Nová encyklopedie českého výtvarného umění

subtitle: Dodatky

type of document: encyklopedie/slovník
imprint date: 2006
number of page: 988, (4), přebal
dimensions [mm]: 265 x 207
language: český
version: 1.
ISBN: 80-200-1209-5

NK ČNB: cnb000137628

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

 

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

person   born
Adlerová Alena   31. 3. 1922
Antonovič Vladan   19. 9. 1974
Benešovská Klára   28. 2. 1950
Binder Ivo   11. 10. 1955
Birgus Vladimír   5. 5. 1954
Blažíčková Horová Naděžda   19. 12. 1942
Bohatcová Mirjam   28. 6. 1919
Boublíková Jahnová Juliana   25. 11. 1954
Bregantová Polana   13. 4. 1954
Broukalová Jindra    
Bruthansová Tereza   14. 6. 1971
Bukovinská Beket   18. 1. 1943
Burget Eduard   20. 5. 1972
Bužgová Rambousková Eva   3. 3. 1930
Bydžovská Lenka   13. 12. 1956
Cogan Miroslav   26. 3. 1955
Czajkowski Petr   28. 7. 1969
Čapek Karel    
Čižinská Helena   13. 4. 1942
Dufek Antonín   30. 11. 1943
Dufková Ľudmila   29. 5. 1954
Dvořák Jan   30. 1. 1951
Dvořáková Nina   27. 11. 1931
Dvořáková-Robová Dita   1969
Fialová Navrátilová Anežka   20. 3. 1947
Fidler Petr   20. 4. 1946
Fikejz Miloš   11. 10. 1959
Filip Aleš   16. 11. 1964
Filipová Milena   7. 10. 1944
Fišer Marcel   23. 11. 1969
Fořtová Zuzana   1. 1. 1947
Freisleben Zdeněk   26. 4. 1947
Frolcová Milada   26. 6. 1962
Gabrielová Bronislava   31. 12. 1930
Grossová Anna   8. 9. 1972
Halata Martin   3. 10. 1965
Halík Pavel   30. 6. 1935
Halmanová Klára    
Hanel Olaf   21. 1. 1943
Hartmann Antonín   21. 9. 1925
Hilmera Jiří   26. 3. 1925
Hlaváčková Miroslava   8. 5. 1942
Hlaveš Milan   21. 9. 1970
Hlobil Ivo   28. 12. 1942
Hockeová Jiřina   15. 4. 1944
Hochelber Renata    
Holna Jiří   22. 7. 1970
Horáček Martin   29. 3. 1977
Horáček Radek   4. 3. 1959
Horňáková Ladislava   9. 3. 1963
Horová Anděla   13. 8. 1944
Hostičková Anna   23. 8. 1942
Hošková Simeona   13. 3. 1945
Hubková Helena    
Hůla Jiří   7. 6. 1944
Hulák Jiří   29. 4. 1970
Chalupa Josef   9. 2. 1952
Chlíbec Jan   11. 7. 1953
Chválová Ilona   8. 12. 1953
Jakubec Ondřej   8. 4. 1976
Janák Petr   1971
Janás Robert   30. 4. 1973
Janoušek Ivo   8. 7. 1938
Jiráčková Blanka   8. 5. 1950
Jůza Jiří   8. 5. 1973
Kačer Jaroslav   20. 4. 1931
Kapusta Jan   6. 2. 1958
Karasová Daniela   14. 11. 1944
Karkanová Krištofová Hana   23. 2. 1952
Karpaš Roman   30. 10. 1951
Kavčáková Alena   9. 7. 1956
Kesner Ladislav   8. 3. 1928
Klasová Milena   17. 4. 1944
Kneidl Pravoslav   12. 1. 1927
Knobloch Janáková Iva   2. 8. 1964
Kočí Petr    
Kohoutek Jiří   21. 11. 1931
Konečná Alena   1. 7. 1933
Konečný Lubomír   14. 6. 1946
Kořán Ivo   25. 7. 1934
Koubská Vlasta   4. 10. 1959
Koudelková Dagmar   1. 3. 1965
Kramerová Daniela   17. 6. 1971
Kratochvíl Petr   12. 3. 1950
Krbůšek Jaroslav   9. 10. 1952
Krejčí Milan    
Kreuzzieger Milan   8. 2. 1962
Kreuzziegerová Veselá Radmila   29. 3. 1970
Krkošková Alena   27. 12. 1964
Kropáček Jiří   27. 2. 1930
Kroupa Jiří   9. 10. 1951
Kříž Jan   15. 6. 1935
Křížová Jeřábková Alena   17. 6. 1956
Kučerovská Taťána   13. 9. 1944
Kudělková Lenka   2. 5. 1958
Kuneš Aleš   18. 2. 1954
Kybalová Hartmannová Ludmila   9. 6. 1929
Laboutková Irena   14. 4. 1957
Lahoda Vojtěch   30. 7. 1955
Lajcha Ladislav   15. 8. 1932
Langhamer Antonín   24. 7. 1936
Laštovková-Mládková Věra   1. 9. 1945
Lencová Jaroslava   14. 2. 1935
Lindaurová Lenka   14. 8. 1960
Lukeš Zdeněk   2. 3. 1954
Machalický Jiří   16. 5. 1952
Macharáčková Marcela   21. 1. 1951
Maliva Josef   7. 1. 1931
Marčák Bohumil   1. 12. 1924
Martykánová Marie   4. 7. 1954
Medková Jiřina   27. 12. 1921
Melicharová Ivana   15. 10. 1973
Mohr Jan   26. 12. 1950
Moucha Josef   22. 8. 1956
Mráz Bohumír   4. 8. 1930
Mrázová Schusterová Marcela   2. 10. 1935
Musil Roman   11. 1. 1964
Nábělek Kamil   13. 12. 1964
Nádvorníková Alena   12. 11. 1942
Naňková Mixová Věra   1927
Nejedlý Vratislav   9. 12. 1950
Nekvindová Terezie   22. 10. 1980
Němeček Milan   3. 4. 1935
Nešlehová Mahulena   29. 6. 1944
Neumann Ivan   10. 5. 1945
Oplatková Anna    
Outrata David    
Pachmanová Martina   21. 5. 1970
Palata Oldřich   16. 4. 1943
Pauly Jana   19. 11. 1944
Pelčák Petr   3. 5. 1963
Pelens'ka Oksana    
Petišková Terezie   16. 9. 1966
Petrová Eva   2. 12. 1928
Platovská Marie   25. 12. 1951
Pospěch Tomáš   31. 7. 1974
Pospíšil Zdeněk   3. 8. 1941
Pošová Kateřina   12. 4. 1930
Potůček Jakub   22. 5. 1975
Pravdová Anna   25. 5. 1973
Primusová Kořisková Adriana   22. 8. 1968
Procházka Václav   18. 8. 1922
Prokop Vladimír   15. 2. 1960
Příkazská Finfrlová Petra   11. 2. 1976
Ptáček Jiří   22. 11. 1975
Randáček Jan   20. 3. 1974
Riedl Dušan   22. 3. 1925
Roháček Jiří   21. 7. 1962
Samek Bohumil   20. 5. 1932
Sedláková Valterová Radomíra   25. 8. 1950
Sedlářová Jitka   11. 1. 1942
Severová Jaroslava   1. 4. 1942
Schenková Marie   18. 12. 1938
Scheufler Pavel   25. 9. 1950
Silverio Robert   14. 12. 1965
Skalický Bohumil   15. 2. 1956
Sládečková Barbora   1977
Slavíček Lubomír   13. 9. 1949
Sršeň Lubomír   12. 12. 1949
Stará Dagmar   27. 2. 1928
Stehlík Miloš   14. 11. 1923
Stehlíková Blanka   26. 8. 1933
Stehlíková Dana   10. 8. 1954
Strakoš Martin   4. 1. 1972
Stránská Marcela    
Strnad Jan   16. 5. 1958
Studničková Milada   18. 4. 1955
Suchomel Miloš   5. 1. 1930
Svobodová Jana   25. 10. 1955
Svobodová Kateřina   1. 2. 1952
Svobodová Večeřáková Markéta   14. 8. 1971
Sylvestrová Marta   18. 12. 1955
Šetlík Jiří   2. 4. 1929
Ševeček Ludvík   25. 1. 1944
Šimáčková Marešová Sylva   24. 6. 1933
Šimon Patrik   17. 6. 1973
Škoda Michal   30. 5. 1962
Šmejkalová (Michlová) Jana   22. 8. 1947
Šnajdrová Evženie   11. 3. 1948
Šopák Pavel   31. 7. 1970
Šroněk Michal   8. 7. 1952
Štefančíková Alica   5. 4. 1957
Štěpán Petr   14. 5. 1955
Štěpánek Pavel   8. 1. 1942
Štogrová Doležalová Jarmila   13. 1. 1956
Štůlová Vobořilová Lucie   28. 8. 1976
Šturc Libor   14. 7. 1960
Švácha Rostislav   16. 1. 1952
Telcová Jiřina   4. 1. 1929
Tichá Jana   3. 11. 1964
Tischerová Jana   30. 5. 1968
Togner Milan   29. 9. 1938
Turecký Petr   6. 10. 1974
Uhlíková Kristina   26. 7. 1974
Urban Jiří   9. 4. 1942
Urešová Libuše   30. 12. 1925
Valchářová Vladislava (Vlaďka)   27. 10. 1951
Valoch Jiří   6. 9. 1946
Vanča Jaroslav   6. 7. 1958
Vančát Jaroslav   27. 2. 1949
Vančura Václav   28. 10. 1948
Vaňous Petr   24. 2. 1975
Varyšová Markéta    
Vencl Slavomil   18. 10. 1936
Vieweghová Pavla    
Vinter Vlastimil   29. 1. 1921
Vítečková Kateřina   9. 11. 1931
Vlček Pavel   18. 6. 1948
Vobořilová Lucie   1976
Vokáčová Věra   28. 4. 1930
Vránová Jana   6. 4. 1948
Všetečková Zuzana   20. 12. 1949
Vybíral Jindřich   17. 8. 1960
Výtisková Čížková Eva   18. 2. 1945
Wagner Radan   31. 8. 1958
Waiserová Jana    
Weber Milan   21. 1. 1943
Winter Tomáš   16. 8. 1974
Wittlich Petr   23. 5. 1932
Wohlmuth Radek   24. 8. 1967
Zahradník Pavel   22. 10. 1951
Zatloukal Pavel   27. 10. 1948
Zdeňková Bílková Marie   4. 8. 1957
Zet Martin   11. 9. 1959
Zhoř Igor   9. 3. 1925
Žižková Lenka   26. 2. 1947

