Českí a slovenskí umelci k 30. výročiu oslobodenia

type of document: katalog kolektivní
imprint date: 1975
number of page: (24), obálka, přebal
dimensions [mm]: 194 x 210
language: slovenský

Českí a slovenskí umelci k 30. výročiu oslobodenia

 

Českí a slovenskí umelci k 30. výročiu oslobodenia

person   born
Drexler Karol   18. 1. 1923
Dúbravec Robert   19. 1. 1924

Českí a slovenskí umelci k 30. výročiu oslobodenia

person   born
Adamcová Jiřina   6. 6. 1927
Almási Robert   27. 1. 1948
Ambróz Peter   1947
Ambrušová Edita   30. 10. 1920
Augustínová Božena   17. 1. 1939
Axman Miloš   20. 11. 1926
Bacskai Vojtech   26. 7. 1935
Bača Bohumil   28. 3. 1943
Baďura Vojtech   10. 11. 1926
Baláž Jozef   14. 3. 1923
Balažovjech-Klincová Zlatica   13. 11. 1920
Balogh Július   5. 5. 1921
Baník Teodor   28. 11. 1929
Barč Petr   17. 4. 1941
Barinka Jozef   15. 1. 1944
Bartošíková Oľga   18. 8. 1922
Bejček Václav   12. 7. 1922
Beneš Vlastimil   3. 10. 1919
Berák Ladislav   7. 6. 1938
Bilkovič Alexander   13. 1. 1942
Binder Pavol   2. 6. 1935
Blažo František   27. 11. 1946
Bôrik Jozef   2. 4. 1933
Bouda Cyril   14. 11. 1901
Brabec Karel   19. 10. 1928
Brehovszský Vladimír   26. 9. 1925
Brezány Jozef   23. 3. 1943
Brezina Slavomír   28. 7. 1944
Brož Josef   13. 8. 1904
Brůha Jaroslav   11. 2. 1889
Brunovský Albín   25. 12. 1935
Budinský Ivan   2. 2. 1943
Burian Bohuslav   28. 1. 1913
Castiglione Dezider   26. 11. 1924
Cibula Peter   23. 5. 1947
Cihelka Vilém   15. 5. 1924
Cvengrošová Ľudmila   17. 6. 1937
Čechová Matilda   21. 3. 1908
Čemus Otakar   25. 2. 1928
Čepelák Ladislav   25. 6. 1924
Čermáková Alena   28. 2. 1926
Čihánková Jarmila   26. 6. 1925
Činčerová Eva   16. 11. 1943
Čisárik Ladislav   2. 8. 1932
Deák Juraj   13. 1. 1935
Demänovská Júlia   1903
Doboš Andrej   4. 11. 1911
Drexler Karol   18. 1. 1923
Drugda Marian   7. 4. 1945
Dúbravec Marcel   24. 10. 1948
Dúbravková-Lehotská Magdalena   12. 5. 1946
Dulanský Ivan   15. 12. 1941
Dušek Jiří   21. 2. 1921
Dvorský Bohumír   21. 10. 1902
Dvořák Jaroslav Eduard   5. 6. 1946
Eckerdt Alexander   6. 7. 1932
Emler František   26. 7. 1912
Fabini Jozef   10. 10. 1908
Fégl František   18. 12. 1941
Ferenčík Jozef   8. 8. 1935
Fiala Václav   16. 7. 1896
Fišárek Alois   16. 7. 1906
Fizel Jozef   21. 5. 1932
Fojtík Quido   30. 4. 1926
Formánek Petr   24. 1. 1944
Fuchs Alfred   17. 2. 1925
Galková Anna   2. 2. 1929
Gašpar Milan   3. 6. 1926
Goliáš Andrej   10. 3. 1937
Goliášová Drobná Anna   17. 1. 1931
Gregor Miroslav (Miro)   18. 9. 1931
Greguš Milan   19. 9. 1934
Grimm Jan   17. 4. 1943
Gromnica Milan   19. 6. 1945
Gross František   19. 4. 1909
Grus Jaroslav   13. 8. 1891
Habarta Jan   15. 11. 1919
Haise Václav   26. 9. 1903
Hájek Vladimír   1. 10. 1926
Hána Jan   28. 10. 1927
Hanáková Yvonna   21. 9. 1944
Hanzík Stanislav   24. 7. 1931
Harangozó Stanislav   19. 11. 1946
Haščák Jozef   18. 2. 1948
Havlíčková Jirásková Marta   7. 3. 1898
Hendrych Jan   28. 11. 1936
Herčík Josef   23. 3. 1922
Hlavinka Čestmír   8. 8. 1931
Hlavinková Szemes Maria   15. 11. 1934
Hložník Ferdinand   18. 11. 1921
Hložník Peter   29. 9. 1945
Hlubuček Vladimír   20. 10. 1928
Holakovský Břetislav   18. 7. 1926
Holéczyová Elena   23. 1. 1906
Horník Jozef   13. 7. 1935
Horyna Ivan   21. 3. 1937
