Přehled výstav 1951-2006

Author's
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1951/11/10 - 1951/12/02   Vlastislav Hofman: Životní dílo, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1952/03/20 - 1952/04/27   Ludmila Horáková-Helclová: Posmrtná výstava, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1952/05/17 - 1952/06/08   Posmrtná výstava akademického malíře Hilara Václavka, Krajská galerie v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1952/10/18 - 1952/11/01   Julius Mařák, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1953/07 - 1953/08   Antonín Mánes, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1954   Karel Vik: K 70. narozeninám umělce, Muzeum, Přerov (Přerov)
1954   Karel Vik: K 70. narozeninám umělce, Jeseník (Jeseník), Jeseník (Jeseník)
1954/01/16 - 1954/02/06   Max Švabinský: Kresby a grafiky, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1954/05   Karel Vik: K 70. narozeninám umělce, Zábřeh (Šumperk), Zábřeh (Šumperk)
1954/05/31 - 1954/06/13   Adolf Kašpar: Národopisné studie, Zábřeh (Šumperk), Zábřeh (Šumperk)
1954/06/19 - 1954/07/08   Adolf Kašpar: Národopisné studie, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1954/07/11 - 1954/07/23   Adolf Kašpar: Národopisné studie, Loštice (Šumperk), Loštice (Šumperk)
1954/07/25 - 1954/08/01   Adolf Kašpar: Národopisné studie, Bludov (Šumperk), Bludov (Šumperk)
1954/08   Adolf Kašpar: Národopisné studie, Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1954/09   Adolf Kašpar: Národopisné studie, Muzeum, Přerov (Přerov)
1955/05/15 -1955/06/12   Alois Kučera: Práce z let 1950 - 1955, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/01/15 - 1956/01/31   Italská náměstí, Fotografie a kresby dr. A. Liebschera, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/03/25 - 1956/04/22   Bohumír Dvorský: Akvarely a pastely z cesty po Rumunsku, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/04/01 - 1954/04/31   Mikoláš Aleš: Reprodukce, Rýmařov (Bruntál), Rýmařov (Bruntál)
1956/04/01 - 1956/04/15   Jan Smital, Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1956/05 - 1956/07   Mikoláš Aleš: Reprodukce, Bruntál (Bruntál), Bruntál (Bruntál)
1956/05/20 - 1956/06/10   Vladimír Pukl: Obrazy, grafika, malovaná keramika, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/11/07 - 1956/12/21   Rembrandt van Rijn: Reprodukce, Reduta, Olomouc (Olomouc)
1957/01/17 - 1957/02/07   Karel Wellner 1875 - 1926, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1957/02 - 1957/04   Rembrandt van Rijn, Přerov (Přerov), Přerov (Přerov)
1957/05/01 - 1957/05/26   Karel Wellner 1875 - 1926, Muzeum, Jeseník (Jeseník)
1957/06/09 - 1957/06/30   Karel Wellner 1875 - 1926, Muzeum Prostějovska, Prostějov (Prostějov)
1957/06/16 - 1957/08/11   Bohumír Dvorský, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1957/07 - zrušeno   Karel Wellner 1875 - 1926, Přerov (Přerov), Přerov (Přerov)
1957/07/14 -   Josef Mánes: Otevření pamětní síně, Čechy pod Kosířem, Čechy pod Kosířem (Prostějov)
1957/09 - 1957/10   Rembrandt van Rijn, Přerov (Přerov), Přerov (Přerov)
1957/11/21 - 1958/01/05   Oldřich Menhart: Ve službách písma a knihy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1957/12/19 - 1958/01/17   Ilja Repin, Univerzita Palackého, Olomouc (Olomouc)
1958/02/02 - 1958/03/02   Antonín Hudeček: Obrazy, Krajská galerie v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1958/03/09 - 1958/04/08   Jaroslav Kovář: Pastely a grafika, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1958/04/13 - 1958/05/03   Jaroslav Kovář: Pastely a grafika, Muzeum Prostějovska, Prostějov (Prostějov)
1958/04/25 - 1958/05/24   Honoré Daumier, 11. střední škola, Olomouc (Olomouc)
1958/05/11 - 1958/05/25   Adolf Kašpar: Národopisné studie, Vlastivědné muzeum v Šumperku, Šumperk (Šumperk)
1958/06/13 - 1958/07/13   Stanislav Lolek: Krajiny, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1958/07/09 - 1958/08/03   Honoré Daumier, ČSD, Přerov (Přerov)
1958/08   Periferie Jindřicha Lenharta, Okresní vlastivědné muzeum, Přerov (Přerov)
1958/10/15 - 1958/11/05   Periferie Jindřicha Lenharta, Univerzita Palackého, Olomouc (Olomouc)
1958/10/23 -   Ilja Repin, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1958/11/16 - 1959/01/04   Max Švabinský: Výstava monumentálních děl a grafiky, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1958/11/19 - 1959/01/04   Paul Hogarth, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1958/12/11   Honoré Daumier, Vojenský útvar, Lipník nad Bečvou (Přerov)
1959/01/01 - 1959/01/24   Daumier II., Vojenský útvar, Lipník nad Bečvou (Přerov)
1959/01/09 - 1959/02/15   Adolf Kašpar: Národopisné studie, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1959/02/08 - 1959/03/01   České písemnictví v díle Maxe Švabinského, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1959/03/30 - 1959/04/25   Daumier II., Letecký klub, Přerov (Přerov)
1959/05/02 - 1959/05/31   Studie a kresby Martina Benky, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1959/06/07 - 1959/07/05   Jan Trampota, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1959/09/20 - 1959/10/11   Výstava scénických a kostýmních návrhů Oldřicha Šimáčka, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1959/10/06 - 1959/10/31   Karel Wellner, ČSD, Přerov (Přerov)
1959/11/03 - 1959/11/28   Karel Wellner, Letecký klub, Přerov (Přerov)
1959/11/06 - 1959/11/21   Ilja Repin, Reduta, Olomouc (Olomouc)
1959/11/23 - 1959/12/20   Ilja Repin, Vlastivědné muzeum Jesenicka, Jeseník (Jeseník)
1959/12/01 - 1959/12/21   Karel Wellner, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1959/12/02 - 1959/12/21   Rembrandt van Rijn, 12. střední škola, Olomouc (Olomouc)
1959/12/20 - 1960/01/17   Augustin Mervart, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1959/12/20 - 1960/02/06   I. J. Repin, Kokory, Kokory (Přerov)
1960/02/14 - 1960/03/06   Cyprián Majerník, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1960/02/15 - 1960/04/09   I. J. Repin, Vlkoš, Vlkoš
1960/04/17 - 1960/05/01   Karel Wellner, Horní Libina, Horní Libina, Libina (Šumperk)
1960/04/20 - 1960/05/28   I. J. Repin, Bochoř, Bochoř u Přerova
1960/09/11 - 1960/10/09   Vladimír Hroch: Obrazy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1960/09/27 - 1960/11/02   Mikoláš Aleš: Soubor náčrtů a kreseb, Tovačov OB, Tovačov (Přerov)
1960/10/12 - 1960/11/30   Karel Wellner, 12. střední škola, Olomouc (Olomouc)
1960/11/02 - 1960/12/31   Mikoláš Aleš: Soubor náčrtů a kreseb, Kojetín OB, Kojetín
1960/12/01 - 1960/12/31   I. J. Repin, Farmakon, Olomouc (Olomouc)
1960/12/11 - 1961/01/08   Marta Rožánková - Drábková: Obrazy z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1961/01/23 - 1961/01/19   Mikoláš Aleš: Soubor náčrtů a kreseb, Moravia, ZK ROH, _
1961/02/05 - 1961/03/12   Marta Rožánková - Drábková: Obrazy z díla, Vlastivědné muzeum v Šumperku, Šumperk (Šumperk)
1961/02/08 - 1961/02/11   Honoré Daumier, Závodní klub Sigma, Lutín
1961/02/16   Ilja Repin, 12. střední škola, Hodolany, Olomouc (Olomouc)
1961/02/26 - 1961/03/26   Miloš Alexander Bazovský, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1961/02/26 - 1961/03/26   Jindřich Prucha: Výběr obrazů z daru sestry umělcovy Vojslavy Pruchové, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1961/03/09 - 1961/03/29   Mikoláš Aleš: Soubor náčrtů a kreseb, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1961/03/26 - 1961/04/01   Marta Rožánková - Drábková: Obrazy z díla, Okresní vlastivědné muzeum, Zábřeh (Šumperk)
1961/05/20 - 1961/06/10   Mikoláš Aleš: Soubor náčrtů a kreseb, Moravia, Mariánské Údolí, Hlubočky (Olomouc)
1961/05/22   Karel Wellner, Okresní vlastivědné muzeum, Bruntál (Bruntál)
1961/09   Karel Wellner, Vlastivědné muzeum v Šumperku, Šumperk (Šumperk)
1961/09/20 - 1961/10/01   Antonín Gribovský: Fotografie, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1961/10/22 - 1961/11/26   Jemelka, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1961/10/27 - 1961/11/20   Jan Šafařík: Obrazy a kresby, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1961/11/05 - 1961/22/26   Otakar Hubšil: Kresby a grafika, Okresní galerie, Šumperk (Šumperk)
1961/12/01 - 1961/12/31   Bedřich Piskač, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1962/01/21 - 1962/02/18   Joža Uprka: Výbor z díla k 100. výročí narození, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1962/03/22 - 1962/04/22   Karikatura bojující - K. Štětkář, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1962/06/17 - 1062/07/31   Otakar Hubšil, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1962/08/18 - 1962/09/09   Květiny v díle Ludviky Smrčkové, Smetanovy sady, Olomouc (Olomouc)
1962/09/15 - 1962/09/17   Květiny v díle Ludviky Smrčkové, Dolany, Dolany (Olomouc)
1962/10/21 - 1962/12/23   Český rok Karla Svolinského, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1962/11/04 - 1963/01/15   Josef Wagner: Kresby, sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1963/05/26 - 1963/07/15   Bohumír Dvorský: Krajiny z let 1957 - 63, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1963/06/21 - 1963/07/31   František Tichý: Kresby a grafika, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1963/08/23 - 1963/10/08   Bohdan Lacina: Výběr z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1963/09/22 - 1963/11/10   Karel Černý: Soubor obrazů, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1963/10/11 - 1963/11/03   Lubomír Přibyl: Grafické práce z let 1954-1962, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1963/11/20 - 1963/12/12   Stefan Suberlak, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1964/02/12 - 1964/03/08   František Ketzek: Obrazy z let 1943 - 1963, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1964/02/16 - 1964/03/08   Josef Sudek: Fotografie, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1964/02/21 - 1964/03/21   Jaroslav Paur: Obrazy z let 1954-1956, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1964/03/08 - 1964/03/30   Jaroslav Kovář: Grafiky, kresby a obrazy, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1964/03/27 - 1964/04/22   Mikuláš Galanda, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1964/08/15 - 1964/09/30   Květiny Karla Svolinského, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1964/08/16 - 1964/09/30   Václav Rabas: Soubor obrazů, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1964/10/02 - 1964/11/15   Radoslav Kutra: Obrazy, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1964/10/11 - 1964/12/06   Vincent Vingler: Sochy 44/64, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1965   Karel Sudek, Litovel (Olomouc), Litovel (Olomouc)
