90 let Domu umění města Brna

subtitle: Seznam výstav a katalogů

type of document: seznam výstav/akcí/událostí
imprint date: 2000
dimensions [mm]: 297 x 210
language: český
ISBN: 80-7009-124-X

90 let Domu umění města Brna

 

90 let Domu umění města Brna

person   born   note
Janás Robert   30. 4. 1973   soupis výstav do roku 1945
Peřinová Eva   20. 1. 1951   soupis výstav po roce 1945
Riedl Mirko   19. 6. 1920   soupis katalogů
Svobodová Rut       soupis výstav po roce 1945

90 let Domu umění města Brna

autorská
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1915/09/19 - 1915/10/10   Hedwig Lang, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1917/01/20 - 1917/02/19   Emil Orlik, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/03/30 - 1919/05/03   Karl Truppe, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/09/02 - 1919/10/02   Gustav Böhm, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/11/24 - 1919/12/08   Franz Schwertner, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/04/09 - 1922/04/30   Karl Truppe, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/09/08 - 1922/09/21   Ferdinand Staeger, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/06/01 - 1924/06/15   Georg Alexander Mathey, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/03/01 - 1925/03/25   Zeichnungen moderner Meister - Käthe Kollwitz, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/09/06 - 1925/09/15   Ludwig Blum, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/03/28 - 1926/04/18   Carl Maria Thuma: Gedächtnisausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/06/03 - 1926/06/20   Nordböhmische Kunst - Stěpan Nikolajevič Uvarov, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/10/24 - 1926/11/14   Edmund Pick-Morino, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/02/04 - 1928/02/15   Oskar Larsen, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/04/01 - 1928/04/29   Jaroslav Veris, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/05/06 - 1928/05/28   Hans Adolf Bühler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/03/09 - 1929/03/29   Samuel Brunner, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/10/27 - 1929/11/17   Karl Truppe, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/04/04 - 1931/04/26   Jaroslav Veris, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/09/11 - 1932/09/28   Miloš Jiránek: Výstava obrazů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/04/01 - 1933/04/22   Oskar Laske, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/09/25 - 1934/10/21   Jaroslav Veris, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/03/31 - 1935/04/28   František B. Zvěřina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/06/09 - 1935/06/23   László Moholy-Nagy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/10/10 - 1935/10/19   Tina Blau-Lang: Gedächtnisausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/02/11 - 1936/03/08   Fred Dobrowolny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1939/05/24 - 1939/07/02   Die Strassen Adolf Hitlers, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1941/05/03 - 1941/05/25   Ein Maler erlebt die Reichsautobahn - Ernst Huber, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1942/02/15 - 1942/03/22   Ernst Vollbehr: Am Westwall in Polen und Frankreich, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1942/09/13 - 1942/10/11   Wilhelm Busch, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1942/11/21 - 1942/12/20   Franz Kralicek: Jahreausstellung mährischer Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/09/22 - 1945/10/21   Jaroslav Král, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/05/01 - 1946/05/26   Josef Lada: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/06/01 - 1946/06/30   In memoriam Václava Špály, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/08/10 - 1946/09/15   Willy Nowak: Kvaše, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/11/01 - 1946/11/24   Antonín Procházka: Životní dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/02/15 - 1947/03/19   Vladimír Sychra: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/02/16 - 1947/03/10   Dušan Jurkovič: Výstava životního díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/05/03 -   Soubor 28 fotografií reprodukcí prací Foxe Talbota, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/07/01 - 1947/07/15   Rudolf Kundera: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Bohumír Matal: 10 let jeho tvorby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Karel Jílek: Jubilejní souborná výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Petr Dillinger: Souborná výstava grafických prací, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/12/02 -   Ludvík Voneš: Kresby a kvaše, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/12/20 - 1948/01/11   Ondřej Schweigl: Plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/01/21 - 1948/02/21   Jan Zrzavý, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/01/21 - 1948/02/21   Výstava Ascherových šátků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/18 - 1948/03/14   Karel Svolinský: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/18 - 1948/03/14   Marc Chagall, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/21 - 1948/03/14   Jan Trampota (1889 - 1942), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/03/16 - 1948/04/04   Bohdan Lacina: Obrazy, pastely a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/04/24 - 1948/05/16   Emil Hlavica: Plastika, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/05   Václav Zykmund: Kresby a grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/05/02 - 1948/05/30   Leoš Janáček: Osobnost a dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/06/09 - 1948/07/11   Otto Gutfreund: Sochařské dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/09/04 - 1948/10/03   František Doubrava: Kresby a kvaše, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/10/16 - 1948/11/07   Aljo Beran: Monotypy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/12/05 - 1949/01/09   Honoré Daumier: Litografie (reprodukce), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/01/13 - 1949/01/30   Vladimír Iljič Lenin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/03 - 1949/03/27   Jaroslav Paur: Varšava 1946, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/31 - 1949/04/27   Jánuš Kubíček, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/31 - 1949/04/27   Lev Šimák: Akvarely a tempery, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/31 - 1949/04/27   Malíř Vilém Plocek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/06/15 -   Louis Pasteur, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/12/17 - 1950/01/08   Zdeněk Přibyl, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/03/24 - 1950/04/16   Malíř Josef Zamazal, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/03/24 - 1950/04/16   Sochař Bohumil Hochman, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/03/24 - 1950/04/16   Sochař Josef Axmann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/04/12 - 1950/04/16   Vladimír Majakovskij, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/04/21 - 1950/05/14   Julius Mařák: Kresby a grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/05/09 - 1950/06/11   William Gropper: Karikatury, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/06/16 - 1950/07/09   Vilém Reichmann: Politické karikatury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/09/01 - 1950/10/01   Václav Špála: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/09/08 - 1950/10/08   Josef Mánes: Kresby, akvarely, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/11/11 -   Dílo sochaře Jana Štursy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/12/15 - 1951/01/07   Alois Kalvoda: K 75. výročí narození, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/01/22 - 1951/03/11   Kresby Mikoláše Alše, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/04/24 - 1951/05/14   Antonín Pelc: Politické karikatury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/04/24 - 1951/05/14   Karel Dvořák: Kresby a drobná plastika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/06/16 - 1951/07/01   Maxim Gorkij, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/09/01 - 1951/09/23   Václav Brožík: Kresby a studie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/02/02 - 1952/03/09   Karel Hofman: Valašsko v obrazech a kresbách, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/02/09 -   Vlastimil Rada: Ilustrace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/02/09 -   Vojtěch Sedláček: Kresby a litografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/02/09 - 1952/03/09   Bedřich Havránek: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/05/03 - 1952/06/22   Miloš Jiránek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/09/11 -   Eduard Světlík: Oravská přehrada, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/01/23 - 1954/02/28   Julius Fučík, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/03/07 - 1954/03/28   Ludvík Kuba: Malířské dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/03/12 - 1954/04/04   Diep-Minh-Chau: Obrazy bojujícího Vietnamu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/05/23 - 1954/07/31   Max Švabinský, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/05 - 1954/10/03   Honoré Daumier: Karikatury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/12 - 1954/10/10   Z dílny Miroslava Netíka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/11/17 - 1954/12/12   Miroslav Fridrich: 1884-1954, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/12/15 - 1955/01/09   František Hořava: Sochy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/12/19 - 1955/01/16   Hanuš Schwaiger: Dílo k 100. výročí narození, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/06/05 - 1955/08/07   Stanislav Kostka Neumann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/06/09 - 1955/08/07   Výstava národního umělce Antonína Procházky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/07/06 - 1955/08/07   Morava v obrazech Františka Richtera (1774-1860), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/07/07 - 1955/08/07   Mór Jókai, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/09/04 - 1955/10/09   Jan Štursa: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/10/16 - 1955/11/10   Oldřich Hanzl, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/11/13 - 1955/12/08   Vilma Lesková: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/12/11 - 1956/01/08   Emil Weirauch: Z dílny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/01/15 - 1955/02/12   Francisco Goya: Hrůza války - lepty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/01/15 - 1956/02/09   Věra Fridrichová, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/01/15 - 1956/02/12   František Emler: Obrazy z Vysočiny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/02/12 - 1956/02/26   Oldřich Vašica, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/03/11 - 1956/04/05   Jan Janča: Akvarely z jižní Moravy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/08 - 1956/05/03   Robert Hliněnský: Drobné akvarely, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/21 - 1956/05/20   Olga Fridrichová: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/22 - 1956/05/20   A. T. Steinlen: Kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/22 - 1956/05/20   Max Liebermann: Kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/22 - 1956/05/20   Rembrandt, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/30 - 1956/05/20   Bedřich Hoffstädter (1910-1954): Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/05/06 - 1956/05/31   Jiří Hadlač, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/05/27 - 1956/06/17   Miloslav Holý: Obrazy z posledních let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/05/27 - 1956/06/17   Oskar Kokoschka: K 70. narozeninám, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/05/27 - 1956/07/15   Bedřich Vaníček: Posmrtná výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/05/27 - 1956/07/15   František Kaláb: Podobizny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/06/03 - 1956/07/15   Milan Zezula: Kresby a ilustrace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/06/24 - 1956/07/15   Jaroslav Šváb: Užitá grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/06/24 - 1956/07/15   Richard Fremund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/06/27 - 1956/07/15   Vilém Nowak: Soubor díla k sedmdesátinám, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/09/09 - 1956/10/20   Miloš Slezák: Kresba a grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/09/09 - 1956/10/21   Karel Souček: Člověk v mých obrazech, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/09/16 - 1956/10/21   Karel Jílek: Výstava k 60. narozeninám, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/10/07 - 1956/11/01   Josef Zamazal: Práce z posledních let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/11/04 - 1956/12/02   Jiří Dobler: Krajiny blízkého orientu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/12/13 - 1957/01/20   Václav Rabas: Souborné dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/12/16 - 1957/01/03   Jan Rajlich: Krajiny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/01/06 - 1957/01/27   Vladimír Vašíček: Práce z let 1949-1956. Oleje, akvarely, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/02/03 - 1957/03/10   Jaroslav Král: Výstava k patnáctému výročí úmrtí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/02/06 - 1957/03/03   Vilém Reichmann: Karikatury kolem kultury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/02/06 - 1957/03/10   Kamil Lhoták: Obrazy z let 1948-1956, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/02/06 - 1957/03/23   František Foltýn: Jubilejní výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/03 - 1957/03/28   František Chmelař: Výstava prací z let 1954 - 1956, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/17 - 1957/04/28   Miloš Alexaner Bazovský: Práce z posledních let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/31 - 1957/04/28   Josef Kadula, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/05/04 - 1957/05/30   Jan Maria Najmr: Obrazy z let 1955 - 1957, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/05/12 - 1957/06/05   Vincent Hložník: Ilustrace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/06/02 - 1957/06/30   Oldřich Blažíček (1887-1953): Posmrtný a jubilejní soubor malířského díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/09/01 - 1957/09/29   Bohumír Dvorský: Obrazy z let 1932-1957 a z Číny 1956, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/09/01 - 1957/09/29   Václav Špála, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/10/13 - 1957/11/03   Obrazy Julie Zemánkové-Procházkové, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/12/14 - 1958/01/12   Krajina a lidé v díle Alfreda Kubina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/12/14 - 1958/01/12   Vilém Plocek: Obrazy z posledních let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/01/19 - 1958/02/13   Marie Ehlerová: Portréty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/02/16 - 1958/03/13   František Srp: Posmrtná výstava 1958, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/03/16 - 1958/04/10   Božena Hliněnská: Kresby z posledních let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/04/10 - 1958/05/04   Vitězslav Nezval: O životě a díle (u příležitosti úmrtí), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/04/12 - 1958/05/04   Alois Hejl: Práce z let 1938-1958, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/04/13 - 1958/05/18   Josef Lada, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/05/02 - 1958/05/18   Zdeněk Sigmund: Oleje, kresby, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/07/05 - 1958/08/17   Jindřich Wielgus: Plastiky a kresby 1938-58, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/07/09 - 1958/08/17   Adolf Kašpar: Ilustrace, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/09/13 - 1958/09/21   Život a dílo George Enescu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/09/28 - 1958/10/27   Otakar Kubín: Výstava k 75. narozeninám, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/04 - 1958/11/30   Jaromír Funke: Fotografie z let 1922 - 44, Dům pánů z Poděbrad, Brno (Brno-město)
1958/11/08 - 1958/12/07   Čeněk Dobiáš: Oleje, akvarely, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/08 - 1958/12/07   František Malý: Obrazy a kresby 1956-1958, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/12/06 - 1959/01/04   Josef Sudek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1958/12/07 - 1959/01/18   Jan Trampota, Dům pánů z Poděbrad, Brno (Brno-město)
1959/01/01 - 1959/02/28   Karel Valter, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/01/08 - 1959/02/01   Karel Otto Hrubý, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/01/31 - 1959/02/26   Milena Šimková-Elgrová, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/02/28 - 1959/03/30   Alois Lukášek: Malba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/03/08 - 1959/04/12   Martin Benka: Kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/03/30 - 1959/02/07   František Tichý: Souborná výstava grafiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/04/02 - 1959/04/26   Helena Bochořáková - Dittrichová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/04/02 - 1959/04/26   Josef Ehm, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/04/05 - 1959/05/10   Josef Jambor, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/04/11 - 1959/05/10   Franta Bidlo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/04/19 - 1959/05/24   České písemnictví v díle Maxe Švabinského, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/04/30 - 1959/05/24   Vilém Heckel: Království slunce a ledu - fotografie z Kavkazu, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/05/07 - 1959/06/11   Richard Brun: Hudební motivy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/05/13 - 1959/07/12   Vilma Lesková: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/06/20 - 1959/07/12   Vítězslav Nezval: Z mého života, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/09/07 - 1959/09/16   Pablo Picasso: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/17 - 1959/10/11   Dalibor Chatrný: Brno - 5 leptů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/17 - 1959/11/12   Karel Kryl: Obrazy, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/17 - 1959/11/22   F. X. Krejčí: Obrazy z let 1944 - 1956, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/18 - 1959/11/22   Jiří Trnka: Loutky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/15 - 1959/12/13   Jurij Vasiljev Mon: Grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/18 - 1959/12/06   Čchi Paj-š, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/12/12 - 1960/01/17   Josef Kubíček: Souborná výstava soch, drobné plastiky a kreseb, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/12/12 - 1960/01/24   Tvář Františka Halase, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/12/19 - 1960/01/03   Cyprian Majerník: Výbor z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/12/19 - 1960/01/24   Naděžda Hanáková: Nové hmoty ve výtvarném projevu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/12/20 - 1960/01/24   Posmrtní výstava Josefa Dobeše, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/01/07 - 1960/01/28   Karel Hájek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/01/16 - 1960/02/11   Jan Maria Najmr: Variace na bulharské motivy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/02/13 - 1960/03/06   Vladimír Drápal: Kresby z let 1942-1959, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/02/13 - 1960/03/13   Eduard Světlík: Nová tvář Povltaví, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/02/28 - 1960/03/06   Leonardo da Vinci: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/03/06 - 1960/04/03   Karel Štech: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/03/09 - 1960/04/18   Emil Zola - život ve fotografii, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/03/10 - 1960/04/03   Bohuslav Burian: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/03/12 - 1960/04/18   Jaroslav Dvořáček: Grafika z let 1957 - 1959, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/04/07 - 1960/05/01   Erno Vadas: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/04/07 - 1960/05/01   František Doubrava: Kresby, pastely, grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/05/02 - 1960/06/19   Jan Slavíček: Kresby z cest, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/05/12 - 1960/05/26   Käthe Kollwitzová, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/06/02 - 1960/07/17   Karel Němec: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   Candido Portinari, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   František Jiroudek: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   Karel Hladík: Plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   Karel Souček: Akvarely, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/07   Jaromír Funke, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/09/03 - 1960/09/22   Jan Janča: Jižní Morava v obrazech a kresbách, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/09/04 - 1960/10/16   Dílo Josefa Čapka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/09/20 - 1960/10/16   N. S. Chruščov v OSN, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/09/24 - 1960/10/16   Pavel Bačovský: Obrazy z Boskovicka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/10/05 - 1960/10/30   Karol Kállay: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/11/04 - 1960/11/27   Francisco Goya: Hrůzy války, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/11/04 - 1960/11/27   Ota Richter: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/12/01 - 1960/12/31   Miloš Budík: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/12/17 - 1961/01/05   František Bič: Grafika a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/12/17 - 1961/01/19   Bohumil Kubišta: Souborná výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/12/20 - 1961/01/29   Guillaume Apollianaire, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/01/05 - 1961/01/29   Ladislav Sitenský: Zima na horách, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/01/07 - 1961/01/29   Alois Mikulka: Obrazy a sochy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/02/02 - 1961/02/26   Václav Chochola, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/02/11 - 1961/03/11   Bohumil Krátký: Obrazy z Vysočiny (obrazy a kresby), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/03/10 - 1961/04/16   Ferdinand Herčík, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/03/18 - 1961/04/16   Eduard Kostrhon: Obrazy 1940 - 1960, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/03/18 - 1961/04/16   Míla Doleželová: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/04/08 - 1961/04/27   Výstava o Praze (model Prahy A. Langweila), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/04/08 - 1961/05/01   Jan Beran: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/07/02   František Süsser: Obrazy a kresby 1921-1956, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/07/02   Vilém Kropp: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/06/09 - 1961/07/02   O životě a díle Tarase Ševčenka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/06/20 - 1961/07/02   Rabíndranáth Thákur: Kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/09/03 - 1961/10/01   Shiko Munakata: Grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/09/07 - 1961/10/01   Matilda Čechová: Grafika, kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/09/07 - 1961/10/01   Rudolf Štursa: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/09/09 - 1961/10/29   Jan Kojan: K 10. výročí úmrtí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/10/17 - 1961/10/22   František Tichý: Obrazy, kresby a grafika z majetku OGVU v Olomouci, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/11/04 - 1961/12/03   Alois Lukášek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/11/05 - 1961/12/31   Jan Lauda 1898-1959, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/11/12 - 1962/01/07   Joža Uprka: Souborná výstava díla k 100. výročí narození, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/12/01 - 1961/12/31   Oldřich Hanzl: Monotypy, plastika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/01/05 - 1962/01/26   Petr Dillinger: Český grafik, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/01/05 - 1962/01/28   Miroslav Matoušek: Fotografie 1958 - 1961, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/01/21 - 1962/03/31   Antonín Slavíček 1870-1910: Životní dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/03/05 - 1962/04/01   Viktor Radnický, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/03/09 - 1962/04/01   Josef Lír: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/03/25 - 1962/05/06   Karel Jílek: Soubor díla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/04/06 - 1962/05/01   Robert Dúbravec: Grafika - výber z tvorby 1957 - 1962, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/04/14 - 1962/05/13   Bořivoj Žufan: Výstava k dvacátému výročí autorovy smrti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/04/29 - 1962/05/27   Jaroslav Grus: Výstava malířského díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/05/05 - 1962/06/03   Jan Pařík: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/05/05 - 1962/06/03   Ondřej Sekora: Ilustrace, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/06/08 - 1962/07/15   Cyril Bouda: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/06/09 - 1962/07/01   Václav Bartovský, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/06/09 - 1962/07/15   Adolf Hoffmeister: Souborná výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/10/12 - 1962/12/02   František Tichý 1896-1961, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/12/07 - 1963/01/01   Ľudovít Fulla: Grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/12/07 - 1963/01/01   Magdalena Robinsonová: Fotografie 1962, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/12/07 - 1963/01/01   Vincent Hložník: Majestát ničoty, Stratení generáli (protivojnové cykly 1961-1962), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/12/29 - 1963/01/03   Brno v barvách Alexandra Paula, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/01/06 - 1963/02/03   Český rok Karla Svolinského, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/03/07 - 1963/04/15   Bohdan Kopecký, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/03/07 - 1963/04/15   Ota Matoušek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/03/09 - 1963/03/31   Eva Fuková: 100 fotografií, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/04/12 - 1963/05/02   Vojtěch Preissig, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/04/28 - 1963/06/02   Jan Zrzavý: Dílo 1907-1962, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/05/03 - 1963/05/26   Fero Kráľ: Grafika (Výber z tvorby 1958 - 1963), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/05/23 - 1963/06/30   Josef Hubáček 1899-1931: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/06/04 - 1963/06/08   Picasso ve fotografii, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/06/14 - 1963/07/14   Bohuslav Kozák: Soubor prací, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/06/14 - 1963/07/25   Koloman Sokol: Souborné dílo, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/09/06 - 1963/09/29   Josef Tichý: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/10/04 - 1963/11/03   Marie Šechtlová: Fotografie z posledních tří let, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/11/08 - 1963/12/01   Pavel Dias: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/11/08 - 1964/01/01   Le Corbusier, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1963/11/08 - 1964/01/01   Michael Romberg: Ilustrace k ruské a sovětské literatuře, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/01/11 - 1964/02/02   Antonín Gribovský: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/01/11 - 1964/02/02   Přemysl Rolčík: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/01/19 - 1964/02/16   Mikuláš Galanda: Obrazy, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/03/01 - 1964/04/20   Výtvarné dílo Eduarda Miléna, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/03/06 - 1964/04/05   Tváře Francouzů J. Niepce, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/04/05 - 1964/05/02   Erich Vetter: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/04/10 - 1964/05/02   Julius Szabó: Dřevoryty 1945-1963, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/05/06 - 1964/06/28   Jaroslav Král: Životní dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/05/07 - 1964/05/31   Dagmar Hochová, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/05/27 - 1964/06/28   Miguel Alandia Pantoja: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/06/05 - 1964/06/30   Emila Medková: Fotografie z let 1949 - 1964, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/09/04 - 1964/09/27   Otakar Nehera: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/09/04 - 1964/09/27   Václav Zykmund: Grafika z let 1937 - 1964, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/09/04 - 1964/10/11   Adolf Loos, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/10/02 - 1964/11/01   Jiří Škoch: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/10/09 - 1964/11/15   Bohdan Heřmanský, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/11/06 - 1964/11/29   Jiří Šindler: Ilustrace, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/11/13 - 1965/01/03   Jan Preisler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/12/04 - 1965/01/03   Werner Bischof, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/01/08 - 1965/01/31   Jaroslav Vávra: Akty, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/01/17 - 1965/02/21   Axl Leskoschek: Grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/01/17 - 1965/02/21   Vincenc Vingler: Sochy 1944-1964, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/01/23 - 1965/02/21   Jaromír Svoboda: Divadelní fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/01/26 - 1965/03/07   John Heartfield: Stále ještě..., Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/02/27 - 1965/03/23   Edward Hartwig: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/03/05 - 1965/03/28   Vlasta Zabranský: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/04/02 - 1965/05/02   Josef Portman: Bibliofilie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/04/02 - 1968/05/02   Bohuslav Reynek: Grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/04/11 - 1965/05/16   František Dvořák: Obrazy, tempery, kresby a grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/05/07 - 1965/05/30   František Malý: Monotypy, kombinované grafické techniky, textil 1963 - 1965, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/05/14 - 1965/06/06   Anatole France, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/06/04 - 1965/07/04   Hilda Diasová, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/06/12 - 1965/07/04   Zbyněk Sekal: Sochy - reliéfy 1948 - 1965, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/09/03 - 1965/10/03   Eugen Nevan: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/09/03 - 1965/10/03   Olga