František Doležal

from - to, institution, city, (notes)
1910 - 1928   Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou), Kostelec nad Orlicí (Rychnov nad Kněžnou), ()
1928 - 1928   Opočno, Opočno (Rychnov nad Kněžnou), (Zemské finanční ředitelství, pobočka, kancelářská výpomocná služba)
1929 - 1944   Zemské finanční ředitelství Praha, Praha, (29. 6. 1928 - 18. 10. 1944 - referent)
1931 - 1932   Holice, Holice (Pardubice), (Zemské finanční ředitelství, pobočka)
1932 - 1944   Zemské finanční ředitelství Praha, Praha, (ZFŘ, pobočka Bubeneč, Smíchov, Veleztržní palác, Malá Strana)
1932 - 1934   Divadlo mladých Jiřího Kupky , Praha, (výtvarná spolupráce, propagační grafik)
1934 - 1989   Praha, Praha, (ateliér, bydliště)
1934 -   Divadlo E. F. Buriana, Praha, (výtvarná spolupráce, propagační grafik)
1944 - 1945   Srb a Štys, Praha, (19. 10. 1944 - 23. 4. 1945, pomocný dělník, nasazen kvůli členswtví v odborech umělců)
1945 - 1950   Ústřední rada odborů, Praha, (23. 5. 1945 - 16. 10. 1950, vedoucí výtvarného oddělení)
1945 - 1946   Lidová kultura, časopis, , (vedoucí redaktor od č. 6, 1945 do konce roku 1945)
1946 - 1948   Národní osvobození, časopis, , (výtvarný referent)
1950 - 1967   Ministerstvo kultury a informací, Praha, (17. 10. 1950 - 30. 6. 1967, referent, vedoucí výtvarného oddělení)
1950 - 1951   Nová fotografie, časopis, _, (od července 1950 do února 1951, odpovědný redaktor)
1955 - 1989   Litoměřicko, _, ()
1956 - 1956   Paříž (Paris), Paříž (Paris), (studijní cesta)
1960 - 1989   Hlinná u Litoměřic, Hlinná (Litoměřice), (atelier, bydliště)
1960 - 1965   Svaz československých výtvarných umělců, obvodní pobočka Praha 6, Praha, (předseda)
1962 - 1972   Galerie Vincence Kramáře, Praha, (od počátku budování galerie do začátku "normalizace")
1964 - 1971   Galerie Vincence Kramáře, Praha, (zakladatel, předseda výstavní komise)
1965 - 1965   Paříž (Paris), Paříž (Paris), (studijní pobyt)
1965 - 1965   Itálie, _, (studijní pobyt)
1965 - 1965   Vídeň (Wien) , Vídeň (Wien), (studijní cesta)
1965 - 1965   Jugoslávie, _, (studijní pobyt)
1966 - 1966   Umjetnička kolonija u Počitelju, , (studijní pobyt)
1985 - 1985   Itálie, _, (studijní cesta)
1985 - 1985   Sicílie, _, (studijní cesta)