1965/04/08 - 1965/05/11   Axel Leskoschek, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1965/04/16 - 1965/05/16   Alois Kučera, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1965/10/15 - 1965/12/20   Vlastimil Beneš, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1966/02/18 - 1966/03/27   Jaroslav Vávra: Fotografie, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1966/04/15 - 1966/05/17   Vladimír Pukl: Obrazy, grafika 1956 - 1966, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1966/05/20 - 1966/06/12   Karel Hladík: Sochařské dílo, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1966/07/01 - 1966/07/30   Miroslav Hák: Fotografie, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1966/10/04 - 1966/10/30   Giacomo Manzù, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1966/11/20 - 1967/02   Karel Svolinský: Výbor z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1966/12/08 - 1967/01/31   Rudolf Michalík: Kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1967/05/03 - 1967/05/21   Maxmilián Chlad: Kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1967/07/07 - 1967/08/28   Bohdan Lacina, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1967/09/14 - 1967/10/15   Kresby a grafika Josefa Váchala, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1967/09/22 - 1967/10/22   Fotografie Miloslava Stibora, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1967/11/17 - 1968/02/06   Aljo Beran: Obrazy, grafika, Výbor z díla k umělcovým šedesátinám, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1967/12/15 - 1967/12/31   Margherita Benetti: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1968   František Tichý: Obrazy, kresby a grafika z majetku OGVU v Olomouci, Olomouc (Olomouc), Olomouc (Olomouc)
1968/02/13 - 1968/03/20   Senaka Senanayake, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1968/05/15 - 1968/06/09   Rudolf Kedl, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1968/08/16 - 1968/10/31   Jan Kryštof Handke, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1968/09/27 - 1968/11/24   Josef Klimeš: Sochy 1958-1968, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1968/12/21 - 1969/02/09   Ladislav Oliva: Sklo, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1969/0/28 - 1969/03/23   Slavoj Kovařík: Obrazy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1969/04/19 - 1969/06/05   Carl Age Riget: Serigrafie, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/07/18 - 1969/09/07   Vladimír Preclík: Sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1969/07/29 - 1969/08/09   Jaroslav Šerých: Obrazy, grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/08/15 - 1969/09/14   Karel Svolinský: Kresby a akvarely z cest, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/10/24 - 1969/11/26   František Bělohlávek: Grafické práce, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1970/03/13 - 1970/03/29   Jiří Anderle, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1970/04/29 - 1970/08/29   Ivan Meštrović: Sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1970/05/07 - 1970/05/31   Libuše Stratilová: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1970/06/19 - 1970/08/23   Salvador Dali: Ilustrace ke Zpěvům Maldororovým, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1970/08/26 - 1970/09/19   Jan Svoboda: Fotografie, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1970/10/16 - 1970/11/15   Vincenc Makovský: Sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1970/11/06 - 1970/11/23   Alexandr Bandzeladze: Ilustrace, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1970/11/27 - 1971/01/10   Miha Maleš: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1971/01/22 - 1971/03/16   Antonín Strnadel: Ilustrace a kresby, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1971/03/17 - 1971/04/04   Jan Saudek: Fotografie 1960 - 70, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1971/03/24 - 1971/05/04   Jindřich Lenhart, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1971/06/18 - 1971/08/01   František Ronovský: Kresby, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1971/09/16 - 1971/10/03   Endre Nemes: Grafická tvorba, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1971/10/21 - 1971/11/30   Olomouc v díle Aljo Berana, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1971/11/01 - 1971/11/21   Václav Rabas: Kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1971/12/02 - 1972/01   Vlastimil Kozák: Obrazy z let 1940 - 1971, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1971/12/21 - 1972/02/06   Albrecht Dürer: Apokalypsa, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1972/02/10 - 1972/03/05   Jaroslav Grus: Kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1972/04/05 - 1972/04/26   Jan Bauch: Odysseův návrat, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1972/04/28 - 1972/05/21   Josef Liesler: Kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1972/06/29 - 1972/09/10   Bohumír Dvorský: Dílo 1932 / 1972, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1972/09 - 1972/10   Miroslav Šnajdr: Italské reminiscence, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1972/09/15 - 1972/10/15   Jaroslav Nerad: Keramika, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1972/09/27 - 1972/11/05   Richard Wiesner: Výbor z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1972/11/09 - 1972/12/04   Miloslav Holý: Neznámé obrazy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1972/12/14 - 1973/01/14   František Podešva, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973   Jemelka, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973/01/17 - 1973/02/04   František Jiroudek, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1973/01/19 - 1973/02/18   Antonín Pelc: Výběr z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973/05/23 - 1973/07/11   František Schön: Obrazy z cest po Orientu a Africe, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1973/08/09 - 1973/09/30   Ludvika Smrčková: Sklo, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973/11/02 - 1973/11/18   Karel Štětkář: Kresby a obrazy ze SSSR a Bulharska, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1973/12/12 - 1974/01/06   Radko Mašata: Obrazy 1970-73, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1974/01/18 - 1974/03/03   Tibor Honty, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/02/06 - 1974/03/03   Adolf Kašpar: Národopisné studie, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1974/03/06 - 1974/03/31   František Ronovský: Kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1974/04/04 - 1974/04/30   Albín Brunovský, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1974/04/18 - 1974/06/03   Miloslav Jemelka: Malířské dílo, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/05/14 - 1974/06/16   Giovanni Battista Piranesi, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1974/05/17 - 1974/06/09   Jindřich Wielgus: Plastiky a kresby, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/06/20 - 1974/08/04   Jana Jemelková, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1974/08/01 - 1974/09/01   Max Švabinský: Výstava monumentálních děl a grafiky, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/09/05 - 1974/09/29   František Šnajdr, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/10/08 - 1974/10/28   Ivo Příleský: Obrazy 1964 - 74, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/11/08 - 1974/12/01   Karel Hofman, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1975   V. I. Lenin v díle N. N. Žukova, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1975/03/01 - 1975/04/30   Daniela Hahnová-Benešová, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1975/03/06 - 1975/03/31   Stanislav Krátký, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1975/03/27 - 1975/04/30   Karel Beneš: Grafika, ilustrace, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1975/04/03 - 1975/05/25   Nikolaj Nikolajevič Žukov, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1975/05/22 - 1975/06/26   Jaroslav Lukavský: Výběr z grafické práce tří desetiletí, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1975/06/05 - 1975/08/08   Michelangelo Buonarotti, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1975/07/03 - 1975/08/17   Maksymilian Kasprowicz: Obrazy, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1975/08/21 - 1975/09/28   Josef Holler: Kresby, grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1975/09/04 - 1975/09/16   Karel Homola, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1975/10/16 - 1975/11/16   Vladimír Pukl: Obrazy, kresby, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1976   Karel Svolinský, Lošov, Lošov
1976   Helena Bochořáková - Dittrichová, Teoretické ústavy LF UP, Olomouc (Olomouc)
1976   Bohumír Dvorský, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
1976   Vlastimil Beneš, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1976   Vladimír Pukl, Moravská filharmonie, Olomouc (Olomouc)
1976/02/05 - 1976/03/07   Karel Lidický, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1976/03/11 - 1976/04/19   František Gross, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1976/03/18 - 1976/04/18   Karel Svolinský, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1976/04/08 - 1976/05/31   Rudolf Hocke, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1976/07/08 - 1976/08/29   Vladimír Tesař: Vysočina, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1976/09/05 - 1976/11/30   Alois Kučera, Muzeum, Litovel (Olomouc)
