grafika

grafika

person   born
???    
???    
???    
???    
Adámek Ferdinand   24. 2. 1896
Ajmová Blanka    
Alvín Karel   22. 1. 1901
Anderlitscheková Marta   2. 6. 1926
Anderlová Daňhelová Milada   3. 12. 1936
Andres Bohumil   30. 6. 1917
Angyal Alexandr    
Aubrechtová Sylvie   8. 4. 1922
Bachoríková Zuzana   25. 9. 1961
Bartoš Zbyněk   26. 3. 1923
Beckerová Elsa   1880
Bednárik Leo   9. 7. 1938
Beer Vincenc   19. 1. 1893
Běhounek František    
Bělíková Anna   23. 3. 1910
Bělohlávek Josef   16. 12. 1830
Beňuška Peter   8. 7. 1951
Bertl František   16. 5. 1931
Bil'ak Peter   1973
Bímová Šárka    
Blecha Stanislav    
Bolečková Tamara    
Brandysová Arna   12. 1. 1887
Brázda Adolf   17. 6. 1875
Bridjska Eva   16. 11. 1928
Brojáčová Martina   28. 5. 1967
Brož Leo   1. 10. 1891
Brukl Bedřich   21. 3. 1820
Bschorr Karel    
Bubeníček Jiří    
Burdová Michaela   1957
Buršík Josef   10. 8. 1944
Cantré Jan   21. 7. 1886
Capovčák Štefan   15. 3. 1941
Cechlová Dafina   27. 1. 1954
Cerny Charles   12. 8. 1892
Cibulář Michal    
Cmíral Karel   21. 5. 1920
Culková Zdenka   4. 1. 1922
Čech Miloš   4. 10. 1924
Čepiššák Hubert   13. 5. 1945
Černínová Marie   1758
Černý Václav   24. 1. 1885
Červinka Ladislav   9. 7. 1952
Čičovský Vilém   25. 12. 1907
Čížek Jaroslav   1890
Danay Igor   5. 9. 1942
Danay Peter   5. 12. 1949
Derevenec Igor   12. 2. 1974
Dobrovolský Jaroslav   5. 10. 1895
Doležal Bohuslav   14. 5. 1964
Dolínková Miroslava   22. 9. 1913
Dorville Noël   1874
Dostálová Dagmar   1. 1. 1958
Drahokoupil Jaroslav   9. 6. 1927
Dudárek Bohumil   9. 4. 1894
Duchoň Emanuel   11. 11. 1902
Ďuricová Bergerová Jana   1. 3. 1964
Dušek Bohumil   17. 4. 1890
Erhardt Antonín   16. 12. 1889
Ernst Franz   30. 11. 1880
Fäber Gerhard   18. 6. 1900
Faltýnek Leoš   7. 11. 1954
Fiala Ferda (Ferdinand)   25. 7. 1888
Fialová Jarmila   10. 10. 1944
Filipi Jaroslav   15. 4. 1875
Finkesová Gabriela   8. 3. 1915
Foltýnová Daniela   1964
Fraško Josef   13. 8. 1956
Frimbergerová Marianna   1877
Frombeck Karel   6. 12. 1821
Frosch Carl   1771
Gesierich Bedřich    
Gold Karel    
Grégr Antonín   2. 10. 1920
Grégr Ivo   1921
Grosman L.   19. 8. 1892
Grunt Ivo   1. 10. 1924
Guro Elena   1877
Habodász Jozef   11. 2. 1946
Hakl Václav   3. 9. 1943
Halama Miloslav   24. 12. 1954
Hanuš Břetislav   16. 9. 1921
Hanuš Vilém   12. 6. 1906
Hauk V. J.   25. 3. 1910
Havlíček Jindřich   28. 3. 1882
Hering Antonín   14. 6. 1903
Hermély Viktor   10. 8. 1891
Herrmann Robert   26. 4. 1897
Hervert Antonín   23. 7. 1880
Hnilička Eduard   1. 2. 1887
Hoenich Jindřich   5. 10. 1873
Hofbauer Antonín   22. 1. 1858
Hofman Vladimír   15. 5. 1936
Hofmanová Anna   8. 9. 1949
Hofrichtrová Marta   1872
Horáková Sylva   16. 2. 1976
Horčička Milan   3. 1. 1948
Horváth Štefan   10. 9. 1926
Hoyer Pavel   16. 3. 1888
Chabera Alois   7. 4. 1908
Chalupa Jiří   20. 4. 1947
Chalupa Lubomír   21. 5. 1903
Chládek Antonín   1794
Chmelařová Věra   20. 8. 1940
Chmelová Zuzana   9. 3. 1955
Chobot Petr   8. 9. 1942
Choděra Zdeněk   11. 2. 1934
Chovancová Miluše   20. 1. 1940
Chvíla Milan   11. 5. 1944
Chvojka Jiří   2. 4. 1932
Chytilová Jarmila   22. 4. 1927
Jirka Jiří   7. 11. 1953
Jodas Marek   27. 3. 1962
Juřenová Hana   25. 4. 1966
Kamarýt Ladislav   12. 6. 1928
Kánský Miloš   18. 1. 1945
Kantůrková Ivana   17. 1. 1960
Karbanová Lenka   13. 2. 1971
Karovičová Zora   5. 1. 1939
Kastner Petr   27. 11. 1952
Kašlík Bohumil   25. 11. 1894
Kašťák Jiří   28. 1. 1946
Kaufman Jiří   1918
Kavka Oldřich   5. 11. 1927
Kejhová Irena   1928
Kellner Šebastián   27. 3. 1895
Keményová Katarína   12. 3. 1952
Kéry Zoltán   23. 2. 1938
Klesewetter Josef   10. 2. 1934
Klimek Peter   4. 12. 1955
Klimeš Bohumil   27. 11. 1881
Klimešová Bára   8. 5. 1970
Kloc Pavel   26. 4. 1944
Knoblochová Hana   3. 1. 1967
Kočí Zbyněk   15. 12. 1946
Kogan Nina   6. 4. 1887
Köhler Heimuth   6. 5. 1931
Kolínský Jiří   16. 7. 1964
Kopřiva Emil   25. 6. 1885
Kosmanová Jana   23. 4. 1945
Kotík Vítězslav   1951
Kovačenić Edo   16. 11. 1906
Kovár Dalibor   17. 7. 1960
Kozák Luboš   31. 12. 1960
Kozina Bohumil   27. 11. 1881
Kratochvíl Milan   1921
Krauer Josef   19. 2. 1927
Kubíček Jaroslav   26. 6. 1951
Kučera Josef   26. 9. 1935
Landa Antonín   2. 5. 1899
Langer Stanislav   13. 8. 1902
Laníková Blažena   1. 11. 1928
Laptev Alexej   1905
Lauterbach Julius   1873
Lehký Vladimír   19. 7. 1919
Leislerová Růžena   21. 12. 1934
Lhotová Augusta   23. 4. 1877
Lifková Jana   20. 4. 1937
Lipenský Bedřich   18. 11. 1910
Loukotová Zuzana   15. 10. 1960
Lukavský Marek   26. 7. 1964
Mackerle Jaroslav    
Macháň Miroslav   20. 8. 1902
Machytka Zdeněk   29. 1. 1921
Majírek Emanuel   9. 5. 1933
Maleš Michal   8. 3. 1905
Malík Vladimír   8. 11. 1923
Manta (Voráčková) Dana   24. 5. 1964
Marcová Jindřiška   4. 4. 1941
Mareček Přemysl   11. 11. 1975
Marečková Hana   1968
Mareš František    
Marešová Jana   18. 2. 1953
Marko Ivan   16. 2. 1945
Maršál Josef   15. 5. 1951
Martin Christian   2. 6. 1890
Martinec Josef   8. 3. 1927
Mařík Petr   13. 3. 1933
Maschauer Karel   30. 9. 1907
Masník Boris   18. 8. 1923
Matis Ján   1935
Matoušek Václav   4. 12. 1927
Matuštíková Kyra   5. 8. 1959
Matyášová Zdenka   1956
Mazanec Milan   5. 5. 1950
Mazuch Lubomír   1. 8. 1945
Meissnerová Olga    
Melzer Václav   26. 8. 1978
Mergehenn Renate   1953
Merklová Hana   17. 6. 1952
Mervart František   25. 11. 1898
Mesternhauserová Marcela   1954
Meyer Josef   26. 2. 1895
Mika Petr   12. 4. 1960
Mikulcová Marie   26. 3. 1946
Mikulecký Jiří   18. 4. 1940
Militzer Otta   10. 12. 1911
Milota Jan   29. 1. 1898
Minář Jaroslav   28. 1. 1946
Misáková Ivana   29. 5. 1952
Míšek Jaroslav   28. 12. 1901
Miškovský Vladímír   1961
Mišura Miroslav   1946
Mlynka Michal   17. 2. 1939
Molík František   3. 12. 1894
Moravec František   6. 9. 1906
Moučka Jaroslav   17. 12. 1910
Mráz Vladimír   9. 8. 1904
Mrázek Karel   27. 12. 1874
Mrózek (Mrózik) Drahomír   4. 3. 1922
Müller August   1903
Müller František   5. 2. 1964
Nagy Ladislav   13. 3. 1930
Navrátil Václav   30. 4. 1918
Nebuchla Otakar   1. 9. 1944
Nejedlý Jaroslav   17. 11. 1896
Nejedlý Miroslav   2. 1. 1927
Nekužová Pavla   3. 12. 1974
Nesselmann Ladislav   12. 7. 1929
Netíková Milena   1965
Neudoerfl Karel   12. 9. 1877
Nevolová Božena   10. 7. 1893
Níčová Věra   11. 2. 1939
Nobilis Jaroslav   27. 4. 1936
Novotná Blanka   6. 11. 1928
Novotný Elmar   1934
Novotný Petr   15. 1. 1945
Nový Patrik   3. 7. 1977
Nytra Oldřich   6. 7. 1947
Odehnal Jiří   11. 9. 1919
Odrášková Kula   1. 6. 1943
Ondráčková Klarisza (Klarissa)   23. 4. 1948
Osecký Jaroslav   17. 3. 1947
Oščádal Květoslav (Květoš)   16. 7. 1896
Otradovec Petr   1. 4. 1950
Ovčáčková Johanka   24. 12. 1971
Pagáčik Vlado    
Pajas Josef   7. 5. 1932
Pajas Josef   10. 3. 1945
Pálka František   4. 1. 1948
Pálka Ladislav   14. 4. 1945
Palma Petr   31. 1. 1957
Panowský Alfred   1931
Papeš Zdeněk   1963
Pařízek František   27. 1. 1892
Pastirčák Daniel   20. 1. 1959
Paták Karel   27. 12. 1931
Pauer Karel   5. 1. 1880
Paulus Richard   31. 10. 1887
Pavlásek Michal   20. 7. 1960
Pavlíčková Lenka   1974
Pavolová Ľudmila   4. 2. 1952
Peisker Zdeněk   9. 12. 1900
Perman Karel   14. 7. 1912
Pernická Jana   1943
Pernicová Jana   23. 3. 1943
Peško Michal   1944
Petr Eduard   13. 1. 1937
Petružálková Vlasta   18. 3. 1957
Petschatová Ludmila   26. 11. 1951
Pevný Pavol   24. 11. 1944
Pfeffer Michaela   26. 5. 1977
Pinkasová Jelena    
Piorecký Josef   5. 12. 1910
Pírko Jan   7. 6. 1927
Písačka Miroslav   22. 10. 1944
Pítrová Lucie    
Plešková Zlatica    
Plichta František   25. 1. 1904
Plintovič Boris   1951
Plojharová Dana   1965
Plšek Josef   18. 7. 1926
Podhůrská Markéta   30. 5. 1969
Podolay František   27. 5. 1905
Pogran Miroslav   25. 4. 1964
Pok Josef (Jóža)   7. 8. 1898
Polívka Tomáš   1974
Pomíje Ladislav   24. 4. 1901
Ponikelská Iva    
Popocaová Tatjana   4. 10. 1955
Port Jaroslav   12. 1. 1897
Pospíšil Vladimír   2. 4. 1931
Poštolka Jaroslav   20. 4. 1878
Potoček Pavol   27. 5. 1925
Požgay Dušan   10. 3. 1957
Prošek František   29. 12. 1888
Průcha Otakar   13. 11. 1893
Prušová Marie   27. 1. 1948
Přáda Vladimír   30. 1. 1936
Přibil Dušan   17. 4. 1913
Příbramská Markéta   10. 7. 1920
Přibyl Karel   27. 1. 1942
Příhoda František   12. 8. 1904
Příhoda Jindřich   22. 2. 1892
Přichystal Miroslav   1957
Ptáčková Olga   23. 8. 1955
Pusenkoff George   1953
Puškáš Arno    
Pyško Jindřich   21. 2. 1930
Rada Ondřej   21. 2. 1974
Raif Filip   15. 1. 1973
Rajlich Jaroslav   4. 2. 1909
Rampl Karel   28. 8. 1897
Raýmanová Vanda   1973
Rechziegel Alois   16. 4. 1898
Rejchrt Augustin   4. 2. 1878
Rek František   14. 1. 1883
Rérych Jaroslav   11. 7. 1888
Riedl Arnošt   1892
Richter Jan   4. 9. 1906
Richter st. František   4. 4. 1832
Ripka František    
Ritschel Bedřich   1902
Ročák Jiří   27. 3. 1965
Rosa Marian    
Rozehnal Alexander   27. 2. 1953
Rudl Zikmund   6. 8. 1829
Rusek Jaroslav   12. 6. 1940
Růžička Jan   1895
Růžičková Jindřiška   18. 4. 1948
Rystonová Ida   1932
Řeřábková Marta   16. 1. 1937
Říha Vít   27. 8. 1886
Sazdova Luiza   20. 2. 1960
Seki Reiko    
Schallhas Karel   1767
Schön Radovan   3. 4. 1981
Schreiber Bedřich   12. 6. 1926
Schröpfer Helga    
Schulz Vladimír   25. 7. 1883
Schusser Jan   31. 10. 1901
Schwarz Vendelín   8. 3. 1883
Siostrzonek Jiří   31. 3. 1954
Sirná Šárka   10. 2. 1977
Sítník Josef   23. 4. 1947
Skála Václav   26. 6. 1908
Skálová Adriana   13. 6. 1956
Skálová Zuzana   1945
Sklenaříková Jindřiška   11. 11. 1963
Skorkovský Pavel   1967
Skořepová Zdeňka   1954
Skromný Rudolf   19. 3. 1934
Skřivánek Martin    
Sládková Anna   5. 11. 1936
Sláma Ivan   4. 1. 1972
Sláma Miroslav    
Slaměnová Vlasta   26. 7. 1933
Slámová Františka   17. 10. 1957
Slaninová Eliška   5. 9. 1959
Slavíková Jarmila   28. 6. 1950
Slavíková Olga   12. 9. 1978
Sleška Miroslav   3. 1. 1932
Směšný Michal   19. 10. 1965
Sokolová Dana   29. 1. 1929
Sokolová Eliška   1985
Sokolovská Edita   28. 8. 1984
Somov Andrej   7. 1. 1956
Sopko Eugen   25. 3. 1949
Sopuchová Barbora   11. 3. 1981
Spáčil Oskar   17. 12. 1912
Spál Milan   12. 3. 1931
Spratek Jan   22. 9. 1945
Stadler Antal   1828
Staňková Alena   14. 8. 1944
Stanovský Stanislav   20. 10. 1924
Starec Václav   12. 8. 1908
Steger Antonín   1872
Stehlíková Taťána   22. 10. 1923
Stejskal Petr   26. 6. 1952
Stolař Karel    
Stránský Karel   20. 12. 1930
Strnad Karel   25. 12. 1880
