from - to
|
student, school, city
|
???? - ????
|
Luňák Hynek, *1926, soukromé studium
|
???? - 1950
|
Kozubík Zdeněk, *1926, Státní uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Zlín (Zlín), propagační grafika
|
???? - ????
|
Veselý Jiří, *1927, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), propagační a užitá grafika - reklama
|
???? - ????
|
Kratochvil Jiří, *1930, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín)
|
???? - 1954
|
Košárek Stanislav, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - 1956
|
Stingelová Margarette, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - 1955
|
Drag Bronislav, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
???? - ????
|
Weber Oldřich, *1928, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
???? - ????
|
Tříska Antonín, *1914, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
???? - ????
|
Bravenec Josef, *1922, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
???? - ????
|
Polišenský Břetislav, *1939, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1936 - 1943
|
Kovařík Slavoj, *1923, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1939 - 1944
|
Chmelař František, *1921, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorační malba
|
1939 - 1944
|
Rajlich Jan, *1920, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1939 - 1942
|
Dudič Karel, *1918, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1939 - 1943
|
Hybler Zdeněk, *1921, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1939 - 1945
|
Máčel Zdeněk, *1921, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1939 - 1943
|
Hudeček Otakar, *1924, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1939 - 1943
|
Bartoš Jaroslav, *1920, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1939 - 1943
|
Babula Vladimír, *1919, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1939 - 1943
|
Urbánek Max, *1921, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malířství
|
1939 - 1944
|
Chad Václav, *1923, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorační malba
|
1939 - 1940
|
Holub Zdeněk, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1939 - 1940
|
Hrubý Jaroslav, *1913, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorační malba
|
1939 - 1943
|
Bubeník Květoslav, *1922, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1939 - 1940
|
Drulák Albín, *1914, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1939 - 1945
|
Čevela Miloslav, *1923, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1939 - 1944
|
Beran Alex, *1923, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), propagační grafika a výtvarnictví
|
1939 - 1945
|
Blažek Jan, *1920, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1940 - 1945
|
Felcman Bohuslav, *1919, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), malba
|
1940 - 1944
|
Dočekalová Milada, *1921, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1940 - 1941
|
Knopp Bohuslav, *1925, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1940 - 1946
|
Holčáková Šejbová Vlasta, *1920, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malířství
|
1940 - 1946
|
Frýdecký Jaroslav, *1921, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1940 - 1945
|
Kafka Čestmír, *1922, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1941 - 1944
|
Kocůrková Anděla, *1919, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1941 - 1942
|
Skácil Jaroslav, *1922, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1941 - 1945
|
Kolínková Marie, *1922, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1941 - 1942
|
Hanák Mirko, *1921, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1941 - 1942
|
Dostál Miroslav, *1922, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1941 - 1945
|
Vilímková Milada, *1921, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1942 - 1943
|
Vodičková Jiřina, *1922, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1942 - 1946
|
Kachyňa Karel, *1924, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1942 - 1943
|
Svozilová Marie, *1920, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1942 - 1943
|
Špaček Rostislav, *1924, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1942 - 1943
|
Bačina Ladislav, *1923, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1942 - 1943
|
Hutta Bojmír, *1920, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1942 - 1945
|
Truhlářová Hrušková Věnceslava, *1924, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1942 - 1943
|
Beran Josef, *1916, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1942 - 1945
|
Malina Stanislav, *1926, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), grafika
|
1943 - 1944
|
Mandysová Olga, *1925, Státní uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Zlín (Zlín), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1943 - 1947
|
Slezáčková Miluše, *1926, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1943 - 1945
|
Zatloukal Zdeněk, *1925, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba
|
1943 - 1944
|
Gebr Jaroslav, *1926, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1943 - 1947
|
Blažková Staša, *1925, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1945 - 1946
|
Kratochvíl Antonín, *1928, Státní uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Zlín (Zlín), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1945 - 1946
|
Možný Eduard, *1927, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1945 - 1949
|
Jochman Josef, *1926, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), grafika a reklamní tvorba
|
1945 - 1949
|
Sysel František, *1927, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín)
|
1945 - 1949
|
Grmela Jeroným, *1926, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), grafika a reklamní tvorba
|
1945 - 1949
|
Grmelová Porubská Anna, *1926, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), grafika a reklamní tvorba
|
1945 - 1949
|
Hrabec Jaroslav, *1923, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), grafika a reklamní tvorba
|
1945 - 1949
|
Gajdušek Antonín, *1927, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), grafika a reklamní tvorba
|
1945 - 1949
|
Hlína Jan, *1925, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), grafika
|
1945 - 1946
|
Chromek Jan, *1925, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), malířství
|
1945 - 1946
|
Knopp Miroslav, *1924, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1945 - 1949
|
Sedláček Jan, *1925, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín)
|
1946 - 1949
|
Holek Miroslav, *1926, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín)
|
1947 - 1949
|
Kazda Zdeněk, *1930, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), propagační a užitá grafika - reklama
|
1947 - 1951
|
Zemek Leo, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), malba
|
1947 - 1951
|
Chudara Svatopluk, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), grafika a reklamní tvorba
|
1947 - 1951
|
Weber Oldřich, *1928, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), aranžerství
|
1947 - 1951
|
Grošov Metoděj, *1917, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), dekorativní malba
|
1947 - 1948
|
Dufek Jan, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), aranžerství
|
1947 - 1949
|