1976/09/30 - 1976/10/31   Vladimír Pukl: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1976/12/16 - 1977/01/30   Karel Wellner: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/02/02 - 1977/03/30   Antonín Slavíček: Obrazy, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1977/03/09 - 1977/03/31   František Tichý: Obrazy, kresby a grafika z majetku OGVU v Olomouci, Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1977/03/31 - 1977/05/08   Jiří Jílek: Výbor ze sochařského díla 1943/1977, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/05/03 - 1977/06/19   František Košík: Lidové plastiky, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1977/05/12 - 1977/06/12   Emil Filla: Obrazy a grafika ze sbírek Galerie výtvarného umění v Olomouci, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/07/28 - 1977/09/04   Václav Kiml: Obrazy z let 1970-77, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/09/08 - 1977/10/15   Miroslav Štolfa: Kresby, obrazy, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/09/23 - 1977/10/23   Helena Bochořáková - Dittrichová: Sociální grafika, Muzeum, Litovel (Olomouc)
1977/10/28 - 1977/11/20   Max Švabinský: Grafika, Muzeum, Litovel (Olomouc)
1977/12/20 - 1978/01/29   Stanislav Menšík: Výbor z díla, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1978   Emil Filla, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek), Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
1978   Vladimír Pukl, Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1978   Vladimír Pukl, Litovel (Olomouc), Litovel (Olomouc)
1978/02/16 - 1978/03/12   Zdeněk Sklenář: Malířské dílo, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1978/05/05 - 1978/06/30   Josef Brož: Obrazy a kresby, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1978/06/07 - 1978/07/02   Miroslav Bílek: Fotografie, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1978/06/08 - 1978/07/16   Ota Janeček: Výběr z nové tvorby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1978/07/20 - 1978/08/27   Naděžda Plíšková: Kresby, grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1978/10/19 - 1979/01/30   Josef Jíra: Souborná výstava 1947 - 1978, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1978/11/16 - 1978/12/31   Kamil Roškot 1886-1945: Architektonické dílo, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1979   Vladimír Pukl, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1979/01/11 - 1979/03/04   Radek Pilař: Kresbou, barvou, kamerou, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1979/03/15 - 1979/04/23   Alois Fišárek: Výběr z malířského díla, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1979/03/26 - 1979/04/19   Otto Gutfreund: Kresby, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
1979/04/05 - 1979/06/03   Jiří Vlach: Komorní plastika a kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1979/08/23 - 1979/10/07   Josef Kranz: Architektonické dílo 1901 - 1968, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1979/08/24 - 1979/09/30   Jan Smetana: Výběr z díla 1941-1978, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1979/11/09 - 1979/12/31   Libor Vojkůvka: Obrazy 1976 - 1979, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1979/11/22 - 1980/01/15   František J. Kraus, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1979/11/29 - 1980/01/13   Aljo Beran: Monotypy, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1980   Nikolaj Jakovlevič But, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1980   Jindřich Lenhart, Banská Bystrica, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1980/02/14 - 1980/04/17   Antonín Procházka: 1882-1945, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1980/05/07 - 1980/06/29   Petr Zlamal: Obrazy, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1980/09/11 - 1980/11/09   Miloš Jiránek, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1980/11/13 - 1981/02/15   Otakar Novotný 1880 - 1959: Architektonické dílo, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1981   Miroslav Koutecký, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1981   Karel Svolinský, Lošov, Lošov
1981/11/19 - 1981/12/31   Arnošt Wiesner, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1981/11/26 -   Karel Svolinský, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1982/03/04 - 1982/04/30   Pavel Kotas, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1982/04/08 - 1982/05/31   Aljo Beran: Obrazy - grafika, výběr z let 1932 - 1982, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1982/05/06 - 1982/06/27   František Tichý: Obrazy, kresby a grafika z majetku OGVU v Olomouci, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1982/06/10 - 1982/07/10   Miloslav Tesař: Vyšívané obrazy, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1982/06/24 - 1982/09/12   Ladislav Vychodil: Scénografická tvorba, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1983   František Tichý: Obrazy, kresby a grafika z majetku OGVU v Olomouci, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1983/04/28 - 1983/06/05   Jožka Antek: Výběr z díla, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1983/06/20 - 1983/08/07   Gennadij Rasponov: Plastiky, _, _
1983/07/07 - 1983/08/07   Jindřich Lenhart: Vysoké Tatry, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1984/05/03 - 1984/07/01   Josef Velčovský: Kresba, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1984/05/10 - 1984/06/24   Andrej Smolák: Dotyky s krajinou, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1984/09/27 - 1984/11/11   Václav Plátek: Kresby, ilustrace, šperky, intaglie, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1984/11/01 - 1984/12/02   František Bělohlávek: Výběr z díla. Ilustrace, užitá grafika, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1986   Věra Kotasová: Grafika, Šternberk (Olomouc), Šternberk (Olomouc)
1986   Alois Kučera: Malířské dílo, Šternberk (Olomouc), Šternberk (Olomouc)
1986   Rudolf Doležal: Sochařské dílo, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1986/04/17 - 1986/09/30   Karel Svolinský: Celoživotní dílo, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1986/05/15 - 1986/06/29   Rudolf Doležal: Plastiky, medaile, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1986/06/19 - 1986/08/03   Jaromír Šolc: Výběr z díla, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1987/05/21 - 1987/07/05   Miloslav Stibor: Fotografie, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1988/04/19 - 1988/04/21   Vincent Hložník: Grafika, VOZ, Šternberk (Olomouc)
1988/10/27 - 1988/11/27   Pavel Kotas: Obrazy, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1989/01 - 1989/05   Otto Gutfreund: Kresby a plastiky, Pamětní síň Karla Svolinského, Bohumíra Dvorského a Vladimíra Navrátila, Olomouc (Olomouc)
1989/04/26 - 1989/05/28   Antonín Lukavský: Obrazy, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1989/04/27 - 1989/05/21   Eva Siblíková: Krajiny, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1989/05/25 - 1989/06/25   Petr Zlamal: Obrazy, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1989/11/23 - 1990/01/14   Oldřich Šimáček, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1990/10/25 - 1990/11/18   Petr Kvíčala: Výběr z obrazů z posledních pěti let, Galerie výtvarného umění, Olomouc (Olomouc)
1991/01/08 - 1991/02/03   Marie Blabolilová: Grafiky a obrazy, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1991/02/07 - 1991/03/17   Hana Wichterlová: Sochařské dílo, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1991/05/31 - 1992/06/09   Miroslav Urban: Do prdele šel můj kraj, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1999/03/11 - 1999/05/02   Paul Engelmann, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1999/05/08 - 1999/06/15   Josef Liesler: Retrospektivní výběr z díla, Muzeum Komenského v Přerově, p. o. , Přerov (Přerov)
2000/11/27 - 2001/01/10   Petr Šmalec: 9/100/70/95-97, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2001/03/13 - 2001/05/14   Zdenek Rykr: Příběh hvězdy Orion, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2001/05/15 - 2001/07/15   Zdenek Rykr: Původní obaly pro čokoládovnu Zora, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2001/06/01 - 2001/06/15   Tomáš Císařovský: Budování kapitalismu v Čechách, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2001/10/03 - 2001/11/06   Juraj Horváth: POPROSVET, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2001/12/05 - 2002/02/06   Iveta Krejčí: Kresby, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2002/02/07 - 2002/04/02   Jakub Potůček: Naplijte na své domy, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2002/04/03 - 2002/07/31   Marie Beránková: Nazí, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2002/05/09 - 2002/07/07   Rudolf Michalik (1901-1993): Více světla!, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2002/12/03 - 2002/12/30   Tomáš Černoušek 1927 - 2001, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
2002/12/04 - 2003/02/04   Benátské zrcadlení: Kolážované světy Pavla Kopeckého, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/01/16 - 2003/03/16   Demeter Balla: Stařec, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
2003/02/05 - 2003/03/04   Rudolf Brančovský: Stříbrný kontext, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/03/05 - 2003/04/01   Magdalena Chumchalová: Vita floris, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/05 - 2003/06/03   Pavel Novák: OBR.PAP, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/09/03 - 2003/09/30   Jaroslaw Pastuszak: Za hranici stínu, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/10/15 - 2003/10/31   Byron Clerx: Reading: Between the Lines / Doslovnost: Čtení mezi řádky, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/12/10 - 2004/03/31   Jindřich Halabala a Spojené uměleckoprůmyslové závody v Brně, Výstava k 100. výročí narození architekta Jindřicha Halabaly, Východočeské muzeum, Hradec Králové (Hradec Králové)
2004/01/07 - 2004/02/03   Petr Papica: Kašírované reliéfy, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/02/04 - 2004/03/08   Antonín Daněk: Fotografie, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/03/10 - 2004/04/06   Simona Zobáčková: Tapiserie, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/04/08 - 2004/05/10   Šárka Chlupová: Tajemná Olomouc, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/04/22 - 2004/05/30   Jindřich Halabala a Spojené uměleckoprůmyslové závody v Brně, Výstava k 100. výročí narození architekta Jindřicha Halabaly, Veletržní palác, Praha