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

person   born
Adam z Veleslavína Daniel   31. 8. 1546
Adam z Veleslavína Samuel   15. 4. 1592
Adamec Arno   28. 7. 1922
Adámek Karel   13. 3. 1840
Adamová z Aventinu Anna   1550
Adensamová Blanka   24. 11. 1949
Aigen Karl (Karel)   8. 10. 1685
Aichbauer Georg   1631
Aichbauer Johann   10. 9. 1680
Aichel Santino   23. 10. 1652
Alber Gottlob   1846
Albrecht Jiří   3. 3. 1919
Alferi Antonio    
Allio Andrea    
Allio Andrea    
Allio Giovanni    
Allio z Loewenthalu Giovanni   25. 9. 1644
Allio z Loewenthalu Martino   1651
Alt Jaroslav   30. 7. 1927
Altman David    
Altmann Jiří   28. 1. 1942
Altmanová Viškovská Aloisie   23. 3. 1923
Altomonte Andreas   1699
Altomonte Bartolomeo   24. 2. 1694
Altomonte Franz   1698
Altomonte Martino   8. 5. 1657
Ambrosi Václav   26. 9. 1725
Amena Tomáš   22. 3. 1867
Anderle Vojtěch   13. 5. 1961
Andres Julius   7. 12. 1905
Andres Václav   17. 9. 1894
Angermayer Gerard    
Anlaufová Jitka   22. 6. 1962
Antek Jožka   30. 11. 1911
Antonová Alena   16. 12. 1930
Antoš Ivan   20. 3. 1948
Anýžová Helena   21. 8. 1936
Appl Alexius   7. 5. 1944
Arnold Josef   24. 12. 1824
Asam Cosmas   29. 9. 1686
Atzker Carl   11. 2. 1833
Aulický Václav   1. 3. 1944
Ausobský Antonín   13. 6. 1885
Aust Hubert   31. 10. 1891
Autengruber Jan   25. 4. 1887
Autrata Vladimír   14. 4. 1936
Axman Miloš   20. 11. 1926
Axtmann Jan   29. 6. 1700
Babák Petr   7. 6. 1967
Babánek Bohumil   21. 6. 1896
Babraj Konrád   22. 4. 1921
Babuška Milan   20. 11. 1884
Baccio di Bianco Bartolomeo   4. 10. 1604
Bachmann Georg   1613
Baier Vincenc   11. 4. 1881
Balabán Daniel   20. 9. 1957
Balán Alois   2. 2. 1891
Balzar Jaroslav   21. 1. 1884
Baran Petr   7. 11. 1943
Barek Josef   24. 11. 1882
Bareš Pavel   15. 5. 1904
Barifis Giovanni    
Bárta Jaroslav   31. 5. 1948
Bárta Jiří   7. 4. 1931
Barták Miroslav   6. 6. 1938
Bartoš Břetislav   7. 5. 1893
Bartoš František   3. 1. 1894
Bartoš Jiří   18. 3. 1936
Bartoš Michal   7. 1. 1957
Bartošová Lisbeth   7. 2. 1943
Bartůněk Arnold   12. 2. 1955
Bartůněk Jiří   28. 4. 1946
Bartušek Antonín   11. 1. 1921
Baruch Josef   28. 7. 1892
Barvitius Viktor   28. 3. 1834
Baschny Emanuel   3. 10. 1876
Baumfeld Rudolf   31. 12. 1903
Bayer Rochus   1664
Bébar Otto   16. 11. 1947
Bébarová Jana   4. 10. 1949
Beckert Adolf   27. 6. 1884
Beer Franz   1804
Běhounek Jiří   24. 11. 1929
Beitler J.    
Beitler Leonard   9. 8. 1892
Belada Antonín   1881
Bělohlávek František   11. 5. 1924
Bělohoubek Adolf   10. 2. 1882
Bělohříbek Jindřich   1878
Bělský František   6. 4. 1921
Bělský Quido   1855
Benda Jan   28. 10. 1952
Benda Václav   25. 6. 1948
Benedikt Václav   10. 7. 1952
Beneš Karel   1. 5. 1932
Beneš Pavel   15. 7. 1960
Beneš Vladimír   6. 12. 1903
Benešová Hahnová Daniela   27. 9. 1929
Benirschke Karl   17. 8. 1875
Benish Barbara   29. 6. 1958
Bentum Christian   1690
Beran Alex   22. 7. 1923
Beran Aljo   15. 4. 1907
Beran Bruno   6. 1. 1888
Beran Jan   4. 8. 1913
Beran Jaro   3. 5. 1892
Beránek Emanuel   22. 11. 1899
Beránek Libor   22. 10. 1965
Berger Štěpán   1844
Berger Vlastimil   19. 2. 1923
Berková Dagmar   6. 6. 1922
Bertl František   16. 5. 1931
Besta Pavel   28. 9. 1958
Bezděk František   5. 10. 1906
Bič František   2. 4. 1920
Bičovská Jaroslava   8. 12. 1945
Bidlo Franta   3. 9. 1895
Bielecki Jiří   21. 8. 1929
Bílek Ilja   21. 12. 1948
Bílek Miroslav   2. 6. 1937
Bílková Koblencová Alena   13. 9. 1946
Bím Tomáš   12. 11. 1946
Binko Josef   7. 3. 1879
Bisoni Gaetano    
Bitterpfeil Johann   1675
Bitzan Rudolf   18. 5. 1872
Blažej Jiří   20. 10. 1924
Blažková Jarmila   15. 8. 1911
Blažková Tichá Daniela   8. 6. 1928
Blecha Matěj   16. 7. 1861
Bloch Ferdinand   15. 8. 1898
Blumberger Jan    
Boccaccio Vincenzo   1585
Bočan Jan   17. 10. 1937
Böhm Gustav   22. 6. 1885
Bolech Vladimír   9. 6. 1897
Bolla Rocco   1688
Bondy Bohumil   15. 11. 1832
Borovička Milan   12. 9. 1925
Bossi Carlo   1737
Bossi Domenico   1658
Bossi Dominico de    
Bossi Franz    
Bossi Santino    
Böswart Miroslav   2. 2. 1893
Boudová Kalinová Jana   20. 10. 1931
Boudová Suchardová Anna   23. 10. 1870
Boukal Václav   18. 6. 1922
Bouška Sigismund   25. 8. 1867
Bouttats Jan    
Brabenec Jaromír   4. 8. 1934
Bradáček Lukáš   18. 4. 1964
Bradna Jan   5. 6. 1943
Brachtlová Michaela   11. 5. 1970
Brascha Jacopo    
Braun Antonín   5. 8. 1709
Brauner Petr   29. 11. 1936
Brehms Joan   5. 7. 1907
Brocco Giovanni    
Brodský Jan   14. 10. 1952
Brodský Jiří   27. 2. 1941
Brom Pavel   8. 5. 1938
Brousek Josef   27. 12. 1882
Brousek Karel   6. 9. 1880
Brož Jan   23. 10. 1948
Brož Josef   13. 8. 1904
Brož Radek   6. 6. 1967
Brožek Pavel   9. 2. 1961
Brožková Libuše   23. 3. 1929
Bruder Anton   11. 6. 1898
Brunner Samuel   5. 11. 1858
Bružeňák Jan   5. 4. 1947
Březina Václav   15. 9. 1862
Bubeník Květoslav   29. 5. 1922
Budík Miloš   24. 8. 1935
Budil Bedřich   3. 10. 1943
Bukáček František   25. 4. 1910
Bukovanská Helena   15. 3. 1942
Bukovský Ivan   7. 7. 1949
Buldra František   1. 4. 1851
Bulla Giovanni    
Burešová Alena   24. 3. 1945
Burian Aleš   29. 1. 1956
Burian Bohuslav   13. 6. 1922
Burian Emil   11. 6. 1904
Burian František   23. 10. 1948
Burian Ivo   16. 4. 1939
Burian Zdeněk   11. 2. 1905
Buriánek Luděk   1. 1. 1923
Burin Jasan   6. 4. 1929
Bussi Santino   28. 8. 1664
Bussi de Campione Giovanni    
Bussi de Campione Zaccharia    
Butta Václav   26. 11. 1888
Bydžovský Alexander   1868
Caban Šimon   19. 7. 1963
Cajthaml David   11. 1. 1959
Cajthaml Miloslav   1. 3. 1927
Cajthamlová Markéta   17. 10. 1959
Cajthamlová Neda   9. 4. 1932
Canevalle Giacomo   1660
Canevalle Giovanni    
Canon Hans   17. 4. 1883
Capouch Václav   27. 5. 1954
Carlone Carlo   11. 1686
Carlone Silvestro ml.   1655
Cechner Antonín   25. 4. 1857
Cereghetti Santino   1640
Ceresolla Francesco    
Ceresolla Giovanni    
Cienciala Oto   29. 10. 1931
Cihla Jan   11. 1. 1929
Cimbura Vít   28. 3. 1950
Cína Jelínek František   6. 6. 1882
Cinybulk Vojtěch   10. 8. 1915
Clary-Aldringen Karel   12. 12. 1777
Clary-Aldringenová Marie Aloisie   21. 6. 1777
Colin Alexander   1527
Colombo Giovanni   1638
Columbani Pietro   1682
Cometa Giovanni   1620
Cometta Antonio    
Cometta z Eckthurnu Domenico    
Conrad von Hoetzendorf Franz   22. 8. 1770
Corvin Jiří   15. 6. 1931
Costa Girolamo   1671
Creutz Wilhelm van der   17. 3. 1628
Crhák František   28. 10. 1926
Csánk Eduard   25. 1. 1874
Cundrla František   25. 11. 1943
Cupák Josef   14. 7. 1933
Czech Emil   17. 10. 1862
Czerny Alois   6. 2. 1847
Čabalová Hlaváčová Eliška   7. 6. 1955
Čabla Bohumil   17. 4. 1926
Čapek Jindra   30. 9. 1953
Čapek Jindřich   4. 3. 1837
Čapek Jindřich ml.   15. 10. 1876
Čapek Chod Karel   21. 2. 1860
Čápová Hana   24. 4. 1956
Čeček Milan   25. 5. 1930
Čech Jakub    
Čech Josef   1708
Čenský Alois   22. 6. 1868
Čermák František   2. 4. 1903
Čermák Jaroslav   12. 5. 1901
Čermák Miroslav   7. 8. 1948
Čermáková Alena   28. 2. 1926
Černá Kateřina   17. 2. 1937
Černá Magdalena   24. 12. 1944
Černický Jiří   1. 8. 1966
Černohorský Karel   17. 9. 1896
Černoch Jan   1623
Černoušek Tomáš   6. 12. 1927
Černý Antonín   15. 4. 1896
Černý David   15. 12. 1967
Černý Jan   25. 4. 1907
Černý Oskar   14. 1. 1898
Černý Rudolf   16. 4. 1906
Červenka Vladimír   27. 3. 1957
Číla Bohumír   16. 5. 1885
Činčerová Eva   16. 11. 1943
Čoban Josef   8. 12. 1950
Čumpelík Jan   28. 1. 1895
Čuřík Rostislav   6. 8. 1960
Dajč Jaroslav   13. 2. 1943
Dallinger František   3. 9. 1710
d'Angeli Domenico   1672
Daňhel Jan   23. 1. 1971
d'Anna Baldassare   1560
David František   24. 1. 1911
Decapaoli Gion    
Decker Karl   18. 12. 1906
Deininger Wunibald   5. 3. 1879
Dějev Platon   30. 3. 1901
Dellin Rudolf   1866
Delong Jiří   25. 4. 1953
Devínská Edita   22. 4. 1949
Devoty Jan    
Deworezky Damasus   25. 11. 1816
Deyssinger Johann   1701
Díaz Federico   18. 7. 1971
Diblík Otakar   19. 8. 1929
Dicker-Brandeis Friedl   30. 7. 1898
Diepold Arnošt   14. 8. 1861
Diepold Johann    
Diepold Josef   15. 3. 1821
Diesbach František   1696
Dietrich František   1728
Dietrich Jan   11. 2. 1722
Dietrich Vít   16. 6. 1725
Dietrich Zachariáš ml.   1719
Dietrich Zachariáš st.   1680
Dietz Jan   1671
Dieudonné Stephan    
Dittmann z Lavensteinu Kristián   1639
Dlabač Ivan   26. 10. 1961
Döbert Osvald   15. 12. 1917
Dobiáš Bohumil   15. 6. 1929
Dobiáš Bohumil   21. 11. 1905
Dobiáš Čeněk   1. 6. 1919
Dobošová Zlatica   29. 1. 1946
Dolejš Václav   27. 7. 1925
Dolenský Antonín   11. 6. 1884
Doležal Bořivoj   23. 1. 1942
Doležal Jaroslav   7. 2. 1909
Doležal Petr   23. 3. 1953
Doležal Richard   11. 8. 1953
Doležal Rudolf   19. 7. 1916
Dollhopf Eliáš   13. 1. 1703
Donath Adolf   9. 12. 1876
Dopita Rudolf   3. 9. 1934
Dorn Alfred   26. 8. 1892
Dostál František   21. 7. 1938
Dostrašil Vilém   27. 6. 1926
Došek Karel   14. 8. 1961
Doubrava František   22. 3. 1901
Dräger Martin   15. 11. 1952
Drentwett Jonas   7. 6. 1656
Dressler Alfred   13. 12. 1870
Dressler Franz   1846
Drobník Antonín   20. 4. 1925
Drofa Miroslav   25. 10. 1908
Drtina Luboš   22. 1. 1963
Dubská Gabriela   8. 3. 1915
Duda Boris   11. 7. 1925
Duda Václav   1779
Dudešek Karel   28. 5. 1910
Dufek Jan   3. 7. 1927
Dufek Miroslav   17. 12. 1933
Dufka Vladimír   8. 9. 1892
Duchek Maxmilián   5. 6. 1881
Duchoslav František   25. 8. 1834
Dukát Jan   1. 2. 1849
Dungel Jan   23. 3. 1951
Duras Mary   10. 5. 1898
Durych Josef   9. 2. 1898
Duša Ferdiš   13. 1. 1888
Dušek Jan   23. 5. 1942
Dušek Jan   8. 6. 1891
Dvorský Bohumír   21. 10. 1902
Dvořáček Jaroslav   18. 2. 1908
Dvořáček Ludvík   18. 8. 1895
Dvořák Boža   5. 5. 1864
Dvořák František   21. 1. 1925
Dvořák Jan   7. 8. 1925
Dvořák Josef   7. 3. 1916
Dvořák Karel   8. 1. 1859
Dvořák Václav   20. 9. 1900
Dvořák Vilém   29. 4. 1886
Dzurko Rudolf   1. 7. 1941
Eberhardt Georg    
Edel Zdeněk   1. 8. 1923
Edele Benedikt   21. 3. 1797
Edgar Emil   5. 9. 1884
Ehrenhaft Ludvík   9. 7. 1872
Eiselt Josef   20. 4. 1894
Eisler Eva   27. 7. 1952
Eliška Jiří   19. 11. 1948
Engel Joseph   1776
Engelbrecht Alois   4. 3. 1862
Engelhardt Gottlob   18. 12. 1812
Englisch Anton   13. 6. 1768
Eremiášová Milča   20. 6. 1938
Esch Josef   1784
Exner Ivan   6. 2. 1960
Exner Josef   10. 1. 1932
Exner Milan   8. 4. 1948
Eysern Ferdinand von    
Fabinger Jaroslav   1899
Fahrenschon František   1726
Fajnor Richard   8. 11. 1965
Faltus Jiří   11. 3. 1911
Fanta Bohumil   16. 8. 1942
Fanta Heinrich   26. 8. 1877
Fanti Gaëtano   1684
Fanti Vinzenz   6. 4. 1719
Fantová Eva   19. 7. 1940
Feigl Hugo   15. 3. 1889
Feilhammer Franz   30. 3. 1817
Felice d'Allio Donato   24. 10. 1677
Fellner Ferdinand   19. 4. 1847
Felz Hanuš z    
Fencl Ferdinand   2. 1. 1901
Feyfar Jaroslav   3. 3. 1871
Feyfar Zdenko   2. 3. 1913
Fiala František   21. 9. 1895
Fiala František   26. 7. 1878
Fiala Oskar   11. 5. 1860
Fiala Stanislav   15. 3. 1962
Fiala Václav   11. 1. 1955
Fiegerth Zacharias    
Fierlinger Otakar   21. 5. 1888
Filcík Gabriel   24. 7. 1946
Filip Miloš   3. 10. 1926
Filip Pavel   4. 7. 1962
Filipský Luděk   23. 1. 1945
Fingerland Václav   1707
Fischel Alfred   30. 2. 1853
Fischer Joseph   5. 4. 1729
Fischer Karl   9. 4. 1901
Fišer František   15. 11. 1889
Fišer Jan   7. 10. 1944
Fišer Jaroslav   5. 3. 1899
Fiumberti Girolamo    
Fixl Jiří   18. 4. 1950
Fleischer Max   29. 3. 1841
Fleischer Viktor   12. 9. 1882
Fleischmann Karel   22. 2. 1897
Fleissner Richard   3. 4. 1903
Flejšar Josef   28. 5. 1922
Flesch Brunningen Ludmilla   31. 3. 1856
Foehr Adolf   20. 6. 1880
Fogl Jiří   16. 8. 1940