Strnadová Otílie    
Strobl Antonín   5. 3. 1951
Strolený Václav   11. 2. 1938
Strouhal Jiří   1966
Struhalová Libuše   23. 3. 1926
Struhár Alojz   29. 4. 1892
Střítezská Markéta   30. 6. 1973
Suárez Rodrigo    
Suchá Helena   29. 11. 1938
Suchá Klára   29. 7. 1980
Suchomel Bohumír   8. 11. 1914
Suchoradský Oldřich   11. 10. 1917
Sulkovský Ivan   22. 12. 1938
Surová Marie   1933
Svejkovský Ivo    
Světlík Ivan   19. 3. 1945
Svoboda Tomáš   1948
Svozil Miloslav   6. 8. 1922
Svozilík Jaromír   1951
Sysová Alena   29. 7. 1949
Szabó Romi    
Szilva Emöke   2. 5. 1977
Szuda Pavol   23. 6. 1934
Šafář Zdeněk   15. 4. 1944
Šanda Milan   1963
Šandera Ladislav   28. 2. 1906
Šára František   7. 2. 1929
Šašek Jaroslav   1955
Šedá Květa   22. 1. 1922
Šefčík František   23. 2. 1921
Šembera Jan   8. 3. 1884
Šesták Ladislav   27. 6. 1942
Ševčíková Anna   2. 8. 1959
Šilberský Hugo   26. 3. 1920
Šilhánová Kamila   23. 2. 1951
Šimíčková Vlasta   5. 2. 1950
Šimíková Lenka   1. 4. 1974
Šimon Bedřich   15. 1. 1902
Šimoníková Marie   17. 8. 1967
Šindelová Lenka   28. 6. 1986
Šiška Bohumil   21. 8. 1920
Školoudík Jiří   30. 3. 1949
Škrabálková Věra   26. 8. 1953
Šlechtová Libuše   28. 10. 1943
Šlisiková Margareta   20. 6. 1933
Šlosar Petr   25. 6. 1958
Šmidtová Jana    
Šmolková Jana   5. 5. 1942
Šobr Petr   14. 2. 1944
Šotolová Irena   1963
Špalek Vratislav   21. 11. 1967
Špelda Stanislav   1944
Štangler Oldřich   7. 5. 1894
Šťastný Karel   3. 2. 1929
Štefanová Vladimíra   1960
Šteffek Josef   26. 4. 1901
Štencl Robert   1969
Štěpán Jaroslav   14. 4. 1924
Štěpánek Karel   16. 4. 1946
Štěpánek Václav   21. 9. 1900
Štepka Martin   26. 11. 1945
Štěrch Karel   31. 10. 1908
Štolba Václav   20. 9. 1883
Šťourač Martin   1962
Šubič Rajko   12. 3. 1900
Šubrt Alois   21. 11. 1894
Šuchmová Jana   3. 1. 1956
Šulistová Jana   1960
Šutera Alan   22. 2. 1960
Švec Jiří   6. 1. 1928
Švehlíková Dana   22. 5. 1947
Švejčarová Pavlína   7. 4. 1984
Švejková Jitka    
Švestka Petr   1959
Švihálková Radka   1964
Táborský Martin   1965
Tatárová Šárka   5. 5. 1926
Taušová Milena   16. 3. 1954
Těhníková Renata   27. 3. 1964
Teplický Daniel   23. 6. 1933
Tesař Josef   11. 12. 1898
Tesařová Veronika   1. 7. 1981
Tesauer Jiří   8. 5. 1933
Teschler Eduard   13. 3. 1912
Těšík Josef   24. 10. 1904
Těšík Karel   6. 9. 1906
Thold Eduard   10. 1. 1925
Tichá Dáša   21. 5. 1955
Tichý Ivan    
Tichý Miloš   12. 10. 1965
Tikal Oldřich   25. 8. 1926
Tillingerová Daniela   16. 5. 1956
Titlová Valéria   11. 4. 1967
Tittler Miroslav   1938
Tkadlečková Michaela   14. 3. 1984
Tláskalová Jitka   1952
Tobar Hector    
Tobiáš Bohumil   20. 9. 1924
Todičová Jana   17. 8. 1985
Toman Petr   15. 9. 1959
Tomanec Lubomír   27. 12. 1958
Tomasová Miroslava   1964
Tomášiková Viktória   31. 5. 1927
Tomeš Bohumír   8. 8. 1938
Tomis Lubomír   28. 6. 1937
Tomková Zlatuše   1955
Topinková Lenka   1984
Tóth Róbert   4. 7. 1960
Trapp Georg   1. 12. 1900
Trexler Margarete   1939
Trhlíková Eva   23. 11. 1954
Troják Václav   30. 9. 1942
Troníček Karel   21. 4. 1892
Trucla Pavel   4. 10. 1966
Truksová Jana   16. 5. 1947
Trunečka Evžen   3. 2. 1907
Tříska Ivan   13. 7. 1944
Tůma Daniel    
Tůma Tomáš    
Turzák Karol    
Tusar Vlastimil   18. 10. 1880
Tuzarová Kateřina   5. 6. 1901
Tužínský F.   2. 5. 1879
Tylich Jaroslav   24. 2. 1927
Tymčenková Olga   5. 6. 1938
Uhel Jaroslav   18. 1. 1954
Uher Ivan   8. 4. 1939
Uhrin Miloš   10. 4. 1962
Ujevič Zoran   1959
Umlášek Josef   21. 3. 1906
Uppaluri Rajana   24. 4. 1954
Urban Ladislav   7. 3. 1928
Urbanová Bronislava   1960
Urbanová Katarína   1974
Utínek František   30. 5. 1926
Vaic Josef   8. 12. 1884
Vaněk Miloš   4. 10. 1943
Vaněk-Úvalský Bohuslav   13. 2. 1970
Váňová Marie   1. 1. 1941
Varl Ivan   30. 5. 1923
Vávra Viktor   5. 3. 1869
Velinov Velin   26. 10. 1938
Volejníková Božena   16. 4. 1902
Volmutová Lenka   20. 7. 1951
Vomáčka Tomáš   4. 1. 1948
Wähnke Emil   13. 2. 1901
Wachsmann Julius   25. 4. 1866
Waliczky Tamás   1959
Werner Alfons   8. 12. 1903
Wilímovský Karel (Chas.)    
Wunderlich Bedřich   9. 3. 1888
Yakushova Yulia   15. 4. 1985
Zajíc Augustin   30. 8. 1891
Zdráhal Josef   10. 8. 1904
Zenotti Ludvík   15. 8. 1892
Ziemann Paul    
Zichlarz Erwin   18. 4. 1904

grafika

katalog autorský
  published   title (subtitle)
  1933   Francisco José Goya y Lucientes: Výstava grafických listů
  1934   Jan Konůpek: Zeichnungen, Graphik, Gemälde 1913–1933
  1946   Litografie Honoré Daumiera
  1957   Milada Kazdová: Grafika, Kresby
  1957   Miloslav Holý: Litografie - pastely - akvarely
  1958   Matilda Čechová: Grafika a kresby
  1959   Alois Moravec: Soubor grafiky k šedesátinám
  1959   Cyril Bouda: Výstava ilustrací a grafiky
  1959   Helena Bochořáková - Dittrichová: Grafika
  1959   Posmrtná výstava Arno Naumana
  1960   F. Bič
  1960   Jaroslav Dvořáček: Grafika z let 1957 - 1959
  1960   Ota Matoušek: Grafika
  1961   Giacomo Baragli
  1962   Bohdan Kopecký: Obrazy a grafika z let 1957 - 62
  1962   Emil Kotrba: Výstava původní grafiky a kreseb (Výbor z díla k padesátým narozeninám)
  1962   Karel Šourek
  1963   Indický grafik Čittaprasád
  1963   Karel Appel (Paysages Humains)
  1964   František Doležal: Kresby, grafika a variace na básnická a literární díla 1928 - 1963
  1964   Georges Braque: Bewegung, Ruhe und Reife (Das graphische Werk)
  1965   Albín Brunovský: Grafika
  1965   Dana Puchnarová: Obrazy, grafika, kresby
  1965   Emil Filla: Výstava grafických cyklů Boje a zápasy
  1965   Odilon Redon 1840-1916: Grafické dílo
  1966   Albrecht Dürer: Mědiryty, dřevořezy, lepty na železe
  1966   Jaroslav Lukavský: Užitá grafika a známková tvorba
  1966   Kamil Lhoták: Grafika
  1967   František Bělohlávek: Užitá grafika
  1967   Jacques Callot: Grafické dílo
  1967   Kamil Lhoták: Graphik, Aquarelle, Zeichnungen
  1967   Margherita Benetti: Grafické dílo 1957 - 1967
  1968   Bohuslav Reynek: Grafické dílo
  1968   Francisco Goya: Grafické dílo
  1968   Hans Hartung: Grafické dílo
  1968   Vojtěch Cinybulk: Grafika
  1969   Bořivoj Borovský: Grafika
  1969   Helena Bochořáková
  1969   Slávka Konrádová - Břežková: Grafika 1965 - 1968
  1970   Jaroslav Novák: Barevné litografie
  1970   Jozef Cesnak: Grafika
  1970   Lumír Čmerda: Grafika
  1971   František Tichý: Užitá tvorba
  1972   Albín Brunovský
  1972   Alexander Bandzeladze: Ilustrace (Cyklus originálních ilustrací ke Gruzínskému národnímu eposu 19. století Pěsň ob Arseně)
  1972   Giovanni Battista Piranesi 1720 - 1778: Grafické dílo
  1972   Janez Bernik (Das graphische Werk)
  1974   Alois Moravec: Grafické dílo
  1974   Bruno Di Bello
  1974   Eva Činčerová: Grafika
  1974   Jozef Baláž: Grafika (Povstanie 1944 - Oslobodenie - Spomínanie)
  1974   Karel Müller: Grafické dílo
  1975   Jaroslav Šváb: En czekkisk grafiker, hans exlibris og lejlighedsgrafik
  1975   Jiří Bouda
  1975   Vojtěch Cinybulk: Kresby a grafika
  1976   Andrej Doboš: Grafika
  1976   Grafika Emila Filly
  1976   Jan Koblasa: Plastiken, Zeichnungen, Graphiken
  1976   Miroslav J. Černý: Grafika, plastika
  1976   R. Altrichter: Z tvorby 1945 - 1975
  1976   Savva Brodskij
  1976   Savva Brodskij: Výběr z díla
  1977   Bedřich Housa
  1977   Jan Souček: Grafika
  1977   Jozef Baláž: Výber z tvorby 1953 - 1977
  1977   Ludmila Jiřincová: Výběr z grafického díla
  1978   Fritz Cremer: Projekty - studie - výsledky
  1978   Hana Storchová: Grafika
  1978   Koloman Sokol: Výběr z celoživotního díla
  1979   Agneša Bakardžieva - Hložníková: Prvý bulharský štát
  1979   Jiří Bouda: Grafika
  1979   Václav Sivko: Grafika, kresby, ilustrace
  1979   Zdeněk Beneš
  1980   Albín Brunovský: Malba a grafika
  1980   Emilie Tomanová: Grafika
  1980   Jiří Švengsbír
  1980   Stotridsaťri prác Albína Brunovského
  1981   Eva Adamcová: Grafika
  1981   Juraj Deák: Grafika
  1981   Jüri Arrak (Esti rahvamänge)
  1981   Vladimír Drápal: Grafická a sochařská tvorba
  1981   Vladimír Hájek: Kresby, grafika
  1981   Zdeněk Fuksa: Grafika
  1982   Eva Činčerová: Grafika
  1982   Hap Grieshaber: Barevné dřevořezy
  1982   Jan Jemelka: Grafika
  1982   Jiří Vláčil: Grafika
  1982   Josef Herčík: Rytina a známková tvorba
  1982   Kamila Albrechtová Přibáňová: Grafika, kresba
  1982   Miroslav Bravenec: Grafika
  1982   Věra Kotasová: Grafika
  1982   Vladimír Droppa: 12 grafik
  1982   Vladimír Gažovič: Litografie
  1983   Alexandr Rodčenko: Fotografie a grafika
  1983   Jan Jemelka: Grafika
  1983   Jan Smetana: Výběr z malířského a grafického díla z let 1942 - 1948
  1983   Ladislav Kuklík: Grafika
  1983   Radana Jařabáčová: Grafika
  1983   Václav Hollar (Kresby a grafické listy ze sbírek Britského muzea v Londýně a Národní galerie v Praze)
  1983   Václav Hollar: Grafika
  1984   Albín Brunovský: Obrazy a grafika
  1984   Jozef Baláž: Umenie v boji za svetový mier
  1984   Jozef Jankovič: Grafika
  1984   Ludvík Kohl 1746 - 1821
  1984   Max Beckmann: Graphik
  1984   Vojtěch Cinybulk: Drobná grafika
  1985   Alena Laufrová: Grafika
  1985   Alena Laufrová: Grafika
  1985   Jiřina Hartingerová-Tobolíková: Tapiserie, grafika
  1985   Kamila Albrechtová: Grafika, kresba
  1985   Kamila Albrechtová: Grafiken, zeichnungen
  1985   Karel Zeman: Grafika a medaile
  1985   Pavel Roučka: Grafika
  1985   Rastislav Michal: Grafika
  1986   Gerhard Altenbourg: Zeichnungen und Graphik
  1986   Julie Bérová: Grafika
  1986   Miloslav Bernát: Cyklus volných grafik
  1986   Věra Kotasová: Grafika 1976/1986
  1986   Vladimír Gažovič: Grafika
  1987   Olga Franzová: Ilustrace
  1987   Orest Dubay ml.: Serigrafie
  1987   Róbert Brun: Monológy & rozhovory
  1988   Alena Laufrová: Grafika
  1988   Blanka Votavová: Farebné lepty
  1988   Vojtěch Cinybulk: Kresby a grafika
  1988   Výstava grafiky a kreseb Jiřího Boudy
  1989   Jiří Bouda: Grafik a sběratel
  1989   Jiří Bouda: Grafika
  1989   Jiří Bouda: Grafika
  1989   Josef Hlaváček: Linoryty
  1989   Zbigniew Czop: Grafika
  1990   Andy Warhol: Grafika
  1990   Hana Čápová: Grafika
  1990   Karel Demel: Grafika
  1990   Miroslav Bravenec: Grafika
  1990   Otto Coester: První ilustrátor Franze Kafky
  1991   Francisco Goya y Lucientes: Grafické cykly
  1991   Tomáš Hřivnáč: Grafika - suchá jehla
  1992   Jaroslav Prášil: Šperk, grafika
  1992   Jožka Baruch
  1993   Gabriel Belgeonne (Les temps partagés)
