armutidis: Obrazy - sochy, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2001/10/24 - 2001/11/25   Zuzana Füsterová: Nirguna, České Budějovice (České Budějovice)
2001/11/07 - 2001/12/02   Václav Stratil: Proměny a návraty nekonečné tušové kresby, Šumperk (Šumperk)
2001/11/14 - 2001/12/08   Anna Wheill: Počítačové grafiky, Brno (Brno-město)
2001/11/14 - 2001/12/08   Anna Wheill: Počítačové grafiky,
2002/01/08 - 2002/02/02   Isabela Grosseová: Obytné obrazy, Olomouc (Olomouc)
2002/01/09 - 2002/02/03   Ladislav Novák: Koláž, alchymáž, froasáž, Šumperk (Šumperk)
2002/01/24 - 2002/02/15   Jan Wojnar: Vztahové realizace, Ostrava (Ostrava-město)
2002/04/03 - 2002/04/28   Jiří Hynek Kocman: Autorské ruční papíry / autorské knihy, Šumperk (Šumperk)
2002/05/02 - 2002/06/16   Pavel Rudolf: Obrazy, Hranice (Přerov)
2002/07/11 - 2002/08/11   Jiří Šigut: Záznamy, Plzeň (Plzeň-město)
2002/08/12 - 2002/09/08   Barbora Klímová, Brno (Brno-město)
2002/09/11 - 2002/10/27   Dagmar Brichcínová: Soft Ware - obrazy, Brno (Brno-město)
2002/09/12 - 2002/10/27   Štěpán Málek: Kovový program, Hradec Králové (Hradec Králové)
2002/10/03 - 2002/10/30   Nikos Armutidis: Práce z roku 2001 - 2002, Mělník (Mělník)
2002/11/04 - 2002/11/16   Eva Mansfeldová: Formy abstrakce, Praha
2002/11/21 - 2002/12/29   Anna Wheill: Contare et racontare, Plzeň (Plzeň-město)
2002/11/28 - 2002/12/31   Radoslav Pavlíček: Milieu - milieu, Mělník (Mělník)
2003/01/09 - 2003/02/17   Ivan Vala: Kresby: Vnitřní hlasy, Plzeň (Plzeň-město)
2003/01/14 - 2003/02/16   Dušan Chládek: Pole, Opava (Opava)
2003/01/22 - 2003/03/20   Jaroslav Jebavý: Rok kresby, Pardubice (Pardubice)
2003/02/14 - 2003/03/28   Eduard Ovčáček: Mac&rt počítačová grafika, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
2003/02/20 - 2003/03/28   Ladislav Novák: Výběr z díla 1969 - 1996, Brno (Brno-město)
2003/04/01 - 2003/05/02   Jan Ambrůz: Sklo, Šternberk (Olomouc)
2003/04/10 - 2003/05/07   René Hábl: Ion, Brno (Brno-město)
2003/04/19 - 2003/05/14   Dagmar Brichcínová: Soft Ware - obrazy, České Budějovice (České Budějovice)
2003/05/15 - 2003/06/22   Jiří Kubový: Obrazy a kresby, Litoměřice (Litoměřice)
2003/05/16 - 2003/06/22   Karel Adamus: Vizuální poezie, Plzeň (Plzeň-město)
2003/05/16 - 2003/06/22   Jan Wojnar: Vizuální poezie, Plzeň (Plzeň-město)
2003/07/01 - 2003/08/27   Roman Brichcín, Dagmar Brichcínová, Eva Prokopcová: Možnosti obrazu, Plzeň (Plzeň-město)
2003/07/01 - 2003/08/27   Kapky oceánu, Plzeň (Plzeň-město)
2003/07/01 - 2003/08/27   Eva Prokopcová: Možnosti obrazu, Plzeň (Plzeň-město)
2003/07/24 - 2003/08/22   Milan Houser: Bootstrap, Brno (Brno-město)
2003/09/03 - 2003/10/05   Jan Šerých: 10 rad jak vypadat skvěle při sexu, Brno (Brno-město)
2003/10/21 - 2003/11/23   Zdeněk Halla: Obrazy, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
