Jmenný seznam základního kádru členů Svazu

type of document: podřazený dokument
parent document: Výtvarná práce
imprint date: 1956
number of page: 2
page: 2-2
notes of page: pokračování na s. 4
language: český

Jmenný seznam základního kádru členů Svazu

person   born
Red., Výtvarná práce    

Jmenný seznam základního kádru členů Svazu

person   born
Alexy Janko   25. 1. 1894
Alt Jaroslav   30. 7. 1927
Angyal Gejza   24. 12. 1888
Astl Vladimír   22. 7. 1876
Augusta Jaroslav   4. 9. 1878
Axman Miloš   20. 11. 1926
Babraj Konrád   22. 4. 1921
Balcer Miloš   18. 9. 1923
Bán Pavol   13. 12. 1892
Bártfay Tibor   12. 5. 1922
Bartovský Václav   22. 8. 1903
Bauch Jan   16. 11. 1898
Bazovský Miloš   11. 1. 1899
Bednár Štefan   15. 5. 1909
Bejček Václav   12. 7. 1922
Belan Ctibor   29. 9. 1920
Benda Břetislav   28. 3. 1897
Benda Jaroslav   27. 4. 1882
Bendík Jozef   14. 2. 1903
Beneš Ladislav   24. 8. 1883
Beneš Vincenc   22. 1. 1883
Benka Martin   21. 9. 1888
Beutler Miloslav   3. 9. 1897
Bíroš Stanislav   12. 11. 1901
Bizmayer Ignác   20. 4. 1922
Blažek Jan   10. 1. 1920
Bouček Vladimír   16. 1. 1901
Bouda Cyril   14. 11. 1901
Boukal Václav   18. 6. 1922
Bradáček Jiří   27. 6. 1922
Brezina Martin   19. 11. 1909
Brotánek Miroslav   4. 12. 1916
Brož Josef   13. 8. 1904
Brůha Jaroslav   11. 2. 1889
Brychta Jaroslav   9. 3. 1895
Bubeníček Ota   31. 10. 1871
Castiglione Dezider   26. 11. 1924
Cibulka Josef   1. 7. 1886
Cihelka Oldřich   29. 1. 1881
Cimbura Emil   18. 7. 1922
Cpin Štefan   11. 9. 1919
Cubr František   8. 1. 1911
Čechová Matilda   21. 3. 1908
Čemický Ladislav   24. 3. 1909
Čepelák Ladislav   25. 6. 1924
Černý Karel   19. 2. 1910
Čičátka Otakar   20. 1. 1914
Čumpelík Jan   28. 1. 1895
David František   25. 10. 1913
Denkstein Vladimír   3. 2. 1906
Diviš Vladimír   11. 7. 1906
Djuračka Anton   22. 2. 1904
Dobiáš Bohumil   21. 11. 1905
Doboš Andrej   4. 11. 1911
Dobrovolný Viktor   2. 3. 1909
Doubrava František   22. 3. 1901
Draškovič František   5. 4. 1911
Drexler Anton   13. 6. 1908
Drnková Zářecká Věra   7. 3. 1922
Držkovic Valentin   10. 2. 1888
Dubay Orest   15. 8. 1919
Ducháček Jiří   14. 12. 1903
Duras Mary   10. 5. 1898
Duša Ferdiš   13. 1. 1888
Dvorský Bohumír   21. 10. 1902
Dydek Ladislav   27. 5. 1919
Eckert Otto   4. 3. 1910
Emler František   26. 7. 1912
Fabini Jozef   10. 10. 1908
Faltejsek Ladislav   2. 8. 1912
Felcman Bohuslav   29. 8. 1919
Fiala Václav   16. 7. 1896
Fischer Jan   21. 11. 1912
Fišárek Alois   16. 7. 1906
Fixl Viktor   1. 4. 1914
Fojtík Josef   9. 8. 1890
Foltýn František   9. 6. 1891
Formánek Václav   23. 3. 1922
Fulla Ľudovít   27. 2. 1902
