from - to
|
student, school, city
|
???? - ????
|
Uruba Václav, *1928, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), užitá plastika
|
???? - 1975
|
Štěpánek, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - 1961
|
Pantůček Radan, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - ????
|
Stránský Bohuslav, *1970, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1945 - 1950
|
Skalík Josef, *1919, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín)
|
1945 - 1947
|
Bartuněk Vladislav, *1924, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1946 - 1950
|
Dufka František, *1926, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), užitá plastika v kameni
|
1948 - 1952
|
Zelinková Libuše, *1922, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), výtvarné zpracování keramiky
|
1948 - 1952
|
Šubrt Josef, *1927, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín)
|
1948 - 1952
|
Chorý Rudolf, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), užitá plastika v kameni
|
1949 - 1953
|
Netolička Miroslav, *1931, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1950 - 1951
|
Czupil Michail, *1930, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), užitá plastika v kameni
|
1950 - 1954
|
Stöhr František, *1931, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1950 - 1954
|
Špaček Petr, *1933, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1951 - 1955
|
Horsák Radislav, *1933, Státní uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Zlín (Zlín), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1951 - 1955
|
Wölfel Rudolf, *1935, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1951 - 1955
|
Bahula Ladislav, *1930, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1952 - 1956
|
Bučánek Antonín, *1934, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1952 - 1956
|
Opravil Oldřich, *1921, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá plastika v kameni
|
1952 - 1956
|
Jurčák Jaroslav, *1937, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1952 - 1956
|
Zlín Machálek Karel, *1937, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1953 - 1957
|
Jakubec Štefan, *1927, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1953 - 1957
|
Hořínek Karel, *1936, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), sochařství (užité)
|
1953 - 1956
|
Fidrich Oldřich, *1936, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1956 - 1959
|
Fidrich Václav, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1956 - 1960
|
Mikula Štěpán, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1956 - 1960
|
Hong Sin-Pio, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1957 - 1961
|
Holík Alois, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1957 - 1962
|
Dimitriadis Sterjos, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1958 - 1962
|
Havelka Luděk, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1958 - 1962
|
Kadlčík Josef, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1958 - 1962
|
Bilík Vít, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1959 - 1963
|
Kovanda Jaroslav, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1959 - 1963
|
Hofmanová Drahomíra, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1959 - 1963
|
Kolmačková Vanda, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1959 - 1963
|
Theimer Ivan, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1960 - 1964
|
Vlk Ladislav, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1961 - 1965
|
Junek Alois, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1961 - 1965
|
Bureš Antonín, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1961 - 1965
|
Bařinka Jan, *1925, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1962 - 1966
|
Tomšej Michal, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství a restaurování
|
1962 - 1966
|
Chráska Pavel, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1962 - 1962
|
Koenigsmark Alex, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá plastika v kameni
|
1962 - 1966
|
Vrtal Aleš, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1963 - ????
|
Páleníček Oldřich, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství
|
1963 - 1967
|
Voborník Jindřich, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1963 - 1967
|
Chládek Jiří, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1964 - 1968
|
Karták Pavel, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1964 - 1968
|
Zajíc Stanislav, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství
|
1965 - 1968
|
Jež Tomáš, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1966 - 1970
|
Kolacia Miroslav, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1966 - 1971
|
Blažek Jaromír, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1967 - 1971
|
Macháň Lubomír, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství a restaurování
|
1968 - 1972
|
Budík Jiří, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1968 - 1972
|
Dosoudil Rudolf, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1968 - 1972
|
Hinca Ivan, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1968 - 1970
|
Štěpánek Oldřich, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1968 - 1971
|
Zeman Bořek, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství
|
1969 - 1973
|
Göttlich Miroslav, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1969 - 1971
|
Dvorský Jiří, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1969 - 1973
|
Blecha Bohuš, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1970 - 1974
|
Kovář Miloslav, *1951, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1971 - 1975
|
Dobeš Miroslav, *1953, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1972 - 1976
|
Žampach Stanislav, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1972 - 1976
|
Vrána Milan, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1973 - 1975
|
Kolek Zdeněk, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1973 - 1977
|
Tkadlec Josef, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství a restaurování
|
1973 - 1977
|
Tománek Zdeněk, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1973 - 1977
|
Sysel Stanislav, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1973 - 1977
|
Malaník Vojtěch, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství
|
1974 - 1978
|
Axman Štěpán, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1974 - 1978
|
Benedikt Bohumil, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1975 - 1979
|
Vavro Miloš, *1960, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1975 - 1979
|
Macko Peter, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1975 - 1979
|
Hora Stanislav, *1959, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1975 - 1979
|
Kozák Zdeněk, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1976 - 1980
|
Šerý Karel, *1960, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství a restaurování
|
1976 - 1979
|
Štolba Vladimír, *1961, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1977 - 1981
|
Velecký Vilém, *1962, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1977 - 1981
|
Kuba Petr, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1978 - 1982
|
Šmikmátor Miroslav, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství a restaurování
|
1978 - 1982
|
Hanke Radim, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1979 - 1980
|
Ševčík Jan, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), sochařství
|
1979 - 1983
|
Fidrich Petr, *1964, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1979 - 1983
|
Budek Petr, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1979 - 1983
|
Bednář Miroslav, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1979 - 1980
|
Jagoš Josef, *1964, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1980 - 1984
|
Finger Jiří, *1966, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1980 - 1984
|
Šutera Radomír, *1964, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1981 - 1985
|
Dlabaja Milan, *1967, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1982 - 1987
|
Švaříček Jaromír, *1967, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství a restaurování
|
1983 - 1987
|
Kuchař Martin, *1969, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1984 - 1988
|
Dobeš Marek, *1970, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1985 - 1989
|
Šmíd Zdeněk, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), sochařství
|
1986 - 1990
|
Marek Jiří, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1986 - 1990
|
Slovák Martin, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), restaurování
|
1987 - 1991
|
Lešťanský Jaromír , *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1987 - 1991
|
Lexa Jan, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1987 - 1991
|
Kowalczyk René, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1989 - 1993
|
Beranová Jana, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1990 - 1994
|
Křižka Emil, *1973, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1990 - 1994
|
Šenkeřík Daniel, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství a restaurování
|
1991 - 1995
|
Šimurda Jaromír, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), restaurování
|
1992 - 1996
|
Trúchly Richard, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1993 - 1998
|
Marcalík Petr, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1993 - 1994
|
Slavík Rafael, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1994 - 1998
|
Martinák Tomáš, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1995 - 1999
|
Šohajek Martin, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství a restaurování
|
1995 - 2000
|
Světinský Jiří, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), sochařství
|
1998 - 2002
|
Ferenčíková Emilie, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1999 - 2003
|
Duchtík Zbyněk, *1981, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|