III. středoevropské bienále kresby Plzeň 2002

type: kolektivní
place of exhibition: Plzeň (Plzeň-město)
date of exhibition: 2002/10/24 - 2002/11/17
event time (catalogue): 2002/10/24 - 2002/11/17

III. středoevropské bienále kresby Plzeň 2002

person   born
Alexandrov Genadij   6. 9. 1949    
Bächer Viktor   28. 8. 1933    
Bardócz Lajos   24. 10. 1936    
Behla Renate   31. 10. 1944    
Bejlovec Radim   26. 5. 1974    
Bénes József   8. 10. 1938    
Bombsch Reinhard   1. 1. 1955    
Borovský Bořivoj   19. 7. 1933    
Bouvier Ausländer Sophie   1970    
Brožová Kadlecová Blanka   3. 1. 1971    
Brtna Ivan   28. 3. 1948    
Bucher Franz   15. 1. 1940    
Bucher Karin   29. 5. 1940    
Butak András   3. 9. 1948    
Demattio Bruno   15. 5. 1938    
Feuz Barbara   28. 8. 1963    
Filippovová Marie   26. 7. 1938    
Frelih Črtomír   20. 8. 1960    
Hajnal Michal   2. 8. 1935    
Hamža Jaroslav   21. 6. 1956    
Hietkamp Klaus   20. 11. 1939    
Hodný Ladislav   14. 2. 1943    
Houška Vladimír   15. 11. 1944    
Huzjan Zdenko   13. 9. 1948    
Janova Dagmar   21. 5. 1960    
Javorský Tomáš   30. 5. 1976    
Jergušová Vydarená Lýdia   20. 7. 1940    
Jovián György   27. 12. 1951    
Jun Jiří   10. 1. 1942    
Kiess Maria   7. 1. 1949    
Kjulleněnová Dvořáková Kremláčková Božena   11. 11. 1944    
Kleinlein Norbert   21. 4. 1945    
Komárek Vladimír   10. 8. 1928    
Komar-Zmyślony Dorota   4. 6. 1956    
Kovacs Peter   5. 8. 1955    
Kračmar Alois   21. 4. 1943    
Králová Markéta   14. 10. 1952    
Krumphanzl Jan   1. 6. 1976    
Kříž Ivan   30. 11. 1941    
Kubíček Karel   5. 11. 1960    
Kubíková Marcela   18. 6. 1962    
Kutková Milena   11. 8. 1961    
Kuxová Markéta   15. 7. 1950    
Lehmann Otto   17. 6. 1943    
Lindern Helga von   12. 12. 1931    
Łukaszczyk Tomasz   1975    
Madácsy István   2. 8. 1965    
Makiel Hędrzak Marlena   8. 11. 1968    
Malina Miroslav   25. 4. 1956    
Michalec Pavel   5. 4. 1944    
Michálek Miloš   26. 5. 1949    
Nejedlý Petr   2. 5. 1944    
Nováková Varmužová Gabriela   13. 4. 1964    
Olesiak Wojciech   21. 5. 1953    
Pál Csaba   5. 6. 1967    
Pošvic Miroslav   25. 12. 1959    
Richter Werner   30. 6. 1958    
Rüberg Birgit   29. 6. 1957    
Schmidt Stefan   27. 8. 1958    
Sika Václav   19. 4. 1955    
Sláma Miloš   2. 6. 1965    
Slavík Josef   17. 2. 1940    
Sóváradi Valéria   16. 3. 1950    
Stolle Reimund   3. 11. 1958    
Szalai Daniel   24. 3. 1968    
Szczepański Władysław   18. 7. 1951    
Szyszlak Niewiadomska Renata   1974    
Šafránek Jan   11. 4. 1947    
Ševčík Miloš   27. 6. 1939    
Štěpán Petr   17. 4. 1953    
Štolfa Miroslav   11. 8. 1930    
Tichý Jan   11. 2. 1962    
Tománek Zdeněk   15. 1. 1958    
Tomík František   30. 6. 1955    
Uždilová Bedřiška   19. 12. 1954    
Vacek Ludvík   29. 7. 1951    
Vala Ivan   3. 2. 1964    
Vančura Jan   3. 4. 1940    
Varmuža Vratislav   13. 1. 1934    
Vass Mathis   30. 4. 1971    
Vendová Helena   8. 8. 1963    
Villalobos-Popović Zoja   4. 3. 1948    
Vlach Jiří   4. 2. 1954    
Voves Jiří   4. 1. 1945    
Warchol Pawel   20. 5. 1958    
Zahálka Miroslav   24. 9. 1973    
Zapletal Jaroslav   16. 9. 1937    
Zeitler Christian   1960    
Ženatá Kamila   26. 12. 1953    

III. středoevropské bienále kresby Plzeň 2002

institution, city, address
Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti, Plzeň (Plzeň-město), _
Západočeská galerie v Plzni, Plzeň (Plzeň-město), Pražská 13

III. středoevropské bienále kresby Plzeň 2002

person   born
Neumannová Eva   23. 12. 1953    

III. středoevropské bienále kresby Plzeň 2002

katalog kolektivní
  published   title (subtitle)
  2002   III. středoevropské bienále kresby Plzeň 2002 / The Third Central European Biennial of Drawing Pilsen 2002
informační leták / informace kolektivní
  published   title (subtitle)
  2002   Středoevropské bienále kresby Plzeň / The Third Central European Biennial of Drawing Pilsen