Gabriel Josef   2. 6. 1902
Gabriel Karel   10. 10. 1891
Gajdoš František   10. 10. 1921
Gálik Daniel   6. 1. 1919
Gibala František (Fraňo)   5. 4. 1912
Glückselig Josef   12. 3. 1908
Gottlieb Josef   18. 3. 1882
Gross František   19. 4. 1909
Grus Jaroslav   13. 8. 1891
Grus Josef   19. 10. 1893
Guderna Ladislav   1. 6. 1921
Güntherová Mayerová Alžběta   13. 10. 1905
Gwerk Edmund   15. 2. 1895
Habarta Jan   15. 11. 1919
Haise Václav   26. 9. 1903
Hajerová Svata   28. 8. 1917
Hála Jan   19. 1. 1890
Hamsík Mojmír   26. 11. 1921
Hanák Mirko   26. 6. 1921
Hapka Josef   12. 3. 1912
Hašek Josef   27. 11. 1907
Havlíčková Jirásková Marta   7. 3. 1898
Hegar Milan   8. 5. 1921
Heritesová Zdeňka   13. 9. 1896
Hladík Karel   27. 6. 1912
Hlavín Jindřich   29. 9. 1877
Hložník Ferdinand   18. 11. 1921
Hložník Vincent   22. 10. 1919
Hodek Josef   12. 6. 1888
Hoffmeister Adolf   15. 8. 1902
Hofman Karel   14. 9. 1906
Hofman Vlastislav   6. 2. 1884
Holéczyová Elena   23. 1. 1906
Holešťák-Holubár Viktor   19. 8. 1926
Hollý Antonín (Anton)   6. 11. 1915
Hološko Karol   25. 3. 1912
Holub Josef   13. 11. 1870
Holub Václav   26. 4. 1910
Holý Miloslav   4. 10. 1897
Homoláč Oldřich   20. 1. 1872
Honty Tibor   9. 5. 1907
Horejc Jaroslav   15. 6. 1886
Horník Jiří   5. 9. 1916
Horová Kováčiková Julie   28. 1. 1906
Houžva Rudolf   9. 4. 1890
Hrbek Emanuel   25. 12. 1897
Hroch Vladimír   3. 4. 1907
Hruška Jiří   10. 2. 1921
Hučko Ján   8. 7. 1910
Hudec Jaroslav   2. 6. 1910
Hudeček František   7. 4. 1909
Chalupecký Jindřich   12. 2. 1910
Chmel Viliam   14. 10. 1917
Chovan Jozef   11. 5. 1911
Ilečko Jozef   12. 1. 1909
Ilečko Ľudovít   14. 10. 1910
Ivan Ondrej   24. 2. 1926
Jakoby Július   28. 3. 1903
Jambor Josef   29. 10. 1887
Janeček Ota   15. 8. 1919
Janoušek Vladimír   30. 1. 1922
Jareš Jaroslav   10. 1. 1886
Jež Štěpán   23. 12. 1885
Ježek Stanislav   6. 7. 1904
Jiroudek František   17. 2. 1914
Jiřikovský Jan   7. 5. 1906
Jiřincová Ludmila   9. 5. 1912
Johnová Helena   22. 1. 1884
Jonáš Albert   7. 3. 1893
Josefík Jiří   29. 7. 1920
Junek Václav   16. 8. 1913
Kadeřábek Josef   5. 3. 1915
Kaláb Method   10. 7. 1885
Kállay Karol   26. 4. 1926
Kalvoda Antonín   11. 8. 1907
Kaplický Josef   19. 3. 1899
Karel Václav   21. 10. 1902
Kautman Václav   25. 9. 1922
Kavan Jan   26. 5. 1905
Kazdová Hirková Milada   14. 8. 1911
Kellenberger Ľubomír   23. 11. 1921
Kern Peter   31. 1. 1881
Klimo Alojz   8. 3. 1922
Klímová Lucie   5. 1. 1884
Kment František   26. 3. 1895
Kobliha František   17. 11. 1877
Kodet Jan   1. 6. 1910
Kodym Ludvík   6. 8. 1922
Kolář Radomír   19. 8. 1924
Kollár Jozef   8. 3. 1899