Michálková, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/10/08 - 1965/10/31   Bogdan Kršić: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/10/10 - 1965/11/07   László Moholy-Nagy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/11/05 - 1965/11/28   Barbara Narebska-Debska, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/11/27 - 1966/01/03   Josef Šíma: Portréty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1965/12/03 - 1966/01/12   Kamil Vyskočil, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/12/19 - 1966/01/12   Vilém Plocek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/01/15 - 1966/02/07   Jozef Jankovič, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/01/30 - 1966/03/06   Josef Navrátil 1798-1865: Obrazy, kresby a český interiér druhého rokoka, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/02/06 - 1966/02/27   Čestmír Krátký, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/02/06 - 1966/02/27   Josef Istler: Grafika z let 1942 - 1965, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/02/26 - 1966/03/27   Pavel Navrátil: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/02/27 - 1966/03/27   Georges Méliès, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/03/04 - 1966/03/27   Antonín Hinšt: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/03/19 - 1966/04/22   Architekt Josef Kranz: Práce z let 1928-1965, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/04/01 - 1966/05/01   Josef Červenka: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/04/08 - 1966/05/09   Radoslav Kutra: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/05/06 - 1966/06/08   Karel Teige: Surrealistické koláže 1935-1951, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/05/06 - 1966/06/08   Václav Tikal: Posmrtná výstava malířského díla 1941 - 1965, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/05/21 - 1966/06/26   Albrecht Dürer: Mědiryty, dřevořezy, lepty na železe, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/05/21 - 1966/06/26   Milan Laluha: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/06/08 - 1966/06/26   Zdenka Datheilová, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/07/02 - 1966/07/31   Andrej Nemeš, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/07/02 - 1966/07/31   Giacomo Manzù: Plastiky a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/07/02 - 1966/07/31   Jaroslav Hovadík: Objekty, plastiky, grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/09/30 - 1966/10/30   Jindřich Štyrský: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/09/30 - 1966/10/30   Jiří Hadlač: Dřevoryty a objekty, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/10/01 - 1966/11/13   Miroslav Netík: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/11/19 - 1966/12/11   Stanislav Podhrázský: Obrazy 1962 - 66, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1966/11/20 - 1967/01/01   Bohumír Matal: Retrospektivní výstava z let 1945-1965, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/12/02 - 1967/01/01   Dalibor Chatrný: Návrat k realitě cestou autonomnosti výtvarného díla, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/12/11 - 1967/01/01   Georges Joniaux, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/12/14 - 1967/01/07   Helmut Leherb, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/12/17 - 1967/01/31   Karel Veleba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/01/06 - 1967/01/29   Ladislav Postupa, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/01/06 - 1967/01/29   Vladimír Boudník: Grafika 1951-1966, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/01/22 - 1967/02/26   František Krasl: Poezie oceli, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/01/22 - 1967/02/26   Le Corbusier, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/02/03 - 1967/02/16   Maxmilian Chlad: Výběr prací z r. 1962 - 1966, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/02/03 - 1967/02/26   Mario Giacomelli, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/02/18 - 1967/03/26   Alena Kučerová: Grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/03/03 - 1967/04/02   Jaroslav Šváb: Knižní a užitá grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/03/03 - 1967/04/02   Karel Kuklík: Výběr fotografií z let 1958 - 1966, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/03/05 - 1967/04/09   Emilio Vedova, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/03/05 - 1967/04/09   Karel Havlíček: Fantaskní kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/03/23 - 1967/04/16   Rudolf Michalik: Černá proti bílé: Kresby 1960-66, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/04/02 - 1967/04/30   Jaroslav Kapec: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/04/07 - 1967/04/28   Raja Reichmann: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/04/07 - 1967/04/30   Miro Gregor: Akty, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/04/19 - 1967/05/09   Rudolf Haus, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/05/05 - 1967/05/28   Bedřich Rozehnal: Architektonická tvorba 1927-1967, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/05/06 - 1967/06/04   Radek Kratina: Objekty, variabily, monotypie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/05/11 - 1967/06/11   Antonín Procházka: Kresby z let 1910-1925, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/06/01 - 1967/06/28   Jan Rajlich: Koláže, plakáty, Galerie ve foyer kina Družba, Brno (Brno-město)
1967/06/02 - 1967/07/02   André Kertész, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/06/02 - 1967/07/22   Analytická expozice výtvarné činnosti Karla Teigeho z let 1916-1951, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/09/01 - 1967/10/01   Jaroslav Malina: Práce z let 1966-1967, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/09/02 - 1967/10/04   Bedřich Vaníček, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/09/02 - 1967/10/08   Ladislav Novák, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/09/02 - 1967/10/15   Ivo Medek: Koláže, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/09/22 - 1967/10/23   Georges Rouault: Miserere, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/09/22 - 1967/10/23   Salvador Dalí: Grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/10/06 - 1967/10/29   František Horčička, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/10/06 - 1967/10/29   Miodrag Mile Djordjević, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/10/14 - 1967/11/19   Jan Kubíček: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/11/03 - 1967/11/26   Juraj Šajmovič: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/11/03 - 1967/11/26   Zdenek Seydl, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/12/01 - 1968/01/07   Albín Brunovský, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/12/01 - 1968/01/07   Elliott Erwitt, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/12/02 - 1968/01/01   Ida Vaculková: Keramika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/01/06 - 1968/02/04   Robert Hliněnský: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/01/12 - 1968/02/05   Jaroslav Vajdiš: Krajina a vesnice, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/01/12 - 1968/02/05   Zdeněk Fuksa: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/02/04 - 1968/03/03   Bohdan Lacina: Obrazy a pastely 1965 - 1967, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/02/09 - 1968/03/04   Miloslav Stibor: Fotografie z let 1960-1967, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/02/09 - 1968/03/04   Robert Ernst Marx, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/02/24 - 1968/03/30   Zdeněk Macháček: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/03/31 - 1968/04/29   Francisco Goya: Grafické dílo, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/04/05 - 1968/04/29   Jiří John: Grafika 1958 - 1968, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/04/06 - 1968/05/18   František Malý: Obrazy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/04/24 - 1968/05/26   Edward Steichen, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/05/25 - 1968/07/07   Václav Mergl: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/06/26 - 1968/09/08   Cecilie Marková: Nedělní malířka (Obrazy a kresby Cecilie Markové), Palác šlechtičen, Brno (Brno-město)
1968/07/11 - 1968/08/11   Josef Klimeš: Sochy 1958 až 1968, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/10/10 - 1968/10/30   Vilém Reichmann: Fotografie posledních deseti let, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/11/08 - 1968/12/01   Jan Pikous, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/11/08 - 1968/12/01   Vincenc Makovský: Sochařská kresba, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/11/09 - 1968/12/08   Rudolf Fila: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/12/06 - 1969/01/05   Jan Svoboda: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/12/14 - 1969/01/12   Miloš Slezák: Art protisy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/12/20 - 1969/01/26   Ludwig Mies van der Rohe: Tvůrce vily Tugendhat, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/01/18 - 1969/02/16   Dalibor Chatrný: Grafika v ploše i v prostoru, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/01/24 - 1969/02/23   Rudolf Štursa: Fotografie 1962-1968, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/01/26 - 1969/03/02   Vojtěch Preissig: Životní dílo, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/02/22 - 1969/03/23   Alois Vitík: Výstava obrazů 1963-1965, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/02/28 - 1969/04/07   Jaromír Kohoutek, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/02/28 - 1969/04/08   Vladimír Komárek: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/03/09 - 1969/04/13   Vladimír Vašíček: Výstava obrazů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/03/29 - 1969/04/27   Jánuš Kubíček: Zátiší 64 - 68, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/04/11 - 1969/05/18   Jiří Anderle: Grafické cykly, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/04/11 - 1969/05/18   Jiří Erml: Fotografie 1965 - 68, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/04/20 - 1969/05/25   Ester M. Šimerová: Obrazy, kameje, koláže, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/04/20 - 1969/05/25   Martin Martinček: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/05/04 - 1969/06/01   Miroslav Štolfa: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/05/14 - 1969/06/22   Luc Dietrich, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/05/17 - 1969/06/22   Janine Emanuel Loo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/05/23 - 1969/07/07   Dana Štormová: Halasiana a nové práce, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/05/25 - 1969/07/06   Jiří Sever: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/06/05 - 1966/07/06   Miroslav Houra: Grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/06/06 - 1969/07/06   Jaroslav Grunt: Brněnské záznamy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/07/03 - 1969/07/27   Taras Kuščynskyj: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/09/27 - 1969/11/02   Leonid Ochrymčuk: Obrazy a objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/10/03 - 1969/11/02   Cesare Colombo: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/10/03 - 1969/11/02   Václav Sivko, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/10/25 - 1969/11/16   Mose, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/10/29 - 1969/11/16   André Verlon: Situace lidstva, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/11/07 - 1969/12/07   Finská architektura prof. Ruusuvuori, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/11/07 - 1969/12/07   Robert Doisneau, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1969/11/08 - 1969/12/07   Alojz Klimo: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/12/12 - 1970/01/11   Helena Bochořáková, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/12/13 - 1970/01/11   Antonín Čalkovský: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/01/10 - 1970/02/22   Lajos Kassák: Obrazová architektura, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/01/11 - 1970/02/22   František Dvořák: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1970/01/11 - 1970/02/22   Vladimír Drápal: Kresby a grafika z let 1964 - 1969, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/01/17 - 1970/02/22   Rudolf Uher: Plastiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/02/15 - 1970/03/08   Karel Kryl: Obrazy, kresby, plastiky 1964-1969, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/02/27 - 1970/03/22   Maxmilian Chlad: Výběr prací z r. 1966 - 1969, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/02/27 - 1970/04/05   František Süsser: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/02/27 - 1970/04/05   Miroslav Hák: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1970/02/28 - 1970/04/05   Josef Krejčiřík: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/03/01 - 1970/04/04   František Bič: Grafika a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/03/01 - 1970/04/04   Miroslav Netík, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/03/01 - 1970/04/05   Eduard S. Kostrhon, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/03/13 - 1970/03/29   Josef Zavřel: Grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/03/13 - 1970/03/29   Oldřich Laštůvka: Obrazy 1967, grafika 1969, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/04/05 - 1970/05/03   Grigorij Musatov, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/04/05 - 1970/05/03   Lorenzo Taiuti, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/04/11 - 1970/05/17   Otakar Zemina: Obrazy 1968-1969, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/04/26 - 1970/05/17   Rupert Falkner, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/05/23 - 1970/06/28   Milan Grygar: Antifony a Partitury, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/07/04 - 1970/07/31   Oľga Bartošíková: Obrazy a objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/07/05 - 1970/08/02   Ritva Raitsalo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/07/05 - 1970/08/02   Umberto Mariani, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/07/10 - 1970/08/02   Václav Šilhán, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/10/09 -   Robert Freimark, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1970/11/05 - 1971/01/03   Jan Saudek, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1970/11/05 - 1971/01/03   Ludvík Voneš: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/11/06 - 1970/11/29   Marie Filippovová: 1965 - 1970, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/11/15   Dalibor Chatrný: Osmihodinová výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/12/11 - 1971/01/10   Jaroslava Macháčková: Keramika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1971/01/08 - 1971/01/31   Jan Maria Najmr, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/02/01 - 1971/03/05   Josef Vohrabal: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1971/02/05 - 1971/02/28   Jaroslav Vávra, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/02/05 - 1971/02/28   Jaroslav Vožniak: Ikony, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/02/05 - 1971/02/28   Konrád Babraj: Obrazy, sochy, kresby, keramika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/03/05 - 1971/03/28   Dušan Zapletal: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/03/05 - 1971/03/28   František Šenk: Reliéfy a plastiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1971/04/02 - 1971/05/02   Kája Saudek: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/04/02 - 1971/05/02   Viktor Nikodem: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/05/28 - 1971/07/04   Kamil Lhoták: Grafika a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1971/06/04 - 1971/06/27   Rudolf Krajc 1907-1934: Umělecká pozůstalost, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/06/04 - 1971/07/04   Dana Jandová: Grafika 1965-71, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/09/03 - 1971/10/03   Ivo Přeček, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/09/03 - 1971/10/10   Anhelo Hernandez, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/09/03 - 1971/10/10   Otto Stritzko: obrazy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1971/10/08 - 1971/11/07   Jan Lauschmann: Fotografie 1922-1939, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/10/15 - 1971/11/07   Cyril Bouda: Výběr z díla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/11/01 - 1971/11/28   Jan Svoboda: Malba, Galerie ve foyer kina Družba, Brno (Brno-město)
1971/11/12 - 1971/12/05   Jan Berdyszak: Malba a plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/11/12 - 1979/12/05   Eva Činčerová, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/12   Petr Horák: Koláže, Galerie ve foyer kina Družba, Brno (Brno-město)
1971/12/10 - 1972/01/02   Miroslav Jodas: Fotografie 1965-1970, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/12/10 - 1972/01/02   Věra Fridrichová, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/12/10 - 1972/01/03   Dušan Jurkovič, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/12/13 - 1972/01/16   Pavel Navrátil: Kvaše a obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/01/07 - 1972/01/30   Bohumil Krátký: Obrazy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/01/08 - 1972/01/30   Endre Nemes: Grafická tvorba, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/01/08 - 1972/01/30   Jakub Rudolf Duda: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/01/24 - 1972/02/27   Zdeněk Dvořáček, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/02/04 - 1972/02/27   Eva Kubínová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/02/04 - 1972/02/27   Július Jakoby 1958 - 1965, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/03/03 - 1972/03/26   František Chmelař: Práce z let 1941 - 1971, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/03/03 - 1972/04/02   Jiří Švengsbír: Kresby, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/03/05 - 1972/04/05   Jaroslav Grus: Malířské dílo z let 1910 - 1971, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/03/07 - 1972/04/03   Jan Rajlich, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/04/07 - 1972/05/01   Reinhard Schubert: Fotografika, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/04/07 - 1972/05/02   Otakar Zemina: Kresby, akvarely a kvaše 1968-1971, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/04/16 - 1972/05/21   Jánuš Kubíček: Obrazy, kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/04/16 - 1972/05/21   Miloš Vlček: Sochy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/05/05 - 1972/05/28   Alois Mikulka: Obrazy a plastiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/05/05 - 1972/05/28   Ideogram v knize Jaroslava Švába, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/05/05 - 1972/05/28   Zuzana Švábová: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/05/11 - 1972/05/28   Martin Stejskal: Hra proti 'hře', Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/05/28 - 1972/07/02   Eva Mazzucco: Plastiky, obrazy a grafiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/05/28 - 1972/07/02   Jan Kotěra (1871 - 1923), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/05/30 - 1972/07/02   Vladimír Svoboda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/07/07 - 1972/07/30   Tibor Honty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/09/05 - 1972/10/01   Jindra Husáriková: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/10/10 - 1972/11/05   Jiří Zeman: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/11/03 - 1972/11/26   Josef Václav Sládek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/11/12 - 1972/12/03   Walter Gropius: Člověk a dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/11/14 - 1972/12/03   Martin Heřmanský: Modely, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1972/12/01 - 1973/01/01   Josef Matička, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/12/08 - 1973/01/07   Zolo Palugyay: Souborné dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/12/12 - 1973/01/08   Inez Tuschnerová: Tapiserie / Textilní objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/01/05 - 1973/01/28   Dmitrij Nikolajevič Baltermanc, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/01/16 - 1973/02/18   Miloslav Cicvárek: Obrazy a objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/02/04 - 1973/02/25   Petr Zhoř, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/03/02 - 1973/04/01   Jiří Balcar: Grafická tvorba, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/03/02 - 1973/04/08   František Drtikol: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/04/03 - 1973/04/29   Alexander Eckerdt: Malba a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/04/13 - 1973/05/06   František Jiroudek: Kresby, akvarely, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/04/22 - 1973/06/03   Jozef Kollár: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/05/02 - 1973/05/27   Karel Oberthor: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/05/11 - 1973/06/03   Jiří Toman, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/05/11 - 1973/06/03   Max Alpert, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/06/03 - 1973/07/08   Jiří Kroha: Umělec a doba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/06/08 - 1973/07/08   Jozef Jankovič, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/09/02 - 1973/10/07   Juraj Lauko: Dříve a nyní, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/09/03 - 1973/10/07   Oldřich Eichler: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/09/12 - 1973/09/30   Mirko Hanák: Výběr z díla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/10/05 - 1973/10/28   Cecilie Marková, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/10/05 - 1973/10/28   Naděžda Plíšková, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/10/16 - 1973/11/18   Rudolf Svoboda: Sochy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/11/02 - 1973/12/02   Karol Kállay: Píseň o Moskvě, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/11/27 - 1974/01/01   Běla Suchá: Tapiserie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1973/11/28 - 1974/01/01   Jindřich Wielgus: Sochy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/12/07 - 1974/01/01   Ladislav J. Kašpar, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/12/09 - 1974/01/01   Giovanni Battista Piranesi, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/01/13 - 1974/02/10   Jiří Horník: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/01/13 - 1974/02/17   Craig Kuhner: Indiana - krajina a člověk, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/01/15 - 1974/02/10   Matěj Trojan: 1944-72, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/02/08 - 1974/03/03   Miloslav Stibor: Kámen - fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/02/24 - 1974/03/31   Otakar Nejedlý: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/02/26 - 1974/03/19   Miroslav Šnajdr: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/04/10 - 1974/05/28   Josef Jambor, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/04/23 - 1974/05/26   Leonid Ochrymčuk: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/04/28 - 1974/05/31   Josef Brož, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/04/28 - 1974/06/02   Ivo Loos: Poutě & tváře, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/04/28 - 1974/06/02   Karel Tondl, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1974/09/03 - 1974/09/22   Pavel Navrátil: Krajiny, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/09/03 - 1974/09/22   Zdeněk Macháček: Křížovice, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/10/01 - 1974/10/28   Jan Souček: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/10/04 - 1974/10/28   Ladislav Čepelák: Kresby, grafika z let 1952 - 1973, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1974/10/06 - 1974/10/27   Alén Diviš (1900 - 1956): Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/11/01 - 1974/12/01   Ferdinand Valent: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/11/01 - 1974/12/01   Miloš Alexander Bazovský: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1974/11/12 - 1974/12/08   Vladimír Drápal: Keramické portréty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/12/06 - 1975/01/05   Marie Filippovová: Kresby 1973-1974, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1974/12/06 - 1975/02/09   Václav Chochola: Osobnosti, fotografické mozaiky a passiance, fotoarchiv, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/12/15 - 1975/01/12   Rudolf Gajdoš: Obrazy 1933-1973, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/12/17 - 1975/01/12   Karel Veleba: Černá a bílá, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/01/21 - 1975/02/16   Čeněk Dobiáš: Obrazy z Vysočiny, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/02/16 - 1975/03/16   Jan Svoboda: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/03/11 - 1975/04/13   Venda Truhlářová: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/03/21 - 1975/04/20   Egon Spuris, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/03/21 - 1975/04/20   Helena Bochořáková - Dittrichová: Kresby a grafika z cest, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/04/25 - 1975/05/25   Eva Bednářová: Ilustrace, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/04/25 - 1975/05/25   Petr Sikula: Fotografie z SSSR, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/05/06 - 1975/05/25   Jan Blažek: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/05/06 - 1975/05/25   Miloš Axman: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/08/01 - 1975/08/31   Josef Čapek: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/08/08 - 1975/08/31   Michelangelo Buonarroti: Fotoreprodukce výtvarných děl a knihy k pětistému výročí narození, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/08/29 - 1975/09/28   Josef Kubíček, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/09/02 - 1975/09/28   Tamara Divišková: Kamenina, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/09/05 - 1975/10/28   Andrej Doboš: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/09/07 - 1975/09/28   František Emler: Obrazy a grafické listy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/10/03 - 1975/11/02   Oldřich Pernica: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/10/07 - 1975/11/02   Karel Laštovka: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/10/10 - 1975/10/31   Dušan Klimeš: Fotografie, Malá galerie Československého spisovatele, Brno (Brno-město)
1975/10/24 - 1975/11/16   Jan Młodoženiec: Plakáty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/11/09 - 1975/11/30   Ada Novák, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/11/11 - 1975/12/07   Radko Mašata: Obrazy 1970 - 75, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1975/12/05 - 1976/01/04   Jan Antonín Pacák: Kresby, obrazy, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/12/05 - 1976/01/04   Jaroslav Rössler, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/12/07 - 1976/01/04   Milena Šimková-Elgrová, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/01/09 - 1976/02/08   Josef Kranz: K nedožitým 75. narozeninám, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1976/01/09 - 1976/02/08   Karel Svolinský: Malá a příležitostná grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/01/18 - 1976/02/22   František Malý: Obrazy, kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/01/20 - 1976/02/22   Sylva Řepková: Tapiserie v architektuře, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/01/20 - 1976/02/22   Štěpán Tabery: Osvětlovadla, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/02/13 - 1976/03/14   Grafika Emila Filly, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/02/15 - 1976/03/14   Jiří Krejčí: Obrazy a kresby z posledních dvou desetiletí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/03/02 - 1976/04/04   Rudolf Hocke: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/03/09 - 1976/04/03   Bernardo Jessiot: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/03/19 - 1976/04/18   Miroslav Barták: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/03/21 - 1976/04/18   Otakar Zemina: Obrazy z let 1925-1975, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/04/11 - 1976/05/16   Alois Lukášek: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/04/23 - 1976/05/23   Jiří Havel: Hory ve fotografii neboli krásná posedlost, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/04/25 - 1976/05/23   Oldřich Smutný: Vývoj díla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/05/21 - 1976/06/20   Vladimír Šolta: Obrazy, kresby, keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/05/25 - 1976/06/20   Jindřich Pileček: Grafika a ilustrace, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/08/31 – 1976/09/26   Jindřich Zezula: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/11/09 - 1976/12/05   Miroslav Šimorda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/11/12 - 1976/12/12   Oldřich Laštůvka: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/11/14 - 1976/12/12   Miloslav Jemelka, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/12/17 - 1977/01/16   Caj Bremer: Všední den ve Finsku, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/12/17 - 1977/01/16   František Tichý: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/12/19 - 1977/01/16   František Prosecký, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/12/19 - 1977/01/16   Olga Fridrichová - Steinzová, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/01/21 - 1977/02/27   Adolf Born: Grafika a kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/01/21 - 1977/02/27   Vladimír Špaček: Světlo a prostor, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/02/04 - 1977/03/13   Karel Souček, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/02/15 - 1977/03/13   národní umělec Bohumír Dvorský: Kresby a pastely, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/03/04 - 1977/04/10   Emanuel Ranný: Grafika a kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/03/04 - 1977/04/10   Miroslav Matoušek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/03/06 - 1977/04/10   Alois Fišárek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/03/17 - 1977/04/17   Markéta Venhodová: Tapiserie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/03/18 - 1977/04/17   Eduard Milén: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/03/22 - 1977/04/24   Vladimír Komárek: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/04/15 - 1977/05/22   Adolf Schneeberger: Fotografické dílo 1919 - 1948, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/04/15 - 1977/05/22   Jaroslav Král: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/04/26 - 1977/05/29   Alojs Vobejda: Kostýmy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/04/26 - 1977/05/29   Vojtěch Štolfa: Scény, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/05/27 - 1977/07/03   Jaroslav Kučera: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/05/27 - 1977/07/03   Kateřina Černá: Obrazy, grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/05/31 - 1977/07/10   Milan Mravec: Kresby z deníku, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/06/04 - 1977/07/10   František Jiroudek: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/09/06 - 1977/10/09   Zdeněk Smetana: Filmová