  1993   Grafika Josefa Axmanna (K dvoustému výročí umělcova narození)
  1993   Milan Dobeš: Grafika
  1994   Jiří Bouda: Grafika
  1994   Pavel Novák: Grafika
  1995   Miroslav Bravenec: Grafika
  1995   Tomáš Hřivnáč: Grafika
  1996   Jan Hísek: Grafika
  1996   Jan Hísek: Grafika
  1996   Pavel Piekar: Linoryt
  1997   Bohdan Lacina (1912 - 1971)
  1998   Karel Demel (Prints, drawings, book-plates)
  1999   Eva Činčerová: Grafika
  1999   Jenny Hladíková: Tapiserie - grafika z let 1963 - 1998
  1999   Karel Beneš: Grafika
  2000   Ladislav Sýkora: V údolí / Im Tal
  2000   Sedmá olomoucká kašna
  2001   Jenny Hladíková: Tapiserie - grafika
  2001   Jiří Brázda: Obrazy, grafika
  2001   Josef Šimůnek
  2002   Tomáš Bím: Obrazy a grafika (1999 - 2002)
  2002   Více světla! Rudolf Michalik (1901 - 1993) / Mehr Licht! Rudolf Michalik (1901 - 1993)
  2002   Zdeněk Mézl
  2003   Jiří Anderle: Dialogy (Obrazy, grafika, kresby, sbírka afrického umění)
  2004   Ivo Křen: Grafika
  2004   Miloš Michálek: Jedna k druhé / One to the Other
  2005   Jan Holoubek
  2005   Ludmila Jandová: Hlubotisky
  2006   Alexander Johannes Kraut
  2006   Jan Vičar: Grafické obrazy
  2006   Miloš Ševčík: Do nitra
  2006   Terry Haass: Světlo - čas - prostor
  2006   Vojtěch Kovářík
  2007   František Hodonský
  2007   Václav Hollar 1607 - 1677 a Evropa mezi životem a zmarem
  2008   Jarmila Mařanová: Kafka a Praha
  2008   Petr Faltus: Litografie z let 2005/2007 / Lithographies 2005/2007
  2008   Silvia Billeter: Lepty z cyklu / Radierungen aus dem Zyklus Hledat Petrkov
  2009   Bert Brouwer: Ink on Canvas
  2009   Jiří Balcar: Těžko popsatelná společnost (Grafické listy z let 1955-1968 ze sbírek galerie)
  2009   Vladimír Suchánek: Ohlédnutí na léta šedesátá. Grafika / kresby / koláže
  2010   Alena Bílková: Prameny světla (Barevná grafika)
  2010   Daniela Benešová: Grafická tvorba 1970 - 2010
  2010   Lenka Vilhelmová / Panta rei - Vše plyne
  2011   Jiří Kubíček
  2013   Jaroslava Pešicová: Obrazy, kresby, grafika, tapiserie, sklo
  nedatováno   Albín Brunovský
  nedatováno   Helena Konstantinová: Kresby, grafika 1980-1985 / Zeichnungen, Graphik 1980-1985
  nedatováno   Jiři Altmann: Holz schnitte
  nedatováno   Karel Demel
  nedatováno   Pavel Novák: Grafika
  nedatováno   Tomáš Bím: Obrázky, grafika
  nedatováno   V. Matějíček
  nedatováno   Václav Benedikt: Litografie
katalog kolektivní
  published   title (subtitle)
  1953   II. krajské středisko Umělecká beseda: Členská výstava
  1954   Finská grafika
  1959   IV. přehlídka československého výtvarného umění (1959-1960)
  1961   Skupina Radar 1961 (Bartoš Bláha Foll Gross Hudeček Chadima Kovářík Kubík Mikula Mikulová Mlčoch Prošek Rotrekl Skála Stanovský Sukup Vašta Zívr)
  1965   Ex libris: Skvosty drobné grafiky
  1965   Grafika 65
  1965   Zeitgenössische tschechoslowakische Graphik und Plastik
  1966   Aktuální tendence českého umění / Tendances actuelles de l'art tchèque (Obrazy, sochy, grafika / Peintures, scluptures, gravures)
  1966   Grafika Plakát
  1967   Intergrafik 67
  1967   Tsjekkoslovakisk Grafikk 1967
  1968   1. bienále výzkumu grafiky
  1968   Bauhaus Grafik (50 Years Bauhaus)
  1968   Jan a Antonín Balzer: Grafika
  1969   Grafis
  1971   SČUG Hollar Grafika - 71
  1977   Šárka Radová: Plastika, Jitka Walterová: Grafika
  1978   Ilja Beškov, Jozef Baláž: Učiteľ a žiak
  1980   Člověk (Prostor člověka)
  1980   Výtvarní umělci k 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou (Přehlídka československého výtvarného umění 1980)
  1981   Československé nejkrásnější / najkrajšie knihy 80
  1981   Edita Devínská, Ivana Grimmová, Zuzana Nováčková
  1982   Československé nejkrásnější najkrajšie knihy ´81
  1982   Zakladatelé české moderní grafiky ve sbírkách Galerie umění Karlovy Vary
  1983   Výtvarní umělci životu a míru (Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února)
  1985   Výtvarní umělci Jihomoravského kraje
  1985   Vyznání životu a míru (Přehlídka Československého výtvarného umění k 40. Výročí osvobození Československa Sovětskou armádou)
  1985   Zuzana Nováčková: Grafika, Jiří Sozanský: Kresby
  1986   Československé nejkrásnější / najkrajšie knihy 1985
  1987   České umění 20. století, Obrazy, plastiky, kresby, grafika (Přírůstky Alšovy jihočeské galérie za léta 1980 - 1985)
  1987   Josef Dudek: Grafika, Josef Hejný: Keramika
  1990   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská jubilejní výstava prací z období 1970 - 1990
  1990   Trialog o přírodě
  1992   SČUG Hollar 1917 1992 (Současná grafika / Contemporary Graphic Art / Zeitgenössische Graphik)
  1995   Blabolilova Kucerova Michalek
  1995   Karel Svolinský a jeho žáci (Členové SČUG Hollar k poctě 100. výročí narození svého učitele)
  1996   Bienále české grafiky Ostrava 1996
  1996   Komorní grafika a 31 malovaných ptáčků Eduarda Šmejkala
  1996   SČUG Hollar: Jubilanti 1996
  1997   Klub konkrétistů
  1997   Záznamy dojmy sny
  1998   Záznamy dojmy sny 2
  2002   8. festival komorní grafiky
  2003   9. festival komorní grafiky
  2003   Grafické techniky 1 (Dřevořez, dřevoryt, linoryt)
  2003   Umění grafiky (Grafické techniky v průběhu šesti století)
  2004   German Expressionist Prints (The Marcia and Granvil Specks Collection)
  2004   Hollar k 10. výročí založení Nadace Preciosa
  2004   Jana a Jiří Boudovi: Grafika z cest
  2004   V zajetí vášně (Sbírka Patrika Šimona)
  2004   X. festival komorní grafiky
  2005   4 grafici v Hollaru
  2005   Dialog Karlsruhe - Prag (Ein Ausstellungsprojekt der GEDOK Karlsruhe)
  2005   Grafické techniky 3 (Rytina, suchá jehla, mezzotinta)
  2005   Tři jubilanti ze školy Švabinského
  2005   XI. festival komorní grafiky
  2005   Zetenaka
  2006   Grafické techniky 4 (Litografie)
  2007   Soustředěný pohled / Focused View (Grafika 60. let ze sbírek členských galerií Rady galerií České republiky / 1960s Prints from the Collections of Czech Galleries Association Members)
  2007   Zvěrstvo (Zvěrnosnubnost Michala Cihláře a Veroniky Richterové)
  2009   Mini UB 2009
  2010   on-lino 1910-2010 (Moderní český linoryt)
  2011   Grafické lahůdky (Výběr ze sbírky Miloslava Navrátila)
  2012   Jubilanti Hollaru 2012
kniha
  published   title (subtitle)
  1915   Původní umělecká grafika
  1940   Česká moderní grafika
  1941   Desatero kapitol o sbírání exlibris
  1945   Grafické pohledy Prahy 1493-1850
  1946   Exlibris a užitková grafika Huga Boettingra
  1946   Klíček ke grafickým uměním
  1946   Kresby z koncentráku
  1948   Litografie a ofset
  1949   Cyril Bouda
  1953   Dürer
  1954   Lept a příbuzné techniky
  1955   Přehled grafických technik (Vývoj a praxe od dob nejstarších až do dneška)
  1957   Dřevořez, dřevoryt a příbuzné techniky
  1959   Jiří Švengsbír (Grafika)
  1962   Vladimír Favorskij
  1963   Jan Rambousek
  1963   Käthe Kollwitz
  1963   Přehled polygrafie
  1967   Půl století české grafiky (SČUG Hollar 1917 - 1967)
  1969   Ex libris Ludmily Jiřincové
  1969   Grafické dílo Emila Filly
  1972   Andrej Doboš: Grafika
  1973   Early Chinese Graphic
  1973   Goya čili Trpká cesta poznání
  1974   Knižný drevorez v ľudovej tradícii
  1978   Současná grafika (II)
  1979   La città / Un viaggio appassionato
  1980   Die Techniken der graphischen Kunst (Handbuch der Arbeitsvorgänge und der Geschichte der Original-Druckgraphik)
  1981   O grafice
  1983   Česká lidová grafika v ilustracích novin, letáků a písniček
  1984   Praha Jiřího Švengsbíra
  1985   Albín Brunovský
  1985   Marcel Dúbravec
  1985   Moderná slovenská grafika (1918-1983)
  1985   Severočeská grafika
  1988   Josef Herčík
  1988   Počítačová a laserová grafika
  1998   Ladislav Čepelák (Soupis grafické práce 1948 - 1996)
  2002   Jan Koblasa
  2003   Dalibor Matouš: Výtvarné dílo (Malíř a Sestry spánku)
  2004   Jiří Slíva
  2007   Dějiny českého výtvarného umění 1958 - 2000 (VI/1)
  2007   Dějiny českého výtvarného umění 1958 - 2000 (VI/2)
  2008   Slovník Grafiky 2 (Výsek slovní zásoby ateliéru Grafika 2 na Akademii výtvarných umění v Praze)
  2008   Zdeněk Sýkora: Grafika
  2009   Helena Salichová
  2009   Josef Čapek: Grafika
  2010   Stopy času (Výtvarné dílo Bohumila Teplého)
  2011   Jan Kotík: 1916-2002
  2011   Oldřich Páleníček (ex libris - grafika - ilustrace)
  2012   České grafické novoročenky (Minulost a současnost)
  2013   Jiří Balcar
  2014   Ladislav Čepelák: Proměny krajinného motivu
  2017   Slovník Grafiky 2
encyklopedie/slovník
  published   title (subtitle)
  1975   Encyklopedie českého výtvarného umění
  1993   Grafika (Obrazová encyklopedie české grafiky osmdesátých let / Pictorial Encyclopaedia of the Eighties)
podřazený dokument
  published   title (subtitle)
  ????   Pri druhej návšteve slovenskej grafiky...
  1946   Účelem výstavy, kterou máme potěšení zahájiti,...
  1947   Až do vynalezení fotografie...
  1947   Nejstarší bulharští rytci,...
  1947   V roce 1936 poslalo Finsko...
  1947   Velká Británie a zvláště Anglie má...
  1947   Výstava současné polské grafiky v Praze v květnu 1947
  1948   Miřte
  1948   S radostí jsme uvítali...
  1948   Sdružení mexických výtvarníků...
  1949   Obecenstvo přijímá dnes...
  1950   Několik poznámek na okraj výstavy čínského dřevorytu
  1950   Sociální náměty v české grafice
  1950   Sovětská grafika slouží budování komunismu
  1952   Nejdůležitější událostí v životě každé skupiny...
  1954   Spříznění slovenští grafici...
  1955   Úlohu a význam umění každého dějinného údobí...
  1960   IV. přehlídka (Grafika)
  1962   V době národního probuzení...
  1964   Poznání je prvním předpokladem...
  1964/04/30   Mezinárodní putovní výstava Oskara Kokoschky ve vídeňské Albertině
  1964/04/30   Současná venezuelská grafika
  1965   Lidová grafika zaujímá v celku lidového umění...
  1970   K výstavě bylo opět vydáno album...
  1971   Situace naší grafiky
  1977   Dokonale typgraficky upravená a krásně ilustrovaná...
  1977   Hollaristé - generace čtyřicátých let
  1977   Hollaristé - generace zakladatelů (60 let SČUG Hollar)
  1985   Dva z mladé generace
  1989   Experiment v grafice
  1989   Grafika v dějinách umění
  1989   Jeden z druhů grafiky
  1989   Lidé a kameny
  1989   Pohled do osmdesátých let
  1990   Vladimír Kokolia zaujal nejprve kresbami...
  1993   Ke grafickému dílu
  1995   Česká moderní grafika má za sebou...
