malířství

malířství

person   born
???    
???    
???    
???    
???    
???    
???    
???    
???    
Acontz Nutzi   1894
Adam Albrecht   16. 4. 1786
Adam - malíř z Chrudimi    
Adam - malíř z Jindřichova Hradce    
Adamec Ferdinand   14. 5. 1912
Adamec Zdeněk   9. 2. 1934
Adámek Antonín   9. 5. 1896
Adámek Bohuslav   4. 4. 1890
Adámek Ferdinand   24. 2. 1896
Adamíček Josef   3. 1. 1904
Adámková Marie   28. 3. 1938
Adler Max    
Aertsen Pieter   1508
Achzehen Bartoloměj    
Albrecht Jan    
Aleksić Nikola   1815
Alexander Josef    
Allij Klaudius   1671
Alsterová Zdeňka   6. 12. 1897
Alt Oldřich    
Alten-Allen Folpert   1635
Altmann Karel    
Altmann Matyáš Frant.   1690
Alvín Karel   22. 1. 1901
Ambrosi František   1799
Ambrož    
Ambrož František de Paula    
Ámos Imre   1907
Anděl Václav   28. 9. 1936
Anderle Antonín    
Anderlitscheková Marta   2. 6. 1926
Anders Jan   1707
Andreides Amand   22. 2. 1700
Andres    
Andres Bohumil   30. 6. 1917
Andrisková Hana    
Andršt Ondřej    
Angelico Alexandr    
Angyal Alexandr    
Anneis Jan    
Anneis Petr    
Ante   18. 8. 1951
Antoni Leopold    
Antoš Jan    
Apfel Otto   27. 9. 1906
Appelt Jan   1810
Arbes Josef   1805
Arent Matěj    
Arkeles Šimon   18. 3. 1803
Arnold František    
Arnold Vavřinec    
Assam Petr    
Astl Leopold    
Auersbach Gottfried    
Auinger Antonín    
Aupitz Bohumil   10. 11. 1881
Auštěcká Marie   14. 3. 1898
Auštěcký Josef   17. 5. 1827
Avramović Dimitrij   1815
Axmanová Lenka    
Babinec Karel   1. 7. 1922
Backer Frans    
Backerová Harrieta   21. 1. 1845
Bače Jaromír   12. 9. 1933
Bačinský    
Bachoríková Zuzana   25. 9. 1961
Baláč Robert   17. 11. 1914
Balasa Sabin   1932
Balbin Filip z Vorličné    
Balbín Jan z Vorličné    
Balthauser   1758
Balzer Alois   31. 5. 1795
Banaurek Martin    
Baran Otto    
Bardonek Miroslav    
Bardt Josef    
Barnáš    
Baron Antonín   1712
Bártek Vlastimil   11. 4. 1941
Bartók Juraj   24. 8. 1942
Bartoník Oldřich   12. 12. 1902
Bartoš Zbyněk   26. 3. 1923
Bartoš (Bartoloměj)    
Bartová Zuzana   2. 2. 1955
Basika Ferdinand    
Basile Gennaro   1722
Baša Bohuslav   12. 2. 1887
Baštecký Jan    
Baštecký z Kostenic Burian    
Batlovský A.    
Bauer Bernard   30. 1. 1816
Bauer Hubert   31. 12. 1905
Bauer Jan   1680
Bauch Jan   19. 9. 1891
Baum Paul   22. 9. 1859
Baümlová Paulina    
Baumruk Emanuel   1812
Baur Karel    
Bauwerth Jan    
Bavon Antonín    
Bayer Benno    
Bayerl Josef    
Bazika Jan    
Bažant K.    
Bažant Pavel    
Bažík Ferdinand    
Bebutová Marie   26. 3. 1900
Beck Antonín   7. 4. 1810
Becker Lisa   1971
Beckert E.    
Beckl František   1804
Bečvář Matouš    
Bednář Jaroslav   10. 12. 1896
Beer Karel   11. 3. 1862
Begvalik Ignác    
Běhavý Antonín   17. 6. 1811
Behenský Josef    
Bechník Theodor   1. 5. 1914
Beisch Josef    
Beitler Jean    
Beittler J.    
Belányi Viktor   5. 10. 1877
Belga Jindřich    
Bělíková Anna   23. 3. 1910
Bělohlávek Josef   16. 12. 1830
Bělohlávek Michal   28. 9. 1841
Bendl Čeněk    
Bendl Josef   7. 9. 1921
Bendová Zdeňka   1. 12. 1897
Benell Karel    
Beneš Bohuslav   1853
Beneš Josef   15. 5. 1879
Beneš Rudolf   27. 3. 1890
Beňuška Peter   8. 7. 1951
Beran Rudolf   18. 3. 1882
Beranová Tamara   2. 3. 1937
Bergel Jan   1718
Berger Petr   29. 9. 1698
Bergmann František   10. 10. 1760
Bergthaler Julius   1845
Berchtold Bartoloměj    
Bernard Leone    
Bernart Vilém    
Bernášková Miroslava   22. 9. 1913
Bernel Jan   1731
Bernhart Rudolf   16. 3. 1895
Bernhein Otakar   5. 1. 1887
Berschiller Baltazar   1631
Bett Ignác   1877
Bezold Krištov    
Biderman František    
Biebl Jan    
Bies Rudolf    
Bihari Sándor   1856
Bílek Adam    
Bílek Cyprián    
Bílek Jan   1867
Bílek Pavel   1584
Bíleková Ingrid   4. 5. 1959
Bilina Petr   10. 5. 1956
Bilský Adam    
Bílý Jan   1724
Bílý Miloš   17. 2. 1906
Bindelesová Adéla   3. 6. 1870
Binevičová Marie   4. 7. 1928
Bings Karel    
Birno Tobiáš   1703
Bitman Jan    
Bittner Čeněk    
Blagien Jakub    
Bláha Josef    
Blahout Miloslav   10. 8. 1947
Blažejová Blanka   21. 2. 1944
Blažek František    
Blažek Josef   21. 10. 1837
Blažek Miroslav   7. 3. 1948
Blažek ze Srbče    
Blendea Constantin   1929
Bleselius Jakub    
Bloński Tadeusz   27. 10. 1947
Bodecken Jan    
Bodenbach Kristian    
Bogdány Bohumír   11. 6. 1710
Bogdány Jakub   1660
Boháč Emanuel   23. 3. 1867
Bohdalová Hana   27. 6. 1927
Bohdanecký Jiří   13. 6. 1943
Böhm Jakub    
Böhm Jindřich   14. 7. 1839
Böhm Jindřich    
Böhmischbruder František    
Böhmová (Boemm) Rita   1868
Bohuchval Vavřinec    
Bohuněk Rudolf   30. 8. 1875
Bochenek Jan   2. 5. 1831
Bolognini Bartoloměj    
Boman Pavel    
Bonat Jan    
Borecký Vojtech   14. 11. 1910
Boreček Roman   23. 8. 1949
Borghesi Jan    
Börner Karel František   1812
Borovička Antonín   23. 10. 1890
Borsos József   1821
Bořík Karel   6. 1. 1891
Bose Nandalal   3. 12. 1882
Bošinský Tomáš    
Boška Jan   10. 5. 1854
Boubín Toňátko Antonín   13. 10. 1903
Boučková Karolina    
Bouda Karel   15. 2. 1910
Bouchnerová Věra   17. 6. 1914
Boušek Václav   9. 9. 1864
Boušek Vladimír   22. 11. 1890
Božetěch    
Božetěch K.   1817
Brabenec Antonín   9. 6. 1881
Bradáčová Pavla   21. 3. 1910
Bradáčová Slavomila   30. 7. 1905
Bradatý Jan    
Bradková Ludmila   3. 3. 1880
Brandejs Karel   29. 9. 1905
Brandelinský Ignác    
Brandl Maxmilian   1694
Brandt Jan    
Brandt Vladimír   10. 9. 1874
Brandysová Arna   12. 1. 1887
Braniš Prokop   23. 6. 1892
Braun Ondřej   27. 2. 1811
Braun Samuel    
Braütigam Josef    
Brázda Adolf   17. 6. 1875
Brdička    
Brečka Ivan   18. 9. 1940
Breda George van   1. 1. 1661
Bretschneider Vladimír   9. 3. 1886
Breyer František    
Bridling Ignác    
Brikcius Karel   21. 12. 1896
Brinke Jan    
Britsch Václav    
Britz Abraham    
Britz Václav   1680
Brněnský    
Brodowski Antoni   26. 12. 1784
Brokov Antonín   26. 1. 1693
Bronec František   25. 1. 1913
Broxa František    
Brož František   9. 11. 1902
Brož Karel   1834
Brož Leo   1. 10. 1891
Brožík Jaroslav    
Brtinický Jiří   7. 1. 1948
Brückner Kristián   1. 11. 1824
Bruncvík Jan    
Brunelli Jan   1723
Brunetti August   1839
Brunner Jan   1665
Bruynel Jan   9. 11. 1679
Brybeš Jan    
Brýdl Rudolf   6. 4. 1860
Brzotický Adolf   18. 2. 1888
Bržezinskij Eugenij   21. 2. 1904
Březáková Irena   7. 5. 1954
Březina František    
Březina Jan   28. 3. 1899
Březina Vít    
Břežný František   1892
Břežný Ludevít   17. 7. 1917
Bříšková Danuše   31. 5. 1931
Bubák Josef   23. 11. 1793
Bublák Tomáš    
Bublík Miloslav   31. 9. 1889
Buček Hynek    
Budínský Zdeněk   18. 7. 1921
Budissius    
Buchar Ladislav    
Buchta Anthony   13. 6. 1898
Bukač Pavel   21. 8. 1971
Bukovský Bohumil   19. 11. 1947
Bulva Miloslav   22. 12. 1932
Bunhagen Ferdinand   1688
Burde Karel   20. 12. 1828
Burde Vilém   1807
Bureš František   18. 6. 1884
Bureš Jan   16. 4. 1912
Burger Jan    
Burghart Heřman   7. 4. 1834
Burian    
Burian    
Burian František   1782
Buriánek Oldřich   28. 11. 1904
Buřival Augustin   20. 7. 1889
Bušek Karel   24. 2. 1859
Buttler Ondřej    
Bystřický Jakub    
Cabrnoch Jiří   2. 3. 1953
Caha Viktor   13. 1. 1888
Cajo František   20. 7. 1654
Callot Jan   1673
Camphuysen Govert   1624
Camphuysen Rafael   1598
Carl Jan    
Carmine Bedřich   13. 7. 1888
Caroe Ambrosio    
Carolini    
Carolsfeld Julius   26. 3. 1794
Cassinis Max    
Catargi H.   1894
Cattani Stefano    
Catul Bogdan   1897
Cavali H.    
Cechlová Dafina   27. 1. 1954
Ceinitz Ignác    
Cereghetti Antonín    
Cereghetti Josef   11. 3. 1722
Cerhová Anna    
Cerny Charles   12. 8. 1892
Cesskol Bohumil    
Cibulková Libuše   4. 6. 1920
Ciburský Adam    
Cihlář Petr    
Cikánková Marta   20. 7. 1942
Cilievici Marius   1930
Cinkl Václav    
Císař Ladislav   15. 3. 1901
Císařovský Antonín    
Císlerová Helena   6. 5. 1909
Citerák Ludvík    
Classen Antonio    
Clo Magister    
Cobalt František   1680
Cocl J.R.    
Cokev Christo   1847
Coldeve Ludvík   1820
Coletti Basilio    
Columbus Dominik    
Conte Jan    
Copp    
Cordus August    
Courant Jan    
Covaliu Bradut   1924
Crabat    
Creditsch    
Crhová Elena   6. 6. 1933
Crodel Jan    
Cromer Josef    
Csánková Elsa    
Csech (Cseh) Ľudevit   11. 7. 1888
Csemiczký Ladislav   1909
Cubr Simeon    
Culek Jindřich   12. 7. 1954
Curius Daniel    
Curta Girolamo    
Curta Josef    
Cuřín Vladislav   2. 6. 1881
Cvekl Josef   25. 7. 1903
Cvětkov Petr   29. 8. 1923
Cwengroš Prokop    
Cyprian Adam    
Czak Karol    
Czernocky Arnošt   7. 7. 1869
Czrlík Tomáš    
Czrný Jan    
Czuppick    
Czurik Jan    
Czymer Martin    
Čaban Josef   8. 12. 1950
Čančík Miroslav   26. 3. 1907
Čáp Bořivoj   25. 9. 1907
Čapek Rudolf   1871
Čáslavský Jiří    
Čebis Martin   2. 4. 1957
Čech Antonín   28. 11. 1930
Čech František    
Čech Jiří   25. 1. 1954
Čecháčková Milada   1921
Čechová Jana   1. 12. 1943
Čechyn Václav    
Čeněk František   17. 12. 1792
Čeněk Jan   18. 9. 1751
Čepeláková Věra   17. 6. 1917
Čepelková Věra   17. 6. 1917
Čepiššák Hubert   13. 5. 1945
Čerkašin Alexander   30. 8. 1897
Čermák    
Čermák Jan   1791
Čermák Jan   10. 4. 1857
Čermák Leopold   1785
Čermák Rudolf   10. 12. 1883
Čermák Václav    
Černá Zdeňka   1875
Černínová Františka    
Černošek František   3. 2. 1953
Černoušek Antonín   6. 6. 1906
Černovský Vlastimil   7. 10. 1934
Černý Gabriel    
Černý Jaromír   9. 12. 1882
Černý Josef    
Černý Josef    
Černý Ota   4. 8. 1896
Černý Stanislav   27. 3. 1901
Černý Václav   7. 7. 1865
Černý Václav   24. 1. 1885
Červenka Antonín   11. 2. 1931
Červenková Marie   1895
Červinka Ladislav   9. 7. 1952
Česák Ladislav   14. 9. 1916
Češková Veronika   3. 7. 1981
Čeyc    
Čihák Karel   4. 11. 1891
Čiubr Václav    
Čížek Jaroslav   1890
Čížek Nikodem    
Čulík Pavel    
Čutka   1811
D.A.V.   5. 2. 1969
Dačický Jan   1608
Dallošová Zuzana   28. 5. 1949
Dančov Gregory   1846
Daněk Viktor   20. 2. 1907
Danie Konstantin   1789
Daniel z Rakovníka    
Darascu Nicolae   1883
David    
David Josef   1804
de Mus Prosper    
de Verle Jindřich    
Dědičová Irena   12. 2. 1951
Delevová Inka   17. 1. 1948
Demeter František   28. 12. 1948
Denth Leonhard    
Depauly    
Derevenec Igor   12. 2. 1974
Dětřich    
Devoti    
Deyssinger Johann   1701
d'Hardiviller Charles   1795
Dicestello    
Dickl Josef    
Dietz Ludvík (Louis)   1868
Dietz Ondřej    
Dlouhý Benno   21. 3. 1893
Dlouhý Václav   10. 7. 1905
Dlouhý W.    
Doboš Ján   8. 7. 1934
Dobrovolský Jaroslav   5. 10. 1895
Dobš Karel    
Dodek Eugen   22. 2. 1892
Dokoupilová Milada   3. 2. 1891
Dolejška Miroslav   14. 2. 1894
Doležal Bohuslav   14. 5. 1964
Doležal Vladimír   28. 6. 1911
Doležalová Viktorie   9. 1. 1897
Dolínková Miroslava   22. 9. 1913
Domes Karel   6. 11. 1911
Donat Julius   1805
Donát Jan   24. 4. 1849
Donecker Renate   1935
Dont Jan   1789
Dorazilová Matylda   18. 1. 1921
Dorn Matěj    
Dornhaus Antonín   25. 10. 1829
Dorville Noël   1874
Dospevski Stanislav   1823
Dospíva Lumír   1946
Dostál Jindřich   6. 1. 1904
Dostálková M.    
Dostalová Marie   15. 7. 1877
Dostálová Dagmar   1. 1. 1958
Doubek Jan   29. 3. 1873
Doubková Dagmar   13. 10. 1948
Drab Bohumír    
Dráb Petr   15. 11. 1881
Drábek F.   5. 5. 1908
Dragut Gabriela   1935
Drahovzal Jaroslav   12. 5. 1893
Drástník Beneš    
Dravecký Gabriel    
Drozda Zbyněk   12. 12. 1958
Drschko Jan    
Drtina Jan    
Držkovic Eduard   13. 6. 1892
Dřevikovský Eduard   1818
Dudárek Bohumil   9. 4. 1894
Dudáš Damián   10. 10. 1973
Duchek    
Duchna Karel   14. 8. 1903
Duchoň Emanuel   11. 11. 1902
Dukov Todor   11. 12. 1912
Ďurkovitš František   28. 3. 1876
Durst Ignác   12. 12. 1814
Dušková Karla   3. 5. 1926
Dutilleux Constant   5. 10. 1807
Duží Jiří   2. 4. 1935
Dvorecký Bohumír    
Eichlerová Ludmila   20. 9. 1897
Ekart Augustin   25. 1. 1879
Engelhardt Gottlob   18. 12. 1812
Erdélyi Jan   25. 2. 1902
Erhardt Vilém   8. 5. 1815
Ernst Franz   30. 11. 1880
Eyck Hubert van   1390
Faktorová Vlasta   10. 5. 1932
Falešníková Rozália ( Rozka )   23. 2. 1900
Fanti Vinzenz   6. 4. 1719
Farský Oldřich   5. 1. 1860
Fasani Antoine    
Federhans František    
Fialová Marie   10. 7. 1860
Fiebich Jan    
Filip Jaroslav   19. 4. 1877
Fingerland Bernard   19. 1. 1841
Fink Vavřinec    
Finsterlin Hermann   18. 8. 1887
Firlinger Jan   4. 3. 1885
Fiřtík Vilém   16. 11. 1899
Fischer Adam   1680
Fischer Julius   2. 8. 1869
Fischer Vilém   1894
Fišer František   15. 11. 1889
Fišer Karel   4. 8. 1908
Fišera Karel   19. 2. 1876
Fitz Jindřich   1771
Fitz Jiří    
Flanderka Jaroslav   25. 5. 1877
Flandrin J.   23. 3. 1809
Flavia    
Flechtner Jakub    
Fňouková Milena   5. 9. 1911
Fodor Štefan    
Foltin Vítězslav   13. 12. 1887
Foltýnová Daniela   1964
Forberger Augustin    
Formarini    
Franc Prokop    
Francia   1448
Francia Giulio   1487
Francíř (Francierž)    
Francke Mistr   1380
Francken Frans I.   1542
Francl František   4. 5. 1884
Frank Gustav   1859
Frankl Josef   1838
Franta Jan   1705
Franz Arnold    
Frček Štěpán   2. 9. 1892
Frelingk Jan    
Frič Jiřík    
Fridrichová Silvia   20. 3. 1944
Friederich Jan    
Friedrich    
Friedrich Josef    
Friedrich Josef   29. 7. 1875
Friese Leopold   27. 1. 1793
Fritsch Josef    
Fritz Jan   1680
Fritz Petr    
Fritz Samuel   1656
Frombeck Karel   6. 12. 1821
Fromek František   14. 10. 1873
Frömmel Jan   5. 5. 1754
Fuhrmann Ludvík   1784
Fürstovský Adam    
Füssl Krištof    
Fyssel Bohumil    
Gaavrilenko Tatjana   1959
Gall Augustin    
Galliardi Giovanni    
Gallus    
Gallus Baltazar    
Galycus Jan    
Gangolf Volfgang    
Garelli    
Gassner Jan    
Gaulrapp Erhard    
Gebeler Michal    
Gebler Jeremiáš    
Geissler Alois   20. 7. 1777
Geissler Ludvík    
Gellen Marek   23. 5. 1937
Gellert Jan   23. 12. 1821
Georger Jan    
Gerardi    
Gerceny    
Gerhart Jindřich   11. 7. 1827
Gerisch Eduard   14. 3. 1853
Germ Josip   22. 2. 1869
Gerner Adam    
Gersching Hanuš    
Gerzabek Antonín   14. 6. 1783
Geschmack Jan    
Gessay Vladimír   28. 10. 1904
Geyer Martin    
Ghiata Dumitru   1888
Gialdi Tobiáš   1587
Gillich František    
Ginter Jan    
Ginzel František   1795
Giržik (Jiřík)    
Gitzenthaler Benedikt   1694
Glaris František    
Gleckner Zachariáš    
Glicher Antonín    
Glock-Galánthay Teodor   30. 10. 1872
Goder Albert    
Goj Rudolf    
Goldfingrová Marie   1. 3. 1899
Goltzová Leontina   24. 3. 1861
Gottfridt Jan    
Gottfried Alexander    
Gottlieb František   1817
Gottlieb Jan   1806
Gottlieb Václav   11. 5. 1829
Götzl Adolf    
Grabovský Emil   1892
Grabovský Miroslav   13. 7. 1940
Graf (Grof) Tobiáš    
Grafer Ondřej    
Graff Jan    
Graffaeus (Grapheus, Kroffeus) Baptista    
Grafnetter František   30. 9. 1890
Gráfnetter Václav   8. 2. 1899
Grassi Giuseppe    
Greculesi Elena   1924
Grediz Josef    
Greger Jiřík    
Greguss Emerich   30. 3. 1856
Greguss Jan   1837
Greguss Jiří   1860
Gregušová Erika   22. 9. 1940
Grechel Jan    
Griebel Filip    
Grigorescu-Naparus Georgeta   1930
Grnáč Ladislav   10. 10. 1901
Grobl    
Groer Max    
Groff Viktorin   1635
Groh Josef   1802
Gromer Josef    
Groth Jiří    
Grotkovský Ján   24. 1. 1902
Grübel Filip    
Grümer Jan    
Grümer Josef    
Grümer Petr    
Grunberg Stanislav   5. 1697
Grund František   3. 11. 1720
Grund Christian   1686
Grund Karel   9. 9. 1850
Grundler Antonín   1812
Grunt Ivo   1. 10. 1924
Grünwald Leopold    
Gselhoferová Helena   11. 11. 1898
Gueth Josef    
Guillemard Adolf    
Guillemard Jan   1765
Günther Jeremiáš    
Güntherová Viola    
Güntzburg Seckhel    
Guro Elena   1877
Gürtler František   8. 6. 1782
Gürtler J.    