tvorba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/10/07 - 1977/11/13   Aldona Skirutyté: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/10/07 - 1977/11/13   Anatolij Garanin: 60 výročí VŘSR, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/10/07 - 1977/11/13   Wilhelm Michajlovskij: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1977/10/18 - 1977/11/20   Lubomír Bartoš: Jesenická krajina (obrazy), Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/11/26 - 1978/01/01   Život a dílo Antonína Kuriala, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/11/29 - 1977/12/31   Miroslav Štolfa: Kresby a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1977/12/01 - 1978/01/08   František Foltýn, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/12/01 - 1978/01/09   Josef Vinecký 1882 - 1949: Výtvarné dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/01/06 - 1978/02/12   Rudolf Štursa: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/01/08 - 1978/02/12   Bohuš Jágr, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/01/17 - 1978/02/26   Jiří Kryštůfek: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/01/20 - 1978/02/26   Júlia Bartuszová: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/02/17 - 1978/03/19   Josef Adolf Šálek: Scénografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/03/03 - 1978/04/09   František Gross: Obrazy, kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/03/03 - 1978/04/09   Miroslav Střelec: Plakáty, užitá tvorba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/03/19 - 1978/04/16   Josef Hubáček: Malba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/03/24 - 1978/04/23   Věra Kotasová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/04/14 - 1978/05/21   Zdeněk Sklenář: Obrazy, kresby, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/04/18 - 1978/05/21   Karel Haruda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/04/28 - 1978/05/28   Vladimír Tesař: Retrospektiva grafického díla, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/05/30 - 1978/07/02   Antonín Širůček: Sochy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/08/08 - 1978/09/25   Jan Janča: Výběr z díla, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/09/26 - 1978/10/22   Pavel Kotas: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/10/06 - 1978/11/05   Vladimír Renčín: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/10/08 - 1978/11/05   Jan Smetana: Obrazy z let 1958 - 1978, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/11/10 - 1978/12/10   Vojtěch Štolfa: Vědecké ilustrace, krajiny, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/12/05 - 1979/01/14   Pavel Vavrys: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/12/05 - 1979/01/14   Saša Zahradník: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/12/15 - 1979/01/14   František Muzika: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/12/15 - 1979/01/14   Petr Sirotek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/12/17 - 1979/02/18   Jaroslav Svoboda: Retrospektiva, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/12/20 - 1979/01/21   Rudolf Hanych: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/01/19 - 1979/02/25   Michal Tůma: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/01/19 - 1979/02/25   Miroslav Šnajdr: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/01/26 - 1979/03/04   Luděk Havelka: Medaile a drobná plastika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/01/30 - 1979/03/04   Josef Peca: Obrazy, Kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/02/25 - 1979/04/01   Inez Tuschnerová: Tapiserie a textilní objekty, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/03/02 - 1979/04/01   Jan Lebeda: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/03/02 - 1979/04/01   Kunisada: Pozdní styl japonského dřevořezu, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/03/13 - 1979/04/16   Miroslav Houra: Proměny domova, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/04/06 - 1979/05/06   Jaromír Funke, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/04/08 - 1979/05/06   Pravoslav Kotík: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/04/24 - 1979/05/27   Jindřich Hegr: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/05/11 - 1979/06/10   Miroslav Machotka: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/05/11 - 1979/06/10   Stanislav Holý: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/05/13 - 1979/06/15   Ladislav Zívr: Plastiky a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/06/15 - 1979/07/15   Miloš Budík: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/06/17 - 1979/07/15   Věra Manolová: Tapiserie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/09/02 - 1979/10/14   Josef Čapek (1887-1945): Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/09/04 - 1979/09/30   Jaroslav Šámal: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/09/07 - 1979/10/07   Emila Medková: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/09/07 - 1979/10/07   Jaroslava Pešicová: Obrazy, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/09/07 - 1979/10/07   Jitka Svobodová: Kresby, objekty, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/10/14 - 1979/11/04   Jan Lichtág: Plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/10/14 - 1979/11/04   Jana Jemelková: Grafika, obrazy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/10/21 - 1979/11/25   Čeněk Dobiáš: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/10/30 - 1979/11/25   Karel Láznička: Tapiserie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/11/09 - 1979/12/09   Josef Matička: Akvarely a kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/12/02 - 1980/01/07   Jiří John: Malba, kresba, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/12/02 - 1980/01/07   Ondrej Steberl: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/12/13 - 1979/12/18   Jurij T. Ždanov: Zemí milovanou, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/12/14 - 1980/01/13   Vilém Plocek: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/01/15 - 1980/02/10   František Cundrla: Krajina, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/01/20 - 1980/02/17   Jan Blažek: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/02/21 - 1980/03/23   Jan Brož: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/02/21 - 1980/03/23   Josef Saska: Grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/02/22 - 1980/03/23   Eva Bednářová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/02/22 - 1980/03/23   Jan Šplíchal: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1980/02/24 - 1980/03/23   Stanislav Vajce: Obrazy, kresby, užitá grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/03/30 - 1980/04/27   Miroslav Netík: Obrazy z let 1970-1980, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/04/08 - 1980/05/11   Vladimír Židlický: Fotografie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/05/04 - 1980/06/01   František Malý: Užitá tvorba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/05/04 - 1980/06/01   Josef Tichý: Brněnské ateliéry, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1980/05/04 - 1980/06/01   Josef Wagner: Sochařské kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/10/21 - 1980/11/23   Blanka Votavová: Grafika, art protis, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/10/21 - 1980/11/23   Julo Považan: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/11/07 - 1980/12/07   Anatolij Lvovič Kaplan: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/11/07 - 1980/12/07   Ernö Fischer, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/11/09 - 1980/12/07   Richard Brun: Krajina z okolí Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/11/30 - 1981/01/04   Ivo Schurmann: Grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/11/30 - 1981/01/04   Karel Černý: 1910 - 1960, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/12/02 - 1981/01/04   Jana Sigmundová: Ilustrace, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/12/12 - 1981/01/11   Jiří Slíva: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/12/12 - 1981/01/11   Viktor Kolář: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/01/11 - 1981/02/15   Vincenc Makovský (1900-1966): Sochy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/01/13 - 1981/02/15   Jan Souček: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1981/01/23 - 1981/03/01   Ludmila Jandová: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/01/23 - 1981/03/01   Pavel Jasanský: Nová krajina, noví obyvatelé, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/01/25 - 1981/03/01   Emil Weirauch: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/02/22 - 1981/03/29   Čittaprasád: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/02/22 - 1981/03/29   Kamil Lhoták: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/03/06 - 1981/04/05   Pavel Dias: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/03/06 - 1981/04/05   Zdeněk Fuksa: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/03/08 - 1981/04/05   Jan Świtka: Obrazy, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/04/07 - 1981/05/10   Lubomír Šilar: Keramika 1974 - 80, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1981/05/15 - 1981/06/28   František Maršálek: Adjustovaná fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/05/19 - 1981/06/28   Alfréd Fuchs: Kresby a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1981/05/29 - 1981/07/05   Oldřich Šimáček: Scénografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/05/31 - 1981/07/05   Naděžda Hanáková: Textilní obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/08/21 - 1981/10/04   Miroslav Bílek: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/08/28 - 1981/10/04   Oldřich Toman: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/08/30 - 1981/10/04   Vladimír Drápal: Grafická a sochařská tvorba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/09/08 - 1981/10/11   Anna Hlušičková: Artprotisy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1981/11/20 - 1982/01/03   Dušan Polakovič: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/12/01 - 1982/01/03   František Chmelař: Výběr z díla 1943 - 1981, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1982/01/08 - 1982/02/07   Vladimír Gažovič: Farebné litografie 1971 - 1981, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/01/10 - 1982/02/07   Vojtěch Štolfa: Scénografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/01/26 - 1982/02/22   Marta Taberyová: Výběr z díla, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1982/01/26 - 1982/02/28   Václav Adolf Kovanič: Medailérská tvorba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/02/12 - 1982/03/14   Vlastimil Beneš: Obrazy a plastiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/02/16 - 1982/03/14   Alena Kučerová: Grafika z let 1961 - 1981, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/03/09 - 1982/04/08   Ivan Gruber: Obrazy a kresby z let 1958 - 1981, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1982/03/23 - 1982/04/18   František Vobecký: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/03/23 - 1982/04/18   Miloslav Stibor: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/03/23 - 1982/04/18   Vlasta Baránková: Ilustrace, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/04/20 - 1982/05/23   Bohumír Matal: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/04/20 - 1982/05/23   František Hudeček: Obrazy / kresby/ grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/04/20 - 1982/05/23   Miroslav Šimorda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1982/04/23 - 1982/05/23   Jiří Vláčil: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/04/25 - 1982/05/23   Ida Vaculková: Keramika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/04/25 - 1982/05/23   Josef Vohrabal: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/09/06 - 1982/09/19   Jiří Dimitrov, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/09/30 - 1982/10/31   Antonín Procházka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/10/05 - 1982/11/07   Jakub Rudolf Duda: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/10/05 - 1982/11/07   Josef Váchal, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/10/12 - 1982/10/24   Ľubomír Zelina: Obrazy, kresba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1982/12/10 - 1983/01/16   Jakub Obrovský: Výběr z tvorby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/12/10 - 1983/01/16   Marie Plotěná: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/12/14 - 1983/01/23   Alfred Justitz 1879-1934, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/12/14 - 1983/01/23   Tibor Kavecký: Sochařská tvorba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/01/25 - 1983/02/20   Vilém Reichmann: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/01/25 - 1983/02/20   Vlasta Vostřebalová - Fischerová, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/02/01 - 1983/02/27   Jan Janča: Výběr z díla, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/03/01 - 1983/04/03   Daisy Mrázková: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/03/01 - 1983/04/03   Ján Krížik: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/03/08 - 1983/04/04   Jiří Hadlač: Obrazy, plastiky, vazby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/04/12 - 1983/05/15   Antonín Odehnal: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/04/12 - 1983/05/15   Jiří Kemr: Keramika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/04/12 - 1983/05/15   Karl Heinz Mai: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/05/10 - 1983/06/05   Jiří Marek: Monumentální sochařská tvorba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/05/10 - 1983/06/05   Jiří Marek: Monumentální sochařská tvorba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/05/24 - 1983/06/26   Eva Kmentová: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/05/24 - 1983/06/26   Jan Maria Najmr: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/05/24 - 1983/06/26   Jan Raba, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/06/10 - 1983/07/03   Vratislav Karel Novák: Šperky a drobné plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/07/05 - 1983/07/31   Richard Brun: Hudební motivy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/09/06 - 1983/10/09   Antonín Jero 1907 - 1981: Typografie, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/09/06 - 1983/10/09   Bohdan Holomíček: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/10/11 - 1983/11/13   Zdenko Feyfar: Fotografie 1932-1982, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/10/12 - 1983/11/06   Vladimír Suchý: Obrazy z let 1968 - 1983, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/10/18 - 1983/11/20   Alexandr Rodčenko: Fotografie a grafika, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/10/18 - 1983/11/20   Karel Holan: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/11/18 - 1984/01/08   Jan Hruška: Naivní malíř, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/11/29 - 1984/01/01   Ľubo Stacho: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1983/11/29 - 1984/01/01   Marie Maťhová: Tapiserie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/11/29 - 1984/01/01   Otakar Sivera: Keramika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/11/29 - 1984/01/01   Vladimír Jiránek: Kreslený humor, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/12/06 - 1984/01/01   Milča Eremiášová: Paličkované krajky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/01/03 - 1984/01/22   Zdena Krejčová: Obrazy, kresby, ilustrace, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/01/10 - 1984/02/05   Robert Hliněnský: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/02/14 - 1984/03/11   Dušan Kállay: Kresby, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/02/14 - 1984/03/11   Michal Ranný: Obrazy, kresby,, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/02/14 - 1984/03/11   Miloš Koreček: Fotografie a fokalky, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/02/21 - 1984/03/18   Miloslav Holý, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/02/28 - 1984/04/01   Antonín Smažil: Moje krajiny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/03/21 - 1984/04/15   Jan Beran, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/03/21 - 1984/04/15   Pavel Rudolf: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/03/21 - 1984/04/15   Rudolf Hocke: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/04/03 - 1984/04/23   Jiří Anderle: Výběr obrazových cyklů 1981 - 1983, fragment grafické tvorby 1978 - 1984, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/04/24 - 1984/05/27   Antonín Čalkovský: Obrazy, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/04/24 - 1984/05/27   Vladimír Boudník: K nedožitým šedesátinám umělce, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/04/25 - 1984/05/20   Albín Brunovský: Obrazy a grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/11/13 - 1984/12/09   Antonín Širůček (1913-1977): Výběr ze sochařského, malířského a kreslířského díla, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/11/13 - 1984/12/09   Bohumil Kubišta: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/11/13 - 1984/12/09   Dušan Slivka: Krajiny, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/11/30 - 1985/01/01   Josef Ehm: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/12/18 - 1985/01/13   Štěpán Grygar: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/12/18 - 1985/01/13   Vladimír Renčín: Kreslený humor 1979-1984, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/12/18 - 1985/01/13   Zdeněk Hajný: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/01/22 - 1985/02/24   Alois Mikulka: Obrazy, plastiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/01/22 - 1985/02/24   Bohuslav Reynek: Grafika, kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/01/22 - 1985/02/24   Stanislav Tůma: Fotografie 1980-1985, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/01/22 - 1985/02/24   Vladimír Meduna architekt-urbanista, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/03/05 - 1985/04/07   Jan Kubíček: Fotografie a fotogramy, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/04/16 - 1984/05/19   Petr Balíček: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/04/16 - 1985/05/19   Jaroslav Škarohlíd: Kresba, grafika, kombinované techniky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/04/16 - 1985/05/19   Václav Chad: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/05/14 - 1985/06/16   Petr Chalabala: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/05/28 - 1985/06/23   Hermann Glöckner: Kresby a monotypy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/05/28 - 1985/06/23   Jozef Šturdík: Z tvorby 1938-1984, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/05/28 - 1985/06/23   Milan Borovička: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/05/30 - 1985/06/30   Vladimír Holub: Výběr z tvorby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/06/25 - 1985/07/21   Jaroslav Fousek: Obrazy, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/06/28 - 1985/07/21   Pavel Mára: Fotografie, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/09/03 - 1985/09/21   Karel Kramule: Kresby malostranské a jiné, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/09/24 - 1985/10/13   Ján Ilavský: Jubilejní výstava (obrazy), Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/10/15 - 1985/11/10   Lutz Hirschmann: Kresba, grafika, karikatura, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/10/15 - 1985/11/17   Michal Resl: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/10/16 - 1985/11/17   Jaroslav Blažek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/10/22 - 1985/11/24   Karel Kryl: Obrazy, kresby, plastiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/11/12 - 1985/12/08   Jiřina Hartingerová - Tobolíková: Obrazy, kresby, tapiserie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/12/06 - 1986/01/12   Antonín Juračka: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/12/06 - 1986/01/12   Dušan Pálka, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/12/13 - 1986/01/12   Jiří Karmazín: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/12/13 - 1986/01/12   Václav Kyselka: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/01/14 - 1986/02/02   František Nikl: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/01/14 - 1986/02/23   Miroslav Netík: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/01/14 - 1986/02/23   Oldřich Treutner: Šperky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/01/21 - 1986/02/16   Pavel Sukdolák: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/01/21 - 1986/02/16   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/02/05 - 1986/02/23   Arna Juračková: Obrazy, grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/02/25 - 1986/03/30   Jiří Havlíček: Kresba, grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/02/25 - 1986/03/30   Pavel Nešleha: Obrazy, kresby, fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/02/25 - 1986/03/30   Zdeněk Denk, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1986/02/27 - 1986/03/08   Ludwig Mies van der Rohe: Vila Tugendhat v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/03/11 - 1986/04/13   Eva Mužíková: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/03/13 - 1986/03/31   Jan Habarta: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/04/02 - 1986/04/20   Miloš Vlček: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/04/03 - 1986/05/18   Richard Brun: Obrazy, kresby, grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/04/08 - 1986/05/18   Adriena Šimotová: Práce na papíře, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/04/08 - 1986/05/18   Miloš Šejn: Fotografie, kresby, knihy, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1986/04/22 - 1986/05/18   Darina Gladišová: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1986/10/03 - 1986/10/26   Jan Grimm: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/10/03 - 1986/10/26   Miloš Axman: Výběr z díla 1946 - 1986, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/10/03 - 1986/10/26   Václav Houf: Užitá grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/10/07 - 1986/11/02   Leonid Ochrymčuk: Obrazy a vystřihovánky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/10/31 - 1986/11/30   Friedensreich Hundertwasser, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/11/11 - 1986/12/07   Ivan Chatrný: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/11/11 - 1986/12/07   Marie Kratochvílová, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1986/11/11 - 1986/12/07   Vladimír Kristin: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/12/16 - 1987/01/18   Bořek Sousedík: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1986/12/16 - 1987/01/18   Jiří Šalamoun: Kresby atd.., Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/12/16 - 1987/01/18   Vjačeslav Fomiš Kolejčuk: Plastiky, koláže, dokumentace, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1986/12/16 - 1987/01/18   Vlastimil Zábranský: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/01/13 - 1987/02/15   Stanislav Hanzík: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/01/27 - 1987/03/01   Ladislav Berger: Obrazy, kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/01/27 - 1987/03/01   Ladislav Novák: Interpretace, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/01/27 - 1987/03/01   Otto Müller-Eibenstock: Fotogramy a kresby, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1987/02/24 - 1987/03/29   Karel Valter: Obrazy, kresby, grafika, fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/03/03 - 1987/04/05   Vojtěch Štolfa: Scénografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/03/10 - 1987/04/12   Jiří Hadlač: Výběr z tvorby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/03/10 - 1987/04/12   Victor Vasarely: Grafika a multiply, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/03/26 - 1987/05/10   Bořek Zeman: Plastiky, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/04/21 - 1987/05/24   Jaroslav Šerých, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/04/21 - 1987/05/24   Karel Kuklík: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/05/06 - 1987/05/24   František Crhák: Profil architekta - designéra, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1987/05/19 - 1987/06/28   Mark De Fraeye (Belgie): Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/05/19 - 1987/06/28   Miloš Boria (1896-1937): Obrazy a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/06/02 - 1987/07/05   Jarmila Totušková: Grafika, kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/06/02 - 1987/07/05   Vladimír Svoboda: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/09/08 - 1987/10/11   Miloš Slezák, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/09/08 - 1987/10/11   Václav Boštík: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/09/16 - 1987/10/18   Antonín Kurial (1907-1983): Výtvarné podněty architektonického díla, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/09/17 - 1987/10/18   Zdeněk Fuksa: Grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/09/23 - 1987/10/11   Josef Ruszelák: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1987/10/13 - 1987/11/15   Vlasta Baránková, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1987/10/20 - 1987/11/15   Miroslav Zajíc: Ženeva 85, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1987/11/24 - 1987/12/13   Petr Zlamal: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/11/24 - 1988/01/03   Jan Steklík, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/12/01 - 1988/01/17   Jan Wolf: Výběr z tvorby posledních let, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/12/03 - 1988/01/17   Francisco Arana Infante: Artefakty a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/12/08 - 1988/01/10   Taras Kuščynskyj: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/12/15 - 1988/01/03   Karel Zmrzlý: Scénografie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/01/13 - 1988/01/31   Vladimíra Sedláková: Profil výrobního procesu, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/01/14 - 1988/02/21   Josef Bartuška: Obrazové básně, grafika, kresby, fotografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1988/01/27 - 1988/03/06   Eva Brožová: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/01/27 - 1988/03/06   Jaroslav Grunt: Výběr z celoživotního díla, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/01/28 - 1988/03/06   Michael Schade (NSR): Trans-Sahara / Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/01/28 - 1988/03/06   Pavel Kryl: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/02/09 - 1988/02/28   František Hodonský: Obrazy - plastiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/02/28 - 1988/04/03   Stanislav Kolíbal: Knihy, kresby, prostor, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/03/09 - 1988/04/24   Alois Mikulka: Obrazy - plastiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/03/17 - 1988/04/17   František Dostál: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/03/17 - 1988/04/17   Ivan Hoffman: Kniha pro Lucii, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/03/22 - 1988/05/09   Ladislav Sitenský: Fotografie 1933-1979, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/03/22 - 1988/05/09   Zdeněk Sýkora, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/04/13 - 1988/05/15   Naděžda Synecká: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1988/04/27 - 1988/05/29   Emil Drápal, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/04/28 - 1988/05/29   Josef Krejčiřík: Obrazy, kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/06/09 - 1988/07/03   Ludmila Jandová: Pastely, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/06/09 - 1988/07/31   Oldřiška Keithová: Lité sklo, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/07/06 - 1988/07/31   Miroslav Hucek: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/09/06 - 1988/10/16   Valér Kováč: Sklo, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/09/07 - 1988/10/16   Architekt ing. Zdeněk Lang (Výstava prací v kabinetu achitektury), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/10/13 - 1988/11/13   Jan Pospíšil: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/10/18 - 1988/11/20   Andrus Kasemaa: Kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/10/18 - 1988/11/20   Vladimír Komárek: Malba a grafika z let 1948 - 1988, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/10/19 - 1988/11/20   Jaromír Čejka: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1988/10/25 - 1988/12/04   Dušan Tejkal: Šperky, knihy, reliéfy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/10/26 - 1988/12/04   Jiří Kroha: Obrazy a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/10/27 - 1988/12/04   Jan Brož: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/11/22 - 1988/12/11   Karel Veleba: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1988/11/30 - 1989/01/01   František Kaláb: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/11/30 - 1989/01/01   Jan Hrubý: Kreslený humor, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/12/14 - 1989/01/15   Dušan Jurkovič, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/12/14 - 1989/01/15   Jozef Jankovič: Sochy, kresby, počítačová grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/01/06 - 1989/02/05   Max Weiler: Barevná příroda, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/01/13 - 1989/02/12   Karel Malich: Obrazy, kresby, plastiky, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/01/17 - 1989/02/19   Jiří Eliška: Kresby, užitá grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/01/17 - 1989/02/19   Mario Giacomelli: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/02/14 - 1989/03/19   Jaroslav Král (1883-1942): Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/02/21 - 1989/03/27   Jindřich Štreit, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/02/21 - 1989/03/27   Jiří Hanke, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/02/28 - 1989/04/09   Jánuš Kubíček: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/03/14 - 1989/04/16   Alena Kojdlová: Možnosti kůže, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/03/14 - 1989/04/16   Klára Sedláčková: Artprotis, kresba, grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/03/15 - 1989/04/16   Architekt Emil Králík (1880-1946), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/04/11 - 1989/05/21   Milan Knížák: 1953 - 1988, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/04/18 - 1989/05/21   Milan Bočkay: Mezi klamem a zdáním. Malby, kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/04/20- 1989/05/21   Eugen Atget: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/04/25 - 1989/06/04   Andreas Müller-Pohle: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/04/26 - 1989/06/04   Jaroslav Krejčí: Setkání, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/04/26 - 1989/06/04   Zdeněk Pospíšil, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/05/31 - 1980/08/20   Anna Poustová: Grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/06/13 - 1989/07/23   Emanuel Ranný, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/06/13 - 1989/07/23   Zdeněk Macháček: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/06/14 - 1989/07/23   Josef Maria Olbrich 1867 - 1908: Architektonické dílo, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/09/06 - 1989/10/08   Miroslav Šimorda: Výběr z malířské tvorby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/09/13 - 1989/10/15   Miloš Urbásek: Obrazy, kresby, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/09/19 - 1989/10/22   František Chrástek: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/10/17 - 1989/11/26   Rudolf Hocke: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/10/31 - 1989/12/10   Pavel Kostrhun: Dřevěná plastika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/10/31 - 1989/12/10   Petr Poš: Všichni hrajeme, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/11/02 - 1989/12/03   Erich Salomon: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1989/12/05 - 1990/01/07   Architekt Jan Dvořák, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/12/05 - 1990/01/07   Olbram Zoubek: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/12/12 - 1990/01/14   Arnold Newman: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/12/12 - 1990/01/14   Jiří Kolář: Práce z počátku šedesátých let ze sbírky Ladislava Nováka, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1989/12/12 - 1990/01/14   Viktor Pivovarov: Obraz a text, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/12/14 - 1990/01/14   Zdeněk Říhák: Výběr z architektonického díla, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/12/19 - 1990/01/21   Čeněk Dobiáš: Výběr z díla, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/12/19 - 1990/01/21   Josef Tichý: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/12/19 - 1990/01/21   Miroslav Roštínský: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/01/23 - 1990/02/18   Josef Vohrabal, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/01/23 - 1990/02/18   Vilém Kříž, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/01/30 - 1990/03/04   Kamila Planerová: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/01/30 - 1990/03/04   Miloš Cvach: Tvorba z osmdesátých let, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/02/14 - 1990/03/18   Jan Šimek: Sochy, Petr Baran: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/02/27 - 1990/04/01   Alois Nožička: Komplementární svědectví II., Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1990/02/27 - 1990/04/01   Rudolf Fila: Retrospektiva, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/03/13 - 1990/04/08   Josef Zamazal: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/03/13 - 1990/04/08   Ladislav Perůtka: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/03/20 - 1990/05/20   Mikuláš Medek: Souborné malířské dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/03/22 - 1990/04/22   Bohuslava Olešová: Obrazy, objekty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/03/28 - 1990/04/16   Vzpomínka na Bohuslava Fuchse, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/04/10 - 1990/05/13   Alena Nádvorníková: Uvnitř a vně, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/04/10 - 1990/05/13   Krzystof Gierałtowski: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1990/04/10 - 1990/05/13   Zdena Höhmová: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/04/17 - 1990/05/20   Otmar Oliva: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/04/17 - 1990/05/20   Petr Skácel: Obrazy a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/05/22 - 1990/05/31   Marie Filippovová: Kresby / grafiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1990/05/24 - 1990/06/17   Vilém Zavřel, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/06/21 - 1990/07/29   Siegfried Wameser, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1990/09/04 - 1990/09/30   Miroslav Netík: Návraty - Boje a sny, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/09/06 - 1990/09/30   Bob Freimark: Monotypy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/09/11 - 1990/10/15   Eva Kmentová: Životní dílo, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/10/11 - 1990/11/18   Ladislav Novák: Veronáže, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/10/11 - 1990/11/18   Valerij Šersťanoj: Vizuální texty, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/10/16 - 1990/11/25   Rudolf Kedl: Hymnus o přírodě, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/11/27 - 1991/01/01   Jiří Stejskal: Grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/11/27 - 1991/01/01   Milan Zezula: Ohlédnutí, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/11/27 - 1991/01/01   Vilém Reichmann: Grafogramy a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/12/06 - 1991/01/01   Vladimír Palla: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/12/07 - 1991/01/06   Pavel Dias: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/12/07 - 1991/01/08   Dalibor Chatrný, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/01/08 - 1991/02/03   Dana Marková: Sochy, kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/01/08 - 1991/02/03   Jaroslav Škarohlíd: Frotáže, malby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/01/10 - 1991/02/03   Seiichi Furuya: Hranice 1981 - 1983, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/01/15 - 1991/02/17   Jan Kotík: Tvorba z osmdesátých let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/01/18 - 1991/02/17   Jiří Sobotka: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/02/05 - 1991/02/17   Michal Novák: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/02/12 - 1991/03/17   Ivan Kříž: Zipy, panty, čáry, vrypy …, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/02/12 - 1991/03/17   Jaroslav Hořánek: Kresby a grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/02/13 - 1991/03/17   Josef Škvařil, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/02/26 - 1991/03/31   Jan Dungel: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/03/26 - 1991/04/28   Jana Jemelková: Grafika a kresba, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/03/26 - 1991/04/28   Ladislav Martínek: Sochy, kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/03/26 - 1991/04/28   Michal Ranný: Kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/05/07 - 1991/06/09   Mirka Slámová: Kresby, objekty, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/05/07 - 1991/06/09   Pavel Jasanský: Nová krajina, noví obyvatelé, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/05/07 - 1991/06/09   Rolf Keller, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/05/14 - 1991/06/09   J. H. Kocman: Papíry, knihy - Hendmade papers, artists' boks, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/05/21 - 1991/06/16   Milan Grygar: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/06/18 - 1991/08/04   Rune Mieldsová: Práce na papíře, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/06/25 - 1991/08/11   Peter Downsbrough: Současné práce v prostoru, knihy, kresby a grafiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/07/09 - 1991/08/18   Randy S. Trudeau Shee-Keh, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/09/03 - 1991/10/06   František Lydie Gahura, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/09/03 - 1991/10/06   Jaroslav Beneš, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/09/03 - 1991/10/06   Miroslav Machotka, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/09/03 - 1991/10/06   Vladimír Drápal: Plastika a grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/09/10 - 1991/10/13   Daniel Fischer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/09/10 - 1991/10/13   Pavel Luffer: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/10/17 - 1991/11/24   Miroslav Šnajdr: Obrazy a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/10/17 - 1991/11/24   Vladimír Karfík, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/10/22 - 1991/11/17   Jiří Drlík: Šperky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/10/22 - 1991/11/17   Markéta Luskačová: Poutníci (fotografie), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/10/22 - 1991/11/17   Miroslav Štolfa: Obrazy, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/11/29 - 1992/01/05   Keith Carter: The Blue Man, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/11/29 - 1992/01/05   Laco Teren, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/12/04 - 1992/01/05   Jindřich Kumpošt, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/12/04 - 1992/01/12   František Hradecký: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/01/14 - 1992/02/09   Jánuš Kubíček: Životní dílo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/01/15 - 1992/02/09   Stát Kurt Gebauer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/01/21 - 1992/02/20   Jiří Pelcl: Corpus hominis, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/01/21 - 1992/02/23   Jan Svoboda: Malba, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/01/21 - 1992/02/23   Ludmila Seefried-Matějková: Sochy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/01/21 - 1992/02/23   Miro Švolík: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/02/26 - 1992/04/05   Jiří Kubový: Obrazy, objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/03/03 - 1992/03/29   Alois Mikulka: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/03/03 - 1992/03/29   Luboš Dušek: Grafika a kresby, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/03/03 - 1992/03/29   Tadanori Saito: Metropolis, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/04/07 - 1992/05/03   Běla Kolářová: Fotografie z první poloviny šedesátých let, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/04/07 - 1992/05/03   Jaroslav Kučera: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/04/14 - 1992/05/17   Jaroslav Bárta: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/04/14 - 1992/05/17   Jaroslav Hovadík: Obrazy, objekty, grafika, koláže, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/04/14 - 1992/05/17   Kateřina Černá: Obrazy, grafiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/05/12 - 1992/06/07   Radomír Vavruša: Instalace, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/05/12 - 1995/06/07   Milan Magni: Kresba, grafika, malba, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/05/26 - 1992/06/21   Jan Kubíček: Principy, systémy, konstrukce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/05/26 - 1992/06/21   Pavel Rudolf: Transformace, determinace, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/07/02 - 1992/08/30   Inez Tuschnerová: Černá a bílá, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/07/15 - 1992/08/30   Milan Maur: Záznamy z přírody, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/09/01 - 1992/10/11   Eugen Kramár, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/09/01 - 1992/10/11   Heinz Gappmayr: Instalace a práce na papíře, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/09/08 - 1992/10/04   Milan Klvaňa: Malba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/10/13 - 1992/11/08   Klára Bočkayová: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/10/13 - 1992/11/15   Jan Ságl: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/10/20 - 1992/11/22   Bedřich Rozehnal (1902-1984), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/10/20 - 1992/11/22   Lyle Bonge: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/10/20 - 1992/11/22   Zorka Ságlová 1965-1992, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/10/27 - 1992/11/29   Zbyněk Sekal: Některé práce z let 1940 - 1992, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/11/17 - 1992/12/13   Václav Bláha: Obrazy, kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/12/01 - 1993/01/03   Kamil Lhoták: Kresby, grafiky, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/12/01 - 1993/01/03   Ladislav Emil Berka: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/12/01 - 1993/01/03   Oldřich Vašica: Obrazy, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/12/15 - 1993/01/17   Leonid Ochrymčuk: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/12/15 - 1993/01/17   Vladimír Preclík: Sochy (1960 - 1992), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/01/12 - 1993/02/14   Frans de la Cousine: Výběr fotografií, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/01/12 - 1993/02/14   Josef Schulz, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/01/12 - 1993/02/14   Petr Šmaha: Strniště I., Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/01/26 - 1993/02/28   Jiří Načeradský: Černý most, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/01/26 - 1993/02/28   Richard Paul Lohse, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/02/23 - 1993/03/28   Ilse Garnierová: Vizuální texty, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/02/23 - 1993/03/28   Pierre Garnier: Vizuální texty, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/02/23 - 1993/03/28   Vladimír Karfík, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/04/06 - 1993/05/09   Eduard Ovčáček, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/04/13 - 1993/05/23   František Kyncl: Monostruktury, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/04/20 - 1993/05/23   Dušan Šimánek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/04/20 - 1993/05/23   Karel Rossí, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/05/18 - 1993/06/20   Miloň Novotný: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/06/15 - 1993/07/18   Dana Chatrná: Kresba, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/06/15 - 1993/07/25   Petr Veselý, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/06/29 - 1993/08/15   Jiří Kroha, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/07/22 - 1993/08/15   Robert Lax: Vizuální texty, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/07/27 - 1993/08/29   Blanka Růžičková: Textilní tvorba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/09/07 - 1993/10/10   Krzysztof Pruszkowski: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/09/07 - 1993/10/10   Václav Malina: Imprese, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/09/14 - 1993/10/24   Milivoj Husák: Výběr z obrazů, kreseb a knih z let 1983-1993, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/09/14 - 1993/10/24   Štěpán Grygar: Planeta, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/10/19 - 1993/11/21   Dagmar Hochová: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/10/19 - 1993/11/21   Pavel Hayek: Struktury, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/10/19 - 1993/11/21   Vladislav Mirvald, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/11/30 - 1994/01/02   Emanuel Ranný: Suché jehly, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/11/30 - 1994/01/02   Libor Teplý: Tma a světlo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/12/14 - 1994/01/09   Adéla Matasová: Komunikace, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/12/14 - 1994/01/09   Čestmír Krátký: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/12/14 - 1994/01/09   Pavel Herynek: Konstrukce a šperky, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1994/01/06 - 1994/02/06   Josef Koudelka: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/01/18 - 1994/02/17   Karel Adamus: Objekty a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/01/18 - 1994/02/27   Oldřich Hanzl: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/02/01 - 1994/03/27   Bohuslav Reynek: Grafiky, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1994/02/08 - 1994/03/06   Petr Jedlička: Malba a plastika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/03/08 - 1994/04/03   Stanislav Zippe: Současná tvorba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/03/15 - 1994/04/24   Jiří Kolář, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/04/12 - 1994/05/15   Karel Vaca: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/04/12 - 1994/05/15   Marian Palla: Namotávání provazu, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/05/04 - 1994/06/12   Walter Kaitna: Kräftesysteme:1962 - 1983, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/05/24 - 1994/06/26   Ivo Sedláček ...z jednoho cyklu..., Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/05/31 - 1994/06/26   Jan Vičar: Grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/06/28 - 1994/08/14   Jiří Kovanda: Práce z posledních let, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/06/28 - 1994/08/14   Vladimír Špaček: Obrazy 1982-1986, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/09/06 - 1994/10/09   Diet Sayler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/09/08 - 1994/10/16   Dana Kyndrová: Podkarpatská Rus, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/09/08 - 1994/10/16   Václav Benda, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/10/25 - 1994/11/27   Hugo Demartini, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/10/27 - 1994/11/27   František Dörfl: Výběr z tvorby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/10/27 - 1994/11/27   Jindřich Boška: Průřez tvorbou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/10/27 - 1994/11/27   Libor Jaroš: Obrazy 1994, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/12/13 - 1995/01/22   Rostislav Čuřík, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/02/01 - 1995/03/05   František Ronovský, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/02/07 - 1995/03/05   Jiří David: Rok výroby '94, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/03/14 - 1995/04/09   Stanislav Kolíbal: 1988 - 1995, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/03/16 - 1995/04/09   Karel Cudlín, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/03/16 - 1995/04/16   Anna Daučíková: Práce ze Scuol-Nairs 1994, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/03/16 - 1995/04/16   Markéta Luskačová: Fotografie ze Spitalfields (Londýn 1974-1990), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/04/18 - 1995/05/14   Ladislav Novák: Práce z brněnských sbírek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/04/18 - 1995/05/14   Leonid Ochrymčuk: Retrospektiva, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/04/20 - 1995/05/21   George Erml: New York., Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/04/20 - 1995/05/21   Tomáš Haleš, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/05/23 - 1995/06/18   Jan Smejkal: 1975 - 1995, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/05/23 - 1995/06/18   Jindřich Štreit: Lidé olomouckého okresu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/05/25 - 1995/06/25   Jiří Žlebek: Sochy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/05/25 - 1995/06/25   Václav Krůček, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/06/26 - 1995/08/13   Tony Cragg, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/06/29 - 1995/08/13   Petr Císařovský: Sochy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/06/29 - 1995/08/13   Petrbok, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/09/04 - 1995/10/08   Architekt Bohuslav Fuchs 1895-1972, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/09/07 - 1995/10/08   Dana Puchnarová: Dvě tváře utopie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/09/07 - 1995/10/08   Jaroslav Králík, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/09/12 - 1995/10/08   Ladislav Daněk: Obrazy 1989 - 1995, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/10/17 - 1995/11/26   František Šenk: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/10/19 - 1995/11/26   Miloš Šejn, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/10/19 - 1995/11/26   Pavel Baňka: Fotografie, obrazy, komentáře, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/12/07 - 1996/01/07   Jan Konůpek: Výběr z tvorby (1905 - 1915), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/12/07 - 1996/01/14   Ludvík Kundera: Nálezy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/12/12 - 1996/01/14   Jiří Sopko: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/12/12 - 1996/01/14   Svatopluk Slovenčík: Tvorba z 90. let, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/01/23 - 1996/02/25   Jan Pospíšil: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/01/23 - 1996/02/25   Viktor Kolář: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/01/30 - 1996/02/25   Jan Ambrůz: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/01/30 - 1996/02/25   Miroslav Koval: 1994, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/03/05 - 1996/04/07   Antonín Střížek, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/03/05 - 1996/04/07   Jan Jemelka: Grafika (1980 - 1995), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/03/05 - 1996/04/07   Pavel Mühlbauer: Obrazy a kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/04/16 - 1996/05/19   Jan Reich: Mizející Praha (1971-1976), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/04/16 - 1996/05/19   Tomáš Rossí: Malba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/04/18 - 1996/05/19   Robert Barry, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/05/23 - 1996/06/16   Paul den Hollander: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/05/23 - 1996/06/16   Tomáš Lahoda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/05/30 - 1996/06/23   Guang Yao Wu: Instalace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/05/30 - 1996/06/30   Hildegsrd Joos: Cyklus v červené a modré (1995 - 1996) a další obrazy ze šedesátých a devadesátých let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/09/10 - 1996/10/13   Vladimír Havlík: Windows '96', Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/09/12 - 1996/10/13   Adriena Šimotová: Něco mizí a něco zůstává, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/09/12 - 1996/10/13   Vladimír Drápal: Výběr z tvorby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/11/05 - 1996/12/08   Pavel Opočenský: Zasvěcení hmotou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/11/07 - 1996/12/08   Camille Graeser, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/11/07 - 1996/12/08   Martin Zálešák, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/12/17 - 1997/01/19   Jiří Havlíček: Graphica Alchymica, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/12/17 - 1997/01/19   Svatopluk Klimeš: Oheň, voda, vzduch, země, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/01/28 - 1997/02/23   Štěpán Pala: Struktury, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/01/31 - 1997/03/16   Jan Kotík: Práce na papíře a obrazy (1936 - 1996), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/03/06 - 1997/03/30   Peter Rónai, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/03/06 - 1997/03/30   Zdenek Hůla: Zátiší s ovocem. Sochy a obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/03/07 - 1997/03/30   Jiří Matoušek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/05/06 - 1997/05/29   Petr Jochmann: Interní bestiář, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/05/06 - 1997/05/30   Pavel Nádvorník: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/06/03 - 1997/06/27   Jan Merta, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/06/03 - 1997/06/27   Jiří Krtička: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/06/24 - 1997/08/03   Bohdan Lacina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/07/01 - 1997/08/03   Běla Kolářová, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/09/04 - 1997/10/05   Sophie Curtil: Pastely, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/09/09 - 1997/10/05   Marius Kotrba: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/09/09 - 1997/10/05   Vladimír Birgus: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/11/04 - 1997/12/07   Iva Kupková: Vesmírné stopy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/11/04 - 1997/12/07   Václav Dosbaba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/12/18 - 1998/01/18   Jaromír Funke: Krásný svět, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/12/18 - 1998/01/18   Markéta Othová: Oheň do kapes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/01/20 - 1998/02/15   Milan Magni: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1998/01/20 - 1998/02/15   Peter Neusser: Urbanities, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/01/22 - 1998/03/01   Anežka Kovalová: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/05/19 - 1998/06/14   Kateřina Štenclová: Obrazy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/05/19 - 1998/07/12   Tomáš Rajlich: Obrazy, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/05/26 - 1998/07/12   Jiří Kroha architekt, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/05/26 - 1998/07/12   Michael Biberstein, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1998/06/16 - 1998/07/12   Inge Kosková: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/08/26 - 1998/09/27   Arnulf Rainer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/09/01 - 1998/09/27   Vilém Reichmann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/09/01 - 1998/09/27   Jiří Seifert: Sochy, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/10/06 - 1998/11/08   Bořek Šípek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/10/07 - 1998/11/08   Anton Corbijn: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/12/18 - 1999/01/31   Bohumír Matal, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/12/18 - 1999/01/31   Sigmar Polke: Hudba nevyjasněného původu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/03/25 - 1999/04/18   Joseph Gallus Rittenberg: Terra obscura, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/09/02 - 1999/10/17   Cecil Beaton: The Dandy Photographer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/10/26 - 1999/12/05   Milena Dopitová: Instalace 1992 - 99, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/12/15 - 2000/01/16   Petr Kvíčala, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/12/15 - 2000/02/13   Václav Zykmund (1914 - 1984), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/12/16 - 2000/02/13   Ludwig Mies van der Rohe: Design a architektura, Stuttgart, Barcelona, Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/01/25 - 2000/03/05   Maria Theresia Litschauer: Nietzsche v Itálii - Fotografické objekty / Nietzsche in Italien - Fotografische Objekte, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/02/17 - 2000/04/16   Patrick Faigenbaum: Fotografie: Florencie, Řím, Neapol, Brémy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/03/01 - 2000/04/16   Jarosław Kozłowski: Objekty a instalace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/03/09 - 2000/04/23   Heliane Wiesauer-Reiterer: Polarity / Polaritäten, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/05/04 - 2000/07/09   Michael Biberstein: Malba mezi meditací a pohybem, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/05/31 - 2000/07/09   Ryuji Miyamoto: Urban Apocalypse, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/09/05 - 2000/10/08   Jaroslav Rajzík: Negativy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
kolektivní
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1911/03/25 - 1911/05/21   Vereinigung der deutsch-mährischen bildenden Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1911/09/28 - 1911/11/05   Dresdner Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1911/11/18 - 1911/12/27   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/01/06 - 1912/02/15   Genossenschaft der bildenden Künstler Wiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/03/03 - 1912/04/08   Ammerseemaler: Samuel Brunner, Siegfried Laboschin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/04/20 - 1912/05/29   Vereinigung der deutsch-mährischen bildenden Künstler - Verein der deutschen bildenden Künstler in Böhmen, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/06/15 - 1912/07/14   Sommerverkaufsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/10/10 - 1912/11/12   Münchener Künstlergenossenschaft, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1912/11/28 - 1913/01/12   Weihnachtsausstellung - Ludwig Wieden, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/02/22 - 1913/03/25   Deutsch-mährische Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/03/29 - 1913/04/27   Österreichischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/05/03 - 1913/06/11   Vereinigung der deutsch-mährischen bildenden Künstler - Hugo Baar, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/09/28 - 1913/10/14   Graphische Ausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/10/15 - 1913/11/29   Vereeniging St. Lukas, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1913/12/06 - 1914/01/04   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1914/01/11 - 1914/02/15   Mährischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1914/02/22 - 1914/03/20   Klub der Wiener Künstlerinnen, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1914/04/08 - 1914/06/07   Künstgewerbeausstellung (Mährischer Kunstverein - Mährische Gewerbeverein), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1915/03/25 - 1915/05/02   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1915/05/06 - 1915/06/06   Mährischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1915/11/14 - 1916/01/02   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/03/01 - 1916/04/05   Mährischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/04/09 - 1916/04/24   Säuglingsschutzausstellung (Landeskommission für Säuglingsschutz und Jugendfürsorge), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/04/30 - 1916/06/01   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/09/14 - 1916/10/10   Der Sturm, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/10/15 - 1916/11/19   Österreichischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1916/12/03 - 1917/01/07   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1917/02/25 - 1917/03/18   Brünner Kunstamateure, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1917/03/25 - 1917/04/22   Mährischer Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1917/04/29 - 1917/05/31   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1917/11/15 - 1918/01/01   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1918/03/28 - 1918/04/15   Schulausstellung von städt. Mädchen-Lyzeum und Gymnasium, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1918/05/01 - 1918/06/16   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1918/09/19 - 1918/09/22   Versteigerung von Gemälden aus dem Besitz der Roten Kreuzes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1918/10/03 - 1918/10/30   Mährischer Künstlerbund / Camillo Palleta, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1918/12/08 - 1918/12/31   Weihnachtsausstellung / Ludwig Ehrenhaft, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/02/01 - 1919/03/02   Die Juryfreien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/10/29 - 1919/11/16   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1919/12/13 - 1920/01/02   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/01/10 - 1920/01/24   Louise Stupka-Eisenlohr, Lili Réthi, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/01/31 - 1920/02/22   Die Juryfreien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/03/21 - 1920/04/18   Koliba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/09/01 - 1920/09/13   Schulausstellung von Brünner Kunstschule (vedoucí Hans Friedrich Wacha), Kunstschule der Gesellschaft der Kunstfreunde (vedoucí Karl Truppe), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/09/26 - 1920/10/17   Moderne Graphik, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/11/14 - 1920/12/01   Bruno Beran, Gustav Böhm, Robert Farsky, Karl Korschann, Leonhard Schuller, Julius Schustala, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1920/12/12 - 1920/12/30   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/03/27 - 