Foltýn Hugo   30. 4. 1906
Foltýn Jiří   23. 3. 1951
Forejtová Jitka   25. 10. 1923
Formánek Václav   23. 3. 1922
Fortin Franz    
Franta Petr   19. 9. 1948
Franta Roman   3. 8. 1962
Franz Alois   26. 5. 1843
Franzová Olga   1. 3. 1944
Frauknecht Karel   24. 7. 1925
Freisleben Zdeněk   26. 4. 1947
Freiwald Jindřich   6. 6. 1890
Frenzel Johann   14. 5. 1807
Friedrich Jan   24. 4. 1817
Frinta Emanuel   31. 10. 1896
Frisoni Giuseppe   1683
Fritta Bedřich   19. 9. 1906
Frolka Antoš   13. 6. 1877
Frömlová Věra   3. 8. 1924
Frömmel Jan   5. 5. 1754
Frýda Vladimír   4. 8. 1898
Fuchs Allan   1. 8. 1934
Fuchs Kamil   4. 12. 1930
Fuksa Zdeněk   7. 9. 1922
Fürth Victor   16. 2. 1893
Fusek Jiří   22. 9. 1931
Gabrhel Jan   6. 12. 1930
Gabriel Josef   2. 6. 1902
Gajda Vladislav   17. 7. 1925
Galli Giovanni    
Garaj Laco   29. 5. 1959
Gatarik Václav   16. 2. 1962
Geiger Ferdinand   1665
Geminger Johann    
Gerisch Eduard   14. 3. 1853
Gil Ivo   24. 9. 1941
Gilmetti Marco   1662
Ginzel Jacob   14. 7. 1792
Gionima Simone   1650
Giulietti Pietro    
Glaserová Ingrid   18. 8. 1955
Glivický Josef   15. 5. 1903
Gloserová Jaroslava   17. 7. 1932
Glückaufová Marie   26. 2. 1946
Glücklich Simon   27. 3. 1863
Gnirs Anton   18. 1. 1873
Gočár Jiří   12. 6. 1913
Görlichová Marie   1851
Görlichová Sophie   1855
Gottlieb Josef   18. 3. 1882
Gottlieb Václav   13. 2. 1904
Gottwick Hans   1625
Govič (Gowitsch) Václav   19. 11. 1821
Graf Alexander   22. 12. 1856
Graffer ze Schlagenfelsu Havel    
Gravani Tobiáš   1683
Gravani Václav    
Grebeníčková Stanislava   27. 11. 1954
Greifová Irena   21. 4. 1939
Grenier Louis   1733
Gretsch Jan   14. 8. 1866
Gribovský Antonín   29. 6. 1933
Grmela Jeroným   18. 9. 1926
Grmelová Porubská Anna   31. 1. 1926
Grohmanová Zora   11. 6. 1944
Grosseová Elżbieta   4. 11. 1937
Grossmann Jiří   4. 4. 1892
Grünzweig Bedřich   3. 4. 1910
Grus Pavel   21. 3. 1935
Gruss Johann   1790
Grym Ludvík   29. 11. 1961
Gřegorčík Jiří   20. 2. 1932
Guth Karel   21. 9. 1883
Haas Felix   9. 1. 1925
Haas Leo   15. 4. 1901
Hábl René   29. 11. 1968
Hähnel Ernst   9. 3. 1811
Hácha Emil   12. 7. 1872
Hájek Jiří   7. 12. 1949
Hájek Miloš   15. 3. 1926
Hajn Jan   17. 10. 1923
Hajný Zdeněk   30. 1. 1942
Hála František   24. 3. 1898
Halasová Libuše   2. 10. 1908
Halířek Jakub   1689
Halla Jan   11. 8. 1926
Haloun Karel   30. 10. 1951
Hálová Jahodová Cecílie   22. 11. 1899
Hamb František    
Hampisch Antonín    
Hamsík Mojmír   26. 11. 1921
Hamsíková Květa   24. 5. 1921
Hamsíková Salmonová Radana   20. 1. 1941
Hamza Johann   21. 6. 1848
Hanák Karel   21. 10. 1933
Hanák Mirko   26. 6. 1921
Handzel Augustin   7. 6. 1886
Hanel Antonín   1870
Hanf Luděk   14. 4. 1927
Hanke Radim   28. 1. 1963
Hannauer Karel   11. 6. 1906
Hanuš Václav   26. 2. 1924
Hanych Rudolf   11. 4. 1906
Hanzl Oldřich   5. 2. 1921
Hanzlová Jitka   18. 6. 1958
Hartig Arnold   12. 8. 1878
Hásek Alois   8. 5. 1906
Hastík Jiří   17. 12. 1945
Hašková Eva   4. 1. 1946
Hatlák Jindřich   15. 8. 1901
Hatláková Jaroslava   26. 10. 1904
Haubic Jeroným    
Hausenblas Josef   3. 8. 1907
Hausknecht Heinrich   1774
Hausknecht Martin    
Hausner Jan   6. 6. 1922
Havel Vincenc   5. 4. 1906
Havelka Josef   1716
Havelková Jolana   8. 5. 1966
Havlas Ladislav   19. 10. 1907
Havlíček Josef   28. 7. 1938
Havlíček Karel   31. 12. 1907
Havlíčková Jirásková Marta   7. 3. 1898
Hawlik Ernst (Arnošt)   6. 2. 1776
Heartfield John   19. 6. 1891
Heckel Vilém   21. 5. 1918
Heermann Johann   1640
Heermann Paul   23. 1. 1673
Heger Filip   17. 4. 1734
Heger Franz   7. 7. 1766
Heger Johann   18. 6. 1811
Heger Josef    
Hegr Jindřich   19. 3. 1933
Hejlek Benjamin   28. 4. 1924
Hejna Václav   24. 9. 1914
Helbich Petr   5. 11. 1929
Helfert Jaroslav   27. 9. 1883
Helfert Josef   28. 10. 1791
Hellméssen Antonín   23. 5. 1854
Helmer Hermann Gottfried   13. 7. 1849
Hendricks Gerhard    
Hentschel Harry   15. 8. 1932
Herain Jan   14. 5. 1848
Herbek Georg    
Herbek Gregor    
Herbert Eliáš   19. 7. 1708
Herbst Jaroslav   1. 7. 1887
Herčík Josef   23. 3. 1922
Herget Franz   6. 11. 1741
Herscher Josef   1688
Heřman Jan   1844
Heřmanský Bohdan   29. 1. 1900
Heřmanský Martin   13. 12. 1940
Hes Jan    
Hetzendorf von Hohenberg Johann   7. 2. 1732
Heyduk Filip   25. 5. 1967
Hieser Otto   24. 5. 1850
Hillebrandt Franz de Paula   2. 4. 1719
Hirschová Edita   5. 6. 1909
Hísek Jan   26. 7. 1965
Hísek Květoslav   26. 3. 1931
Hladký Jaroslav   1. 7. 1942
Hlavatý Václav   16. 1. 1925
Hlavica Emil   28. 4. 1887
Hlavica František   23. 1. 1885
Hlavica Rudolf   5. 4. 1897
Hlavinka Igor   18. 3. 1959
Hlávka Gustav   7. 12. 1926
Hlavová Jarmila   19. 1. 1924
Hlobil Vilém   25. 2. 1904
Hlubinka Rudolf   15. 2. 1878
Hlubuček Vladimír   20. 10. 1928
Hlubučková Soukupová Natalie   4. 10. 1929
Hnilička Eduard   1. 2. 1887
Hoblová Alena   25. 1. 1940
Hobzek Josef   6. 4. 1908
Hodek Josef   12. 6. 1888
Hodný Ladislav   3. 6. 1909
Hodný Ladislav   14. 2. 1943
Hoffmann Zacharias   1. 1678
Hoffstetter Jan   1655
Hofman Jan (Ješek)   18. 1. 1883
Hofman Jiří   18. 1. 1931
Hofman Radomír   22. 2. 1923
Hofmann Vilém   18. 6. 1897
Höhmová Zdena   4. 10. 1955
Hochsieder Norbert   15. 8. 1879
Holcová Veronika   4. 3. 1973
Holeček Jaroslav   16. 11. 1907
Holeček Petr   18. 3. 1808
Holik Franz   20. 6. 1874
Holub Martin   11. 12. 1938
Holub Václav   26. 4. 1910
Holý Bohumil   30. 9. 1894
Holý Stanislav   25. 2. 1943
Homolka Pavel   14. 12. 1951
Hönigschmid Rudolf   25. 1. 1876
Honzík Stanislav   2. 3. 1953
Honzík Stanislav   28. 4. 1926
Hoplíček František   23. 4. 1890
Hora René   16. 11. 1960
Horák Bohuslav   22. 5. 1954
Horák Jiří   8. 10. 1940
Horký Jan   11. 12. 1932
Horník Jiří   5. 9. 1916
Horová Alexandra   18. 8. 1962
Hořínek Bořivoj   1. 3. 1948
Hořínek Karel   2. 6. 1936
Hořínek Vojtěch   11. 2. 1906
Hospodka Josef   21. 1. 1923
Hotový Miloslav   19. 5. 1935
Housa Bedřich   12. 4. 1926
Houserová Ivana   25. 6. 1957
Hozman Oldřich   7. 9. 1964
Hrach Pavel   19. 12. 1947
Hrdlička Antonín    
Hrdlička Jan   9. 3. 1687
Hrejsemnou Josef   28. 5. 1928
Hričák Ján   24. 1. 1941
Hroch Vladimír   3. 4. 1907
Hromádko Karel    
Hrska Alexandr   9. 5. 1890
Hrstka Adolf   4. 5. 1864
Hrubý Karel   15. 5. 1916
Hruschka (Hruška) Franz   24. 6. 1900
Hrůša Petr   26. 9. 1955
Hruška Karel   19. 3. 1930
Hübner Ferdinand   1704
Hübner Jan   1669
Hudeček Aleš   31. 5. 1973
Hudeček Jan   7. 12. 1955
Hujer Ludwig   2. 7. 1872
Hummel Matyáš   1732
Hůrka Josef   8. 12. 1920
Hušek Pavel   16. 12. 1937
Hutský Matyáš   1546
Hyliš Karel   25. 3. 1928
Hyliš Petr   6. 3. 1956
Hynek Zdeněk   16. 11. 1922
Chambrez Ignác   31. 7. 1758
Charlemont Matyáš   1820
Charlemont Theodor   1. 1. 1859
Charlemontová Lilly   2. 4. 1890
Charvátová Sedláčková Ema (Emanuela)   21. 12. 1906
Chatrná Dana   12. 10. 1956
Chaun František   26. 1. 1921
Chládek Čeněk   5. 6. 1884
Chlíbec Milan   22. 4. 1933
Chlumský Milan   18. 1. 1946
Chmelová Eva   30. 6. 1962
Choděrová Hlaváčová Jana   4. 10. 1925
Chochola Karel   30. 9. 1893
Chocholová Blanka   5. 11. 1953
Chorý Rudolf   17. 4. 1929
Chorý Tomáš   23. 7. 1960
Chotková z Chotkova a Vojnína Isabella   6. 7. 1774
Chrástek František   29. 6. 1953
Chudomel Jaroslav   7. 2. 1929
Chválek Jan   22. 11. 1925
Chválová Ilona   8. 12. 1953
Chvojková Trnková Helena   27. 10. 1914
Ilg Albert   11. 10. 1847
Jäger Wenzel   4. 4. 1861
Jágr Miloslav   8. 6. 1927
Jahelka Jiří   28. 12. 1962
Jakubec Jiří   12. 6. 1955
Jalůvka Ladislav   15. 6. 1932
Jambor Josef   29. 10. 1887
Jan z Velkého Meziříčí    
Janáček Milan   6. 4. 1938
Janda František   10. 9. 1886
Janda Karel    
Janda Rudolf   15. 9. 1907
Jandová Ludmila   3. 8. 1938
Janíček James   30. 5. 1935
Janíčková Janouchová Eva   26. 3. 1935
Jankovcová Skoková Antonie   6. 11. 1943
Janků Miloslav   4. 4. 1916
Janota Miroslav   23. 6. 1955
Janša Jan   12. 5. 1869
Janů Karel   12. 5. 1910
Jarcovják Lubomír   12. 8. 1962
Jarcovjáková Libuše   5. 5. 1952
Jarkovský Pavel   22. 10. 1943
Jaroš Milan   18. 6. 1953
Jaroš Václav   25. 4. 1943
Jaroš Gamma Gustav   6. 5. 1867
Jasanský Lukáš   3. 3. 1965
Jaška Jiří   8. 1. 1906
Javůrek Jiří   20. 7. 1956
Jedlička František   18. 12. 1733
Jedlička František   23. 11. 1827
Jedlička Jan   10. 6. 1736
Jedlička Josef   12. 3. 1702
Jedlička Petr   31. 1. 1953
Jednuška Matyáš    
Jech František   5. 4. 1904
Jelen Jan   14. 8. 1962
Jelínek František   2. 5. 1932
Jelínek Ivan   21. 12. 1951
Jelínek Jiří   10. 1. 1904
Jelínek Josef   19. 10. 1949
Jemelka Miloslav   22. 8. 1925
Jenšovský Arnošt   1842
Jerie Bohumil   9. 2. 1904
Jermář Václav    
Jeřábek Josef   11. 10. 1877
Jeřábek Luboš   21. 2. 1864
Jettel Eugen   20. 3. 1845
Jež Štěpán   23. 12. 1885
Ježek Jaroslav   26. 1. 1923
Ježek Pavel   7. 1. 1938
Jílek Karel   26. 11. 1896
Jindra Eugen   11. 9. 1932
Jíra Josef   11. 10. 1929
Jirák František   28. 12. 1913
Jiran Zdeněk   13. 3. 1959
Jirásek Václav   3. 11. 1965
Jirka Antonín   4. 9. 1943
Jirků Boris   10. 4. 1955
Jírů Václav   31. 7. 1910
Jiřička Josef   12. 2. 1934
Jiřička Josef   28. 1. 1903
Jiřička Martin   24. 4. 1958
Joanidis Lefteris   10. 5. 1943
Jobst Karel   8. 9. 1855
Josefík Jiří   29. 7. 1920
Juna Zdeněk   18. 7. 1897
Juračka Antonín   26. 1. 1927
Juračková Arna   18. 5. 1951
Jurásek František   18. 7. 1932
Jurnikl Rudolf   6. 2. 1928
Juschka Josef   1709
Juschka Joseph   24. 3. 1733
Jůza Vilém   13. 6. 1930
Južnič Bohumil   20. 4. 1895
Kabát Václav   8. 4. 1932
Kabátová Táborská Zdenka   3. 6. 1933
Kabeš Jaroslav   27. 4. 1897
Kabeš Rudolf   20. 8. 1885
Kačer Jiří   9. 4. 1952
Kadlec František   1. 1. 1906
Kadlec Zdeněk   17. 9. 1933
Kadlecová Jana   12. 2. 1955
Kadula Josef   31. 12. 1920
Kafka Jaroslav   3. 9. 1896
Kafková Zdena   20. 11. 1944
Kaiser Jaroslav   21. 2. 1919
Kalfus Pavel   29. 4. 1942
Kalík Miloslav   20. 11. 1928
Kalivoda František   6. 2. 1824
Kaloč Jiří   22. 10. 1943
Kalousek Jiří   7. 2. 1925
Kaltner Ludwig    
Kameník Eckstein Karel   29. 4. 1959
Kammel Leo   15. 3. 1885
Kammereit Jan   1715
Kaňka Jan   10. 11. 1772
Kapec Jaroslav   30. 8. 1924
Kaps Engelbert   19. 2. 1888
Karasek Rudolf   11. 3. 1895
Karásek Arnošt   10. 1. 1920
Karásek David   3. 4. 1969
Karásek Oldřich   30. 11. 1939
Kardaus František   25. 3. 1908
Karel Václav   21. 10. 1902
Karlas Otakar   26. 12. 1956
Karpaš Roman   30. 10. 1951
Karták Pavel   7. 1. 1942
Kartáková Alena   28. 10. 1947
Kasalická Marie   18. 2. 1944
Kasalý Svatopluk   26. 5. 1944
Kasijan (Kassian) Vasyl   1. 1. 1896
Kasík Václav   8. 9. 1929
Kasparides Eduard   18. 3. 1858
Kastner Jan   1726
Kašpar Antonín   4. 3. 1954
Kašpar Jiří   11. 6. 1941
Kašpar Ladislav   29. 4. 1915
Kašparová Feldová Dagmar   8. 3. 1928
Katz Leopold   29. 9. 1854
Kavalír František   6. 10. 1878
Kavan Jan   8. 3. 1947
Kavan Vladislav   30. 6. 1924
Kazdová Hirková Milada   14. 8. 1911
Keithová Oldřiška   23. 2. 1921
Kerekes Sigmund   17. 12. 1897
Kerhartová Peřinová Marta   7. 4. 1935
Kerner Franz   1710
Khunová Anna   18. 7. 1946
Kick Friedrich   21. 6. 1867
Kien Petr   1. 1. 1919
Kindermann Andreas   1670
Kindermann Dominik   8. 11. 1739
Kintera Krištof   20. 9. 1973
Kinzel Josef   4. 5. 1852
Kiszka Josef   16. 3. 1952
Klápště Jaroslav   7. 8. 1923
Klein Johannes   1684
Klein Josef   1700
Klein Vladimír   6. 3. 1950
Klíma Miroslav   23. 10. 1930
Klimeš Vlastibor   24. 5. 1924
Klimešová Anna   7. 2. 1959
Klimešová Eva   26. 12. 1926
Klimovičová Marička   25. 4. 1927
Klingenleitner Johann   1668
Klinger Miloslav   10. 1. 1922
Klivar Miroslav   14. 1. 1932
Klodová Lenka   22. 11. 1969