Gürtler Josef   1734
Gutleben Josef   1794
Gutmann Alexander    
Guttmann Ignác   8. 12. 1838
Guwirsch Jan    
H. K.    
Haala Antonín    
Haas Antonín   1759
Haas Gustav   1890
Haas Jan    
Haball Gotthard   1830
Habler Jan    
Hacová Anna   5. 1. 1891
Hagen Šebestian    
Haidrich Frant    
Hakl Václav   3. 9. 1943
Hallezich Andreas    
Hamerský Adolf   21. 9. 1877
Hamilton Gavin   1723
Hampeys Emanuel   26. 5. 1865
Hampisch Antonín    
Handel Maxmilian   1696
Hanisch Jan    
Hannot Antonín   1662
Hanrits Samuel   1700
Hansruedy Rickenbach   16. 9. 1940
Hanus Jan    
Hanuš Vilém   12. 6. 1906
Hanušek    
Hanušová Ivana   3. 5. 1954
Haregarius    
Hásková Světla   28. 1. 1936
Hauk V. J.   25. 3. 1910
Havel Samuel    
Havlica Lubomír   7. 12. 1925
Havlíček Jindřich   28. 3. 1882
Havlíčková Lenka   23. 12. 1954
Havlíková Jana   20. 4. 1915
Havlíková Věra   26. 7. 1908
Havránek Antonín   1774
Heidenreich Aug.    
Heitler Otto   8. 8. 1884
Held Anne   1941
Hellich Čeněk (Vincenc)   3. 9. 1803
Hellich Emanuel   18. 12. 1801
Hellméssenová Gustava   1864
Herdeguonis    
Hermann Richard    
Hermély Viktor   10. 8. 1891
Hermon Jan   1667
Hernych Vojtěch   1845
Herold Rudolf   18. 10. 1875
Heroldt František    
Herot Bohumír   11. 7. 1914
Herrmann Hugo    
Herrmann Robert   26. 4. 1897
Hervertová Anna   19. 4. 1889
Herzinger Antonín   18. 11. 1763
Herzog Jan   4. 6. 1820
Heřman Jan   1844
Heřmánek Karel   4. 6. 1821
Hess Dimitrij   5. 10. 1912
Heydl    
Hilscher Theodor    
Hirsch Jan   13. 7. 1881
Hník Prokop    
Hník Vojtěch   1745
Hnilička Eduard   1. 2. 1887
Hnyk Karel   8. 12. 1911
Hoang Thu   15. 5. 1948
Hodáková Arnoldina   1822
Hodík Karel   11. 1. 1889
Hodík Václav   25. 12. 1879
Hoenich Jindřich   5. 10. 1873
Hofbauer Antonín   22. 1. 1858
Hofbauer Karel   1818
Hofeman Martin    
Hoff Jindřich    
Hoffman Jan   1700
Hoffman Jan   1708
Hoffmann Jan    
Hoffmann Jan    
Hoffmann Jan   18. 3. 1807
Hoffmann Max    
Hoffmann Tomáš   22. 12. 1810
Hoffmannová Marie   1876
Höfler František    
Hofman Václav   21. 8. 1902
Hofmann Jan (Hans)    
Hofmann Vojtěch    
Hofmeyer Jan    
Hofreiter Karel    
Hofreuter Kašpar    
Hofrichter Václav   19. 5. 1864
Hofrichtrová Marta   1872
Höger Rudolf   12. 12. 1877
Hoheperk František    
Hohnaw Oldřich    
Holcwart Andres    
Hollmann Ferdinand   9. 3. 1835
Hollpein Jindřich   1814
Holmes Diana Duncan    
Holub František   21. 7. 1978
Holub Jiří   29. 11. 1861
Holubec Bohuslav   2. 1. 1911
Hölzel Jan   1801
Hölzel Tomáš   1788
Holzer Robert   7. 6. 1859
Hons    
Honz    
Horáková Sylva   16. 2. 1976
Horčička Milan   3. 1. 1948
Horecký Benedikt   10. 5. 1909
Horký František    
Horký Jaroslav   19. 12. 1964
Horná Anastázia   19. 2. 1878
Horňák Josef   12. 1. 1891
Horner G. Ant.    
Horný Bedřich   1679
Horová Zdeňka   10. 5. 1917
Horský Eduard   22. 9. 1859
Horváth Pavel   10. 1. 1913
Hořejší Jakub    
Hoyer Jan   18. 11. 1891
Hoyer Wolfgang    
Hrubý Jiří    
Huguenin Karel   18. 3. 1835
Hurt Josef   26. 6. 1904
Chabera Alois   7. 4. 1908
Chaberová Zdenka   15. 4. 1946
Chaloupka Luboš   6. 1. 1946
Chalupa Lubomír   21. 5. 1903
Chládek A.    
Chládek Antonín   1794
Chládek Ignác    
Chládek Karel   3. 9. 1915
Chmelařová Věra   20. 8. 1940
Chmělnikov Leonid   11. 8. 1900
Choděra Zdeněk   11. 2. 1934
Chodounský Otakar   17. 2. 1897
Chodovský Karel    
Chota    
Chotěšický Jiří    
Choura Jan   25. 11. 1904
Chrien Eugen   8. 11. 1896
Christian František   3. 10. 1880
Christl Jan   1617
Christl Jan    
Christoph Adolf    
Christov Georgi   27. 12. 1897
Chuej-cung   1082
Chury Maroš   5. 11. 1967
Chvála Antonín   1832
Chvála Vladislav   7. 6. 1920
Chvíla Milan   11. 5. 1944
Chvojka Jiří   2. 4. 1932
Chvojková Dagmar   1953
Chvosinov Nikolaj   15. 11. 1903
Chvoštík Jaroslav   1919
Chyba František    
Chytilová Jarmila   22. 4. 1927
Chytilová Miroslava   23. 7. 1904
Izák Jaroslav   15. 2. 1895
Jakub    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Jan    
Janota Josef   1823
Jaňourová J.   22. 8. 1912
Janoušková Miroslava   11. 6. 1957
Janovka Jindřich    
Jelínková Anna   12. 5. 1898
Jirka Jiří   7. 11. 1953
Jiroušek Zdeněk   24. 10. 1962
Jirsa Miroslav   18. 5. 1945
Jungmann Jan   12. 7. 1896
Juřenová Hana   25. 4. 1966
Kadlec Petr   14. 10. 1954
Kalivoda Aleš   7. 7. 1929
Kamhala Janko    
Kantor Jan    
Karas Karel   28. 5. 1892
Karas Radomír   23. 12. 1962
Kasner Petr   27. 5. 1952
Kasriel Heřman   22. 3. 1904
Kästová Blanka   15. 2. 1952
Kašparová Božena   26. 7. 1911
Kaucký Jiří   30. 6. 1935
Kaulfersch Christian    
Kavánek Bedřich   27. 4. 1870
Keller Karel    
Kemedinger Karl   29. 9. 1897
Kenedich Jozef   17. 5. 1883
Kensik Bohdan   10. 4. 1914
Kepka Karel   4. 1. 1891
Ketel Conelis   18. 3. 1548
Kchun Cchan    
Kimlová Jelena   7. 8. 1926
Kincová Jarmila   1964
Kinder Miroslav   16. 5. 1966
Kindl Zdeněk   26. 6. 1952
Kiselëv Viktor   1896
Kiselý Ferdinand   1871
Kiš Fedor   1. 10. 1946
Klenovič Jaroslav   30. 9. 1947
Kleprlíková Jana   6. 4. 1942
Klimeš Bohumil   27. 11. 1881
Klimešová Olga   26. 6. 1948
Klos Jan   8. 1. 1883
Klose Paul    
Klouček Zdeněk   21. 10. 1923
Klouda Alois   11. 5. 1916
Kmínková Anežka   4. 1. 1903
Knapíková Zuzana   6. 10. 1977
Kneis Josef   1952
Knežević Uroš   1812
Knížková Vilemína   9. 3. 1866
Knížová Jarmila   28. 4. 1894
Knížová Olga   8. 8. 1979
Knobloch Josef   23. 8. 1891
Kobylka Pavel   5. 11. 1951
Kocubinská Helena   12. 5. 1892
Kočár Vladimír   17. 9. 1946
Kogan Nina   6. 4. 1887
Kohán György   1910
Komar Jiří   13. 6. 1946
Končel František   20. 7. 1918
Končelová Zuzana   10. 3. 1957
Kondrád Miroslav   17. 6. 1945
Kopeček Jan   14. 12. 1906
Kopfstein Jindřich   11. 9. 1862
Kopřiva Emil   25. 6. 1885
Kopřiva Josef   9. 5. 1905
Kordiovský Karel   2. 5. 1944
Korfová Stanislav   19. 5. 1901
Kořenek Jiří   25. 11. 1954
Koszta József   1861
Košťálová Anna   7. 5. 1920
Kotas Dominik   23. 4. 1893
Kotek Martin   3. 8. 1968
Kotík Vítězslav   1951
Kovacs Zoltán   1913
Kovačenić Edo   16. 11. 1906
Kovárníková Tereza   23. 10. 1985
Kovářová Drahomíra   29. 9. 1928
Kozák Luboš   31. 12. 1960
Kozina Bohumil   27. 11. 1881
Krágl František   6. 3. 1885
Král A.    
Krátký Jiří   19. 9. 1901
Krátký Vojtěch   19. 10. 1901
Kratochvíl Bohumír   14. 10. 1897
Krauer Josef   19. 2. 1927
Kraupner Vojtěch   18. 3. 1905
Krejčí Otto   18. 7. 1901
Kripner Rudolf   28. 8. 1858
Kropáč Josef   28. 6. 1899
Krouzová Markéta   29. 1. 1952
Kršnjavi I.    
Kruss Alexej   26. 9. 1988
Křeček Jindřich   7. 3. 1909
Křováková Dagmar   18. 2. 1927
Kubátová Marcela   31. 3. 1951
Kubíček Jaroslav   26. 6. 1951
Kubina Petr   23. 6. 1952
Kühnl Pavel   8. 3. 1817
Kumpán Jaroslav   20. 6. 1924
Kunhartová Helena   1. 12. 1979
Kunštar Rudolf   10. 4. 1906
Kurka Antonín   6. 1. 1895
Kuska Jozef   2. 9. 1901
Kusý Vlastimil   28. 2. 1923
Kyncl Vojta   19. 1. 1908
La Frasnaye Robert-Noël-Françouis de   11. 7. 1885
Lablerová Anna   31. 12. 1870
Laczko Evžen   16. 6. 1911
Ladislav    
Laichterová Věra   19. 8. 1951
Laizner Josef   1833
Lammer Stanislav    
Lampach Ludvík    
Landa Antonín   2. 5. 1899
Lang Rudolf   1812
Langer Alois   1815
Langer Josef   14. 3. 1863
Langmayer    
Langová Hedvika   1871
Langová Jana   16. 1. 1955
Laníková Blažena   1. 11. 1928
Lanz Rudolf   1636
Laube Karel   19. 3. 1888
Laube Otto   20. 5. 1927
Lauenturieux Jakub    
Laun Jan    
Launeg František    
Laurint Kašpar    
Lauterbach Julius   1873
Lauterer Adam   1733
Lazar   1614
Lazar Jan    
Lazari Jan    
Lazarová Helena    
Lazebka    
Leberherz Bedřich   23. 9. 1679
Ledecký Šimon    
Ledeli Josef   13. 2. 1820
Leden Bohumil   6. 1. 1916
Lehman Bernard    
Leibelt Krištof    
Leitner Matěj    
Lemmer František    
Leopold    
Lepgé Bedřich   2. 5. 1854
Lepičovský Václav   4. 3. 1946
Lequire Josef   1681
Lerch Josef    
Lerch Miroslav   2. 11. 1921
Lerchner Gustav   1886
Lešetická Marie   3. 4. 1889
Leška C.    
Leucher Leopold    
Leutsa Mikuláš    
Leutschacher František    
Leux František   17. 4. 1604
Lev Jan   19. 2. 1874
Lexa Jaroslav   21. 4. 1879
Lhota Bohumil   20. 11. 1938
Lhotka František   30. 7. 1924
Lhotková Jarmila   29. 7. 1912
Lhotová Augusta   23. 4. 1877
Lhotská Jarmila   5. 5. 1950
Liang Kchaj    
Liberský Jan (nebo Václav?)    
Libolt    
Licinio Giulio    
Liebenauer Arnošt    
Liebich František   1778
Liebscher František   30. 9. 1852
Ligossy Jakub    
Lihn Vojtěch    
Lichocevský Jiří   1644
Lichtenreiter Jan   1760
Lichtner Jakub    
Linder Mates    
Linhart Josef   11. 3. 1871
Link Bernard   7. 5. 1837
Lipenský Bedřich   18. 11. 1910
Lippichová Terezie   1808
Lisý Adolf   26. 3. 1949
Liška František   22. 12. 1826
Liška Jaroslav   20. 9. 1893
Liška z Rottenwaldu Jan    
Lišková Anna    
Livora Otakar   27. 2. 1914
Löffler August    
Logner Vilém   7. 8. 1910
Lohrer Jan    
Lohrich Samuel    
Lokajíček Jiřík   1602
Lokvenc Jan   10. 5. 1819
Long Adam    
Longer Jakub   8. 10. 1802
Longino Raphael   13. 4. 1891
Lorenz    
Lorenz Bohuchval    
Lorenz Jan   3. 1. 1803
Lörch    
Löschenkol Bohumil    
Lötz K.    
Louda Zdeněk   3. 11. 1889
Louka Jakub    
Loukotová Zuzana   15. 10. 1960
Loula Jiří   27. 4. 1946
Löw Jan    
Löwit   1808
Lowith Vilém   21. 5. 1861
Ložková Blažena   25. 3. 1894
Lubojacký Josef   16. 11. 1887
Lubojacký Stanislav   15. 12. 1961
Ludmanová Pavla   22. 6. 1869
Ludmila Rudolf   16. 12. 1872
Ludvík    
Luchian Ştefan   1868
Luitjens Ingrid   1934
Lull František   1716
Lumb Jan    
Lumenda Matěj   3. 4. 1775
Luňáček Václav   31. 8. 1867
Lunda    
Lusk Jiří   27. 3. 1902
Lůžek Bohumil   22. 5. 1868
Lvík    
Mácal Karel   20. 12. 1932
Macek Matouš    
Macek Rudolf   6. 10. 1906
Macourek    
Macourek Martin   29. 6. 1952
Macoveiová Ligia   1916
Mačáková Nina   18. 1. 1922
Máčel Emil   5. 6. 1878
Madlafousek Jaroslav   14. 1. 1884
Magner Jan    
Mach Zdeněk   12. 2. 1923
Machačová Dominika   12. 9. 1953
Macháň Miroslav   20. 8. 1902
Machek Jindřich   1. 6. 1815
Machek Matěj    
Machek Vilém   20. 7. 1821
Machotková Carola   26. 7. 1883
Machta Václav    
Maj Eduard   24. 2. 1866
Majer Alois   13. 4. 1936
Majoslávik Ján    
Majoss Gabriel    
Majsch Šebestián   18. 9. 1807
Makarius Tomáš   15. 12. 1733
Maleš Michal   8. 3. 1905
Malík Vladimír   8. 11. 1923
Malíková Hana   14. 11. 1952
Malinský Antonín    
Málková Ludmila   29. 8. 1863
Mally George   9. 10. 1892
Malovaná Jitka   12. 12. 1955
Malý Jan   1804
Maňák Martin   9. 6. 1971
Maňas Pavel   17. 6. 1961
Mandelík    
Mandlerová Gerda   7. 6. 1918
Mang Vincenc   1801
Mankovič Mikuláš    
Mann    
Manns Tomáš    
Mano Paolo    
Manta (Voráčková) Dana   24. 5. 1964
Manzer František    
Mára Václav   17. 5. 1842
Maráky Ján    
Mareček Jaroslav   15. 10. 1903
Mareček Jiří   3. 6. 1930
Mareček Přemysl   11. 11. 1975
Marek    
Marek Vladimír   29. 4. 1890
Marek Vojtěch   23. 4. 1908
Maresch L.    