1921/04/24   Sudetendeutsche Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/05/08 - 1921/05/30   Freie Vereinigung schlesischer Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/06/05 - 1921/07/05   Koliba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/09/04 - 1921/09/14   Schulausstellung von Brünner Kunstschule (vedoucí Hans Friedrich Wacha), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/09/17 - 1921/10/30   Die Juryfreien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/11/05 - 1921/11/30   Künstlerbund Mährische Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1921/12/08 - 1921/12/29   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/02/18 - 1922/02/26   Ungarische Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/05/07 - 1922/05/28   Wiener Secession, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/10/22 - 1922/11/22   50 Jahre deutsch-mährischer Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1922/12/03 - 1922/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/03/04 - 1923/03/25   Thomas Theodor Heine, Eduard Thöny, Ludwig Blum, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/04/01 - 1923/04/29   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/08/05 - 1923/08/15   Sommerverkaufsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/09/02 - 1923/09/09   Kunstgewerbeschule Bezalel (Jerusalem), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/09/30 - 1923/10/21   Die Juryfreien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/10/28 - 1923/11/18   Verein deutscher Malerinnen Prag, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1923/12/06 - 1923/12/26   Weihnachtsausstellung / Gustav Böhm, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/03/09 - 1924/03/30   Munchener Graphik / Bruno Beran, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/04/06 - 1924/04/27   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/05/11 - 1924/06/15   Brunensia, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/08/03 - 1924/08/17   Sommerverkaufsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/10/12 - 1924/11/02   Josef Antoš, Ludvík Dvořáček, Franta Koudelka, Sandro de Pian, Břetislav Benda, Václav Radimský, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/11/09 - 1924/11/27   Bücher und Mappenwerke, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1924/12/07 - 1924/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/03/29 - 1925/04/19   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/05/03 - 1925/06/01   Alte Meister, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/06/07 - 1925/07/08   Sdružení výtvarných umělců moravských, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/08/08 - 1925/08/22   Internationale Radioausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/10/18 - 1925/11/08   Ausländische Graphik, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/11/22 - 1925/11/28   Kunstversteigerung Alte Meister André Prag, St. Lucas Wien, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1925/12/06 - 1925/12/27   Weihnachtsausstellung / Alexander Jaray, Franz Homolatsch, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/02/28 - 1926/03/21   Viktor Tischler, Alois Kohout, Franz Barwig, Georg Ehrlich, Else von Kronenfels, Wiener Gobelin-Manufaktur, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/05/01 - 1926/05/23   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle / Julius Schustala, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/09/26 - 1926/10/17   Wiener Secession, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/11/21 - 1926/11/28   Versteigerung Alte Meister Kunsthandlung André Prag, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1926/12/05 - 1926/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/03/06 - 1927/03/27   Josef Hegenbarth, Walter Klemm, Alois Kolb, Fritz Reiner, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/04/10 - 1927/05/01   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/05/08 - 1927/05/29   Vereinigung bildender Künstler Schlesiens - Friedrich Phillip Kaufmann, Eva Kowarcs, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/06/09 - 1927/06/19   Klub československých spiritistů: Výstava medijních kreseb, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/09/11 - 1927/09/25   Graphische Ausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/10/16 - 1927/11/06   Sdružení výtvarných umělců moravských, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/11/13 - 1927/11/27   Lichtbildausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1927/12/04 - 1927/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/07/01 - 1928/09/09   Sudetendeutsche Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/09/28 - 1928/10/01   Klein- und Kunstgärtner (Deutsche Landes-Obst, Wein- und Gartenbaugesellschaft), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/10/28 - 1928/11/18   August Brömse, Wilhelm Riedel, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1928/12/02 - 1928/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/04/07 - 1929/04/28   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/05/05 - 1929/05/26   Anton Faistauer, Karl Moll, Hertha Strzygowski, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/06/02 - 1929/06/23   Österreichischer Künstlerbund - Wenz Gröll, Albert Meindl, Erich A. Lamm, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1929/12/01 - 1929/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/03/09 - 1930/03/30   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/04/06 - 1930/04/21   Skupina výtvarných umělců Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/05/11 - 1930/06/09   Japanische und chinesische Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/06/14 - 1930/06/29   Albin Egger-Lienz, Oskar Larsen, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/10/12 - 1930/11/02   Aus dem Brünner Privatbesitz 1850-1930, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/11/09 - 1930/11/23   Verein deutscher Lichtbildner, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1930/11/30 - 1930/12/26   Weihnachtsausstellung / Bruno Beran, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/05/03 - 1931/05/25   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle / Georg Kars, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/05/31 - 1931/06/21   Theodor Klotz-Dürrenbach, Fritz Reusing, Christa Deuticke-Szabó, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/09/26 - 1931/10/25   Ostasiatische Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/11/04 - 1931/11/26   Verband bildender Künstler - Wiener Heimatkunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1931/12/06 - 1931/12/27   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/03/06 - 1932/04/03   Die Brücke / Hermann Mayrhofer, Moriz Melzer, Josef Steib, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/04/10 - 1932/05/08   Mährische Kunst: Hugo Charlemont, Felix Albrecht Harta, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/05/15 - 1932/06/12   Karl Weihs, August Potuczek, Rudolf Canaval, Hedwig Lang, Ferdinand Staeger, Salomon Zorn, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/10/16 - 1932/10/30   Emil Filla, Antonín Procházka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/11/06 - 1932/11/27   Eduard Csánk, Kurt Gröger, Ria Kopetzek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1932/12/04 - 1932/12/26   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/03/01 - 1933/03/23   Willi Nowak, Josef Dobrowsky, Maxim Kopf, Sergius Pauser, Mary Duras, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/04/30 - 1933/06/05   Das Portrait vom 16. bis zur Mitte des 19. Jahrhunderts, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/09/03 - 1933/09/16   Linka Procházková: Souborná výstava / Skupina výtvarných umělců: Členská výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/10/07 - 1933/10/29   Výstava Sdružení výtvarných umělců moravských, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/11/04 - 1933/11/26   Ferdinand Staeger, Karl Wagner, Helmut Krommer, Eduard B. Eibuschitz, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1933/12/03 - 1933/12/26   Weihnachtsausstellung / Clara Epstein, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/03/04 - 1934/03/25   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/04/08 - 1934/05/13   Portrait 1850-1934, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/05/27 - 1934/06/17   Skupina výtvarných umělců Brno: Členská výstava, Jaroslav Král, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/10/28 - 1934/11/11   Robert Austerlitz, Bernhard Eyb, Otto Flatter, Dorette Loew, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1934/11/25 - 1934/12/14   Weihnachtsausstellung - Kunstauktion, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/03/02 - 1935/03/20   100 Jahre Handzeichnung, Ernst A. Potuczek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/05/05 - 1935/05/31   Verein deutscher Malerinnen Prag, Hermine Laukota: Gedächtnis-Ausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/09/01 - 1935/09/22   Skupina výtvarných umělců v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/10/27 - 1935/11/20   Maxim Kopf, Otto Mlčoch, Ilse Pompe, Trude Schmidl-Wähner, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1935/12/01 - 1935/12/29   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/02/28 - 1936/03/22   Spolek výtvarných umělců Mánes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/04/03 - 1936/05/03   Köpfe und Landschaften aus Mähren, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/05/17 - 1936/06/07   Leo Fitz, Otto Neudert, Hubert Kovařík: Verband deutscher Graphiker in der ČSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/06/11 - 1936/06/25   Unsoung Pai, Japanische Kunsthandwerk des 19. Jahrhunderts aus mährischem Privatbesitz, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/10/03 - 1936/10/25   Skupina výtvarných umělců Brno, Otto Ungar, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/11/01 - 1936/11/21   Marie Ehlerová, Edmund Pick-Morino, Frieda Salvendy, Oskar Spielmann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1936/11/29 - 1936/12/27   Weihnachtsausstellung / Oskar Schmal, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/02/28 - 1937/03/21   Alfred Gerstenbrand, Ernst Huber, Franz Sedlacek, Oskar Stössel, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/03/18 - 1937/04/18   Alt- ostasiatische Kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/04/25 - 1937/05/17   Vereinigung der deutschen bildenden Künstler Mährens und Schlesiens Scholle, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/05/23 - 1937/06/13   Alfred Adamek, Lilly Balle, Alice Kick-Adamek, Oskar Laske, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/09/23 - 1937/10/12   Skupina výtvarných umělců Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/10/17 - 1937/11/14   Karl Truppe, Gusti Mlcoch-Gelbert, Leo Balzarek, Hedwig Lang, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1937/11/28 - 1937/12/26   Weihnachtsausstellung / Grete Heinisch, Franz Xaver Rektorzik, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1938/02/17 - 1938/02/27   Schweizer Buch und Architektur. Schweizer Werkbund - Verein schweizerischer Verleger, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1938/03/06 - 1938/03/30   Alfred Kubin, Viktor Oppenheimer, Rudolf Sokol, Willy Zlamal, Fred Dobrowolny, Otto Ernegg, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1938/04/10 - 1938/05/15   Keramik, Plastik und Teppiche bis etwa 1850 aus mährischem Privatbesitz, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1938/05/22 - 1938/06/19   Sdružení výtvarných umělců moravských, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1938/09/03 - 1938/09/21   Klub výtvarných umělců Aleš, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1939/10/28 - 1939/11/19   Leo Fitz, Otto Neudert, Wilhelm Konrad Uxa, Annie Matejczek, Grete Heinisch, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1939/12/03 - 1939/12/24   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/01/12 - 1940/01/24   Künstlerisches Schaffen deutscher Frauen im Protektorat, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/04/07 - 1940/04/21   Deutschland muß leben, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/04/28 - 1940/05   Jugend dient dem Führer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/05/18 - 1940/06/16   Die Wunder des Lebens - Der gläserne Mensch-Erkerne dich selbst (Deutsches Hygiene-Museum Dresden), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/09/22 - 1940/10/20   Deutsches Mähren - Deutsche Siedlungen um Brünn und Wischau, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1940/11/17 - 1940/12/22   Weihnachtsausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1941/09/27 - 1941/10/19   Bernstein, Gold des Meeres (Berstein-Manufaktur Königsberg), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1941/10/26 - 1941/11/16   Iglau und seine Volksinsel, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1941/11/24 - 1941/12/21   Hilfswerk für deutsche bildende Kunst in der NS Volkswohfahrt, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1942/11/02 - 1942/11/08   Leistungsschau der Brünner Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/01/24 - 1943/02/14   Deutsche Kunst im Osten und Südosten, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/02/21 - 1943/03/28   Dresdner Künstlerbund, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/04/17 - 1943/05/02   Deutsche Kupferstecher der Gegenwart: Josef Steib, Josef Axmann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/05/08 - 1943/05/26   Das schöne Wiener Frauenbild, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/09/18 - 1943/10/10   Unser Heer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/10/23 - 1943/11/21   Bildende Kunst in Niederdonau, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1943/11/27 - 1943/12/21   Jahresausstellung mährischer Künstler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1944/01/22 - 1944/02/27   Konstanze Eberle, Fritz Haß, Koloman Lenk, Theodor Mallener, Rudolf Mather, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1944/03/24 - 1944/04/23   Faksimilien von Handzeichnungen aus Albertina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1944/05/20 - 1944/06/18   Aquarelle und Zeichnungen aus Brünner Privatsammlungen und Willy Schustala-Vallaza: Gedächtnisschausstellung, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1944/07/15   Die kunstschaffende Erzieher, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/05   Výstava nacismu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/09/01 - 1945/09   Hitler v sovětské karikatuře, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/11/11 -   Sbírka kreseb Antonína Podrábského, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/11/11 -   Výstava návrhů na zbudování Památníku sovětských hrdinů na náměstí Rudé armády v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1945/12/01 - 1945/12/07   Janáčkova výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/02/27 - 1946/03/17   Faksimile starých španělských mistrů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/03/23 - 1946/04/14   Umění republikánského Španělska. Španělští umělci pařížské školy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/04/06 - 1946/04/28   Skupina 1942, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/04/28 - 1946/05/26   Brno a železnice, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/06/01 - 1946/06/30   Československá bombardovací peruť v Anglii za války 1941-1945, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/06/01 - 1946/06/30   Naše děti pracují a šetří, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/06/01 - 1946/06/30   Royal Air Force, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/06/01 - 1946/06/30   Výtvarníci dětem, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/07   Učňovská práce společenstva malířů pokojů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/08/10 - 1946/09/15   Brno 1914-1946. Společenstvo fotografů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/08/10 - 1946/09/15   Norimberský soud, Frankův proces, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/08/10 - 1946/09/15   Váleční zločinci v karikatuře sovětských umělců, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/09/22 -   Blok 1946, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/11/01 - 1946/11/24   Invase, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/11/29 - 1946/12/03   Výstava hostinství a stolničení, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/12/11 -   1. členská výstava SVU Aleš se soubory Aloise Schneiderky a Antonína J. Volejníčka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1946/12/11 -   Válečnické umění Rudé armády, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/01/11 - 1947/02/09   Skupina Ra: První výstava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/01/12 - 1947/02/09   Výstava moderného slovenského umenia v tvorbe členov Skupiny umelcov 29. augusta, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/01/19 - 1947/02/16   My ve dvouletce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/02/15 - 1947/03/19   Drobná plastika z majetku brněnských sběratelů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/02/17 - 1947/03/09   Peníze na budování. Návrhy dluhopisů a jiných cenných papírů Zemské banky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/03/15 - 1947/04/13   Lidové umění - obrazy na skle a dřevěná plastika XIX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/03/29 - 1947/04/13   Umění moderní Ameriky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/03/30 -   Soutěžní návrh na kašnu a strop zámku v Náměšti nad Oslavou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/04/17 - 1947/04/29   Školní výtvarná práce britské mládeže ve věku od 4 do 15 let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/05/03 -   Fotografie amatérů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/05/07 - 1947/06/15   Výstava nové bytové kultury v Československu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/06/10 - 1947/06/30   Výstava hraček a loutek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/06/18 - 1947/06/26   Výstava padesáti povolání, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/09/27 - 1947/10/19   Obrazy starých mistrů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/09/27 - 1947/10/19   Výstava družstevního budování, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Kresby malířů demokratického Španělska, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Nové umění staré Číny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/10/25 - 1947/11/16   Soutěžní návrhy na reliéf Domu umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/11/22 - 1947/12/12   Sochařství Francie od Rodina k dnešku, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/11/22 - 1947/12/14   Blok 1947, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1947/12/20 - 1948/01/11   Náboženské umění XX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/01/21 - 1948/02/21   Členská výstava SVU Mánes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/01/21 - 1948/02/21   Kresby brazilských malířů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/02 - 1948/02/21   Řecký odboj, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/02 - 1948/02/21   Upomínkové předměty na sokolský slet, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/18 - 1948/03/14   Ruské lidové tisky z XIX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/02/26 -   Poválečné úsilí Velké Británie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/03/13 -   Španělé Pařížské školy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/03/18 - 1948/04/04   Výstava fotografií Klubu fotografů amatérů v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/04/10 - 1948/04/19   Umění v módě, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/04/28 - 1948/05/17   Práce brněnských výtvarníků stipendistů ze studijní cesty po Itálii, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/05   Bulharská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/05/11   Soutěžní návrhy na pomník, úpravu a výzdobu náměstí Rudé armády, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/06/09 - 1948/07/11   Současná finská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/06/09 - 1948/07/11   Umění a kýč, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/08/25 -   Svět práce v umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/09/04 - 1948/10/03   Umění a kýč: Podobizna, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/09/15 -   Slovenská kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/10/16 - 1948/11/07   Babička Boženy Němcové, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/10/16 - 1948/11/07   Práce členů SVU Aleš, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/11/07 - 1948/11/21   IV. mezinárodní výstava fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/11/13 - 1948/11/28   Žena a dnešek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1948/12/05 - 1949/01/09   Čeští klasikové 19. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/01/13 - 1949/01/30   Francouzské nástěnné koberce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/02/06 -   O lepšího člověka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/02/11 -   Sovětská kinematografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/03 - 1949/03/27   Reprodukce ruského umění 13. - 19. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/03 - 1949/03/27   Současné rakouské umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/03 - 1949/03/27   Švýcarský plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/31 - 1949/04/27   Maryša v dramatickém umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/03/31 - 1949/04/27   Ruské ikony, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/05/02 -   Výstava k 5.krajské konferenci KSČ, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/05/21 -   Architektura sovětských národů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/05/21 -   Osvobozená Čína ve fotografiích a dřevorytech, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/06   Kreslíme v továrně (Práce posluchačů semináře výtvarné výchovy PF MU), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/06   Práce výtvarníků - amatérů k IX. sjezdu KSČ, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/06/15 -   Bulharsko očima našich výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/09   Reprodukce 19. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/09/04 - 1949/09/25   Dělník v práci a po práci (výstava lidové tvořivosti), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/09/29 -   Členská výstava Skupiny moravských výtvarníků v Olomouci, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/09/30 - 1949/10/02   30 let československé poštovní známky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/10   Mezinárodní dětská kresba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/10   Umění 19. a 20. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/10/03 - 1949/10/16   Výstava fotografií členů fotoodborů závodních klubů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/10/29 -   Technická kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/11/03 -   Sovětský svaz, náš velký bratr a učitel, obnovený Donbas, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/11/26 - 1949/12/04   Výstava fotografií Klubu fotografických pracovníků v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/12/17 - 1950/01/08   Rada žen: budování k míru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/12/17 - 1950/01/08   Výstava úrazové zábrany, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1949/12/17 - 1950/01/08   Výtvarná tvář Brna - členská výstava SVU Aleš, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/02/19 -   Výstava polského školství, práce polských dětí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/03/24 - 1950/04/16   Kresby řeckých dětí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/04/02 - 1950/04/16   Dramatické dílo Aloise Jiráska v moravskoslezském divadelnictví, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/04/21 - 1950/05/14   Boj československého lidu proti fašismu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/05/09 - 1950/06/11   Členská výstava SVU Mánes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/05/09 - 1950/06/11   Dětská výživa, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/05/09 - 1950/06/11   Umělé hmoty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/06/16 - 1950/07/09   Dětské hračky a loutky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/09/01 -   Polská kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/10   Ručně tkané koberce JZD Prileta, okres Hurbanovo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/10   Sovětská kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/10/13 -   1. členská výstava krajského střediska SČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/12/15 - 1951/01/07   Mařákova škola, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1950/12/15 - 1951/01/07   Vánoční výstava prodejných prací výtvarníků krajského střediska SČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/01/28 - 1951/03/11   Lyžařská výstava - lidové umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/03/18 - 1951/04/15   Bulharská lidová kultura a budování, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/03/25 - 1951/04/15   30 let Rudého práva, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/05/22 - 1951/07/01   30 let KSČ, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/09/01 - 1951/09/23   Nové Maďarsko, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/10/03 - 1951/11/04   II. členská výstava krajského střediska SČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/10/03 - 1951/11/04   Se Sovětskou armádou na stráži míru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/11/11 - 1951/12/02   Mateřské školky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/11/11 - 1951/12/02   Řecko chce svobodu a mír, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/12/03 - 1951/12/31   Výstava grafiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1951/12/03 - 1952/01/31   Vánoční výstava obrazů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/03/20 - 1952/05/11   Se Sovětským svazem na věčné časy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/05 - 1952/06   Sovětské výtvarné umění v barevné reprodukci a fotografii, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/06/27 - 1952/09/14   Česká krajina XIX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/08/14 - 1952/08/24   To jsou oni - výstava SNB, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/09/19 - 1952/11/02   Architektura v českém a slovenském národním dědictví, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1952/11/14 - 1953/01/01   III. členská výstava krajského střediska ÚS ČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/01/09 - 1953/02/08   Výstava výtvarných umělců moravských krajů Gottwaldov, Olomouc, Ostrava, Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/02/20 - 1953/05/10   Vývoj vesmíru, země a člověka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/05/16 -   Soutěž na památník Rudé armády v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/05/16 - 1953/06/07   Polská politická karikatura, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/06/19 - 1953/07/26   Mistři české kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/06/19 - 1953/07/26   Práce posluchačů fakulty architektury a pozemního stavitelství Vysoké školy stavitelské v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/07   Mistři příštích pětiletek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/09/26 - 1953/10/13   Výstava SNB, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/10/17 - 1953/11/01   Krajská výstava poštovních známek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/11/13 -   Brněnské závodní časopisy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/11/13 -   Sovětská kniha a tisk, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/11/13 -   Sovětská škola - náš vzor (výstava brněnského školství), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/12/13 - 1954/01/17   IV. Členská výstava Krajského střediska Svazu československých výtvarných umělců v Brně - 1953, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1953/12/13 - 1954/01/17   K sedmdesátým narozeninám národního umělce Antonína Procházky, Jaroslava Krále, Rudolfa Kučery, Linky Procházkové, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/01/23 - 1954/02/28   Kolonie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/04/11 - 1954/05/05   Současné výtvarné umění SSSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/05 - 1954/10/03   Brazilská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/05 - 1954/10/03   Francouzští pokrokoví malíři Boris Taslitzky a Mireille Miailhe, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/05 - 1954/10/03   Laureáti mezinárodních cen míru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/09/05 - 1954/10/03   Mexická grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/10/15 - 1954/11/07   Kresby Vojtěcha Štolfy, plastiky Miloše Axmana, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/10/15 - 1954/11/07   Slovenské národní povstání v dokumentech a výtvarných dílech 1944-1954, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/11/14 - 1954/12/12   70 let českého divadla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/11/14 - 1954/12/12   Výstava družstev, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/12/13 - 1955/01/16   Vánoční bazar, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/12/15 - 1955/01/16   Indické sochařství (soubor uměleckých fotografií a drobné plastiky), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1954/12/15 - 1955/01/19   Holandská kresba 17. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/02/02 - 1955/03/31   Výstava brněnských spisovatelů, skladatelů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/02/02 - 1955/03/31   Život vítězí nad smrtí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/04/09 - 1955/04/17   Kresby britských dětí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/04/30 - 1955/05/29   Výtvarní umělci k 10. výročí osvobození, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/06/04 - 1955/07/05   Výstava obrazů, plastik a grafiky krajských středisek Brno, Gottwaldov, Olomouc, Ostrava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/09/04 - 1955/10/09   Z díla Janka Alexyho a Ladislava Guderny, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/09/04 - 1955/10/15   Paul Gavarni (1804-1866), Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Kresby a grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/10/23 - 1955/11/27   Dagmar Rosůlková, Zuzana Zemanová: Keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/10/23 - 1955/11/27   Moravský lid a kraj ve výtvarném umění 1850-1920, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/12/11 - 1956/01/08   Celostátní výstava lidových výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1955/12/11 - 1956/01/08   Vánoční prodejní výstava klenotů a starožitností, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/01/22 - 1956/02/26   Mexické výtvarné umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/03/11 - 1956/04/08   Naše současné malířství, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/04/22 - 1956/05/20   Japonský dřevoryt, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/09/09 - 1956/10/20   Evropské malířství 16.