2. Trienále portrétnej tvorby

type: kolektivní
place of exhibition: Galéria Petra Michala Bohúňa
date of exhibition: 1988/12/08 - 1989/02/20
event time (catalogue): 1988/12/08 - 1989/02/20

2. Trienále portrétnej tvorby

person   born
Adlerová Magda   14. 5. 1923    
Altrichter Pavol   23. 6. 1949    
Augustovič Peter   2. 8. 1959    
Bachorík Oto   26. 3. 1959    
Bachratá Linhartová Eva   26. 12. 1943    
Balázs Štefan   6. 2. 1958    
Balažovjech-Klincová Zlatica   13. 11. 1920    
Balko Stanislav   29. 9. 1943    
Baník Teodor   28. 11. 1929    
Baron Karol   13. 9. 1939    
Bartošíková Oľga   18. 8. 1922    
Berák Ladislav   7. 6. 1938    
Berger Ján   5. 3. 1944    
Bidelnica Daniel   16. 2. 1957    
Bódi Ladislav   22. 10. 1944    
Bojňanský Víťo   14. 10. 1962    
Boťanská Lenka   4. 2. 1941    
Brezány Jozef   23. 3. 1943    
Brooš Miroslav   30. 11. 1952    
Bubán Stanislav   5. 5. 1961    
Bubán Štefan   29. 7. 1932    
Bugáň Zdenek   24. 4. 1957    
Cibula Peter   23. 5. 1947    
Cvengrošová Ľudmila   17. 6. 1937    
Černyš Mykola   11. 10. 1941    
Droppa Vladimír   13. 10. 1907    
Drozd Jozef   14. 9. 1937    
Dubay Orest   15. 8. 1919    
Dúbravec Marcel   24. 10. 1948    
Dúbravková-Lehotská Magdalena   12. 5. 1946    
Dušenková Eva   27. 7. 1947    
Filep Štefan   10. 11. 1954    
Filo Julián   10. 5. 1921    
Filová Mária   27. 12. 1927    
Fodorová Katarína   28. 3. 1959    
Galko Anton   16. 4. 1928    
Galková Anna   2. 2. 1929    
Goliášová Drobná Anna   17. 1. 1931    
Greguš Milan   19. 9. 1934    
Groma Alfonz   22. 3. 1924    
Gromnica Milan   19. 6. 1945    
Hapák Štefan   16. 10. 1921    
Havrila Ján   3. 6. 1933    
Hlávková Lenka   7. 7. 1960    
Hobor Jozef   19. 3. 1959    
Hoffstädter Bedřich   31. 8. 1954    
Hoffstädter Ján   3. 8. 1951    
Hološka Ľudovít   18. 9. 1943    
Horáková Molnárová Margaréta   8. 8. 1959    
Horníková Marta   15. 5. 1953    
Hovorka Juraj   17. 5. 1926    
Hudzík Štefan   28. 1. 1954    
Chovanec Milan   9. 1. 1943    
Chrenková Ľudmila   7. 4. 1940    
Ilavský Ján   15. 12. 1924    
Ilavský Svetozár   11. 11. 1958    
Ilečko Alexander   25. 2. 1937    
Ivan Ondrej   24. 2. 1926    
Ivičičová Helena   13. 2. 1952    
Jankovič Jozef   8. 11. 1937    
Jelenák Jozef   17. 5. 1935    
Jergušová Vydarená Lýdia   20. 7. 1940    
Junek Dušan   26. 2. 1943    
Jurek Marián   23. 3. 1955    
Jurkovič Daniel   26. 10. 1960    
Kelemen Ján   7. 7. 1957    
Kellenberger Martin   11. 10. 1957    
Kočiš Jaroslav   30. 6. 1933    
Kolčák Ignác   16. 5. 1931    
Kolčáková Vavrdová Běla   27. 9. 1937    
Kolesárová Světla   12. 2. 1931    
Kopócs Tibor   1. 10. 1937    
Kosmel Milan   19. 10. 1955    
Košťál Dušan   14. 5. 1948    
Kožuch Milan   25. 8. 1944    
Krajčo Milan   12. 2. 1956    
Kráľ Fero   12. 5. 1919    
