Členská výstava

subtitle: II. krajské středisko Umělecká beseda

type of document: katalog kolektivní
imprint date: 1953
number of page: 23, (1), obálka
dimensions [mm]: 205 x 146
language: český

Členská výstava

 

Členská výstava

person   born   note
Ambrožová Lída (Ludmila)   11. 5. 1931    
Bartoš Jan   12. 7. 1927    
Bartovský Václav   22. 8. 1903    
Blažek Václav   16. 5. 1907    
Blažková Staša   14. 11. 1925    
Bloudková Jaroslava   27. 4. 1925    
Bohdanecká Zora   19. 2. 1922    
Brož Josef   13. 8. 1904    
Burant František   13. 2. 1924    
Ceplechová Valentina   3. 9. 1925    
Drnková Zářecká Věra   7. 3. 1922    
Duda Stanislav   2. 7. 1921    
Durďáková Ljuba   31. 1. 1922    
Felcman Bohuslav   29. 8. 1919    
Fiala Václav   16. 7. 1896    
Gross František   19. 4. 1909    
Grus Vít   16. 12. 1896    
Guth Zdeněk   30. 12. 1902    
Haas Leo   15. 4. 1901    
Hájek Robert   18. 5. 1880    
Hajerová Svata   28. 8. 1917    
Hapka Josef   12. 3. 1912    
Hejná Daňková Olga   13. 3. 1928    
Hejný Miloslav   23. 10. 1925    
Heral Václav   18. 3. 1919    
Heritesová Zdeňka   13. 9. 1896    
Hladíková Lydie   20. 5. 1925    
Hlobilová-Mrkvičková Marie   9. 5. 1903    
Hoffstädterová Kopecká Žofie   2. 3. 1913    
Hofman Vlastislav   6. 2. 1884    
Hochman Josef   15. 4. 1913    
Horejc Jaroslav   15. 6. 1886    
Horník Jiří   5. 9. 1916    
Hrubý Josef   23. 2. 1906    
Hruška Jiří   10. 2. 1921    
Hubený Emanuel   9. 10. 1906    
Hudec Jaroslav   2. 6. 1910    
Hudeček František   7. 4. 1909    
Chlupáč Miloslav   10. 7. 1920    
Illek František   14. 9. 1904    
Janoušek Vladimír   30. 1. 1922    
Janoušková Věra   25. 6. 1922    
Jarkovský Jaromír        
Jech František   5. 4. 1904    
Jílková Broumová Marie   10. 6. 1922    
Jiřikovský Jan   7. 5. 1906    
Kaplická Jiřina   30. 3. 1901    
Karel Václav   21. 10. 1902    
Karlíková Olga   6. 1. 1923   uvedena jako Olga Nováková
Karlinský Jiří   28. 1. 1894    
Kazdová Hirková Milada   14. 8. 1911    
Klimovič Rudolf   10. 2. 1917    
Kloub Václav   27. 1. 1915    
Kmentová Eva   6. 1. 1928    
Knechtl Karel   4. 4. 1917    
Kodym Ludvík   6. 8. 1922    
Kohoutová Olga   1. 2. 1921    
Koliha Jaroslav   12. 4. 1924    
Kopeček Jan   2. 2. 1908    
Korousová Bártová Milena   2. 11. 1921    
Kotík Jan   4. 1. 1916    
Koukolský Jindřich   23. 5. 1912    
Koutná Jolanda   2. 3. 1924    
Kovář Jaroslav   7. 3. 1910    
Kovářík Vladimír   11. 2. 1921    
Kožmín Josef   13. 2. 1923    
Krám Ladislav   4. 7. 1925    
Krejčí Čejková Luba   10. 9. 1925    
Kroha Jiří   5. 6. 1893    
Kybal Antonín   25. 3. 1901    
Kybalová Ludmila   15. 5. 1905    
Lang Jiří   5. 11. 1927    
Lapka Karel   15. 11. 1913    
Lhoták Kamil   25. 7. 1912    
Lidický Karel   17. 6. 1900    
Linhart Kamil   8. 1. 1920    
Livora Demeter   29. 10. 1914    
Losenický Emanuel   7. 10. 1903    
Lukášová Božena   1914    
Mandel Jiří   23. 4. 1923    
Matoušek František   12. 5. 1901    
Matura Adolf   30. 3. 1921    
Mervartová Věra   20. 7. 1923    
Mírová Děvana   14. 1. 1922    
Míšek Karel   28. 10. 1915    
Moravec Alois   5. 1. 1899    
Mrázek Jiří   22. 4. 1920    
Mrázová Marie   9. 6. 1922    
Müller Karel   12. 12. 1899    