  1996   Ramsauerova tvorba v oblasti linořezu...
  1997   Grafika českého kubismu
  2001   Tvorba jednotlivých slovenských autorov...
  2006   Jan Koblasa - Hlubotisky 1956 - 2006 (Praha, Galerie Hollar, 1. 2. - 26. 2.)
  2006   Výstava grafického díla Jana Kubíčka...
  2007   Soustředěný pohled (Liberec, Oblastní galerie, 4. 10. - 25. 11. 2007, Jihlava, Oblastní galerie Vysočiny, 26. 1. 16. 3. 2008)
  2009   Nálady a zpovědi
  2010   Cesty za grafickým uměním I.
  2010   Cesty za grafickým uměním II.
  2013   Stará grafika
  2014   Z podlahy do galerie (Fenomén českého linorytu)
pozvánka autorská
  published   title (subtitle)
  1946   Výstava kreseb a grafiky B. Kubišty
  1973   Karel Svolinský: Akvarely, kresby (Grafika z posledních let)
  2010   Jindřich Zeithamml: Grafika
pozvánka kolektivní
  published   title (subtitle)
  1963   Tvůrčí skupina Radar: Obrazy, grafiky, plastiky a fotografie
  1990   Grafika Výtvarné společnosti Kruh
  1990   Trialog o přírodě
  1997   Hollar 1997 (Výstava grafické tvorby členů SČVU Hollar k 80. výročí založení)
  1997   Tschechische Künstler (Maler / Grafiker / Bildhauer)
  1999   4 x z grafiky (Cihlář, Slíva, Šalamoun, Velíšek)
  2000   Česká grafika 20. století
  2002   Česká grafika (Půl století proměn moderní grafické tvorby)
  2004   Ladislav Čepelák, Emilie Tomanová, František Burant (Výstava grafiky z depozitáře Nadace Český fond umění)
  2005   Dialog Prag - Karlsruhe
  2006   Grafické techniky 4 (Litografie)
  2006   San Francisco 18. dubna 1906 (100 let od ničivého zemětřesení)
  2006   Sto let české grafiky
  2016   Abeceda českých grafiků z cyklu České umění ze sbírky GVUN (III. část)
album
  published   title (subtitle)
  1982   Pocta Emilu Fillovi od českých a slovenských výtvarných umělců
aukční katalog
  published   title (subtitle)
  1997   Umění na pomoc Moravě (Aukce současného výtvarného umění)
dílo
  published   title (subtitle)
  1967   Hudební klaun
  2003   Labyrint č.231
  2007   Cívka č. 248
  2007   Florentská krychle č. 244
  2007   Schodiště č. 247
  2007   Uccellova krychle č. 249
  2007   Válce č. 245
  2007   Věž č. 242
  2008   Reliéf č. 250
  2008   Schody č. 252
ex libris
  published   title (subtitle)
  nedatováno   Ex libris AJR (Alois Jaroněk)
grafika
  published   title (subtitle)
  1967   Hromada dříví
  1976   Kaštany I
  1976   Panák
  1982   V horách č. 65
  1982   Výtopna č. 83
  1983   Obilí
  1983   Perugia č. 79
  1984   Nároží
  1985   Centrum č. 91
  1985   Les
  1985   Les III
  1985   Les IV
  1985   Ulice I
  1985   Zámecké stavení č. 89
  1986   Ranní slunce
  1986   Zámecká ulička č. 98
  1987   Bez názvu
  1988   Bez názvu
  1988   Bez názvu
  1988   Bez názvu
  1988   Voyelles
  1989   (Dvě židle)
  1989   Bez názvu
  1989   Bez názvu
  1989   Dům s břečťanem
  1989   Cherry song
  1989   Kniha
  1989   Kořeny
  1989   L´evénement I
  1989   L´evénement II
  1989   Náměstí 49
  1989   Obrostlý dům
  1989   Otevřená kniha
  1989   Ovíjení
  1989   Pařez s břečťanem
  1989   Paysage noir
  1989   Post-scriptum
  1989   Quatre-vingt-neuf
  1989   Stará škola
  1989   Systèmes optiques
  1991/2005   Hluk a vřava
  1992   Bez názvu
  1992   Bez názvu
  1992   Le vacarme sur la palette
  1993   Bez názvu
  1993   Le rêve irlandais
  1996   Reflets
  2007   Bez názvu
  2007   Hexensabbat
  2007   Notation
  2007   Yellow
informační leták / informace kolektivní
  published   title (subtitle)
  2010   Není plotna jako plotna
katalogová pozvánka
  published   title (subtitle)
  1978   Ludvík Vacek: Malba, kresba, grafika
  1990   Igor Benca, Karol Felix
  2000   Karel Beneš: Grafika
  2006   Jiří Bouda: Umění poezie. Obrazy, grafika
katalogová pozvánka autorská
  published   title (subtitle)
  1989   Albín Brunovský: Láska, život a dúha (obrazy, grafika, ilustrace, výběr z díla)
  1995   Georges Braque: Z grafického díla / Aus dem graphishen werk
  2000   Richard Fremund: Grafika / kresby
  2000   Václav Benedikt: Barevná litografie & suchá jehla
  2004   Zdeněk Mézl: Rekapitulace
  2005   Jan Měřička: Rozborka
  2007   Barevné symfonie Daniely Benešové (Obrazy a grafika)
  2010   Dušan Grečner: 66 zastavení v grafice
katalogová pozvánka kolektivní
  published   title (subtitle)
  1997   Jubilanti 1997
  1998   Krajina a prostor
  2002   Jubilanti Hollara 2002
  2006   Slovenští grafici, členové SČUG Hollar
katalogový list autorský
  published   title (subtitle)
  1984   Jozef Jankovič: Počítačová grafika
  1987   Grafika Kamily Štanclové
  1987   Pavel Matuška: Úsměvy - kresby a grafika
metodický text
  published   title (subtitle)
  1988   O grafice a grafických technikách
periodikum
  published   title (subtitle)
  1938   Sběratelský kult (Jan Konůpek: Ex libris)
příležitostný tisk
  published   title (subtitle)
  1954   Dřevoryty Karla Štecha ke knize Jiřího Marka Radostná setkání
  1962   O letech práce a přátelství
seznam vystavených prací
  published   title (subtitle)
  1997   Klub konkrétistů
soubor grafických listů
  published   title (subtitle)
  1958   Emil Lohse: Scherenschnitte
  nedatováno   Ze starého Benešova (Soubor grafických listů Vladimíra Cidlinského)
soubor reprodukcí
  published   title (subtitle)
  1971   Současná česká grafika
soupis díla
  published   title (subtitle)
  1960   Alois Moravec: Soupis grafických prací
  1972   Tiskař Josef Portman
  1978   Seznam grafického díla Františka Emlera
  2004   Michael Rittstein: Soupis grafického díla 1970-2003
  nedatováno   Josef Liesler grafik (Soupis grafických prací)
soupis grafik
  published   title (subtitle)
  ????   Soupis grafik (Marie Blabolilová)
  1961   Jan Rambousek
tisková zpráva
  published   title (subtitle)
  2002   Jubilanti Hollaru 2002 (Výstava grafických děl umělců, kteří v roce 2002 slaví své životní jubileum)
  2011   Jiří Balcar: Graphiken 1965–1968

grafika

dílo
  published   title (subtitle)
  1989   Sýpka v Kostelci nad Černými Lesy
grafika
  published   title (subtitle)
  ????   K. H. Mácha
  1945   Lazar
  1952   Pastier kráv zo Spiša
  1961   Grafika
  1968   Bez názvu
  1970?   Gold Planet I
  1970?   Gold Planet II
  1972   Erupce
  1972   Labyrint
  1973   The first heap
  1975   Nocturne
  1976   Bedřich Smetana
  1976   Concerto
  1976   Pocta V. Preissigovi
  1979   4 ohms
  1980   J. Brel
  1982   K. H. Mácha
  1982   Son
  1983   Friend
  1984   Spoutaná Madona
  1985   Adam and Eve
  1985   Rozhovor
  1986   Lotos
  1986   Small Wall
  1987   Puclové (Tlačenice)
  1987   Struggle
  1991   After Rimbaud
  1995   Chakra
  1996   Eagerness
  1996   Opinions
  1996   The Flowers of Evil IV (mirrors)
  1996   The Flowers of Evil V (the sea)
  1996   The Flowers of Evil VIII (Impression)
  1996   The Letter
  1997   Flute I
  1997   Mask
  1997   Scene
  1998   Baudelaire (The Flowers of Evil)
  1999   Ilustrace: Nerval - Chyméry VI
  1999   Pyramida v Chitzen-itzá
  2003   Odcházení
  2006   Jednoho krásného rá...
  2017   Zavěšená židle
obraz
  published   title (subtitle)
  1968   Česno (Hlava - Úl)
  1980   Kresba pečiatkovaná I.
  1980   Kresba pečiatkovaná II.
  1980   Kresba pečiatkovaná III.
  1980-1983   Pečiatková kresba

grafika

autorská
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1934/11   Výstava Raoul Duffy-ho, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1939/01/05 - 1939/01/31   Posmrtný soubor malíře a grafika A. V. Slavíčka z Telče, Galerie Sdružení výtvarníků v Praze, Praha
1943/02/19 - 1943/03/21   Václav Karel: Výstava obrazů, ilustrací, kreseb a grafiky, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1943/11/22 - 1943/12/12   Jan Rambousek: Oleje, akvarely a grafiky, Topičův salon (1937-1949), Praha
1944/01/04 -   Vladimír Silovský: Grafiky a kresby, Galerie Hollar, Praha
1944/07/05 -   Zdenka Burghauserová: Souborná výstava, Svaz českého díla, Praha
1946/05/02 - 1946/06/02   Josef Istler: Grafiky 1942 - 1946, Grafický kabinet Leopold Mazáč (Kabinet grafického umění) - Mazáčova výstavní síň, Praha
1946/09/22 - 1946/10/31   Dílo Josefa Čapka: Obrazy, kresby, grafika, divadlo, Slovanský ostrov, Praha
1946/10/20 - 1946/12/01   Arno Nauman: Kresby, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1947/01/17 - 1947/02/16   Georges Rouault: Obrazy a grafika, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1948/03/09 - 1948/04/04   Koloman Sokol: Obrazy, kresby, grafika, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1948/11/10 -   William Gropper: Karikatury a kresby, Mánes, Praha
1949/05/06 -   Vojtěch Sedláček: Grafika z let 1917 - 1949, Galerie Hollar, Praha
1950/01/03 - 1950/01/29   Jan Rambousek: Obrazy, kresby a grafiky, Galerie Práce, Praha
1950/01/12 - 1950/01/29   Kresby a grafiky z pozůstalosti akademické malířky Zdenky Braunerové, Krajská galerie, Liberec (Liberec)
1950/07/07 1950/07/30   Emil Orlik: Výběr kreseb a grafiky, Salon Výtvarné dílo, Praha
1951/09/14 - 1951/10   Karel Štika: Grafika a kresby z let 1920 - 1951, Galerie Hollar, Praha
1952/05/03 - 1952/05/31   Honoré Daumier: Litografie, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1952/06/07 - 1952/06/29   Max Švabinský: Kresby, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1953/05/31 - 1953/06/28   Karel Vik: Souborná výstava kreseb, grafiky a obrazů k umělcovým sedmdesátinám, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1954/01/16 - 1954/02/06   Max Švabinský: Kresby a grafiky, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1954/04/09 - 1954/05/09   Jiří Antonín Švengsbír: Grafika, kresby, akvarely, známková tvorba, Galerie Hollar, Praha
1955/04/02 - 1955/04/26   Käthe Kollwitz: Grafiky, reprodukce, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1955/05/01 - 1955/10/31   Karel Vik: Výběr kreseb a grafiky z let 1914-1955, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1956   František Doležal: Oleje, grafika a kresby z let 1941 - 1956, Dům umělců, Hradec Králové (Hradec Králové)
1956/04/15 - 1956/05/10   Jiří Jaška: Kresby, grafiky a plastiky, Galerie Dílo, Gottwaldov (Zlín)
1956/06/16 - 1956/08/16   Rembrandt. Grafiky, faksimile, barevné reprodukce k 350. výročí narození, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1957/09/06 - 1957/10   Pavel Šimon: Grafika a ilustrace, Galerie Hollar, Praha
1958/03/09 - 1958/04/08   Jaroslav Kovář: Pastely a grafika, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1958/05/02 - 1958/05/28   Ladislav Dydek: Obrazy a grafika 1957-1958, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1958/06/17 -   Paul Gauguin: Grafika a reprodukce, Muzeum města Brna, Brno (Brno-město)
1958/11/16 - 1959/01/05   Josef Hodek: Retrospektivní výstava, Krajské muzeum, Plzeň (Plzeň-město)
1959/02   Alois Moravec: Soubor grafiky k šedesátinám, Galerie Hollar, Praha
1959/05/14 - 1959/06/04   Josef Hodek: Grafiky a kresby z let 1912-59, Výstavní místnosti SČSVU, Plzeň (Plzeň-město)
1959/06   Francisco Goya y Lucientes: Los Caprichos, Los Desatres de la Guera, Galerie Hollar, Praha
1960/02/14 - 1960/03/06   Vladimír Pukl: Výbor z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1960/03/27 - 1960/04/11   Jaroslav Antonín Kellar: Akvarely a grafiky, Městská galerie, Vysoké Mýto (Ústí nad Orlicí)
1961   Max Švabinský: Kresby a grafiky, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1961/10   Josef Hampl: Grafika z let 1959 - 1961, Závod Klementa Gottwalda, Vysočany, Praha (Hlavní město Praha)
1961/12/01 - 1962/01/01   Karel Svolinský: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1962/03/01 - 1962/04/01   Jaroslav Šerých: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1962/03/25 -   František Tichý: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1962/03/30 -   Emil Kotrba: Grafiky a kresby, Galerie Hollar, Praha
1962/05/01 - 1962/06/01   František Tichý: Grafické dílo, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1962/06/03 - 1962/06/23   Josef Hampl: Grafika. Práce z let 1961 - 1962, Kulturní středisko, Praha
1962/07/06 - 1962/09/30   František Tichý: Životní dílo, Mánes, Praha
1962/10/14 - 1962/11/04   Josef Liesler: Tempery, kresby a grafika, Okresní vlastivědné muzeum, Prostějov (Prostějov)
1962/11 - 1962/12   Karel Vysušil: Grafika, Galerie Hollar, Praha
1963/03/03 - 1963/03/31   Stanislav Odvárko: Obrazy, kresby, grafika 1960-63, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1963/08/23 - 1963/10/08   Bohdan Lacina: Výběr z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1963/10/24 - 1963/11/17   Josef Hodek, Západočeské muzeum, Plzeň (Plzeň-město)
1963/11/05 - 1963/12/01   Vladimír Boudník: Sculptural Monotype, Graphics, Miami Museum of Modern Art, Miami (Florida)
1964/01/01 - 1964/03/01   Vladimír Boudník, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1964/03/06 - 1964/04/05   Oskar Kokoschka: Neue graphische Zyklen, Albertina, Vídeň (Wien)
1964/03/12 - 1964/04/05   František Doležal: Kresby a grafika Variace na básnická díla 1928 - 1963, Galerie Hollar, Praha
1964/06   Jaroslav Fišer, Galerie Fronta, Praha
1964/08/16 - 1964/09/20   Karel Valter: Obrazy, kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1964/12/06 - 1965/01/05   Václav Požárek: Film, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/01/01 - 1965/03/01   Aleš Veselý, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1965/01/10 - 1965/02/07   Václav Chad: Kresby, dřevořezy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/02/14 - 1965/03/14   Jiří Fürbach: Kresby, grafika, objekty, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/03/01 - 1965/04/01   Jaroslav Vožniak, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1965/09/12 - 1965/10/10   Odilon Redon 1840 - 1916: Grafické dílo, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1966   Ivan Horyna, Galéria Cypriána Majerníka, Bratislava (Bratislava)