Koreszka Julius   24. 2. 1895
Kostka Jozef   29. 1. 1912
Kotalík Jiří   22. 7. 1920
Kotík Jan   4. 1. 1916
Kotík Pravoslav   1. 5. 1889
Kotrba František   23. 6. 1907
Kousal Josef   21. 2. 1902
Koutský Václav   12. 10. 1907
Kovačevičová Soňa   12. 12. 1921
Kovář Zdeněk   26. 1. 1917
Kovářík Vladimír   11. 2. 1921
Kozák Oskar   25. 9. 1909
Kramář Vincenc   8. 5. 1877
Kratochvíl Vilém   3. 4. 1904
Kratochvíl Zdeněk   7. 12. 1883
Kristin Vladimír   27. 7. 1894
Križan Ľudo   3. 6. 1900
Krofta Jan   7. 8. 1907
Kuba Ludvík   16. 4. 1863
Kubíček Josef   13. 3. 1890
Kudláč František   22. 7. 1909
Kudlák Ľudovít   14. 3. 1890
Kulich Ján   31. 12. 1930
Kuneš Karel   4. 10. 1908
Květ Jan   18. 5. 1896
Kybal Antonín   25. 3. 1901
Kýn Vladimír   31. 1. 1923
Lacina Bohdan   15. 2. 1912
Lacinová Jílková Sylva   6. 3. 1923
Lada Josef   17. 12. 1887
Lamač Miroslav   7. 4. 1928
Langer Karel   31. 10. 1903
Lasák Oldřich   19. 12. 1884
Lauda Jan   4. 4. 1898
Lehotský Eugen   3. 8. 1909
Lhoták Antonín   1. 3. 1897
Lhoták Kamil   25. 7. 1912
Líbal František   7. 8. 1896
Libenský Stanislav   27. 3. 1921
Lidický Karel   17. 6. 1900
Liesler Josef   19. 9. 1912
Mahelka Jindřich   15. 7. 1919
Majer Antonín   1. 2. 1882
Majerský Ladislav   11. 3. 1900
Majkut Jozef   30. 1. 1909
Makovický Emil   12. 2. 1908
Makovský Vincenc   3. 6. 1900
Malejovský Josef   19. 4. 1914
Malina Miloš   14. 10. 1904
Malínský Jaroslav   12. 5. 1897
Malý František   10. 3. 1900
Mandel Jiří   5. 8. 1886
Marek Jiří   16. 1. 1914
Marešová Milada   16. 11. 1901
Markup Václav   10. 9. 1904
Masaryková Anna   3. 4. 1911
Mašek Václav   28. 2. 1893
Matal Bohumír   13. 1. 1922
Matejka Peter   26. 6. 1913
Mathé Ján   14. 6. 1922
Medvecká Mária   11. 10. 1914
Mehl Jan   19. 5. 1912
Menhart Oldřich   25. 6. 1897
Mertlík Josef   17. 11. 1905
Metelák Alois   16. 9. 1897
Mezerová Winterová Julie   28. 2. 1893
Míčko Miroslav   26. 3. 1912
Michal Vojtěch   29. 4. 1900
Michalides Pavol   5. 5. 1922
Mikuláštík Stanislav   4. 9. 1912
Milén Eduard   18. 3. 1891
Milly Dezider   7. 8. 1906
Minář Karel   11. 1. 1901
Moravec Alois   5. 1. 1899
Mrázová Lea   8. 11. 1906
Mrkvička Otakar   19. 12. 1898
Mudroch Ján   28. 3. 1909
Müller Karel   12. 12. 1899
Multrus Josef   12. 3. 1898
Muzika František   26. 6. 1900
Myszak Jiří   2. 3. 1925
Nauman Arno   12. 7. 1887
Navrátil Vladimír   29. 3. 1907
Nedvídek Lumír   24. 10. 1920
Nechleba Vratislav   17. 6. 1885
Nejedlý Otakar   14. 3. 1883
Nemčík Július   12. 11. 1909
Nerad Josef Lev   21. 8. 1913
Neumann Jaromír   15. 8. 1924
Nevan Eugen   18. 1. 1914
Nikodém Viktor   12. 2. 1885
Novák J.    