Borovička František, *1928, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), reklamní grafika
|
1948 - 1952
|
Holásek Alois, *1929, Státní uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1948 - 1952
|
Kozár Miroslav, *1932, Státní uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Zlín (Zlín), propagační grafika
|
1948 - 1952
|
Ketman Miroslav, *1927, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín)
|
1948 - 1949
|
Kadleček Jaroslav, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), grafika a reklamní tvorba
|
1948 - 1952
|
Gabriel Libor, *1928, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), tvarování plastických hmot
|
1948 - 1952
|
Dvořák František, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1949 - 1953
|
Kadlík Alois, *1930, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1949 - 1953
|
Zemanová Bohumila, *1932, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1949 - 1953
|
Blaha František, *1925, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1949 - 1951
|
Špicner Jiří, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1949 - 1953
|
Škubna Josef, *1927, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1949 - 1953
|
Škvára Jan, *1933, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1950 - 1954
|
Veselá Chorá Zdeňka, *1932, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1950 - 1954
|
Vystydová Anna, *1935, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1950 - 1952
|
Kábrt Václav, *1930, Škola umění (1939-1947), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1951 - 1954
|
Treuchelová Jindra, *1931, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), užitá a dekorativní malba
|
1951 - 1955
|
Gaťařík Václav, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1951 - 1954
|
Dokoupilová Karla, *1931, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1951 - 1955
|
Holejšovský Evžen, *1926, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1952 - 1956
|
Obdržálek Vladislav, *1935, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1952 - 1956
|
Foltýn František Karel, *1937, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1952 - 1956
|
Dadák Břetislav, *1936, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační grafika a výtvarnictví
|
1952 - 1956
|
Holík Jiří, *1934, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační grafika a výtvarnictví
|
1952 - 1955
|
Hovadík Jaroslav, *1935, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné umění
|
1952 - 1956
|
Zlín Machálek Karel, *1937, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1952 - 1956
|
Hromek Jaroslav, *1936, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1953 - 1957
|
Hudeček Zdeněk, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1953 - 1957
|
Ruszelák Josef, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1953 - 1954
|
Teplický Daniel, *1933, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1954 - 1958
|
Hubíková Helena, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1954 - 1959
|
Klanica Stanislav, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1954 - 1958
|
Vajce Stanislav, *1935, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1954 - 1958
|
Fojtů Karel, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1954 - 1958
|
Šutera Zdeněk, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1954 - 1959
|
Stoklasová Anna, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1954 - 1957
|
Šták František, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1954 - 1958
|
Bekényiová Ol'ga, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1954 - 1956
|
Bednařík Jaroslav, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1955 - 1958
|
Chovanec Karel, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1955 - 1959
|
Dadáková Božena, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní a užitá malba
|
1956 - 1960
|
Jong-Dal Kim, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1956 - 0
|
Kocourek Jaroslav, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1956 - 1960
|
Braunová Eva, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1956 - 1960
|
Baran Jindřich, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1956 - 1960
|
Skula Evžen, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1957 - 1961
|
Strouhal Zdeněk, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1958 - 1959
|
Hubinková Bohumila, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1958 - 1962
|
Votavová Věra, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1958 - 1962
|
Cundrla František, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1958 - 1962
|
Szľapka František, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1958 - 1962
|
Bláha Petr, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1958 - 1962
|
Hejdová Marie, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1959 - 1963
|
Beránek Josef, *1930, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1959 - 1963
|
Konečný Josef, *1909, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1959 - 1963
|
Švábová Jarmila, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1959 - 1963
|
Velčovský Josef, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1959 - 1963
|
Svobodová Helena, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1959 - 1963
|
Červinka Targus Zdeněk, *1928, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační grafika a výtvarnictví
|
1959 - 1963
|
Hodonský František, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1960 - 1964
|
Zapletalová Věra, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1960 - 1964
|
Kolínková Věra, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1960 - 1964
|
Amanatidis Janis, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní malba
|
1960 - 1964
|
Cahel František, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační grafika a výtvarnictví
|
1960 - 1962
|
Kočí Marta, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1960 - 1964
|
Šuterová Marie, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1961 - 1965
|
Adámek Karel, *1933, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1961 - 1965
|
Schelová Hrabicová Alena, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1961 - 1965
|
Kaloč Josef, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1961 - 1965
|
Binderová Jana, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1961 - 1965
|
Jungová Marie, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1962 - 1966
|
Vašíčková Jana, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), dekorativní a užitá malba
|
1962 - 1966
|
Bukvicová Marie, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1962 - 1966
|
Dorda Pravoslav, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1962 - 1966
|
Šuléřová Hradilová Libuše, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1963 - 1967
|
Bartošíková Růžena, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1963 - 1966
|
Vavrys Pavel, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1964 - 1968
|
Goněcová Miroslava, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní malba v architektuře a propagaci
|
1965 - 1969
|
Sopuch Miroslav, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1971 - 1975
|
Vargová Eva, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), propagační grafika
|
1979 - 1983
|
Bednář Miroslav, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|