2004/09/08 - 2004/10/05   Tom Hrubý: Kulisy loňského léta, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/10/06 - 2004/11/02   Michal Cihlář: Kvik putuje na jih / Jak se dělá kniha, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/11/03 - 2005/02/16   Petra Jánská: Prolnutí, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/02/17 - 2005/03/01   Ivana Dvorská: Křehká situace, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/03/02 - 2005/04/06   Dagmar Havlíčková: Prolínání, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/06/08 - 2005/08/02   Jan Buchta: Fotografie, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/10/02 - 2005/10/11   Očima Alberta Mayslese, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/10/12 - 2005/10/31   Dagmar Urbánková: Dědina, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/11/02 - 2005/12/05   Miroslav Urban: I na hřbitově plachý vetřelec..., Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/12/07 - 2006/01/02   Zuzana Staňková, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
Christening/Signing/Unveiling
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1969/06/12 - 1969/07/09   Jánuš Kubíček, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
Non-artistic
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1954/05/02 - 1954/05/31   Rozvoj kraje Olomouc: Předvolební výstava, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1954/07/04 - 1954/07/19   Rozvoj kraje Olomouc: Předvolební výstava, Muzeum, Přerov (Přerov)
1954/0719 - 1954/08/02   Rozvoj kraje Olomouc: Předvolební výstava, Místní národní výbor, Troubky (Přerov)
1959/06/21 - 1959/07/12   Vojenský nábytek, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
Performance/Event
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1976/10/21   Otevření Pamětní síně Karla Svolinského, Boh. Dvorského a Vl. Navrátila, Pamětní síň Karla Svolinského, Bohumíra Dvorského a Vladimíra Navrátila, Olomouc (Olomouc)
2003//09/13   Dny kulturního dědictví v Olomouci, Přemyslovský palác, Olomouc (Olomouc)
Collective
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1949/11/19 - 1950/01/08   Pracující člověk ve výtvarném umění všech dob, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1950/08/02 - 1950/08/10   Výtvarní umělci olomouckého kraje v boji za mír a socialismus, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1952   Státní památková péče, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1952   Letní motivy v dílech členů SČVU, Krajská galerie v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1952   Lidová umělecká tvořivost, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1952   Členská výstava Krajského střediska Svazu československých výtvarných umělců v Olomouci - 1951, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1952/01/20 - 1952/02/03   Čína včera a dnes, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1952/02/23 - 1952/03/23   Mikoláš Aleš a Josef Mánes, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1952/05   Mikoláš Aleš a Josef Mánes, Vlastivědné muzeum v Šumperku, Šumperk (Šumperk)
1952/05/01 - 1952/05/10   Mikoláš Aleš a Josef Mánes, Muzeum, Litovel (Olomouc)
1952/05/10 - 1952/05/25   Mikoláš Aleš a Josef Mánes, Muzeum, Zábřeh (Šumperk)
1952/06   Mikoláš Aleš a Josef Mánes, Jeseník (Jeseník), Jeseník (Jeseník)
1952/06   Mikoláš Aleš a Josef Mánes, Javorník, Javorník
1952/09/06 - 1952/09/27   Umělci v boji za mír, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1952/10/11 - 1952/11/02   Cestou inženýrů Hanzelky a Zikmunda, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1953   Výtvarní umělci moravských krajů, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1953/11/05 - 1953/11/29   Česká kresba 19. století, Krajská galerie v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1953/12 -   Členská výstava Krajského střediska Svazu československých výtvarných umělců v Olomouci - 1951, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1954   Mladí výtvarníci, Krajská galerie v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1954   Kresby a grafika současných malířů, Muzeum, Přerov (Přerov)
1954   Kresby a grafika současných malířů, Místní národní výbor, Troubky (Přerov)
1954   Kresby a grafika současných malířů, Jeseník (Jeseník), Jeseník (Jeseník)
1955   Umělecká fotografie LUT, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1955/04/07 - 1955/05/11   V. Členská výstava obrazů, soch, grafiky a užitého umění, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1955/04/15 - 1955/05/15   Česká krajina, Sanatorium, Jeseník (Jeseník)
1955/04/26 - 1955/05/19   Praha v grafice, VŠP, Olomouc (Olomouc)
1955/05/20 - 1955/06/30   Česká krajina, Muzeum, Jeseník (Jeseník)
1955/05023 - 1955/06/18   Praha v grafice, Pedagogická škola, Jablonec nad Nisou (Jablonec nad Nisou)
1955/07/23 - 1955/08/15   Výstava obrazů a soch Jeronýma Grmely, Miloslava Jemelky, Radoslava Kutry, Iva Příleského, J. Sedláčka, Oldřicha Peče, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1955/08 - 1955/09   Praha v grafice, Muzeum, Jeseník (Jeseník)
1955/08/01 - 1955/08/21   Česká krajina, Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1955/09/15 - 1955/09/29   Moderní česká grafika, Zábřeh (Šumperk), Zábřeh (Šumperk)
1955/09/21 - 1955/10/10   Česká krajina, Přerov (Přerov), Přerov (Přerov)
1955/10/18 -   Česká krajina, Praha, Praha
1955/10/20 -   Praha v grafice, Praha, Praha
1955/11/17 - 1955/11/30   České výtvarné umění 19. století, Rýmařov (Bruntál), Rýmařov (Bruntál)
1955/11/20 - 1955/12/23   Moderní česká grafika, VŠP, Olomouc (Olomouc)
1955/12/04 - 1955/12/31   Výstava kreseb akademického malíře Adolfa Liebschera (1857) - 1919) a studií prof. ing dra Adolfa Liebschera, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/03/01 - 1956/03/18   Přírůstky 1952-1955, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/03/23 -   České výtvarné umění 19. století: Reprodukce, Dům osvěty, Bruntál (Bruntál)
1956/04/15 - 1956/04/24   České výtvarné umění 19. století: Reprodukce, Hranice (Přerov), Hranice (Přerov)
1956/06/07 -   České hrady a zámky, Úsov, Úsov (Šumperk)
1956/07/08 - 1956/07/25   Japonský dřevoryt, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/08 - 1956/10   Soudobá česká ilustrace, Jeseník (Jeseník), Jeseník (Jeseník)
1956/08/05 - 1956/08/27   Soudobé české malířství, Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1956/09 - 1956/10   Soudobé české malířství, Sanatorium, Jeseník (Jeseník)
1956/09/02 - 1956/09/23   Výstava absolventů a posluchačů speciální grafické školy prof. Vladimíra Pukla AVU, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/10/14 - 1956/11/26   Souborná výstava obrazů Jindřicha Lenharta a soubor platik Karla Lenharta, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/12/22 - 1957/01/10   Soudobá česká ilustrace, Olomouc (Olomouc), Olomouc (Olomouc)
1957   České výtvarné umění 19. století: Reprodukce, Šumperk (Šumperk), Šumperk (Šumperk)
1957   Soudobá česká ilustrace, Reduta, Prostějov (Prostějov)
1957/01   České umění XIX. století, Zábřeh (Šumperk), Zábřeh (Šumperk)
1957/01 - 1957/02   Jindřich a Karel Lenhartovi, Ostrava (Ostrava-město), Ostrava (Ostrava-město)
1957/01 - 1957/02   Ruské umění 18. a 19. století - reprodukce, Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1957/01 - 1957/12   Soudobá česká ilustrace II., Olomouc (Olomouc), Olomouc (Olomouc)
1957/01 - 1957/12   Soudobá česká ilustrace II., Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1957/01 - 1957/12   Soudobá česká ilustrace II., Přerov (Přerov), Přerov (Přerov)
1957/01 - 1957/12   Soudobá česká ilustrace II., Dolní Lipová, Lipová-lázně (Jeseník)
1957/01 - 1957/12   Soudobá česká ilustrace II., Zábřeh (Šumperk), Zábřeh (Šumperk)
1957/01/18 - 1957/01/31   Indické umění, Sál Julia Fučíka, Olomouc (Olomouc)
1957/02/10 - 1957/03/03   Výstava žákovských prací posluchačů a absolventů ÚVV, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1957/04/14 - 1957/05/12   Julius Pelikán, František Hoplíček: Výběr z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1957/05/12 - 1957/06/23   Francouzské umění 19. a 20. století - reprodukce, Lékařská fakulta UP, Olomouc (Olomouc)
1957/05/26 - 1957/06/30   Julius Pelikán, František Hoplíček: Výběr z díla, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1957/06/20 - 1957/07   Kresby a akvarely soudobých českých malířů, Mohelnice (Šumperk), Mohelnice (Šumperk)
1957/06/28 - 1957/08/30   Francouzské umění 19. a 20. století - reprodukce, Velké Losiny, Velké Losiny (Šumperk)
1957/08/04 -   Julius Pelikán, František Hoplíček: Výběr z díla, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou), Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
1957/08/22 - 1957/10/31   Kresby a akvarely soudobých českých malířů, Jeseník (Jeseník), Jeseník (Jeseník)
1957/09/26 - 1957/11/14   Kresby anglických dětí, Škola Pavlovičky, Olomouc (Olomouc)
1957/10 - 1957/12   Treťjakovská galerie I, II, Vlastivědné muzeum v Šumperku, Šumperk (Šumperk)
1957/10/13 - 1957/11/17   Jindřich a Karel Lenhartovi, Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1957/10/20 - 1957/11/14   Aljo Beran, Josef Baják: Výbor z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1957/11 - 1957/12   Treťjakovská galerie I, II, Severomoravské divadlo, Šumperk (Šumperk)
1957/11/24 -   Středisko SČVU, Krajská galerie v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1957/12/01 - 1957/12/31   Aljo Beran, Josef Baják: Výbor z díla, Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1957/12/13 - 1957/12/23   Čínské vystřihovánky, 11. střední škola, Olomouc (Olomouc)
1958/01/01 - 1958/02/21   Kresby anglických dětí, Škola, Olomouc (Olomouc)
1958/01/01 - 1958/03/02   Kresby a akvarely, ČSD, Přerov (Přerov)
1958/01/08 - 1958/01/31   Motiv ženy v současném umění, 11. střední škola, Olomouc (Olomouc)
1958/02   České umění XIX. století, Přerov (Přerov), Přerov (Přerov)