Klouček Celestýn (Celda)   6. 12. 1855
Klouza Radomil   8. 4. 1955
Klvaňa Milan   6. 1. 1927
Kmoch Pavel   26. 8. 1940
Knap Jan   8. 7. 1949
Knapek Pavel   3. 10. 1951
Knies Karel   3. 10. 1849
Knilli Lena   21. 8. 1961
Knobloch Bohuslav   16. 1. 1924
Knotek Aleš   5. 8. 1956
Knotek Jaromír   18. 2. 1949
Knozová Kusáková Helena   9. 8. 1922
Koblic Přemysl   2. 7. 1892
Kobosil Karel   22. 12. 1945
Kobzáň Jan   9. 7. 1901
Kociánová Soňa   14. 3. 1930
Kočandrle Jiří   4. 4. 1941
Kodejš Milan   8. 1. 1933
Kodet Emanuel   28. 3. 1880
Kohl Franz   1. 3. 1711
Kohlová Hana   30. 1. 1948
Kohout Michal   8. 3. 1964
Kochrda Josef   29. 3. 1939
Kojan Jan   10. 8. 1886
Kolár František   29. 1. 1829
Kolář Radomír   19. 8. 1924
Kolář Zbyněk   10. 7. 1926
Kolařík Ladislav   6. 12. 1909
Kolářský Zdeněk   29. 4. 1931
Koleček Ivan   9. 3. 1943
Kolek Ludvík   5. 8. 1933
Kolman Ivan   18. 2. 1944
Komňacký Vladimír   20. 9. 1958
Kondel Matěj   29. 1. 1686
Konopka Ladislav   3. 11. 1930
Konstantinová Helena   19. 6. 1946
Kopa Jaroslav   24. 11. 1905
Kopáček Pavel   10. 5. 1923
Kopecký Bohdan   23. 8. 1928
Koplík Jaroslav   13. 3. 1910
Köppel Jan   1700
Koppitz Rudolf   3. 1. 1884
Kopřiva Pavel   6. 9. 1968
Korandová Libuše   17. 11. 1924
Kordovská Pavla   30. 10. 1958
Kordovský Petr   7. 2. 1959
Korecký Jiří   20. 10. 1958
Korner Ernst   12. 8. 1888
Korpaczewski (KW) Igor   1. 3. 1959
Kosek Jaroslav   12. 3. 1909
Kosel Hermann   23. 11. 1867
Kosch Georg   7. 2. 1678
Kosch Johann   6. 1718
Kosch Johann   28. 7. 1698
Kosořský z Kosoř Jan    
Košík Arnošt   13. 5. 1920
Košťál Rostislav   3. 6. 1943
Kotalík Jiří   22. 7. 1920
Kotas Patrik   1. 9. 1964
Kotas Pavel   2. 8. 1938
Kotlan Jaroslav   10. 4. 1930
Kotrba Emil   22. 2. 1912
Kotrba František   23. 6. 1907
Kotrba Heřman   1. 11. 1913
Kotrba Josef   13. 6. 1920
Kottula Dominik   4. 8. 1794
Koucký Roman   14. 6. 1959
Kouřil Miroslav   15. 10. 1911
Kousal Josef   21. 2. 1902
Kout Milan   9. 2. 1948
Kovář Jaroslav   1. 3. 1883
Kovář Zdeněk   26. 1. 1917
Kovařík Jindřich   12. 6. 1928
Kovařík Jiří   13. 10. 1932
Kovařík Martin   14. 8. 1958
Kovářík Miroslav   13. 10. 1951
Kováříková Ludmila   13. 1. 1953
Kovářová Karoušková Květa   8. 3. 1925
Kozel Jan   2. 11. 1940
Král Svatopluk   6. 5. 1926
Král Václav   27. 9. 1936
Králová Markéta   14. 10. 1952
Kramolín Josef   11. 4. 1730
Kramolín Václav   4. 7. 1733
Kranner Andreas   26. 1. 1698
Kranner Andreas   23. 5. 1667
Kranner Johann   1764
Kranner Johann   25. 5. 1730
Krása René   30. 4. 1951
Krásný Jan   20. 9. 1910
Krátký Karel   9. 5. 1948
Krátký Vladimír   29. 4. 1952
Kratochwil Johann   7. 11. 1667
Kraumann František   1869
Krauss Franz von   14. 6. 1865
Krawcec Hanka   13. 3. 1901
Krča Lev   25. 5. 1902
Krčil Josef   11. 3. 1906
Krejča Aleš   2. 3. 1941
Krejčí František   14. 5. 1908
Krejčí Jan   13. 6. 1942
Krejčí Jiří   1. 12. 1899
Krejčí Karel   17. 2. 1893
Krejčík Josef   1. 3. 1855
Krejčiřík Josef   21. 11. 1922
Krejčová Zdeňka   3. 11. 1944
Krejčová (Krejčí) Hedvika   4. 1. 1947
Krejza Arnošt   5. 1. 1923
Krepčík Jaroslav   26. 2. 1880
Krch Vojtěch   23. 7. 1892
Krcha Radek   7. 5. 1955
Krchňák Pavel   17. 8. 1924
Kristin Vladimír   27. 7. 1894
Kristl Jan    
Kristl Jan   1620
Kroča Antonín   21. 10. 1947
Krofta Jan   7. 8. 1907
Krommer Helmut   17. 9. 1891
Kronbauer Jan    
Kroupa Adolf   25. 7. 1910
Kroupa Ivan   19. 9. 1960
Krupauer Martin   18. 2. 1960
Krupka Lubomír   19. 1. 1953
Krupková Miroslava   20. 8. 1953
Kryl Karel   23. 10. 1919
Křenek Jiří   25. 2. 1974
Křenek Ladislav   20. 1. 1962
Křička Čeněk   19. 2. 1858
Křivinka Gustav   27. 10. 1961
Křížek Jan   31. 7. 1919
Kuba Evžen   22. 9. 1932
Kuba Petr   29. 3. 1958
Kubašta Vojtěch   7. 10. 1914
Kubiček Alois   27. 5. 1887
Kubínová Volfová Eva   21. 2. 1925
Kuča Otakar   13. 10. 1927
Kučera Jaroslav   27. 2. 1947
Kučera Václav   16. 8. 1944
Kudělka Zdeněk   4. 12. 1926
Kudláček Jan   3. 9. 1928
Kudláček Josef   3. 12. 1815
Kudrová Dagmar   30. 8. 1934
Kuhn Otto   18. 8. 1865
Kühn Karl   17. 2. 1884
Kühndel Jan   29. 9. 1889
Kuchařová Alice   21. 8. 1922
Kuklík Ladislav   1. 8. 1947
Kula Bohumír   2. 11. 1914
Kulda Antonín   22. 9. 1921
Kulec Jan   24. 6. 1880
Kulhánek Vincenc   1791
Kulík Jan   1633
Kulík Tomáš   30. 5. 1954
Kunca Karel   4. 4. 1927
Kundera Rudolf   9. 3. 1911
Kunz Johann    
Kunze Johann   16. 7. 1724
Kupka Bohumír   18. 12. 1900
Kupka Eduard   11. 5. 1940
Kupka Pavel   15. 7. 1936
Kurial Antonín   22. 9. 1907
Kuriš Martin   30. 10. 1973
Kurzweil Maximilian   12. 10. 1867
Kusý František   25. 3. 1934
Kutálek Jan   20. 7. 1917
Kutálek Jan   10. 5. 1773
Kuthan Albín   6. 1. 1927
Kuthan Petr   25. 5. 1945
Kutra Radoslav   13. 3. 1925
Kutzer Bernard   27. 6. 1794
Kutzer Cyril   10. 3. 1803
Kutzer Johann   30. 1. 1831
Kutzer Leo   12. 4. 1832
Kutzer Patricius   7. 3. 1809
Kutzer Rafael   20. 5. 1846
Kutzer Raimund   22. 1. 1833
Kutzer Rainhard   2. 7. 1830
Kutzer Severin   10. 8. 1826
Kutzer Zenobius   29. 10. 1828
Kvasnička Vilém   3. 8. 1885
Květenský Vlastimil   25. 5. 1930
Kysela Jaroslav   9. 3. 1913
Kyšková Eva   7. 9. 1930
Kytka Rupert   8. 2. 1910
Lábler Ludvík   9. 5. 1855
Lahoda Josef   17. 7. 1934
Lachman Stanislav   16. 10. 1921
Lakosil Jaromír   9. 2. 1923
Lamrová Blanka   30. 12. 1949
Langhans Jan   9. 7. 1851
Lanzani Andrea   1641
Lapka Karel   9. 4. 1942
Lasák Oldřich   19. 12. 1884
Laška Pavel   10. 1. 1907
Laštovička Jiří   24. 8. 1949
Lauda Jaromír   31. 1. 1924
Lauda Richard   3. 1. 1873
Lauermann František   11. 11. 1714
Lauermann Joseph   1722
Lauermann Leo   17. 7. 1891
Lauffer Emil   28. 6. 1837
Lauschmann Jan   1. 4. 1901
Ledecký Ambrož    
Ledeli Josef   13. 2. 1820
Ledeli Moritz   7. 9. 1856
Lederer Ferdinand   12. 12. 1906
Lederer Josef    
Leger Rudolf   7. 9. 1894
Lehmann Fritz (Friedrich)   18. 7. 1889
Lehmann Nikolaus (Mikuláš)   30. 8. 1827
Lejsková - Matyášová Milada   2. 7. 1908
Lesák František   2. 8. 1943
Lesařová Roubíčková Michaela   19. 4. 1949
Leszczynski Radomír   5. 5. 1945
Letzel Jan   9. 4. 1880
Leubner Jan   23. 1. 1733
Lev Pavel   17. 11. 1954
Lexa z Květné Daniel    
Ležatka Jan   13. 1. 1741
Líbal František   7. 8. 1896
Libalt Gottfried   1610
Liebscher Adolf   3. 5. 1887
Lier Jan   27. 10. 1852
Liesler Lukáš   14. 7. 1949
Lindauer Karel   22. 12. 1875
Linhart Josef   11. 3. 1871
Linka Vladimír   23. 5. 1912
Lípa Oldřich   19. 12. 1929
Lippert Oswald   23. 5. 1908
Lipská Straková Jaromíra   29. 2. 1920
Lipský Oldřich   6. 3. 1922
Liska Alois   24. 4. 1866
Liska Oldřich   17. 4. 1881
Lomová Ivana   22. 11. 1959
Loos Adolf   1829
Loos Ivo   18. 7. 1934
Lorenc Miroslav   9. 6. 1896
Lorenz Rudi   10. 3. 1945
Loriš Jan   18. 7. 1893
Louda Jan   11. 8. 1949
Loudová Helena   6. 4. 1951
Ludwig Alois   15. 5. 1872
Luffer Pavel   15. 7. 1955
Lukáš Dalibor   5. 2. 1944
Lukavský Jaroslav   11. 3. 1924
Lux Josef   26. 8. 1743
Macek Josef   23. 10. 1942
Macíček Tomáš   2. 10. 1966
Macková Anna   13. 4. 1887
Macourek Josef    
Maderna Francesco   1651
Maderna Giovanni    
Maderna Giovanni   1652
Maggi Antonio   1657
Maggi Giacomo   1651
Maggi Giovanni Pietro de    
Magni Milan   24. 1. 1960
Magni Rostislav   16. 8. 1927
Magni Růžena   20. 9. 1929
Macháček Zdeněk   16. 8. 1925
Máchal Svatopluk   29. 4. 1895
Machek Tomáš   14. 2. 1970
Machourek Antonín   30. 10. 1913
Machytka Lubor   26. 1. 1918
Majer Antonín   1. 2. 1882
Majer Jiří    
Mako Sergej   9. 4. 1885
Malaniuk Bohdan   3. 8. 1934
Malát Radim   5. 12. 1930
Malátek Jindřich   23. 3. 1931
Malatinec Štefan   22. 1. 1930
Malík Antonín   1882
Malina Jaroslav   5. 12. 1937
Malinský Petr   10. 4. 1961
Malý František   10. 3. 1900
Maňák Hynek   15. 6. 1963
Maňáková Zdenka   22. 1. 1938
Mánes Václav   1793
Manina Zdeněk   11. 9. 1961
Mannes Johann   1664
Manschgo Jan   19. 9. 1800
Mara Josef   31. 1. 1951
Marčák Bohumil   1. 12. 1924
Marek František   26. 11. 1899
Marek Jindřich   24. 4. 1931
Marek Jiří   16. 1. 1914
Marek Josef   12. 11. 1963
Mareš Jan   21. 6. 1953
Mareš Jiří   9. 11. 1950
Marešová Jiřina   19. 5. 1956
Marchetti Francesco   1641
Markalous Evžen   19. 4. 1906
Markl Antonín   22. 1. 1836
Markovský Václav   1789
Márová Helena   8. 3. 1952
Maršálek František   28. 5. 1939
Martan Alois   15. 7. 1926
Martinák Vítězslav   21. 7. 1931
Martinec Stanislav   30. 10. 1938
Maryška Bohumil   29. 1. 1922
Mařan Václav   23. 5. 1879
Masaryková Anna   3. 4. 1911
Massanetz Karl   29. 9. 1890
Mašata Radko   20. 10. 1933
Mašatová Zdenka   11. 3. 1938
Matějková Alena   26. 1. 1966
Mathon Jaroslav   8. 3. 1897
Matička Josef   13. 9. 1893
Matoušek Jiří   20. 12. 1936
Matoušek Miroslav   26. 2. 1926
Matoušek Ota   3. 12. 1890
Matoušková Kopecká Anna   16. 2. 1963
Matura Adolf   30. 3. 1921
Mauch Richard   2. 9. 1874
May Karl   16. 1. 1901
Mayer Jan   16. 5. 1889
Mayer Josef   10. 4. 1881
Maywald Jan   1704
Mazanec Filip   1. 5. 1637
Mazurová Danuše   13. 10. 1934
Medek Kopaninský Ivo   26. 12. 1936
Mědílek Jiří   29. 8. 1954
Meer Melchior    
Mehl Jan   19. 5. 1912
Melan Petr   2. 3. 1947
Melantrich z Aventýna Jiří ml.    
Melena Miroslav   12. 3. 1937
Melicher Theofil   15. 10. 1860
Melka Čeněk   10. 1. 1834
Menčík Václav   22. 11. 1926
Mendel Johann    
Mendl Antonín   1. 9. 1890
Merenda Jaroslav   28. 1. 1944
Merhout Cyril   13. 9. 1881
Měřička Jan   15. 3. 1955
Messiereurová Daniela   30. 7. 1966
Měšťan Jan   22. 11. 1939
Měšťánek Tomáš   20. 4. 1951
Metelák Luboš   19. 3. 1934
Metelák Milan   17. 8. 1928
Mezera Alois   20. 6. 1889
Mezulánik František   3. 9. 1930
Michael Johann    
Michal Rastislav   9. 6. 1936
Mikel Kamil   30. 10. 1964
Mikovec Ferdinand   23. 12. 1826
Miksch Gustav   16. 8. 1856
Mikš František   26. 12. 1852
Minář Karel   11. 1. 1901
Míra Bohumil   27. 12. 1927
Místecký Josef   6. 7. 1891
Mistr doksanské archy    
Mistr světelského oltáře    
Mistr Týneckého zvěstování    
Míšek Karel   8. 6. 1945
Míšek Milan   24. 1. 1924
Mizera Otto (Otta)   29. 5. 1919
Mizera Pavel   23. 5. 1945
Mlčoch Zdeněk   18. 11. 1921
Mojsl Jaroslav   18. 3. 1964
Mojžíš Jiří   17. 5. 1943
Mölzer Eustach   1. 9. 1878
Monhart Libor   28. 4. 1960
Monnot Jean   1655
Mont Hans   1542
Monter Maxim   1865
Monti Innocenzo   1653
Montoyer Luis   1749
Monzer Ladislav   6. 4. 1942
Moravec Alois   5. 1. 1899
Moravec Bohuslav   29. 7. 1860
Moravec Pavel   28. 6. 1891
Morávek Jan   9. 5. 1887
Morazzi Donát   9. 1706
Morstadt Vincenc   17. 2. 1802
Mosler Raimund   4. 1. 1886
Mössner Tobias   1790
Mottl Karel   1875
Moucha Ivan   15. 6. 1938
Možný Milan   17. 2. 1944
Mráz Bohumír   4. 8. 1930
Mrkva Karel   29. 12. 1941
Mühlstein Ernst   11. 6. 1893
Müller Adolf   26. 5. 1860
Müller Anton   9. 5. 1731
Müller Jiří   6. 4. 1934
Müller Karel   12. 12. 1899
Müller Moritz   11. 1. 1887
Müllerová Augusta   24. 1. 1906
Musch Oldřich    
Musil Čeněk   5. 3. 1889
Mužík Čeněk   15. 12. 1906
Myška Miroslav   3. 5. 1946
Naboth Ferdinand   1664
Nademlejnský Emanuel   9. 2. 1802
Nádvorníková Alena   12. 11. 1942
Náhlík Jiří   24. 4. 1930
Najbrt Aleš   3. 5. 1962
Nastoupil Josef   7. 1. 1888
Natter Heinrich   16. 3. 1846
Nauman Arno   12. 7. 1887
Navrátil Antonín   15. 9. 1902
Navrátil František   19. 4. 1932
Navrátil Miroslav   23. 8. 1913
Navrátil Vladimír   29. 3. 1907
Nebehosteny Josef   8. 8. 1852
Neborová Anna   1. 9. 1968
Nečásková Milena   23. 5. 1953
Nejdl Slavoj   6. 6. 1929
Nekolová Jarešová Augusta   7. 7. 1890
Nekovář Jiří   5. 8. 1958
Němec Josef   8. 5. 1922
Němec Josef   24. 2. 1928
Němec Karel   25. 10. 1879
Němec Martin   16. 6. 1957