Mareš Josef   1888
Mareš Vratislav   10. 8. 1905
Marešová Jana   18. 2. 1953
Marešová Jelena   7. 8. 1926
Marian de Marianis    
Marko Ivan   16. 2. 1945
Markotius Ferdinand    
Marková Anna   1. 9. 1929
Markusová Lída   26. 3. 1904
Marschner Tadeáš    
Maršál Josef   15. 5. 1951
Maršálek Josef   1851
Martin    
Martin    
Martin    
Martin    
Martin    
Martin    
Martin Christian   2. 6. 1890
Martinák Vlastimil   20. 5. 1923
Martináková Jarmila   13. 7. 1949
Martinec Josef   8. 3. 1927
Martinek Jan    
Martínek Antonín   8. 3. 1870
Martínek Pavel   27. 11. 1969
Martinelli Antonín   1739
Martinelli Karel    
Martinický Pavol   1953
Martiník Jaromír   17. 3. 1949
Martiník Jaromír   10. 10. 1928
Martinovský Otto   17. 12. 1928
Martinů František   2. 12. 1880
Martzinkaj Elek    
Maruňák Peter   21. 1. 1955
Marx Vojtěch   23. 8. 1885
Mařák Otakar    
Mařík František   1. 3. 1910
Mařík Václav    
Mařík Vilém   30. 9. 1912
Maříková Linda    
Masáková Anna   8. 8. 1913
Maschau Jan   1627
Maschau Oldřich    
Maschauer Karel   30. 9. 1907
Massányi Edmund   15. 1. 1907
Massl Eduard   27. 11. 1919
Mašek Florian   1835
Mašek Karel    
Mašek Miloslav   4. 2. 1936
Mašta Václav   11. 7. 1834
Matas Václav   8. 5. 1913
Matásek František   12. 9. 1949
Matěj    
Matěj    
Matěj    
Matěj    
Matěj z Loun    
Matějček Karel   12. 12. 1954
Matějíčková Eva   25. 1. 1951
Matějka František   14. 12. 1890
Matějková Věra    
Matejný Emil   1929
Matějů Celestin   6. 4. 1880
Matern di Cilano Jan   8. 6. 1687
Materna Stanislav   23. 3. 1957
Materna Václav   6. 9. 1888
Mathauser Julius   1857
Mathauserová Božena   22. 4. 1907
Mathei Gabriel    
Mather Jan    
Mathes Bartoloměj    
Matlenax Petr    
Matouš z Vysokého Mýta    
Matoušek Vladimír   1909
Matoušová Anna   26. 7. 1865
Matrenčuk Nestor   13. 7. 1913
Matulová Libuše   14. 2. 1955
Mauer Jan   1824
Mauch Richard   2. 9. 1874
Maulini František   10. 11. 1816
Mauthschaff Krištof    
Maxmilian    
Maxová Kristina   1867
Mayer Antonín   1881
Mayer Bernard    
Mayer Eduard   1809
Mayer F. R.    
Mayer Jan    
Mayer Jan    
Mayer Jan    
Mayer Josef    
Mayer Matěj    
Mayer Vavřinec   1692
Mayerle František   1710
Mayerpeck Wolfgang    
Maywald Ondřej    
Mazancová Markéta   1970
Mazanec Josef    
Mazanec Milan   5. 5. 1950
Mazuch Lubomír   1. 8. 1945
Mečíř Antonín   15. 5. 1888
Medřický Tomáš    
Megan Renier   14. 9. 1637
Meier Eduard   20. 10. 1893
Meindl Josef   1862
Meister Antonín    
Meister Filip   18. 3. 1839
Meixnerová Marie    
Mejvald Václav   12. 4. 1946
Melber Abraham   12. 6. 1615
Melichar Eugen    
Melzer Václav   26. 8. 1978
Melzi Francesco   1493
Menčíková Blanka   20. 1. 1951
Menkes Zygmunt   1896
Mensa Heřman   12. 1. 1926
Merc František   14. 1. 1877
Mereš Ján   15. 4. 1951
Mergehenn Renate   1953
Meršiko Petr    
Mervart František   25. 11. 1898
Mervartová Věra   20. 7. 1923
Mes Nicolaes   1. 1634
Mesmer V.    
Měšťan Jaromír   15. 9. 1976
Metoděj    
Metzger    
Metzner František   4. 12. 1880
Meyer Josef   26. 2. 1895
Mezerová Klára   17. 12. 1928
Micka Jiří    
Miclík Emil (Eman)   21. 6. 1925
Miček Alois   14. 3. 1889
Mička František   1. 9. 1892
Mičová Marie   4. 7. 1882
Míčů Jan    
Miesteček Jan    
Mignard Nicolas   7. 2. 1606
Mihálik Juraj   25. 12. 1952
Michal    
Michal    
Michal    
Michal z Vostrova    
Michal ze Zbeh    
Michal od Hory    
Michálek Jan   1. 12. 1876
Michalíček Karel   4. 8. 1893
Michálková Jana   18. 12. 1887
Michalovic Jan    
Michejev Sergěj   19. 8. 1900
Michek Jiří   31. 5. 1930
Michel Serge   1969
Michl Martin    
Mik František    
Mika Jiří    
Míka František   8. 3. 1909
Mikešová Bedřiška    
Mikloš Rudolf    
Mikloši Josef    
Mikoletský Antonín    
Miková Mária   6. 11. 1943
Miksch František    
Mikš Adolf   23. 12. 1864
Mikš Joža   21. 4. 1901
Mikulák Jakub    
Mikuláš    
Mikule František   20. 11. 1804
Mikule Jan   17. 6. 1873
Mikule Josef   12. 2. 1892
Mikulecký Jiří   18. 4. 1940
Mikuš Jan    
Miláčková Věra   1952
Milbacherů Louisa z   26. 10. 1845
Milec    
Milerová Emilie   11. 4. 1936
Milerská Monika   30. 4. 1956
Militký Antonín   17. 9. 1901
Militzer Otta   10. 12. 1911
Miller Jan    
Miller Karel    
Miller Mates    
Miller Vilém   17. 1. 1879
Miller Vlastimil   8. 6. 1907
Millitz Jan   1725
Miloševič Živorad    
Milota Jan   29. 1. 1898
Milý Eduard   24. 12. 1822
Minář Jaroslav   28. 1. 1946
Minich    
Minol Jindřich   2. 6. 1900
Mirany František   13. 2. 1823
Misáková Ivana   29. 5. 1952
Mischek František    
Mistr Avignnské piety    
Mistr legendy o svaté Cecílii    
Mistr Madony svatovítské    
Mistr oltáře křižovn. velmistra Mikuáše Puchenera    
Mistr podobizny krále Jana Dobrého    
Mistr Rajské zahrady    
Mistr Svatovítské madony    
Mistr z Flémalle   1380
Mistr z Moulins    
Míšek Jaroslav   28. 12. 1901
Mišura Miroslav   1946
Mitáček František   5. 5. 1919
Mitwally Jan   1966
Mixová Jarmila    
Mládková Anna   29. 11. 1914
Mojžíš Josef   1854
Moklička František    
Moklička Karel    
Mokrý Václav   21. 8. 1888
Molík František   3. 12. 1894
Molitor František   6. 10. 1736
Molitor František    
Molitor Jan    
Molitor Matěj   1690
Molnár József   1821
Molschleben Baltazar    
Moník Alois   6. 9. 1894
Monno Jan   1655
Mons Jan    
Mönschel    
Monštafl Jan    
Montanus Jan    
Monte Jan de    
Moravec Rudolf    
Moravec Vojtěch   10. 4. 1904
Moreelse Paulus   1571
Morialdi Francesco    
Moser František   1682
Mostafa Ramzi   1926
Moučka Jaroslav   17. 12. 1910
Moučková Anastázie   5. 12. 1907
Moucha Ladislav   25. 6. 1904
Mousson Viliam   29. 12. 1914
Mráz Jaroslav   14. 8. 1891
Mráz Vladimír   9. 8. 1904
Mrázek Josef   12. 8. 1922
Mrázek Josef   29. 7. 1888
Mrňák Ignác   22. 5. 1809
Mücke J.    
Mudrochová Olga   19. 6. 1944
Mühl Antonín   23. 5. 1856
Mühl Josef   25. 6. 1877
Mühlbauer Pia   1953
Mühldorfer Josef    
Mühlmarker Jan    
Mulch Diete    
Müller Antonín   1840
Müller August    
Müller August   1903
Müller František   1865
Müller Jan   1821
Müller Jaroslav   18. 7. 1906
Müller Karel    
Müller Matěj   24. 2. 1882
Müller Václav    
Müller Václav   8. 9. 1788
Müller Vojtěch    
Müllersdorf Maxmilian    
Musilová Danuše   15. 11. 1956
Myrdacz Jan   2. 9. 1913
Myslbek Václav   28. 3. 1813
Nacovský Karel   9. 4. 1850
Nagy Adalbert   1902
Nagy Marton   1901
Naidorfer Jan    
Navrátil František    
Nebeská Olga    
Nebeský Bohumil   8. 6. 1897
Nebeský Zdeňek   4. 8. 1907
Nečasová Blanka   1943
Nedbalová Petra   17. 6. 1955
Neder Karel   1933
Nedomlelová Margit   10. 1. 1950
Nejedlík Josef   27. 11. 1940
Nejedlý Miroslav   2. 1. 1927
Nejepsa Jan   9. 10. 1809
Němec Bohumil   9. 12. 1900
Němeček Augustin    
Němeček Václav   13. 7. 1877
Nenadál Jaroslav   16. 7. 1905
Nentvich Jan   1829
Nesejt Josef   17. 3. 1917
Nesselmann Ladislav   12. 7. 1929
Nessler Vilém   11. 2. 1849
Nestarowitschová    
Nesvadba František   18. 8. 1902
Netík Antonín   17. 2. 1877
Netolický Adam   1587
Netrůfal Arnošt   4. 1. 1903
Netuka Jaroslav   1. 1. 1887
Neuberg H.   1689
Neudertová Věra   13. 5. 1929
Neufchatel Nicolaas (Nicalaus) van   1525
Neuman Giti    
Neumann Emanuel   1873
Neumann Martin   1740
Neumann Rudolf   28. 5. 1892
Neumann (Najman) Rudolf   28. 5. 1892
Neupauer Pavel    
Neureuter Václav   13. 10. 1716
Neureutter Karel   29. 8. 1832
Neureutter Martin   21. 11. 1752
Neužil František   18. 5. 1905
Nevolová Božena   10. 7. 1893
Nevosad Vladimír   2. 6. 1947
Neydel Zachariáš    
Nicek Jan    
Niculiu Florin   1928
Niederhofer Josef   8. 2. 1809
Niger Ambrož    
Nigrin Kašpar   24. 2. 1681
Nigrin Pavel    
Nigriny Giří    
Nikel Jan   1667
Nikolov Andrej    
Nikolská Scarlet   9. 7. 1949
Nimanec Jiří    
Ninger Václav   1. 10. 1804
Nobilis Jaroslav   27. 4. 1936
Noldinger František   11. 7. 1746
Noldinger Pavel   1698
Noll    
Nopel Karel   1806
Nosecký František   12. 4. 1693
Noska Josef   17. 4. 1908
Nosková Eleonora   1861
Nováček Karel   19. 6. 1924
Novák Arnošt    
Novák F.   28. 5. 1900
Novák Jan    
Novák Jan    
Novák Otakar   4. 9. 1921
Novák Prokop   1741
Nováková Jindřiška    
Nováková Libuše   29. 9. 1919
Novobilská Eva   17. 12. 1948
Novotná Augusta   1853
Novotná Helena   1911
Novotný František   12. 5. 1810
Novotný J.   1902
Novotný Jan   30. 12. 1828
Novotný Josef   4. 9. 1949
Novotný K.    
Novotný Václav    
Novotný Vladimír   25. 8. 1914
Nový Josef   6. 1. 1885
Nový Patrik   3. 7. 1977
Nový Vilibald   21. 6. 1872
Nožička František   7. 9. 1888
Nürnberger Petr    
Nyczka Adam    
Nyklová Anna   9. 9. 1922
Nyklová Věra   3. 11. 1953
Nytra Zdeněk   15. 7. 1947
Obližek J.    
Odehnal Jan   1968
Odehnal Milan   16. 4. 1909
Oderlický Jan   14. 6. 1734
Oedenthal Jan   24. 12. 1791
Oel Jan   1741
Oktábec Josef   14. 7. 1897
Oláh Dušan   15. 7. 1960
Oláh Ján   14. 1. 1959
Olimartz Jan   1626
Olšanský Jozef   1956
Olšanský Klement   1. 7. 1909
Omelčenko Petro   3. 10. 1894
Omelčenková Žofie   21. 8. 1903
Ondřej    
Ondřej   1498
Ondřej   1522
Onišenko Alexandr    
Opelt Jan   14. 8. 1808
Opitz Ferdinand   15. 8. 1853
Oppel František   1757
Oppelt Eduard    
Oppitz Vilém   11. 9. 1874
Oppl Otakar   2. 10. 1887
Opplová Marta   4. 11. 1937
Opravil Mořic   16. 9. 1866
Orban Josef   1898
Orfus Jiřík    
Orlík Jan   8. 1. 1920
Orłowski Alexander   9. 3. 1777
Ornandes Adrian   1649
Ornys z Lindberka Cyprian    
Ornys z Lindperka Jan    
Országh Jan   1930
Orszulik Stanislav   1936
Ört Bartoloměj    
Ortel Jiří    
Osvald    
Otáhal Josef   5. 5. 1881
Otáhalová Olga   23. 12. 1951
Ottmar Jan    
Otypka Kašpar    
Ouřadová Veronika    
Ouředník Václav   23. 5. 1875
Owczarzy Josef   24. 10. 1912
Owczarzy Rudolf   15. 12. 1908
Ozen Fanta    
Ozmitz Vojtech   22. 10. 1931
Pacák A.    
Paciorek Jindřich   23. 4. 1923
Pačová Míla   11. 4. 1887
Pagáčik Vlado    
Pach Antonín    
Pach Ignác    
Pachmann Jan    
Pajas Josef   10. 3. 1945
Pakan Stanislav   1958
Palda Šebestián   6. 4. 1578
Palečková Jitka   14. 4. 1945
Paling František    
Palingeni Jeronym    
Pálka František   4. 1. 1948
Palko František   31. 1. 1756
Palko Kašpar    
Pallas Bedřich   12. 11. 1844
Pallas Emil   26. 4. 1847
Paľo Ján   1. 8. 1924
Pamhau Zivold    
Panic Jan    
Panic Petr    
Panic Václav    
Panowský Alfred   1931
Panuška Vladislav   22. 5. 1902
Papáček Jiří    
Papež Otakar   2. 7. 1905
Papp Ferdinand   13. 10. 1889
Parola    
Parrhasios    
Pařízek František   27. 1. 1892
Passy Krištof    
Pašek Alois    
Paták Karel   27. 12. 1931
Patasy Attila   27. 3. 1975
Patera Jiří   4. 3. 1913
Patočka Josef    
Paul Arnošt   21. 8. 1877
Paul Raimund    
Pauli de    
Pavel    
Pavel Leopold   2. 8. 1911
Pavel Z Chebu    
Pavliňák František   19. 5. 1920
Pavlovic Daniel    
Pavlovský Michael   5. 9. 1952
Payn de Kašpar    
Pazdera Jindřich   1824
Pecold Bohumír   24. 10. 1888
Peiker Miroslav   7. 1. 1920
Pekař Rudolf   17. 3. 1904
Pěkný Vladimír   28. 12. 1954
Pelešková Jitka   14. 4. 1945
Pelikán Vojtěch   11. 2. 1905
Pelikánová Alžběta   10. 2. 1904
Penička Jiří   26. 6. 1952
Pěnkava Jaroslav   1927
Penni Gianfrancesco   1488
Pergl Adolf   26. 3. 1863
Perman Karel   14. 7. 1912
Pernická Jana   1943
Persan Ronald   13. 3. 1926
Peschke Josef   1803
Pešák Ivo    
Pešautová Nadia   18. 8. 1951
Pešková Růžena   1937
Pešová Marie   7. 1. 1888
Peták Jiří   12. 9. 1925
Peterková Marie   19. 12. 1873
Petersová Jitka   14. 7. 1948
Petr Josef   21. 2. 1872
Petr Karel   26. 10. 1900
Petrák Josef   28. 12. 1887
Petríčková Andrea   20. 6. 1958
Petrikovič Eugen   14. 5. 1897
Petrla František    
Petroš Jaroslav   14. 7. 1912
Petržela Emanuel   21. 6. 1934
Petřík Bohumil   10. 5. 1907
Petřík Zdeněk   1. 8. 1949
Petschatová Ludmila   26. 11. 1951
Philip George   18. 10. 1945
Phoebus Alexandru   1899
Picková Hana   20. 3. 1918
Piegza Karol   9. 10. 1899
Pichler Jan    
Píchová Kateřina    
Pilz František   27. 4. 1743
Pilz Jeronym    
Pink Karel    
Pinkasová Jelena    
Pinquetti Dominik    
Pitthordt Štefan    
Pittner V.    