Novák Josef   7. 11. 1902
Novák Ladislav   7. 10. 1865
Novák Václav   19. 10. 1901
Novotný Kamil   22. 11. 1892
Novotný Vladimír   11. 1. 1901
Nowak Willi   3. 10. 1886
Nušl Jan   19. 10. 1900
Obrátil Milan   19. 6. 1929
Ondreička Karol   23. 2. 1898
Oplt Jaroslav   10. 7. 1887
Otčenášek Jaroslav   13. 5. 1909
Paderlík Arnošt   1. 12. 1919
Paličková Mildeová Emilie   5. 2. 1892
Panuška Jaroslav   3. 3. 1872
Pečírka Jaromír   29. 7. 1891
Pelc Antonín   16. 1. 1895
Pelikán Julius   23. 2. 1887
Pešina Jaroslav   27. 4. 1912
Peťas František   14. 1. 1912
Petr František   22. 11. 1884
Plaček Jan   12. 5. 1890
Plátek Václav   29. 3. 1917
Plicka Karel   14. 10. 1894
Podzemná Suchardová Anna   26. 7. 1909
Poche Emanuel   8. 10. 1903
Pokorný Jaroslav   11. 7. 1903
Pokorný Karel   18. 1. 1891
Pospíšil Antonín   2. 6. 1909
Pospíšil Jozef   27. 4. 1897
Pribiš Rudolf   19. 3. 1913
Procházková Scheithauerová Linka   28. 1. 1884
Provazník Jan   29. 9. 1901
Rada Pravoslav   14. 10. 1923
Rada Vlastimil   5. 4. 1895
Rákosi (Rákossi) Ernest   16. 5. 1881
Rambousek Jan   24. 5. 1895
Ranný Emanuel   29. 12. 1913
Robinsonová Rozsívalová Magdaléna   17. 5. 1924
Ronovský František   11. 1. 1929
Rossmann Zdeněk   3. 9. 1905
Rosůlková Kubiková Dagmar   21. 3. 1909
Rothmayer Otto   28. 2. 1892
Rothmayerová-Horneková Božena   20. 12. 1899
Saal Josef   9. 5. 1912
Salay Gejza   20. 3. 1902
Salcman Martin   7. 5. 1896
Sedláček Václav   9. 5. 1925
Sedláček Vojtěch   9. 9. 1892
Semian Ervín   24. 1. 1921
Seydl Zdenek   29. 4. 1916
Schoř Jaromír   12. 6. 1912
Schurmann Maxmilián   29. 8. 1890
Silovský Vladimír   11. 7. 1891
Simota Jan   19. 9. 1920
Sivko Václav   29. 6. 1923
Sklenář Zdeněk   15. 4. 1910
Sládek Jan   20. 5. 1906
Sladký Martin   27. 2. 1920
Slánský Bohuslav   26. 1. 1900
Slavíček Jan   22. 1. 1900
Smetana Jan   3. 10. 1918
Smrčková Ludvika   23. 2. 1903
Snopek Ladislav   10. 12. 1919
Sopr Alois   18. 2. 1913
Souček Karel   26. 9. 1915
Soukup Jozef   6. 7. 1919
Spannerová Nemčíková Edita   7. 6. 1919
Spurný Jan   18. 12. 1909
Stavinoha Eduard   17. 11. 1903
Stefan Bedřich   9. 12. 1896
Stefan Oldřich   4. 12. 1900
Stejskal Antonín   25. 7. 1907
Stretti Viktor   7. 4. 1878
Stretti-Zamponi Jaromír   11. 6. 1882
Strnadel Antonín   10. 5. 1910
Stříbrný Vladimír   7. 10. 1905
Studený František   2. 7. 1911
Sudek Josef   17. 3. 1896
Sucharda Vojtěch   16. 1. 1884