Němeček Jan   27. 1. 1946
Němejc Augustin   15. 3. 1861
Nemoudry Ewa   7. 10. 1957
Nepasický Jiří   25. 9. 1934
Nesmann Jan   1710
Nettl Jiří   14. 2. 1660
Neumann Alfréd   26. 1. 1900
Neumann Jaromír   15. 8. 1924
Neuschul Ernest   17. 5. 1895
Nevěřil Jan   1. 3. 1864
Nevídal Jan   1709
Niederröcker Leopold    
Nikel Leoš   2. 12. 1922
Nikendey Jan   19. 12. 1958
Niklová Libuše   1. 4. 1934
Nolč Vojta   18. 3. 1912
Nosek Ivan   19. 9. 1954
Nouza Oldřich   25. 5. 1903
Nováček Ladislav   23. 2. 1951
Nováček Miloslav   22. 7. 1923
Novák Břetislav   9. 8. 1913
Novák Břetislav   8. 2. 1952
Novák Karel   7. 1. 1875
Novák Ladislav   7. 10. 1865
Novák Robert   8. 12. 1962
Novák Rostislav   27. 11. 1942
Novák Václav   19. 10. 1901
Nováková Karla   29. 2. 1944
Novotná Hana   21. 3. 1958
Novotný Antonín   15. 5. 1891
Novotný Jan   17. 6. 1929
Novotný Jiří   25. 1. 1943
Novotný Kamil   22. 11. 1892
Novotný Karel   11. 8. 1961
Nypoort Justus van den   1625
Nývlt Vladimír   25. 3. 1927
Nývltová Irena   14. 6. 1926
Ober Kašpar    
Oberthor Karel   15. 7. 1921
Odehnal Antonín   15. 4. 1931
Odvody Pavel   8. 1. 1953
Oehm Miloslav   19. 5. 1870
Ogoun Aleš   3. 1. 1954
Olešová Bohuslava   17. 9. 1951
Oliva Miroslav   28. 11. 1954
Olšák Jaroslav   13. 4. 1914
Omrt Přemysl   18. 1. 1951
Onderka Anton   4. 7. 1799
Ondráček Raimund   13. 6. 1913
Onghers Jan   1656
Oplatek Jiří   22. 10. 1944
Oplatek Otakar   20. 3. 1907
Oplt Oldřich   25. 10. 1919
Oppenheimer Viktor   2. 5. 1877
Oppenrieder Wilhelm    
Ornys z Lindperka Matouš   1526
Ort Václav   7. 7. 1878
Österreicher Domenik   2. 8. 1750
Österreicher Domenik starší   8. 2. 1721
Österreicher Franz mladší   30. 10. 1759
Österreicher Franz starší   22. 12. 1707
Otáhal Karel   19. 1. 1901
Otava Jan   30. 4. 1950
Oth Antonín   20. 4. 1933
Othová Markéta   18. 3. 1968
Otmar Otto   18. 4. 1886
Otruba Ivar   18. 8. 1933
Otruba Jaroslav   11. 11. 1916
Ouhrabková Iva   5. 11. 1957
Ovčáčková Berenika   7. 2. 1964
Pacák Jan   26. 4. 1941
Pacold Jiří   24. 4. 1834
Pagan Štěpán   1685
Pagani Paolo   22. 9. 1655
Paleček Josef   25. 2. 1932
Palečková Veronika   25. 4. 1962
Páleníček Ludvík   16. 7. 1904
Pálka Dušan   3. 11. 1942
Palkovský Břetislav   17. 6. 1888
Palliardi Carlo   1. 1699
Palliardi Giovanni   1645
Palliardi Michele   9. 1702
Pánek Jan   1655
Pánek Jan    
Pánek Pavel   2. 12. 1945
Pangrác Miroslav   16. 10. 1924
Páral Miroslav   9. 6. 1955
Paroubek Jaroslav   16. 6. 1921
Pařenica Milan   6. 10. 1934
Pasálek Jan   11. 2. 1937
Paspa Karel   12. 3. 1899
Pasquina Pietro della    
Passarini Giovani    
Pastrňák Petr   17. 2. 1962
Pastrnková Jiřina   9. 3. 1908
Patera Jiří   11. 12. 1924
Paul Alexandr   30. 10. 1907
Paul Gustav   9. 10. 1903
Paul Jan   31. 10. 1956
Paul Prokop   24. 3. 1939
Pavala Martin   10. 4. 1956
Pavelka Jaroslav   19. 4. 1914
Pavelka Jaroslav   24. 6. 1930
Pavézka Luděk   10. 12. 1949
Pavézka Zdeněk   24. 9. 1942
Pavíček František   28. 11. 1776
Pavlas František   28. 2. 1931
Pavlátová Michaela   27. 2. 1961
Pavlíková Petříková Milada   22. 8. 1895
Pavlousková Ludmila   14. 5. 1946
Pavlů František   12. 9. 1932
Pawlu František   4. 10. 1854
Pazaurek Gustav   21. 5. 1865
Pecánek Karel   9. 7. 1886
Pečený František   8. 6. 1920
Pěchouček Michal   21. 2. 1973
Pelčák Petr   3. 5. 1963
Pelikán František   6. 11. 1948
Pepe Dita   5. 9. 1973
Perti Antonio    
Perti Carolo   1644
Perti Giovanni   1655
Perti Giovanni    
Perti Stefano    
Perůtka Jan   23. 10. 1964
Pešek Lubomír   6. 5. 1952
Pešťák Jan   30. 8. 1910
Peterka František   26. 4. 1920
Peterle Michael   1527
Petr František   22. 11. 1884
Petrák Jaroslav   1887
Petřík Theodor   8. 10. 1882
Pfeiler Maximilian    
Pfohl Alexander   17. 3. 1894
Pchálek Theodor   7. 12. 1904
Piekar Pavel   18. 7. 1960
Pikart Arnošt   27. 1. 1895
Pikous Jan   9. 3. 1929
Pileček Jindřich   26. 2. 1944
Pilgram Franz   7. 6. 1699
Pink Jakub   1690
Pirchan Emil   27. 5. 1884
Pirchan Emil   21. 5. 1844
Piršč Daniel   7. 7. 1966
Písařík Vojtěch   20. 3. 1951
Piscina Pietro    
Píša Jaroslav   19. 4. 1951
Placht Otto   31. 10. 1962
Placht Richard   4. 1. 1880
Planckh Viktor   26. 9. 1904
Plátek Jiří   29. 3. 1929
Plátek Miroslav   7. 8. 1922
Platzer Josef   21. 9. 1751
Plesl Rony   31. 1. 1965
Plesník Zdeněk   2. 9. 1914
Plichta Alois   6. 9. 1905
Plocek Vilém   25. 12. 1905
Plotěná Marie   21. 2. 1946
Pock Alexander   6. 1. 1871
Pock Tobias   1610
Podešva František   2. 7. 1893
Podhajská Minka   1. 12. 1881
Podhajský Josef   3. 7. 1858
Podmol Jaroslav   16. 9. 1925
Podolský z Podolí Šimon   13. 1. 1561
Podzimek Ondřej   30. 5. 1955
Pohribný Jan   8. 2. 1961
Pokorný Marcel   12. 3. 1922
Pokorný Václav   9. 1. 1914
Pokorný Zdeněk   28. 2. 1948
Polák Josef   3. 2. 1886
Polák Josef   21. 12. 1923
Polák Martin   6. 5. 1966
Poláková Zuzana   12. 9. 1947
Polášek Albín   14. 2. 1879
Polcar Miloslav   3. 2. 1947
Poličanský Karel   1. 4. 1913
Poncar Jaroslav   12. 6. 1945
Popelář Martin   29. 7. 1971
Portel Robert   20. 6. 1966
Pospíšil Přemysl   21. 2. 1924
Pospíšilová Petra   4. 6. 1887
Posselt Jan   18. 2. 1885
Postl Radomír   14. 11. 1939
Poš Jan   5. 4. 1920
Pošepná Božena   6. 6. 1895
Pošmourný Josef   8. 3. 1910
Potuczek August   15. 8. 1882
Pozzo Giovanni    
Prade Rudolf   14. 9. 1888
Prachatická Markéta   4. 12. 1953
Prachner Johannes   20. 3. 1732
Prandtauer Jakob   6. 6. 1660
Prasch Václav   19. 6. 1708
Pravec Josef   19. 10. 1928
Pražák Čeněk   20. 2. 1914
Pražák Tomáš   21. 11. 1890
Preclík Mojmír   9. 2. 1931
Preclík Zdeněk   20. 1. 1949
Prekop Rudo   13. 4. 1959
Prenner Anton   7. 3. 1683
Preslová Miloslava   22. 5. 1963
Probst Petr   10. 4. 1948
Procházka Vladimír   2. 5. 1947
Prökl Vinzenz   23. 10. 1804
Prokop Filip   1. 5. 1740
Prokop Miloslav   16. 12. 1896
Prokyš František   1713
Proll Tomáš   6. 3. 1951
Provazník František   7. 2. 1948
Provazník Jan   29. 9. 1901
Průša Felix   15. 7. 1922
Přenosil Ladislav   23. 12. 1893
Přibíková Jana   1. 7. 1945
Přibyl Zdeněk   7. 11. 1901
Příhoda Jiří   26. 4. 1966
Příleský Ivo   29. 2. 1928
Ptáček Jiří   29. 3. 1949
Ptáček Josef   23. 2. 1946
Ptáček Vladimír   11. 6. 1937
Pukl Vladimír   2. 3. 1896
Quadri Andrea de   1634
Racek Miloslav   12. 12. 1925
Ráček Irena   1948
Rada Miroslav   23. 2. 1926
Rádl Luděk   24. 11. 1966
Radouš Matouš   1550
Radová Šárka   3. 5. 1949
Rafl Tomáš   16. 2. 1948
Raflová Růžena   2. 10. 1948
Raida Anton   21. 4. 1856
Raida Fritz   26. 11. 1888
Raida Julius   15. 3. 1896
Raimondi Niccolo    
Rajlich Jan   10. 6. 1950
Rajman Jan   25. 8. 1892
Rak Bořivoj   17. 8. 1932
Ranzmayer Jan    
Rappa Domenico    
Raymond Antonín   10. 5. 1888
Rečo Ján   7. 1. 1948
Redelmayer Josef   20. 4. 1727
Regner Zdeněk   7. 3. 1947
Reichner Otto   31. 8. 1888
Reimann Ivan   1. 6. 1957
Reindl Miloš   13. 12. 1923
Reiner Martin   1. 10. 1900
Reissner Václav   28. 12. 1940
Rejchl Jan   7. 7. 1899
Rejchl Václav   3. 11. 1884
Rejchl Václav   6. 6. 1852
Rejna Karl    
Rektořík František   25. 8. 1793
Renčín Vladimír   6. 12. 1941
Ressel Arthur   25. 5. 1896
Ressel Milan   1. 12. 1934
Rezler Aleš   24. 8. 1964
Režný Pavel   25. 7. 1927
Riedl Dušan   22. 3. 1925
Riga Anton   1660
Richter Franta   19. 11. 1872
Richtr Alois   21. 5. 1927
Rille Albert   22. 10. 1845
Rincolini Ernst   2. 3. 1785
Ripota Johann   22. 5. 1799
Ritter Wiliam   31. 5. 1867
Rittstein Lukáš   31. 7. 1973
Rocman Vladimír   8. 9. 1923
Roettenbach Carl    
Rog Pavel    
Rochowanski Leopold   3. 8. 1885
Roller Alfred   2. 10. 1864
Roller Josef   1833
Romberg Michael   18. 4. 1918
Rosák Zdeněk   10. 2. 1938
Rosipal Josef   18. 5. 1884
Rossi Domenico   1. 9. 1659
Rossi Niccolo    
Rössler Jaroslav   14. 1. 1886
Roškot Kamil   29. 4. 1885
Roštínský Miroslav   6. 1. 1927
Roštlapil Václav   27. 3. 1901
Rothbauer Zdeněk   5. 2. 1941
Rotrekl Teodor   1. 6. 1923
Rozbořil Blahoslav   15. 8. 1959
Rožánek Václav   5. 9. 1913
Ruhrweyd Tomáš    
Rusín Tomáš   28. 8. 1962
Ruszelák Josef   16. 6. 1938
Rutkovský Mikuláš   12. 6. 1940
Růžička Ladislav   15. 8. 1926
Růžička Rudolf   7. 2. 1906
Růžičková Zdeňka   24. 7. 1925
Rybáček Karel   11. 6. 1931
Rybáková Eva   4. 7. 1931
Rybáková Simona   8. 5. 1963
Rybáková Viktorie   29. 12. 1961
Rybička Miroslav   23. 6. 1928
Rybička Vladimír   19. 6. 1908
Ryšavý Rudolf   17. 5. 1876
Řádová Elen   9. 6. 1963
Řehák Antonín   17. 1. 1902
Řehoř Petr   26. 4. 1949
Řehořík Zdeněk   3. 1. 1951
Řepa Karel   23. 10. 1895
Řepa Miroslav   24. 2. 1930
Řepásek Jiří   15. 2. 1927
Říha Josef   1. 6. 1893
Sacchetti Antonio   8. 1. 1790
Sacchetti Lorenzo   1758
Salák Milan   12. 6. 1973
Salichová Hálová Helena   25. 4. 1895
Sambach Caspar   6. 1. 1715
Sambach Johann   24. 9. 1751
Sammer František   27. 10. 1907
Samohelová Helena   5. 4. 1941
Santar Jindřich   22. 11. 1923
Sapák Jan   6. 3. 1957
Sapík Vojtěch   8. 4. 1888
Sborwitz Michal   14. 9. 1944
Scotti Ferdinand   1882
Scotti Giovanni   1695
Sebregondi Nicolò   1585
Sedláček Ivo   1. 3. 1961
Sedláček Jan   10. 9. 1925
Sedláčková Šárka   4. 7. 1965
Sedlák Aleš   11. 7. 1944
Sedliský Ivo   14. 5. 1926
Seeling Bernard   12. 3. 1850
Seidl Karl   13. 3. 1858
Seifert Joseph   27. 5. 1808
Seifert Karel   19. 6. 1900
Seitz Johann   1738
Sekora Ondřej   25. 9. 1899
Sekora Zdeněk   5. 8. 1928
Sen Quido   26. 11. 1948
Sequensová Jarmila   20. 5. 1955
Servandoni Giovanni   2. 5. 1695
Seyfried Josef   25. 9. 1865
Schaller Jaroslav (Jaroslaus))   6. 3. 1738
Schaumberger Cajetan    
Scherhauf Johann   24. 8. 1724
Scherz Jakub    
Scherz Johann   1680
Scheuflerová Bergerová Kateřina   27. 6. 1954
Scheybal Josef   31. 12. 1928
Schimer Tomáš   15. 2. 1947
Schindler Otakar   3. 12. 1923
Schirek Carl (Karl)   1. 11. 1589
Schleger Eduard   3. 5. 1941
Schmerber Hugo   29. 6. 1870
Schmid Jan   14. 6. 1936
Schmidhammer Georg    
Schmidt Anton   15. 3. 1723
Schmidt Johann    
Schmidt Johann   1680
Schmidt Karl   1738
Schmidt Václav   1694
Schmoranz František   28. 12. 1814
Schmoranz František   19. 11. 1845
Schneiderka Alois   24. 12. 1896
Schödl Jacob   1699
Scholz Zelezny Helene   16. 8. 1882
Schovánek Marek   28. 1. 1965
Schram Wilhelm   24. 4. 1850
Schubert Jan   1741
Schummer Jan   5. 9. 1669
Schunko Franz   1718
Schürer Oskar   16. 2. 1892
Schusser Josef   10. 3. 1864
Schuster Josef   17. 6. 1812
Schwanthaler Ludwig   26. 8. 1802
Schwartz Jakob   27. 4. 1685
Schwarz Berthold   30. 6. 1893
Schwathe Hans   28. 5. 1870
Schweigel Tomáš   21. 12. 1743
Siegel Jiří   5. 3. 1927
Siegl Petr   31. 5. 1948
Síkora Miloš   1. 6. 1945
Silva-Tarouca Bedřich   11. 12. 1816
Simm Franz   19. 4. 1808
Singer Michal   22. 3. 1959
Sís Petr   11. 5. 1949
Sitenský Ladislav   7. 8. 1919
Skála František   16. 3. 1923
Skalický Alexandr   5. 11. 1958
Skalický Jan   11. 9. 1929
Skalník Václav   29. 6. 1776
Skořepa Tomáš   26. 2. 1935
Skřivánek Jaromír   10. 10. 1923
Sládek Antonín   29. 10. 1943
Sládek Jan   20. 5. 1906
Sláma Bohumil   2. 7. 1887
Slavíková Eva   1. 3. 1955
Slezák Miloš   27. 2. 1921
Smékal Martin   19. 11. 1954
Smělá Magdalena   28. 9. 1939
Smrkovský Miloslav   29. 8. 1926
Sobek Evžen   4. 6. 1967
Sobolevič Vladimír   26. 3. 1928
Sobota Jan   1. 3. 1939
Sobotová Jarmila   26. 1. 1946
Sochor Eduard   23. 9. 1862
Sochor Stanislav   5. 5. 1882
Sokol Jan   25. 5. 1904
Sokol Koloman   12. 12. 1902
Soldati Antonio    
Soldati Tommasso   1665
Solovjev Jan   6. 3. 1922
Soukenka Vladimír   4. 4. 1953
Soukup Vít   17. 10. 1971
Spannbrucker Anton   6. 9. 1700
Spannbrucker Johann   5. 5. 1704
Spannbrucker Philipp   1672
Spazio Giovanni    