Pitz Kaspar   1736
Pitza Jan   9. 4. 1675
Plank Lukáš   14. 4. 1737
Planský Michal    
Pleskot Jiří   13. 6. 1832
Pless Jan    
Plichta František   25. 1. 1904
Plískavý    
Plocar Dobroslav   3. 5. 1885
Počtová Jana   10. 1. 1947
Podhrázský Bohumil   1868
Podhůrská Markéta   30. 5. 1969
Podolay František   27. 5. 1905
Podolski Miloš    
Podolski Viktor   11. 6. 1882
Podškubková Marie   5. 6. 1947
Pogran Miroslav   25. 4. 1964
Pojsl Jan   22. 5. 1906
Pok Josef (Jóža)   7. 8. 1898
Pokorný    
Pokorný Jan    
Pokorný Norbert   6. 6. 1869
Pokorný Vítězslav   16. 5. 1925
Pokrupa Zdenko   4. 2. 1893
Pokštefl Ladislav   1909
Poláček Aleš   14. 3. 1980
Polách Jan   3. 5. 1915
Polák Hynek   1978
Polák Petr    
Polák Richard   19. 2. 1908
Poláková Marta   31. 5. 1902
Polejová Růžena    
Polický Václav    
Poll Jan    
Pollak Marta   1902
Poloczek František   1920
Polónyi Karol   26. 9. 1894
Polz Antonín    
Pomahačová Miloslava    
Popelka Šimon    
Popescu Vasile   1891
Poppová Drahomíra   14. 9. 1907
Poppová Galina   5. 12. 1938
Porges Jindřich   1820
Pospíšil Karel   25. 4. 1886
Pospíšilová Elmíra   29. 9. 1916
Pospíšilová Jožka   15. 3. 1898
Posselt Zdeněk   1933
Postníková Viera   31. 1. 1943
Pošík Čeněk   20. 7. 1825
Pošíková Marie   21. 7. 1888
Potěšil Václav   30. 8. 1831
Pötingová Adrienna   22. 4. 1856
Potoček Pavol   27. 5. 1925
Potočník    
Potůčková Jana    
Potužníková Marie   11. 5. 1925
Poulíček Milan   20. 1. 1963
Pozzo Domenico    
Požár (Požar) Miro   6. 5. 1962
Pracná Ludmila   6. 4. 1924
Prager František   18. 1. 1948
Prager Vladimír   22. 11. 1909
Prášil Josef   15. 9. 1897
Praxl Jakub    
Preis Matouš    
Preis Vilém   25. 5. 1851
Preiss Abraham    
Prekop Milan   11. 9. 1973
Prepirová Silvia   24. 4. 1974
Prešnajderová Magdaléna   29. 8. 1920
Previtali Andrea   1470
Prchal Pavel   11. 5. 1957
Procházka Ferdinand   10. 1. 1894
Procházka Jan   16. 8. 1939
Procházka Oldřich   23. 1. 1903
Procházka Radislav   7. 2. 1928
Procházková Eva   6. 12. 1948
Procházková Hana   12. 2. 1944
Procházková Mirka   23. 5. 1948
Prokop Geri (Jiří)    
Prokop Jiří   25. 1. 1925
Prokopová Ivana   1960
Proskovcová Jana   1956
Prošek František   29. 12. 1888
Protopopov Alexej   1957
Prouza Jan   12. 1. 1891
Prudil Evžen   17. 3. 1909
Prudil Kamil   29. 11. 1937
Průcha Otakar   13. 11. 1893
Prúnyi Kornel   4. 9. 1892
Přáda Vladimír   30. 1. 1936
Předák Otakar   12. 9. 1822
Přeučil Bohumil   1. 4. 1890
Přibil Dušan   17. 4. 1913
Přibyl Karel   27. 1. 1942
Přibylová Monika   1962
Příhoda Jindřich   22. 2. 1892
Přichystal Miroslav   1957
Přikryl František   9. 7. 1905
Přinosilová Miriam   1949
Ptáčková Jarmila   1936
Ptáčková Naďa   1935
Ptáčková Olga   23. 8. 1955
Ptáčník Jakub   24. 2. 1893
Pucelle Jean    
Puchmajerová Lucrezia   1970
Puchýřová Helena   1946
Pulec Josef   1927
Pulkrábek Rudolf   5. 5. 1886
Pulkrábek Rudolf   11. 7. 1915
Pusenkoff George   1953
Pustějovský František   9. 9. 1906
Puškáš Arno    
Pýcha Otto   23. 12. 1907
Pyško Jindřich   21. 2. 1930
Quast Benjamin   1844
Querfurth Tobiáš    
Quidda Jiřík    
Rabuský Jakub    
Rada František   13. 11. 1895
Rada Ondřej   21. 2. 1974
Ráfael Viktor   1900
Raiman Jan    
Raimund Jan   1. 5. 1896
Ráj Džamini    
Rajhradský mistr    
Rajchl Jaroslav   28. 10. 1926
Rajlich Jaroslav   4. 2. 1909
Rajlich Jaroslav   8. 5. 1938
Rajtek Ján   14. 5. 1955
Ramazanov Vladimír   24. 11. 1959
Ramboužek Matěj    
Rameš Jiří   1954
Ramik Lidia   4. 4. 1946
Ramik Tadeusz   27. 10. 1940
Randa Karel   15. 9. 1912
Ranger Jan   1700
Rapotz Ferdinand    
Raszka Jaromír   1956
Raszka Pavel   23. 4. 1907
Rašek František   6. 9. 1905
Rätenbach Karel (Carl)    
Rauch Jan    
Rauch Osvald   1669
Rautz Lambert   1647
Raym Jiří   7. 3. 1910
Réda Oldřich   7. 7. 1942
Redel Jan    
Redinger Benedikt    
Redman C.    
Regenbogen Petr    
Rech Jaroslav   2. 9. 1887
Rechziegel Alois   16. 4. 1898
Reigel Michal   7. 11. 1660
Reichenbach Bedřich   24. 10. 1799
Reicher Hanuš    
Reilová Marie   14. 9. 1898
Reiman Ondřej   28. 11. 1649
Reimann Petr   9. 9. 1945
Reimundt Václav    
Reinbigl Jan    
Reiner Štefan   9. 3. 1946
Reinhardt Karel    
Reinhart Josef   1720
Reinisch Jan    
Reinisch Josef    
Reitschläger Jakub   21. 7. 1922
Rejchrt Augustin   4. 2. 1878
Rejlek Adolf   10. 5. 1899
Rejsek Josef   8. 11. 1860
Remešová Šárka   25. 3. 1958
Remml Achác    
Remml Jan    
Rentz František   9. 12. 1776
Repin Gaj   3. 2. 1906
Repiský Milan   29. 10. 1950
Rérych Jaroslav   11. 7. 1888
Res Mojmír   27. 5. 1951
Resch Martin   15. 10. 1712
Resch, ml. František   24. 5. 1748
Resch, ml. Michael    
Resch, st. Michael    
Resch, starší František   18. 11. 1715
Ress Pavel   31. 1. 1898
Ress Pavel   31. 1. 1878
Ressu Camil   1880
Režek Ivo   14. 5. 1887
Ricottiová Eva   13. 11. 1929
Riedel Jan   29. 10. 1732
Riedel Jochen   20. 8. 1946
Riedelová Marie   24. 2. 1721
Riedl Eduard (Eda)   24. 8. 1947
Riegel František   1824
Riel Jan    
Ries Josef    
Richter Jan   4. 9. 1906
Richter Jan    
Richter Jan   5. 3. 1749
Richter Jan    
Richter Jiří   1659
Richter Osvald    
Richter Otakar   4. 8. 1930
Richter st. František   4. 4. 1832
Richterová Jana    
Ringel Josef   30. 10. 1794
Ringelhahn Josef   22. 7. 1820
Rinker František    
Ripka František    
Rissi Jan   1665
Rissi Klement   1743
Rissy Jan    
Ritschel Bedřich   1902
Ritschl Eduard   13. 12. 1822
Rizopulu Michaela   28. 1. 1972
Rjazanov Andrej   2. 10. 1885
Robouský Čeněk   18. 4. 1825
Rocca A.    
Rodek Josef   1776
Roedlová Marie    
Rohlík Mikuláš    
Rollo Václav   9. 4. 1879
Rom Emanuel   1812
Roman    
Romanovič Edvina   1954
Römisch A.    
Rommney Georg   15. 12. 1734
Rophl Ondřej    
Rosa Jiřík    
Rosa Václav    
Rosenbaum Oldřich   18. 4. 1891
Rosenberg Ondřej    
Rosmanová    
Rossier Pavel    
Rössler Prokop   22. 1. 1783
Rossmann Rudolfine   1958
Rostovská Hildegarda   17. 11. 1894
Roth    
Roth Jan    
Rothbecher Mikuláš    
Rotter Josef   1701
Rottmüller Bernard    
Roučka Benedikt   1692
Rovall František    
Rozina Václav    
Rožánková Eleonora    
Rubein    
Ruč Lambert    
Rudigier Jiří    
Rudová Alexandra   8. 4. 1948
Rüklová Zita   23. 10. 1911
Rulff Václav    
Rulle Václav    
Rumas Robert   1966
Runtová Julie   25. 12. 1897
Runtová Olga   20. 1. 1880
Russ Ignác I.   1736
Russ Ignác II.   30. 10. 1766
Russ Josef   19. 4. 1809
Russ Petr   14. 10. 1815
Russová Václava    
Rušer Jiřík    
Ruttner Jan   13. 6. 1912
Ruweyd Tomáš    
Růžička Antonín   1891
Růžička Antonín   6. 9. 1875
Růžička Josef   13. 4. 1883
Rybka Šimon   1664
Rychterová Jana   15. 5. 1945
Rynt F.    
Ryšavá Juliana   16. 1. 1893
Ryšavý František   1851
Ryx Fridrich    
Rzihovski Viktor   17. 11. 1895
Rzihowský Rudolf   8. 2. 1859
Ržibek Eugen   1862
Ržiwnatz Josef   1846
Řehoř    
Řehoř Jaroslav   7. 5. 1897
Řeřábek Antonín   3. 11. 1883
Řeřábek Ignác    
Řezníček František   1814
Řezníčková Vojtěška   19. 8. 1918
Říha Emanuel   9. 10. 1911
Řivnáč Hynek   16. 10. 1804
Sadovský Jan    
Safková Eva   18. 12. 1946
Sahula Ignát    
Saiko František   1. 5. 1905
Saler    
Salisteanu Ion   1929
Sallatsch Karel    
Salmová Kristina    
Samec Jaroslav    
Samuel    
Sanguinetti Lazaro    
Saschek J.    
Sauer Jan    
Sauersik Karel    
Sbejvalík Ignác    
Screta František    
Screta Jan   1620
Sčepanko    
Sebastini Jan   15. 6. 1757
Sebastini Jan   1737
Seckarová Alvina   1916
Sedláček A.    
Sedloň A.    
See Jan   1799
Seeblumer Benedikt    
Seeblumer Dominik   5. 1. 1656
Seeger Oto    
Seewald Julius    
Seidl Hugo    
Seidl Leopold    
Seidl Václav    
Seifert Antonín    
Seifert Maxmilian    
Seifert Samuel    
Sejkora Lukáš   1601
Sekule Jakub    
Seldnok Eliáš    
Semmer František    
Semmer Jan    
Semrád Bedřich    
Sengschmidt Hanuš    
Senožetský Augustin    
Senza František   1619
Serafín Ondřej    
Servatius Filip    
Sestřánek Jan    
Seus Rutger    
Severa Karel   10. 4. 1842
Severa Václav    
Sewe Antonín   1674
Seydelová Anna   1856
Schaar Michael   1756
Schabart František    
Schabart Tomáš    
Schablik Karel   10. 3. 1870
Schade Karl   17. 1. 1862
Schäfer Janet   7. 8. 1972
Schäferová Alena   22. 4. 1957
Schäffstoss Jan    
Schachtel Augustin    
Schaller Eduard   1802
Schaller Gustav   1818
Schallhas Karel   1767
Scharf Vladimír   23. 9. 1917
Scharhan Václav   14. 8. 1773
Scheibner František    
Scherer František   17. 1. 1788
Scheyt Šimon    
Schieffer František    
Schieschneck Arnošt   7. 7. 1844
Schiffner Bedřich   1910
Schirmer Josef   15. 10. 1821
Schirmer Osvald    
Schlager Antonín   18. 7. 1816
Schlachter Antonín   1734
Schlachter Václav   1757
Schlegel Bedřich   27. 12. 1865
Schlegel Jan   2. 12. 1697
Schlein Eduard   1863
Schlemüller Jan    
Schlesinger Karel   1826
Schlosser Richard    
Schmatzer F.    
Schmer Jan    
Schmid Antonín    
Schmid Jakub    
Schmid Jakub    
Schmiddely Daniel   1747
Schmidhammer František   1796
Schmidt Antal    
Schmidt Heřman   1610
Schmidt Matouš   1728
Schmidt Pavel    
Schmidtleichner Antonín   1808
Schmidtmayer František   26. 3. 1818
Schmiedová Greta   1900
Schmuth Antonín   14. 6. 1723
Schmuth Tomáš   1696
Schneider Josef   1762
Schneider Rudolf   1836
Schneider Vilém   30. 5. 1864
Schnirchová Františka    
Schnirchová Roberta   1887
Schnobel Jan    
Schober Ferdinand    
Schollmeyer Jindřích   8. 2. 1824
Schöpf Jan   1735
Schovanec Zdeněk   23. 6. 1972
Schram Josef    
Schranil Norbert    
Schránil Václav   1818
Schröck Michal   1670
Schtschigol Michal   26. 8. 1945
Schubert Julius   28. 4. 1888
Schübler Ondřej    
Schuller Adolf   1762
Schuller Leopold   1790
Schultess Jan    
Schulz Eduard   25. 10. 1838
Schulz Ferdinand   16. 2. 1816
Schümko Antonín    
Schummer Mikuláš    
Schuster Bohumil   7. 12. 1892
Schuster Josef   20. 8. 1882
Schütz Jiří    
Schützler Jan   2. 8. 1780
Schwab Zachariáš    
Schwach Jindřich   19. 9. 1829
Schwaner Adam    
Schwartz Josef    
Schwarz Vendelín   8. 3. 1883
Schwarzenberg Marie   6. 1. 1774
Schwarzová Irena   8. 6. 1932
Schweiger Antonín    
Schweigert Karel   1772
Schweitzer Henrik    
Schwiedner Josef   1786
Schwoiser Eduard   18. 3. 1827
Sidoň Ferdinand   1815
Sieber A.    
Sieburger Bernhard   21. 12. 1825
Siegländer Čeněk   4. 9. 1819
Sigil Bedřich    
Sigmondová Elfrída    
Sima Desiderius   1880
Simon Vavřinec    
Sing Jan    
Skála Jan    
Skála Josef   1837
Skála Václav   26. 6. 1908
Skálová Adriana   13. 6. 1956
Skálová Alena   8. 1. 1939
Skarda Jan   1813
Skotnica Josef   1. 3. 1875
Skrejšovská Kateřina   3. 11. 1836
Skřet Václav    
Skřítek    
Skůček Otakar   15. 11. 1869
Skutezky Antonio    
Slaboch Václav   2. 3. 1874
Slanský Jakub    
Slavíková Hana   29. 1. 1954
Slezák Antonín    
Slivková Lenka   21. 12. 1980
Slouk Vojtěch   15. 5. 1825
Slováček Břetislav   7. 7. 1947
Sluka František   31. 8. 1824
Slunéčko Otto   1. 11. 1943
Smetana Leopold    
Smichaeus Antonín   1704
Smicheus František    
Smicheus Jan    
Smíšek Mikuláš    
Smital Ignác   1835
Smith Carl   28. 9. 1976
Smolík Emanuel   8. 9. 1888
Smolík Petr    
Smolky Athanasius   1775
Smrkovský Jan    
Snížek Jindřich   10. 6. 1891
Sobek Michal    
Sobico Jan    
Sobotka Julius   22. 5. 1869
Sohrer Jan    
Sochor Richard   23. 11. 1868
Sojka Jan   7. 5. 1874
Sojka Vladimír   2. 10. 1950
Sokol Hanuš   1899
Sokol Jan    
Sokol Jiřík    
Sokol Peter   19. 5. 1943
Sokolová Dana   29. 1. 1929
Sokolovský Igor   4. 6. 1958
Solanský    
Soldinger Max   7. 6. 1906
Solis Andres    
Sommer František   6. 5. 1878
Sommernitzová Popovová Viera   25. 8. 1945
Sonnleitner Josef   29. 12. 1885
Sorg Joachim    
Sošťák Libor   27. 2. 1959
Sotona Miroslav    
Součková Jarmila   1. 1. 1916
Soukeníková Jana   1961
Soukup Ferdinand   8. 9. 1888
Soukup Matěj   1664
Soukup Radek   10. 12. 1971
Soumar Yolanta    
Sovánka Karol   7. 3. 1883
Spalek Bedřich   1864
Spálený Bedřich   1864
Spalinský Tadeáš    
Sparga Polák    
Spatio Bartolomeo    
Spěváček Matěj    
Spillenberger Samuel    
Spör Šebestián    
Spranger Quirin    
Spurný Jaroslav   23. 8. 1977
Srba Antonín   1851
Srbová Marie   4. 4. 1892
Stadler Antal   1828
Stadler Severin   15. 3. 1801
Stanislav    
Staňková Irena   23. 1. 1954
Stanovská Ludmila   10. 11. 1904
Stanovský Stanislav   20. 10. 1924
Stanzl Jan   16. 4. 1801
Stará Monika   8. 11. 1980
Stará Pavlína   19. 6. 1976
Starčevič Petr   10. 9. 1954
Stárek Jaroslav   23. 9. 1893
Stark Karel   1822
Stařina František    
Staš Jindřich   30. 9. 1911
Staš Milan   22. 9. 1941
Stašek Oto    
Staudinger Jan   1827
Staudinger Václav    
Stefanides    
Steger Antonín   1872
Steger Jan   21. 10. 1827
Stehlíková Taťána   22. 10. 1923
Steigerle Oliver    
Stein Josef   13. 10. 1903
Steinbach Ferdinand   29. 11. 1894
Steindl A.    
Steinel Prokop   1732
Steiner František    
Steiner Ignác    
Steiner Jan    
Steiner Jan   1712
Steinfeld Eduard   1808
Steinhauser Jan   30. 4. 1795
Steinhilberová Otilie   1887
Steinlegner Antonín   1698
Steller Ján   16. 5. 1924
Stepich Jan    
Steriadi (Steriasi) Al.   1880
Sternenfels Jan   1804
Stetter Josef   1732
Stevens Pavel    
Stieft Vilém    
Stolle Jiří   7. 7. 1909
Stölting Max    
Straka Jan    
Straková Milada   14. 6. 1946
Stranovius Jeremiáš    
Stránský Gabriel   30. 6. 1813
Strašil Vlastimil   1923
Strašilová Helena   7. 5. 1955
Stratilová Vladimíra   11. 7. 1928
Strčanovský Joannes    
Streit Jan    
Streminger Jakub   1816
Strnad Vojtěch   16. 4. 1927
Strnadlová Šárka   28. 2. 1954
Strnková Pavlína   1959
Strobach Václav    
Strobl Antonín   5. 3. 1951
Strobl František    
Strobl Hanuš    
Strobl Julius    
Stroblová Milada   11. 9. 1953
Stroffová Marie    
Strolený Václav   11. 2. 1938
Struhár Alojz   29. 4. 1892
Stryla Jan    
Střítecká Alena    
Střítecká Barbora   1978
Stříteská Anna   18. 1. 1950
Studenský Jakub    
Studený Roman   2. 9. 1965
Studený Vladimír   10. 3. 1904
Studnička Maxmilian    
Studničková Olga   18. 8. 1906
Stulík František   1818
Stupník Jan    
Sturm Christián   1650
Stürmer Eugen    
Stürmer Josef   3. 4. 1712
Stýblo Jiří   15. 2. 1979
Suchá Marketka    
Suchan Jan   12. 10. 1910
Suchánek Antonín   9. 8. 1898
Suchánek František   15. 5. 1907
Suchomel Jaroslav   10. 4. 1911
Suchopárek Václav   23. 1. 1947
Suchý Karel   19. 6. 1871
Suk Miroslav   7. 3. 1947
Sulkovský Ivan   22. 12. 1938
Sulzer David   9. 9. 1784
Summ Antonín   6. 3. 1812
Super František   31. 12. 1743
Super Juda   29. 3. 1712
Sůra Jaroslav   27. 1. 1897
Suttnergraf Daniel   13. 7. 1675
Svatoš Jaroslav   17. 1. 1939
Svatoš Jindřich    
Svoboda A.    
Svoboda Čestmír   28. 7. 1889
Svoboda Eduard   15. 11. 1814
Svoboda Hanuš   4. 5. 1878
Svoboda Karel   4. 2. 1889
Svoboda Karel   24. 5. 1900
Svoboda Ladislav   28. 7. 1910
Svobodová Adéla   7. 10. 1929
Svojanovský Viktor    
Svozilík Jaromír   1951
Switak Jan    
Sychestil Jiřík    
Sykáčková Ludmila   18. 5. 1906
Sýkora Jiří   24. 1. 1893
Sylva Marie    
Syrový Josef   21. 2. 1879
Sysová Alena   29. 7. 1949
Szanyi Gejza   13. 7. 1949
Szasz Dorian   1924
Szasz Lia   1928
Szkopková Halina   14. 8. 1955
Šabatecký Tomáš    
Šafář Jindřich   7. 9. 1911
Šafránek Vojtěch   1814
Šanda Milan   1963
Šantrůček Josef   21. 3. 1896
Šara Karel   27. 1. 1896
Šárka Jan    
Šarmanová Jitka   10. 10. 1959
Šáryšský Michal    
Šašek Michael    
Šauer Antonín   6. 5. 1871
Šebela Miloslav   11. 12. 1950
Šebestík René   6. 5. 1914
Šedá Květa   22. 1. 1922
Šeha Oto   18. 12. 1891
Šemberová Eva   5. 6. 1977
Šemberová Kateřina    
Šenar František   16. 9. 1880
Šér A.    