-18. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/09/24 - 1956/10/20   Polský plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/11/02 - 1956/11/25   Francouzská kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/11/04 - 1956/12/02   Výtvarní umělci Brněnského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/16 - 1957/04/21   Dětská kresba v Terezíně v letech 1942-1945, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/17 - 1957/04/28   Sociální a pracovní motivy v české grafice, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/03/24 - 1957/04/28   IV. celostátní výstava československé lidové fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/04/30 - 1957/05/04   Drukov - podnikový znak, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/05/04 - 1957/05/26   Uměním proti fašismu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/05/12 - 1957/06/05   Alois Fišárek, Vladimír Sychra, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/06/09 - 1957/06/30   Česká poezie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/06/09 - 1957/06/30   Plakáty Německé demokratické republiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/09/04 - 1957/09/29   Ida a Vladislav Vaculkovi: Keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/10/06 - 1957/11/03   Zakladatelé moderního českého umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/11/10 - 1957/12/08   Fotografie ze sovětských ateliérů, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/11/10 - 1957/12/08   Sovětský revoluční plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/11/10 - 1957/12/08   Velký říjen, inspirátor umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/11/10 - 1957/12/08   Záznamy Viléma Plocka a Lva Šimáka ze SSSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1957/12/15 - 1958/01/15   Výtvarníci brněnské pobočky SČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/02/02 - 1958/03/02   Celostátní výstava lidového umění a fotografie k 10. výročí Vítězného února, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/02/08 - 1958/03/30   Boj proti špionáži (SNB - MV), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/03/23 - 1958/05/04   Antonín a Linka Procházkovi, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/04/05 - 1958/04/27   Kultura bydlení včera a dnes, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/05/02 - 1958/05/18   Výstava obrazů, plastik (Jaroslava Brzobohatá, Zdeněk Macháček, Pavel Navrátil, Karel Zedníček), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/05/18 - 1958/06/29   Umění mladých výtvarníků Československa 1958. Obrazy a plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/05/25 - 1958/06/29   Umění mladých výtvarníků Československa 1958. Kresby a grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/07/05 - 1958/08/17   Jugoslávské výtvarné umění mladé generace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/08/04 - 1958/08/17   Bukurešť, město zahrad (fotografie), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/08/30 - 1958/09/21   10 let bytové a občanské výstavby v práci KPÚ Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/08/30 - 1958/09/21   Prehistorické nástěnné malby ze Sahary, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/09/01 - 1958/09/30   Pro krásu našich domovů (SNKLHU), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/09/04 - 1958/09/21   Celostátní výstava výtvarných prací dětí a mládeže STM 1957-1958, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/09/06 - 1958/09/21   Výstava ke 40. výročí poštovní známky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/11/02 - 1958/11/30   Brněnské divadlo - projekt, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1958/11/02 - 1958/11/30   Moderní slovenská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1958/11/02 - 1958/11/30   Skupina 29. augusta, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1958/11/08 - 1958/12/07   Slovenské umění 19. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/08 - 1958/12/07   Výstava sovětské knihy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1958/12/07 - 1959/01/04   František Šenk, Jiří Hadlač: Plastiky a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1958/12/07 - 1959/01/04   Keramoprojekt, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1958/12/14 - 1959/01/18   2. členská výstava brněnské pobočky SČSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/01/08 - 1959/02/01   Skupina G, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/01/12 - 1959/01/18   Projekt Mendlova náměstí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/01/25 - 1959/03/01   Fotografie architektury z Bruselu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1959/01/25 - 1959/03/01   Vojtěch Sedláček: Proměny roku 1943-1958, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/02/01 - 1959/03/30   Dražďanská galerie v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/02/05 - 1959/03/01   Členové SČUG Hollar, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/02/05 - 1959/03/01   Milada a Erich Einhornovi: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/03/01 - 1959/03/15   Výstava předmětů z ÚLUVu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/03/05 - 1959/04/01   Anglická grafika 18. století, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/03/05 - 1959/04/01   Skupina 13, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1959/03/05 - 1959/04/01   Ženy a děti cizích národů očima československých fotografů, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/03/08 - 1959/04/12   Rudolf Kučera: Obrazy, kresby, Václav H. Mach: Plastiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/03/15 - 1959/03/30   Výstava kraslic a modrotisků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/04/11 - 1959/04/26   Veletržní výstaviště Brno 1959, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1959/04/19 - 1959/05/20   Od vlákna k hotovému výrobku, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/04/19 - 1959/05/24   Profil 58, Dům pánů z Poděbrad, Brno (Brno-město)
1959/04/30 - 1959/05/24   Moravská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/05/01 - 1959/05/10   30 let československé fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/05/24 - 1959/07/12   Moderní české malířství II (léta dvacátá), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/05/30 - 1959/07/12   Bedřich Petrovan, Vilém Reichmann: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1959/05/30 - 1959/07/12   Kresba a grafika italských malířů a sochařů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/05/30 - 1959/07/12   Moderní české malířství II, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/05/30 - 1959/07/12   Veletržní prodejny, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1959/06/22 - 1959/07/12   Mistři francouzského novodobého sochařství, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/06 - 1959/10/11   Loutky Jarmily Majerové a Karla Hlavatého, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/06 - 1959/10/11   Výstava moravských výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/06 - 1959/10/11   Výstava uměleckých pohlednic SNKLHU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/06 - 1959/11/26   Brno od pravěku k dnešku, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/09/07 - 1959/09/16   Výstava negerského umění (z knih Artia), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/09/17 - 1959/10/11   Slovenské národní povstání v grafikách Skupiny 29. augusta, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/06 - 1959/10/11   Malby dětí z celého světa (Shankar), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/17 - 1959/11/04   Malujeme, co máme rádi, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/18 - 1959/11/22   Přehlídka desetileté práce SNDK, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/10/22 - 1959/11/22   Naši fotografové v SSSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/04 - 1959/11/22   Blok - Romberg, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/04 - 1959/11/22   Malby brněnských dětí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/09 - 1959/11/22   Umění NDR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/11/29 - 1959/12/13   Velká pochodeň, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1959/12/08 - 1960/01/03   Jugoslávští primitivové, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1959/12/10 - 1960/01/03   Leonid Chižinskij, Genadij Jepifanov: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1959/12/10 - 1960/01/28   Byty pro Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/01/07 - 1960/01/28   Sochařská kresba a drobná plastika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/01/31 - 1960/03/06   Objevená krása života, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/02/11 - 1960/03/03   Fotoskupina DOFO Olomouc, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/02/11 - 1960/03/03   Užitá grafika členů Propagační tvorby Brno, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/02/11 - 1960/04/03   Mezinárodní hotel - projekt, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/02/13 - 1960/03/13   Cez žiale a boje k slobode, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/02/14 - 1960/03/03   Mír světu. Současná světová grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/03/06 - 1960/04/03   Bechyňská keramika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/03/06 - 1960/05/15   Nová Bratislava, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/03/13 - 1960/04/08   Knihy Artie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/03/13 - 1960/04/18   IV. přehlídka československého výtvarného umění - grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/03/15 - 1960/04/18   IV. Přehlídka československého výtvarného umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/04/07 - 1960/05/01   Olga Babrajová, A. Černý, J. Bartoň: Užitá keramika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/04/11 - 1960/04/18   Fotografie k osvobození ČSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/04/26 - 1960/06/05   Uměním k životu. 15 let práce brněnské kulturní fronty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/05/02 - 1960/06/19   Kresby japonských dětí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/05/02 - 1960/06/19   Perské miniatury, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/05/05 - 1960/05/29   Druhá výstava moravských grafiků, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/05/05 - 1960/05/29   Fotoklub ČKD Stalingrad, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/05/15 - 1960/07/07   Architektonické návrhy Brno - Gottwaldov, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/05/28 - 1960/06/19   Světový akvarel, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/06/02 - 1960/07/17   Dějiny fotografie I. 1893-1914, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/06/02 - 1960/07/17   Škrdlovické sklo, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   Mexická fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/18 - 1960/07/17   Věra a Vladimír Janouškovi: Plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/06/22 - 1960/07/17   Ze skicáře tvůrčí skupiny Umění a řemeslo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/07/01 - 1960/07/17   Návrhy na výzdobu Státního divadla v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/07/10 - 1960/07/17   Nové knihy Artie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/09/06 - 1960/09/25   Zahradní keramika 1960: Jan Hausner, Jiří Kemr, Lubor Těhník (klášterní zahrada na Mendlově), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/09/08 - 1960/10/02   Architektonické památky Brna, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/09/08 - 1960/10/02   Skupina výtvarných umělců v Brně 1922-1938, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/09/08 - 1960/10/02   Tak vidíme Brno, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1960/09/12 - 1960/10/23   Kultury bydlení a odívání 1960, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/10/05 - 1960/10/30   Brněnská sídliště, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/10/05 - 1960/10/30   Orest Dubay: Grafika, Rudolf Uher: Plastika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/10/31 - 1960/12/04   Jevištní výtvarnictví 1945-1960, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1960/11/06 - 1960/12/31   Byt a město (Mezinárodní soutěž na pokusný obytný obvod v Moskvě), Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1960/11/06 - 1960/12/31   Ruské umění ze sbírek Národní galerie v Praze, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/11/14 - 1960/12/14   Švédská kniha, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1960/12/01 - 1960/12/31   Leningradští grafici, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1960/12/17 - 1961/01/29   Francouzská grafika od Maneta k Matissovi, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/01/05 - 1961/01/29   Bulharská grafika a plastika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/01/05 - 1961/02/26   Město v zeleni, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/01/29 - 1961/03/05   V jednotě a přátelství, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/02/03 - 1961/02/24   Umění kanadských Eskymáků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/02/05 - 1961/03/08   Grafické techniky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/02/05 - 1961/03/12   Škola vidění - Výmluvnost kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/02/15 - 1961/03/24   Česká renesance, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/03/04 - 1961/04/04   IV. mezinárodní studentská výstava fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/03/04 - 1961/04/04   Knihy o architektuře, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/03/18 - 1961/04/16   Členská výstava výtvarných umělců Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/04/08 - 1961/04/27   Přestavba Brna (projekt sídliště Staré Brno - sever), Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/04/08 - 1961/04/27   Uruguayská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/05/02 - 1961/05/28   Mladí výtvarníci jihomoravského kraje, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/05/06 - 1961/05/27   40 let české politické karikatury, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/05/06 - 1961/05/28   Architekti a výstavba 1945-60 - Výstava ke 40. výročí založení KSČ, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/05/06 - 1961/05/28   Výstava komunistické fotografie avantgardy a sociální fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/05/06 - 1961/07/02   Uměním k socialistickému životu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/06/26   Novinky nakladatelství ARTIA, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/06/26   Reprodukce UNESCO od Van Eycka po Daumiera, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/07/02   Průmyslová architektura, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/06/03 - 1961/07/02   Výstava moravských grafiků, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/06/16 - 1961/07/02   Činnost Domu umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/06/26 - 1961/07/02   Klub poezie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/09/03 - 1961/10/22   Umělecké památky Asie ze sbírek Národní galerie a Náprstkova muzea v Praze, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/09/03 - 1961/10/22   Výstava knih orientálního umění ARTIE, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/09/07 - 1961/10/01   Jihomoravská vesnice dnes a zítra, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/09/09 - 1961/10/29   Malby brtnických dětí, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/10/04 - 1961/10/22   Khmerské umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/10/06 - 1961/10/25   Užitá grafika, fotografie a výstavní architektura, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1961/11/03 - 1961/11/26   Čeští ilustrátoři ruské a sovětské literatury, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1961/11/03 - 1961/11/26   Dějiny fotografie II. 1839-1914, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1961/11/03 - 1961/11/26   Z cest architektů po SSSR, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/11/05 - 1961/12/31   Díla Drážďanské galerie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/11/05 - 1961/12/31   Václav Vojtěch Novák: Obrazy, Jan Kodet: Plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/12/01 - 1962/01/28   Podrobný plán sídliště za Tišnovkou, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1961/12/10 - 1962/01/01   Výstava severomoravských výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/12/13 - 1961/12/31   O nejlepší fotografický snímek města Brna, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/01/16 - 1962/02/04   Polský politický plakát, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/01/16 - 1962/02/04   Výtvarní umělci Vysočiny, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/02/09 - 1962/03/04   Člověk a jeho prostředí (výstava fotografů - amatérů NSR), Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/02/09 - 1962/03/04   Krajinářská architektura NDR, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/02/09 - 1962/03/04   Nová grafika členů tvůrčí skupiny Hollar, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/02/09 - 1962/03/04   Od impresionismu po současnost (reprodukce UNESCO), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/03/09 - 1962/04/01   Krajská přehlídka architektonických prací 1960-1961, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/04/06 - 1962/05/01   Mezinárodní studentská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/04/06 - 1962/05/01   Sídliště Staré Brno-jih, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/04/09 - 1962/05/09   Současná grafika v boji proti válce, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/05/05 - 1962/06/03   Výstavba socialistické vesnice, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/05/15 - 1962/06/03   Švédská architektura, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/05/17 - 1962/07/20   Přírůstky holandského malířství 17. století Národní galerie v Praze, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/06/08 - 1962/07/15   Brno 1900-1945. Cesta k nové architektuře, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/06/08 - 1962/07/15   Výstava fotoreportérů Ogoňku, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/06/30 - 1962/07/22   Od Cloueta po Seurata, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/07/29 - 1962/08/15   Fotokroužek IBS, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/09/07 - 1962/06/30   Náhledy - Několik postav mladé české karikatury, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/09/07 - 1962/09/30   Soudobé egyptské umění, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1962/09/07 - 1962/09/30   Výstava fotografií skupiny DOFO, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/09/07 - 1962/11/04   Areál hotelu International v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/09/09 - 1962/10/28   Karel Purkyně a čeští realisté, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/10/06 - 1962/11/04   Skupina vídeňských fotografů, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/10/06 - 1962/11/04   Současná holandská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/11/11 - 1962/12/01   Brněnští fotografové-výtvarníci, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1962/11/11 - 1962/12/01   Studium architektury. Výstava prací posluchačů VUT FAST v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/11/11 - 1962/12/01   Ze sovětských skicářů jihomoravských výtvarníků, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1962/11/11 - 1963/01/01   Členská výstava SČSVU 1962 Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/11/24 - 1963   Fotografie, kresby a keramika ze SSSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1962/12/07 - 1963/01/03   Architektura Brna ve fotografii 1945-1962, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1962/12/09 - 1963/01/01   Za život radostný, za práci radostnou (výstava dětských prací), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/01/06 - 1963/02/03   Gottwaldovští fotografové, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/01/06 - 1963/02/03   Norská grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/01/06 - 1963/02/03   Vietnamská tradiční lidová grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/01/13 - 1963/02/24   Z drážďanské galerie. Malířství 16. - 18. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/02/01 - 1963/03/03   Adolf Born, Josef Duchoň, Karel Hruška, Jiří John, Vladimír Preclík: Grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/02/10 - 1963/03/03   Bifota, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/02/10 - 1963/03/03   Umělecké reprodukce z NDR s prodejem, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/02/10 - 1963/03/10   František Gross: Obrazy, Josef Prošek: Fotografie, Jindřich Wielgus: Sochy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/02/17 - 1963/03/31   Soutěžní návrhy BVV, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1963/03/03 - 1963/03/31   Skupina 58, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/03/09 - 1963/03/25   Diplomy a čestná uznání ČFVU, SČSVU, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/03/15 - 1963/03/31   Brazilská architektura, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/03/27 - 1963/04/09   Maďarská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/04/05 - 1963/05/01   VI. mezinárodní výstava studentské fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/04/05 - 1963/06/02   Brněnské parky - Výstava o vývoji a významu veřejné zeleně v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1963/04/07 - 1963/05/11   Konfrontace brněnských tvůrčích skupin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/05/06 - 1963/06/03   Výstava absolventů SUPŠ, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/05/17 - 1963/06/30   Rumunská architektura, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/05/23 - 1963/06/30   Rakouské umění 20. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/06/04 - 1963/06/08   Kresby brněnských dětí, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/06/14 - 1963/07/25   Československá fotografie mezi dvěma válkami, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/06/14 - 1963/07/25   Projekty nových hotelů pro VII. plán, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1963/06/18 - 1963/07/25   Italské rytiny 16. - 19. století, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/08/16 - 1963/12/01   Velká Morava, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1963/09/06 - 1963/09/29   5 let časopisu Plamen, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/09/06 - 1963/10/13   Skupina 42: Retrospektivní výstava obrazů, plastik, grafiky a fotografie z let 1938 - 1949, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/09/06 - 1963/11/03   Soutěž na architektonické řešení památníku v Mikulčicích, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1963/10/04 - 1963/11/03   Dějiny grafiky - tisk z výšky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1963/10/24 - 1964/01/05   Naivní umění v Československu, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1963/12/06 - 1964/01/01   Ester M. Šimerová, Martin Martinček, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1963/12/16 -   Průmyslová architektura a její perspektivy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/01/11 - 1964/02/02   Za vyšší kulturnost průmyslových investic, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/01/12 - 1964/02/16   Členská výstava výtvarných umělců Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/02/07 - 1964/03/01   3. ročník LŠU Jaroslava Kvapila, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/02/07 - 1964/03/07   Objekt, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/02/23 - 1964/03/30   Umělecká beseda, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/03/06 - 1964/04/05   Karikatury (Vladimír Jiránek, Karel Nepraš, Jan Steklík), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/03/13 - 1964/04/05   Krajská přehlídka architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/04/05 - 1964/05/02   Soutěž dětské kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/04/10 - 1964/05/02   Mezinárodní novinářská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/04/10 - 1964/05/31   Meziválečná evropská avantgarda, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/05/07 - 1964/05/31   Moravská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/05/12 - 1964/06/28   Tvůrčí skupina Parabola, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/06/05 - 1964/06/28   Krakovská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/06/05 - 1964/06/30   Výstavba Bratislavy z posledních let, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/08/30 - 1964/10/04   Finská architektura a plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/09/04 - 1964/09/27   Pohled na soudobou československou architekturu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/09/09 - 1964/09/20   Ekonomická literatura, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/09/09 - 1964/09/30   Výstava karikaturistů sovětského satirického časopisu Krokodýl, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/09/23 - 1964/10/04   Plakát NSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/10/02 - 1964/11/01   Paříž živá - fotografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/10/02 - 1964/11/01   Sovětská knižní grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/10/11 - 1964/11/04   Česká barokní krajina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/10/17 - 1964/11/08   Architektura NDR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1964/10/18 - 1964/11/15   Charlotta Bologna, Czeslaw Rzepinski, Mieczyslaw Wejman, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/11/06 - 1964/11/29   Japonská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1964/11/16 - 1964/11/29   Výstavba Moskvy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1964/11/22 - 1965/01/10   Básníci naivní imaginace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1964/12/04 - 1965/01/03   Tvůrčí skupina M Brno, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1964/12/15 - 1965/01/03   Fotografie z cest po Itálii, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/01/08 - 1965/01/31   Výstava skupiny Profil, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/01/08 - 1965/02/28   Brněnská krajina a rekreace, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/01/17 - 1965/02/06   Polské užité umění, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/02/05 - 1965/02/28   Současná jugoslávská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/02/05 - 1965/02/28   Studio výtvarné fotografie Domu kultury a vzdělávání v Liberci, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/02/28 - 1965/04/04   Skupina Kontrast: Grafika, plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/03/05 - 1965/03/28   Mizející Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/03/05 - 1965/03/28   Tvůrčí skupina Foto nova: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/04/02 - 1965/05/02   DOFO: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/04/02 - 1965/05/16   Pohled na budoucí brněnská sídliště, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/04/02 - 1965/05/16   Zítřejší Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/04/24 - 1965/06/28   Dvacet let ČSSR - Jihomoravský kraj 1945-1965, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/05/07 - 1965/05/31   Fotografické seriály, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/05/14 - 1965/06/06   Nová tvář Francie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/05/19 - 1965/05/30   Kovoprojekta, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/06/04 - 1965/07/04   Dějiny grafiky II - tisk z hloubky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/06/04 - 1965/07/04   Pálava - Architektura a krajina ve fotografii, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/09/03 - 1965/10/03   Tvůrčí skupina M Brno, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/09/03 - 1965/10/31   Nové stavby pro cestovní ruch, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/09/12 - 1965/10/10   Art protis, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/09/12 - 1965/10/10   Malá galerie světového umění, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1965/09/12 - 1965/10/10   Moderní česká kresba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/10/08 - 1965/10/31   Umělecká fotografie v SNKLU, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/10/10 - 1965/11/07   Naivní malířství z Kovačice, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/10/17 - 1965/11/21   Mladí moskevští kinetisté, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1965/10/17 - 1965/11/21   Picasso a pařížská škola (plakáty), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/10/17 - 1965/11/21   Tvůrčí skupina UB 12, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/11/05 - 1965/11/28   Polská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1965/11/13 - 1965/12/12   Tři století kanadské architektury, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/11/21 - 1965/12/12   Skupina Magnum: Fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1965/11/28 - 1966/01/06   Členská výstava oblastní pobočky SČSVU v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1965/12/03 - 1966/01/12   Devět švédských grafiků, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1965/12/03 - 1966/01/12   Profily brněnských architektů I., Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1965/12/19 - 1966/01/12   Josef Krejčiřík, Jaroslav Škarohlíd, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/01/16 - 1966/02/13   Současní francouzští malíři, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/02/10 - 1966/02/27   1. celostátní přehlídka studentských architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/02/27 - 1966/03/27   Italská fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/02/27 - 1966/03/27   Výstava mladých slovenských výtvarníkov, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/03/04 - 1966/03/27   Krakovská užitá grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/03/04 - 1966/03/27   Soutěžní návrhy J. Curie, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/03/11 - 1966/05/01   100 plakátů z přelomu století ze sbírek Moravské galerie v Brně, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/04/01 - 1966/04/28   3 západoněmečtí grafici (Klaus Peter Brehmer, Klaus Staeck, Wolf Vostell), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/04/09 - 1966/05/09   Antika a její tradice, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/04/23 - 1966/04/28   Přehlídka architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/05/06 - 1966/06/05   Surrealismus a fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/05/06 - 1966/06/08   Krajina budoucnosti, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/05/14 - 1966/06/05   Galerie Numero, Firenze, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/06/08 - 1966/06/26   Aubin Pacque, Max Bucaille, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/06/24 - 1966/09/20   2. bienále užité grafiky Brno 1966, Mezinárodní výstava