Spiess Johann   1620
Spineta Benedikt   1656
Spineta Giovanni    
Spineta Pietro    
Spineti Bernardo   1699
Spineti Giovanni    
Spott Karel   14. 9. 1858
Spurný Jan   18. 12. 1909
Srb Jan   27. 6. 1911
Srbová Hermína    
Srp František   5. 7. 1895
Stadler Paul   25. 7. 1875
Stádník Karel   24. 8. 1924
Stáhlíková Maria   5. 12. 1922
Stalmach František   10. 9. 1903
Staněk Oldřich   29. 3. 1914
Staněk Vladislav   14. 10. 1938
Stanko Vasil   17. 3. 1962
Stano Tono   24. 3. 1960
Stárek Josef   21. 1. 1920
Starý Karel mladší   26. 12. 1884
Stehlík Ctirad   10. 5. 1938
Steif Maximilian (Maxim, Max)   15. 10. 1881
Steigenhöfer Bohumil   1. 3. 1905
Steiner Endre (André)   22. 8. 1908
Steinmeissel Jan    
Stejskal Jiří   21. 11. 1948
Stejskal Martin   19. 2. 1944
Stern Johann    
Sternwald Jiří   29. 2. 1960
Stibor Oldřich   4. 3. 1910
Stifter Johann    
Stockar Rudolf   25. 5. 1886
Stöhr Miroslav   1859
Stoitzner Konstantin   20. 7. 1863
Stolín Jan   21. 7. 1966
Storchová Hana   14. 9. 1936
Straka Josef   12. 2. 1864
Stráník Karel   31. 7. 1899
Strašryba Vincenc    
Stratil Hans   2. 11. 1900
Stretti Karel   29. 6. 1943
Strimpl Ludvík   8. 11. 1880
Stritzko Otto   2. 2. 1908
Strnad Ivan   3. 4. 1926
Strnadel Antonín   10. 5. 1910
Strouhal Zdeněk   7. 6. 1939
Středa Jiří   10. 5. 1956
Střítecký Jiří   14. 3. 1954
Stupecký Josef   11. 11. 1848
Stupňánek Mojmír   9. 7. 1953
Stýblo Zbyšek   5. 2. 1952
Sucharda Antonín   23. 5. 1843
Sucharda Jan   9. 12. 1797
Sucharda Vojtěch   16. 1. 1884
Supper Juda   29. 3. 1712
Surůvka Jiří   24. 9. 1961
Süssner Jeremiáš   1653
Süssner Konrad    
Sutnar Ladislav   9. 11. 1897
Svátek František   2. 12. 1945
Svítil Petr   20. 6. 1953
Svoboda Jan   7. 6. 1957
Svoboda Jan (Hanuš)   1. 9. 1904
Svoboda Karel   18. 12. 1896
Svoboda Rudolf   24. 11. 1924
Svobodová Lucie   30. 3. 1963
Svobodová Miloslava   27. 8. 1936
Sykora Eduard   5. 7. 1835
Sýkora Ladislav   7. 2. 1964
Synáček Otakar   17. 3. 1931
Sysel František   8. 10. 1927
Šafář Karel   28. 5. 1938
Šafránek Jan   11. 4. 1947
Šálek Josef   14. 8. 1911
Šámal Jindřich   10. 7. 1902
Šamánková Eva   19. 5. 1923
Šantrůček Václav   21. 5. 1893
Šefr Igor   26. 8. 1961
Šembera Josef   23. 4. 1794
Šerých Jaroslav   27. 2. 1928
Šidlík Karel   18. 12. 1878
Šigut Jiří   14. 5. 1960
Šikolová Ludmila   6. 9. 1965
Šilar Lubomír   12. 6. 1932
Šilinger Karel   9. 1. 1881
Šilpoch Jan   25. 7. 1957
Šíma Ladislav   12. 7. 1885
Šimánek Vít   6. 10. 1973
Šimeček Pavel   6. 10. 1944
Šimice Bohuslav   19. 8. 1929
Šiml František   22. 2. 1937
Šimlová Štěpánka   16. 10. 1966
Šimon Pavel   16. 6. 1920
Šimoníková Jaromíra   22. 2. 1940
Šindelář Lumír   15. 1. 1925
Šindler Miloslav   4. 5. 1943
Širůček Antonín   31. 1. 1913
Šittler Eduard   17. 3. 1864
Škarda Evžen   17. 4. 1905
Škarka Pavel   26. 7. 1942
Škarohlíd Jaroslav   24. 1. 1925
Škrabal Jindřich   29. 1. 1961
Škrabánek Věroslav   29. 5. 1928
Šmídek Jaroslav   19. 8. 1923
Šmídra Jaroslav   16. 4. 1909
Šolc Jaromír   30. 4. 1911
Šolc Josef   15. 12. 1905
Šolta Vladimír   25. 4. 1924
Šoltészová Milena   28. 11. 1939
Šotola Vratislav   2. 5. 1931
Špaček Martin    
Špaček Václav   28. 8. 1689
Špalek Alois   6. 6. 1883
Špalek Josef   1. 5. 1902
Španihel Jiří   5. 6. 1952
Šperling Ivan   9. 11. 1930
Špindler Gabriel    
Šputa Zdeněk   23. 6. 1916
Šrek Bromová Veronika   12. 8. 1966
Šroubek Josef   2. 12. 1891
Štapfer Karel   14. 5. 1863
Šťastná Petra   6. 10. 1960
Šťastný František   10. 6. 1907
Šťastný Matěj   3. 6. 1794
Štěch Karel   31. 10. 1908
Štecherová Marie   9. 8. 1919
Štenc Jan   13. 9. 1871
Štenclová Jitka   10. 12. 1952
Štěpánek Miroslav   7. 1. 1953
Štiková Alena   22. 10. 1929
Štiková Eva   21. 4. 1927
Štipáková Zdenka   26. 2. 1944
Štolfa Vojtěch   12. 12. 1921
Štorm Břetislav   21. 6. 1907
Štorm František   3. 7. 1966
Štrouf Ivan   22. 11. 1935
Šubic Janez   26. 10. 1850
Šubic Jurij   13. 4. 1855
Šubr Jaroslav   18. 1. 1939
Šulc Pavel   4. 8. 1932
Šulc Rudolf   3. 7. 1942
Šumbera Andrej   29. 8. 1955
Šusta Jaroslav   27. 8. 1927
Šusta Jaroslav   24. 3. 1956
Šutera Radomír   15. 12. 1934
Švácha Petr   10. 1. 1933
Švancer Pavel   9. 6. 1934
Švanda Josef   1796
Švanda Pavel   6. 6. 1936
Švankmajer Jan   4. 9. 1934
Švankmajerová Eva   25. 9. 1940
Švarc Ladislav   26. 2. 1933
Švec Otakar   23. 11. 1892
Švengsbír Jiří   19. 4. 1921
Švestková Eva   23. 2. 1945
Švihla Jaroslav   6. 12. 1933
Švimberský Antonín   3. 6. 1863
Švolík Miro   13. 4. 1960
Taberyová Marta   22. 9. 1930
Táborský František   15. 1. 1858
Tatoušek Jan   6. 2. 1929
Tausenau Karel   28. 7. 1898
Tausch Christophorus   25. 12. 1673
Tázler Miroslav   1. 6. 1925
Tebich Antonín   14. 4. 1853
Těhník Lubor   12. 12. 1926
Teimer Pavel   6. 4. 1935
Teissig Karel   19. 4. 1925
Tejml František   28. 11. 1933
Temple Hans   7. 7. 1857
Teplý Bohumil   13. 4. 1932
Teplý Libor   18. 6. 1955
Těrechov Alexander   23. 6. 1896
Terzio Francesco   1523
Tesař František   27. 3. 1936
Teska Marek   26. 6. 1967
Teska Vlastimil   31. 7. 1945
Thelenová Michaela   6. 6. 1969
Thomayer František   3. 3. 1856
Thuma Carl   3. 2. 1870
Tichy Hans   27. 7. 1861
Tichý Ivan   6. 5. 1944
Tichý Luděk   3. 7. 1925
Tischler Severin   12. 10. 1705
Tockstein Jindřich   14. 7. 1914
Tollenstein Jan    
Toman Hugo   20. 10. 1838
Toman Prokop   21. 12. 1872
Toman Prokop   31. 8. 1902
Tomášek Jan   7. 12. 1886
Tomek Michal   6. 10. 1951
Tomek Miloš   25. 7. 1921
Tomola Johann   26. 12. 1845
Toroň Jiří   23. 1. 1924
Torre Francesco    
Torre Giovanni   1660
Totušková Jarmila   11. 10. 1937
Träger Adolf   21. 1. 1888
Träger Wolfgang   6. 2. 1714
Trapp Wilhelm   24. 1. 1825
Trčková Šárka   28. 9. 1965
Trehet Jean   1654
Trevisiani Francesco   1656
Trizuljak Marek   7. 6. 1953
Trizuljaková Miroslava   30. 9. 1955
Troup Miloslav   30. 6. 1917
Trubáček Kryštof   15. 2. 1958
Truppe Karl   9. 2. 1887
Tříska Jan   4. 12. 1904
Tříska Karel   11. 7. 1904
Tučný Petr   26. 6. 1920
Tučný Petr   18. 9. 1948
Tůma Stanislav   11. 7. 1950
Turba Josef   1822
Tureček Bohumil   16. 10. 1902
Turek Alois   20. 7. 1810
Turek Filip   5. 1. 1968
Turský Vladislav   8. 10. 1920
Tuvora Antonín   28. 8. 1747
Tvrdý Antonín   23. 4. 1888
Tvrdý František   6. 1. 1912
Tymich Jan   7. 10. 1906
Ubr Ladislav   16. 2. 1932
Uhlíř Petr   31. 1. 1941
Ungar Otto   27. 11. 1901
Uprka Josef   29. 9. 1939
Urbásek Miloš   28. 7. 1932
Urzidil Johannes   3. 2. 1896
Vacek Rudolf   28. 8. 1911
Vacek Zdeněk   1. 6. 1940
Václavek František   8. 10. 1885
Vahala František   3. 7. 1881
Vachuda Jan   25. 5. 1932
Vajceová-Hofmanová Marcela   30. 11. 1941
Vajdák Rostislav   1. 7. 1939
Vajdiš Jaroslav   27. 2. 1920
Vajchr Miroslav   18. 11. 1923
Valečka Jaroslav   27. 10. 1972
Valoušek Chrudoš   27. 3. 1960
Valušková Milena   6. 10. 1947
Vančura Jan   3. 4. 1940
Vančura Václav   28. 10. 1948
Vaněček Miloš   9. 2. 1889
Vaněček Pavel   1. 4. 1942
Vaněk František   12. 1. 1937
Vaněk Jaroslav   11. 3. 1914
Vaněk Jindřich   9. 8. 1888
Vaněk Rostislav   31. 10. 1945
Vanický Vojtěch   15. 11. 1898
Vaňková Jana   5. 6. 1951
Varga Kamil   22. 12. 1962
Vašica Oldřich   18. 10. 1922
Vašíček Aleš   22. 2. 1947
Vávra Jaroslav   4. 9. 1920
Vávra Zdeněk   8. 4. 1927
Vavruša Radomír   30. 10. 1948
Vejrych Rudolf   18. 1. 1882
Velčovský Josef   7. 10. 1945
Velich František   10. 5. 1866
Velinger Jiří   9. 5. 1938
Velíšek Lukáš   23. 6. 1960
Velíšková Vokurková Milena   12. 3. 1917
Velkoborský Petr   21. 6. 1938
Vendl Václav   25. 1. 1892
Verbeeck Jodocus   1646
Veselý Bedřich   2. 2. 1881
Veselý Eduard   2. 2. 1817
Veselý Karel   31. 7. 1912
Veselý Vilém   4. 8. 1931
Větrovský Josef   25. 1. 1897
Vičar Jan   9. 4. 1967
Vidová Žáčková Janka   3. 9. 1963
Vichra Rudolf   16. 4. 1902
Vincourová Kateřina   9. 4. 1968
Vinopalová Vodáková Daniela   16. 12. 1928
Vita Wilhelm   5. 5. 1846
Vitanovský Michal   3. 5. 1946
Vítek Antonín   31. 5. 1892
Vitvar Josef   3. 4. 1920
Vlach Rudolf   28. 10. 1880
Vlasáková Eva   10. 4. 1943
Vlček Augustin (August)   27. 7. 1865
Vlček Leslav   25. 11. 1916
Vlček Miloš   12. 2. 1939
Vlček Petr   28. 7. 1962
Vlčková Cvrčková Eva   27. 11. 1966
Vobejda Alois   24. 7. 1924
Vocásek Hrošecký Jan   26. 2. 1706
Vodička Stanislav   15. 3. 1910
Vodňanský Jan   1673
Vohrabal Josef   2. 9. 1908
Vojtková Libuše   4. 9. 1939
Vokálek Václav   25. 10. 1891
Voleský Josef   13. 2. 1895
Volráb Marian   30. 8. 1961
Vondráčková Jaroslava   5. 1. 1894
Vondrák Jaroslav   8. 12. 1881
Vorel Jaroslav   15. 7. 1874
Vorlíček Viktor   7. 8. 1909
Vorlová Vlčková Zdeňka   3. 4. 1872
Vořech Čeněk   19. 7. 1887
Vosmík Čeněk   5. 4. 1860
Votočková Eva   14. 4. 1948
Votruba Jiří   8. 12. 1946
Votrubová Jaroslava   27. 2. 1951
Voves Jiří   4. 1. 1945
Vrátník Martin   29. 5. 1963
Vrbová Kotrbová Vilma   14. 10. 1905
Vrtílek Ján   12. 12. 1906
Vybíral Martin   31. 3. 1960
Výborný Vlastislav   26. 4. 1944
Vychodil Ladislav   28. 2. 1920
Vymazal Jaroslav   4. 7. 1950
Vyskočil Ladislav   20. 4. 1953
Vyskočil Tomáš   25. 10. 1932
Wagner Radan   31. 8. 1958
Wahla Ivan   26. 2. 1963
Waldes Jindřich   2. 7. 1876
Wallenfels Vladimír   17. 8. 1895
Walterová Jitka   12. 9. 1947
Watzek Johann   20. 12. 1848
Waulin Ivan   17. 12. 1939
Weber Josef   1695
Weirauch Emil   7. 1. 1909
Weissová Hošková Helga   10. 11. 1929
Wellner Karel   5. 3. 1875
Wels Rudolf   28. 4. 1882
Wenda Osvald   16. 2. 1669
Wenig Adolf   28. 4. 1912
Wenigová Marie   25. 9. 1943
Werl Vladimír   20. 2. 1939
Werle Johann   1668
Werner Aleš   2. 6. 1952
Werner Pavel   15. 4. 1942
Wernerová Jitka   1. 3. 1955
Weyr František   1. 7. 1867
Wieden Ludwig   10. 11. 1869
Wiedhof Paul   1736
Wichera von Brennerstein Raimund   18. 8. 1862
Willenberg Jan   23. 6. 1571
Winter Neprakta Jiří   12. 7. 1924
Wíšo Jaromír   11. 1. 1909
Wolny Gregor   20. 12. 1793
Wünsche Vilém   1. 12. 1900
Würbs Karel (Karl)   11. 8. 1807
Wyteck Johann   1766
Ximenes Celestin    
Zábranský Adolf   29. 11. 1909
Zadražil Stanislav   15. 6. 1931
Zaist Giovanni   14. 6. 1700
Zákostelecký Bedřich   23. 3. 1942
Zákrejs Vladimír   31. 7. 1880
Zálešák Martin   2. 9. 1959
Zamazal Jan   18. 6. 1944
Zamazal Josef   20. 6. 1899
Zápal Hanuš   7. 2. 1885
Zapletal Florian   10. 6. 1884
Zapletalová Veronika   27. 6. 1971
Zárybnický Rostislav   12. 12. 1936
Zavřel Vilém   14. 1. 1910
Zbíralová Jaroslava   16. 11. 1948
Zbíralová Milada   1. 1. 1913
Zbořilová Patzáková Jana   18. 3. 1953
Zdařil Zdeněk   17. 12. 1946
Zeithammer Antonín   1892
Zelenka František   1739
Zelina Sebestián   29. 9. 1928
Zeman Karel   7. 12. 1949
Zemánek Bohumil   27. 2. 1930
Zemánková Anna   23. 8. 1908
Zemek František   20. 10. 1913
Zemina Otakar   18. 12. 1899
Zeminová Milena   29. 8. 1927
Zentner Karel   17. 3. 1891
Zet Martin   11. 9. 1959
Zet Miloš   1. 10. 1920
Zezula Jindřich   12. 5. 1935
Zhoř Igor   9. 3. 1925
Zhoř Josef   25. 2. 1942
Zhoř Petr   30. 1. 1948
Ziegler Zdeněk   27. 10. 1932
Zika Johann   1769
Zlamal Petr   21. 3. 1949
Zlamal Wilhelm   10. 10. 1915
Zlámal Jaromír   5. 5. 1926
Zlín Machálek Karel   23. 7. 1937
Zmrzlý Karel   5. 6. 1936
Zobel Johann   1775
Zobel Johann   1. 8. 1777
Zobel Joseph   25. 9. 1746
Zounek František   16. 8. 1921
Zralý Václav   12. 8. 1906
Zvěřina Pavel   31. 12. 1951
Zvonek Miroslav   6. 6. 1955
Žáček Eduard   26. 12. 1899
Žahour Vladimír   6. 5. 1925
Žák Jan   3. 4. 1891
Žák Oldřich   3. 11. 1900
Ždímal Dušan   17. 8. 1945
Ženatá Kamila   26. 12. 1953
Ženíšek František   25. 5. 1849
Žertová Růžena   4. 11. 1932
Živný Jan   26. 3. 1946
Živný Jiří   19. 8. 1954
Žlůva Ivan   28. 3. 1944