Šesták Ladislav   27. 6. 1942
Šetelík Dimitrij   9. 5. 1908
Šetinský Jan    
Ševcová Patrícia   21. 12. 1950
Ševčík Jan   27. 8. 1958
Šic Gebert    
Šic Jan   1574
Šic Jiřík    
Šic Mates    
Šícha    
Šícha Jan   1580
Šikola Jan   1800
Šilák Josef   1903
Šilberský Hugo   26. 3. 1920
Šiller Erazim    
Šiltwach Jakub    
Šimeček František    
Šimek Jindřich   11. 7. 1901
Šimek Láďa   11. 5. 1901
Šimíčková Vlasta   5. 2. 1950
Šimková Simona   9. 3. 1960
Šimon    
Šimon    
Šimon Bedřich   15. 1. 1902
Šimon Liboslav   26. 7. 1891
Šimon Matěj    
Šimoník Ivo   13. 1. 1931
Šimorda Alois   2. 2. 1887
Šímová Marie   29. 12. 1913
Šimun Ladislav    
Šindler František   1888
Šípoš Vladimír    
Šír Jan   12. 7. 1868
Šírek Vladimír   1939
Široký Alexander   3. 7. 1916
Šístek F.   1. 10. 1898
Šišák František   1. 5. 1928
Šišková Iveta   28. 1. 1966
Škarda Miloslav   2. 6. 1902
Škodný David   23. 1. 1976
Škodová Věra   2. 3. 1910
Škorvánek Jozef   1. 11. 1885
Škréta Jan    
Škutík Jan    
Škvor Antonín   21. 12. 1957
Šlechta Jaroslav   1873
Šlechta Vojtěch    
Šlechtová Libuše   28. 10. 1943
Šleyfer Hendrych    
Šlisiková Margareta   20. 6. 1933
Šmalcová Anna    
Šmejdíř Jakub    
Šmejkal Tadeáš    
Šmíd Emanuel   26. 10. 1951
Šmíd Luděk   25. 8. 1905
Šmíd Luděk   30. 4. 1937
Šmídová Anna   2. 2. 1975
Šmolková Jana   5. 5. 1942
Šmorda Miroslav   29. 3. 1923
Šnajberk František    
Šnajder František   1. 9. 1914
Šnéberger Rudolf   10. 10. 1950
Šneider František   26. 10. 1901
Šnejdr Zachariáš    
Šnirchová Františka    
Šofr Jakub    
Šojdr Martin   30. 8. 1979
Šoltés Zoltán    
Šoltó Peter    
Šorčík Oldřich   1923
Šorš Otakar   2. 4. 1899
Špaček Jan    
Špačková Jana   8. 1. 1967
Španěl Jiljí   1. 9. 1883
Špánková Alena    
Špelda Matěj    
Špelda Václav   1768
Špindler Jan    
Špulák Alois   4. 8. 1812
Šrajerová Hana   7. 3. 1952
Šrámek Antonín    
Šrůtek František   1820
Štabla Kamil   18. 9. 1964
Štanda Petr   23. 5. 1899
Štanecel Theofil   1470
Štangler Oldřich   7. 5. 1894
Štantejský Jarolím   29. 9. 1832
Štěbrová Antonie   16. 8. 1937
Štefan Josef   1. 5. 1913
Štefánek Miroslav   8. 5. 1959
Štefánková Ludmila   22. 8. 1958
Štechmiler Pavel   13. 9. 1967
Štencel Lubomír   20. 3. 1923
Štěpán    
Štěpán    
Štěpán Jaroslav   14. 4. 1924
Štěpánek František   27. 11. 1912
Štěpánek Karel   16. 4. 1946
Štěpánek Václav   21. 9. 1900
Štěpánek Vladimír   8. 10. 1906
Štěpánová Sláva    
Štěrba Antonín   8. 9. 1898
Štěrba Emanuel   30. 4. 1895
Štěrba Josef   1859
Štěrba Karel   19. 12. 1891
Štěrch Karel   31. 10. 1908
Štíbr Pavel   31. 1. 1930
Štika Jan    
Štika Pavel    
Štoček Rudolf   18. 4. 1828
Štochl Jaroslav   23. 4. 1888
Štolba Šebastian   21. 10. 1824
Štraus Dušan   12. 8. 1959
Štrbíková Veronika   4. 7. 1982
Štrobl Josef   11. 10. 1892
Štroblová Hana   28. 11. 1930
Štrokánová Soňa   15. 2. 1946
Šturz Stanislav   27. 10. 1908
Šubert Jakub    
Šubert Martin    
Šubrt Alois   21. 11. 1894
Šujanská Jana    
Šulc Karel   27. 6. 1875
Šulc Václav   24. 6. 1871
Šulcová B.    
Šulek Jaroslav (Jaro)   13. 4. 1978
Šulistová Jana   1960
Šupálková Alena   31. 10. 1980
Šuráň Milan   6. 2. 1978
Šustek Karel   18. 3. 1912
Šustr Antonín   12. 6. 1923
Šuterová Marie   27. 6. 1943
Švagerka Miroslav   30. 5. 1883
Švácha Bohumil   3. 3. 1884
Švajglová Andrea   10. 1. 1982
Švarc Petr   1945
Švarc Zdeněk   6. 4. 1946
Švastal Josef   18. 10. 1917
Švec Jiří   6. 1. 1928
Švéda František   28. 2. 1901
Švédová Helena   1. 7. 1946
Švédová Jarmila   2. 12. 1947
Švejda Roman    
Švejková Jitka    
Švic František   3. 12. 1893
Šyc Jiřík    
Šyc Václav    
Tabaček Július   15. 10. 1948
Táborský Jindřich   1. 1. 1892
Táborský Josef   28. 9. 1895
Táborský Martin   1965
Tábořík Antonín   1869
Tachezy Bedřich   15. 9. 1904
Tajovský Ladislav   13. 9. 1910
Tarasovič Pavol   5. 4. 1961
Tarrabat František    
Tasev Atanas   4. 3. 1897
Taťoun Alexander   1954
Tatzauer Th.    
Tauber Theodor   20. 6. 1887
Tauc Gustav   1957
Taufner Karel   1825
Těhníková Renata   27. 3. 1964
Teisinger Jan   1798
Teisler Jan   13. 4. 1942
Teleková Dagmar   12. 8. 1966
Teloni Baltazar    
Tenčev Jordan   20. 2. 1962
Tentchert Jindřich   1846
Teper Josef   1. 12. 1919
Teper Miroslav   17. 10. 1948
Teplý Josef   13. 3. 1814
Tepper J.    
Terlecká Jana   8. 8. 1974
Tesař Josef   11. 12. 1898
Tesařová Eliška    
Teschauer Jan    
Těšík Josef   24. 10. 1904
Těšík Karel   6. 9. 1906
Těšínský Ladislav   2. 12. 1903
Tettauer Florián   1936
Teuffel Václav    
Teussinger Leopold    
Texer Martin    
Thákur Abanindranáth    
Thein Antonín   19. 11. 1870
Ther František   12. 1. 1910
Theys Ivan    
Thiergarten Hans    
Thold Eduard   10. 1. 1925
Thorwert Kundrát    
Thugut Jindřich    
Thummer Jan   20. 4. 1648
Thun Franz   13. 5. 1809
Thünes Antonín   5. 10. 1812
Tibitanzl Ludvík    
Tiele Franz   9. 3. 1868
Tien Nan   1633
Tietze Krištof    
Tichá Helena   1943
Tichý Ivoš   1973
Tichý Miloš   12. 10. 1965
Tichý Rudolf   7. 4. 1900
Tichý Zdeněk    
Tikal Oldřich   25. 8. 1926
Till Janst   1800
Till Leopold   8. 12. 1830
Tilli    
Tintěrová Alena   16. 2. 1930
Tintner Ervín   26. 12. 1885
Tinzmann Arnošt    
Tischer Josef   1800
Tobiáš    
Tobiáš Bohumil   20. 9. 1924
Tobiáš František   27. 12. 1913
Tobiáš Hanuš    
Tobiáš Jan   26. 5. 1738
Tobiáš Jiří    
Toclar    
Toczauer Jan   1673
Todesco Andrea    
Tofel Josef   11. 8. 1924
Toflová Zdeňka   28. 5. 1949
Tokarská Martina   18. 4. 1984
Toma Jan    
Toman František   29. 12. 1886
Tománek Josef   16. 4. 1889
Tomanová Mária   16. 11. 1954
Tomas Štěpán    
Tomáš    
Tomáš    
Tomáš    
Tomáš František    
Tomáš (Tomaso)   1325
Tomášek    
Tomášek Jan   7. 3. 1892
Tomášiková Viktória   31. 5. 1927
Tomec V.    
Tomečka Josef   26. 2. 1894
Tomeišl Augustin   11. 8. 1789
Tomek Oldřich   26. 2. 1951
Tomeš Miloslav    
Tomis Lubomír   28. 6. 1937
Tomíšek Vilém    
Tomišková Jaroslava    
Tomková Marie   14. 7. 1900
Toms Jaroslav   15. 6. 1943
Tomsa Bohdan (Theodor)   1842
Tomsa Karel   8. 8. 1869
Tonitza Nicolae   1886
Tonner Alfred   1859
Töpper G.    
Toppera Martin    
Torrer Samuel    
Tošnar Jiří   9. 1. 1926
Tošnar Jiří   15. 1. 1955
Tóthová Martina   31. 8. 1968
Tóthová Roberta   28. 12. 1988
Ťoupalík Antonín   7. 6. 1863
Toužimský J.    
Tragy Otto   7. 3. 1866
Trajterová Mária   1951
Trapl Karel   3. 3. 1897
Trapp Georg   1. 12. 1900
Trávníček Josef    
Trávník Leopold   18. 8. 1888
Trčálek Radim    
Trembáč Peter   8. 11. 1957
Tremmel Bedřich   1785
Treuchelová Jindra   5. 11. 1931
Trhlíková Eva   23. 11. 1954
Tribula Richard   29. 4. 1980
Trnka Adolf   14. 6. 1906
Trnka Bartoš    
Trnková (Trnka) Jana   26. 12. 1950
Troníček Karel   21. 4. 1892
Trpkoš Aleš    
Trsek Jaromír   18. 6. 1902
Trucla Pavel   4. 10. 1966
Tručka František   7. 1. 1911
Truhlář Bedřich   19. 4. 1912
Truksa František   1869
Truksová Jana   16. 5. 1947
Trunečka Evžen   3. 2. 1907
Truxa Jaromír   26. 5. 1896
Trychtr    
Třebochovský Tomáš    
Tříska Antonín   23. 7. 1914
Tříska Ivan   13. 7. 1944
Třmínková Jitka   13. 7. 1965
Tschöpa Jaroslav   19. 9. 1932
Tuc Jakub    
Tuczmann Vít    
Tučný Vítězslav   25. 7. 1914
Tuháček Václav   29. 9. 1905
Tůma Rudolf    
Tupý Karel   13. 6. 1893
Turba Jan   1784
Turecká Jana   28. 12. 1942
Tureček Jan   28. 12. 1798
Tureček Pavel   28. 5. 1902
Turkovičová Ines   1910
Turner František    
Turner Jan    
Turner Petr    
Turnovský Jiřík    
Turoň Julius   25. 11. 1949
Turovský Jan   1818
Tuskaniová Marie   1875
Tužinská Viola   1957
Tužínský F.   2. 5. 1879
Tvrdá Vlasta   10. 12. 1950
Tvrdek František   26. 1. 1920
Tvrdoňová Gabriela   16. 8. 1977
Tylk Daniel    
Tylk Daniel    
Tylšová Anna   16. 7. 1917
Týma Vlastimil   1930
Učík Eduard   17. 6. 1823
Uher Karel   9. 2. 1891
Uhlíř Kašpar   1750
Ulbrich Dietmar    
Ulbrich J.    
Ullmanová Marie   6. 4. 1839
Ulmaufová Olga   9. 7. 1950
Ulrich Adam    
Ulrich František    
Umlášek Josef   21. 3. 1906
Uppaluri Rajana   24. 4. 1954
Uprka Jan   17. 5. 1900
Urbanová Eva   19. 11. 1905
Uriel Jeronym    
Ušiaková Marie   6. 10. 1981
Utínek František   30. 5. 1926
Váca Štěpán   5. 10. 1891
Vacátko Ludvík   8. 4. 1923
Vacek Václav   1803
Václav    
Václav    
Václav    
Václav    
Václav    
Václav    
Václavík    
Václavíková Eva   4. 7. 1935
Vacyk Theodor    
Vágner Bohumil   17. 7. 1897
Vágner Marian   26. 1. 1910
Vachek Ludvík   12. 1. 1868
Vaic Josef   8. 12. 1884
Vaic Oldřich   16. 7. 1906
Valdštýn Jiří   28. 1. 1894
Válek Karel    
Valentin    
Valentin    
Valcha Václav   20. 8. 1878
Váli Ladislav    
Valtera Josef   10. 3. 1883
Van Jiřík    
Vančák Antonín   31. 5. 1915
Vančura Miroslav   4. 1. 1923
Vančura Vojtěch    
Váně Václav   5. 12. 1863
Vaněk Miloš   4. 10. 1943
Vaner Václav   27. 10. 1896
Vaňha Anotnín   5. 6. 1886
Vaníček    
Vaniš Vojtěch   19. 3. 1899
Váňová Marie   1. 1. 1941
Varhaník Josef    
Varl Ivan   30. 5. 1923
Vašíček Alois   17. 9. 1920
Vašura L.   1877
Vatzek Hans (Johann Josef)   20. 12. 1848
Vautier Marc   27. 4. 1829
Vaverková Alice    
Vávra František   5. 1894
Vávra Lukáš    
Vávra Martin    
Vavrný Vojtěch    
Vavřina Jan    
Vavřinec    
Večeřík Václav    
Veen Otto van   1556
Vejdovský Rudolf   6. 9. 1862
Velehradský Bernard   1659
Velehradský František   18. 1. 1668
Velinov Velin   26. 10. 1938
Velislav    
Velký Jan    
Venne Adriaen   1589
Verbeck Jiří    
Verbeck Jodokus   1646
Veriner Václav    
Vernier Václav    
Verreyt Jakob    
Veselý Antonín   11. 6. 1896
Veselý Theodor   9. 11. 1872
Veselý Václav    
Veverková Nella    
Vichura E.   1860
Vilka Jan   5. 4. 1872
Vince Ferdinand   1783
Vincenc Jan   1763
Vinkler J.    
Virgilius Julius    
Vít    
Vít Rudolf   24. 4. 1889
Vítek    
Vitovský František   8. 11. 1906
Vivarini da Murano Antonio   1418
Vladyková Bohuslava   2. 6. 1944
Voborský Václav   1874
Vocelovský Václav    
Vodička František    
Vodička Jan   14. 2. 1956
Vodička Jiřík    
Vodňanský Jan   10. 9. 1701
Vodňanský Václav   1797
Vodrážka Josef    
Voget František   1695
Vogt František    
Vojáček Josef   1824
Vojna Jan   9. 12. 1861
Vojtěch z Ziernovicz    
Vokál Jiří    
Vokálek František   20. 6. 1883
Volný Antonín    
Volucki Karel    
Vomáčka Tomáš   4. 1. 1948
Vopozdil Jiří    
Voráček Otakar   1. 5. 1856
Voráčková Marie   13. 8. 1920
Vöröš Vincenc    
Vořechovský Ladislav   20. 8. 1914
Votlučková Vilma   13. 10. 1828
Vraný Alois   27. 11. 1851
Vrobel Bedřich    
Vybíral Jan    
Vydra Josef   18. 3. 1836
Vysekal Eduard   17. 3. 1890
Vysekal Hynek   1867
Vysekal Václav    
Vyskočil Josef   19. 3. 1895
Vysloužil František    
Vysoký Václav    
W. J.   1526
Waclawik František   27. 3. 1815
Wäg Josef    
Wagner František    
Wahle Bedřich   1863
Wähnke Emil   13. 2. 1901
Wachsmann Julius   25. 4. 1866
Wachtel Heřman    
Wachtel Šimon    
Wachtl Adolf    
Waldhauser Tomáš    
Waldhütter Zikmund    
Walgestern    
Waller Antonín    
Walter Florián    
Wamša    
Wanbacher Jan    
Wander Jiří    
Wanke Dionys   1823
Waraus August   31. 10. 1809
Waraus Emanuel   1828
Warter Jan   1788
Weedmann Ondřej    
Wehrle Karel   1789
Weiczmann Václav    
Weidel Antonín   1819
Weidlich Antonín    
Weidlich František   1811
Weigart Jan   1773
Weigel Jan   18. 9. 1815
Weigel Matěj    
Weigert Jan    
Weinmann Jan   1734
Weintritt Baltazar    
Weise    
Weisenfeld František   1836
Weiss Eduard   21. 12. 1838
Weiss F.    
Weiss Vilém   23. 7. 1823
Weissengruber František   1791
Weisskopf Josef    
Wenczeli Vít    
Wender Antonín    
Wendt Rudolf   19. 3. 1930
Wenl Wolf    
Wentzel Gustav    
Weps Karel   1814
Werner Alfons   8. 12. 1903
Werner František    
Westermeyer Max    
Westermeyer Ondřej   1739
Westermeyer Tomáš    
Wetchel Jan    
Weygl Adam    
Weymon Václav    
Wezický Jan    
Wideman Filip    
Widemann Antonín    
Widemann Hans    
Widemann Jeronym    
Widman Hanuš    
Widmann Antonín    
Wieland C.    
Wichman Jošt    
Wikart Josef    
Wikštein Florián   16. 2. 1861
Wild Antonín   12. 5. 1729
Wild František   1798
Wildt Jan III.   1814
Wildt Karel   1783
Wilímovský Karel (Chas.)    
Willholcer Jan    
Winckelmann Jan    
Wisinger Ignác    
Wittenbergová R.    
Wittich Jan    
Wlodarz Vavřinec    
Woborský Václav   8. 6. 1874
Wocel Jan   24. 8. 1803
Wogák Jan    
Wogner Řehoř    
Wohlgemuth Karel    
Wohlhaupter František    
Wojnarowicz David   14. 9. 1954
Wolawka Pavel    
Wolf Antonín    
Wolf Jakub    
Wolf Jan    
Wolf Jan   1849
Wolf Linhart    
Wolf Vojtěch   1836
Wolff Lukáš   1682
Wolfram Jan    
Wolkert    
Womfeld Jan    
Wompacher Jan    
Worbs Václav   24. 3. 1794
Worlicžek Jan    
Worlíček J.    