1966   Karel Vysušil: Grafika 1963-1966, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1966/01/01 - 1966/02/01   Jiří Anderle, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1966/04   Kamil Lhoták: Grafika, Krajská galerie, Hradec Králové (Hradec Králové)
1966/05/04 - 1966/05/30   František Tichý: Gemälde, Zeichnunagen, Grafik, Haus am Lützowplatz, Berlín (Berlin)
1966/05/20 - 1966/07/03   Zdenek Seydl: Grafika z let 1944 - 1959, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1966/07/03 - 1966/08/29   Marc Chagall: Grafické dílo 1922-1962 z majetku Bibliothèque Nationale a Galerie Maeght Paris, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1966/09/25 - 1966/10/22   Josef Liesler: Grafika z let 1963-66, Okresní vlastivědné muzeum, Prostějov (Prostějov)
1966/11/20 - 1967/02   Karel Svolinský: Výbor z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1967   Romana Rotterová, Montreal (Québec), Montreal (Québec)
1967/01/01 - 1967/02/01   Zbyšek Sion: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1967/05/19 - 1967/06/09   Josef Liesler: Grafika a známková tvorba, Klub školství a kultury ROH - Savarin, Praha
1967/07 - 1967/08   Vladimír Silovský: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1967/07/01 - 1967/08/01   Anatolij Lvovič Kaplan: Litografie, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1967/07/02 - 1967/09/03   Georges Rouault: Miserere et La guerre, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1967/10   Kamil Lhoták: Graphik, Aquarelle, Zeichnungen, Kultur- und Informationszentrum der ČSSR, Berlín (Berlin)
1967/10/22 - 1967/11/12   Jiří Ščerbakov: Kresby a grafiky, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1967/11/03 -   Gerard Gaudaen: Graficus, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1968/01/17 - 1968/03/10   Francisco Goya: Grafické dílo, Národní galerie v Praze, Sbírka grafiky, Praha
1968/02/14 - 1968/03/17   Ladislav Čepelák: Kresby, akvatinty, Galerie na Karlově náměstí, Praha
1968/02/25 - 1968/03/31   Käthe Kollwitz: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/03/18 - 1968/04/13   Naděžda Plíšková: Grafika, Malá galerie Československého spisovatele, Brno (Brno-město)
1968/04/17 - 1968/05/12   Karel Vysušil: Grafika 65 - 68, Galerie Svoboda, Praha
1968/04/17 - 1968/09/15   Bohuslav Reynek: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1968/04/19 - 1968/05/12   Karel Vysušil: Grafika 65 - 68, Galerie Dílo, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1968/06/12 - 1968/07/12   Bohuslav Reynek: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/06/25 - 1968/08/04   Karel Vysušil: Grafika 1966-1968, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1968/07/01 - 1968/08/01   Jiří John: Obrazy a grafika z let 1961-67, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1968/07/15 - 1968/08/21   Čestmír Janošek: Malířské a grafické dílo, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/07/15 - 1968/08/21   Eva Janošková: Grafické dílo, objekty, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/09/01 - 1968/10/01   Adriena Šimotová: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1968/09/08 - 1968/10/18   František Boček: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/11/09 - 1969/01/06   Max Beckmann, Haus der Kunst, Mnichov (München)
1969/01/09 - 1969/02/16   Obrazy, kresby a grafiky Václava Špály z let 1911-1923, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1969/02/19 - 1969/03/23   Marička Klimovičová: Grafika, Galerie Hollar, Praha
1969/04/17 - 1969/05/18   James Guitet: Obrazy a grafika, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1969/04/19 - 1969/06/05   Carl Age Riget: Serigrafie, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/04/26 - 1969/05/22   Josef Hampl: Graphiken, plastiken, K.A.V. Rheno-Danubia, Innsbruck
1969/05/05 -   Oskar Spielmann: Obrazy, kresby a grafiky, Španělská synagoga, Praha
1969/05/10 - 1969/06/01   Jiří Šindler: Grafika, ilustrace, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1969/05/18 - 1969/06/15   Josef Váchal: Grafika, Muzeum Chodska, Domažlice (Domažlice)
1969/06/11 - 1969/07/14   Karel Svolinský: Grafika a kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1969/09/26 - 1969/11/16   Vladimír Boudník: Grafika 1959 - 1968, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1969/09/28 - 1969/10/19   Kamil Lhoták: Grafika, Oblastní muzeum v Písku, Písek (Písek)
1969/11/17 - 1969/04/12   Libuše Stratilová: Malba a grafika, Galerie Týdny v ateliéru, Praha
1970   Bohuslav Reynek: Grafické dílo, Město Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
1970/08/30 - 1970/10/04   Jiří John: Obrazy a grafika, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1970/09/22 - 1970/10/31   Jiří Balcar: Graphics, Jacques Baruch Gallery, Chicago (Illinois)
1971/05/05 - 1971/05/15   Pravoslav Sovák: Neue Graphik, Galerie Lometsch, Kassel
1971/08/05 - 1971/09   Václav Beránek: Grafika a knižní ilustrace, Muzeum Krnov, Krnov (Bruntál)
1971/09 - 1971/10   František Tichý: Užitá tvorba, Uměleckoprůmyslové museum, Praha
1971/09/16 - 1971/10/03   Endre Nemes: Grafická tvorba, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1971/10 - 1971/11   Karel Vysušil: Barevné litografie 1970-1971, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1971/10/04 - 1971/10/26   Anna Poustová: Grafika, Galerie Letná, Praha
1972/03 -   Josef Hampl: Malerei - Graphik, Galerie Leiter Egon Herzer, Frankfurt nad Mohanem (Frankfurt am Main)
1973/04/17 - 1973/05   Karel Laštovka: Kresby a grafiky, Galerie Na Slovanech, Praha
1973/05/17 - 1973/06/30   Karel Svolinský: Akvarely, kresby, grafika z posledních let, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973/11/09 - 1973/12/02   Jiří Trnka: Loutky, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/08/08 - 1974/09/15   Cyril Bouda: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1975/03 - 1975/04   Jaroslav Lukavský: Výbor z grafické práce tří desetiletí, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
1975/05/22 - 1975/06/26   Jaroslav Lukavský: Výběr z grafické práce tří desetiletí, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1975/11/13 - 1975/12/14   Kamil Lhoták: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1975/12/18 - 1976/02/08   Ondřej Michálek: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1976/02/12 - 1976/04/04   Věra Kotasová: Grafika, obrazy, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1976/03/21 - 1976/04/21   Jan Koblasa: Plastik + Radierung, Galerie Mauritz, Selent bei Kiel
1977/02/17 - 1977/03/27   Dušan Janoušek: Volná grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/09/08 - 1977/10/15   Miroslav Štolfa: Kresby, obrazy, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1977/10/26 - 1977/11/14   Michail Vercholancev: Grafika, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
1978/01/07 - 1978/02/05   Miroslav Štolfa: Kresby, obrazy, Okresní kulturní středisko, Blansko (Blansko)
1978/03/09 - 1978/04/16   Jiří Nepasický: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1978/03/16 - 1978/04/23   Vladimír Komárek: Obrazy a grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1978/04/11 - 1978/04/25   Jiří Mádlo: Stromy, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1978/06/21 - 1978/07/05   Josef Liesler: Grafika, Galerie Dílo, Praha
1978/06/22 - 1978/08/27   Dušan Kállay: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1978/07/20 - 1978/08/27   Naděžda Plíšková: Kresby, grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1978/09/06 - 1978/10/01   Jiří Šalamoun: Kresby atd.., Galerie Fronta, Praha
1978/09/07 - 1978/10/29   Zdenka Braunerová: Grafika a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1978/10/06 - 1978/11/12   Vladimír Tesař: Grafika, kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1978/10/07 - 1978/10/28   Zdenek Hůla: Grafika, Muzeum hrnčířství, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1979/01   Jan T. Strýček: Grafika, Galerie mladých, Brno (Brno-město)
1979/01/11 - 1979/02/28   Marie Blabolilová: Grafika z let 1976-1978, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1979/06/07 - 1979/08/19   Adolf Born: Grafika, ilustrace, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1979/07/01 - 1979/09/09   Kamila Štenclová: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1980   Jana Krejčová: Grafika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1980/01/10 - 1980/02/24   Vladimír Komárek: Grafika, monotypy, kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1980/01/15 - 1980/02/26   Olaf Hanel: Gravures et dessins, Librairie Hugo, Montreal (Québec)
1980/01/24 - 1980/03/09   František Peterka: Dílo 1947/79, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1980/02/07 - 1980/04/16   Jiří John: Výběr z díla, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
1980/02/14 - 1980/04/17   Antonín Procházka (1882-1945): Obrazy, kresby, grafika, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1980/03/06 - 1980/04/20   Jiří Sopko: Kresby, grafiky, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1980/04/01 - 1980/05/18   Karel Valter: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/04/11 - 1980/04/30   Josef Liesler: Grafika, Divadlo Zdeňka Nejedlého, výstavní síň, Chrudim (Chrudim)
1980/08 - 1980/09   Marie Michaela Šechtlová: Kresby a grafika, Rodný dům Václava Šolce (Šolcův statek), Sobotka (Jičín)
1980/10/28 - 1980/12/20   Václav Hollar: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/12/04 - 0981/01/04   Adolf Born: Grafika, Malá výstavní síň, Liberec (Liberec)
1981/01   Miloslav Požár: Grafika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1981/03/12 - 1981/04/30   Vincenc Vingler: Drobná plastika, kresby, grafika, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1981/04/07 - 1981/05/31   Antonín Strnadel: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/05/31 - 1981/06/27   Vladimír Kopecký: Kresby, grafika, ilustrace, Zámek Staré Hrady, Libáň (Jičín)
1981/07 - 1981/08   Alena Kučerová: Grafika, plechy, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1981/07/09 - 1981/08/30   Václav Hollar: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1981/10/20 - 1981/11/06   Václav Bláha: Kresby a grafika, Malá galerie Československého spisovatele, Praha
1982   Aljo Beran: Obrazy - grafika, výběr z let 1932 - 1982, Severomoravská galerie výtvarného umění (1982-1989), Ostrava (Ostrava-město)
1982   Michal Cihlář: Linoryty, Kulturní dům Dopravních podniků hl. m. Prahy, Praha
1982/01/19 - 1982/03/08   Petra Oriešková: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/02/11 - 1982/03/28   Cyril Bouda: Výběr z grafického díla. K umělcovým osmdesátým narozeninám, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1982/03/11 - 1982/04/25   Ladislav Čepelák: Grafika a kresby 1950-1980, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1982/04/06 - 1982/05/09   Karel Müller: Obrazy a grafiky, Výstavní síň Pasáž, Přerov (Přerov)
1982/04/08 - 1982/04/30   Jan Jemelka: Grafika, Galerie mladých, Brno (Brno-město)
1982/04/08 - 1982/05/31   Aljo Beran: Obrazy - grafika, výběr z let 1932 - 1982, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1982/05   Marička Klimovičová: Grafika, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1982/05 - 1982/08   Václav Rabas: Grafika, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
1982/06/16 -   Josef Kremláček: Obrazy, grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
1982/07/09 -   Josef Liesler: Kresby a grafika, Oblastní galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
1982/08/01 - 1982/09/30   Karel Demel: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/09/15 - 1982/09/29   Josef Liesler: Kresby, grafika, obrazy, Galerie Zlatá lilie, Praha
1982/10/04 - 1982/11/30   Jan Souček: Grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/11/21- 1982/12/26   Jiří Šindler: Ilustrace a kaligrafie, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1982/12/12 - 1983/01/23   Aljo Beran: Obrazy - grafika, výběr z let 1932 - 1982, Dům umění, Opava (Opava)
1983   Jitka Piňosová: Kresba, grafika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1983   Zdenek Bugáň: Grafika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1983/01/20 - 1983/03/06   Alena Kučerová: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1983/03/10 - 1983/05/08   Josef Jíra: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1983/04/03 - 1983/05   Jan Smetana: Výběr z malířského a grafického díla z let 1942 - 1948, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
1983/04/24 - 1983/05/31   Ludmila Jiříncová: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1983/05/18 - 1983/06/01   Karol Ondreička: Grafika, Galerie Dílo, Praha
1983/06   Emilie Tomanová: Grafika, Galerie Dílo, Havířov (Karviná)
