Bohumil Kafka

from - to, student, school, city
? - ?   Vrzal Josef, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Dukov Todor, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Wonka Rudolf, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Golovin Alexandr, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Chochol Adolf, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Křížek Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Urbanová Santholzerová Antonie, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Andrýsková Bačáková Riana , Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Icha Václav, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Vraná Bažantová Milada, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Grosmann Vladimír, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Sláma Josef, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Skořepa František, ,
? - ?   Suk Stanislav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Toman Ladislav, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Nováková Marie, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Suk Alois, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Kalfus Josef, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Nušl Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Stránská Vilma, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Bezděk Josef, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Dohnalová Pešanová Vlasta, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Zlatníková Marie, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Zatloukal Cyril, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Kadlec Josef, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Nejtek Václav, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Schwarz Josef, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Jahoda Bohuš (Bohumil), Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Michálek Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
1912 - 1919   Brychta Jaroslav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1914 - 1918   Stefan Bedřich, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1918 - 1922   Fiala Josef, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1919 - 1925   Zaorálková Procházková Hedvika, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1919 - 1926   Makovský Vincenc, Akademie výtvarných umění, Praha
1919 - 1927   Svolinská Marie, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1920 - 1924   Kesl Miloš, Střední uměleckoprůmyslová škola v Praze (Vyšší škola uměleckoprůmyslová), Praha
1921 -   Bíroš Stanislav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1921 - 1922   Svolinský Karel, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1922 - 1925   Hořava František, Akademie výtvarných umění, Praha
1922 - 1926   Kubíček Emil, Akademie výtvarných umění, Praha
1924 - 1929   Wagnerová Kulhánková Marie, Akademie výtvarných umění, Praha
1924 - 1929   Drábek Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
1925 -   Dvořák Zdeněk, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1925 - 1928   Lenhart Karel, Akademie výtvarných umění, Praha
1925 - 1928   Mikšíček Jaroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1925 - 1929   Zvěřina Bohumil, Akademie výtvarných umění, Praha
1925 - 1930   Vítek Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
1925 - 1931   Markup Václav, Akademie výtvarných umění, Praha
1925 - 1933   Kavan Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
1926 - 1927   Langenberger Alois, Akademie výtvarných umění, Praha
1926 - 1931   Soukup Jindřich, Akademie výtvarných umění, Praha
1927 - 1931   Otáhal Karel, Akademie výtvarných umění, Praha
1927 - 1931   Kmínek Vojtěch, Akademie výtvarných umění, Praha
1927 - 1932   Schiller Bedřich, Akademie výtvarných umění, Praha
1927 - 1932   Sláma Josef, Akademie výtvarných umění, Praha
1928 - 1930   Hořínek Vojtěch, Akademie výtvarných umění, Praha
1928 - 1930   Svačina Václav, Akademie výtvarných umění, Praha
1928 - 1930   Ostaškin Nikolaj, Akademie výtvarných umění, Praha
1928 - 1933   Bartoš Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
1928 - 1933   Novotná Libuše, Akademie výtvarných umění, Praha
1928 - 1934   Zelený Jaroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1928 - 1934   Formánek Josef, Akademie výtvarných umění, Praha
1928 - 1935   Přerovský Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
1929 - 1930   Antošová Irena, Akademie výtvarných umění, Praha
1929 - 1934   Navrátil Vladimír, Akademie výtvarných umění, Praha
1929 - 1936   Semrád Rudolf, Akademie výtvarných umění, Praha
1930 - 1933   Weimann Josef, Akademie výtvarných umění, Praha
1930 - 1934   Šmolka Kurt, Akademie výtvarných umění, Praha
1931 - 1935   Stejskal Mirko, Akademie výtvarných umění, Praha
1931 - 1935   Velan Leopold, Akademie výtvarných umění, Praha
1931 - 1936   Šorm František, Akademie výtvarných umění, Praha
1931 - 1937   Archalous František, Akademie výtvarných umění, Praha
1932 - 1936   Riedlová Greta, ,
1933 - 1937   Gibala František (Fraňo), Akademie výtvarných umění, Praha
1934 - 1938   Marek Jiří, Akademie výtvarných umění, Praha
1934 - 1938   Antek Jožka, Akademie výtvarných umění, Praha
1934 - 1938   Čičátka Otakar, Akademie výtvarných umění, Praha
1934 - 1938   Hnízdo Vladimír, Akademie výtvarných umění, Praha
1934 - 1938   Schenk František, Akademie výtvarných umění, Praha
1934 - 1939   Šenk František, Akademie výtvarných umění, Praha
1935 - 1936   Bartoš František, Akademie výtvarných umění, Praha
1935 - 1939   Bartoš František, Akademie výtvarných umění, Praha
1935 - 1939   Sopr Alois, Akademie výtvarných umění, Praha
1935 - 1939   Širůček Antonín, Akademie výtvarných umění, Praha
1936 - 1939   Petrašovič František, Akademie výtvarných umění, Praha
1936 - 1939   Šlezinger Jaroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1937 - 1945   Švec Jaroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1939 - 1939   Pollák Ladislav, Akademie výtvarných umění, Praha
1939 - 1947   Láska Miloš, Akademie výtvarných umění, Praha