knižní grafiky a ilustrace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/09/11 - 1966/09/25   Celostátní výstava poštovních známek Brno 1966, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/09/30 - 1966/11/06   Výstava mladých / Exposition des jeunes, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/10/01 - 1966/11/13   Evropské umění 20. století ze sbírek Národní galerie v Praze, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/10/04 - 1966/11/13   Současná surrealistická koláž 10 zemí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/11/04 - 1966/11/27   Nová centra švédských měst, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1966/11/04 - 1966/11/27   Pátá výstava moravské grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1966/11/04 - 1966/11/27   Profil - skupina výtvarné fotografie při KP Valašské Meziříčí, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1966/11/13 - 1966/12/04   Celostátní přehlídka amatérského výtvarnictví, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/11/15 - 1967/01/15   Co je člověk. Mezinárodní výstava fotografií, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1966/11/20 - 1966/12/11   Horst Hirsig: Obrazy, Günter Ohlwein: Plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1966/12/02 - 1967/01/01   Přehlídka architektonických prací 1964-1965, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/01/06 - 1967/01/29   Profily brněnských architektů II., Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/01/08 - 1967/02/05   Gdańsk - Kraków, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/01/08 - 1967/02/05   Rudolf Fabry, Albert Marenčin, Juraj Mojžiš: Koláže, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/02/03 - 1967/02/26   Listy Italských grafiků, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/02/18 - 1967/02/26   Výstava prací katedry urbanismu VUT v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/02/19 - 1967/03/27   České umění XX. století ze sbírek Středočeské galerie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/03/05 - 1967/04/09   Forma a prostor (výstava SUPŠ v Brně), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/03/10 - 1967/04/09   Výstava britských univerzit 1953-1963, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/04/02 - 1967/04/30   Umění Německé spolkové republiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/04/07 - 1967/04/28   Květina a naše prostředí, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/04/16 - 1967/05/21   Otto Steinert a žáci, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/05/05 - 1967/05/28   Fotografická skupina VOX: Variace, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1967/05/05 - 1967/05/28   Současná britská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/05/11 - 1967/06/11   Nové výtvarné postupy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/06/02 - 1967/07/02   Současná norská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/06/02 - 1967/07/23   Rekreační chalupy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/07/04 - 1967/07/23   Architektura Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/09/01 - 1967/10/01   Toruňská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1967/09/01 - 1967/10/29   Také bydlení, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/09/03 - 1967/09/18   Fotografie 7 + 7, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/10/08 - 1967/11/09   Grafika polských dětí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/10/15 - 1967/11/09   Výtvarné umění a architektura v zahraničních plakátech, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/10/29 - 1967/11/26   Skupina Kontinuita, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/11/03 -   Soutěžní návrhy na řešení přednáškového prostoru v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1967/11/12 - 1967/12/10   Mladý sovětský experiment, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1967/12/06 - 1968/01/01   Moje Rusko (výtvarní umělci RSFSR k 50. výročí VŘSR), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1967/12/17 - 1968/01/28   Brněnský salón, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/01/07 - 1968/02/12   50 let Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/02/05 - 1968/03/03   Computer graphic, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/02/09 - 1968/03/17   Zahradní architektura v realizacích a projektech na Moravě, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/02/18 - 1968/03/17   Princip slasti, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/03/08 - 1968/03/24   Finská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/03/08 - 1968/04/29   NIPP - skupina fotografů MPVU, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/03/10 - 1968/04/17   Nová citlivost, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/03/10 - 1968/05/04   Poesie fantasmagie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/03/22 - 1968/04/29   Nová forma bytové výstavby, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/04/30 - 1968/07/07   Německá barevná fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/05/05 - 1968/06/02   Mladé švédské umění, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/05/05 - 1968/06/02   Skupina Tio fotografer, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/05/05 - 1968/06/02   Švédské zlaté poklady a umění Vikingů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/05/05 - 1968/06/02   Životní prostředí - architektura, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/05/07 - 1968/05/26   Světové malířství v reprodukcích UNESCO, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/06/04 - 1968/07/28   Rusalka vystupující z tůně - Naivní a fantaskní obrazy z Čech a Moravy 1964-1968, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/06/19 - 1968/07/28   Lidový dřevoryt, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/06/19 - 1968/07/28   PhotoGrafie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/06/19 - 1968/08/31   S Flexaretem na cestách, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/06/21 - 1968/09/22   3. Bienále užité grafiky Brno 1968: Mezinárodní přehlídka výstavnické tvorby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/08/01 - 1968/08/31   Akty a akty - kresby a fotografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/08/02 - 1968/08/31   Finská barevná fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1968/09/01 - 1968/09/24   Veletrhy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/09/01 - 1968/09/24   Veletrhy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/10/10 - 1968/10/30   Architektura brněnského výstaviště, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/10/10 - 1968/10/30   Šestá výstava moravské grafiky 1968, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/10/12 - 1968/10/27   Záhřeb, město mládí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/10/12 - 1968/10/28   Záhřeb - filatelie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/10/15 - 1968/10/28   50 let ČSR a Národní výbory, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/11/08 - 1968/12/01   Moderní belgická architektura, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/11/10 - 1968/12/08   Francouzské, polské a české umění na rozhraní století, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/11/15 - 1968/12/06   Tvář města - setkání nad pracemi Stavoprojektu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1968/12/05 - 1969/01/05   Club grafikov, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1968/12/06 - 1969/01/05   Z tvorby bratislavských architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1968/12/15 - 1969/01/12   Pobočka Ústí nad Labem SČSVU, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1968/12/20 - 1969/01/26   Francouzští malíři dneška, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/01/24 - 1969/02/23   Nippon Design Center Tokyo, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/01/24 - 1969/04/08   Výstava katedry architektonické tvorby VUT, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/02/02 - 1969/03/09   Blok brněnských tvůrčích skupin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/03/06 - 1969/05/04   MAX - výstava mladých, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/03/28 - 1969/05/04   Hallstatt a Býčí skála, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/04/11 - 1969/05/18   Světlo ve večerním interiéru centra Brna, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/05/30 - 1969/06/22   Současná malba Pařížské školy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/06/01 - 1969/07/06   Dada 1916 - 1966, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/06/20 - 1969/06/30   Bulharská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/06/27 - 1969/07/27   Přátelství přes hranice - Mezinárodní přehlídka dětské knihy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/06/27 - 1969/07/27   Velké obrazy malých, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/07/01 - 1969/07/27   Kanadská fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/09/27 - 1969/11/05   Partitury - hudební grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/10/03 - 1969/11/02   Ósaka Expo 1970, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/10/05 - 1969/11/16   Phases, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/10/08 - 1969/11/16   Česká krajina, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/11/07 - 1969/12/07   Bilance užité a propagační grafiky, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1969/11/23 - 1970/01/04   1. česká soutěžní výstava mladých 15/26, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1969/11/23 - 1970/01/04   Členská výstava SČVU (malba, grafika, plastika), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1969/12/12 - 1970/01/11   Katedra průmyslových staveb, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1969/12/12 - 1970/01/11   Tři mladí Američané, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1970/01/11 - 1970/02/08   Šest jihočeských výtvarníků, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/01/11 - 1970/02/22   Nová figurace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/01/11 - 1970/02/22   Švédská architektura, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/03/13 - 1970/03/29   Klub konkrétistů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/03/27 - 1970/04/19   Výstava prací brněnských architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/04/10 - 1970/05/17   Club grafikov, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/04/10 - 1970/05/17   Cykly a seriály, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1970/04/12 - 1970/05/17   Elementy tvořivosti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/04/12 - 1970/05/17   Nakladatelství Pallas a Tatran, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/05/16 - 1970/05/31   25 let NV města Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/05/20 - 1970/05/31   Vinařská výstava, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/05/24 - 1970/06/28   Sdružení Q, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/06/17 - 1970/09/20   IV. bienále užité grafiky Brno 1970: Mezinárodní přehlídka plakátu a propagační grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/07/10 - 1970/08/02   Fotografické cykly a seriály, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/08/10 - 1970/08/19   25 let práce SNB, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/10/02 - 1970/11/01   Barevné etudy - Jan Doubek: Fotografie, Zdeněk Pidrman: Fotografika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/10/02 - 1970/11/01   Československé středisko výstavby a architektury, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1970/10/02 - 1970/11/01   Ludmila Jandová: Grafika. František Janda: Sochy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1970/10/02 - 1970/11/01   Výběr ze slovenské gobelínové tvorby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1970/10/09 - 1970/11/01   CETOK 70, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1970/11/06 - 1971/01/17   Obytný soubor Brno-Líšeň, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/01/08 - 1971/01/31   Papuánská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/01/08 - 1971/01/31   Skupina EPOS, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/01/22 - 1971/02/28   Neznámá řeka Jihlavka, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/03/05 - 1971/03/28   Skupina výtvarné fotografie Profil KP Valašské Meziříčí, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/03/05 - 1971/05/02   Zdeněk Denk, Zdeněk Lang, Radús Russ, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/03/10 - 1971/03/28   Rakouská fotografie, Technické muzeum v Brně, Brno (Brno-město)
1971/04/02 - 1971/05/30   Výtvarnictvo - fotografia - film, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/05/07 - 1971/05/30   Keramax, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/05/07 - 1971/05/30   Současná kanadská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1971/05/07 - 1971/06/27   Bydlení v Brně-Bystrc, Jundrov, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/06/04 - 1971/07/04   10 mladých fotografů, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/06/28 - 1971/07/02   Zaměřování památek, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/09/07 - 1971/10/03   Dokumenty lidové architektury - výběr z Kurialova archivu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/09/10 - 1971/10/03   Současná česká ilustrace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/11/12 - 1971/12/05   Brno a volební program ve výstavbě, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1971/11/12 - 1971/12/05   Sovětští spolupracovníci československé revue Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1971/12/10 - 1972/01/02   Grazyna Wyszomirska, Marian Kucharski, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1971/12/10 - 1972/01/03   25 let Domu umění města Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/02/04 - 1972/02/27   Liptovská rapsodie - fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/02/04 - 1972/02/27   Technická kniha, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1972/03/03 - 1972/04/02   Cykly a seriály, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/03/03 - 1972/04/02   Evropská města ve fotografii, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1972/03/29 - 1972/04/30   Dětská kniha, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/04/07 - 1972/05/01   10 let práce SPÚO na Slovensku, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1972/04/15 - 1972/05/21   Karel Nepraš, Jan Steklík, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/05/05 - 1972/05/28   Přehlídka architektonických prací 1970/71, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1972/05/28 - 1972/07/02   Grafika kanadských eskymáků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/06/14 - 1972/09/17   5. bienále užité grafiky Brno 1972, Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/07/07 - 1972/07/30   Grekovovo studio Sovětské armády: Obrazy, sochy, grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/09/03 - 1972/10/01   Soudobé poznaňské výtvarné umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/09/29 - 1972/10/29   Fotomax - výstava mladých československých fotografů, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/09/29 - 1972/10/29   Trienále 15/30, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/10/08 - 1972/11/05   Rumunské výtvarné umění XX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/11/03 - 1972/11/26   Milada a Arna Juračkovy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/11/03 - 1972/11/26   Práce studentů architektury GPI Tbilisi, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1972/11/03 - 1972/11/26   Vyznání, dojmy, inspirace, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/11/12 - 1972/12/03   Ze sovětských výtvarných publikací, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1972/12/01 - 1973/01/01   Avantgardní sovětská fotografie 20. a 30. let, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1972/12/01 - 1973/01/01   Sídliště československo-sovětského přátelství v Brně-Bohunicích (generální řešení), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1972/12/01 - 1973/01/01   Současná sovětská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1972/12/08 - 1973/01/07   Sovětský plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/01/05 - 1973/01/28   Ivo Gil, Pavel Štecha: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/01/10 - 1973/01/28   Umělecká řemesla doby Dürerovy a německé renesance, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/01/12 - 1973/01/28   Sídliště československo-sovětského přátelství v Brně-Bohunicích, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/01/14 - 1973/02/11   Design a umělé hmoty, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/01/14 - 1973/02/11   Ženy s kamerou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/02/04 - 1973/02/25   15 let katedry průmyslových a zemědělských staveb VUT Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/02/04 - 1973/02/25   Současná slovenská grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/02/25 - 1973/03/25   Proměny města. 25 vítězných let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/03/02 - 1973/04/01   Rekreační oblasti a využití vesnice v Jihomoravském kraji, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/03/02 - 1973/04/01   Škola výtvarné fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/04/03 - 1973/04/27   Sociální fotografie na Slovensku, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/04/06 - 1973/04/23   Elsa Montell-Saanio, Matti Saanio, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/04/13 - 1973/05/06   Oľga Bleyová, Zuzana Mináčová: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/04/13 - 1973/05/06   Problémy rekreace města Brna, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/05/02 - 1973/05/27   Blanka Růžičková-Janíčková, Růžena Veselá: Tapiserie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/05/11 - 1973/06/03   Výstava objektů individuální rekreace, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/06/03 - 1973/07/08   Člověk a design, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/06/08 - 1973/07/08   Bulharská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/06/08 - 1973/07/08   Plzeňští výtvarníci, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/06/19 - 1973/07/08   Bienále 6 (II. kolo), Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/09/02 - 1973/10/07   Láska, práce, život (výstava naivního umění), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/10/05 - 1973/10/28   20 let Potravinoprojektu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/10/05 - 1973/10/28   Fomaton, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/10/05 - 1973/10/28   Současný kubánský plakát, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/10/16 - 1973/11/18   Rumunská tapiserie, dřevěná plastika, keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1973/11/02 - 1973/12/02   Litevská exlibris, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1973/11/02 - 1973/12/02   Poklady starověké Thrákie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1973/11/02 - 1973/12/02   Přehlídka architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1973/12/07 - 1974/02/03   Lyrické proudy v československé fotografii, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1973/12/07 - 1974/02/03   Práce studentů katedry vývoje architektury a výtvarné výchovy stavební fakulty VUT v Brně, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/01/04 - 1974/03/03   Japonské dřevořezy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1974/01/12 - 1974/02/03   Brněnské malířství v Plovdivu, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/02/08 - 1974/03/03   Mladá generace, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/02/08 - 1974/03/03   Prognózy města Brna, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/03/04 - 1974/03/18   Polská fotoskupina Format, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/03/08 - 1974/03/31   Výstavba Jihlavska, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/03/08 - 1974/04/25   Cykly a seriály, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/03/10 - 1974/04/15   Brněnské výtvarnice, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/04/05 - 1974/04/28   20 let Agroprojektu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/04/30 - 1974/05/12   Brnále 6, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/06/19 - 1974/09/22   6. bienále užité grafiky Brno 1974, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/07/04 - 1974/08/04   Osobnosti české fotografie I., Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/09/02 - 1974/09/29   Děti, mír, umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/10/04 - 1974/10/28   Památky Slovenského národního povstání, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/10/04 - 1974/10/28   Skupina Foton Třebíč, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1974/10/13 - 1974/10/28   Umělecká řemesla na Slovensku, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/11/01 - 1974/12/01   Tvorba brněnských architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/11/03 - 1974/12/01   Slovenská malba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1974/11/10 - 1974/12/08   Umění staré Eurasie - skalní rytiny, kresby a malby SSSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1974/12/06 - 1975/01/12   Diplomové práce posluchačů architektury, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1974/12/08 - 1975/01/03   MAX IV - textilní tvorba mladých autorů, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/01/12 - 1975/02/09   Chile - Unidad Popular, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/01/17 - 1975/02/09   Úkolová akce pro mladé architekty, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/01/19 - 1975/02/23   Art protis - deset let výtvarné technologie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/01/19 - 1975/02/23   Fotografie Lotyšské a Gruzínské SSR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/02/14 - 1975/03/13   Výročí 50 let SUPŠ, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/03/08 - 1975/04/13   Mír, věčná inspirace a záruka existence lidstva, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/03/21 - 1975/04/20   Centroprojekt 1945-1975, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/03/23 - 1975/04/20   Česká podobizna v malířství 19. století, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/04/20 - 1975/06/29   1. členská výstava KO SČVU Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/04/25 - 1975/05/25   Památníky osvobození, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/04/30 - 1975/05/25   Dítě, rodina, společnost (úkolová akce ČFVU), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/05/30 - 1975/06/22   Maďarská medaile a drobná plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/05/30 - 1975/06/29   Ilustrátorky dětských knih, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/05/30 - 1975/06/29   Studijní práce architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/09/05 - 1975/09/28   Mladá bratislavská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/09/05 - 1975/11/02   Výtvarný prvek v dopravě, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/10/04 - 1975/11/02   Trienále 15/30, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1975/10/10 - 1975/11/16   Tapiserie v architektuře, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/11/07 - 1975/11/30   30 let života v míru (Fotografická soutěž O štít města Brna), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/11/07 - 1975/11/30   Defilé III, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1975/11/07 - 1975/11/30   Litevská fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1975/11/30 - 1976/01/11   Umění bojující v dílech výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1975/12/05 - 1976/01/04   Práce katedry urbanismu VUT Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1976/01/09 - 1976/02/08   František Domin, Jaromír Čejka: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/01/11 - 1976/02/08   Belgický umělecký šperk, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/02/13 - 1976/03/14   Předměty, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/02/13 - 1976/03/14   Současná architektura Prahy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1976/02/29 - 1976/04/04   Britské plakáty 1898-1975, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/03/19 - 1976/04/18   Brno a Jihomoravský kraj od XIV. do XV. sjezdu KSČ, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1976/03/19 - 1976/04/18   Brno a Jihomoravský kraj od XIV. do XV. sjezdu KSČ, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/04/13 - 1976/05/16   František Chmelař: Obrazy, Jan Habarta: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/04/15 - 1976/05/16   Současný sovětský divadelní plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/04/23 - 1976/05/23   Síň deseti bambusů, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1976/05/21 - 1976/06/20   Brno v pětačtyřicátém, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/06/06 - 1976/09/26   7. bienále užité grafiky Brno 1976, Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/06/29 - 1976/07/25   Finské umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/07/30 - 1976/08/29   Gruzínské dekorativní koberce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/10/05 - 1976/11/28   Město, lidé, práce, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/10/08 - 1976/11/07   Dnešek a zítřek Jihomoravského kraje, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1976/11/12 - 1976/12/12   Fomakluby, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1976/11/12 - 1976/12/12   Přehlídka architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1976/12/10 - 1977/01/17   Jaroslav Čermák a jeho doba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1976/12/14 - 1977/01/09   Kornelie Němečková: Textilní koláže; Zdeněk Němeček: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1976/12/17 - 1977/01/16   Výsledky úkolové akce pro mladé architekty vypsané k XV. sjezdu KSČ, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1977/01/21 - 1977/02/27   25 let urbanistického výzkumu VÚVA, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1977/01/23 - 1977/02/27   Dřevo ve finské architektuře, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/03/04 - 1977/05/22   Tvorba životního prostředí socialistického venkova, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1977/04/17 - 1977/05/22   Mladí výtvarníci jihomoravského kraje, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/04/22 - 1977/05/29   Česká krajinomalba XX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/05/27 - 1977/07/03   Nábytková tvorba, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1977/05/29 - 1977/07/02   Jaroslav Bejček: Plastiky, porcelán, keramika; Li Ki Sun: Tapiserie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/06/03 - 1977/07/10   Soudobý český filmový plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/07/05 - 1977/07/17   Hoří - kreslený humor, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/09/02 - 1977/10/09   Slovenské výtvarné publikace z knihoven Domu umění města Brna a Moravské galerie v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/09/02 - 1977/10/09   Z výtvarné tvorby na východním Slovensku (plastika, malba, kresba, grafika), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/09/04 - 1977/10/02   Česká sochařská kresba XX. století ze sbírek Galerie výtvarných umění v Olomouci, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/09/04 - 1977/10/02   Grafické práce z let studií (ze sbírky školních prací AVU), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1977/10/14 - 1977/11/20   II. členská výstava krajské organizace Svazu českých výtvarných umělců Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1977/11/18 - 1978/01/01   Jan Gajdoš: Grafika; Jiří Vlach: Sochy, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1977/11/26 - 1978/01/01   Setkání 77: Práce 10 fotografů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1977/11/26 - 1978/01/01   Štít Viléma Heckela - fotografie soutěže, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/01/06 - 1978/02/12   Znak a výraz - kaligrafie Dálného východu, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1978/01/20 - 1978/02/26   Sociální skupina, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/02/19 - 1978/03/12   Polská drobná plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/03/07 - 1978/04/09   Josef Lahoda, Karel Kobosil: Umění pro všední den, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/03/24 - 1978/04/23   30 let Stavoprojektu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1978/03/24 - 1978/04/23   Vysoká škola pro grafiku a knižní umění v Lipsku - fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/04/05 - 1978/04/28   Krása vědecké fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/04/14 - 1978/05/21   Cykly a seriály, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/04/23 - 1978/05/28   Miloš Vlček: Sochy. Vladimír Svoboda: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/04/28 - 1978/05/28   Bydlení roku 2000, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1978/05/26 - 1978/07/02   Slovenská maľba a grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/06/14 - 1978/09/24   8. bienále užité grafiky Brno 1978, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1978/08/07 - 1978/08/25   Švýcarská fotografie od roku 1840 do současnosti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/09/29 - 1978/11/30   Výstava k jubileu Leoše Janáčka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1978/10/06 - 1978/11/05   Přehlídka architektonických prací, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1978/10/06 - 1978/11/05   Strom (fotografie), Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/10/25 - 1978/11/26   60. výročí vzniku ČSR a 10 let československé federace, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1978/11/10 - 1978/12/10   Brněnské vodní plochy, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1978/11/10 - 1978/12/10   Štít města Brna (Fotosoutěž družebních měst), Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1978/11/11 - 1978/12/10   Trienále 15/30, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/01/19 - 1979/02/25   Pokrokové metody projektování, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/01/26 - 1979/03/04   Současné jihočeské výtvarné umění: Malba / grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/03/02 - 1979/04/01   Výstava prací gottwaldovských architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/03/09 - 1979/04/16   České umění 20. století ze sbírek Galerie výtvarného umění v Ostravě, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/04/06 - 1979/05/20   25 let Agroprojektu, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/04/20 - 1979/05/27   Česká krajina 19. století (malba), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/06/01 - 1979/07/06   Děti, mír a umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/06/10 - 1979/07/06   Dětské motivy v tvorbě jihomoravských výtvarníků, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/06/15 - 1979/07/15   Maďarská grafika 20. a 30. let (faksimile), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1979/06/17 - 1979/07/15   Přehlídka prací členů SA