1983/06/01 - 1983/06/30   Karel Valter: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1983/06/07 - 1983/07/01   Jiřina Adamcová: Grafika, Galerie Dílo, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1983/07/07 - 1983/08/28   Vojtěch Preissig: Grafika a malba 1932-1938, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1983/09/08 - 1983/10/30   Jaroslav Klápště: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1983/09/11 - 1983/10/10   Adriena Šimotová: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1983/11/13 - 1983/12/18   Josef Istler: Ölbilder, aquarelle, grafik, Galerie Dialog e. V., Berlín (Berlin)
1984/01/12 - 1984/03/04   Václav Hollar: Lepty ve sbírce olomoucké galerie, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1984/02   Pavel Koutský: Grafika a kresby, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1984/02/12 - 1984/04/08   Marie Lacigová: Obrazy, kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/03/14 - 1984/04/18   Vladimír Preclík: Strojokresby, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1984/03/15 - 1984/04/29   Vladimír Boudník: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1984/04/29 - 1984/05/29   Käthe Kollwitz: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/05/03 - 1984/05/25   Marie Michaela Šechtlová: Grafika a ilustrace, Jednotné kulturní zařízení, Valašské Meziříčí (Vsetín)
1984/05/04 - 1984/06/02   Jan Koblasa: Plastiken - Zeichnungen - Grafik, Galerie PRAgXIS C. Schüppenhauer, Essen-Kettwig
1984/07/01 - 1984/08/26   Václav Balšán: Kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/07/12 - 1984/09/02   Josef Jankovič: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1984/07/15 - 1984/09/09   Vladimír Boudník: kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/09/13 - 1984/11/04   Václav Pokorný: Grafika z let 1969 - 84, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1984/10/11 - 1984/11/18   Jan Souček: Obrazy, grafika, Staroměstská radnice, Praha
1984/11/13 - 1984/12/09   Bohumil Kubišta: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/11/18 - 1985   Heinrich Vogeler 1872-1942: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/12/03 - 1984/12/14   Dobroslav Foll: Obrazy, grafika, ilustrace, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1985/02/05 - 1985/03/31   Jiřina Hartingerová-Tobolíková: Tapiserie, grafika, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
1985/02/23 - 1985/03/20   Jan Šafránek: Kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1985/03   Josef Liesler: Kresby a grafika, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1985/03/07 - 1985/04/21   Pavel Sivko: Kresby, grafika, ilustrace, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1985/04/28 - 1985/05/30   Petr Strnad: Kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1985/07/04 - 1985/08/18   Jan Souček: Kresby a grafiky, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1985/08/03 - 1985/08/23   Vojtěch Kubašta: Grafika a ilustrace, Městské kulturní středisko, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1985/08/30 - 1985/09/15   Železnice v díle Jiřího Boudy, Kulturní středisko, Vranovice (Brno-venkov)
1985/10/11 - 1985/11/07   Marie Michaela Šechtlová: Grafika, ex libris, Výstavní síň Kulturního a vzdělávacího zařízení MěstNV, Třebíč (Třebíč)
1985/10/17 - 1985/11/17   František Nikl: Malba a grafika 1963-1984, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1985/11/04 - 1985/12/06   Dušan Kállay: Kresby a grafika, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1985/11/10 - 1986/01/26   Marie Michaela Šechtlová: Ilustrace, grafika, Památník Petra Bezruče, Opava (Opava)
1985/11/21 - 1985/12/26   Jaroslav Hořánek: Obrazy, grafika, kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1985/12   Alena Laufrová: Grafika, Klub międzynarodowej prasy i ksiąžki, Poznaň (Poznań)
1985/12/17 - 1986/01/19   Adolf Born, Grafika, akvarely, ilustrace, Staroměstská radnice, Praha
1986   František Bílek: Plastika, kresba, grafika, Městské muzeum, Blatná
1986/03/24 -   Milan Albich: Obrazy, Kavárna Jahodový bar, Praha
1986/05/15 - 1986/06/29   Eva Hašková: Grafika a ilustrace, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/05/25 - 1986/06/23   Jan Pelc: Kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1986/06/05 - 1986/07/13   Vladimír Soukup: Obrazy a grafika, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1986/07/10 - 1986/08/31   Anna Khunová: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/07/10 - 1986/08/31   Rudolf Němec: Obrazy, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/08/21 - 1986/09/21   Václav Balšán: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1986/09/11 - 1986/11/02   Jaroslava Severová: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/09/29 - 1986/10/31   Bohumír Matal: Kresby a grafika, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1986/10/03 -   Marie Michaela Šechtlová: Grafika, Muzeum Podkrkonoší, Trutnov (Trutnov)
1986/10/09 - 1986/11/23   Josef Mžyk: Obrazy, kresby, grafika, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1986/11/01 - 1986/12/01   Jaroslav Šerých: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/11/13 - 1987/01/04   Jiří Anderle: Obrazy a grafika z let 1981-1986, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/11/16 - 1986/12   Vilma Vrbová-Kotrbová: Serigrafie, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
1986/11/18 - 1986/12/02   Jindřich Novák: Grafika a kombinované techniky, Galerie Letná, Praha
1986/12/04 - 1987/02/28   Věra Kotasová: Grafika 1976/1986, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1986/12/14 - 1987/02/01   Anna Poustová: Obrazy - grafika, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
1987   Marie Michaela Šechtlová: Grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
1987/01/15 - 1987/03/08   Zuzana Nováčková: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1987/01/20 - 1987/03/08   Jiří Voves: Obrazy, kresby, grafika, Galerie U Řečických, Praha
1987/02/19 - 1987/04/05   Adolf Born: Grafika, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1987/03/05 - 1987/05/10   Aljo Beran: Výběr z díla 1932 - 1987, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1987/03/10 - 1987/04/12   Victor Vasarely: Grafika a multiply, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1987/03/23 - 1987/04/24   Kamila Štanclová: Grafika, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1987/05/28 - 1987/08/30   Jana Jemelková: Kresba a grafika, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1987/06/18 - 1987/08/30   Josef Liesler: Grafika, Galerie Jaroslava Gruse, Pardubice (Pardubice)
1987/09/04 - 1987/09/18   Josef Kremláček: Obrazy - grafika, Galerie Dílo, Jihlava (Jihlava)
1987/09/17 - 1987/11/01   Jiří Trnka: Obrazy, grafika, Okresní muzeum, Příbram (Příbram)
1987/12/07 - 1988/01/08   Pavel Matuška: Úsměvy. Kresby a grafika, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1988/02/02 - 1988/02/26   Marie Blabolilová: Grafika, Artotéka, Obvodní knihovna v Praze 4, Praha
1988/03/12 - 1988/04/24   Vojtěch Cinybulk: Kresby a grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1988/03/21 - 1988/04/22   Bohuš Jágr: Grafikův dech rodné země, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1988/04/15 - 1988/05/15   Dimitrij Kadrnožka: Obrazy a grafiky, Muzeum Krnov, Krnov (Bruntál)
1988/05/05 - 1988/06/05   Josef Istler: Grafika, Dílo - podnik Českého fondu výtvarných umění, Olomouc (Olomouc)
1988/05/12 - 1988/07/03   Jaroslav Švihla: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1988/05/22 - 1988/06/19   Josef Jíra: Obrazy, grafika, objekty, Suchardův dům, Nová Paka (Jičín)
1988/06/12 - 1988/07/06   Alena Laufrová: Grafika, Zámek Staré Hrady, Libáň (Jičín)
1988/09/18 - 1988/10/26   Jiří Mádlo: Obrazy, grafika, kresby, Muzeum Dr. Aleše Hrdličky v Humpolci, Humpolec (Pelhřimov)
1988/11/18 - 1988/12/04   Zuzana Nováčková: Grafika, Regionální muzeum v Kolíně, Kolín (Kolín)
1989/02/09 - 1992/03/05   Marie Michaela Šechtlová: Kresby, grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1989/03/03 - 1989/03/31   Karel Nepraš: Kresby, grafiky a plastiky, Docela malé divadlo (Salon Mina), Litvínov (Most)
1989/03/05 - 1989/04/23   Josef Istler: Výbor z díla, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/03/09 - 1989/04/23   Alex Beran: Grafiky a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/04/15 - 1989/06/04   Adolf Born: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1989/05/23 - 1989/06/08   Kateřina Slavíková: Obrazy, grafika, Výstavní síň Kniha - metro Leninova, Praha
1989/05/31 - 1980/08/20   Anna Poustová: Grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/06/10 - 1989/07/21   Karel Valter: Obrazy, grafika, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1989/06/11 - 1989/07/02   Aleš Rezler: Grafika, Muzeum Kouřimska, Kouřim (Kolín)
1989/07/06 - 1989/08/26   Josef Duchoň: Dřevořezy a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/07/06 - 1989/09/03   Jiří Slíva: Kreslený humor, grafika, Staroměstská radnice, Praha
1989/08/20 - 1989/09/20   Karel Valter, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1989/09/10 - 1989/09/21   Vladimír Lavický: Obrazy, grafika, Kulturní dům, Šumná (Znojmo)
1989/09/13 - 1989/10/15   Miloš Urbásek: Obrazy, kresby, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/09/21 - 1989/10/29   Josef Istler: Obrazy, grafika, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1989/11/02 - 1989/11/26   Josef Istler: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Fronta, Praha
1989/11/21 - 1990/02/04   Eva Bednářová: Volná grafika, Staroměstská radnice, Praha
1989/11/24 - 1990/01/28   Jaroslav Šerých: Obrazy, grafika, Staroměstská radnice, Praha
1989/12/02 -   Jiří John: Grafika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990   Romana Rotterová, Klášter Opařany, Opařany (Tábor)
1990/01/09 - 1990/02/25   Aleš Lamr: Ze současné tvorby, Divadlo pracujících, Gottwaldov (Zlín)
1990/02/01 - 1990/03/25   Emilie Tomanová: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1990/02/12 - 1990/03/04   Kamila Ženatá: Anatomie sadu, Výstavní síň Umění - Knihy, Praha
1990/02/12 - 1990/03/16   Vladimír Kokolia: Grafika, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1990/04   Jindřich Růžička: Grafika, Galerie na chodbě, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1990/04/03 - 1990/05/13   Alfred Manessier: Pohled, barva, kámen - 40 let litografie, Staroměstská radnice, Praha
1990/04/05 - 1990/06/03   Vladimír Komárek: Obrazy, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1990/09/03 - 1990/09/28   Vladimír Gebauer: Kresby - grafika - objekty, Artotéka, Obvodní knihovna v Praze 4, Praha
1990/09/06 - 1990/10/21   Aleš Lamr: Výběr z díla, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1990/09/20 - 1990/11/11   Alena Kučerová: Grafika, plechy, Staroměstská radnice, Praha
1990/11/03 - 1990/11   Marie Blabolilová: Obrazy, grafiky, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990/12/08 - 1991/01/10   Bohuslav Reynek: Grafika, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
1991   Jiří Hůla: Grafika, Galerie na chodbě, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1991/01/08 - 1991/02/03   Marie Blabolilová: Grafiky a obrazy, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1991/03/03 - 1991/04/03   Alena Kučerová, Výstavní síň U Zeleného věnce, Olomouc (Olomouc)
1991/05/11 - 1991/06/16   Pavel Sukdolák: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1991/05/19 - 1991/06/09   Oldřich Kulhánek: Grafika, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
1991/06/06 - 1991/06/20   Kamila Ženatá: Grafika, Galerie Centrum, Praha
1991/09/05 - 1991/10/27   František Hodonský: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1991/09/07 - 1991/10/03   Marie Molová: Obrazy, kresby, grafiky, Městská galerie a muzeum kostelecké keramiky, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1991/09/30 - 1991/10/18   Josef Hampl: Grafika, Galerie Kopeček, Ostrava (Ostrava-město)
1991/10/27 -   Václav Bláha: Obrazy, grafika, plastiky, Hrad Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/11/07 - 1992/01/05   Eva Vlasáková: Obrazy, kresby, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1991/12/03 - 1992/01/19   Georges Braque: Grafické dílo, Dům U Kamenného zvonu, Praha
1991/12/12 - 1992/02/02   Bohuslav Reynek: Grafické dílo, Malinův dům, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
1992   Jiří Hůla: Grafika, Galerie na schodech, Český Brod (Kolín)
1992 - 1993   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Východočeská galerie, Pardubice (Pardubice)
1992/01   Aleš Lamr, Výstavní síň U Zeleného věnce, Olomouc (Olomouc)
1992/01/09 - 1992/02/02   Jan Hísek: Grafika, obrazy, kresby, Galerie Fronta, Praha
1992/05/05 -   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
1992/05/07 - 1992/06/21   Bohuslav Reynek: Grafika, Galerie výtvarného umění, Hodonín (Hodonín)
1992/05/07 - 1992/06/21   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1992/05/30 - 19923/08/16   Josef Hampl, University of Michigan Museum of Art (UMMA), Ann Arbor (Michigan)
1992/06/15 - 1992/07/15   Anna Poustová: Dřevořezy, suché jehly, Radnice, Volyně (Strakonice)
1992/07/11 - 1992/08/28   Bohuslav Reynek 1892 - 1971. Výstava ke 100. výročí narození, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1992/07/20 - 1992/07/31   Anna Poustová: Obrazy, grafika, Výstavní síň Městského kulturního střediska, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1992/11/07 - 1992/11/25   Josef Istler: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Vltavín, Masarykovo nábřeží, Praha
1992/11/12 - 1993/01/03   Bohuslav Reynek: Výstava ke stému výročí narození, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1992/12/03 - 1992/12/31   Václav Zykmund, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1993/01/14 - 1993/02/25   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1993/02/02 - 1993/03/14   Vladimír Boudník: Grafiky, Zámek Zlín, Zlín (Zlín)
1993/06/30 - 1993/08/29   Petra Šťastná: Keramika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/08/11 - 1993/09/26   Max Ernst: Grafika a knihy, Palác Kinských, Praha
1993/09/01 - 1993/09/18   Horst Grafleitner: C´est la vie, Centrum české grafiky, Praha
1993/09/11 - 1993/09/30   Anna Poustová: Obrazy a grafika, Zámek Staré Hrady, Libáň (Jičín)
1993/09/24 - 1993/10/17   Josef Istler: Grafika (1958-1965), Galerie Peithner-Lichtenfels Praha, Praha
1993/09/28 -   Grafiky Josefa Lieslera, Stop gallery, Plzeň (Plzeň-město)
1993/10/06 - 1993/12/30   Václav Boštík: Arbeiten auf Papier. Zum achtzigsten Geburtstag, Kupferstichkabinett, Drážďany (Dresden)
1993/11/01 - 1993/11/30   Václav Bláha: Kresby a grafiky, Divadlo Labyrint, Praha
1994/03/10 - 1994/03/22   Miroslav Wagner: Graphik und Arbeiten auf Papier, Botschaft der Tschechischen Republik, Bonn
1994/03/15 - 1994/04/08   Milan Paštéka: Grafika, Galéria Palisády, Bratislava (Bratislava)
1994/03/20 -   Kamila Ženatá: Grafiek, Galerie de Gang, Delft
1994/05/04 - 1994/05/29   Naděžda Synecká: Proměny, Galerie Hollar, Praha
1994/05/09 - 1994/05/20   Michal Cihlář: Komorní linoryty, Galerie knihkupectví Paseka, Praha
1994/06/30 - 1994/08/21   Josef Istler: Obrazy, grafika, Památník národního písemnictví, Praha
1994/09 -   Jana Wienerová: Malarstvo grafika, Kulturní středisko, Nowa Ruda
1994/09/26 - 1994/10/15   Koně Aleny Kučerové v grafice, Galerie na mostě, Hradec Králové (Hradec Králové)
1994/10/05 - 1994/10/27   Josef Liesler: Obrazy, grafika, Výstavní síň Viléma Wünsche, Havířov (Karviná)
1994/10/19 - 1994/11/13   Josef Istler: Grafika, Galerie Hollar, Praha
1994/11/10 - 1994/11/27   Jaroslav Sůra: Grafika, Atrium na Žižkově - koncertní a výstavní síň, Praha
1994/11/28 - 1994/12/17   Božena Kjulleněnová: Grafika - Kresby, Galerie na mostě, Hradec Králové (Hradec Králové)
1995   Rittstein: Obrazy, Knihkupectví, Domažlice (Domažlice)
1995/02/02 - 1995/03/12   Eva Kubínová: Dřevořezy, dřevoryty, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1995/04/04 - 1995/06/18   T. F. Šimon: Grafická tvorba, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1995/04/25 - 1995/05/26   Josef Istler: Grafika 1945-1995, Galerie Paideia, Praha
1995/05/09 - 1995/05/26   Josef Liesler: Obrazy a grafika, Galerie Viva, Zlín (Zlín)
1995/07/03 - 1995/08/31   Carl Thiemann: Barevné dřevořezy z počátku XX.století z vlastních sbírek galerie, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1995/07/04 - 1995/07/23   Lubomír Přibyl: Obrazy a grafika, Galerie bratří Čapků, Praha
1995/08/25 - 1995/09/13   František Hodonský: Sochy a grafika, Městská Galerie ve věži, Planá (Tachov)
1996/03/26 - 1996/04/28   Ludmila Jiřincová v grafických sbírkách galerie, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1996/05/06 - 1996/05/25   Marie Michaela Šechtlová: Grafika, Galerie Jednorožec s harfou (Galerie terapeutického umění), Praha
1996/05/14 - 1996/06/07   Václav Boštík: Grafika, Galerie Aspekt, Brno (Brno-město)
1996/06/26 - 1996/09/15   Ivan Theimer: Sochy a obrazy 1960 - 1995, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1996/06/27 - 1996/09/08   Miloslav Moucha: Pastely - dřevoryty, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1996/09/02 - 1996/09/30   Josef Liesler: Obrazy, plastiky, grafika, kresby, objekty, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město)
1996/10/01 - 1996/10/27   Marie Blabolilová: Nová grafika 1990-1996, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
1996/10/10 - 1996/11/24   Karel Chaba: Obrazy, grafika, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
1996/10/11 - 1996/11/10   Josef Istler: Grafika, Městské muzeum, Moravská Třebová (Svitavy)
1996/10/17 -   Václav Boštík: Svet obrazu a obraz sveta, Turčianska galéria, Martin (Martin)
1996/10/17 - 1996/12/01   Ivan Theimer: Sochy a obrazy 1960 - 1995, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1996/12/03 - 1997/01/26   Bohuslav Reynek 1892 1971, Staroměstská radnice, Praha
1996/12/05 - 1997/01/12   Martin Raudenský: Don Špagát, rytíři a upíři, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1997/01/06 - 1997/02/02   Josef Istler: Obrazy, kresby, grafika, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město)
1997/04/21 -   Marie Michaela Šechtlová: Obrazy, grafika, Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky, Praha
1997/05/20 - 1997/06/20   Marie Michaela Šechtlová: Grafika, Galerie MY, Jablonec nad Nisou (Jablonec nad Nisou)
1997/06/19 -19997/08/03   Jaromír Zoul: Obrazy, kresby, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1997/10/01 - 1997/10/31   František Hodonský: Grafika z posledních let, Galerie Atelier, Praha
1997/10/09 - 1997/11/30   Naděžda Plíšková: Grafiky a objekty, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1997/10/29 -   Václav Boštík: Z díla, Nakladatelství a knihkupectví Aulos, Praha
1997/11/13 - 1998/01/11   Oscar Domínguez v Československu, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1998/02/26 - 1998/03/22   Vladimír Lavický (1923-1997): Grafika, Výstavní síň Fondu Třebíč, Třebíč (Třebíč)
1998/03/04 - 1998/04/04   Josef Istler: Obrazy, grafika, kresby, Trigon Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
1998/03/26 - 1998/05/06   Oscar Domínguez v Československu, Slovenská národná galéria, Bratislava (Bratislava)
1998/04/26 - 1998/06/07   Josef Liesler: Obrazy, kresby, grafika, Galerie města Blanska, Blansko (Blansko)
1998/06/03 - 1998/06/22   Kateřina Černá: Knížky, linoryty, obraz, Galerie U prstenu, Praha
1998/06/03 - 1998/06/28   Jaroslav Sůra: Grafika 88 - 98, Galerie Křižovníků, Praha
1998/06/11 - 1998/07/30   Xénia Hoffmeisterová: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Zámeček - Ernestinum, Příbram (Příbram)
1998/09/16 - 1998/10/30   Marie Michaela Šechtlová: Lithografien, Radierungen, Barmer Ersatzkasse, Plattling
1998/11/04 - 1998/12/14   Ladislav Čepelák: Grafika, Galerie U prstenu, Praha
1998/11/06 - 1999/01/06   Joska Skalník: Fantazie, Župný dom, Dolný Kubín (Dolný Kubín)
1999/04/19 - 1999/05/21   Lubomír Přibyl: Morfomatické sítě, Lounská výstavní síň Telecom, Louny (Louny)
1999/04/29 - 1999/05/30   Josef Liesler: Ilustrace a grafika, Městské muzeum, Frenštát pod Radhoštěm (Nový Jičín)
1999/05/08 - 1999/06/15   Josef Liesler: Retrospektivní výběr z díla, Muzeum Komenského v Přerově, p. o., Přerov (Přerov)
1999/06/17 - 1999/08/29   Miloslav Moucha: Životaběh (obrazy, grafické cykly), Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
1999/06/19 -   Miloslav Moucha: Pastely - grafika, Maloskalská galerie (Boučkův statek), Malá Skála (Jablonec nad Nisou)
1999/10/19 - 1999/11/07   Josef Istler: Grafika, Galerie Vltavín, Masarykovo nábřeží, Praha
1999/11/03 -   Jana Boudová: Litografie, Výstavní síň Stará radnice, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
1999/11/29 - 2000/01/09   Petr Dillinger: Oleje, obrazy, grafika k 100. výročí narození, Obecní galerie Beseda, Praha
2000/01/20 - 2000/02/27   Cena Vladimíra Boudníka 1999. Jan Kubíček, Staroměstská radnice, Praha
2000/01/26 - 2000/03/25   Petr Dillinger: Obrazy - kresby - grafika, Mramorové sály Biskupského paláce, Brno (Brno-město)
2000/03/14 - 2000/04/30   Václav Benedikt: Barevná litografie & suchá jehla, Výstavní síň Galerie Miro v Bohemian Mosaik, Praha
2000/04/12 - 2000/05/10   Zdeněk Sklenář: Grafika. K nedožitým 90. narozeninám, Galerie pod radnicí, Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
2000/04/19 -   Anna Poustová: Křížová cesta, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2000/04/25 - 2000/09   Josef Liesler: Obrazy a grafika, Zámek Mnichovo Hradiště, Mnichovo Hradiště (Mladá Boleslav)
2000/05/02 - 2000/05/30   Marie Michaela Šechtlová: Kresby, grafika, obrazy, Galerie Bydlení Lužiny, Praha
2000/06/22 - 2000/09/10   Ilona Chválová: Vrstvy vzkazů, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2000/06/30-2000/08/25   František Hodonský: Noční zahrada. Obrazy - dřevořezy, Galerie U Mistra s palmou, Náchod (Náchod)
2000/08/26 - 2000/09/08   Vladimír Gebauer: Obrazy, objekty, kresby, grafika, Obecní úřad, Lhota
2000/10/03 - 2000/10/23   Marie Michaela Šechtlová: Stromy, cesty a sny, Galerie MAS, Sezimovo Ústí (Tábor)
2000/11/04 - 2000/11/26   Bohumil Krátký: Grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
2000/11/27 - 2001/01/10   Petr Šmalec: 9/100/70/95-97, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2001/03/16 - 2001/04/30   Josef Hampl: Tvorba z 60. let. Obrazy, kresby, grafiky, Trigon Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
2001/04/19 - 2001/05/18   Martin Mainer: Obrazy, grafika, Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava (Ostrava-město)
2001/05/05 - 2001/06/24   Josef Šimůnek, Galerie Benedikta Rejta, Louny (Louny)
2001/05/17 - 2001/07/15   Lubomír Přibyl: Grafika 1959-1998, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
2001/06/19 - 2001/07/29   Anna Poustová: Obrazy a grafika, Městská galerie, Beroun (Beroun)
2001/08/18 - 2001/09/28   Josef Liesler: Obrazy, kresby a grafika, Galerie Knížecí dvůr, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2001/09/04 - 2001/10/05   Václav Boštík: Obrazy, kresby, grafika ze soukromých sbírek, Galerie Vltavín, Masarykovo nábřeží, Praha
2001/10/04 - 2001/11/25   Jan Měřička: Grafický kabinet, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2001/10/08 -   Marie Michaela Šechtlová: Černobílá grafika, Galerie Špejchar, Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec)
2002/01/07 - 2002/01/30   Lýdia Jergušová-Vydarená: Konečná postupnosť bodov, Galerie Litera, Praha
2002/01/14 - 2002/02/04   Petr Dillinger: Kresby a grafika, Duha, kulturní klub U hradeb, Prostějov (Prostějov)
2002/02/07 - 2002/03/17   Vojtěch Preissig: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2002/02/28 - 2002/03/24   Josef Liesler: Grafika, Galerie Jiřího a Běly Kolářových, Praha
2002/03/06 - 2002/04/14   Kamila Ženatá: ...oceán... Obrazy, grafika, Galerie Koruna, Hradec Králové (Hradec Králové)
2002/03/27 - 2002/04/19   Marie Blabolilová: Lepty, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2002/04/25 - 2002/09/15   Jan Hladík: Figurální tapiserie, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2002/05/09 - 2002/07/07   Rudolf Michalik (1901-1993): Více světla!, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
2002/09/04 - 2002/10/13   Josef Istler: Obrazy - grafika, Galerie Koruna, Hradec Králové (Hradec Králové)
2002/09/13 - 2002/11/03   Zdenek Seydl: Obrazy, kresby, grafiky, animovaný film, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2002/09/26 - 2002/10/27   Berenika Ovčáčková: Deset let grafické práce 1992 - 2002, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2002/10/10 - 2002/10/31   Lubomír Přibyl: Morfomatické sítě, Výběr grafiky z let 1964-2002, Galerie informačního centra Univerzity Palackého, Zbrojnice, Olomouc (Olomouc)
2002/10/11 - 2002/10/30   Marie Michaela Šechtlová: Volná grafika, exlibris, Galerie pod radnicí, Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
2003/02/13 - 2003/03/16   Josef Istler: Výběr z let 1944-1975, Galerie Vltavín, Masarykovo nábřeží, Praha
2003/03/06 - 2003/04/13   Václav Rabas: Grafika, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2003/04/08 - 2003/05/11   Bohuslav Reynek: Pieta v loďce (grafické dílo), Dům umění, Opava (Opava)
2003/04/26 - 2003/06/01   Zdenek Hůla: Grafika a malba, Galerie 9, Klokočná (Praha-východ)
2003/05 - 2003/06/03   Pavel Novák: OBR.PAP, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/06/17 - 2003/09/07   Josef Liesler: Grafika a poštovní známky, Poštovní muzeum, Praha
2003/07/03 - 2003/09/14   Jan Konůpek (1883-1950): Grafické dílo ze sbírek Východočeské galerie v Pardubicích a Galerie moderního umění v Hradci Králové, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
2003/07/23 - 2003/09/21   Grafická tvorba Františka Tichého, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2003/09/03 -   Petr Dillinger: Grafika, Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2003/09/16 - 2003/10/04   Kamila Ženatá: Bezpředmětné krajiny, obrazy, grafiky, knížka a kalendáře, Galerie Vltavín, Brno (Brno-město)
2003/11/30 - 2004/01/25   Marie Blabolilová: Retrospektiva, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
2004/02/19 - 2004/04/04   Ondřej Michálek: Tisky - příběhy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2004/04/29 - 2004/07/06   Jaroslav Vodrážka: Kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2004/05/04 - 2004/05/31   Alena Laufrová: Krajiny ticha, Obchod s ručním papírem, galerie a písařství, Praha
2004/06/09 - 2004/07/04   Ivo Křen: Grafika, Galerie Hollar, Praha