1958/02   Treťjakovská galerie, Vlastivědné muzeum v Šumperku, Šumperk (Šumperk)
1958/02/03 - 1958/06/25   Soudobá česká ilustrace, 11. střední škola, Olomouc (Olomouc)
1958/02/18 - 1958/03/20   Motiv ženy v současném umění, Okresní muzeum, Hodonín (Hodonín)
1958/02/22 - 1958/03/28   Čínské vystřihovánky, Univerzita Palackého, Olomouc (Olomouc)
1958/02/23 - 1958/03/06   Ruské umění 18. a 19. století, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1958/02/24   Kresby anglických dětí, Uherský Brod, Uherský Brod (Uherské Hradiště)
1958/03   Treťjakovská galerie, Ruda, Ruda nad Moravou (Šumperk)
1958/03/14 - 1958/03/22   Ruské umění 18. a 19. století, ČSD, Přerov (Přerov)
1958/04   Treťjakovská galerie, Velké Losiny, Velké Losiny (Šumperk)
1958/04/01 - 1958/05/04   Motiv ženy v současném umění, ČSD, Přerov (Přerov)
1958/05   Treťjakovská galerie, Olomouc (Olomouc), Olomouc (Olomouc)
1958/05/08 - 1958/05/31   Umění XX. století, Univerzita Palackého, Olomouc (Olomouc)
1958/05/12 - 1958/05/31   Přírůstky Krajské galerie, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1958/07/19 - 1958/07/30   Motiv ženy v současném umění, Zábřeh (Šumperk), Zábřeh (Šumperk)
1958/08/09 - 1958/09/14   Praha v české grafice, Vlastivědné muzeum Jesenicka, Jeseník (Jeseník)
1958/09/05 - 1958/10/06   Treťjakovská galerie, 12. střední škola, _
1958/10/12 - 1958/11/15   Členská výstava obrazů, grafiky, soch, užitého umění a architektury, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1958/10/20   Praha v české grafice, Střední škola, Olomouc (Olomouc)
1958/10/23   Ruské umění 18. a 19. století, Zábřeh (Šumperk), Zábřeh (Šumperk)
1958/10/29 - 1958/12/01   Treťjakovská galerie, ČSD, Přerov (Přerov)
1958/11/03   Soudobá česká ilustrace, Učňovská škola, Olomouc (Olomouc)
1958/11/06 - 1958/11/25   Ruské umění II., Univerzita Palackého, Olomouc (Olomouc)
1958/11/13 - 1958/12/10   Kresby a akvarely, Vojenský útvar, Lipník nad Bečvou (Přerov)
1958/11/25   Ruské umění II., SČSP, Olomouc (Olomouc)
1958/12/06   Motiv ženy v současném umění, Vojenský útvar, Olomouc (Olomouc)
1959 - 1959/03/29   Motiv ženy, Letecký klub, Přerov (Přerov)
1959/01/01 - 1959/01/24   Praha v české grafice, 12. střední škola, Hodolany, Olomouc (Olomouc)
1959/01/01 - 1959/02/25   Motiv ženy, Vojenský útvar, Olomouc (Olomouc)
1959/01/11 - 1959/01/15   Fotografické práce členů poradního sboru pro amatérskou fotografii, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1959/01/25 - 1959/02/11   Kresby a akvarely současných českých malířů, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1959/02/26 - 1959/03/29   Ruské umění, Vojenský klub, Olomouc (Olomouc)
1959/03   Praha v české grafice, ČSD, Přerov (Přerov)
1959/03/27 - 1959/04/03   Soudobá česká ilustrace, Jednotné zemědělské družstvo, Štěpánov (Olomouc)
1959/03/27 - 1959/04/12   1. výstava prací učitelů výtvarné výchovy Olomouckého kraje, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1959/04/26 - 1959/05/17   České malířství XX. století ze sbírek Národní galerie v Praze, Krajská galerie v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1959/04/27 - 1959/06/25   Soudobá česká ilustrace, Letecký klub, Přerov (Přerov)
1959/06/02 - 1959/06/24   Kresby a akvarely současných českých malířů, Okresní galerie, Lipník nad Bečvou (Přerov)
1959/08/03 - 1959/03/22   Současná slovenská grafika, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1959/08/27   Soudobá česká ilustrace, Vojenský útvar, Olomouc (Olomouc)
1959/09/25 - 1959/10/12   Kresby a akvarely současných českých malířů, Letecký klub, Přerov (Přerov)
1959/10/05 - 1959/10/24   Praha v české grafice, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1959/11/01 - 1959/11/15   Ruské umění, ČSD, Přerov (Přerov)
1959/11/01 - 1959/11/18   Treťjakovská galerie, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1959/11/19 - 1959/11/21   Treťjakovská galerie, Kojetín, Kojetín
1959/11/22 - 1959/12/13   Ilja Refimovič Repin a ruští malíři, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1959/12   Ruské umění, Vrbno pod Pradědem (Bruntál), Vrbno pod Pradědem (Bruntál)
1959/12/01 - 1959/12/07   Treťjakovská galerie, Šternberk (Olomouc), Šternberk (Olomouc)
1959/12/02 - 1959/12/22   Praha v české grafice, Lipník, Lipník nad Bečvou (Přerov)
1959/12/06 - 1959/12/13   Ruské umění, Okresní galerie, Rýmařov (Bruntál)
1959/12/20 - 1961/01/18   Ruské umění, Karlovice OB, Karlovice
1959/12/23 - 1960/01/07   Kresby a akvarely soudobých českých malířů, Jednotné zemědělské družstvo, Norberčany
1959/12/30 - 1960/01/03   Kresby a akvarely současných českých malířů, Šimša, _
1960/01   Ruské umění I., Okresní vlastivědné muzeum, Prostějov (Prostějov)
1960/01   Ruské umění I., Zábřeh (Šumperk), Zábřeh (Šumperk)
1960/01/08 - 1960/04/15   Slovenské umění, 12. střední škola, Olomouc (Olomouc)
1960/01/13   Soudobá česká ilustrace, Krajská galerie výtvarného umění kraje Gottwaldov, Zlín (Zlín)
1960/01/13 - 1960/02/07   Kresby a akvarely soudobých českých malířů, ČSD, Olomouc (Olomouc)
1960/02/20 - 1960/06/30   Praha v české grafice, Vojenský útvar, Olomouc (Olomouc)
1960/03/17 - 1960/05/17   Česká kresba, 12. střední škola, Hodolany, Olomouc (Olomouc)
1960/04/03 - 1960/04/24   Užité umění, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1960/04/14 - 1960/06/17   Mír světu, 12. střední škola, Hodolany, Olomouc (Olomouc)
1960/04/25 - 1960/06/20   Kresby a akvarely soudobých českých malířů, 8. letá škola, Vrbno pod Pradědem (Bruntál)
1960/05/08 - 1960/06/30   15 let výtvarného umění v Olomouckém kraji, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1960/05/16 - 1960/06/30   Slovenské umění, ČSD, Přerov (Přerov)
1960/05/23 - 1960/06/15   České umění XX. století, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1960/06/01 - 1960/06/19   Treťjakovská galerie, 8. škola, Drahany
1960/06/06 - 1960/07/13   České umění XX. století, Vlastivědné muzeum v Šumperku, Šumperk (Šumperk)
1960/07/14 - 1960/08/11   Akvarely - UNESCO, ČSD, Přerov (Přerov)
1960/07/14 - 1960/08/28   Akvarely - UNESCO, ČSD, Olomouc (Olomouc)
1960/08/11 - 1960/09/15   Česká kresba, ČSD, Přerov (Přerov)
1960/09/01 - 1960/09/25   České umění XX. století, Muzeum Krnov, Krnov (Bruntál)
1960/09/01 - 1960/10/27   České umění XX. století, Vlastivědné muzeum v Šumperku, Šumperk (Šumperk)
1960/09/05 - 1960/09/30   Akvarely - UNESCO, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1960/10/11 - 1960/10/31   Soudobé české malířství, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1960/10/12   Treťjakovská galerie, Okresní vlastivědné muzeum, Prostějov (Prostějov)
1960/10/15 - 1960/11/15   České umění XX. století, Okresní vlastivědné muzeum, Bruntál (Bruntál)
1960/11/05 - 1960/11/25   Mír světu, ŽPB, Olomouc (Olomouc)
1960/11/13 - 1960/12/04   Soudobé české malířství 1945 - 1960, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1960/11/16 - 1960/12/20   České umění XIX. století, Karlovice OB, Karlovice
1960/11/20 - 1960/12/31   Ruské umění II., Vrbno OB, Vrbno
1960/11/22 - 1960/11/25   Motiv ženy v současném umění, Lutín Sigma, _
1960/11/23 - 1960/12/14   Sovětské umění výtvarné, Vojenský útvar, Olomouc (Olomouc)
1960/12/02 - 1960/12/21   Soudobá česká ilustrace, Vojenský útvar, Olomouc (Olomouc)
1961   Květina ve výtvarném umění, _, _
1961/02/01 - 1961/02/15   Mír světu, ČSD, Přerov (Přerov)
1961/02/15 - 1961/03/05   Výtvarní umělci z okruhu SVUM, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1961/02/18 - 1961/02/28   Mír světu, Moravia, ZK ROH, _
1961/03/10 - 1961/03/21   Výtvarní umělci z okruhu SVUM, Kojetín OB, Kojetín
1961/03/22 - 1961/03/24   Soudobá česká ilustrace, Závodní klub Sigma, Lutín
1961/03/30 - 1961/04/13   Výstava výtvarných prací učitelů a výchovných pracovníků, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1961/04/15 - 1961/05/02   Soudobá slovenská grafika, Pedagogický institut, Olomouc (Olomouc)
1961/04/15 - 1961/05/03   Praha v české grafice, Moravia, Mariánské Údolí, Hlubočky (Olomouc)
1961/04/16 - 1961/04/28   Grafika (Adolf Kašpar aj.), Kulturní dům, Loštice (Šumperk)
1961/04/19 - 1961/05/02   Současné české malířství, Vlastivědné muzeum, Mohelnice (Šumperk)
1961/04/27 - 1961/06/11   Výstava žákovských prací Palackého univerzity - Filozofické fakulty, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1961/05/01 - 1961/05/14   Mír světu, Lékařská fakulta UP, Olomouc (Olomouc)
1961/05/04 - 1961/05/11   Ruské umění, Moravia, Mariánské Údolí, Hlubočky (Olomouc)
1961/05/09   Soudobá česká ilustrace, Horní Libina, Horní Libina, Libina (Šumperk)
1961/05/11   Motiv ženy v soudobém českém umění, Lékařská fakulta UP, Olomouc (Olomouc)
1961/05/14 - 1961/06/11   Současné české malířství, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1961/05/18   Z cest výtvarníků do zahraničí, Šumperk (Šumperk), Šumperk (Šumperk)
1961/05/19 - 1961/06/05   Soudobá slovenská grafika, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1961/06 - 1961/12/13   Kresby a akvarely soudobých českých malířů, Okresní vlastivědné muzeum, Prostějov (Prostějov)
1961/06/15   Z cest výtvarníků do zahraničí, Mohelnice (Šumperk), Mohelnice (Šumperk)
1961/06/18 -   Současné české malířství, Šumperk (Šumperk), Šumperk (Šumperk)
1961/06/18 - 1961/07/19   Členská výstava k 40. založení KSČ, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1961/08/02   Impresionisté, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1961/09   Z cest výtvarníků do zahraničí, Okresní vlastivědné muzeum, Bruntál (Bruntál)
1961/09/01 - 1961/10/01   Rakouské umění XX. století, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1961/10/20 - 1961/12/10   Domov a vkus, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1961/11/04 - 1961/03/11   Motiv ženy v soudobém českém umění, Moravia, Mariánské Údolí, Hlubočky (Olomouc)
1961/12/14 - 1961/01/15   Jevištní výtvarnictví 1945 - 1960, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1962/03/16 - 1962/04/08   Umění a domov, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1962/04/15 - 1962/05/06   Z tvorby současných českých malířů, Divadlo, Šumperk (Šumperk)