Wrabec František    
Wratislav z Mitrovic František   9. 1759
Wunderlich Bedřich   9. 3. 1888
Wurzinger Michal    
Yohei Kina   1979
Z Dölen Krištof    
z Dombrowských Karolina   1835
z Grünbergu Adolf   1783
z Grünbergu Josef   24. 6. 1810
z Habermannů František   17. 12. 1788
z Ratiboře Jiljí    
z Rothu Adolf   11. 12. 1857
z Rummerskirchu Richard   1858
z Týna Jan    
Zadejček František    
Zadikow Hilda   23. 6. 1890
Zahálka Rudolf   4. 1. 1859
Zahrádka Jan   29. 11. 1900
Zahradnický Hugo   29. 9. 1883
Zahradník Otto   4. 7. 1894
Zahradník Václav   15. 2. 1855
Zach Antonín    
Zajaczkowski Theodor   1852
Zajíc Augustin   30. 8. 1891
Zajíček Jaroslav   26. 8. 1894
Zamarová Helena   27. 11. 1946
Zapletalová Irena   4. 6. 1912
Zappe Ignác   1757
Zappe Josef   1758
Zappe Theodor   10. 1. 1886
Zárubová Hana   7. 10. 1886
Zasche Jan   1821
Zasche Jan   1825
Zavadil Josef   1820
Zavistovský Michael   30. 9. 1897
Zázvorka A.    
Zdráhal Bedřich   7. 1. 1880
Zdráhal Josef   10. 8. 1904
Zeckendorf Oskar    
Zedník František   22. 10. 1827
Zedník Theodor   26. 10. 1857
Zehender Matouš    
Zehetmayer Jan   1638
Zeiller Jan   22. 4. 1877
Zeiller Šebastián   1683
Zeis Josef   3. 7. 1850
Zeisl Rudolf   5. 4. 1880
Zelenková Věra   13. 12. 1914
Zelinková Olga   31. 1. 1923
Zeman Josef   24. 5. 1893
Zemanová Dorota   25. 2. 1950
Zemplinsky (Zemplényi) Viktor   1894
Zenotti Ludvík   15. 8. 1892
Zerzan Jiří    
Zezula Vladislav   15. 12. 1962
Ziegler Ondřej    
Ziehrer Géza   1832
Zicha Václav    
Zichlarz Erwin   18. 4. 1904
Zikmund    
Zilliak Václav    
Zimmer Antonín   18. 5. 1819
Zimmer Zachariáš    
Zitta Václav   1748
Zvolenský Arnošt   1. 10. 1911
Žáčková Margita   16. 7. 1957
Žambor Štefan   19. 2. 1902

malířství

katalog autorský
  published   title (subtitle)
  1931   Výstava Elisavety Konsulov - Vazové
  1933   Jaroslav Panuška: Souborná výstava obrazů
  1934   Giovanni Giacometti 1868 - 1933
  1940   Maryša Neubertová: Výstava obrazů
  1941   Franta Aron a jeho výstava obrazů z oblasti královny hor (Bozkov a jeho okolí)
  1943   Bohuš Čížek: Oleje
  1944   Karel Holan: Karlův most
  1944   Ludvík Kuba
  1950   Miloš A. Bazovský: Obrazy 1945 - 1950
  1951   Souborná výstava Oldřicha Cihelky
  1952   Josef Liesler: Květiny a zátiší
  1953   Karel Holan: Soubor obrazů z let 1912 - 1953
  1955   Ambróz Akidos: Jubilejná výstava obrazov
  1955   Martin Benka (Výber z olejomaleb)
  1955   Peter Konečný: Životné dielo 1937 - 1954
  1956   30 rokov výtvarnej práce Štefana Bednára
  1956   Jan Kojan 1886 - 1956: Životní dílo
  1956   Jozef Kollár
  1956   Vilém Nowak: Soubor díla (K sedmdesátinám)
  1957   Jiří Rada
  1957   Miloš A. Bazovský: Práce z posledních let
  1957   Oldřich Blažíček 1887-1953 (Posmrtný a jubilejní soubor malířského díla)
  1957   Zlatica Balažovjech - Klincová
  1958   Franta Čihák: Výbor z díla
  1958   Josef Běhůnek, akademický malíř
  1958   Miloš Alexander Bazovský: Tvorba z posledných rokov
  1958   Otakar Kubín
  1959   Ferdinand Kotvald: Obrazy z let 1937 - 1959
  1959   František Jiroudek: Obrazy 1956-59
  1959   Oldřich Blažíček (Soubor malířova životního díla)
  1960   Jiří Corvin: Obrazy a grafika
  1960   Miloš Alexander Bazovský: Životné dielo
  1960   Pravoslav Kotík
  1961   Gisela Andersch
  1961   Janko Alexy: Stará a nová Bratislava
  1962   Arp
  1962   Janusz Bersz
  1962   Jaroslav Grus
  1962   Miloš Alexander Bazovský
  1962   Výstava obrazů Josefa Berana
  1962   Zuzka Bellušová - Rusková
  1963   Jaroslav Bejček: Obrazy a kresby z let 1962 - 63
  1963   Miloslav Holý: Oleje z let 1927 - 1931
  1963   Obrazy Jaroslava Gruse z let 1907 - 1963
  1964   Josef Hašek: Obrazy
  1965   Arroyo
  1965   Bazaine
  1965   Bosch (I Maestri del colore)
  1965   Ferdinand Engelmüller
  1965   František Jiroudek
  1965   Georges Braque (I Maestri del colore)
  1965   Karel Appel
  1966   Aljo Beran: Tvorba z let 1964 - 65
  1966   Antonín Hudeček
  1966   Heinrich Ehmsen
  1966   Jaromír Wíšo
  1966   Jaroslav Cheben: Máchovské variace
  1966   Konštantín Bauer
  1967   Bedřich Feuerstein: Architektura, scénické návrhy, obrazy
  1967   Eduardo Arroyo
  1967   František Jurík: Výber z tvorby 1966-67
  1967   Miloslav Holý
  1968   Jan Trampota: Výbor celoživotního díla
  1968   Jiří Blažej: Obrazy
  1968   Martin Benka
  1968   Petr Brandl 1668 - 1735
  1968   Piero Della Francesca (Chefs-d' Œuvre de l'Art)
  1969   Antonín Čalkovský: Obrazy
  1969   Brauer
  1969   Carl Bucher
  1969   Ely Bielutin
  1969   Jan Bauch: Obrazy z let 1967 - 1969
  1969   Jaroslav Cheben
  1969   Marie Hlobilová - Mrkvičková
  1969   Miloš Alexander Bazovský: Záverečné dielo 1949 - 1957
  1969   Stanislav Ježek: Obrazy z posledních let
  1970   F. Bič (1960 1970)
  1970   František Jiroudek
  1970   Lev Šimák: Obrazy, kresby, grafika z let 1925 - 1970
  1971   Alena Čermáková: Obrazy a kvaše
  1971   Architektonická malba v díle Ludvíka Kohla
  1971   Jan Cihla
  1971   Jaroslav Grus: Malířské dílo z let 1910 - 1971 (Souborná výstava k umělcovým osmdesátým narozeninám)
  1971   Jaroslav Poš 1894 - 1970
  1971   Ladislav Berger
  1971   Slavomír Brezina: Obrazy 1970
  1971   Vincenc Beneš: Výbor z díla
  1972   Albín Brunovský
  1972   Josef Běhůnek: Obrazy z mého kraje
  1972   Ľudovít Čordák
  1972   P. M. Bohúň
  1972   Quido Biasi
  1973   Antonín Hudeček: 1872 - 1941 Výběr z díla (14. Výtvarné Hlinecko 1973)
  1973   Dezider Castiglione
  1973   Jiří Horník: Výběr z díla
  1973   Josef Běhůnek
  1973   Josef Bulant
  1973   Jozef Kollár: Súborné dielo
  1973   Miloslav Holý: Zátiší a květiny
  1973   Oswaldo Guayasamín
  1973   Pavel Kopáček (Výstava u příležitosti umělcových padesátin)
  1973   Věra Vovsová: Hudební motivy
  1973   Z hlubin pravěku (Životní dílo akad. mal. Zdeňka Buriana)
  1974   Aljo Beran: Figurální tvorba
  1974   Artigau: Pintures
  1974   Jozef Bendík: Maliarské dielo
  1974   Lesy v obrazech Jana Víška
  1974   M. A. Bazovský ze sbírek Galerie M. A. Bazovského v Trenčíně
  1974   Marie Hlobilová-Mrkvičková: Obrazy z let 1967-1974
  1974   Miroslav Pangrác; Plastiky, obrazy
  1974   Pamätné miesta SNP v diele Jaroslava Votrubu
  1974   Radomír Kolář: 100 let Velké pardubické
  1974   Wilfredo Lam: Œuvres de 1938 à 1946 (En hommage à Pierre Loeb)
  1975   Ada Novák
  1975   František Jiroudek
  1975   František Jiroudek - zasloužilý umělec: Výběr z díla
  1975   Ivan Bednář
  1975   Jan Slavíček: Výběr z díla
  1975   Jan Trampota: Obrazy, kresby
  1975   Jaroslav Šámal
  1975   Juraj Daňo: Výber z diela
  1975   Juraj Krén: Môj sviatočný deň
  1975   Kazimír Cebula
  1975   Národný umelec Vincent Hložník: Tvorba z rokov 1939 - 1945 (Umenie proti fašizmu)
  1975   Radko Mašata: Obrazy 1970 - 75
  1976   Ada Novák
  1976   Alois Lukášek
  1976   Bedřich Horálek: Sedlčansko
  1976   Jaroslav Bureš: Krajiny 1970-76
  1976   Jaroslav Cheben: kresby, grafika
  1976   Karel Holan: Výbor z díla
  1976   Krajina v díle Jaroslava Malínského
  1976   Oldřich Koníček: Výběr z díla
  1976   Ota Janeček
  1976   Ota Janeček: Žena (kresby - grafika - plastiky)
  1976   Peter Stampfli
  1976   Quido Fojtík: Obrazy a kresby z let 1972-76
  1976   Václav Brožík 1851 - 1901 (Výbor z díla k 125. výročí umělcova narození a 75. výročí jeho úmrtí ze sbírek Galerie hl. města Prahy)
  1977   Igor Ševčík
  1977   Josef Drha: Malířské dílo
  1977   Josef Hašek
  1977   Josefa Burianová: Obrazy, kresby, ilustrace
  1977   Július Balogh: Výber z tvorby
  1977   Lubomír Bartoš: Jesenická krajina
  1977   Lubomír Mecl: Obrazy z let 1962 - 1976
  1977   Ľudovít Fulla
  1977   Miroslav Pangrác; Sochy / obrazy
  1977   Oldřich Blažíček 1887-1953 (Jubilejní soubor malířova díla)
  1977   Olga Beráková
  1977   Otakar Lebeda
  1977   Roman Havelka: Krajinářská tvorba (K 100. výročí narození)
  1977   Věra Vovsová: Domov
  1977   Vilém Wünsche: Výběr z malířského díla
  1977   Xénia Columby Sinayová
  1978   Igor Ševčík: karikatury, filmová grafika
  1978   Ivan Bednář
  1978   Jaroslav Bobek: Obrazy z let 1949-1977
  1978   Lubomír Netušil: Moře (Obrazy / grafika)
  1978   Milada Mikulová: Obrazy z Řecka
  1978   Národný umelec M. A. Bazovský
  1978   Pavel Kopáček: Malířské dílo
  1978   Pravoslav Kotík: Skupiny - davy - zástupy
  1978   Václav Bubeníček
  1979   Běla Kolčáková: Výtvarné dielo
  1979   Bohumír Matal: Výbor z díla
  1979   Čeněk Dobiáš: Obrazy
  1979   Čeněk Fousek: Výběr z díla
  1979   Dialog s přírodou v obrazech Jana Víška
  1979   Eva Křížová-Brýdová: Obrazy a kresby z let 1965 - 1979
  1979   Jan Kojan: Obrazy
  1979   Karel Benedík
  1979   Natalie Hlubučková Soukupová: Obrazy
  1979   Václav Haise: Obrazy 1972-1978
  1979   Václav Vozáb: Obrazy z let 1977-1979
  1979   Vladimír Cidlinský: Středočeská krajina
  1979   Willy Horný: Kresby a obrazy z let 1968 - 1978
  1980   Albín Brunovský: Malba a grafika
  1980   František Cundrla: Obrazy, kresby z let 1962 - 1980
  1980   Jaroslav Hudec: Obrazy
  1980   Jindřich Hegr: Obrazy z Vysočiny
  1980   Josef Holler: Výběr z díla
  1980   Julo Považan: Obrazy
  1980   Juraj Daňo: Jubilejná výstava
  1980   Kamil Lhoták: Obrazy
  1980   Karel Špillar 1871 - 1939
  1980   Marie Hlobilová-Mrkvičková: Výběr z díla 1942-1980
  1980   Mikuláš Galanda: Výběr z díla
  1980   Rada: Kresby, portréty
  1980   Rastislav Michal: Obrazy z let 1977 - 1980
  1980   Stotridsaťri prác Albína Brunovského
  1980   Štefan Bubán: Po stopách víťazstiev
  1980   Vladimír Mencl
  1981   Alois Lukášek: Obrazy 1945 - 1980
  1981   Antonín Dvořák
  1981   Armando
  1981   Carl Robert Croll (1800 - 1863)
  1981   Georg Baselitz: Das Strassenbild
  1981   Ivan Gruber: Výběr z malířského díla
  1981   J.M.W. Turner (1775-1851)
  1981   Jan Vlček: Obrazy
  1981   Jaroslav Grus: Obrazy z let 1976 - 1980
  1981   Jaroslav Králík: Obrazy z let 1970-1980
  1981   Jaroslav Šámal: Oleje a pastely
  1981   Josef Hron: Obrazy
  1981   Josef Menš: Výběr z díla
  1981   Julius Mařák
  1981   Karel Haruda: Hudba - inspirace (Janáčkův máj 1981)
  1981   Karel Minář: 1901 - 1973 Výběr z díla
  1981   Mária Medvecká: Obrazy z Oravy
  1981   Michal Čabala: Obrazy
  1981   Mikalojus Konstantinas Čiurlionis
  1981   Milan Albich: Obrazy, kresby
  1981   Miroslav Kostka: Obrazy a tredimensy
  1981   Rudolf Hanych
  1981   Štefan Bednár: Súborné dielo
  1981   Václav Dlouhý: Obrazy a grafika z let 1960-80
  1981   Věra Vovsová: Obrazy z let 1946 - 1981 (XI. Nasavrcká paleta)
  1981   Zdeněk Hajný: Obrazy
  1982   Alexander Eckerdt: Výběr z díla
  1982   Antonín Hudeček
  1982   Jan Smetana: Výběr z díla 1941-1981
  1982   Joan Mitchell: Choix de peintures 1970 - 1982
  1982   Josef Matička
  1982   Josef Němec: Archeologické krajiny / filmová tvorba
  1982   Karel Holan: Obrazy 1920 - 1953
  1982   Ladislav Čemický: Maliarska tvorba v roku 1981 (reminiscencie z detstva)
  1982   Lubomír Bartoš: Malířská tvorba 1978 - 1982
  1982   Ľudovít Fulla (1902 - 1980)
  1982   Malůvky Libora Vojkůvky
  1982   Milan Hes: Obrazy
  1982   Miroslav Rada: Práce z let 1978-1981 (výběr)
  1982   Miroslav Šimorda: Obrazy
  1982   Oldřich Holíček: Výběr z malířského díla
  1982   Olga Beráková: Obrazy
  1982   Rudolf Vejrych 1882 - 1939
  1982   Štefan Buban: Z tvorby
  1982   Tapices de Alexander Calder
  1982   Vilma Vrbová-Kotrbová: Výběr z tvorby 1932 - 1981
  1983   Anna Poustová: Labyrint světa
  1983   Anna Poustová: Obrazy, grafika 1967-1982
  1983   František Jurík: Akvarely
  1983   Jan Hruška: Naivní malíř
  1983   Jan Provazník (1901 - 1978)
  1983   Jiří Corvin: Obrazy
  1983   Jozef Bendík
  1983   Karel Benedík: Malířské dílo a restaurátorská činnost
  1983   Karel Frauknecht: Obrazy 1973 - 1983
  1983   Karel Holan: Výstava k 90. výročí narození a 30. výročí úmrtí
  1983   Karel Novák: Akvarely
  1983   Ladislav Čemický: Výber z diela pri 75. narodeninách
  1983   Lumír Ševčík: Ilustrace
  1983   Lutobor Hlavsa: Obrazy
  1983   Rastislav Michal: Malby
  1983   Savas Bojadzoglu: Práce z let 1974 / 1983
  1983   Stanislav Alscher: Obrazy a kresby z let 1977 - 1983
  1983   Věra Vovsová: Výběr z celoživotního díla
  1983   Vilém Hess: Obrazy
  1983   Vincent Hložník: Obrazy
  1983   Vladimír Ringes: Jihočeské rybníky (Obrazy a akvarely 1946 - 1983)
  1983   Zasloužilý umělec Radomír Kolář: Obrazy
  1983   Zdeněk Bláha: Malířské dílo
  1984   Albín Brunovský: Obrazy a grafika
  1984   Aleksandra Beļcova (Darbu izstāde)
  1984   Anna Poustová: Obrazy a grafika
  1984   Ansgar Nierhoff: Expériences (Skulpturen und Zeichnungen / Sculptures et dessins / Sculptures and drawings)
  1984   Antonín Čalkovský: Obrazy, kresby
  1984   Borek Bayer - Malíř, sochař
  1984   Dezider Castiglione
  1984   František Vincenc Danihelka: Obrazy
  1984   Ivan Bednář: Obrazy
  1984   Jan Honsa
  1984   Jaroslav Hudec: Obrazy 1939 - 1984
  1984   Josef Běhůnek: Obrazy z let 1961 - 1984
  1984   Josef Konečný: Malířské dílo
  1984   Karel Appel: Work on paper
  1984   Karel Novák
  1984   Ladislav Berger: Obrazy a kresby 1976 - 1984
  1984   Ludvík Kohl 1746 - 1821
  1984   Martin Djuračka: Krajinárske motívy
  1984   Miloslav Holý: Výstava k 10. výročí úmrtí
  1984   Petr Brázda: Obrazy, kresby, ilustrace, hračky
  1984   Praha v obrazech Jana Minaříka
  1984   Svatopluk Máchal: Obrazy, kresby (Sociální tvorba 1925 - 1935)
  1984   Václav Vozáb: Obrazy z let 1982-1984
  1984   Vladimír Cidlinský: Obrazy
  1984   Vladimír Hlubuček: Obrazy
  1984   Zdeněk Hajný: Obrazy
  1985   Adolf Benca
  1985   Aljo Beran: Obrazy
  1985   Alojzy Balcerzak: Obrazy, kresby a návrhy poštovních známek
  1985   Borek Bayer: Obrazy, sochy
  1985   František Krčmář: Obrazy
  1985   Charles Biederman: Selected Works, 1936 - 1984
  1985   Jaroslav Fousek: Obrazy, kresby
  1985   Jean - Pierre Bertrand
  1985   Josef Hron: Obrazy 1965 - 1985
  1985   Juraj Daňo: Jubilejná výstava 1975 - 1985
  1985   Ladislav Čech: Výber z tvorby
  1985   Ladislav Čemický: Výběr z tvorby
  1985   Marián Hennel: Obrazy
  1985   Nikolaj Feďkovič: Maľba
  1985   Robert Combas: Rétrospective
  1985   Stanislav Balko: Výber z tvorby
  1985   Štefan Bubán: Výber z tvorby
  1986   Aaron Fink
  1986   Anna Poustová: Labyrint světa
  1986   Bohuš Čížek: Obrazy
  1986   Daniel Bidelnica: Pozdrav žene
  1986   Franta (Paintings and work on paper / Peintures et travaux sur papier)
  1986   Henri Matisse: Gemälde und plastiken in der museen der Sowietunion
  1986   Henry Daras (1850 - 1928)
  1986   Jaroslav Dvořák: Obrazy
  1986   Juan Martinez
  1986   Karel Benedík
  1986   Karel Zavadil: Obrazy
  1986   Koncz András: Képek 1982 - 1986 / Pictures 1982 - 1986 / Bilder 1982 - 1986
  1986   Oldřich Blažíček 1887-1953
  1986   Oldřich Lajsek: Obrazy
  1986   Potier
  1986   Slavo Brezina
  1986   Ulrich Diekmann
  1986   Václav Holub: 1910 / 1985: výběr z díla
  1986   Vlastislav Holub: Výběr z malířského díla
  1987   Ada Novák: Obrazy - výbor z tvorby
  1987   Bohumil Horyna: Obrazy, kresby
  1987   Carl Croll: 1800-1863 Obrazy a kresby
  1987   Herbert Hamák: Sonne, Stern und Schokolade
  1987   Ivan Bukovský: Obrazy
  1987   Jarko Dvořák Šumavský: K stému výročí narození
  1987   Jaroslav Cheben
  1987   Jiří Ptáček: Kresby
  1987   Josef Liesler: Retrospektivní výběr z díla
  1987   Jozef Bendík: Výber z celoživotného diela
  1987   Jozef Kollár: Výber z tvorby
  1987   Koncz András
  1987   Konštantín Bauer: Výber z diela
  1987   Ladislav Berger: Obrazy / kresby
  1987   Lise-Marie Brochen
  1987   Ľudovít Čordák
  1987   Maxmilián Pirner 1854-1924
  1987   Miloš Boďa
  1987   Miroslav Rada: Ilustrace a kresby
  1987   Oľga Bartošíková: Obrazy
  1987   Richard Fremund (1928-1969): Obrazy, kresby a grafiky
  1987   Rúth Dubayová: Maľba
  1987   Svetozár Ilavský: Obrazy
  1987   Věra Vovsová: Obrazy
  1987   Vývoj života na Zemi (Stálá expozice obrazů Zdeňka Buriana)
  1987   Xénia Columbyová Sinayová
  1988   Elena Bellušová: Súčasná tvorba
  1988   Ivana Grimmová: Obrazy
  1988   Jaroslava Bičovská: Obrazy
  1988   Jerzy Duda-Gracz
  1988   Jiří Bartůněk: Obrazy
  1988   Karel Frauknecht: Obrazy a kresby 1965 - 1988
  1988   Karl Siegfried Büchner
  1988   Milan Vinař: Výběr z životního díla 1923 - 1958
  1988   Miroslav Brooš: Obrazy
  1988   Národný umelec Jozef Fabini: Maliarsky odkaz
  1988   Národný umelec Martin Benka (Súborné dielo)
  1988   Štefan Buban: Výber z tvorby
  1988   Václav Dlouhý: Výběr z tvorby 1950 - 1988
  1989   Anna Poustová
  1989   Daniel Bidelnica: Výber z tvorby
  1989   Daniel Brunovský
  1989   Horst Antes
  1989   James Brooks: The Early 1950s
  1989   Jan Cihla '89
  1989   Jan Rýz: Obrazy
  1989   Jan Smetana: Výběr z díla
  1989   Josef Hapka
  1989   Josef Konečný: Výběr z malířského díla
  1989   Juraj Dacej: Z tvorby
  1989   Lubomír Netušil: Obrazy - grafika
  1989   Max Weiler: Barevná příroda
  1989   Michael Biberstein: Über die Apotheose des menschlichen Geistes im Sehen der Landschaft (Bilder)
  1989   Michal Čičvák: Obrazy 1979 - 1989
  1989   Natalie Hlubučková Soukupová: Výbor z díla
  1989   Slavomír Brezina
  1989   Štefan Bednár: Maliarské dielo
  1989   Štefan Gerstner: Krajiny
  1989   Václav Jirásek
  1989   Vladimír Cidlinský: Obrazy
  1990   Ákos Birkás: Koppfe 1988 - 90
  1990   Bedrich Hoffstädter: Súborné dielo
  1990   Jan Rýz: Sportovní motivy (Obrazy a kresby z let 1982-89)
  1990   Jan Vlček: Obrazy
  1990   Josef Hron: Obrazy
  1990   Karel Novák: Malířské dílo
  1990   Laco Teren
  1990   Oldřich Holíček: Výběr z malířského díla
  1990   Oskar Kokoschka (1886 - 1980): The late work 1953 - 1980
  1990   Václav Holub: Obrazy - výběr z díla
  1990   Vlastimil Bláha: Obrazy
  1990   Zdeněk Adámek: Akvarely
  1991   Běla Kolčáková: Za zrkadlom
  1991   Bernd Koberling
  1991   Bohdan Kopecký: Obrazy a kresby
  1991   Jan Havlík: Obrazy
  1991   Jiří Bartůněk: Obrazy
  1991   Jiří Corvin: Obrazy
  1991   Lumír Ševčík: Ilustrace
  1991   Miroslav Broš 1991
  1991   Stanislav Balko
  1991   Štefan Balázs
  1992   Alice Neugebauerová-Hralová: Grafika
  1992   Josef Žáček: Obrazy
  1992   Pavel Besta: Obrazy
  1992   Václav Benda (Česká malba 80. a 90. let)
  1992   Václav Benda
  1993   Bernd Koberling: Bilder 1991 - 93
  1993   Bohumil Kubišta 1884–1918
  1993   Georg Baselitz: Gemälde - schöne und häßliche Porträts
  1993   Jan Pištěk: Hledání míry
  1993   Jindřich Boška: Průřez tvorbou
  1993   Jiří Corvin: Obrazy a kresby
  1993   Mária Balážová
  1993   Michal Čabala: Obrazy
  1993   Naoaki Yamamoto: Dveře jsou pootevřené / The door is ajar
  1993   Rudolf Němec
  1994   Bedřich Budil: Obrazy
  1994   Bohdan Borowski 1923 - 1989 (Malarstwo, rysunek, assemblage)
  1994   George Grosz: Berlin - New York
  1994   Jaroslav Horálek 1954–1991
  1994   Jaroslav Koliha: Obrazy
  1994   John Baldessari
  1994   Josef Václav Barnet (Výbor z díla)
  1994   Kateřina Štenclová
  1994   Miloš Ševčík: Obrazy - kresby - grafika
  1994   Roman Brichcín
  1994   Roman Kameš: Spituk
  1994   Tom Wesselmann: Retrospective 1959 - 1993 (Gemälde, Bildobjekte, Zeichnungen)
  1994   Vaclav Benedikt
  1995   Arnulf Rainer: 100 Bilder aus der Sammlung Essl
  1995   Báthory: Malba a grafika
  1995   Franco Angeli
  1995   Jan Pištěk
  1995   Jan Pospíšil: Obrazy
  1995   Jeff Crane: Obrazy a kresby / Paintings and Drawings
  1995   Jiří Dostál: Obrazy
  1995   Juraj Daňo: 75
  1995   Karel Novák: Malířské dílo
  1995   Ladislav Rada: Kresby, portréty
  1995   Mária Balážová: Hadia geometria
  1995   Miloslav Cicvárek
  1995   Miloslav Chlupáč
  1996   Andrej Bělocvětov: Pomník vůle a úzkosti
  1996   Antonín Dvořák: Obrazy
  1996   Arnulf Rainer: Natur / Mikrokosmos Makrokosmos
  1996   Bohdan Kopecký: Uzavřený kruh
  1996   David Cajthaml: Obrazy a kresby z let 1982 - 1996
  1996   František A. Černý: Hledání podstaty
  1996   JDB
  1996   Jiří Corvin: Obrazy
  1996   Jiří Mědílek: Obrazy
  1996   Jiří Votruba: Obrazy / Paintings
  1996   KW: Starší věci
  1996   Lumír Ševčík: Ilustrace
  1996   Miroslav Rada: Obrazy / kresby / polychromované koláže
  1996   Oskar Kokoschka: Frühe Arbeiten / Raná díla
  1996   Pavel Roučka 1990 - 1996 (Obrazy, kresby, litografie / Bilder, Zeichnungen, Lithografien)
  1996   Václav Benedikt (Žižkovské ateliéry)
  1997   Bohdan Lacina (1912 - 1971)
  1997   Jacques Monory: Enigme 4
  1997   Jan Tichý: Krajina / Landscape
  1997   Jaroslav Malina
  1997   Martin Balcar
  1997   Miloš Ševčík
  1997   Otto Herbert Hajek: Znamení prostoru / Die Raumzeichen
  1997   Tomáš Vosolsobě
  1997   Walter Biggs
  1998   Alena Koenigsmarková: Dary života
  1998   Bohdan Kopecký
  1998   Ferdinand Lepié (1824 - 1883)
  1998   Gustave Courbet: Later Paintings
  1998   Ivan Ouhel: Devadesátá léta (Čas obrazu)
  1998   Jiří Voves: Kresby, obrazy
  1998   Miloš Ševčík: Obrazy a kresby / Painting and Drawings
  1998   Obrazy a kresby Zbyňka Benýška
  1998   Pavel Besta
  1998   Reto Boller
  1998   Stanislav Harangozó: Obrazy
  1998   Stano Bubán: Skutočná maľba
  1998   Vance Kirkland
  1999   Angela Marie Bukovanská: Nové obrazy / Neue bilder
  1999   Architekt a malíř Vladimír Palla
  1999   Dalibor Smutný: Krajina
  1999   Edgar Baran
  1999   Jiří Votruba: Nové obrazy / New Pictures
  1999   Josef Bavor: Za oponou přírody (Výstava obrazů)
  1999   Josef Bavor: Za oponou přírody (Výstava obrazů)
  1999   Kateřina Štenclová: Hranice události
  1999   Ota Šik: Obrazy a vzpomínky
  1999   Zdeněk Balaš
  2000   Jan Trampota: Krajina zahrada
  2000   Jaroslav Vožniak: Pocta divnosti (dílo z let 1957 - 1999)
  2000   Jaroslava Bičovská: Tvorba devadesátých let / Work of the Nineties
  2000   Malířské dílo Františka Jiroudka
  2000   Martin Kuriš: Profesor Frankenstein / Professor Frankenstein
  2000   Nikos Armutidis
  2000   Slavoj Kovařík: Výběr z tvorby 1938-1999
  2000   Tomáš Císařovský: Silnice / Motorway
  2000   Václav Malina
  2001   Christian Brechneff: Three Oceans: New pastels
  2001   Jaroslav Kopáč 1904 - 1949
  2001   Jindřich Boška: Poselství obrazu
  2001   Murtić
  2001   Roman Kameš: Hory a deště / Mountains and Rains, Oči sněhu - malby dětí z Himalájí / The Eyes Through Which Snow Can See - Himalayan children's Paintings
  2001   Thuraya Al-Baqsami
  2001   Veronika Holcová: Ruční práce
  2001   Vladimír Komárek
  2002   Ladislav Hodný
  2002   Mikuláš Medek
  2002   Pavel Besta
  2002   Roman Brichcín: Malerei und Zeichnungen
  2002   Stuart Davis: Major Late Paintings
  2002   Zdeněk Mézl
  2003   Aleš Lamr: Duch vane kam chce
  2003   Bořivoj Borovský: Obrazy
  2003   Christian Macketanz
  2003   Jiří Bednář: Malba
  2003   Jiří David: Při vědomí / Sober - Minded
  2003   John Dubrow: Paintings
  2003   Milan Hes
  2003   Rosemaria Benini: Come Antiche Mappe / Jako starodávné mapy
  2003   Vendula Císařovská: Obrazy / Paintings
  2004   Ferdinand Hodler: Landschaften
  2004   František Ronovský: Cesty k monumentalitě
  2004   Igor Ševčík 1951-2003
  2004   Ivan Preissler (28.4.1953-1.4.2002)
  2004   Jan Cihla: Obrazy, kresby, ilustrace
  2004   Jaroslav Horálek
  2004   Milan Knížák: Pouze obrazy / Nur bilder / Only paintings
  2004   Pavel Besta: Otisk člověka
  2004   Petr Hrbek: Ignea vis
  2004   Rachel Ruysch: Lesní zákoutí s květinami / Forest Recess with Flowers
  2005   Filip Ebr: Macocha
  2005   Oldřich Smutný
  2005   Oldřich Smutný: Modrobílé obrazy
  2005   Richard Konvička: Malba a kresba / Paintings and Drawings
  2005   Václav Radimský (1987 - 1946): Výběr z malířské tvorby
  2005   Viťo Bojňanský: Sochy, obrazy / Sculptures, Paintings
  2006   Aleš Lamr: Hra doopravdy (Kresby / sochy / objekty 1964 - 2006)
  2006   Andrej Bělocvětov
  2006   Ivan Ouhel: Figury a práce na papíru / Figures and Works on Paper
  2006   Jakub Schikaneder: Nové objevy děl malíře tajemných nálad
  2006   Jana Farmanová
  2006   Josef Bolf: Death Is Not the End?
  2006   Maciej Świeszewski: Konfrontacje VI.
  2006   Michal Bauer: Struktury
  2006   Michal Ranný
  2006   Miloš Ševčík: Obrazy
  2006   Oldřich Smutný: Skoromodré obrazy
  2006   Roman Hudziec: Krajiny
  2006   Uta Peyrer: Rozlišování prostoru a rozpínání času / Räumliche Ausbreitung und zeitliche Ausdehnung / Expanding Space and Stretching Time
  2006   Vito Tongiani
  2006   Živé baroko, živá obrazárna (Georg Hinz (1630/31 - 1688))
  2007   Aleš Růžička: Obrazy / Paintings 1997 - 2007
  2007   Antonín Střížek: Cinema
  2007   Daisy Mrázková
  2007   Ivan Komárek: Mezi těly
  2007   Jaroslav Valečka
  2007   Jiří David: Neodcházej, zmiz / Don't Leave, Go Away
  2007   Jiří David: Už si nevzpomínám, je to nebezpečné! / I don't remember, it is dangerous!
  2007   Jiří Mrázek
  2007   Luděk Filipský: Mezi světlem a tmou (Obrazy / kresby)
  2007   Milan Kunc (Bilder / Pictures / Obrazy: 1973-2006)
  2007   Roman Franta: Čím víc, tím líp...
  2008   František Hodonský: Doteky vody / Eidos Arche / Touches of Water
  2008   Hella Guthová: Rozpuštěné postavy
  2008   Igor Grimmich: V zajetí řádu
  2008   Ivana Štenclová: Vražda v domě
  2008   Jan Křen: Kořistění - soužití / obrazy
  2008   Jan Pištěk: Link4pictures
  2008   Jan Šafránek: Svět lidí / The World of People
  2008   Kateřina Štenclová
  2008   Ladislava Gažiová: Včera jsem vydezinfikoval celý nebe
  2008   Lukáš Bradáček: Elementy
  2008   Martin Kolář: Botnání, Povrchy, Dekory zlaté, Krajiny a jiné
  2008   Maxmilián Boháč: Pošumavská a šumavská krajina
  2008   Václav Brožík
  2008   Zdena Höhmová: Rytmus noci
  2009   Aleš Hudeček: Utopie
  2009   Baselitz: 50 Jahre Malerei / 30 Jahre Skulptur
  2009   Franta
  2009   Helgi Thorgils Fridjónsson
  2009   Jaroslav Valečka
  2009   Jiří Václav Novotný: Cesty prácheňským domovem
  2009   Marius Kotrba: Obrazy a sochy
  2009   Martin Salcman 1896 - 1979
  2009   Miloš Ševčík: Chvění / Schwingungen
  2009   Otakar Slavík: Návraty
  2009   Pavel Šmíd: Příčné řezy
  2009   Peter Angermann: Autonomoney
  2009   Petr Fiala: Obrazy a litografie
  2009   Petr Pastrňák
  2009   Slavoj Kovařík: Obrazy
  2009   Slavoj Kovařík: Výběr z tvorby 1944 - 2003
  2009   Vladimír Franz: Agitation
  2009   Vladimír Skrepl: Jako v zrcadle / Like in a Mirror
  2009   Vladivojna La Chia: Box
  2010   Alois Mitter: Člověk / Mensch / Man
  2010   Antonín Slavíček (1870-1910)
  2010   Arcimboldo: 1526 - 1593 Nature and Fantasy
  2010   David Frank: Několik obrazů (cestou na ryby)
  2010   Jana Farmanová: Vlakové
  2010   Juraj Jakubčiak 2007 - 2010
  2010   Lukáš Miffek: Rock na vsi
  2010   Markéta Zlesáková: Obrazy, dekory / Paintings, Wallpaintings
  2010   Martin Kuriš: Navarana
  2010   Michal Bauer: Doteky / Touches
  2010   Milan Houser: H - Room
  2010   Otakar Slavík: Barvou o život
  2010   Peter Angermann
  2010   Svatopluk Otisk
  2010   Václav Girsa: Pes z Prahy
  2010   Václav Špale: Rekognoskace / Roconnaissance (Výběr tvorby z posledních dvaceti let / Selected work from the last twenty years)
  2010   Vladimír Véla
  2010   Xia Jing
  2010   Zdeněk Sýkora: Barva a prostor
  2011   František Dvořák
  2011   Ivan Ouhel: Ze sbírky České pojišťovny
  2011   Jakub Špaňhel
  2011   Josef Vacke: Rakovnicko a česká krajina
  2011   Michael Dietlinger: It is nice to promise something
  2012   Mikuláš Medek: ČSA Košice 1963-64
  2012   Robert Bielik
  2012   Tutto Universale Vratislav Hlavatý
  2013   Jaroslava Pešicová: Obrazy, kresby, grafika, tapiserie, sklo
  2013   Lucian Freud
  2013   Lucian Freud
  2013   Vladimír Houdek
  nedatováno   Albín Brunovský
  nedatováno   Alfred Biber
  nedatováno   Antonín Černý: Obrazy
  nedatováno   Bedřiška Znojemská
  nedatováno   Bohuslav Kuľhavý
  nedatováno   Broe
  nedatováno   Franta Volf: Obrazy
  nedatováno   František Janula: Obrazy / Les Tableaux
  nedatováno   Galerie Jana Havlíka
  nedatováno   Ivan Balcar: Fragmenty duše (Obrazy)
  nedatováno   Ivan Bukovský: Obrazy
  nedatováno   Ivana Barazi
  nedatováno   Jan Brychta: Paintings and relief constructions
  nedatováno   Jan Cihla
  nedatováno   Jaroslav Kolařík (Výtvarník)
  nedatováno   Jesenická krajina očima Karla Adámka
  nedatováno   Josef Achrer: Výběr
  nedatováno   Josef Bavor: Obrazy
  nedatováno   Karel Benedík: Výstava obrazů a kreseb
  nedatováno   M. Adámek
  nedatováno   Martin Borodáč
  nedatováno   Martin Salajka
  nedatováno   Miroslav Adámek
  nedatováno   Ondrej Bartko: Maľba
  nedatováno   Paweł Wałach: Malarstwo
  nedatováno   Petr Faltus
  nedatováno   Petr Končalovský
  nedatováno   Quirin Jedlička ml.: Obrazy
  nedatováno   Stanislav Balko
  nedatováno   Stanislav Konečný: Obrazy
  nedatováno   Václav Bedřich
  nedatováno   Václav Benda
  nedatováno   Václav Benedikt: Obrazy / Bilder / Pictures
  nedatováno   Výbor z díla Jana Bendy
  nedatováno   Yurdagül Koçak
  nedatováno   Zasloužilý umělec Karel Stehlík
  neuvedeno   Ladislav Rada
katalog kolektivní
  published   title (subtitle)
  1947   Nové umění staré Číny (Několik poznámek o čínském malířství: k výstavě Nové umění staré Číny v Topičově salonu od 12. do 30. září 1947)
  1953   II. krajské středisko Umělecká beseda: Členská výstava
  1953   Jozef Hanula, Ján Koniarek: Umelecký odkaz
  1960   Avigdor Arikha - Gea Panter
  1961   Skupina Radar 1961 (Bartoš Bláha Foll Gross Hudeček Chadima Kovářík Kubík Mikula Mikulová Mlčoch Prošek Rotrekl Skála Stanovský Sukup Vašta Zívr)
  1964   Ivo Holý, Ladislav Kovařík
  1968   Alois Vitík, Věra Janoušková
  1975   Jan Štursa, Vratislav Nechleba
  1975   Vladimír Brehovszký, Jan Hána: Malířská a sochařská tvorba
  1980   Jiří Rada: Obrazy, Mojmír Preclík: Plastiky
  1980   Výtvarní umělci k 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou (Přehlídka československého výtvarného umění 1980)
  1983   Výtvarní umělci životu a míru (Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února)
  1985   Ivan Bednář: Obrazy 1962 / 1984, Miloš Hruška: Plastiky 1978 / 1984
  1985   Vyznání životu a míru (Přehlídka Československého výtvarného umění k 40. Výročí osvobození Československa Sovětskou armádou)
  1987   Alois Bubák a česká krajinomalba 2. poloviny 19. století (28. výtvarné Hlinecko)
  1993   České výtvarné umění 1930-1960 / Czech Visual Art 1930-1960 (České muzeum výtvarných umění / The Czech Museum of Fine Arts)
  1993   Giorgio Armani (presenta alla XLV Biennale Di Venezia La Nuova Pittura Cinese)
  1993   Jan Benda / Purkyně - Spolek pracovníků v umění a ve vědě
  1997   Prague 1900-1938 (Capitale secrète des avant-gardes)
  2001   August Brömse a skupina Poutníci / und die Gruppe Pilger
  2004   Konvergence (František Šnajdr, Miroslav Šnajdr st., Miroslav Šnajdr ml.)
  2005   Zbyněk Sedlecký, Petr Malina, Filip Černý: Černého Petra má Zbyněk / Three Players
  2006   Česká malba 1985-2005 (Sbírka Richarda Adama)
  2006   Jenewein Kutná Hora (VI. Sympozium současného výtvarného umění)
  2006   Malířská škola Jiřího Sopka (Studenti / absolventi)
  2007   Mikuláš a Emila Medkovi: Souvislosti
  2007   Zátiší v malbě 19. století
  2008   Baselitz bis Lassnig (Meisterhafte Bilder)
  2008   Transfer (Prezentace malířských ateliérů Akademie výtvarných umění v Praze / Die Akademie der Bildenden Künste in Prag präsentiert ihre Malerei - Ateliers)
  2009   Keith Bayliss, Petr Jochmann, Peter Jonckheere
  2009   Konkret (Die Sammlung Heinz und Anette Teufel im Kunstmuseum Stuttgart / The Heinz and Anette Teufel Collection in Kunstmuseum Stuttgart)
  2009   Kubismus 1910-1925 (Kubismus ve sbírkách Západočeské galerie v Plzni)
  2009   Mini UB 2009
  2009   Věříme v krizi!
  2009   Voda v životě lidí (Obrazy mistrů)
  2009   Zima v obrazech českých mistrů
  2010   David Hanvald, Karel Štědrý: Řádná malba
  2010   Hyper Real
  2010   Jan Hendrych a Richard Konvička: Maso a kost / dvě podoby figurace
  2010   Minimalism and After (Tradition und Tendenzen minimalistischer Kunst von 1950 bis heute / Tradition and Tendencies of Minimalism from 1950 to the Present)
  2011   Mezinárodní umění (Katalog stálé expozice Sbírky moderního a současného umění Národní galerie v Praze)
  2011   Učitel a žák: Jiří Sopko, Pavel Šmíd
  2012   AMoYA: Artbanka Museum of Young Art Prague 2011
  2012   Beyond Reality (British Painting Today)
  2012   Marie Krůtová a Václav Syrový: Dvě polohy naivního umění
  2021   Knock knock (AVU Malba 1 / AVU Painting 1)
  nedatováno   Jozef Czauczik a jeho okruh
kniha
  published   title (subtitle)
  1901   Burne - Jones
  1904   Böcklin
  1921   Ruská škola malířská
  1925   Francouzské malířství od r. 1850 - 1920
  1932   Současné malířství
  1934   Jan Kojan
  1935   Břetislav Bartoš, malíř svého národa
  1935   Jakub Obrovský: Jeho život a dílo (Monografie prof. J. Obrovského)
  1937   Mistr Třeboňský
  1938   André Derain
  1938   Edouard Manet
  1938   Goya
  1938   Malíř Viktor Barvitius
  1938   Mistr Theodorik
  1938   Valentin Držkovic
  1941   Dílo Václava Rabasa (1908 - 1941)
  1941   Gustave Courbet
  1941   Van Dyck
  1942   Albrecht Altdorfer
  1942   Dürer (Meisterwerke der Malerei)
  1942   Karel Holan
  1942   Stefan Lochner a malířská škola v Kolíně nad Rýnem
  1943   Julie W. Mezerová
  1944   Nové slovenské maliarstvo
  1945   Bonnard (Peintre du Merveilleux)
  1945   Jan Kojan
  1946   Akvarel
  1946   Jan Slavíček
  1946   Oldřich Blažíček
  1948   O sebeurčení našeho malířství
  1949   Janko Alexy
  1950   Česká malba pozdní gotiky a renesance (Deskové malířství 1450-1550)
  1950   G. Courbet
  1950   Jan Preisler
  1950   Mistr Karlštejnské apokalypsy
  1951   Ruští realističtí malíři XIX. století (Peredvižnici)
  1952   Ilja Jefimovič Repin
  1953   Dürer
  1953   Isaak Iľjič Levitan
  1953   Karel Holan: Karlův most
  1953   Štefan Polkoráb
  1953   Technika malby (1. díl - Malířský a konservační materiál)
  1953   Vlastimil Rada (Malíř a ilustrátor)
  1955   Malba, materiály a techniky
  1956   Gothic Painting in Bohemia (1350 - 1450)
  1956   Jean François Millet
  1956   Polenov
  1956   Technika malby (2. díl - Průzkum a restaurování obrazů)
  1957   Oldřich Blažíček, malíř Vysočiny
  1957   Otakar Lebeda
  1958   Andrea Mantegna
  1958   Bohumír Dvorský
  1958   Otto Dix
  1959   Correggio
  1959   František Jiroudek
  1959   Jan Lukáš Kracker: Svatý Mikuláš
  1959   Jan van Goyen (Úvahy o krajinářství)
  1959   Miloslav Holý
  1959   Paul Cézanne
  1959   V. V. Novák
  1959   Viktor Barvitius
  1960   Amedeo Modigliani
  1960   Fernand Léger
  1960   Josef Brož
  1960   Ladislav Guderna
  1960   Malíř Jan Autengruber
  1960   Oldřich Kerhart
  1960   Otto Dix (Leben und Werk)
  1960   Pieter Brueghel d. Ä. (Die Heuernte)
  1961   Jan Kojan
  1961   Václav Rabas (Kronika jeho života a díla (1885-1954))
  1962   André Derain
  1962   Ľudovít Fulla
  1962   Oldřich Blažíček, malíř Vysočiny
  1962   Piero Della Francesca
  1962   Richard Wiesner
  1963   Alois Wachsman
  1963   Auguste Renoir
  1963   Paul Gauguin
  1963   Štefan Bednár (Maliarska tvorba)
  1964   Georges Braque
  1964   Gustáv Mallý
  1964   Rudolf Kremlička
  1964   Život Édouarda Maneta
  1965   Cézannův život
  1965   Max Ernst
  1965   Michelangelo
  1965   Niko Pirosmanišvili
  1965   Paul Klee
  1965   Pieter Bruegel
  1965   Torzo lásky (Osudy Jindřicha Pruchy)
  1965   Zeit Bilder (Zur soziologie und Ästhetik der Modernen Malerei)
  1967   Bosch (The life and work of the artist illustrated with 80 colour plates)
  1967   Ion Tuculescu
  1967   Ota Matoušek
  1967   Otto Dix (Leben und Werk)
  1967   Vincenc Beneš
  1968   František Kupka
  1968   Gauguinův život
  1968   Století moderního malířství (1865-1965)
  1969   Antoine Watteau
  1969   Cesty malířského umění (Přehled vývoje malířství od pravěku do současnosti)
  1969   František Hudeček
  1969   Josef Hašek
  1970   Cézanne
  1970   Delacroix (Román malíře hrdiny)
  1970   Josef Mánes
  1970   Josef Mánes
  1970   Paul Cézanne
  1971   Georges Braque 1908 - 1929: dalla scomposizione cubista al recupero dell'oggetto
  1971   Petr Brueghel (Co jako vůně zavanulo z jeho díla)
  1971   Picasso (Jeho život a dílo)
  1973   Goya čili Trpká cesta poznání
  1973   Hieronymus Bosch
  1973   Jozef Fabini
  1973   Ota Janeček
  1973   Technika v malířské tvorbě (Malířský a restaurátorský materiál)
  1974   Stručné dejiny maliarstva (Od Giotta po Cézanna)
  1975   Auguste Renoir
  1975   Karel Stehlík
  1975   Pieter Bruegel
  1976   Česká gotická desková malba
  1976   František Tichý (Malířské dílo)
  1976   Portrétní miniatura
  1977   Gustav Klimt
  1977   Leonardo da Vinci
  1977   Paul Gauguin
  1977   Současná krajinomalba
  1978   Mladí čeští malíři
  1979   Edgar Degas
  1979   Fernand Léger
  1979   Jan Berdyszak
  1979   Jan Kojan
  1979   Pieter Bruegel
  1980   Antonín Chittussi
  1980   Hieronymus Bosch
  1980   Jan Slavíček
  1980   Tintoretto
  1981   Honoré Daumier
  1982   Antonie Watteau
  1982   Claude Monet
  1982   Ladislav Berger
  1982   Mistr vyšebrodského cyklu
  1982   Raffael
  1983   František Volf
  1983   Georges Braque
  1983   Klíče k obrazu (Vyprávění o malířích a malířství)
  1983   Vincent van Gogh
  1984   Adolf Kosárek
  1984   Veronese
  1985   Marcel Dúbravec
  1985   Max Ernst
  1985   Salvador Dalí
  1986   Ernst Gustav Doerell
  1987   Vilma Vrbová-Kotrbová
  1987   Whistler (Život malíře)
  1988   Alfred Justitz
  1988   David Erevantzi
  1988   Oskar Kokoschka
  1989   Emil Filla
  1989   Jean Dubuffet
  1990   Oldřich Blažíček
  1990   Vojtěch Hynais
  1991   František Janoušek
  1991   Giotto
  1991   Peter August Böckstiegel
  1991   Salvador Dalí
  1991   The ways of light (Van Gogh in the land of Arles)
  1992   Beckmann
  1992   Zdeněk Hajný
  1993   Jaroslav Šerých (Monografická studie)
  1993   Josef Vyleťal
  1993   Max Ernst
  1994   Informeller tachismus von Lothar Bucher
  1995   Ilustrátor Zdeněk Burian (Monografie a soupis díla)
  1995   Jiří Mocek
  1996   Eberhard Eysert (1860 - 1920)
  1997   Stanislav Balko: Maľba
  1999   Hudba v obrazech
  1999   Jaroslav Koliha
  1999   Jaroslav Malina
  1999   Přesahy výtvarného Brna
  2000   Bod - linie - plocha (Příspěvek k analýze malířských prostředků)
  2001   Dějiny českého výtvarného umění 1780-1890 (III/1)
  2001   Dějiny českého výtvarného umění 1780-1890 (III/2)
  2001   Zdena Höhmová
  2002   František Tichý
  2002   Malířská rodina Mánesů
  2002   Vincent van Gogh (Vize a skutečnost)
  2003   Dalibor Matouš: Výtvarné dílo (Malíř a Sestry spánku)
  2003   Jan Zrzavý
  2003   Mimethexis
  2003   Salvador Dalí
  2003   Technika malby (Díl I. - Malířský a konzervační materiál)
  2004   Piet Mondrian 1872-1944 (Structures in Space)
  2006   Brázda
  2007   Dějiny českého výtvarného umění 1958 - 2000 (VI/1)
  2007   Dějiny českého výtvarného umění 1958 - 2000 (VI/2)
  2007   Martin Mainer
  2008   Totaliter aliter (Obrazy z let 2003 - 2007)
  2009   Helena Salichová
  2009   Jan Autengruber 1887-1920
  2009   Mimethexis II.
  2009   Sacha Stawiarski (Malarstwo / Peinture / Painting / Malerei)
  2009   Václav Benedikt: Život a tvorba / Life and Works
  2009   Zdeněk Sýkora: Interviews
  2009   Zdeněk Sýkora: Rozhovory
  2010   Malíř zvěře Jiří Židlický
  2011   Jan Kotík: 1916-2002
  2011   Karel Vysušil: Barvy světa
  2012   Antonín Střížek (Obrazy / Paintings)
  2012   Czech Modern Painters 1888-1918
  2012   Malíři české secese
  2013   Martin Gerboc: Une saison en enfer
  2013   Tady jsem doma (Vzpomínky umělce)
  2014   Na cestě k modernosti (Umělecké sdružení Osma a jeho okruh v letech 1900-1910)
  2015   Seňorita Franco a Krvavý pes (Malíř, karikaturista a ilustrátor Antonín Pelc (1895-1967))
  nedatováno   P. Cézanne
  nedatováno   Paul Cézanne
  nedatováno   Pittori italiani dal futurismo a oggi
  nedatováno   Veronese
antologie/sborník
  published   title (subtitle)
  1965   Maľba v architektúre (K problematike súčasného monumentálno-dekoratívneho prejavu na Slovensku do roku 1961)
  2012   Maľba v kontextoch / Kontexty maľby (Zborník z Česko-Slovenského sympózia venovaného problémom súčasnej maľby)
  2012   Maľba v postmediálnom veku / Painting in the Postmedial Age (Zborník medzinárodného sympózia / Proceedings from an International Symposium)
encyklopedie/slovník
  published   title (subtitle)
  1975   Encyklopedie českého výtvarného umění
  1995   Nová encyklopedie českého výtvarného umění (A-M)
  2004   Encyklopedie obrazu (Jak rozumět obrazu)
podřazený dokument
  published   title (subtitle)
  1960   IV. přehlídka (Malířství)
  1960   Obrazy Vlastimila Beneše
  1960   Pravoslav Kotík
  1960   Skutečnost a život v díle (Vyznání)
  1969   V historii jugoslávského umění...
  1970   Současné belgické malířství
  1990   Karl-Ludwig Hoch, Caspar David Friedrich und Die Böhmischen Berge
  2004   Tamara Lempicka (Královna art deco)
  2010   Jsme pouhé maso
  2013   Klasická moderna
pozvánka autorská
  published   title (subtitle)
  1978   Jiří Ptáček: Obrazy a kresby
  1980   Jiří Ptáček: Příběhy krajiny
  1986   Lumír Ševčík: Dětem
  1987   Jaroslav Cheben: Obrazy, kresby, grafika
  1987   Lumír Ševčík: Ilustrace
  2009   Milada Marešová: Domácí biograf / Home Cinema
pozvánka kolektivní
  published   title (subtitle)
  1986   Středoevropské malířství 17. a 18. století (Mistrovská díla starého umění v Olomouci)
informační leták / informace autorská
  published   title (subtitle)
  2004   Petr Brandl: Malíř neřestí pozemských/ A Painter of Wordly Vices
  2008   Tomáš Rajlich: 27 obrazů z let 1969-2008
  2013   Lucian Freud
katalogová pozvánka
  published   title (subtitle)
  1984   Edgar Baran: Obrazy a kresby
  1984   Lubomír Netušil: Grafika
  1987   Edgar Baran: Tvorba z let 1957 - 1987
  1991   Eliška Benýšková - Vosátková: Česká krajina v obrazech
  1996   Zdeněk Kopáč: Cesty do snu / Path Into the Dreams
  2000   František Matoušek
  2002   Adolf Benca: Paradox
  2003   Alena Beldová: Něco z bretaňské krajiny
  2007   Burianův olomoucký Hattrick
katalogová pozvánka autorská
  published   title (subtitle)
  1989   Albín Brunovský: Láska, život a dúha (obrazy, grafika, ilustrace, výběr z díla)
  2003   Miloš Ševčík: Proměny - Grafika 1963/2002
  2007   Leonardo Cremonini: Víkend / Weekend
katalogový list autorský
  published   title (subtitle)
  nedatováno   Janusz Akermann
katalogový plakát
  published   title (subtitle)
  1986   Lumír Ševčík: Ilustrace
příležitostný tisk
  published   title (subtitle)
  1979/08   Turf klub SSM (Radomír Kolář)
příloha
  published   title (subtitle)
  1963   Moderní malířství (Příloha časopisu Mladý svět)
sbírkový katalog
  published   title (subtitle)
  1986   Galerie Roudnice
separát
  published   title (subtitle)
  1929   Maxim Kopf (Schriften der Prager Sezession)
soubor pohlednic
  published   title (subtitle)
  nedatováno   Ingrid Glaserová
soubor reprodukcí
  published   title (subtitle)
  nedatováno   České gotické madony
tisková zpráva
  published   title (subtitle)
  2010   Jiří Kubový: Věčná krajina

malířství

autorská
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1979   Karel Benedík: Výstava obrazů, Galerie Dílo, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
1983/06/01 - 1983/08/14   Karel Benedík: Malířské dílo a restaurátorská činnost, Galerie výtvarného umění, Hodonín (Hodonín)
2013/10/08 - 2014/01/06   Lucian Freud, Kunsthistorisches Museum, Vídeň (Wien)
kolektivní
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1953/12/02 - 1954/01/03   II. krajské středisko Umělecká beseda: Členská výstava, Valdštejnský palác, Praha
1961/05/25 - 1961/07/15   Tvůrčí skupina Radar, Galerie Československý spisovatel, Praha
1964/06/05 - 1964/30/08   Wien um 1900, Kulturamt der Stadt Wien, Vídeň (Wien)
1983/02 - 1983/03   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, České muzeum výtvarných umění, Praha
1983/02 - 1983/03   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, Praha, Praha
1983/02/21 - 1983/03   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, Dům U Hybernů, Praha
1983/02/22 - 1983/04/10   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, Galerie Václava Špály, Praha
2009/10/03 - 2010/01/10   Konkret: Die Sammlung Heinz und Anette Teufel im Kunstmuseum Stuttgart / Concrete Art: The Heinz and Anette Teufel Collection in Kunstmuseum Stuttgart, Kunstmuseum Stuttgart, Stuttgart