Horyna Jaroslav   13. 1. 1913
Hošek Zdeněk   7. 10. 1948
Hrčka Milan   24. 4. 1947
Hrubá Božena   25. 1. 1926
Hruška Karel   19. 3. 1930
Hulík Viktor   13. 8. 1949
Chovanec Milan   9. 1. 1943
Chudomel Jaroslav   7. 2. 1929
Ilavský Ján   15. 12. 1924
Ilavský Jozef   28. 10. 1940
Ilečko Alexander   25. 2. 1937
Ilečko Ľudovít   14. 10. 1910
Jakabčic Michal   14. 9. 1930
Jaksics František   6. 8. 1937
Jánoška Ján   24. 9. 1923
Ježek Stanislav   6. 7. 1904
Jindra Jaromír   26. 3. 1895
Jiroudek František   17. 2. 1914
Jurík František   10. 7. 1923
Kalašová Svobodová Jarmila   15. 8. 1927
Kállay Dušan   19. 6. 1948
Kalman Peter   30. 8. 1945
Kalous Jan   5. 7. 1920
Kilian Josef   22. 12. 1918
Kiss Alexander   12. 6. 1935
Klimčák Mikuláš   16. 11. 1921
Knil Jaroslav   14. 1. 1929
Kodym Ludvík   6. 8. 1922
Kodymová Jelínková Božena   22. 12. 1926
Koláčková Ondrová Marie   15. 7. 1941
Kolář Radomír   19. 8. 1924
Kolesárová Světla   12. 2. 1931
Kolumek Karel   16. 10. 1924
Kopic-Malátek Jan   22. 9. 1920
Kornúcik Jozef   20. 11. 1938
Kostka Jozef   29. 1. 1912
Koštoval Vladimír   16. 9. 1926
Kotas Jaroslav   6. 5. 1909
Kotas Pavel   2. 8. 1938
Kotrba Štěpán   1. 5. 1932
Koutský Václav   12. 10. 1907
Kozák Oskar   25. 9. 1909
Kraicová Viera   5. 7. 1920
Kráľ Fero   12. 5. 1919
Krivoš Rudolf   16. 11. 1933
Krybus Zdeněk   21. 8. 1923
Krýslová Oľga   15. 2. 1931
Kryštůfek Jiří   31. 3. 1932
Kříž Jaroslav   12. 10. 1934
Kučera Karel   8. 4. 1930
Kučera Zbyněk   3. 3. 1934
Kudláč František   22. 7. 1909
Kudláč Rastislav   3. 7. 1929
Kudlička Ján   28. 5. 1948
Kvasnica Herman   14. 2. 1905
Kyselicová Szabová Eva   3. 10. 1945
Kyselka Václav   21. 6. 1921
Laluha Milan   11. 11. 1930
Landová Zdenka   15. 7. 1929
Lazinovská Elena   31. 12. 1902
Lehotská Eugénia   24. 9. 1943
Leontovyčová Marie   17. 3. 1927
Lhoták Antonín   1. 3. 1897
Lidický Karel   17. 6. 1900
Lipták Ivan   28. 9. 1945
Lukavský Jaroslav   11. 3. 1924
Lukešová Jaroslava   3. 3. 1920
Ľupták Otto   22. 4. 1935
Malejovský Josef   19. 4. 1914
Malý Vladimír   15. 2. 1935
Marciňa Milan   25. 8. 1946
Marciňová Hetminská Zuzana   23. 6. 1944
Markup Václav   10. 9. 1904
Matušinec Vojtech   19. 2. 1917
Med Milan   21. 8. 1930
Medveďová Zuzka   5. 10. 1897
Melčáková Juneková Věruna   20. 2. 1945
Melišková Jana   7. 1. 1942
Menčík Václav   22. 11. 1926
Mentlík Jan   1. 12. 1929
Michal Rastislav   9. 6. 1936
Mikeš Jan   26. 8. 1934
Miklánek Rastislav   5. 2. 1942
Mikula Jiří   19. 1. 1926
Mikulová Milada   2. 12. 1926
Milén Eduard   18. 3. 1891
Minarovič Marián   28. 5. 1946
Mlčoch Zdeněk   18. 11. 1921
Moravcová Jana   22. 1. 1929
Moravčík Fridrich   20. 2. 1916
Mravec Milan   6. 1. 1938
Mrázek František   28. 7. 1912
Müller Karel   12. 12. 1899
Nagy Jozef   2. 4. 1926
Nedvěd František   13. 9. 1919
Nemčík Július   12. 11. 1909
Novák Ladislav   17. 3. 1908
Novák Otakar (Otis)   13. 3. 1906
Nowak Willi   3. 10. 1886
Ondreička Karol   23. 4. 1944
Ondro František   1. 1. 1941
Oplt Oldřich   25. 10. 1919
Opršal Oto (Otto)   9. 2. 1926
Oravský Július   27. 8. 1920
Ouhel Ivan   18. 2. 1945
Paderlík Arnošt   1. 12. 1919
Palko Mikuláš   11. 1. 1941
Pangrác Miroslav   16. 10. 1924
Pataki Klára   14. 5. 1930
Paulovič Emil   7. 3. 1922
Pavlíčková Jarmila   14. 7. 1929