1962/04/20 - 1962/05/20   Tvůrčí skupina Směr, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1962/04/27 - 1962/05/20   Výstava fotografií skupiny DOFO, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1962/05/27 - 1962/07/30   Klasikové české karikatury třicátých let, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1962/09/28 - 1962/10/31   Tradiční vietnamská lidová grafika, Vlastivědný ústav, Olomouc (Olomouc)
1963/02/10 - 1963/03/15   Obrazy, sochy, grafika: Z přírůstků sbírek Oblastní galerie Olomouc v letech 1961 a 1962, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1963/03/10 - 1963/04/30   Výstava slezských grafiků, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1963/03/24 - 1963/04/30   Z pokrokového malířství na Moravě ve 30. letech, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1963/10/13 - 1963/11/13   Výstava prací žáků výtvarného oboru lidové školy umění v Olomouci, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1963/10/20 -   Výstava severomoravských výtvarníků, Vlastivědný ústav, Olomouc (Olomouc)
1963/12/17 - 1964/01/21   Tvůrčí skupina Parabola, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1964/01/26 - 1964/02/16   Výstava školy výtvanrého umění v Katovicích, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1964/04/26 - 1964/06/20   Z moravské grafiky ve 30. letech, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1964/12/07 - 1965/02/14   Z drážďanské galerie, Malířství 16. - 18. století, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1965   Moderní české malířství, Uničov (Olomouc), Uničov (Olomouc)
1965/02/05 - 1965/02/14   Tvůrčí skupina Horizont, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1965/05/17 - 1965/06/30   Holandské krajinářství 17. století, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1965/05/21 - 1965/06/20   Španělští malíři pařížské školy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1965/07/02 - 1965/07/25   Výtvarná díla nových autorů, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1965/08/15 - 1965/09/29   Sochařská bilance 1955-1965, Bezručovy sady, Olomouc (Olomouc)
1965/08/15 - 1965/09/29   Sochařská bilance 1955-1965, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1965/08/15 - 1965/09/29   Sochařská bilance 1955-1965, Olomouc (Olomouc), Olomouc (Olomouc)
1965/11/05 - 1965/11/26   Skupina 7: Obrazy, sochy, grafika, užité umění, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1965/11/12 - 1966/01/30   Současná tvorba olomouckých výtvarníků, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1966   Středomoravské malířství a sochařství do r. 1940, Tovačov, Tovačov (Přerov)
1966   Plastiky v exterirech sadů, Olomouc (Olomouc), Olomouc (Olomouc)
1966   Fotografie nových architektonických řešení turistických zařízení, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1966/04/29 - 1966/06/12   Knižní grafika výtvarníků Děvetsilu ve dvacátých letech, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1966/06/17 - 1966/07/15   20 let Katedry výtvarné výchovy a teorie filosofické fakulty University Palackého v Olomouci, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1966/09/04 - 1966/11/08   Euro - Ex libris ´66, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1966/12/16 - 1967/01/25   František Jiroudek: Obrazy, Jiří Bradáček: Sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1967/04/07 - 1967/04/30   Z přírůstků grafické sbírky 1963 - 1966, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1967/07/27 - 1968/06/30   Mistrovská díla starého umění, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1967/07/28 - 1967/10/10   Sochařská bilance 1967, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1967/07/28 - 1967/10/10   Sochařská bilance 1967, Bezručovy sady, Olomouc (Olomouc)
1968/03/02 - 1968/04/27   Z přírůstků 1962-1967, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1968/05/15 - 1968/06/02   Plakáty MATIEU, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1968/06/07 - 1968/07/07   Vídeňská mladá generace, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1968/06/15 - 1968/08/11   Lumír Čmerda: Grafiky, kresby, obrazy, Jiří Myszak: Sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1968/07/17 - 1968/08/10   Symboly a znaky, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969   Šperky národů, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/01/17 - 1969/02/28   Sochařská kresba, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/03/25 - 1969/04/13   Jugoslávská grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/03/26 - 1969/04/13   Obrazy, sochy, grafika a sklo Severočeských výtvarníků, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1969/06/12 -   Nová expozice 20. století, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1969/06/19 - 1969/07/15   Klub konkrétistů a hosté, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/09/10 - 1969/10/19   Současná československá fotografie a plakáty a katalogy Stedelijk muzea Amsterodam, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1969/09/18 - 1969/10/12   Stanislav Vymětal: Sochy, Bohumil Teplý: Keramika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/12/05 - 1970/01/25   Josef Jíra: Obrazy, Vladimír Komárek: Obrazy, Jiří Seifert: Sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1970/02/14 - 1970/02/28   Obrazy, grafika, sochy z přírůstků Oblastní galerie z let 1968 - 1969, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1970/03/06 - 1970/04/14   Skupina Q, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1970/04/03 - 1970/05/02   Zdeněk Přikryl: Sochy, Dušan Janoušek: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1970/04/16 - 1970/06/14   Holandská figurální malba 17. století, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1970/06/26 - 1970/08/29   Užité umění: Keramika, sklo, textil, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1970/09/18 - 1970/11/14   Členské výstavy olomouckých výtvarníků k 25. výročí osvobození ČSSR, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1970/09/25 - 1970/10/29   Architektonické práce za léta 1965 - 1970, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1970/11/20 - 1971/01/10   10. let Lidové školy umění, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1971/04/07 - 1971/05/30   Motivy práce, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1971/04/28 - 1971/07/11   Výtvarné umění Olomoucka 1921 - 1971: Výstava k 50. výročí KSČ, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1971/05/07 - 1971/06/10   Malé sochařské formy umělců z Katowic, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1971/06/09 - 1971/07/04   Současná kanadská grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1971/08/03 - 1971/08/29   Prahou po stopách baroka, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1971/08/20 - 1971/09/19   Gino Gandini, Vittorio Cavicchioni: Obrazy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1972   Estonská grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1972/05/31 - 1972/06/25   Polský plakát, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1972/06/28 - 1972/09/03   Užitá grafika leteckých společností, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1972/10/17 - 1972/11/19   Kroměříž a olomoucké děti, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1972/11/16 - 1973/01/04   Současné rumunské malířství, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973   Stálá expozice českého výtvarného umění XX. století, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973/01/16 - 1973/01/31   Výstava CO, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973/02/08 - 1973/02/25   Politický plakát, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1973/03/01 - 1973/03/17   Mezinárodní hudební plakát, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1973/03/27 - 1973/04/01   Amatéři, _, _
1973/04/12 - 1973/05/12   Žáci LŠU, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1973/06/04 - 1973/06/30   Polská architektura, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973/07/11 - 1973/08/01   Obrazy, sochy, grafika členů a hostů Armádního výtvarného studia Praha, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973/07/18 - 1973/08/19   Česká sochařská kresba, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1973/08/24 - 1973/09/05   Květiny v díle současných československých malířů, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1973/10/05 - 1973/10/28   Umění Afriky v dokumentech UNESCO, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1973/10/11 - 1973/11/04   Výstavy uměleckých prací pedagogů z katedar Výtvarné výchovy Filosofické a Pedagogické fakulty university Palackého v Olomouci, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973/11/22 - 1973/12/09   Současná rumunská grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1974/01/10 - 1974/02/03   Tradiční vietnamská lidová grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1974/03/07 - 1974/04/07   Umělci sociální skupiny (Holan, Holý, Kotík, Kotrba), Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/03/08 - 1974/03/16   Výstava výtvarníků Severní Moravy, Bialsko, _
1974/03/14 - 1974/04/07   Současná bulharská grafika, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/04/10 - 1974/04/30   Výstava CO, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/06/14 - 1974/07/21   Slovenské umění XX. století ze sbírek českých galerií, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/10/02 - 1974/10/30   Sovětská grafika: Genrietta a Nikolaj Burgmaginovi, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1974/12/06 - 1974/12/12   Knihy a časopisy NDR, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1975   Česká sociální grafika, Teoretické ústavy LF UP, Olomouc (Olomouc)
1975   Česká krajina v díle českých malířů, Moravská filharmonie, Olomouc (Olomouc)
1975   Květiny v díle českých malířů, Moravská filharmonie, Olomouc (Olomouc)
1975   Díla současných českých malířů, Moravská filharmonie, Olomouc (Olomouc)
1975/01   Přírůstky obrazů čs. malířství XX. století z let 1972 - 1974, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1975/01/16 - 1975/02/16   Japonská fotografie, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1975/02   Výběr z přírůstků kreseb a grafiky 1971 - 1973, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1975/04/23 - 1975/05/19   Česká medaile 1945 - 1975. Soudobá česká drobná plastika, medaile a sochařská kresba, Muzeum Schwerin, Berlín (Berlin)
