Slovenské výtvarné umenie medzi XIV. a XVI. zjazdom KSČ

type of document: katalog kolektivní
imprint date: 1982
number of page: (90), obálka
the number of reproductions: 60 čb
dimensions [mm]: 221 x 214
language: slovenský

Slovenské výtvarné umenie medzi XIV. a XVI. zjazdom KSČ

 

Slovenské výtvarné umenie medzi XIV. a XVI. zjazdom KSČ

person   born
Abelovský Ján   30. 4. 1950
Dúbravský Viliam    
Kordošová Gita    

Slovenské výtvarné umenie medzi XIV. a XVI. zjazdom KSČ

person   born
Bacskai Vojtech   26. 7. 1935
Bačík Emil   4. 5. 1929
Baláž Jozef   14. 3. 1923
Balažovjech-Klincová Zlatica   13. 11. 1920
Balko Stanislav   29. 9. 1943
Barčík Andrej   20. 11. 1928
Barta Július   23. 11. 1922
Bártfay Tibor   12. 5. 1922
Bartošíková Oľga   18. 8. 1922
Bartuszová Mária   24. 4. 1936
Berger Ján   5. 3. 1944
Biľaková Anna   9. 3. 1941
Blecha Lubomír   16. 3. 1933
Bobota Štefan   29. 8. 1942
Bombová Viera   14. 4. 1932
Brezina Slavomír   28. 7. 1944
Brun Róbert   2. 11. 1948
Brunovský Albín   25. 12. 1935
Bubák Jozef   23. 4. 1950
Cigler Václav   21. 4. 1929
Cisárová Mináriková Eva   16. 12. 1945
Cvengrošová Ľudmila   17. 6. 1937
Čemický Ladislav   24. 3. 1909
Čtveráková Libuša   24. 12. 1945
Danielová Mária   2. 3. 1953
Drexler Karol   18. 1. 1923
Dubay Orest   15. 8. 1919
Dúbravec Marcel   24. 10. 1948
Dúbravec Robert   19. 1. 1924
Dúbravková-Lehotská Magdalena   12. 5. 1946
Dulanský Ivan   15. 12. 1941
Dusík Stano   6. 6. 1946
Eckerdt Alexander   6. 7. 1932
Fabini Jozef   10. 10. 1908
Farár Vladimír   23. 4. 1935
Fedorová Silvia   27. 8. 1945
Filo Julián   10. 5. 1921
Gandl Ladislav   8. 12. 1919
Gavula Juraj   15. 4. 1942
Gažovič Vladimír   9. 11. 1939
Gergeľová Viera   3. 11. 1930
Goliáš Andrej   10. 3. 1937
Goliášová Drobná Anna   17. 1. 1931
Haščák Jozef   18. 2. 1948
Hložník Ferdinand   18. 11. 1921
Hložník Peter   29. 9. 1945
Hložník Vincent   22. 10. 1919
Holéczyová Elena   23. 1. 1906
Hološka Ľudovít   18. 9. 1943
Hovorka Juraj   17. 5. 1926
Hrčka Milan   24. 4. 1947
Hulík Viktor   13. 8. 1949
Chovanec Milan   9. 1. 1943
Ilavský Ján   15. 12. 1924
Ilavský Jozef   28. 10. 1940
Ilečko Alexander   25. 2. 1937
Jakabčic Michal   14. 9. 1930
Jakoby Július   28. 3. 1903
Jakubčík Lubomír   16. 6. 1926
Jergušová Vydarená Lýdia   20. 7. 1940
Jurík František   10. 7. 1923
Kállay Dušan   19. 6. 1948
Kalman Peter   30. 8. 1945
Kiselová Siteková Jana   24. 5. 1942
Korkoš Ľudovít   17. 1. 1928
Kostka Jozef   29. 1. 1912
Kraicová Viera   5. 7. 1920
Kráľ František   1919
Králik Dušan   20. 4. 1941
Krivoš Rudolf   16. 11. 1933
Kružlicová Brezányová Terézia   5. 10. 1941
Ksandr Miroslav   11. 7. 1931
Kudláč František   22. 7. 1909
Kudlička Ján   28. 5. 1948
Kuľhavý Záboj   9. 2. 1937
Kulich Ján   31. 12. 1930
Lacko Karol   28. 10. 1938
Lazinovská Elena   31. 12. 1902
Lehotská Eugénia   24. 9. 1943
Löffler Vojtech   16. 4. 1906
Lörincz Július   16. 1. 1910
Lunterová Bernardína   27. 4. 1945
Marth Juraj   2. 8. 1939
Masarovičová Erna   12. 2. 1926
Milly Dezider   7. 8. 1906
Minarovič Marián   28. 5. 1946
Moťovský Vladimír   20. 10. 1928
Mravec Milan   6. 1. 1938
Mrázová Lea   8. 11. 1906
Nemčík Július   12. 11. 1909
Ondreička Karol   23. 4. 1944
Ondriska Ján   26. 3. 1943
Palko Mikuláš   11. 1. 1941
Pataki Klára   14. 5. 1930
Pavlíčková Jarmila   14. 7. 1929
Petrikovichová (Petrikovičová) Jitka   19. 5. 1926
Polakovič Imrich   19. 9. 1923
Polonský Marián   23. 8. 1943
Popovič Vladimír   27. 11. 1939
Pribiš Rudolf   19. 3. 1913
Prokop Štefan   25. 9. 1941
Púček Ever   21. 12. 1931
Rabina Štefan   20. 10. 1939
Rappensbergerová Jankovičová Naďa   24. 1. 1936
Rašla Milan   21. 11. 1946
Roller Peter   7. 7. 1948
Romaňák Peter   17. 8. 1932
Ronaiová Filová Veronika   21. 5. 1951
Rosůlková Kubiková Dagmar   21. 3. 1909
Rudavská Mária   10. 10. 1941
Rumanský Igor   13. 3. 1946
Rusková Bellušová Zuzana   6. 7. 1932
Schurmann Ivan   28. 6. 1935
Snopek Ladislav   10. 12. 1919
Spannerová Nemčíková Edita   7. 6. 1919
Studený Michal   12. 1. 1939
Sušienka Jozef   1. 5. 1937
Szabó Július (Gyula)   8. 6. 1907
Šimerová Martinčeková Ester   23. 1. 1909
Štanclová Kamila   26. 3. 1945
Štefunková-Szabová Alžběta   27. 3. 1941
Štrba Gabriel   6. 4. 1932
Štrbíková Margita   7. 10. 1937
Šturdík Jozef   13. 3. 1920
Šujanová Katarína   23. 8. 1942
Tomečko Jozef   8. 6. 1945
Tomečko Pavel   25. 6. 1948
Tóth Paľo   31. 12. 1928
Tvrdoň Martin   12. 3. 1914
Uher Rudolf   19. 7. 1913
Urbásek Miloš   28. 7. 1932
Vanek Imrich   20. 3. 1931
Velba Marián   3. 7. 1930
Velgosová Anna   28. 11. 1945
Venkov Emil   22. 8. 1937
Veselý František   16. 8. 1938
Vestenický Vladimír   14. 12. 1919
Vidrová Langerová Ivica   22. 1. 1943
Vika Alexander   10. 5. 1933
Votavová Buková Blanka   5. 4. 1933
Zimka Ondrej   29. 11. 1937
Zmeták Ernest   12. 1. 1919
Zmetáková Uľjana   1. 3. 1951
Žačko Askold   15. 2. 1946
Želibský Ján   24. 11. 1907
Žilinčanová Viera   10. 7. 1932

Slovenské výtvarné umenie medzi XIV. a XVI. zjazdom KSČ

kolektivní
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1982/02 - 1982/04   Slovenské výtvarné umenie medzi XIV. a XVI. zjazdom KSČ, Slovenská národná galéria, Bratislava (Bratislava)

Slovenské výtvarné umenie medzi XIV. a XVI. zjazdom KSČ

institution, city
Slovenská národná galéria, Bratislava (Bratislava)

Slovenské výtvarné umenie medzi XIV. a XVI. zjazdom KSČ

institution, city
Západoslovenské tlačiarne, n.p., Bratislava (Bratislava)

Slovenské výtvarné umenie medzi XIV. a XVI. zjazdom KSČ

  institution, city, signature, notes  
  K 238387