Peca Josef   31. 10. 1923
Peter Andrej   13. 12. 1912
Peterka Milan   7. 7. 1930
Petráš Pavol   5. 6. 1931
Petrikovichová (Petrikovičová) Jitka   19. 5. 1926
Polakovič Imrich   19. 9. 1923
Pošar Miloš   2. 9. 1924
Prokopová Kolmanová Eva   23. 5. 1937
Prudilová Dohnányová Ľubica   28. 10. 1944
Púček Ever   21. 12. 1931
Pulík Milan   22. 5. 1943
Rabina Štefan   20. 10. 1939
Račko Arpád   17. 7. 1930
Radvan František   9. 9. 1922
Rappensbergerová Jankovičová Naďa   24. 1. 1936
Remeň Vojtech   7. 3. 1928
Riedlbauch (Riedelbauch) Rudolf   14. 6. 1944
Romaňák Peter   17. 8. 1932
Rotbauer Jaroslav   18. 8. 1929
Rychlovský Antonín   3. 5. 1910
Říhánek Dalibor   8. 3. 1946
Salcman Martin   7. 5. 1896
Saska Josef   31. 7. 1949
Sečanský Zoltán   1921
Semín Josef   21. 9. 1922
Schanová (Schano) Jitka   18. 11. 1938
Schoř Jaromír   12. 6. 1912
Simota Jan   19. 9. 1920
Sklenář Zdeněk   15. 4. 1910
Sladký Martin   27. 2. 1920
Smažil Antonín   22. 11. 1923
Snopek Ladislav   10. 12. 1919
Snopková Ladislava   10. 5. 1948
Souček Karel   26. 9. 1915
Srna Jozef   9. 3. 1930
Staněk Josef   2. 9. 1899
Stehlík Karel   21. 5. 1912
Strnadel Antonín   10. 5. 1910
Struhárik Milan   18. 3. 1935
Stupecká Františka   27. 6. 1913
Sučanský Marián   11. 2. 1938
Suchánek Vladimír   12. 2. 1933
Suchý Vladimír   15. 5. 1923
Sukup Otto   13. 10. 1926
Svitana Imrich   22. 1. 1944
Svoboda Rudolf   24. 11. 1924
Svolinský Karel   14. 1. 1896
Synáček Otakar   17. 3. 1931
Synecká Naděžda   23. 8. 1926
Škrabalová Viera   6. 9. 1925
Šmíd Karel   23. 12. 1914
Šmídra Jaroslav   16. 4. 1909
Šolta Vladimír   25. 4. 1924
Šoltészová Milena   28. 11. 1939
Štefunková-Szabová Alžběta   27. 3. 1941
Štěch Karel   31. 10. 1908
Štepániková Olga   28. 8. 1912
Štětkář Karel   10. 2. 1918
Štolcová Lýdia   5. 6. 1942
Tanóczky František   13. 4. 1933
Tillner Michal   25. 5. 1895
Tondl Karel   2. 7. 1893
Tóth Štefan   5. 1. 1946
Trepáč Jozef   21. 10. 1936
Trizuljaková Eva   25. 9. 1926
Truhlářová Hrušková Věnceslava   22. 5. 1924
Truhlíková Spěváková Jarmila   14. 11. 1940
Tvrdoň Martin   12. 3. 1914
Urban Bohumil   20. 12. 1903
Vácha Milan   9. 12. 1944
Vachálek Jozef   10. 3. 1944
Vanek Imrich   20. 3. 1931
Vavrys Pavel   18. 12. 1947
Velba Marián   3. 7. 1930
Vestenický Vladimír   14. 12. 1919
Vitvar Josef   3. 4. 1920
Vlček Jan   13. 5. 1940
Volf František   1. 12. 1897
Vrbová Kotrbová Vilma   14. 10. 1905
Vrtiak Jozef   4. 8. 1920
Vysočan Imrich   23. 9. 1924
Walter Alexander   25. 6. 1941
Weiner Kráľ Imro   26. 10. 1901
Zábranská Jarmila   7. 8. 1910
Zapletal Dušan   29. 11. 1931
Zdrůbecký Vendelín   21. 5. 1923
Zelenák Ján   18. 10. 1941
Zelný Jozef   18. 4. 1922
Zemanovič Štefan   18. 8. 1947
Zimka Ondrej   29. 11. 1937
Zmeták Ernest   12. 1. 1919
Žilinčanová Viera   10. 7. 1932
Živný Vincenc   10. 7. 1899

Českí a slovenskí umelci k 30. výročiu oslobodenia

kolektivní
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1975/10/31 - 1975/11/23   Českí a slovenskí umelci k 30. výročiu oslobodenia, Dom kultúry, Bratislava (Bratislava)

Českí a slovenskí umelci k 30. výročiu oslobodenia

person   born
Čisárik Ladislav   2. 8. 1932

Českí a slovenskí umelci k 30. výročiu oslobodenia

  institution, city, signature, notes  
  K 149193
  G 149193