Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

type: kolektivní
place of exhibition: Jízdárna Pražského hradu
date of exhibition: 1956/04/22 -
event time (catalogue): 1956

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

person   born
Adamcová Jiřina   6. 6. 1927    
Axman Miloš   20. 11. 1926    
Baláž Jozef   14. 3. 1923    
Bantikov Andrej   1914    
Baranov Petr   1914    
Bártfay Tibor   12. 5. 1922    
Baruch Andrej        
Bejček Václav   12. 7. 1922    
Belan Ctibor   29. 9. 1920    
Benda Břetislav   28. 3. 1897    
Bibikov Viktor   1903    
Boček Lubomír   10. 1. 1912    
Bogatkin Vladimír   1923    
Boukal Václav   18. 6. 1922    
Brůha Jaroslav   11. 2. 1889    
Burian Bohuslav   28. 1. 1913    
Cihelka Oldřich   29. 1. 1881    
Čechová Matilda   21. 3. 1908    
Čermáková Alena   28. 2. 1926    
Čihák František   14. 10. 1907    
Čumpelík Jan   28. 1. 1895    
David František   25. 10. 1913    
David Vladimír   22. 8. 1921    
Demartini Hugo   11. 7. 1931    
Děnisov Nikolaj   1917    
Dubay Orest   15. 8. 1919    
Dúbravec Róbert   15. 8. 1919    
Dvořák Karel   1. 1. 1893    
Fedora Jozef   8. 3. 1910    
Fiala Václav   16. 7. 1896    
Fuchs Alfred   17. 2. 1925    
Fulla Ľudovít   27. 2. 1902    
Gašpar Milan   3. 6. 1926    
Golovanov Leonid   1904    
Greinerová Sibylla   27. 9. 1919    
Grekov Mitrofan   15. 6. 1882    
Guderna Ladislav   1. 6. 1921    
Hajerová Svata   28. 8. 1917    
Hejná Daňková Olga   13. 3. 1928    
Hejný Miloslav   23. 10. 1925    
Heyduk Jaroslav   1. 10. 1908    
Hladík Karel   27. 6. 1912    
Hlava Pavel   25. 6. 1924    
Hložník Vincent   22. 10. 1919    
Hoffstädter Bedrich   15. 11. 1910    
Hofman Karel   14. 9. 1906    
Holan Karel   4. 12. 1893    
Holub Zdeněk   28. 4. 1927    
Homolka Antonín   20. 7. 1909    
Hrabec Jaroslav   23. 2. 1923    
Hroch Vladimír   3. 4. 1907    
Hučko Ján   8. 7. 1910    
Hučko Karol   10. 5. 1929    
Chmel Viliam   14. 10. 1917    
Chudomel Jaroslav   7. 2. 1929    
Ilečko Ľudovít   14. 10. 1910    
Intězarov Arkadij   1909    
Ivanov Jurij   1924    
Jefimov Alexander   1905    
Jestignějev Ivan        
Jevstignějev Ivan   16. 4. 1899    
Jiřikovský Jan   7. 5. 1906    
Kábrt Josef   14. 10. 1920    
Kalinkin Georgij   1915    
Kitajka Konstantin   1914    
Klimašin Viktor   1912    
Kohout Alexandr   15. 12. 1926    
Kokorin Anatolij   1908    
Kolář Jan   12. 5. 1920    
Kolář Radomír   19. 8. 1924    
Kostka Jozef   29. 1. 1912    
Kovář Jaroslav   7. 3. 1910    
Kozák Oskar   25. 9. 1909    
Kráľ Fero   12. 5. 1919    
Krén Juraj   26. 4. 1925    
Krivonogov Petr   1911    
Kulich Ján   31. 12. 1930    
Kulikov Nikolaj   1910    
Kýn Vladimír   31. 1. 1923    
Lada Josef   17. 12. 1887    
Lauda Jan   4. 4. 1898    
Lazinovská Elena   31. 12. 1902    
Lehen Ľudovít   3. 6. 1925    
Lidický Karel   17. 6. 1900    
Lisý Pavel   7. 4. 1912    
Lukomskij Ilja        
Makovský Vincenc   3. 6. 1900    
Malcev Petr   1907    
Malejovský Josef   19. 4. 1914    
Markup Václav   10. 9. 1904    
Matějíček Bohumil   9. 6. 1925    
Medvecká Mária   11. 10. 1914    
Medveděv Vasilij   1919    
Melicharová Věra   13. 5. 1928    
Merhautová Věra   23. 2. 1921    
Mikula Jiří   19. 1. 1926    
Minář Karel   11. 1. 1901    
Multrus Josef   12. 3. 1898    
Nauman Arno   12. 7. 1887    
Nechleba Vratislav   17. 6. 1885    
Němeček Vojtěch   9. 9. 1922    
Němenskij Boris   24. 12. 1922    
Novák Ladislav   17. 3. 1908    
Novotný Jiří   15. 10. 1919    
Nykl Antonín   25. 10. 1914    
Oplt Oldřich   25. 10. 1919    
Papoušek Jaroslav   12. 4. 1929    
Pelc Antonín   16. 1. 1895    
Peršudčev Ivan   1915    
Pícha Ladislav   14. 11. 1917    
Podzemná Suchardová Anna   26. 7. 1909    
Pokorný Karel   18. 1. 1891    
Postnikov Grigorij   1915    
Pošar Miloš   2. 9. 1924    
Povondrová Antonie   30. 9. 1928    
Pribiš Rudolf   19. 3. 1913    
Prokopinskij Genadij        
Prosecký František   6. 9. 1905    
Racek Ivan   15. 3. 1924    
Rada Vlastimil   5. 4. 1895    
Radvan František   9. 9. 1922    
Rambousek Jan   24. 5. 1895    
Ronovský František   11. 1. 1929    
Říha Josef   12. 5. 1920    
Samsonov Marat   1925    
Sedláček Vojtěch   9. 9. 1892    
Schoř Jaromír   12. 6. 1912    
Sladký Martin   27. 2. 1920    
Slavíček Jan   22. 1. 1900    
Sopr Alois   18. 2. 1913    
Staněk Stanislav   12. 8. 1927    
Steckerová Košťálová Věra   8. 2. 1926    
Strnadel Antonín   10. 5. 1910    
Stříbrný Vladimír   7. 10. 1905    
Svoboda Rudolf   24. 11. 1924    
Synecká Naděžda   23. 8. 1926    
Šebek Jiří   16. 10. 1922    
Šindlerová Milada   28. 1. 1923    
Štěch Karel   31. 10. 1908    
Štubňa Ivan   6. 6. 1926    
Šváb Ruda   29. 9. 1909    
Toroň Jiří   23. 1. 1924    
Trizuljak Alexander   15. 5. 1921    
Varvažovský Luděk   7. 8. 1923    
Vetrov A.        
Vodrážka Jaroslav   29. 11. 1894    
Vondrouš Jan   24. 1. 1884    
Vučetič Jevgenij   28. 12. 1908    
Wiesner Richard   6. 7. 1900    
Záhořová Jarmila   4. 3. 1924    
Záhořová Pavel   16. 6. 1920    
Zanáška Lubomír   13. 6. 1921    
Zdrůbecký Vendelín   21. 5. 1923    
Zet Miloš   1. 10. 1920    
Žalud Václav   30. 4. 1894    
Žigimont Petr   1914    
Žukov Nikolaj   19. 11. 1908    

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

katalog kolektivní
  published   title (subtitle)
  1956   Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců
podřazený dokument
  published   title (subtitle)
  1956   Výstavními síněmi Prahy