2003/10/30 - 2003/11/28   Eduard Ovčáček: Mac&rt, Ostrava (Ostrava-město)
2003/11/27 -   Obnovená stálá expozice Ladislava Nováka, Třebíč (Třebíč)
2004/03/03 - 2004/04/04   Pavel Rudolf: Kresby tuší a akrylem, Šumperk (Šumperk)
2004/03/09 - 2004/04/04   Petr Nejedlý: Vnitřní artikulace, Brno (Brno-město)
2004/04/15 - 2004/05/23   Tomáš Lampar: Kresby, Brno (Brno-město)
2004/04/15 - 2004/05/23   Miroslav Pánek: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
2004/09/30 - 2004/11/14   Anežka a Miroslav Kovalovi: Věci a místa Rytmy a řád, Šumperk (Šumperk)
2004/10/26 - 2004/11/28   Jiří Bartůněk: Umělec je cizinec, Brno (Brno-město)
2004/11/16 - 2005/02/28   René Hábl: Obrazy, Zlín (Zlín)
2004/12/06 - 2005/01/14   Dáša Lasotová: Z papírů po otci, Ostrava (Ostrava-město)
2004/12/07 - 2005/02/26   Slezský koncept, Ostrava (Ostrava-město)
2004/12/14 - 2005/01/23   Jan Steklík, Marian Palla: Vodovodní umění, Opava (Opava)
2005/01/11 - 2005/01/30   Michal Bauer: Pohyb a nehybnost, Brno (Brno-město)
2005/01/24 - 2005/03/25   Zdeněk Halla: Koláže, Brno (Brno-město)
2005/02/01 - 2005/02/25   Avance - Retard, Brno (Brno-město)
2005/02/24 - 2005/04/03   7 x HK05 (Hradec Králové), Plzeň (Plzeň-město)
2005/05/30 - 2005/06/30   František Gross: Obrazy, kresby, grafika, Brno (Brno-město)
2005/06/09 -   Ivan Krajíček Brot: Taschen, Brno (Brno-město)
2005/09/06 - 2005/09/30   Jiří Kubový: Dříve a nyní / Before and NOw, Olomouc (Olomouc)
2005/09/07 - 2005/09/30   Simona Smrčková, Brno (Brno-město)
2005/11/09 - 2005/12/09   Petr Nejedlý: Limity III/05: Kresba, malba, Brno (Brno-město)
2006/01/11 - 2006/02/23   Eva Prokopcová: Obrazy, kresby, David Bartoň: Obrazy, Třebíč (Třebíč)
2006/01/18 - 2006/03/19   Kamil Mikel: Obrazy, Hodonín (Hodonín)
2006/01/20 - 2006/05/30   Ladislav Daněk: Rýsované kresby, Zlín (Zlín)
2006/01/25 - 2006/02/24   Michal Bauer: Struktury, Brno (Brno-město)
2006/02/02 - 2006/03/31   Pavel Rudolf: Výběr z díla, Brno (Brno-město)
2006/03/01 - 2006/03/30   Zdeněk Šplíchal: Staří mistři, Třebíč (Třebíč)
2006/03/06 -   Výstava obrazů Lindy Pelclové, Olomouc (Olomouc)
2006/03/08 -   Ladislav Novák: Kolekce obrazů z let 1970 - 1990, Třebíč (Třebíč)
2006/04/05 - 2006/05/12   Blažej Baláž: Treptomachia.sk, Brno (Brno-město)
2006/04/12 - 2006/05/12   Radoslav Zrubec: Ever Whatever, Brno (Brno-město)
2006/05/24 - 2006/06/25   Václav Stratil: Šlovo, Kuřim (Brno-venkov)
2006/05/30 - 2006/06/30   Nikos Armutidis, Brno (Brno-město)
2006/05/31 - 2006/07/07   Milan Bočkay: Vizuálne kalambúry a paradoxy, Ostrava (Ostrava-město)
2006/06/22 - 2006/09/04   Václav Sika: Hra a řád: Obrazy, objekty, Domažlice (Domažlice)
2006/09/10 - 2006/11/19   Milan Nestrojil, Zdeněk Štajnc: Koláže a kresby, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2006/10/11 -   Václav Malina: Konstrukce podle barev, Brno (Brno-město)
