from - to
|
student, school, city
|
???? - ????
|
Zeman Josef, *1928, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), design obuvi
|
1939 - 1943
|
Habarta Jan, *1919, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1940 - 1944
|
Večeřa Vlastimil, *1921, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1941 - 1944
|
Kocůrková Anděla, *1919, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1945 - 1949
|
Chroust František, *1926, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), design obuvi
|
1946 - 1950
|
Axman Lubomír, *1928, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi
|
1947 - 1951
|
Dopita Stanislav, *1930, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), design obuvi
|
1947 - 1951
|
Dudešek Jan, *1926, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), design obuvi
|
1948 - 1952
|
Havlas Miroslav, *1928, Státní uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Zlín (Zlín), design obuvi
|
1948 - 1952
|
Chmelová Františka, *1931, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), design obuvi
|
1948 - 1952
|
Axmanová Františka, *1931, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), design obuvi
|
1949 - 1953
|
Škubna Josef, *1927, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1949 - 1953
|
Haragsimová Eleonora, *1932, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi a modních doplňků
|
1950 - 1954
|
Houdek Dušan, *1931, Státní uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Zlín (Zlín), design obuvi
|
1950 - 1954
|
Hurtová Věra, *1931, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi a modních doplňků
|
1950 - 1951
|
Jelínková Lilith, *1933, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), design obuvi
|
1950 - 1951
|
Kalová Trávníčková Helena, *1932, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi a modních doplňků
|
1950 - 1954
|
Niklová Libuše, *1934, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování plastických hmot
|
1953 - 1954
|
Balajková Marta, *1937, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi
|
1953 - 1953
|
Juříková Zuzana, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi a modních doplňků
|
1953 - 1954
|
Wognitschová Zdenka, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi
|
1953 - 1954
|
Juchelková Emilie, *1937, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi a modních doplňků
|
1954 - 1958
|
Augustínová Božena, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační grafika a výtvarnictví
|
1957 - 1961
|
Severinová Svatava, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1959 - 1963
|
Theimer Ivan, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1959 - 1963
|
Červinka Targus Zdeněk, *1928, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační grafika a výtvarnictví
|
1959 - 1963
|
Beránek Josef, *1930, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1960 - 1964
|
Cahel František, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační výtvarnictví a grafika
|
1960 - 1964
|
Habarta Jiří, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování plastických hmot
|
1961 - 1965
|
Buriánová Helena, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování plastických hmot
|
1961 - 1965
|
Brlicová Horníčková Eva, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi a modních doplňků
|
1961 - 1965
|
Adámek Karel, *1933, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1961 - 1965
|
Odráška Josef, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1961 - 1965
|
Kaloč Josef, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1961 - 1965
|
Jecho Evžen, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování plastických hmot
|
1962 - 1966
|
Domiter Jaroslav, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1963 - 1968
|
Haman Miloslav, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační grafika a výtvarnictví
|
1964 - 1968
|
Dratva Jiří, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační grafika a výtvarnictví
|
1964 - 1968
|
Zajíc Stanislav, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství
|
1964 - 1968
|
Kaňovský Jiří, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování plastických hmot
|
1964 - 1968
|
Forrová Irena, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování plastických hmot
|
1964 - 1968
|
Bláhová Hana, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování plastických hmot
|
1964 - 1967
|
Hudeček Jiří, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1965 - 1969
|
Šimíčková Vlasta, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1965 - 1969
|
Škapová Sylvie, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi a modních doplňků
|
1965 - 1968
|
Blažek Jan, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační grafika a výtvarnictví
|
1966 - 1970
|
Školoudík Jiří, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování plastických hmot
|
1967 - 1971
|
Oleš Jindřich, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační výtvarnictví a grafika
|
1968 - 1972
|
Calabová Zlata, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), design obuvi
|
1968 - 1971
|
Zeman Bořek, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství
|
1968 - 1972
|
Gajzurová Helena, *1953, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování plastických hmot
|