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

group
Olgoj Chorchoj
Žararaka - pražské umělecké textilní studio

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

institution, city
 
 
A.D.N.S. Architekti, Praha
Acta scaenographica, časopis
Art gallery, Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
Artěl - společnost zabývající se výrobou moderního designu, Praha
Bydlení, časopis
Deleatur, časopis
Design centrum České republiky, Brno (Brno-město)
Deutscher Künstlerverband " Die Juryfreien" ( Německý umělecký svaz - " Umělci nepodléhající rozhodování poroty"), Brno (Brno-město)
Divadlo hudby, Ostrava (Ostrava-město)
Domov, časopis pro kulturu bydlení, životní styl, architekturu a design, _
Dům kultury, Orlová (Karviná)
Dům umění, Opava (Opava)
Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
EDIS, Praha
Fotograf, časopis, Praha
Galerie ´60/´70, Praha
Galerie 4 - Galerie fotografie (Galerie G4), Cheb (Cheb)
Galerie 761, Ostrava (Ostrava-město)
Galerie 761, Ostrava (Ostrava-město)
Galerie Cesty ke světlu, Praha
Galerie Fiducia (Fotografická galerie Fiducia), Ostrava (Ostrava-město)
Galerie Gema, Praha
Galerie Genia Loci, Praha
Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
Galerie Jos. R. Vilímek, Praha
Galerie Klatovy / Klenová, Janovice nad Úhlavou (Klatovy)
Galerie Langův dům, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
Galerie M.A.G., Jablonec nad Nisou (Jablonec nad Nisou)
Galerie MY, Jablonec nad Nisou (Jablonec nad Nisou)
Galerie Rudolfinum, Praha
Galerie Ruch, Praha
Galerie Svazu českých fotografů (1989-1993), Praha
Galerie V kapli, Bruntál (Bruntál)
Galerie Václava Špály, Praha
Galerie Václava Špály, Malá Špálovka, Praha 1
Galerie Vincence Kramáře, Praha
Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
Galerie Ztichlá klika, Praha
Gansova muzejní a vlastivědná společnost, Moravský Beroun (Olomouc)
Gema Art Group, spol. s.r.o., Praha
Gesellschaft der Kunstfreunde in Brünn (Společnost přátel umění v Brně), Brno (Brno-město)
Grafická práce, časopis, Praha
Grapheion, časopis, Praha
Heimatschutz
Heythumova galerie, Praha
Institut průmyslového designu, Praha
Institut restaurování a konzervačních technik, Litomyšl (Svitavy)
Jihomoravské muzeum, Znojmo (Znojmo)
Klub otevřené kultury, o.s., Ostrava (Ostrava-město)
Klub přátel umění v Brně, Brno (Brno-město)
Koliba, Brno (Brno-město)
Kroužek přátel staršího umění malířského, Praha
Kruh pro pěstování dějin umění, Praha
Kruh výtvarných umělkyň, Praha
Kunstring (Kruh umění), Ostrava (Ostrava-město)
Mährischer Künstlerbund (Moravský umělecký svaz), Brno (Brno-město)
Malá galerie České spořitelny, Kladno (Kladno)
Malá výstavní síň, Liberec (Liberec)
Malamut, Ostrava (Ostrava-město)
Maloskalská galerie (Boučkův statek), Malá Skála (Jablonec nad Nisou)
Městské průmyslové muzeum v Hradci Králové, Hradec Králové (Hradec Králové)
Mitteilungen des Mährischen Gewerbe Museum in Brünn (Sdělení čili Zprávy Moravského uměleckoprůmyslového muzea v Brně), Brno (Brno-město)
Moravské zemské stavební ředitelství, Brno (Brno-město)
Muzeum a Pojizerská galerie Semily, Semily (Semily)
Národní kulturní komise, Praha
Národní muzeum, Praha
Nový zlínský salon, Zlín (Zlín)
Obecní dům, Praha
Obrazárna Gomperzova, Brno (Brno-město)
Obrazárna Hoschkova, Praha
Obrazárna Chlumeckého, Praha
Obrazárna Jahnova, Praha
Obrazárna Kaňkova, Praha
Obrazárna Kuhnova, Brno (Brno-město)
Obrazárna Moravského zemského muzea v Brně, Brno (Brno-město)
Obrazárna Müllerova, Praha
Obrazárna Novákova, Praha
Obrazárna Staré Brno - klášter augustiniánů na Starém Brně, Brno (Brno-město)
Odborná keramická škola ve Znojmě, Znojmo (Znojmo)
Officina Pragensis, Praha
Ostrauer Kunstverein (Ostravský umělecký spolek), Ostrava (Ostrava-město)
Parabola, tvůrčí skupina, Brno (Brno-město)
Polylegran - skupina karikaturistů, Praha
Pomocný výbor (komité) výtvarných umělců, Praha
Pražské historické ražebny, Praha
Pražské kvadrienále
Pražské nakladatelství Václava Poláčka, Praha
Pražský dům fotografie (Prague House of Photography, o.p.s - PHP), Praha
Profil 58 - skupina
Prostor Zlín, časopis, Zlín (Zlín)
Průmyslový design, časopis, _
R 64 - skupina restaurátorů
Rada výtvarné kultury výroby, Praha
Rafani (Umělecká skupina Rafani), Praha
RH Galerie v Liberci, Liberec (Liberec)
ROK (Revue otevřené kultury)
Rovnost, časopis, Brno (Brno-město)
Rubešova galerie, Praha 2
rudolfínské umění - kunstkomora
Salon Mikuláše Lehmanna, Praha
Salon, časopis
sbírka Bergerova
sbírka Buttova
sbírka dietrichsteinská
sbírka Engelbrechtova
sbírka Groszova
sbírka Jelínkova
Sbírka Jindrova
sbírka Morawetzova
sbírka Skutezkého
sbírka valdštejnská
sbírka vršovecká
sbírka Zátkova
sbírky Bondyů, Praha
sbírky Neuberské, Praha
Sborník prací filosofické fakulty brněnské univerzity - řada F uměnovědná, Brno (Brno-město)
Scénografický ústav, Praha
Sdružení přátel baroka, Praha
Sdružení přátel Moderní galerie, Praha
Schichtova sbírka, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
Slezská zemská odborná škola pro zpracování mramoru v Supíkovicích (Schlesische Landesfachschule für Marmorindustrie in Saubsdorf, od r. 1910 k. k. Fachschule für Steinbearbeitung, od r. 1918 Deutsche Staatsfachschule für Steinbearbeitung), Supíkovice (Jeseník)
Spojené uměleckoprůmyslové závody v Brně (Spojené UP závody, SUPZ), Brno (Brno-město)
Společnost Jindřicha Chalupeckého, Praha
Spolek Obecní dům Brno, Brno (Brno-město)
Střední uměleckoprůmyslová škola, Poruba, Ostrava (Ostrava-město)
Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola v Jablonci nad Nisou, Jablonec nad Nisou (Jablonec nad Nisou)
Středoevropská galerie a nakladatelství, Praha
Svaz československých výtvarných umělců, Praha
ŠIPS - Šternberk International Painting Session, Šternberk (Olomouc)
Tekton, Galerie bydlení, Praha 1
Thonet-Mundus, Bystřice pod Hostýnem (Kroměříž)
Továrny na ohýbaný nábytek (TON)
Trienále umělecké knižní vazby
Tvorba, umělecký spolek
Typo et, sdružení
Ukrajinské studio výtvarných umění v Praze, Praha
Umělec, časopis, Praha
umělecké spolky v Brně (1829-1918), Brno (Brno-město)
Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno (Brno-město)
Umělecký spolek Františkova muzea v Brně, Brno (Brno-město)
Umění a svět, časopis
univerzitní obrazové teze
Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i., Praha
Ústřední kulturní dům dopravy a železničářů v Praze, Praha
Věstník Spolku českých bibliofilů v Praze, Praha
Vysoké učení technické, Fakulta výtvarných umění, Brno (Brno-město)
Výstavní síň Fotochema, Praha
Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava (Ostrava-město)
Výtvarné léto Maloskalska (Maloskalské výtvarné léto)
Výtvarné sdružení Geometrie
Vývoj nábytkářského průmyslu (Výzkumný a vývojový ústav nábytkářský), Brno (Brno-město)
Zlatý řez, Praha
Zlínská soukromá vyšší odborná škola umění, Zlín (Zlín)
Zlínské salony soudobého výtvarného umění, Zlín (Zlín)

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

kolektivní
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1957/10/06 - 1957/11/03   Zakladatelé moderního českého umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/04/17 - 1958/10/19   Expo 58, Brusel (Bruxelles), Brusel (Brussels)
nekonala se   Prostor, architektura, výtvarné umění, Výstaviště Černá Louka, Ostrava (Ostrava-město)

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

person   born
Najbrt Aleš   3. 5. 1962

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

institution, city
Academia, nakladatelství Akademie věd České republiky, Praha

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

institution, city
Těšínská tiskárna, a.s., Český Těšín (Karviná)

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

page from - to   author of the text   title, subtitle
223 - 223   Slavíček Lubomír   Galerie J. R. Vilímek
831 - 832   Nekvindová Terezie   Voleský, Josef
978 - 978   Nedoma Petr   Duch a světlo