2006/10/24 - 2006/11/23   Marian Palla: Výstava (retrospektiva), Opava (Opava)
2006/11/01 - 2006/11/29   Marie Filippovová: Dopad vodopádu a stéla, Brno (Brno-město)
2006/11/07 - 2006/11/30   Plzeňská pěna / Pilsner foam, Olomouc (Olomouc)
2006/11/08 - 2006/12/08   Lubomír Přibyl: Prostorové konfigurace, Praha
2007   Václav Dosbaba, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2007/01/17 - 2007/02/28   Nikos Armutidis, Praha
2007/01/25 - 2007/02/16   Marian Palla: Výstava, Šternberk (Olomouc)
2007/02/14 - 2007/03/16   Pavel Štýbr: Kupte blbovi foťáček, on už vám ukáže, Brno (Brno-město)
2007/03/15 - 2007/04/11   Zdeněk Halla: Tak i tak, Brno (Brno-město)
2007/03/16 - 2007/04/21   Michal Bauer: Struktury / Structures, Praha
2007/05/01 - 2007/05/30   Jana Bernartová: Chyby, Brno (Brno-město)
2007/05/01 - 2007/05/30   Jana Bernatová: Chyby, Brno (Brno-město)
2007/05/02 - 2007/05/25   Petr Nejedlý: Limity / Limits, Olomouc (Olomouc)
2007/05/17 - 2007/07/04   Jan Adri Diepersloot: HMTS ( handmade thought systems), Pardubice (Pardubice)
2007/05/30 - 2007/06/20   Ladislav Jezbera: Rustic, Brno (Brno-město)
2007/07/10 - 2007/09/29   Eduard Ovčáček: Peripetie písma & znaků, Praha
2007/09/06 - 2007/10/28   Jozef Jankovič: Transformace, Plzeň (Plzeň-město)
2007/09/06 - 2007/10/28   Rudolf Fila: Přemalby, Plzeň (Plzeň-město)
2007/09/25 - 2007/10/24   Zdeněk Macháček: Kresby z cyklu Rastr, Brno (Brno-město)
2007/11/05 - 2007/11/28   Petr Kvíčala: Capo Vaticano, host: Veronika Kavanová, Brno (Brno-město)
2007/11/06 - 2007/11/30   Jiří Kovanda: Práce na papíře, Brno (Brno-město)
2007/12/01 - 2008/02/02   Bronislava Šnajdrová, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2007/12/05 - 2008/01/04   Martin Kolář: Listy, Brno (Brno-město)
2007/12/06 - 2008/01/09   Václav Sika: Hra a řád, Brno (Brno-město)
2008/01/10 - 2008/02/15   Tomáš Hlavina a Pavel Rudolf, Ostrava (Ostrava-město)
2008/02/14 - 2008/03/09   Peter Demek: Jednotlivosti, České Budějovice (České Budějovice)
2008/04/08 - 2008/05/02   Miloslav Fekar: Sochy / Sculptures, Olomouc (Olomouc)
2008/04/08 - 2008/05/02   Jan Vyleťal: Fantazie a skutečnost / Fantasy and Reality, Olomouc (Olomouc)
2008/05/01 - 2008/05/29   Bronislava Šnajdrová: Kde noc není, tam to dej, Brno (Brno-město)
2008/06/24 - 2008/08/23   Miloš Urbásek, Ostrava (Ostrava-město)
2008/09/23 - 2008/10/19   Aleš Svoboda: Rovnováhy struktur, Praha
2009/01/13 - 2009/02/06   Michal Bauer: Struktury, Brno (Brno-město)
2009/03/03 - 2009/03/26   Jaromír E. Brabenec: Pozdravy / Greetings, Olomouc (Olomouc)
2009/03/05 - 2009/04/30   Vysočinou, Plzeň (Plzeň-město)
2009/05/07 - 2009/06/25   Karel Trinkewitz: Tristium Rabí, Plzeň (Plzeň-město)
2009/05/13 - 2009/06/14   Hartmut Böhm: Wall pieces, České Budějovice (České Budějovice)
