Fedor Kriška

date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1965/05 - 1965/06   Albín Brunovský: Grafika, Bratislava (Bratislava)
1965/09 - 1965/10   Milan Paštéka: Obrazy, Bratislava (Bratislava)
1966/09 - 1966/10   Milan Laluha: Obrazy a kresby, Bratislava (Bratislava)
1967/04/30 - 1967/06/04   Anton Čutek: Sochy, Bratislava (Bratislava)
1968/01/20 - 1968/02/18   Alojz Klimo: Obrazy, Bratislava (Bratislava)
1968/03/30 - 1968/05/05   Rudolf Krivoš: Obrazy, Bratislava (Bratislava)
1969/05 - 1969/06   Milan Laluha: Kresby, Bratislava (Bratislava)
1969/12/19 - 1970/01/25   Viera Žilinčanová, Bratislava (Bratislava)
1970/01/30 - 1970/03/08   Alexander Ilečko: Sochy, kresby, keramika, Bratislava (Bratislava)
1970/04/17 - 1970/05/17   Alexander Eckerdt, Bratislava (Bratislava)
1972/04/07 - 1972/05   František Studený: Z tvorby 1938/48, Bratislava (Bratislava)
1973/02/27 - 1973/03/28   Ján Želibský: Z mojej tvorby, Bratislava (Bratislava)
1973/05/24 - 1973/06/24   Jozef Šturdík: Verše na palete, Bratislava (Bratislava)
1973/07   Jozef Šturdík: Verše na palete, Varšava (Warszawa)
1974/04/05 - 1974/05/12   Martin Tvrdoň: Slovenská krajina /1964-74/, Bratislava (Bratislava)
1975/12 - 1976/01   Július Barta, Alexander Szabó: Obrazy, Bratislava (Bratislava)
1976/05/14 - 1976/06/13   Jozef Šturdík - Obrazy, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1976/05/20 - 1976/06   Michal Jakabčic: Obrazy, Bratislava (Bratislava)
1976/11 - 1976/12   Martin Tvrdoň: Rok pri Dunaji, Bratislava (Bratislava)
1977/05/19 - 1977/06/27   Michal Jakabčic: Obrazy, Žilina (Žilina)
1978/01/12 - 1978/02   Julián Filo: Obrazy 1972 - 77, Bratislava (Bratislava)
1978/10 - 1978/11   Ondrej Zimka: Letecký deň, Bratislava (Bratislava)
1979/11 - 1979/12   Ladislav Gandl: Výber z komornej tvorby, Bratislava (Bratislava)
1980/02/26 - 1980/03/31   Ladislav Gandl - Z komornej tvorby, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1981/09 - 1981/10   Ondrej Zimka - Objavenie Atlantídy, Bratislava (Bratislava)
1981/12   Alexander Ilečko: Portréty, Bratislava (Bratislava)
1983/06/21 - 1983/07/18   Rudolf Krivoš: Obrazy, Bratislava (Bratislava)
1983/12/09 - 1984/02/10   Albín Brunovský: Grafika, Žilina (Žilina)
1985/03/21 - 1985/05/19   František Studený, Bratislava (Bratislava)
1985/11/15 - 1986/01   Albín Brunovský, Bratislava (Bratislava)
1986/02/27 -   Kveta Gandlová: Malá jubilejná, Bratislava (Bratislava)
1986/05 - 1986/06   Dušan Junek: Plagát projekt, Bratislava (Bratislava)
1986/09/30 - 1986/11/16   Albín Brunovský: Obrazy, grafika, ilustrace, Praha
1987/03/18 - 1987/04/26   Dušan Junek: Plagát - Projekt 2, Žilina (Žilina)
1987/06/03 - 1987/06/19   Alexander Ilečko: Sochy, Bratislava (Bratislava)
1987/10/15 - 1987/11   Ondrej Zimka: Správa z krajiny OZ, Bratislava (Bratislava)
1987/12 - 1988/01   Ondrej Zimka: Správa z krajiny OZ, Oščadnica
1988/03/20 - 1988/04/17   Ondrej Zimka: Zpráva z krajiny OZ, Vsetín (Vsetín)
1988/04/21 - 1988/05   Ondrej Zimka: Správa z krajiny OZ, Dolný Kubín (Dolný Kubín)
1988/05/11 - 1988/06   Nikolaj Feďkovič: Obrazy s príbehmi, Bratislava (Bratislava)
1988/06/09 - 1988/07/31   Vladimír Kompánek, Bratislava (Bratislava)
1988/07/21 - 1988/08/28   Ondrej Zimka: Zpráva z krajiny OZ, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
1988/12   Blanka Votavová: Farebné lepty, Bratislava (Bratislava)
1989/06 - 1989/10   Albín Brunovský, Bratislava (Bratislava)
1990/02 - 1990/03   Julián Filo, Bratislava (Bratislava)
1990/05 - 1990/07   Jubilanti 90, Bratislava (Bratislava)
1990/10/16 - 1990/11   Jozef Jankovič: 1960 - 1990, Bratislava (Bratislava)
1992 - 19992/10/04   Rozpamätovanie 3 Slovenské výtvarné umenie 1954-57 zo zbierok Galérie mesta Bratislavy a Oravskej galérie v Dolnom Kubíne, Bratislava (Bratislava)
1993/03   Pavel Kastl: Podoby, Bratislava (Bratislava)
1994/12 - 1995/01   Eduard Antal: Biele na bielom, Bratislava (Bratislava)
1995/03/10 - 1995/04/23   Veruna Melčáková - Juneková: Odkrývanie / Uncovering, Košice (Košice)
1995/11 - 1996/02   Rozpamätávanie 6 - Slovenské výtvarné umenie 1970-1974, Bratislava (Bratislava)
1995/12/07 -   Nikolaj Feďkovič: Labyrint sveta a raj srdca, Bratislava (Bratislava)
1998/06/05 -   Svet Dušana Kállaya, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1999/03/25 - 1999/05/02   Jozef Srna, Bratislava (Bratislava)
2000/10/05 -   Jiří chmelář: Vrstvy, Bratislava (Bratislava)
2003/06/19 - 2003/08/31   Ján Ťapák: Sochy, Dolný Kubín (Dolný Kubín)
2003/09 -2003/10   Jan Trojan: Cestami ilustrácie, Bratislava (Bratislava)
2003/09/09 - 2003/11/09   Agneša Sigetová: Dvadsať rokov na šikmej ploche, Bratislava (Bratislava)
2004   Miroslav Cipár, Bratislava (Bratislava)
2006/12/07 -   Klára Bočkayová, Milan Bočkay: Podobne a rozdielne, Martin (Martin)