ČSR, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/06/28 - 1979/08/15   Současní sovětští ilustrátoři dětské knihy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/07/20 - 1979/08/15   Výtvarná tvořivost lipského kraje, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/07/20 - 1979/08/19   Očima mládí - VI. ročník celostátní fotografické soutěže, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/09/02 - 1979/09/30   Současný polský plakát, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/09/07 - 1979/10/07   Kresby a fotografie z cest, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/10/05 - 1979/10/28   Umělecké poklady muzeí a galerií NDR, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1979/10/12 - 1979/11/04   Dokument: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/10/12 - 1979/11/04   Svět objektivem architektů, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/10/19 - 1979/10/30   Výtvarní umělci k 25. výročí ČFVU, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1979/11/09 - 1979/12/09   Čekanka - tepané reliéfy z Gruzie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/11/09 - 1979/12/09   Fotografové sovětského Pobaltí, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/11/09 - 1980/01/13   Architekti svému kraji, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1979/12/14 - 1980/01/13   Mistr Svazu českých fotografů 1979, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1979/12/16 - 1980/01/13   Česká portrétní malba 20. století, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1979/12/20 - 1980/01/13   Jan Blažek: Obrazy. Bořek Zeman: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1980/01/13 - 1980/02/10   České malířství a sochařství XX. století ze sbírek GVU Olomouc, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/01/13 - 1980/02/10   Žena 1979 - mezinárodní výstava fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/01/18 - 1980/02/17   Grafické listy čtyř století ze sbírek Moravské galerie v Brně, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/02/17 - 1980/03/30   Tvrdošíjní, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/02/17 - 1980/03/30   Vilém Ihm, Miroslav Bukal: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/02/22 - 1980/03/23   Defilé IV - Tvůrčí skupina BVV 1975-1980, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1980/03/28 - 1980/04/27   Současná česká kresba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/04/03 - 1980/05/11   Brněnský plakát 1960-1978, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/04/03 - 1980/05/11   Výtvarní umělci Jihomoravského kraje - výstava k 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/05/04 - 1980/06/01   35 let bytové výstavby v Brně a v Jihomoravském kraji, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1980/06/18 - 1980/09/21   9. bienále užité grafiky Brno 1980, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/06/18 - 1980/09/21   9. bienále užité grafiky Brno 1980: Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/10/03 - 1980/11/02   Opery a balety Bohuslava Martinů v díle českých scénografů, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1980/10/06 - 1980/11/02   Textil v umění - umění v textilu, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1980/10/19 - 1980/11/23   Lipsko - vývoj města po IX. sjezdu jednotné socialistické strany Německa, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1980/11/07 - 1980/12/07   Sovětská meziválečná fotografie 1917-1941, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1980/12/14 - 1981/01/11   Pavel Navrátil: Obrazy; Zdeněk Macháček: Plastika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/01/11 - 1981/02/04   Günter a Christa Hoffmannovi: Básník a jeho svět (gobelíny), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/04/05 - 1981/04/26   Dokumentární fotografie na FAMU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/04/10 - 1981/05/18   Fotografické oddělení SUPŠ Bratislava, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/04/10 - 1981/05/18   Oddělení užité fotografie SUPŠ v Brně, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1981/04/10 - 1981/05/18   Tvorivosť práce - mladí bratislavskí výtvarníci v komornej tvorbe, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/04/23 - 1981/05/10   Členská výstava západoslovenské krajské organizace ZSVU, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/05/17 - 1981/06/28   Figurální malba Dálného východu ze sbírek Moravské galerie v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/05/29 - 1981/07/05   Krásy Československa, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/07/05 - 1981/08/02   1. bienále tvorby mladých výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/09/06 - 1981/10/11   České moderní malířství I. - ze sbírek Moravské galerie v Brně (1890-1919), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/10/09 - 1981/11/15   Štít města Brna III. - fotografická soutěž družebních měst, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/10/10 - 1981/11/15   Ikony Plovdivské oblasti, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/10/20 - 1981/11/11   Současné bulharské umění: Ze sbírek plovdivské galerie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1981/10/20 - 1981/11/22   Jiřina Strýčková, Jan T. Strýček, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1981/11/20 - 1981/12/09   Ateliér Fiedler: Fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1981/11/21 - 1982/01/03   Trienále 15/30, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1981/11/27 - 1982/01/17   Brněnská malba 1981, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/01/08 - 1982/02/21   Avantgardní fotografie 30. let na Moravě ze sbírek Moravské galerie v Brně, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/03/09 - 1982/04/04   Současná ilustrace v knihách pro děti nakladatelství Albatros, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/06/16 - 1982/09/19   X. bienále užité grafiky Brno 1982: Mezinárodní výstava propagační grafiky a plakátu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/06/16 - 1982/09/19   X. bienále užité grafiky Brno 1982: Mezinárodní výstava propagační grafiky a plakátu, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/10/09 - 1982/10/31   4. trienále umělecké knižní vazby Brno 1982, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/10/30 - 1982/11/28   Výtvarní umělci Rennes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1982/11/09 - 1982/12/05   Ruské malířství ze sbírek GVU Ostrava, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1982/11/09 - 1983/01/05   Grafika Estonské SSR, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1982/11/09 - 1983/01/10   Mladí fotografové Kaunasu, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1982/12/14 - 1983/01/23   Nové cesty současné maďarské grafiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/01/25 - 1983/02/20   Rukopisy slavných českých umělců 19. a 20. století (korespondence), Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/02/01 - 1983/02/27   Bratislavští výtvarní umělci, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/03/02 - 1983/04/03   Alice Ulmová, Alexander Ulma: Tkané tapiserie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/03/02 - 1983/04/03   Milada Othová: Medaile, Antonín Oth: Sklo, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/03/15 - 1983/05/01   Skleněná plastika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/04/07 - 1983/05/01   Výraz a podoba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/05/17 - 1983/07/03   České moderní malířství (II): Dvacátá léta - ze sbírek Moravské galerie v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/06/14 - 1983/07/03   Mírové motivy v tvorbě výtvarníků Jihomoravského kraje, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/07/08 - 1983/08/07   II. bienále mladých výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/08/30 - 1983/10/02   Lyrický a imaginativní kubismus 1926-1935 (obrazy a plastiky), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/09/06 - 1983/10/09   30 let brněnského závodu Portavinoprojektu Praha, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1983/09/06 - 1983/10/09   Sochy Ladislav Martínek; Obrazy, kresby Petr Skácel, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/09/09 - 1983/10/09   Z tvorby mladých brněnských výtvarníků, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1983/09/13 - 1983/10/09   Skupina Plus Lipsko v Brně (plakáty a užitá grafika), Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/10/11 - 1983/11/13   Architektura a výtvarné umění v Brně 1948-1983, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1983/10/18 - 1983/11/20   Grafické edice z Verlag der Kunst v Drážďanech, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1983/11/15 - 1983/12/04   Dagmar Berková: Ilustrace, Oldřiška Keithová: Lité sklo, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1983/11/22 - 1984/01/08   Moravská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/01/10 - 1984/02/05   Česká operní klasika v poválečné scénografii, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/01/10 - 1984/02/05   Česká operní klasika v poválečné scénografii, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/01/17 - 1984/02/12   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/01/17 - 1984/02/19   Žena 83 - VIII. ročník mezinárodní fotografické soutěže a výstavy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/01/31 - 1984/02/26   Alena Bílková: Grafika, Eva Brožová: Sochy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/03/20 - 1984/04/08   Portréty - tváře (7 francouzských fotografů), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/03/26 - 1984/04/08   Slovenská kniha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/04/16 - 1984/05/20   Děti, mír a umění 1969-1984, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/04/24 - 1984/05/27   Svědek času: Maďarská fotografie 1840 - 1981, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1984/06/13 - 1984/09/23   11. Bienále užité grafiky Brno 1984, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/06/13 - 1984/09/23   11. Bienále užité grafiky Brno 1984: Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/09/05 - 1984/11/04   Dmitrij Bisti: Knižní grafika, ilustrace, Jiří Prádler: Medaile, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/10/06 - 1984/11/04   Trienále 15/30, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1984/10/16 - 1984/11/18   60 let SUPŠ v Brně, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/11/23 - 1985/01/01   Umělecké zpracování kůže v Tartu, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/11/30 - 1985/01/01   Drobná plastika v tvorbě jihomoravských výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/01/11 - 1985/02/10   Tapiserie: umění a řemeslo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/02/19 - 1985/03/31   České umění 20. století z přírůstků Moravské galerie v Brně z let 1978/1985, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/02/19 - 1985/03/31   Z tvorby jihomoravských architektek, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/03/05 - 1985/04/07   (NE)SHODY Architektura v pracovním a životním prostředí venkova, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/03/05 - 1985/04/07   Studio mladých umělců Budapešť, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/04/09 - 1985/05/12   Výtvarní umělci Jihomoravského kraje: Výstava ke 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/04/16 - 1985/05/19   Přehlídka prací členů a kandidátů SČA 1982-1983, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/05/28 - 1985/06/23   Brněnská architektura 1945-1985, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/06/24 - 1985/07/05   Svět očima dětí - kresby dětí z Voroněže, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1985/07/09 - 1985/08/04   3. bienále tvorby mladých výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/09/10 - 1985/09/29   Defilé V - 1960-1985 přehlídky práce tvůrčích kolektivů BVV, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/09/12 - 1985/10/13   Výtvarné umění Rennes - historie a současnost, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/09/13 - 1985/10/13   25 let práce SPÚO Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/10/15 - 1985/11/17   Grafika 1 + 20. Žáci profesora Zdeňka Sklenáře, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/10/15 - 1985/11/17   Současná benátská grafika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/10/15 - 1985/11/17   Ze současné litevské fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/10/22 - 1985/11/24   Fotografie absolventů FAMU, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1985/10/22 - 1985/11/24   Fotografie studentů FAMU, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1985/10/22 - 1985/11/24   Výstava prací Kovoprojekty Brno, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1985/11/26 - 1986/01/05   Josef Jíra, Oldřich Smutný: Obrazy, kresby, grafiky, ilustrace, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/11/28 - 1986/01/05   Současná černobílá západoevropská fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1985/12/06 - 1986/01/12   Hedvika Zaorálková: Sochy, Milada Marešová: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1985/12/06 - 1986/01/12   Studentské diplomové práce katedry architektonické tvorby FA VUT, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1986/02/25 - 1986/03/30   Příběh fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1986/03/04 - 1986/04/13   Brněnští výtvarníci v Rennes, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/04/08 - 1986/05/18   Architekti svému kraji, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1986/04/22 - 1986/05/25   Devětsil: Česká výtvarná avantgarda dvacátých let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/06/18 - 1986/09/21   12. bienále užité grafiky Brno 1986 / 12 Biennale of Graphic Design Brno 1986, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/10/07 - 1986/11/02   Fotografie třicátých let z časopisu Photographik, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1986/10/07 - 1986/11/02   Maďarská grafika šedesátých a sedmdesátých let, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1986/11/04 - 1986/11/27   Skupina 56 Wales, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/11/11 - 1986/12/07   Diplomové práce katedry urbanismu a územního plánování FA ČVUT 1982-1986, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/12/05 - 1987/01/04   Výzva 1986, Výtvarné dialogy o minulosti a přítomnosti lidstva, Výstava k Mezinárodnímu roku míru, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/01/06 - 1987/01/26   Jihomoravští výtvarníci ke konferenci SČVU, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1987/01/13 - 1987/02/15   Žena 86, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/01/27 - 1987/03/01   Diplomová práce katedry urbanismu a územního plánování FA VUT 1982 - 1986, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1987/03/10 - 1987/04/12   Institut výtvarné fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1987/03/10 - 1987/04/12   Regenerace historického jádra Tišnova, dostavba lázeňského centra Luhačovic, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1987/04/07 - 1987/05/03   Zdena Höhmová: Obrazy a kresby 1983-1986, Michal Vitanovský: Plastiky, medaile, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1987/04/07 - 1987/05/14   Osobnosti československé sociální dokumentární fotografie 1940-1980, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/04/14 - 1987/05/17   Skleněná plastika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/04/23 - 1987/10/11   Cín ve sbírkách Muzea města Brna, Kabinet architektury, Brno (Brno-město)
1987/04/29 - 1987/05/22   Přehlídka architektonických prací 1984-1985, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/05/27 - 1987/06/28   Stavby družstevního obchodu v Jihomoravském kraji, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/07/10 - 1987/08/02   Nová maďarská malba, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/09/15 - 1987/10/18   4. bienále tvorby mladých výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/09/15 - 1987/10/18   Město - 19 fotografů a jeden námět, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/09/17 - 1987/10/18   Jiří Horák, Rostislav Košťál: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/10/20 - 1987/11/15   Osobnosti brněnské grafiky 20. stol. ze sbírek Muzea města Brna, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/10/21 - 1987/11/15   SSSR v tvorbě našich fotografů, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/10/21 - 1987/11/22   Katedra teorie architektury a výtvarné výchovy FA VUT (studentské práce), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/10/24 - 1987/11/22   Trienále 14/35, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/10/27 - 1987/11/29   Žákovské práce výtvarného odboru LŠU Jaroslava Kvapila, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/10/29 - 1987/11/15   Ruské a sovětské umění ze sbírek Národní galerie v Praze, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1987/11/24 - 1988/01/03   Dokument, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1987/11/25 - 1988/01/17   Architekti v drobné reliéfní plastice, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1987/12/02 - 1988/01/03   Dvacet let tvorby tapiserií Artprotis, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/01/14 - 1988/02/21   Konstrukce a fikce (fotografie dvanácti francouzských autorů), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/01/20 - 1988/03/13   Sociální umění dvacátých let na Moravě, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/03/16 - 1988/04/17   Design nábytku, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/03/17 - 1988/04/17   Keramika, dřevo, textil, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/04/08 - 1988/05/06   Ivan Lacković Croata: Obrazy, Marie Brantová: Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/04/20 - 1988/05/15   Maďarští výtvarníci z Debrecena, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/06/08 - 1988/07/31   Práce mladých architektů, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/06/15 - 1988/09/25   13. Bienále užité grafiky Brno 1988, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/06/15 - 1988/09/25   13. Bienále užité grafiky Brno 1988, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1988/09/06 - 1988/12/04   Elementární fotografie (10 polských fotografů), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/09/08 - 1988/10/16   Polská literatura v Československu 1945 - 1988, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/09/14 - 1988/09/21   Pohled do Armoriky (fotografie), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1988/10/14 - 1988/11/13   Ruské a sovětské umění XIX. a XX. století, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/11/14 - 1988/12/04   Vize - Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/11/22 - 1989/01/01   Brněnská malba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1988/12/15 - 1989/01/08   Jan Beránek: Sklo, Miloš Jelínek: Měděné reliéfy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1989/01/24 - 1989/03/05   Současná česká medaile a plaketa, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/01/25 - 1989/03/05   Architektura dnes a zítra, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/02/21 - 1989/03/27   Zdenek Hůla, Jan Jemelka, Pavel Mühlbauer, Petr Veselý, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/02/24 - 1989/03/30   Aspekty současné francouzské fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/03/24 - 1989/05/14   Sbírka Vojtěcha Chytila (Čína, Japonsko, Tibet), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/05/18 - 1989/06/04   Umělci z Poznaně - grafika, kresba, drobná plastika, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/05/24 - 1989/08/20   Moravská grafika 1989, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/05/31 - 1989/08/20   Květa Válová, Jitka Válová: Obrazy, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/06/08 - 1989/08/20   Jihomoravská scénografie 1989, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/06/14 - 1989/07/23   Image (Dánsko): Fotografie, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/07/01 - 1989/08/20   Počítačové umění v ČSSR a ve světě, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1989/08/08 - 1989/09/10   30 let MPVU, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/08/09 - 1989/09/10   Maďarští architekti, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/09/07 - 1989/10/08   5. bienále mladých výtvarníků Jihomoravského kraje, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/09/12 - 1989/10/15   Burgenlandští fotografové, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1989/09/12 - 1989/10/15   Gustav Klimt (1862-1918), Egon Schiele (1890-1918), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/09/19 - 1989/10/22   70 let české školy architektury v Brně, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/10/18 - 1989/11/26   Fotografie absolventů a pedagogů SUPŠ Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/10/24 - 1989/11/26   Imre Bak, István Nádler, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/10/31 - 1989/12/10   Tvorba pedagogů katedry výtvarné výchovy PF UJEP, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/11/01 - 1989/12/03   Zahrada, park, krajina, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1989/11/02 - 1989/12/02   Umělci z Rennes, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/11/02 - 1989/12/03   Atelier du Thabor, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/12/06 - 1990/01/07   Podoby uměleckého řemesla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/01/16 - 1990/02/25   Tapiserie - Objekty: Petr Říha, Jan T. Strýček, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/01/18 - 1990/02/04   Pierre Tal Coat (1905-1985): Kresby, Bram van Velde (1895-1981): Litografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/01/18 - 1990/02/11   Mexická fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/01/23 - 1990/02/18   Cesty maďarské fotografie, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1990/05/01 - 1990/05/20   Dánští architekti, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/05/07 - 1990/05/27   Charta 77, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/05/17 - 1990/06/17   40 let budování socialismu, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1990/06/20 - 1990/09/23   Aleš Jenček, Viktor Rudiš, Vladimír Palla, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/06/20 - 1990/09/23   XIV. bienále užité grafiky Brno 1990: Mezinárodní výstava propagační grafiky a plakátu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/06/20 - 1990/09/23   XIV. bienále užité grafiky Brno 1990: Mezinárodní výstava propagační grafiky a plakátu, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/06/28 - 1990/07/29   Ze souvislosti: Současné rakouské umění ze širší oblasti Dolního Rakouska, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1990/10/05 - 1990/10/21   IBA Berlín 1987, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/10/13 - 1990/11/18   Trienále 14/35, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/10/23 - 1990/11/25   Československá keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/10/24 - 1990/11/11   Český funkcionalismus, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1990/11/15 - 1990/12/02   IBA - S.T.E.R.N. Kreuzburg, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/01/08 - 1991/02/03   Jaké chceme Brno, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/01/08 - 1991/02/03   Olga Babrajová-Schicková, Otmar Schick: Můj svět (obrazy, keramika), Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/02/28 - 1991/03/31   Alternativy české a slovenské tapiserie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/03/27 - 1991/04/28   Rodinný dům 1980-1990, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/04/09 - 1991/05/05   Alojz Klimo,Tamara Klimová: Malba, grafika, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/04/09 - 1991/05/12   Mezi křikem a meditací, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/05/07 - 1991/06/09   Antonín Oth, Lubomír Klimeček, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/05/14 - 1991/06/09   Židovské hřbitovy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/06/11 - 1991/08/18   Grafika 80tých let Spolkové republiky Německa, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/06/18 - 1991/08/04   Plocha a prostor v propagaci, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/07/09 - 1991/08/18   Dušan Černý: Obrazy, Michal Šarše: Plastiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1991/09/03 - 1991/10/06   Josef Daněk, Blahoslav Rozbořil, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1991/09/10 - 1991/10/13   Sdružení Q, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/11/26 - 1992/01/05   Détente, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1991/12/04 - 1992/01/12   Düsseldorf, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/02/25 - 1992/04/05   Souvztažnosti, Skleněná plastika a vitráže 1992, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/03/03 - 1992/03/29   Česká a slovenská novofunkcionalistická architektúra, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/04/09 - 1992/04/23   Nové hnutí v Nizozemí 1924-1936, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/05/12 - 1992/06/07   Dánská církevní architektura, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/05/12 - 1992/06/07   Fotografie ŠUŘ Brno 1992, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/05/26 - 1992/06/21   Fotografie FAMU z let 1989-1992, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/06/17 - 1992/08/02   Písmo v obraze, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1992/07/02 - 1992/08/30   Možnosti drobné plastiky, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/09/08 - 1992/10/18   Berlin konkret: Posice konkrétního umění / Positionen konkreter kunst, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/11/17 - 1992/12/06   Černobílá krajina (Téma krajiny v grafice a kresbě členů TT Klubu a jejich hostů), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/12/09 - 1993/01/17   US 4: Fotografie, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/03/13 - 1993/04/04   Zvětšování, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/05/16 - 1993/08/15   Ze současné brněnské malby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/05/18 - 1993/06/20   Kabrňáci z Prahy vystavují, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/07/27 - 1993/08/29   Sarajevo ´93, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/09/07 - 1993/10/10   Umělecká beseda 1992, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/11/02 - 1993/12/05   Ředitelé KŠ Karel Nepraš a Jan Steklík a Křížovnická škola, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/11/30 - 1994/01/02   Průřezy, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/03/08 - 1993/04/03   Aspekty německé fotografie po 1945, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/09/06 - 1994/10/09   Dilema dokumentu. Aspekty britské dokumentární fotografie 1983-1993, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/12/13 - 1995/01/22   Grafika německého expresionismu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/12/15 - 1995/01/22   Video, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/01/26 - 1995/03/05   Much and more POP ART, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1995/10/17 - 1955/11/26   Nenuceně / Degagement, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/03/07 - 1993/04/07   Ona B. Wolfgang Denk: Dark Mirror / Tmavé zrcadlo, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/06/25 - 1996/08/11   Jaroslava Brychtová, Stanislav Libenský: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/08/22 - 1996/09/03   Actual Textile Art, Tapiserie / Tapestries, Výstava ručně tkaných, vázaných tapiserií a koberců realizovaných v Moravské gobelínové manufaktuře Valašské Meziříčí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/09/05 - 1996/10/04   Manus Europae II Bible, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/10/14 - 1996/10/27   Hi tech umění 1996 a Woody Vasulka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/12/19 - 1997/01/19   Corpora S, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/12/19 - 1997/01/19   Současná fotografie NOX 1996, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/01/28 - 1997/02/23   Jistoty a hledání v české fotografii 90. let, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/04/22 - 1997/05/02   Made in CZ, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/04/23 - 1997/06/15   Fluxus v Německu 1962-1994, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/07/01 - 1997/08/03   Z jednoho těsta, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/09/11 - 1997/10/05   Informel a skupina Cobra ze sbírek bochumského muzea, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/10/09 - 1997/10/23   Hi tech umění 97, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/11/18 - 1998/01/01   Skryté poklady. Liturgický rok, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/12/10 - 1997/12/14   Brněnské děti k vánocům, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1998/01/13 - 1998/03/01   Foto Relations, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/02/19 - 1998/03/08   Defilé ´98 - Salon výstavní tvorby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/03/18 - 1998/05/03   Diskurs Feminin - Tělesný logos, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/10/20 - 1998/11/29   Pohyb kolem středu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/11/26 - 1998/12/13   Mezinárodní bienále produktového designu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/02/26 - 1999/03/21   Ernst Strouhal, Heimo Zobernig: Katalog, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/03/13 - 1999/05/02   Brno - Vídeň - Praha, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/05/20 - 1999/07/11   Město - země - řeka, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/06/03 - 1999/07/11   Mašinisti, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/09/21 - 1999/10/10   FaVU VUT v Brně: Současná tvorba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/10/19 - 1999/11/28   Současná čínská keramika, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/11/05 - 1999/12/05   Frank Delmulle, Denis Dujardin, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/04/18 - 2000/05/21   Kolonie Weissenhof - Die Weissenhofsiedlung, 1927, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/08/17 - 2000/09/17   Česká architektura očima kritiků (1989-1999), Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/09/27 - 2000/10/05   Svět DAMA DAMA, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/10/19 - 2000/12/10   90 let Domu umění města Brna, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2000/12/18 - 2001/02/11   Židovská Morava, Slezsko, Židovské Brno, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)

90 let Domu umění města Brna

person   born   note
Kowolowski František   30. 9. 1967    

90 let Domu umění města Brna

institution, city
Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)

90 let Domu umění města Brna

institution, city
Mikada, Adamov (Blansko)

90 let Domu umění města Brna

  institution, city, signature, notes  
  K 60256, DOX kolektivní
  T 60256, František Kowolowski
  Ateliér, čtrnáctideník současného výtvarného umění, knihovna, Praha
  G 60256