Sukdolák Pavel   21. 9. 1925
Svoboda Josef   10. 5. 1920
Svolinský Karel   14. 1. 1896
Svrček Jaroslav   21. 11. 1887
Sychra Vladimír   28. 1. 1903
Szabó Alexander   19. 12. 1921
Szabó Július (Gyula)   8. 6. 1907
Šálek Josef   14. 8. 1911
Šimáček Oldřich   2. 9. 1919
Šimák Lev   3. 3. 1896
Šimerová Martinčeková Ester   23. 1. 1909
Šimko Ivan   25. 3. 1914
Šindelář Dušan   23. 3. 1927
Škrabalová Viera   6. 9. 1925
Šrůtek Václav   17. 11. 1912
Štefunko Fraňo   4. 8. 1903
Štech Václav Vilém   31. 3. 1885
Štěch Karel   31. 10. 1908
Štika Karel   27. 1. 1898
Štipl Karel   21. 1. 1889
Šturdík Jozef   13. 3. 1920
Šváb Jaroslav   24. 5. 1906
Šváb Ruda   29. 9. 1909
Tichý František   24. 3. 1896
Tilkovský Vojtěch   18. 8. 1902
Tittelbach Vojtěch   30. 7. 1900
Tkaczyk Bedřich   26. 12. 1936
Tomeš Jan   20. 9. 1913
Träger Adolf   21. 1. 1888
Trizuljak Alexander   15. 5. 1921
Trnka Jiří   24. 2. 1912
Tröster František   20. 12. 1904
Turek Václav   2. 7. 1924
Uher Rudolf   19. 7. 1913
Ulman Stanislav   24. 6. 1898
Urban Bohumil   20. 12. 1903
Vaca Karel   21. 7. 1919
Vaculík Karol   11. 1. 1921
Vaněk Jan   13. 1. 1891
Váross Marian   7. 2. 1923
Večeřa Vlastimil   29. 5. 1921
Velimský Otakar    
Veselý Karel   31. 7. 1912
Vestenický Vladimír   14. 12. 1919
Vik Karel   4. 11. 1883
Vingler Vincenc   30. 4. 1911
Vlková Hedvika   27. 9. 1901
Vobecký František   9. 11. 1902
Vobišová Žáková Karla   21. 1. 1887
Vodrážka Jaroslav   29. 11. 1894
Vondrouš Jan   24. 1. 1884
Vořechová Vejvodová Marie   21. 12. 1889
Votruba Bedřich   11. 10. 1922
Votruba Jaroslav   10. 4. 1889
Vrbová Kotrbová Vilma   14. 10. 1905
Vydra Jozef   6. 2. 1884
Vychodil Ladislav   28. 2. 1920
Wagner Antonín   5. 12. 1904
Wagner Josef   2. 3. 1901
Wagnerová Kulhánková Marie   25. 9. 1906
Weisskopf Viliam   1. 4. 1906
Wielgus Jindřich   26. 2. 1910
Wiesner Richard   6. 7. 1900
Wichterlová Hana   2. 3. 1903
Wirth Zdeněk   11. 8. 1878
Zábranská Jarmila   7. 8. 1910
Zábranský Adolf   29. 11. 1909
Zdrůbecký Vendelín   21. 5. 1923
Zemanová Zuzana   10. 2. 1910
Zet Miloš   1. 10. 1920
Zívr Ladislav   23. 5. 1909
Zmeták Ernest   12. 1. 1919
Zrzavý Jan   5. 11. 1890
Žalud Václav   30. 4. 1894
Žebrok Rudolf   18. 10. 1915
Želibská Vančíková Marie   11. 10. 1913
Želibský Ján   24. 11. 1907

Jmenný seznam základního kádru členů Svazu

group
Svaz československých výtvarných umělců