Josef Mařatka

from - to, student, school, city
? - ?   Červ Jan, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Neužil Bedřich, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Urbanová Santholzerová Antonie, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Salay Gejza, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Kahaj Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Šmíd Josef, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Svobodová Beránková Pavla, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Christ Leopold, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Eliáš Jiří, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Pavlík Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Vítek Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Ihriský Vojtech, ,
? - ?   Tacheciová Julie, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Dlabola Karel, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Štefunko Fraňo, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Fuchsová Zdenka, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Šimon Bedřich, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Horová Kováčiková Julie, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Jahoda Bohuš (Bohumil), Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Bottka Julius, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Jiřikovský Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Nušl Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Simota Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1918 - 1925   Marešová Marie, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1919 - 1922   Lobkowiczová Christina, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1919 - 1924   Kybal Antonín, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1919 - 1925   Nejtek Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1919 - 1925   Zaorálková Procházková Hedvika, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1919 - 1925   Paleček Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1919 - 1927   Svolinská Marie, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1920 - 1924   Kesl Miloš, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1920 - 1925   Lenhart Karel, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1920 - 1926   Šebek Jiří, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1921 -   Bíroš Stanislav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1921 - 1922   Mandičová Jelena, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1921 - 1924   Klimeš František (Franta), Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1921 - 1925   Markup Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1921 - 1927   Knaifl František, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1922 - 1924   Kučerová-Záveská Hana, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1922 - 1925   Hořava František, Akademie výtvarných umění, Praha
1922 - 1926   Majerský Ladislav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1923 - 1927   Havel Vincenc, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1924 - 1927   Kmínek Vojtěch, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1924 - 1927   Otáhal Karel, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1924 - 1928   Koukolíček Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1924 - 1929   Kohlová Anna, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1924 - 1931   Jaška Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1924 - 1931   Hásek Alois, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1925 -   Dvořák Zdeněk, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1925 - 1928   Hořínek Vojtěch, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1925 - 1928   Vlodek Ladislav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1925 - 1929   Zvěřina Bohumil, Akademie výtvarných umění, Praha
1925 - 1931   Markup Václav, Akademie výtvarných umění, Praha
1925 - 1932   Ducháček Jiří, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1926 - 1929   Ivanský Antonín, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1926 - 1929   Šmídra Jaroslav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1926 - 1929   Formánek Josef, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1926 - 1932   Bartoňková Drábková Marie, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1927 - 1934   Černý Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1928 - 1934   Jícha Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1929 - 1933   Lukeš Jaroslav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1929 - 1934   Faltejsek Ladislav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1930 - 1934   Hnízdo Vladimír, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1930 - 1936   Hornák Rudolf, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1932 - 1936   Ivanský Antonín, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1932 - 1937   Volf Ludvík, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1933 - 1939   Šimek Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1934 - 1937   Štábla Ferdinand, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1934 - 1939   Michálek Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1934 - 1939   Martínek Josef, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1934 - 1941   Lahoda František, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1935 - 1936   Kovanič Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1938 - 1943   Lugs Theodor, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha