Umělci k výročí Října

subtitle: Seznam děl výstavy z výsledků celostátní výtvarné soutěže k 50. výročí Velké říjnové socialistické revoluce

type of document: seznam vystavených prací
imprint date: 1967
number of page: (28)
dimensions [mm]: 201 x 212
language: český

notes:
Hodnocení návrhů, oceněných v dílčích soutěžích na výtvarná díla v architektuře
Ceny a čestná uznání za hotová díla
Výsledky dílčích soutěží na návrhy výtvarných děl v architektuře
Seznam oceněných návrhů

Umělci k výročí Října

 

Umělci k výročí Října

person   born
Adamcová Jiřina   6. 6. 1927
Alexy Janko   25. 1. 1894
Babraj Konrád   22. 4. 1921
Baják Karel   23. 4. 1930
Bajgar Jindřich   13. 7. 1913
Baláž Jozef   14. 3. 1923
Balcer Miloš   18. 9. 1923
Baník Teodor   28. 11. 1929
Bartková Viera   22. 9. 1924
Bartoň Miloš   18. 6. 1929
Bartoš Jaroslav (Rek)   23. 4. 1926
Bauch Jan   16. 11. 1898
Běhůnek Josef   27. 12. 1931
Bél Alexander    
Bělocvětov Andrej   8. 10. 1923
Benda Břetislav   28. 3. 1897
Beneš Vlastimil   3. 10. 1919
Beran Zdeněk   7. 3. 1937
Bobek Jaroslav   19. 2. 1925
Bořkovec Aleš   17. 7. 1923
Brečka Ivan   18. 9. 1940
Brož Josef   13. 8. 1904
Brtáň Miloš    
Brýdlová Eva   17. 6. 1926
Burant František   13. 2. 1924
Burianová Josefa   10. 11. 1935
Castiglione Emília   5. 7. 1924
Cigler Václav   21. 4. 1929
Čepelák Ladislav   25. 6. 1924
Čermáková Alena   28. 2. 1926
Černý Miroslav   15. 2. 1935
Čížek Bohuš   11. 2. 1913
Dajko Jozef    
Daneš Václav   21. 5. 1936
David Libor   25. 6. 1947
Dimitrov Antonín   27. 2. 1928
Dlouhý Václav   8. 11. 1923
Droppa Virgil   3. 9. 1939
Duchoň Josef   17. 1. 1929
Dvorský Bohumír   21. 10. 1902
Emler František   26. 7. 1912
Famíra Emanuel   15. 11. 1900
Filová Mária   27. 12. 1927
Fišárek Alois   16. 7. 1906
Fišárek Alois   7. 1. 1943
Flejšar Josef   28. 5. 1922
Foll Dobroslav   15. 7. 1922
Folprecht Arnošt   13. 3. 1902
Fortin Vladimír   9. 5. 1923
Fremund Richard   9. 4. 1928
Gajda Vladislav   17. 7. 1925
Gajdušek Antonín   21. 8. 1927
Galovský Emil    
Gerö Gustav   12. 12. 1889
Gross František   19. 4. 1909
Grus Jaroslav   13. 8. 1891
Guderna Ladislav   1. 6. 1921
Häckel František   14. 5. 1937
Haise Václav   26. 9. 1903
Hána Jan   28. 10. 1927
Hanzík Stanislav   24. 7. 1931
Hegr Jindřich   19. 3. 1933
Hejlek Benjamin   28. 4. 1924
Hejna Václav   24. 9. 1914
Hejný Miloslav   23. 10. 1925
Hejtman Jan    
Heritesová Zdeňka   13. 9. 1896
Hladík Karel   27. 6. 1912
Hlava Pavel   25. 6. 1924
Hlavica Juraj   26. 4. 1935
Hlavinka Čestmír   8. 8. 1931
Hliněnský Robert   3. 11. 1908
Hlubuček Vladimír   20. 10. 1928
Hlubučková Soukupová Natalie   4. 10. 1929
Hoffmeister Adolf   15. 8. 1902
Holub Oldřich   5. 7. 1924
Holý Miloslav   4. 10. 1897
Holý Miloslav   15. 1. 1926
Horný Willy   28. 7. 1933
Hrubý Miroslav   24. 8. 1938
Hruška Jiří   10. 2. 1921
Hruška Karel   19. 3. 1930
Hřivna František   18. 4. 1905
Hubička Stanislav   23. 3. 1930
Hudec Jaroslav   2. 6. 1910
Hudeček František   7. 4. 1909
Chadima Jiří   6. 6. 1923
Chramosta Cyril   6. 8. 1908
Chrťan Pavol   27. 2. 1920
Chudomel Jaroslav   7. 2. 1929
Ilavský Ján   15. 12. 1924
Irmanov Vjačeslav   18. 2. 1919
Jandová Dana   16. 3. 1930
Janíček James   30. 5. 1935
Jánoška Ján   24. 9. 1923
Janoušek Vladimír   30. 1. 1922
Janoušková Věra   25. 6. 1922
Jelínek Vladimír   5. 2. 1934
Jeřábek Jaroslav   27. 3. 1936
Ježek Vladimír   18. 2. 1887
Jíra Josef   11. 10. 1929
Jirásková Olga   1929
Jiroudek František   17. 2. 1914
Kabátová Táborská Zdenka   3. 6. 1933
Kadeřábek Josef   27. 12. 1931
Kadeřábek Miloslav   25. 6. 1932
Kadlec Vladimír   4. 10. 1912
Kadlec Cossa Miloš   25. 1. 1921
Kapec Jaroslav   30. 8. 1924
Kaplický Josef   19. 3. 1899
Kašpar Jiří   11. 6. 1941
Kašpříková Zoia   13. 12. 1925
Kavan Jan   26. 5. 1905
Kilian Josef   22. 12. 1918
Kiml Václav   19. 1. 1928
Klimeš Ivo   3. 4. 1932
Kmentová Eva   6. 1. 1928
Knittl Ladislav   12. 8. 1936
Kodet Jan   1. 6. 1910
Kostka Jozef   29. 1. 1912
Košík Arnošt   13. 5. 1920
Kotas Pavel   2. 8. 1938
Kotrba Emil   22. 2. 1912
Koutský Václav   12. 10. 1907
Kozák Ladislav   31. 8. 1934
Králík Jaroslav   22. 5. 1924
Krejčí Jiří   1. 12. 1899
Kristin Vladimír   27. 7. 1894
Kryl Karel   23. 10. 1919
Kubíčková Jarmila   29. 12. 1939
Kudláč Rastislav   3. 7. 1929
Kurjak Jozef   8. 3. 1935
Kuzma Dušan   17. 3. 1927
Kyselka Mojmír   16. 7. 1902
Kyselka Mojmír   15. 6. 1933
Lang Jiří   5. 11. 1927
Lasovský Jiří   15. 5. 1926
Lehocký Julius   25. 9. 1917
Lehotský Eugen   3. 8. 1909
Lehoučka Josef   12. 7. 1923
Leitgeb Ladislav   30. 5. 1920
Leitner Jan   18. 10. 1900
Liesler Josef   19. 9. 1912
Lípa Oldřich   19. 12. 1929
Lušovský Oldřich   29. 6. 1925
Malátová Jarmila   13. 4. 1931
Málek Antonín   28. 8. 1937
Malínský Jaroslav   12. 5. 1897
Matasová Adéla   26. 7. 1940
Matička Josef   13. 9. 1893
Matouš Jaroslav   26. 2. 1941
Mazan Jozef   11. 1. 1920
Mecl Lubomír   25. 12. 1922
Merjavý Pavol   9. 2. 1935
Mezerová Winterová Julie   28. 2. 1893
Míčko Vladimír   27. 11. 1941
Míčková Jana   10. 10. 1940
Mikulová Milada   2. 12. 1926
Milly Dezider   7. 8. 1906
Mlynář Miroslav   10. 10. 1938
Mrva Jaroslav   10. 8. 1924
Musil Leopold   2. 9. 1921
Navrátil František   19. 4. 1932
Nejdl Slavoj   6. 6. 1929
Němec Rudolf   19. 5. 1936
Netík Miroslav   5. 9. 1920
Novák Jiří   6. 11. 1922
Oplt Oldřich   25. 10. 1919
Otčenášek Jaroslav   13. 5. 1909
Ovčáček Eduard   5. 3. 1933
Pacík František   5. 2. 1927
Paleček Vladimír   20. 6. 1922
Pangrác Miroslav   16. 10. 1924
Paur Jaroslav   25. 7. 1918
Peterka Milan   7. 7. 1930
Petráš Aloiz (Alojz)   6. 1. 1934
Plaček Jan   12. 5. 1890
Plocek Vilém   25. 12. 1905
Podzemná Suchardová Anna   26. 7. 1909
Pokorný Jaroslav   1904
Pošar Miloš   2. 9. 1924
Potoček Pavol   27. 5. 1925
Prádler Jiří   24. 4. 1929
Pražák Čeněk   20. 2. 1914
Prokopová Kolmanová Eva   23. 5. 1937
Přikryl Richard   9. 5. 1906
Puchnarová Štormová Dana   22. 1. 1938
Pýcha Vladimír   23. 4. 1939
Racek Jaroslav    
Rappensbergerová Jankovičová Naďa   24. 1. 1936
Rathouský Jiří   20. 4. 1924
Reiner Martin   1. 10. 1900
Rezek Jaroslav   17. 7. 1937
Roubalová Zdena   9. 10. 1924
Rožánek Václav   5. 9. 1913
Růžička Lubomír   7. 3. 1938
Rydvalová Zapletalová Magda   17. 11. 1940
Sedláček Václav   9. 5. 1925
Sedlák Emil   5. 4. 1938
Sedliský Ivo   14. 5. 1926
Selnbacher Roman    
Severová Jaroslava   1. 4. 1942
Sivko Václav   29. 6. 1923
Slavíčková Burzanovská Iva   10. 5. 1932
Slavíková Hrušková Helena   24. 4. 1924
Smažil Antonín   22. 11. 1923
Smetana Jan   3. 10. 1918
Smutný Oldřich   17. 6. 1925
Sopr Alois   18. 2. 1913
Souček Karel   26. 9. 1915
Springerová Rozehnalová Eva   25. 1. 1928
Srna Jozef   9. 3. 1930
Stavinoha Eduard   17. 11. 1903
Steklý Josef   4. 4. 1939
Storchová Hana   14. 9. 1936
Strnadel Antonín   10. 5. 1910
Stupecká Františka   27. 6. 1913
Suchý Vladimír   15. 5. 1923
Sušienka Jozef   1. 5. 1937
Svoboda Rudolf   24. 11. 1924
Synáček Otakar   17. 3. 1931
Synecká Naděžda   23. 8. 1926
Szabó Alexander   19. 12. 1921
Szabó Július (Gyula)   8. 6. 1907
Šámal Jaroslav   27. 11. 1914
Šerák Václav   9. 10. 1931
Šilar Lubomír   12. 6. 1932
Šimoníková Jaromíra   22. 2. 1940
Štolfa Miroslav   11. 8. 1930
Šturdík Jozef   13. 3. 1920
Šusta Jaroslav   27. 8. 1927
Tichý Vladimír   14. 9. 1926
Tkaczyk Bedřich   7. 2. 1910
Tomanová Emilie   23. 1. 1933
Trefil Václav   28. 9. 1906
Truhlářová Hrušková Věnceslava   22. 5. 1924
Turek Václav   2. 7. 1924
Turský Vladislav   8. 10. 1920
Tvrdoň Martin   12. 3. 1914
Urblík Ján   24. 2. 1935
Vacek Jaroslav   6. 12. 1923
Vajce Josef   19. 9. 1937
Válová Jitka   13. 12. 1922
Válová Květa   13. 12. 1922
Vašák Bohumil   13. 5. 1931
Vašíček Vladimír   29. 9. 1919
Vašut Karel   13. 8. 1929
Veleba Karel   24. 9. 1931
Vitík Alois   25. 7. 1910
Vohánka Jindřich   15. 7. 1922
Vohnoutová Dubská Olga   22. 6. 1926
Vohrabal Josef   2. 9. 1908
Weiner Kráľ Imro   26. 10. 1901
Wiesner Richard   6. 7. 1900
Zábranská Jarmila   7. 8. 1910
Zárybnický Rostislav   12. 12. 1936
Zicha Vlastislav    
Zippe Stanislav   20. 1. 1943
Zoubek Olbram   21. 4. 1926
Žáková Štrupová Světla   19. 1. 1924
Žatečka Václav   7. 7. 1941
Želibský Ján   24. 11. 1907
Žváček František   19. 3. 1905

Umělci k výročí Října

kolektivní
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1967/11/06 - 1967/11/26   Umělci k výročí Října, Bruselský pavilon, Praha

Umělci k výročí Října

  institution, city, signature, notes  
  G 19626