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

person   born
Aachen Hans von   18. 6. 1552
Aardse Leny   2. 6. 1944
Abbiati Filippo   3. 5. 1640
Abel Florian    
Abensour Dominique    
Abondio Antonio   1538
Abraham Karel   18. 10. 1866
Acker Kathy   18. 4. 1948
Adam z Veleslavína Daniel   31. 8. 1546
Adam z Veleslavína Samuel   15. 4. 1592
Adamcová Jiřina   6. 6. 1927
Adamec David   1. 3. 1969
Adamec Martin   7. 6. 1972
Adamec Milan    
Adamec Vojtěch   4. 7. 1933
Adams Ansel   20. 2. 1902
Aleš Mikoláš   18. 11. 1852
Angeli Heinrich von   8. 7. 1840
Appl Alexius   7. 5. 1944
Asikainen Kari   24. 10. 1939
Ausobský Bohuslav    
Balšánek Antonín   5. 6. 1865
Bauerová Zdeňka   17. 11. 1930
Bělohradský Marian   8. 9. 1923
Berka z Dubé František   1649
Birgus Vladimír   5. 5. 1954
Blaas Karl von   28. 4. 1815
Blake Quentin   16. 12. 1932
Blažíček Oldřich   8. 11. 1914
Blümegen Hermann   1. 6. 1716
Bradáč Ludvík   25. 1. 1885
Bradáček Jiří   27. 6. 1922
Braun-Feldweg Wilhem   29. 1. 1908
Brocco Antonio    
Bukovac Vlaho   4. 8. 1855
Cami Robert   1. 1. 1900
Canon Straschiripka Hans von   15. 3. 1829
Carove Andrea    
Couture Thomas   21. 12. 1815
Creszenzi Giovanni   1577
Croll Carl   21. 11. 1800
Čenský Alois   22. 6. 1868
Čepelák Ladislav   25. 6. 1924
Čermák František   5. 9. 1822
Černín z Chudenic Heřman   25. 7. 1659
Černín z Chudenic Humprecht   14. 2. 1628
Černínová z Chudenic Izabela   13. 10. 1703
Černínová z Chudenic Marie   11. 5. 1725
Čižek Franz   12. 6. 1865
DˇEpé Johann    
David Jiří   23. 5. 1933
Delug Alois   25. 5. 1859
Denkstein Vladimír   3. 2. 1906
Dietz Ferdinand    
Dillinger Petr   17. 9. 1899
Dirhan Jozef   1909
Dlouhý Benno   21. 3. 1893
Dmych Josef   18. 7. 1858
Dörner Max   1. 4. 1870
Doubrava František   22. 3. 1901
Drahoňovský Josef   27. 3. 1877
Dvořák Karel   1. 1. 1893
Eckert Otto   4. 3. 1910
Eisenmenger August   11. 2. 1830
Eisch Erwin   18. 4. 1927
Ellmauer Joseph    
Engel Antonín   4. 5. 1879
Engerth Eduard von   13. 5. 1818
Fahrenschon Jan   1. 5. 1675
Fanta Josef   7. 12. 1856
Federlin Sebald    
Ferrier Gabriel   29. 9. 1847
Floris Cornelis   1514
Führich Josef   9. 2. 1800
Gebauer Jan   8. 10. 1838
Geiger Peter   11. 1. 1805
Gérôme Jean-Léon   11. 5. 1824
Grauer Jan    
Griepenkerl Christian   17. 3. 1839
Gruel Léon   1841
Grym Ludvík   29. 11. 1961
Habermann Hugo   14. 6. 1849
Habsburg Marie Terezie   13. 5. 1717
Hájek z Hájku Tadeáš   1. 10. 1525
Haringer Karl   30. 1. 1687
Heinemann Fritz   1. 1. 1864
Herterich Johann   3. 4. 1843
Höcker Paul   11. 8. 1854
Holý Miloslav   15. 1. 1926
Holzmeister Clemens   27. 3. 1886
Horejc Jaroslav   15. 6. 1886
Hrbek Emanuel   25. 12. 1897
Huber Carl   15. 8. 1839
Hynais Vojtěch   14. 12. 1854
Chatrný Dalibor   28. 8. 1925
Chiarini Marcantonio   10. 12. 1652
Chlup Otokar   30. 8. 1875
Jagello Ludvík   1. 7. 1506
Jagello Vladislav II.   1. 3. 1456
Jagellonská Anna   23. 7. 1503
Javůrek Karel   30. 7. 1815
Jorhan Václav    
Kalivoda František   9. 4. 1913
Karger Karl   30. 1. 1848
Kastner Jan   16. 5. 1860
Kavan Jan   26. 5. 1905
Khün August    
Kittrich Josef   4. 12. 1901
Klouček Celestýn (Celda)   6. 12. 1855
Kňourek Samuel    
Koelbl Anton   1771
Kokoschka Oskar   1. 3. 1886
König Karl   3. 12. 1841
König Otto    
Kortan Helmut    
Kotěra Jan   18. 12. 1871
Kotrba Heřman   1. 11. 1913
Koula Jan   20. 5. 1896
Kounic Dominik   30. 11. 1654
Kounic František   1742
Kounic Michal   6. 3. 1803
Kratochvíl Zdeněk   7. 12. 1883
Krise Jindřich   21. 11. 1908
Krostová Emilie   8. 2. 1872
Kuen Franz   7. 8. 1679
Kugler Franz    
Kutil Bohumil    
Květ Jan   18. 5. 1896
Kyster Anker   15. 3. 1864
L´Allemand Siegmund   8. 3. 1840
Lampi Johann   31. 12. 1751
Langer Karel   31. 10. 1903
Le Nôtre André   12. 3. 1613
Lhota Antonín   2. 1. 1812
Lhote André   5. 7. 1885
Liberi Pietro   1605
Liechtenstein Josef   1696
Lindovský Jiří   25. 4. 1948
Löfftz Ludwig von   21. 6. 1845
Lothringen-Haus Oesterreich Franz   8. 12. 1708
Makovský Vincenc   3. 6. 1900
Malejovský Josef   19. 4. 1914
Marr Carl von   14. 2. 1858
Matějček Antonín   31. 1. 1889
Mayer Jan    
Meit Conrad   1480
Mencl Václav   16. 1. 1905
Mendl Antonín   1. 9. 1890
Metzner Franz   18. 11. 1870
Meytens Martin van   24. 6. 1695
Milén Eduard   18. 3. 1891
Molmenti Pietro    
Mössmer Josef   20. 3. 1780
Müller Carl   9. 12. 1834
Müller Franz   1693
Müller Gregor    
Nademlejnský Václav    
Neumann Johann   30. 1. 1687
Novák Emanuel   25. 12. 1866
Novák Josef   7. 11. 1902
Nykl Antonín   25. 10. 1914
Ohmann Friedrich (Bedřich)   21. 12. 1858
Ondráček Raimund   13. 6. 1913
Paličková Mildeová Emilie   5. 2. 1892
Palko František   3. 12. 1724
Pánek Jan    
Pannini Giovanni   17. 6. 1691
Pelc Antonín   16. 1. 1895
Pešina Jaroslav   27. 4. 1912
Petter Franz   23. 10. 1791
Platzer Robert   1. 11. 1831
Plečnik Josip   23. 1. 1872
Poerson Charles-Francois   1653
Popp Antonín   30. 7. 1850
Pozzo Andrea   30. 11. 1642
Pukl Vladimír   2. 3. 1896
Raab Johann   29. 3. 1825
Rahl Carl   13. 8. 1812
Rainey Clifford   1948
Rajman Josef    
Raupp Karl   2. 3. 1837
Reiner František    
Reiner Václav   8. 8. 1689
Rejt Benedikt   1454
Riga Izák    
Richter Franz   29. 8. 1774
Roller Alfred   2. 10. 1864
Roller Josef   1833
Rossi Giuseppe   23. 3. 1696
Rossmann Zdeněk   3. 9. 1905
Roubalík Bohumír   25. 11. 1845
Růžička Ludvík   1901
Schloser Robert   21. 8. 1880
Schmidt Kašpar    
Schwanthaler Franz    
Silovský Vladimír   11. 7. 1891
Sklenář Zdeněk   15. 4. 1910
Sládek Jan   20. 5. 1906
Slánský Bohuslav   26. 1. 1900
Souček Karel   26. 9. 1915
Soukup Jozef   6. 7. 1919
Sousedík Bořek   11. 12. 1946
Spalt Johannes   29. 9. 1920
Stappen Charles van der   19. 9. 1843
Stibor Miloslav   11. 7. 1927
Strnad Oskar   26. 10. 1879
Studnička Alois   6. 2. 1842
Süsser František   28. 2. 1890
Svoboda Jaroslav   9. 2. 1938
Svoboda Jindřich   29. 5. 1909
Svolinský Karel   14. 1. 1896
Sweerts Jan   25. 12. 1820
Šimon Tavík   13. 5. 1877
Šípek Bořek   14. 6. 1949
Šmok Ján   30. 12. 1921
Šťastný Matěj   3. 6. 1794
Štreit Jindřich   5. 9. 1946
Štursa Jiří   17. 3. 1910
Šubic Štefan    
Tabota Anton    
Thiele Franz   9. 3. 1868
Thor Walter   13. 2. 1870
Tichý František   24. 3. 1896
Tille Otto   25. 1. 1863
Tondl Karel   2. 7. 1893
Trefil Václav   28. 9. 1906
Trenkwald Josef   13. 3. 1824
Ungermann Patrik    
Urban Bohumil   20. 12. 1903
Vaněček Pavel   1. 4. 1942
Veselý Karel   31. 7. 1912
Vitík Alois   25. 7. 1910
Voděra Svatopluk   16. 2. 1936
Vodrážka Josef   30. 7. 1900
Vorlíček Viktor   7. 8. 1909
Vyskočil Tomáš   25. 10. 1932
Wagner Bohdan   16. 12. 1919
Wagner Josef   2. 3. 1901
Wagner Otto   13. 7. 1841
Wegmayer Sebastian   7. 2. 1776
Wiesner Richard   6. 7. 1900
Wolf František    
Wolf Janez    
Wurzinger Karl   1. 6. 1817
Zanchi Antonio   1631
Zelenka Eduard    

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

institution, city
 
Acta scaenographica, časopis
Acta Universitatis Carolinae (sborník Karlovy univerzity), Praha
Acta Universitatis Palackinae Olomucensis (sborník Palackého univerzity v Olomouci), Olomouc (Olomouc)
Akademie ukrajinská - Ukrajinské studio výtvarných umění v Praze, Praha
Analogon, revue pro surrealismus, strukturalismus, art brut a tzv. příčné vědy
Architekt SIA, časopis, Praha
Architektonický obzor, Praha
Archiv architektury Národního technického muzea, Praha
Ars vitraria, časopis, Jablonec nad Nisou (Jablonec nad Nisou)
Art gallery, Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
Artěl - sdružení výtvarníků užitého umění, Praha
Artchemo-Pardubice, Pardubice (Pardubice)
Asotiation International des Critiques dˇArt
Atika, volné sdružení architektů zaměřených na moderní architekturu, design nábytku a interiér, Praha
Bibliofil, časopis
Blok tvůrčích skupin
Blok, časopis, Brno (Brno-město)
Bohemia, časopis
Böhmerwald Jahrbuch, časopis
Bulletin Moravské galerie v Brně, časopis, Brno (Brno-město)
Bydlení, časopis
Bytová kultura, časopis, Brno (Brno-město)
Církevní řády v českých zemích
Cisterciáci
Časopis Českého musea, Praha
Časopis československých architektů, Praha
Časopis Musea království Českého, Praha
Časopis Národního muzea, Praha
Časopis Slezského zemského muzea, Opava (Opava)
České vysoké učení technické, archiv, Praha
Československý spisovatel, Brno (Brno-město)
Damen-Akademie des Münchner Künstlerinnen-Vereins, Mnichov (München)
Dějiny českého výtvarného umění
Deleatur, časopis
Design centrum České republiky, Praha
Design centrum České republiky, Brno (Brno-město)
Deutschböhmischer Künstlerbund (Českoněmecký umělecký svaz), Praha
Deutsche Arbeit, časopis
Deutsche Gesellschaft der Wissenschaft und Künste in der Tschechoslowakischen Republik (Německá společnost věd a umění v Československé republice), Praha
Deutsche Gesellschaft für Wissenschaft und Kunst (Německá společnost pro vědu a umění)
Deutsche Gesellschaft für Wissenschaft und Volkstumsforschung
Deutsche Volkshochschule (Německá lidová universita)
Deutscher Künstlerverband " Die Juryfreien" ( Německý umělecký svaz - " Umělci nepodléhající rozhodování poroty"), Brno (Brno-město)
Deutscher Verein für Geschichte Mährens und Schlesiens (Německý spolek pro dějiny Moravy a Slezska), Brno (Brno-město)
Deutsches Casino, Praha
Dialog, časopis, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
Divadlo F. X. Šaldy Liberec, Liberec (Liberec)
Divadlo pracujících, Gottwaldov (Zlín)
Encyklopedie českého výtvarného umění
Estetika, časopis, Praha
Fédération International de la Médaille
Fotograf, časopis, Praha
Galerie a nadace Cesty ke světlu
Gesellschaft der Kunstfreunde in Brünn (Společnost přátel umění v Brně), Brno (Brno-město)
Gesellschaft zur Förderung deutscher Wissenschaft. Kunst und Literatur in Böhmen (Společnost na podporu německé vědy, umění a literatury v Čechách), Praha
Glasrevue, časopis
Grafická práce, časopis, Praha
Grafická speciální škola Augusta Brömseho, Praha
Horizont, časopis - Revue současné kultury v Československu, Brno (Brno-město)
Institut průmyslového designu, Brno (Brno-město)
Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
Kancelář prezidenta republiky, Praha
Klub přátel umění v Brně, Brno (Brno-město)
Knihomil, Knihomol, časopis, Praha
Künstlerbund Mährische Scholle (Umělecký svaz Moravská rodná zem), Brno (Brno-město)
Kunstring (Kruh umění), Ostrava (Ostrava-město)
Lexikon české literatury
Mährischer Gewerbeverein (Moravský průmyslový spolek) - 5. sekce spolku, Brno (Brno-město)
Mährischer Künstlerbund (Moravský umělecký svaz), Brno (Brno-město)
Mährischer Kunstverein (Moravský umělecký spolek), Brno (Brno-město)
Mährisch-schlesische Gesellschaft zur Beförderung der Ackerbau-, Natur- und Landeskunde (Moravsko-slezská společnost pro povznesení orby, přírodopisu a vlastivědy), zkráceně Hospodářská společnost
Mährisch-schlesischer Kunstverein (Moravsko-slezský umělecký spolek), Brno (Brno-město)
Middlebury College Museum, Middlebury
Ministerstvo školství a informací, Praha
Ministerstvo školství a osvěty, Praha
Mitteilungen der kaiserlich-königlichen Central-Commission zur Erforschung und Erhaltung der Baudenkmale, časopis, Vídeň (Wien)
Moravskoslezské sdružení výtvarných umělců, Ostrava (Ostrava-město)
Muzeum J. A. Komenského, Naarden
Muzeum Jana Amose Komenského, Uherský Brod (Uherské Hradiště)
Muzeum policie České republiky, Praha
Německá demokratická republika
Numismatický časopis československý
Obrazárna Moravského zemského muzea v Brně, Brno (Brno-město)
Oktobergruppe (skupina Říjen), Liberec (Liberec)
Ottův slovník naučný, Praha
Palác Golz-Kinských, Praha
Památky a příroda, časopis
Památky archeologické, časopis, Praha
Prager Sezession (Pražská secese), Praha
Pražské malířské bratrstvo, cech pražských malířů, Praha
Průzkumy památek, časopis, Praha
Ročenka československých knihtiskařů, Praha
Salon, časopis
Sborník krajského střediska státní památkové péče a ochrany přírody
Sborník památkové péče v Severomoravském kraji
Sborník prací filosofické fakulty brněnské univerzity - řada F uměnovědná, Brno (Brno-město)
Slovník českých a slovenských výtvarných umělců
Společnost vlasteneckých přátel umění, Praha
Spolek architektů a inženýrů v Království českém
Svaz českých fotografů (SČF), Praha
Typ-Design-Club, Praha
Umělecký spolek Františkova muzea v Brně, Brno (Brno-město)
Umění a svět, časopis
Univerzita J. E. Purkyně, Brno (Brno-město)
Verein der deutschen Malerinnen (Spolek německých malířek)
Verein deutscher bildender Künstler in Böhmen (Spolek německých výtvarných umělců v Čechách), Praha
Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens "Scholle" (Jednota německých výtvarných umělců Moravy a Slezska "Rodná zem"), Brno (Brno-město)
Vereinigung deutscher bildender Künstler Mährens und Schlesiens (Sdružení německých výtvarných umělců Moravy a Slezska, Brno (Brno-město)
Vereinigung deutschmährischer bildender Künstler (Sdružení moravskoněmeckých výtvarných umělců), Brno (Brno-město)
Volné směry, časopis, Praha
Vysoká škola architektury a pozemního stavitelství, Brno (Brno-město)
Vyšší odborná škola sklářská
Výtvarný odbor Ústředního Spolku Českých Žen, Praha
Výzkumný ústav vývoje architektury, Brno (Brno-město)
Wiener Secession, Vídeň (Wien)
Wiener Werkstätte, Vídeň (Wien)
Witiko, časopis pro umění a básnictví, Cheb (Cheb)
zednářská lože Adoniram zur Weltkugel
Zprávy památkového ústavu, Praha
Zprávy Spolku architektů a inženýrů v království Českém, Praha

Nová encyklopedie českého výtvarného umění

  institution, city, signature, notes  
  K 23551, Studovna, Pod Terebkou, DOX
  Ateliér, čtrnáctideník současného výtvarného umění, knihovna, Praha