1975/05/21 - 1975/05/27   Česká medaile 1945 - 1975. Soudobá česká drobná plastika, medaile a sochařská kresba, Bad Elster, _
1975/08/14 - 1975/08/31   Ženy a květiny, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1976   Budování socialismu v dílech českých výtvarných umělců, Litovel (Olomouc), Litovel (Olomouc)
1976   Naši angažovaní umělci, Moravská filharmonie, Olomouc (Olomouc)
1976   Jubilující výtvarní umělci na počest voleb do zastupitelských orgánů, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1976   České malířství a sochařství XX. století, Valašské Meziříčí (Vsetín), Valašské Meziříčí (Vsetín)
1976   Revoluční a budovatelská grafika, Praha, Praha
1976/05/06 - 1976/06/30   Soudobá česká plastika, medaile a sochařská kresba ze sbírek Galerie výtvarného umění v Olomouci. Na počest XV. sjezdu KSČ a 55. výročí založení KSČ, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1976/06/03 - 1976/07/04   Olomouc v XIX. století, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1976/09/02 - 1976/09/26   Ex libris olomouckých výtvarníků, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/06/16 - 1977/07/24   Japonský plakát, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/09/04 - 1977/10/02   Česká sochařská kresba XX. století ze sbírek Galerie výtvarných umění v Olomouci, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/09/08 - 1978   Výběr z díla českých malířů, Moravská filharmonie, Olomouc (Olomouc)
1977/10/05 - 1977/10/30   Soudobá plastika, medaile a sochařská kresba, Prostějov (Prostějov), Prostějov (Prostějov)
1977/10/20 - 1977/11/20   Současná sovětská grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/10/20 - 1978/02   Bohumír Dvorský, Vladimír Navrátil: Tvorba z let 1945/1975, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1977/11/01 - 1977/12/02   Ilustrace československých výtvarníků k dílům sovětských spisovatelů, z cest československýách výtvarníků do SSSR, Lékařská fakulta UP, Olomouc (Olomouc)
1977/12/02 - 1977/12/11   Soutěž na pomník Klementa Gottwalda v Olomouci, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/12/09 - 1977/12/31   Výtvarná tvorba Volgogradských umělců, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1977/12/15 - 1978/01/29   Přírůstky: Výběr z let 1975-77. Obrazy, plastiky, grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1978   Česká sochařská kresba XX. století, Ivančice, Ivančice (Brno-venkov)
1978   Česká sociální grafika, Lošov, Příkazy, Lošov, Olomouc (Olomouc)
1978   České malířství a sochařství XX. století, Dolný Kubín, Dolný Kubín (Dolný Kubín)
1978   Krajina v díle olomouckých výtvarníků, Litovel (Olomouc), Litovel (Olomouc)
1978/02/24 - 1978/03   Výstava Severomoravských výtvanrých umělců k 60. výročí VŘSR a 30. výročí Vítězného února, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1978/04/06 - 1978/05   Výstava mladých umělců severomoravského kraje k 30. výročí Vítězného února, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1978/04/07 -   České umenie XX. storočia zo sbierok GVU Olomouc (malířství a sochařství), Banská Bystrica, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1978/06/14 -   České maliarstvo a sochárstvo 20. storočia, Povážská Bystrica, Považská Bystrica (Považská Bystrica)
1978/09/23 - 1978/10/20   Rudolf Doležal: Sochy, František Bělohlávek: Grafika, Reggio Emilia, Reggio Emilia
1979   Skupina Osma, Šumperk (Šumperk), Šumperk (Šumperk)
1979/05 - 1979/06   České malířství a sochařství 20. století, Banská Bystrica, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1979/07/18 - 1979/09/22   Česká sochařská kresba XX. století, Dům umění, Znojmo (Znojmo)
1979/08/07 - 1979/09/30   Slovenská grafika 1970 - 1978, Zámek Frýdek-Místek, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
1979/08/16 - 1979/09/30   Slovenská grafická tvorba 1970 - 1978, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1979/09   Rudolf Doležal, Anna Grmelo, Muzeum, Litovel (Olomouc)
1979/10/11 - 1979/11/24   Přírůstky - výběr z let 1978 - 1979, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1980   26 mladých umělců Olomoucka, Jeseník (Jeseník), Jeseník (Jeseník)
1980   Bohumír Dvorský, Vladimír Navrátil, Jeseník (Jeseník), Jeseník (Jeseník)
1980/01/13 - 1980/02/10   České malířství a sochařství XX. století ze sbírek GVU Olomouc, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/04/29 - 1980/06/01   Výtvarní umělci Severomoravského kraje k 35. výročí osvobození Československa Rudou armádou, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1980/06/04 - 1980/07/31   26 mladých výtvarných umělců Olomoucka, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1980/07/03 - 1980/09/07   Sursum - sdružení českých výtvarných umělců z let 1910-1914, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1980/10/22 - 1980/11/24   Kresby českých sochařů, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
1981/04/04 -01981/05/17   Výstava prací absolventů výtvarné výchovy Univezity Palackého, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1981/05/21 - 1981/07/05   Počátky moderní architektury na Moravě a ve Slezsku, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1981/07/21 - 1981/08/18   Pavel Ježek: Sklo, Eva Vlasáková: Kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1981/09 - 1981/10   Ex libris olomouckých výtvarníků, Památník, Olomouc (Olomouc)
1981/11/26 - 1981/12/31   Arteterapie, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1982   Počátky moderní architektury na Moravě a ve Slezsku, Oblastní galerie výtvarného umění, Gottwaldov (Zlín)
1982/01/14 - 1982/02/28   Přírůstky z let 1980 - 1981: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1982/09/02 - 1982/09/18   Vasco Ascolini: Fotografie, Nani Tedeschi: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1982/09/09 - 1982/10/01   České malířství 20. století ze sbírek Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Berlín (Berlin), Berlín (Berlin)
1982/09/30 - 1982/11/14   SÚRPMO v Olomouci - práce a poslání olomouckého pracoviště Státního ústavu pro projekci památkových měst a objektů, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1982/10/23/ - 1982/12/12   České malířství 20. století ze sbírek Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Budyšín, Budyšín (Bautzen)
1982/11/11 - 1983/01/16   Olomoucká architektura XX. století, 1. část: 1900 - 1950, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1983   Olomoucká architektura 2, Oblastní galerie výtvarného umění, Gottwaldov (Zlín)
1983   České výtvarné umění olomouckého regionu, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1983/06/24 - 1983/09/11   Stanislav Lolek, Bohumír Dvorský, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
1983/07/14 - 1983/09/04   Olomoucká architektura XX. století, 2. část: 1950-1983, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1983/09/15 - 1983/12/04   České výtvarné umění 20. století (malířství a sochařství) ze sbírek Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci: Výstava ke 100. výročí založení prvního muzea na Moravě, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1983/09/29 - 1983/11/13   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1984   Výchova, výtvarné umění, ekologie, Opravný závod, Šternberk (Olomouc)
1984   Česká kresba XX: století 1., Považská galéria umenia v Žiline, Žilina (Žilina)
1984 - stálá expozice   České výtvarné umění XX. století olomouckého regionu, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1984/01 - 1984/08   Bohumír Dvorský, Karel Svolinský, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1984/03/08 - 1984/04/29   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, 2. část, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1984/03/22 - 1984/05/13   Výtvarné umění za mír, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1984/04/06 - 1984/06/05   Výchova - výtvarné umění - ekologie, Hrad Český Šternberk, Český Šternberk (Benešov)
1984/06/05 - 1984/06/24   Výtvarné umění v boji za mír, Muzeum, Litovel (Olomouc)
1984/08/07 - 1984/08/26   Jana a Otto Bébarovi: Grafika, keramika, kresby, obrazy, Hrad Šternberk, Šternberk (Olomouc)
1984/08/23 - 1984/09/25   Slovenské národní povstání v tvorbě slovenských grafiků, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1984/09 - 1985/02/28   České moderní umění 20. století ze sbírek OGVU v Olomouci, Pamětní síň Karla Svolinského, Bohumíra Dvorského a Vladimíra Navrátila, Olomouc (Olomouc)
1984/09/20 - 1984/09/23   20. výročí družby Olomouc - Reggio Emilia, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1984/10/25 - 1984/12/31   Historismus - architektura 2. pol. 19. století na Moravě a ve Slezsku, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1984/11/15 - 1985/02/28   Česká krajina, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1985   Dvorský, Navrátil, Svolinský, Šternberk (Olomouc), Šternberk (Olomouc)
1985   Umění za mír, Šternberk (Olomouc), Šternberk (Olomouc)
1985 - stálá expozice   Bohumír Dvorský, Vladimír Navrátil, Památník, Olomouc (Olomouc)
1985/03/01 - 1985/04/28   Umělci svému městu, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1985/03/28 - 1985/05/26   Musica Picta, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1985/05/02 - 1985/07/28   Proti fašismu a válce, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1985/06/06 - 1985/06/30   Umění v boji proti fašismu a válce, Zámek Náměšť na Hané, Náměšť na Hané (Olomouc)
1985/07/18 - 1985/10/13   Umění proti fašismu a válce, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1985/08/26 - 1985/09/08   JUDr. Miroslav Koutecký: Obrazy, Zdeněk Smejkal: Dřevěné plastiky, Hrad Šternberk, Šternberk (Olomouc)
1985/09/09 - 1985/10/30   Proti fašismu a válce, Medzizdroje u Štětína, Medzizdroje u Štětína
1985/10/04 - 1985/11   Česká kresba 2. pol. XX. století, Považská galéria umenia v Žiline, Žilina (Žilina)
1985/10/17 - 1985/11/24   Alena Kartáková: Keramika, Benjamin Walter: Poetické obrázky, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1985/10/31 - 1985/12/31   Adolf Loos a jeho žáci, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1985/11/21 - 1985/12/21   Proti fašismu a válce, Poznaň, Poznaň (Poznań)
