Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

type of document: katalog kolektivní
imprint date: 1956
number of page: 47 + (33)
the number of reproductions: 28 čb
dimensions [mm]: 211 x 150
language: český

notes:
plakát výstavy - Antonie Povondrová

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

 

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

person   born
Ludvík Vladimír    
Prchlík Václav    

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

person   born
Adamcová Jiřina   6. 6. 1927
Axman Miloš   20. 11. 1926
Baláž Jozef   14. 3. 1923
Bantikov Andrej   1914
Baranov Petr   1914
Bártfay Tibor   12. 5. 1922
Baruch Andrej    
Bejček Václav   12. 7. 1922
Belan Ctibor   29. 9. 1920
Benda Břetislav   28. 3. 1897
Bešťáková Ludmila   7. 10. 1936
Bibikov Viktor   1903
Boček Lubomír   10. 1. 1912
Bogatkin Vladimír   1923
Boukal Václav   18. 6. 1922
Brůha Jaroslav   11. 2. 1889
Burian Bohuslav   28. 1. 1913
Cihelka Oldřich   29. 1. 1881
Čechová Matilda   21. 3. 1908
Čermáková Alena   28. 2. 1926
Čihák František   14. 10. 1907
Čumpelík Jan   28. 1. 1895
David František   25. 10. 1913
David Vladimír   22. 8. 1921
Demartini Hugo   11. 7. 1931
Děnisov Nikolaj   1917
Dubay Orest   15. 8. 1919
Dúbravec Róbert   15. 8. 1919
Dvořák Karel   1. 1. 1893
Fedora Jozef   8. 3. 1910
Fiala Václav   16. 7. 1896
Fuchs Alfred   17. 2. 1925
Fulla Ľudovít   27. 2. 1902
Gašpar Milan   3. 6. 1926
Golovanov Leonid   1904
Greinerová Sibylla   27. 9. 1919
Grekov Mitrofan   15. 6. 1882
Guderna Ladislav   1. 6. 1921
Hajerová Svata   28. 8. 1917
Hejná Daňková Olga   13. 3. 1928
Hejný Miloslav   23. 10. 1925
Heyduk Jaroslav   1. 10. 1908
Hladík Karel   27. 6. 1912
Hlava Pavel   25. 6. 1924
Hložník Vincent   22. 10. 1919
Hoffstädter Bedrich   15. 11. 1910
Hofman Karel   14. 9. 1906
Holan Karel   4. 12. 1893
Holub Zdeněk   28. 4. 1927
Homolka Antonín   20. 7. 1909
Hrabec Jaroslav   23. 2. 1923
Hroch Vladimír   3. 4. 1907
Hučko Ján   8. 7. 1910
Hučko Karol   10. 5. 1929
Chmel Viliam   14. 10. 1917
Chudomel Jaroslav   7. 2. 1929
Ilečko Ľudovít   14. 10. 1910
Intězarov Arkadij   1909
Ivanov Jurij   1924
Jefimov Alexander   1905
Jestignějev Ivan    
Jevstignějev Ivan   16. 4. 1899
Jiřikovský Jan   7. 5. 1906
Kábrt Josef   14. 10. 1920
Kalinkin Georgij   1915
Kitajka Konstantin   1914
Klimašin Viktor   1912
Kohout Alexandr   15. 12. 1926
Kokorin Anatolij   1908
Kolář Jan   12. 5. 1920
Kolář Radomír   19. 8. 1924
Kostka Jozef   29. 1. 1912
Kovář Jaroslav   7. 3. 1910
Kozák Oskar   25. 9. 1909
Kráľ Fero   12. 5. 1919
Krén Juraj   26. 4. 1925
Krivonogov Petr   1911
Kulich Ján   31. 12. 1930
Kulikov Nikolaj   1910
Kýn Vladimír   31. 1. 1923
Lada Josef   17. 12. 1887
Lauda Jan   4. 4. 1898
Lazinovská Elena   31. 12. 1902
Lehen Ľudovít   3. 6. 1925
Lidický Karel   17. 6. 1900
Lisý Pavel   7. 4. 1912
Lukomskij Ilja    