Krivoš Rudolf   16. 11. 1933    
Kulich Ján   31. 12. 1930    
Lajda Stano (Stanislav)   17. 7. 1959    
Lazinovská Elena   31. 12. 1902    
Lehotská Eugénia   24. 9. 1943    
Lešková Bubánová Lena   15. 7. 1963    
Leššo Koloman   3. 11. 1942    
Lovacký Mikuláš   15. 12. 1942    
Melčáková Juneková Věruna   20. 2. 1945    
Melicherčík Andrej   16. 6. 1955    
Meliš Juraj   13. 7. 1942    
Mihaľko Milan   24. 9. 1938    
Milan Mirko   2. 7. 1931    
Močiliak Ján   27. 9. 1928    
Nahálka Vladimír   10. 6. 1943    
Ondreička Peter   18. 4. 1947    
Oravec Juraj   8. 10. 1956    
Orenčák Jozef   27. 2. 1928    
Paluš Peter   30. 6. 1952    
Pataki Klára   14. 5. 1930    
Patočka František   20. 6. 1927    
Pavle Ivan   8. 3. 1955    
Peter Andrej   13. 12. 1912    
Petráš Aloiz (Alojz)   6. 1. 1934    
Petrík Vladimír   11. 9. 1953    
Polák Štefan   18. 12. 1952    
Poldaufová Mária   30. 12. 1951    
Pollág Peter   19. 2. 1958    
Polonský Marián   23. 8. 1943    
Pribiš Miroslav (Miro)   16. 7. 1957    
Prihel Drahomír   9. 9. 1956    
Prohácka Juraj   8. 4. 1955    
Račko Arpád   17. 7. 1930    
Rappensbergerová Jankovičová Naďa   24. 1. 1936    
Remeň Vojtech   7. 3. 1928    
Rogovský Mikuláš   1. 4. 1916    
Ronai Miroslav   22. 9. 1957    
Rónai Peter   6. 7. 1953    
Ronaiová Filová Veronika   21. 5. 1951    
Rudavský Andrej   29. 11. 1933    
Rumanský Ivan   21. 3. 1944    
Rusková Bellušová Zuzana   6. 7. 1932    
Rusňák Juraj   30. 1. 1938    
Sekela Dušan   3. 3. 1955    
Síleš Juraj   10. 3. 1956    
Snopek Ladislav   10. 12. 1919    
Snopková Ladislava   10. 5. 1948    
Spannerová Nemčíková Edita   7. 6. 1919    
Srna Jozef   9. 3. 1930    
Strapková Zuzana   28. 5. 1949    
Strassner Peter   12. 9. 1954    
Sulík Peter   17. 5. 1945    
Szanyi Gejza   13. 7. 1949    
Szilva Jozef   17. 10. 1945    
Šafranko Ivan   26. 5. 1931    
Šicko Ján   8. 2. 1948    
Šicková-Fabrici Jaroslava   22. 10. 1950    
Šimková Pekarovičová Hermína   17. 12. 1914    
Štrompach Peter   11. 9. 1949    
Tílešová Gabriela   2. 10. 1959    
Trembáč Michal   21. 9. 1929    
Trepáč Jozef   21. 10. 1936    
Trizuljak Alexander   15. 5. 1921    
Tvrdoň Martin   12. 3. 1914    
Vavro Milan   21. 9. 1933    
Velba Marián   3. 7. 1930    
Venkov Emil   22. 8. 1937    
Zbojan Martin   7. 2. 1960    
Zelina Ľubomír   16. 4. 1943    
Zozuľák Alexander   6. 4. 1953    

2. Trienále portrétnej tvorby

institution, city, address
Galéria Petra Michala Bohúňa, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš), Tranovského 3
Zväz slovenských výtvarných umelcov (ZSVU), Bratislava (Bratislava), _

2. Trienále portrétnej tvorby

person   born
Maliňák Karol   1958    
Slivková Žuffová Miroslava        

2. Trienále portrétnej tvorby

katalog kolektivní
  published   title (subtitle)
  1988   2. Trienále portrétnej tvorby