Nauman Arno   12. 7. 1887    
Němeček Vojtěch   9. 9. 1922    
Novák Jiří   6. 11. 1922    
Novák Ladislav   17. 3. 1908    
Novák Václav   19. 10. 1901    
Nováková Věra   11. 11. 1921    
Novotný Jiří   15. 10. 1919    
Novotný Miloslav   21. 12. 1913    
Oplt Oldřich   25. 10. 1919    
Paukert Josef   2. 10. 1915    
Paul Alexandr   30. 10. 1907    
Pavlíková Petříková Milada   22. 8. 1895    
Pešan Damian   6. 10. 1887    
Pešek Luděk   26. 4. 1919    
Plicka Karel   14. 10. 1894    
Pokorný Jaroslav   27. 1. 1908    
Pošar Miloš   2. 9. 1924    
Povondrová Antonie   30. 9. 1928    
Prachatická Vlasta   27. 11. 1929    
Rabas Václav   13. 11. 1885    
Rada Pravoslav   14. 10. 1923    
Rada Vlastimil   5. 4. 1895    
Radová Jindřiška   1. 4. 1925    
Romberg Michael   18. 4. 1918    
Rotrekl Teodor   1. 6. 1923    
Rotreklová Tamara   6. 11. 1926    
Roubíčková Miluše   20. 7. 1922    
Rychlíková Pohlreichová Marie   3. 11. 1923    
Říha Josef   1. 6. 1893    
Salcman Martin   7. 5. 1896    
Sedláček Vojtěch   9. 9. 1892    
Sedlecká Kodymová Irena   7. 9. 1928    
Sekyrová Pešlová Jindřiška   8. 3. 1922    
Semrád Rudolf   17. 4. 1910    
Sladký Martin   27. 2. 1920    
Smetana Jan   3. 10. 1918    
Smetanová Járová Zorka   2. 10. 1923    
Sova Ivan   22. 1. 1912    
Stáhlíková Maria   5. 12. 1922    
Staněk František   3. 10. 1909    
Staňková Milada   12. 8. 1922    
Starec Miloslav   11. 5. 1927    
Stretti Mario   13. 8. 1910    
Strnad Ivan   3. 4. 1926    
Strobachová Stanislava   8. 1. 1917    
Stupecká Františka   27. 6. 1913    
Sýkora Zdeněk   3. 2. 1920    
Šámal Jaroslav   27. 11. 1914    
Šebek Jiří   16. 10. 1922    
Šimák Lev   3. 3. 1896    
Šimotová Adriena   6. 8. 1926    
Šindlerová Milada   28. 1. 1923    
Škochová Marie   25. 2. 1925    
Šťastná Marie   12. 8. 1920    
Štika Karel   27. 1. 1898    
Šťovíčková Drahomíra   25. 1. 1923    
Šváb Ruda   29. 9. 1909    
Švábová Nora   12. 8. 1918    
Švecová Adéla   23. 10. 1907    
Švengsbír Jiří   19. 4. 1921    
Tajovská Květa   17. 7. 1925    
Teissig Karel   19. 4. 1925    
Toroň Jiří   23. 1. 1924    
Trubáčková Zenklová Helena   3. 12. 1922    
Truhlářová Hrušková Věnceslava   22. 5. 1924    
Turek Václav   2. 7. 1924    
Týfa Josef   5. 12. 1913    
Vančura Bohumil   14. 1. 1922    
Vašutová Eva   24. 12. 1925    
Viktorin Antonín   9. 8. 1907    
Vingler Vincenc   30. 4. 1911    
Vitík Alois   25. 7. 1910    
Vlček Leslav   25. 11. 1916    
Vlková Hedvika   27. 9. 1901    
Vopat František   11. 2. 1908    
Vořechová Vejvodová Marie   21. 12. 1889    
Vrbová Kotrbová Vilma   14. 10. 1905    
Vystrčil Miroslav   24. 2. 1924    
Zdrůbecký Vendelín   21. 5. 1923    
Zet Miloš   1. 10. 1920    
Zoubek Olbram   21. 4. 1926   uveden jako Olbram Kment-Zoubek
Žáková Štrupová Světla   19. 1. 1924    
Žváček František   19. 3. 1905    

Členská výstava

group
Umělecká beseda

Členská výstava

kolektivní
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1953/01/23 - 1953/02/22   II. krajské středisko Umělecká beseda: Členská výstava, Slovanský ostrov, Praha

Členská výstava

  institution, city, signature, notes  
  K 32936
  S 32936, Umělecká beseda
  G 32936, Slovanský ostrov