1986/01/16 - 1986/03/16   Výstava fotografií členů fotografické sekce VSMO, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1986/03 - 1986/12/02   Česká kresba z 1. pol. XX. století: Grafika bojující, Olštýn, Varšava (Warszawa)
1986/04/23 - 1986/04/25   Olomoucké dominanty, Šternberk (Olomouc), Šternberk (Olomouc)
1986/11 - 1987/03   Středoevropské malířství 17. a 18. století, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1987/03/13 - 1987/04/09   Historismus na Moravě, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/04/09 - 1987/05/20   Stredoeuropské maliarstvo 17. a 18. stor. majstrovská diela starého umenia v Olomouci, Levoča, Levoča (Levoča)
1987/04/30 - 1987/05/31   Výtvarní umělci Univerzity Palackého k 40. výr. obnovení učení v Olomouci, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1987/06/01 - 1987/06/21   Současná grafika katowického vojvodství, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1987/09/17 - 1987/09/25   Olomouc a drobná plastika, ex libris, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1987/09/24 - 1987/10/08   Hudobné a tanečné motivy v diele nár. umelca Karla Svolinského, Slovenská filharmónia, Bratislava (Bratislava)
1987/10/08 - 1987/11/29   Výtvarní umělci Olomoucka k 70. výročí VŘSR, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1987/12/10 - 1988/01/31   Moravské lázně v proměnách dvou staletí, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1987/12/17 - 1988/02/28   Dokumentační výstavka k 35. výročí založení OGVU - u příležitosti výstavy Středoevropské malířství v Nár. galerii v Praze, Jiřský klášter, Praha
1987/12/17 - 1988/04/04   Středoevropské malířství 17. a 18. století, Mistrovská díla starého umění z olomouckých sbírek v Nár. galerii v Praze, Jiřský klášter, Praha
1988/01 - 1988/04   Výtvarní umělci Severomoravského kraje na počest 70. výročí VŘSR, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1988/06/30 -   České výtvarné umění 20. století ze sbírek Olomoucké galerie - 1. část, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1988/08/25 - 1988/10/09   SÚRPMO: práce olomouckého atelieru Stát. ústavu pro rekonstrukci památkových měst a objektů v letech 1983 - 1988, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1988/09/25 - 1988/10/23   Semperova opera z NDR z Drážďan, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1988/10/27 - 1988/11/30   Československé sochařství 1948 - 1988, Galeria Związku Artystów Rzeźbiarzy, Varšava (Warszawa)
1989/04 -   Stálá expozice českého výtvarného umění na Olomoucku, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1989/06/29 - 1990/05   Pamětní síň Karla Svolinského, Bohumíra Dvorského, Vladimíra Navrátila, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1989/07/06 - 1989/08/20   Jan Jemelka: Obrazy, grafika, Otmar Oliva: Sochy, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1989/08/31 - 1989/04/03   České výtvarné umění 20. století ze sbírek Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci: 2. část, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1989/12/14 - 1990/01/21   Rakouská secese: Gustav Klimt, Egon Schiele, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1989/12/21 - 1990/01/21   Současná makedonská grafika, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1990/05/10 - 1990/06/17   Výstava soutěžních návrhů Přednádražní prostor Olomouc, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1993/04/16 - 1993/06/06   Muzeum umění Olomouc 1952 - 1992, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1994/03/29 - 1994/08/15   Kunst und Diktatur, Vídeň (Wien) , Vídeň (Wien)
1994/04/21 - 1994/05/08   Dimitris Manikas a žáci: Projekty pro Kremži a Olomouc, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1994/05/12 - 1994/06/12   Olomoucká sbírka české kresby 20. století, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1994/12/01 - 2000/09/10   Mistrovská díla starého umění: Expozice italského malířství 14. - 18. století z olomouckých sbírek, Obrazárna, Olomouc (Olomouc)
1995/04/06 - 2003/08/03   Sto let výtvarné kultury Olomoucka 1889 - 1989, Podkroví, Olomouc (Olomouc)
1995/06/29 - 1995/08/27   Nová citlivost, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1995/12/01 - 2000/10/30   Obrazárna I. Italské malířství 14. - 18. století z olomouckých sbírek, Obrazárna, Olomouc (Olomouc)
1997/06/19 - 1997/08/24   Italské renesanční umění z českých sbírek: Kresby a grafika, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1997/09/11 - 1997/11/02   Klub konkrétistů, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1998/12/11 - 1998/04/21   Hochrenaissaqnce im Vatikan, Kunst- und Ausstellungshalle der Bundesrepublik Deutschland (Bundeskunsthalle), Bonn
1999/01/21 - 1999/02/21   Architektonická soutěž na Arcidiecézní muzeum v Olomouci 1998, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2000/08/01 - 2000/11/25   Moravské divadlo v Olomouci, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2000/11/23 - 2001/01/07   Poslední květy středověku / Ultimi flori del Medioevo, Palazzo Venezia,
2000/12/07 - 2005   Olomoucká Obrazárna II: Nizozemské malířství 16.-18. století z olomouckých sbírek, Obrazárna, Olomouc (Olomouc)
2001/01/11 - 2001/03/12   Stesk kavárenského povaleče, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2001/02/28 - 2001/04/16   Sloup nejsvětější trojice: Průběh restaurování 1999-2000, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2001/05/24 - 2001/09/16   Akt v české fotografii 1900 - 2000, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2001/07/16 - 2001/10/02   Rostislav Košťál: Akt a Thonet, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2001/11/07 - 2001/12/04   Rafani: Boj, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2002/01/27 - 2002/04/01   Ohýbaný nábytek - souhra technologie a designu: Ze sbírek Okresního vlastivědného muzea ve Vsetín a Muzea umění v Olomouc, Okresní vlastivědné muzeum, Vsetín (Vsetín)
2002/04/18 - 2002/06/16   Ohýbaný nábytek - souhra technologie a designu: Ze sbírek Okresního vlastivědného muzea ve Vsetín a Muzea umění v Olomouc, Vlastivědné muzeum v Šumperku, Šumperk (Šumperk)
2002/05/30 - 2002/08/18   Česká a slovenská fotografie 80. a 90. let 20. století, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2002/08/01 - 2002/09/10   Grygarianu, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2002/09/26 - 2003/01/05   Florenťané: Umění z doby medicejských velkovévodů, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2002/10/30 - 2002/11/22   Česká a slovenská fotografie 80. a 90. let 20. století, Dom umenia, Bratislava (Bratislava)
2003/04/02 - 2003/05/06   David Jedlička, Ivo Sumec: Těžká hodina, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/07/01 - 2003/09/02   Otisk mého světa, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/09/19 - 2003/10/26   JÓFOTÓ - DOFO kialitása, Magyar Fotográfiai Múzeum / Hungarian Museum of Photography, Kecskemét
2003/11/05 - 2003/12/02   Jaroslav Dufek, Pavel Bartoník: Dvanáctero zastavení, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/05/12 - 2004/06/01   Katarína Wenzelová, Jana Brodecká: Okoiskop - aneb duše viděná a tušená, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/06/02 - 2004/09/07   Můj plakát, můj film, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/06/03 - 2004/09/26   Umění západní Afriky, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2004/08/05 - 2004/09/05   Lubomír Šlapeta (1908 - 1983) - Čestmír Šlapeta (1909 - 1999): Architektonické dílo, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
2004/09/28 - 2004/10/31   Lubomír Šlapeta (1908 - 1983) - Čestmír Šlapeta (1909 - 1999): Architektonické dílo, Muzeum Architektury we Wrocławiu, Vratislav (Wrocław, Breslau)
2004/10/13 - 2004/10/20   Jindřich Štreit, Karel Tůma, Petr Dzik: Šíleně smutná..., Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/10/14 - 2004/11/28   Flashback: Český a slovenský filmový plakát 1959 - 1989, Dom umenia, Bratislava (Bratislava)
2005/01/24 - 2005/02/13   Lubomír Šlapeta (1908 - 1983) - Čestmír Šlapeta (1909 - 1999): Architektonické dílo, SHARP, Varšava (Warszawa)
2005/03/03 - 2005/05/22   Kubistický nábytek ze sbírek českých a moravských muzeí, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2005/04/06 - 2005/05/01   Maso z domácího rybníka I, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/05/04 - 2005/06/07   Maso z domácího rybníka II, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/05/11 - 2005/06/28   Lubomír Šlapeta (1908 - 1983) - Čestmír Šlapeta (1909 - 1999): Architektonické dílo, Eidgenössische Technische Hochschule Zürich / ETH Zürich (Federální vysoká škola technická), Curych (Zürich)
2005/05/19 - 2005/09/18   Damoklův meč: České výtvarné umění 1956 - 1972 ze sbírek Muzea umění Olomouc, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2005/08/03 - 2005/09/05   Nezapomenutelné muzeum, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/08/25 - 2005/09/30   Lubomír Šlapeta (1908 - 1983) - Čestmír Šlapeta (1909 - 1999): Architektonické dílo, Důl Michal, Michálkovice, Ostrava (Ostrava-město)
2005/09/07 - 2009/09/30   Petr Sojka, Jan Weinberg: Magická Olomouc, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/10/17 - 2005/11/04   Lubomír Šlapeta (1908 - 1983) - Čestmír Šlapeta (1909 - 1999): Architektonické dílo, Dům umění, Pécsvárad
Permanent Exhibition
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1955   České výtvarné umění 20. století, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1962/06/10 -   České výtvarné umění 20. století, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1975/05/03 - 1975/09   České malířství a sochařství XX. století ze sbírek Galerie výtvarného umění v Olomouci, Zámek Hradec nad Moravicí, Hradec nad Moravicí (Opava)
1979   České výtvarné umění XX. století, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
1993/08/12 - 1993/10/03   České moderní umění, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2003/11/06 - 2012   Dům milovníka umění: Umění a řemeslo přelomu 19. a 20. století, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)