Slovenské národní povstání v dílech českých a slovenských výtvarných umělců

type: kolektivní
place of exhibition: Mánes
date of exhibition: 1974/10 - 1974/11
event time (catalogue): 1974/10 - 1974/11

Slovenské národní povstání v dílech českých a slovenských výtvarných umělců

person   born
Altmann Jiří   28. 1. 1942    
Babíček Jiří   24. 4. 1930    
Baborák Milan   26. 6. 1924    
Bacskai Vojtech   26. 7. 1935    
Balažovjech-Klincová Zlatica   13. 11. 1920    
Barta Július   23. 11. 1922    
Bartošíková Oľga   18. 8. 1922    
Břežanský Oldřich   15. 12. 1929    
Čermáková Alena   28. 2. 1926    
Černý Josef   1. 10. 1934    
Devínská Edita   22. 4. 1949    
Dlouhý Václav   8. 11. 1923    
Drexler Karol   18. 1. 1923    
Drobník Antonín   20. 4. 1925    
Dubay Orest   15. 8. 1919    
Dúbravková-Lehotská Magdalena   12. 5. 1946    
Fedora Jozef   8. 3. 1910    
Filo Julián   10. 5. 1921    
Folprecht Arnošt   13. 3. 1902    
Fortin Vladimír   9. 5. 1923    
Gandlová Kveta   27. 5. 1926    
Goliášová Drobná Anna   17. 1. 1931    
Greinerová Sibylla   27. 9. 1919    
Hampl Petr   9. 10. 1943    
Hána Jan   28. 10. 1927    
Hendrych Jan   28. 11. 1936    
Hložník Ferdinand   18. 11. 1921    
Hložník Vincent   22. 10. 1919    
Hlubuček Vladimír   20. 10. 1928    
Holler Josef   14. 11. 1903    
Hollerová Marie   29. 11. 1910    
Holub Oldřich   5. 7. 1924    
Horyna Jaroslav   13. 1. 1913    
Hošek Zdeněk   7. 10. 1948    
Hrtús František   3. 3. 1937    
Chovanec Milan   9. 1. 1943    
Ilavský Ján   15. 12. 1924    
Ilečko Alexander   25. 2. 1937    
Ilečko Ľudovít   14. 10. 1910    
Jakabčic Michal   14. 9. 1930    
Janíček Přemysl   28. 4. 1925    
Jánoška Ján   24. 9. 1923    
Jelenek Jaro   14. 7. 1946    
Jindra Jaromír   26. 3. 1895    
Junek Václav   16. 8. 1913    
Karmazín Jiří   24. 12. 1932    
Klapper Oswald   10. 7. 1930    
Kolář Ladislav   26. 7. 1935    
Kolář Radomír   19. 8. 1924    
Kolčák Ignác   16. 5. 1931    
Kopic-Malátek Jan   22. 9. 1920    
Kostka Jozef   29. 1. 1912    
Koštoval Vladimír   16. 9. 1926    
Kozák Ladislav   31. 8. 1934    
Kráľ Fero   12. 5. 1919    
Křepinský Vladislav   15. 5. 1917    
Kubínová Volfová Eva   21. 2. 1925    
Kuľhavý Záboj   9. 2. 1937    
Kuniger Karel   28. 11. 1909    
Kužel Miroslav   31. 1. 1907    
Lazinovská Elena   31. 12. 1902    
Lehotská Eugénia   24. 9. 1943    
Lerch Miroslav   2. 11. 1921    
Lörincz Július   16. 1. 1910    
Lukáč Ľudovít   1941    
Magni Růžena   20. 9. 1929    
Marciňa Milan   25. 8. 1946    
Marček Miroslav   11. 7. 1929    
Mašata Vladimír   5. 8. 1924    
Matouš Dalibor   21. 8. 1925    
Mihaľko Milan   24. 9. 1938    
Mokráček Josef   18. 4. 1938    
Moravec Jaroslav   8. 2. 1930    
Mravec Milan   6. 1. 1938    
Nemčík Július   12. 11. 1909    
Nýdl Miroslav   2. 9. 1924    
Odvárko Stanislav   20. 9. 1913    
Ochrymčuk Leonid   19. 5. 1929    
Ondriska Ján   26. 3. 1943    
Oplt Oldřich   25. 10. 1919    
Oravský Július   27. 8. 1920    
Palko Mikuláš   11. 1. 1941    
Pataki Klára   14. 5. 1930    
Pavlíčková Jarmila   14. 7. 1929    
Pavlů František   12. 9. 1932    
Peterka Milan   7. 7. 1930    
Petráš Pavol   5. 6. 1931    
Podrázský Roman   24. 2. 1943    
Polakovič Imrich   19. 9. 1923    
Pošar Miloš   2. 9. 1924    
Púček Ever   21. 12. 1931    
Romaňák Peter   17. 8. 1932    
Rumanský Ivan   21. 3. 1944    
Růžička Lubomír   7. 3. 1938    
Rybička Miroslav   23. 6. 1928    
Říhánek Dalibor   8. 3. 1946    
Schurmann Ivan   28. 6. 1935    
Simota Jan   19. 9. 1920    
Slavíček Zbyněk   20. 6. 1930    
Slavíčková Burzanovská Iva   10. 5. 1932    
Slezák Miloš   27. 2. 1921    
Smažil Antonín   22. 11. 1923    
Snopek Ladislav   10. 12. 1919    
Spannerová Nemčíková Edita   7. 6. 1919    
Springerová Rozehnalová Eva   25. 1. 1928    
Stehlík Karel   21. 5. 1912    
Sučanský Marián   11. 2. 1938    
Sulek Svatopluk   16. 3. 1921    
Svoboda Matěj   16. 3. 1943    
Synecký Luboš   4. 1. 1925    
Šimák Lev   3. 3. 1896    
Šmíd Karel   23. 12. 1914    
Špaček Josef   31. 8. 1923    
Štanclová Kamila   26. 3. 1945    
Štrbíková Margita   7. 10. 1937    
Šturdík Jozef   13. 3. 1920    
Štursa Jaroslav   19. 2. 1943    
Šulc Pavel   4. 8. 1932    
Tamchyna Petr   23. 11. 1943    
Vavrys Pavel   18. 12. 1947    
Vestenický Vladimír   14. 12. 1919    
Vika Alexander   10. 5. 1933    
Vrtiak Jozef   4. 8. 1920    
Vysočan Imrich   23. 9. 1924    
Weiner Kráľ Imro   26. 10. 1901    
Zelenák Ján   18. 10. 1941    
Zelný Jozef   18. 4. 1922    
Želibský Ján   24. 11. 1907    
Žilinčanová Viera   10. 7. 1932    
Živný Vincenc   10. 7. 1899    

Slovenské národní povstání v dílech českých a slovenských výtvarných umělců

institution, city, address
Svaz českých výtvarných umělců, Praha, Gottwaldovo nábřeží 250
Zväz slovenských výtvarných umelcov (ZSVU), Bratislava (Bratislava), _

Slovenské národní povstání v dílech českých a slovenských výtvarných umělců

katalog kolektivní
  published   title (subtitle)
  1974   Slovenské národní povstání v dílech českých a slovenských výtvarných umělců