Makovský Vincenc   3. 6. 1900
Malcev Petr   1907
Malejovský Josef   19. 4. 1914
Markup Václav   10. 9. 1904
Matějíček Bohumil   9. 6. 1925
Medvecká Mária   11. 10. 1914
Medveděv Vasilij   1919
Melicharová Věra   13. 5. 1928
Merhautová Věra   23. 2. 1921
Mikula Jiří   19. 1. 1926
Minář Karel   11. 1. 1901
Multrus Josef   12. 3. 1898
Nauman Arno   12. 7. 1887
Nechleba Vratislav   17. 6. 1885
Němeček Vojtěch   9. 9. 1922
Němenskij Boris   24. 12. 1922
Novák Ladislav   17. 3. 1908
Novotný Jiří   15. 10. 1919
Nykl Antonín   25. 10. 1914
Oplt Oldřich   25. 10. 1919
Papoušek Jaroslav   12. 4. 1929
Pelc Antonín   16. 1. 1895
Peršudčev Ivan   1915
Pícha Ladislav   14. 11. 1917
Podzemná Suchardová Anna   26. 7. 1909
Pokorný Karel   18. 1. 1891
Postnikov Grigorij   1915
Pošar Miloš   2. 9. 1924
Povondrová Antonie   30. 9. 1928
Pribiš Rudolf   19. 3. 1913
Prokopinskij Genadij    
Prosecký František   6. 9. 1905
Racek Ivan   15. 3. 1924
Rada Vlastimil   5. 4. 1895
Radvan František   9. 9. 1922
Rambousek Jan   24. 5. 1895
Ronovský František   11. 1. 1929
Říha Josef   12. 5. 1920
Samsonov Marat   1925
Sedláček Vojtěch   9. 9. 1892
Schoř Jaromír   12. 6. 1912
Sladký Martin   27. 2. 1920
Slavíček Jan   22. 1. 1900
Sopr Alois   18. 2. 1913
Staněk Stanislav   12. 8. 1927
Steckerová Košťálová Věra   8. 2. 1926
Strnadel Antonín   10. 5. 1910
Stříbrný Vladimír   7. 10. 1905
Svoboda Rudolf   24. 11. 1924
Synecká Naděžda   23. 8. 1926
Šebek Jiří   16. 10. 1922
Šindlerová Milada   28. 1. 1923
Štěch Karel   31. 10. 1908
Štubňa Ivan   6. 6. 1926
Šváb Ruda   29. 9. 1909
Toroň Jiří   23. 1. 1924
Trizuljak Alexander   15. 5. 1921
Varvažovský Luděk   7. 8. 1923
Vetrov A.    
Vodrážka Jaroslav   29. 11. 1894
Vondrouš Jan   24. 1. 1884
Vučetič Jevgenij   28. 12. 1908
Wiesner Richard   6. 7. 1900
Záhořová Jarmila   4. 3. 1924
Záhořová Pavel   16. 6. 1920
Zanáška Lubomír   13. 6. 1921
Zdrůbecký Vendelín   21. 5. 1923
Zet Miloš   1. 10. 1920
Žalud Václav   30. 4. 1894
Žigimont Petr   1914
Žukov Nikolaj   19. 11. 1908

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

group
Armádní výtvarné studio

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

kolektivní
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1956/04/22 -   Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců, Jízdárna Pražského hradu, Praha

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

person   born
Bursík Jiří   5. 1. 1927

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

person   born
Feyfar Zdenko   2. 3. 1913

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

institution, city
Armádní výtvarné studio, Praha

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

institution, city
Naše vojsko, tiskárna, Praha

Výstava Grekovova studia Sovětské armády a československých výtvarných umělců

  institution, city, signature, notes  
  K 8960
  T 8960
  G 8960