2009/08/24 - 2009/09/06   Pavel Rudolf: Partitury, Ostrava (Ostrava-město)
2009/09/01 - 2009/09/25   Jan Šerých: Paramnézie / Paramnesia, Olomouc (Olomouc)
2009/09/24 - 2009/10/13   Otakar Matušek: Miniatury, Ostrava (Ostrava-město)
2009/10/03 - 2009/11/29   Peter Lang, Klatovy (Klatovy)
2010/01/07 - 2010/01/29   Inge Kosková: Kresby / Drawings, Olomouc (Olomouc)
2010/01/07 - 2010/03/09   Inge Kosková: Srdce vidí dřív než oči, Olomouc (Olomouc)
2010/01/21 - 2010/02/19   Antonín Kanta: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
2010/01/29   Křest katalogu a DVD AIR 2010 Štefle, Česká Bříza (Plzeň-sever)
2010/03/02 - 2010/03/27   Pavel Knapek: Nádech - Výdech / Inhale - Exhale, Olomouc (Olomouc)
2010/03/06 - 2010/03/31   Jindřich Gola: Reminiscence, Rýmařov (Bruntál)
2010/03/11 - 2010/05/02   Současná slovenská geometrie 1, Plzeň (Plzeň-město)
2010/03/17 - 2010/04/10   Václav Sika: Objekty a reliéfy, Plzeň (Plzeň-město)
2010/03/25 - 2010/04/21   Pavel Korbička: Tu a tam, Valašské Meziříčí (Vsetín)
2010/04/24 - 2010/05/26   Jiří Kovanda, Blansko (Blansko)
2010/05/20 - 2010/06/19   Lawrence Weiner: Odebráno větru & Přikováno k zemi / Taken from the Wind & Bolted to the Ground, České Budějovice (České Budějovice)
2010/06/05 - 2010/06/20   Zdeněk Macháček: Noc a den, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2010/07/07 - 2010/08/31   Geometrie citlivosti, Olomouc (Olomouc)
2010/09/02 - 2010/10/31   Stanislav Kolíbal: Kresby v ploše a v prostoru / Drawings in Plane and Space, Plzeň (Plzeň-město)
2010/09/23 - 2010/10/22   Michal Bauer: Doteky / Touches, Praha
2010/10/21 - 2010/11/10   Dáša Lasotová: Haiku, Ostrava (Ostrava-město)
2011/01/06 - 2011/01/28   Zdeněk Kučera: Safety Mash, Olomouc (Olomouc)
2011/01/14 - 2011/03/27   Milan Bočkay, Bratislava (Bratislava)
2011/04/02 - 2011/04/27   Alena Foustková: Ocuď pocuď / Enough is enough, Blansko (Blansko)
2011/04/14 - 2011/06/16   Současná slovenská geometrie 2, Plzeň (Plzeň-město)
2011/05/05 - 2011/07/03   Michal Bauer: Doteky, Brno (Brno-město)
2011/09/16 - 2011/10/21   Dáša Lasotová: Lyrické koncepty (převážně akvarel), Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
2011/12/01 - 2012/02/03   Měkce, Plzeň (Plzeň-město)
2012/01/31 - 2012/02/24   Neprůbojní po dvaceti letech, Olomouc (Olomouc)
2012/02/07 - 2012/03/02   Irena Armutidisová: Fotografie, Nikos Armutidis: Sochy, Brno (Brno-město)
2012/02/18 - 2012/03/24   Pavel Maňka: Bratislavský konštruktér, Bratislava (Bratislava)
2012/02/26 - 2012/03/23   Ján Vasilko: Pětiletka, Blansko (Blansko)
2012/08/23 - 2012/10/05   Jiří Šigut: Portréty, Ostrava (Ostrava-město)
2012/09/07 - 2012/10/27   Antonín Kanta: Zastavení, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2013/06/15 - 2013/07/28   Pavel Rudolf: Obrazy, kresby, texty, Janovice nad Úhlavou (Klatovy)