2004/06/24 - 2004/09/19   Petr Dillinger 1899 - 1954: Výběr z grafické tvorby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2004/09/30 - 2004/11/28   Berenika Ovčáčková: Serigrafie, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2004/10/06 - 2004/11/02   Michal Cihlář: Kvik putuje na jih / Jak se dělá kniha, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/11/07 - 2004/11/28   Jiří Chládek: Obrazy, kresby, grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
2004/11/22 - 2005/01/09   Adolf Born a Lyra, Jindřišská věž, Praha
2004/12/08 - 2005/01/09   Bohumil Krátký: Výběr z tvorby, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2005/01/20 - 2005/03/06   Marie Blabolilová: Obrazy - grafika, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2005/02/02 - 2005/03/11   Fedrico Castellon: Grafika, Galerie Litera, Praha
2005/02/24 - 2005/03/27   Lubomír Přibyl: Grafika 1959-2001, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2005/02/28 - 2005/04/01   Kateřina Černá: Obrazy, grafika, knihy, Studio Paměť, společnost pro záchranu kulturních hodnot, Praha
2005/03/09 - 2005/04/03   František Hodonský: Od linořezu k dřevořezu: Retrospektiva, Galerie Hollar, Praha
2005/03/26 - 2005/05/01   Eva Janošková: Kresby a grafika 1954-2004, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
2005/04/30 - 2005/05/29   Jindřich Zeithamml: Grafika a kresba, Galerie 9, Klokočná (Praha-východ)
2005/06/16 - 2005/08/28   Vladimír Boudník: Mezi avantgardou a undergroudem / Between avant - garde and underground, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2005/06/22 - 2005/07/28   Vlastimil Toman: Ohlédnutí, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2005/06/23 - 2005/09/18   Eva Kubínová: Dřevořezy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2005/06/29 - 2005/07/26   Jan Měřička: Rozborka, Galerie Hollar, Praha
2005/06/29 - 2005/07/30   Pavel Sukdolák: Lepty, pastely, Galerie Koruna, Hradec Králové (Hradec Králové)
2005/07/14 - 2005/08/28   František Hodonský: Krajina roste nahá / Matrice a dřevořezy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2005/08/24 - 2005/09/18   František Burant: Výběr z grafického díla, Galerie Hollar, Praha
2005/11/30 - 2006/02/15   Jindřich Růžička: Kresby a linoryty, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2006/01/12 - 2006/02/15   Ludmila Jiříncová: Grafika, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město)
2006/01/25 - 2006/03/03   Eduard Halberštát: Návrat hasičského družstva (Obrazy, kresby, grafika), Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2006/02/16 - 2006/04/17   Jiří Samek: Hlubotisky z lina, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2006/03/23 - 2006/05/14   Terry Haass: Světlo - čas - prostor, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
2006/04/06 - 2006/05/06   Vladimír Suchánek: Grafika, Galerie Špejchar (Městská galerie Špejchar), Chomutov (Chomutov)
2006/04/21 - 2006/06/11   Miloš Ševčík: Do nitra (Obrazy, kresby, grafika, plastiky), Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
2006/04/27 - 2006/06/11   Jaroslava Solovjevová: Oblouk životní tvorby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2006/05/20 - 2006/06/29   Martin Rusňák: Obrazy, kresby a grafika, Malá galerie v arkádách, Staré Hrady (Jičín)
2006/05/31 - 2006/06/23   Jiří Anderle: Grafiky 1968 - 1985, Galerie Litera, Praha
2006/06/07 - 2006/07/02   Tavík František Šimon, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2006/06/15 - 2006/07/12   Josef Istler: Grafika, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město)
2006/06/20 - 2006/08/20   Miloš Ševčík: Do nitra (Obrazy, kresby, grafika, plastiky), Výstavní síň „13“, Plzeň (Plzeň-město)
2006/06/22 - 2006/08/27   Jan Kubíček: Grafika, Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
2006/06/27 - 2006/07/30   Jan Vičar: Grafické obrazy, Vlastivědné muzeum v Šumperku, Šumperk (Šumperk)
2006/08/04 - 2006/09/15   Jindřich Zeithamml: Grafika, akvarel, bronz, Galerie Langův dům, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
2006/09/20 - 2006/10/27   Lenka Jurečková: V barvách folklóru, Galerie v zahradě, Kolín (Kolín)
2006/10/03 - 2006/11/03   Joska Skalník: Litografie, Galerie Carpe diem, Praha
2006/10/05 - 2006/11/26   Šárka Trčková: Co se z lesa ozývá..., Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2006/11/02 - 2006/12/01   Jiří Anderle - 70. Výběr z grafiky 1966 - 1982, Galerie Litera, Praha
2006/11/15 - 2007/02/11   Karel Malich: Výběr z díla, Památník Lidice, Lidice (Kladno)
2006/12/05 -   Jiří Bouda: Umění poezie. Obrazy, grafika, Galerie Západočeské energetiky, Plzeň (Plzeň-město)
2006/12/14 - 2007/02/18   Karel Malich: Grafiky, kresby, Dům U Zlatého prstenu, Praha
2007/01/12 - 2007/01/28   Marie Blabolilová: Grafiky - čárové lepty, Galerie Doma, Kyjov (Hodonín)
2007/01/30 - 2007/03/02   Terry Haass: Grafika, Galerie Litera, Praha
2007/02/15 - 2007/04/15   Jacques Callot ve sbírce Oblastní galerie v Liberci, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2007/02/27 - 2007/04/29   Alena Kučerová: Přehled / Summary. Grafiky, plechy, objekty / Prints, metal plates, objects, Dům U Kamenného zvonu, Praha
2007/04/05 -   Barevné symfonie Daniely Benešové. Obrazy a grafika, Galerie Západočeské energetiky, Plzeň (Plzeň-město)
2007/04/07 - 2007/10/28   Keith Haring: Grafika / Graphics / Grafik, Egon Schiele Art Centrum, Český Krumlov (Český Krumlov)
2007/04/12 -   Marie Blabolilová: Obraz města, Galerie Anderle, Praha
2007/04/19 - 2007/06/17   Jaromíra Němcová: Výklad šablon / Display of Patterns, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2007/05/17 - 2007/07/08   Jan Moravec: Grafika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2007/06/05 - 2007/06/22   Tuvia Beeri: Grafiky z 60.let, Galerie Litera, Praha
2007/06/12 - 2007/06/28   Vojtěch Kovářík: Tvrdá grafická práce, Galerie Půda, Jihlava (Jihlava)
2007/06/27 - 2007/08/03   Berenika Ovčáčková: Grafika, Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2007/06/28 - 2007/09/16   Radostný svět Milana Janáčka. Obrazy, grafika, ilustrace z let 1961-2006, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2007/07/26 - 2007/08/31   Ivana Kubová: Grafiky, Galerie Šternberk, Šternberk (Olomouc)
2007/08/29 - 2007/09/22   Miroslav Wagner: Pohyb v klidu / Práce z let 1992-2007, Galerie G, Olomouc (Olomouc)
2007/09/04 - 2007/10/26   Zdeněk Sýkora: Druckgraphik, Graphische Sammlung der ETH, Curych (Zürich)
2007/09/06 - 2007/10/19   Lubomír Přibyl: Grafika, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2007/10/05 - 2007/12/31   Jacques Callot 1592 - 1635: Grafiky ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
2007/10/10 - 2007/11/24   Kamil Lhoták: Kresby, grafika, Galerie Koruna, Hradec Králové (Hradec Králové)
2007/11/03 - 2007/11/24   Bohuslav Reynek: Kresby, grafika, Městské muzeum, Rýmařov (Bruntál)
2008/01/02 - 2008/02/02   Miloslav Dočkal: Netradiční grafika, Galerie Patro, Olomouc (Olomouc)
2008/01/10 - 2008/03/14   Vladimír Havlík: Půdorysy, symetrie, transformace, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2008/01/31 - 2008/02/23   Jan Vičar: On the road, Galerie Havelka, Praha
2008/02/14 - 2008/03/30   Chrudoš Valoušek v Liberci. Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2008/04/03 - 2008/06/15   Jitka Chrištofová: Lesoprostor / Forest space. Kresby a grafiky, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2008/04/11 - 2008/05/31   Zdeněk Sýkora: Grafika, Galerie Zámeček - Ernestinum, Příbram (Příbram)
2008/04/17 - 2008/05/20   Vojtěch Preissig (1873-1944): Volná a užitá grafika, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
2008/05/05 - 2008/06/06   Lucie Tatarová: Jsem v národním týmu???, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
2008/06/04 - 2008/06/29   Dana Puchnarová: 50 let grafické práce, Galerie Hollar, Praha
2008/06/26 - 2008/09/28   Max Švabinský: O figuře. Figurální motivy v grafickém díle ze sbírky Oblastní galerie v Liberci, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2008/06/27 - 2008/08/31   Josef Wagner: Osamělý dům, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2008/07/01 - 2008/07/31   Zdeněk Sýkora: Grafika, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
2008/08/16 - 2008/11/01   Zdeněk Sýkora: Z edice Galerie Éditions média a Galerie Zdeněk Sklenář, Galerie Zdeněk Sklenář, Litomyšl (Svitavy)
2008/08/21 - 2008/10/05   Silvia Billeter: Lepty z cyklu Hledat Petrkov, Galerie výtvarného umění, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2008/08/27 - 2008/09/17   Alena Laufrová: Cesty (grafika, kresby), Galerie Hollar, Praha
2008/09/10 - 2008/09/09   Zdeněk Sýkora: Grafika, Galerie Radniční sklípek, Litvínov (Most)
2008/09/12 - 2008/10/05   Bohuslav Reynek: Grafika ze sbírek Památníku národního písemnictví v Praze, Památník národního písemnictví, Praha
2008/09/30 - 2008/10/31   Petr Dillinger: Grafika, akvarely, oleje, Výstavní síň Viléma Wünsche, Havířov (Karviná)
2008/10/02 - 2008/11/23   Max Švabinský: O krajině / On the landscape, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2008/10/06 - 2008/10/31   Wolfgang Petrick: Grafika, Galerie Litera, Praha
2008/10/19 -   Marie Michaela Šechtlová. Obrazy, litografie, mezzotinta, Městská galerie, Vodňany (Strakonice)
2008/11/09 - 2009/01/04   Zdeněk Sýkora: Grafika / Prints, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
2009/02/02 - 2009/02/26   Petr Dillinger: Grafika, akvarely, obrazy, Galerie PRE, Praha
2009/02/16 - 2009/04/06   Jan Vičar: Křížem krážem tiskem, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2009/02/27 - 2009/04/25   Marie Molová: Kaleidoskopy (kresby, xerotáže, tisky a otisky), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2009/03/03 - 2009/04/02   Cena Vladimíra Boudníka 2008. Zdeněk Sýkora, Clam-Gallasův palác, Praha
2009/04/23 - 2009/07/05   Danuše Nožičková: Výběr z tvorby / Obrazy, kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2009/05/06 - 2009/08/23   Max Beckmann: Obrazy, kresby, grafiky, Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových, Praha
2009/07/29 - 2009/08/23   Ivan Urbánek: Víc než zmizelá Praha..., Galerie Hollar, Praha
2009/08/05 - 2009/09/27   Jiří Balcar: Těžko popsatelná společnost, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2009/10/14 - 2009/11/08   Lubomír Přibyl: Grafika, Galerie AMB - Sbor kněze Ambrože Církve československé husitské, Hradec Králové (Hradec Králové)
2009/11/13 - 2010/01/22   Karel Demel: Grafika, Galerie Univerzity Pardubice, Pardubice (Pardubice)
2010/02/02 - 2010/03/01   JéJé Neduha: Kresby, grafiky, ilustrace, Klub SČVU Mánes, Praha
2010/02/10 - 2010/04/02   Zuzana Nováčková: Grafika, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2010/02/25 - 2010/05/07   František Hodonský: Gravures sur bois et matrices, Centre tchèque Bruxelles (České centrum Brusel), Brusel (Brussels)
2010/03/04 - 2010/04/26   Jindřich Zeithamml: Grafika, Galerie FONS firmy Stapro s.r.o., Pardubice (Pardubice)
2010/03/10 - 2010/04/04   Tomáš Bím: Otevřené dveře, Galerie Hollar, Praha
2010/03/11 - 2010/04/13   Jiří Načeradský: Litografie a kresby, Galerie Dolmen, Praha
2010/03/11 - 2010/05/15   Jiří JIrásek: Česká Expedice, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2010/04/02 - 2010/05/16   Josef Saska: Obrazy, kresby, grafiky, Galerie výtvarného umění, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2010/04/22 - 2010/06/20   Jan Vičar: Lino a lžíce, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2010/05/13 - 2010/07/23   Jindřich Zeithamml: Grafika, Úřad vlády České republiky, Praha
2010/05/18 - 2010/06/13   Jan Koblasa: Miss Universum a jiné, Galerie La Femme, Praha
2010/09/08 - 2010/10/03   Alena Bílková: Prameny světla, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2010/09/09 - 2010/10/31   Šimon Brejcha: Buch Much, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2010/10/03 - 2010/10/30   Miroslav Wagner: Moselreminiszenzen. Radierungen und Aquarelle, Restaurant Schloß Zell, Zell (Mosel)
2010/12/08 - 2011/01/31   Jan Kubíček: Forma - akce (ze soukromé sbírky), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2011/01/12 - 2011/02/16   Fanis Ainacidis: Galantní geometrie - grafický cyklus, Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2011/03 - 2011/05   Oldřich Páleníček: Výběr prací z let 1981 - 2011, Katedra společenských věd Fakulty stavební ČVUT, Praha
2011/03/10 - 2011/04/04   Anna Poustová: Samizdatové ilustrace z let 1977-1984, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2011/04/29 - 2011/08/28   Jindřich Růžička: Za horizont paměti, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2011/05/03 - 2011/09/15   Jiří Balcar: Graphiken 1965–1968, Tschechisches Zentrum Berlin (České centrum Berlín), Berlín (Berlin)
2011/05/04 - 2011/05/28   Zdeněk Sýkora: Nulové linie, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha
2011/05/09 - 2011/06/10   Jiří Anderle: Radierungen 1964–1984, Botschaft der Tschechischen Republik, Berlín (Berlin)
2011/05/28 - 2011/06/26   Jindřich Novák: Obrazy a grafiky, Muzeum hrnčířství, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2011/06/05 - 2011/06/26   Miroslav Wagner: Graphik und Arbeiten auf Papier 2006 - 2011, Versandhalle, Grevenbroich (Rhein-Kreis Neuss)
2011/07/16 - 2011/08/30   Adolf Born: Grafika, Muzeum hrnčířství, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2012 - 2012/11/18   Hana Čápová: Grafika, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2012/01/30 - 2012/03/09   Lubomír Přibyl: Obrazy a materiálové tisky / Paintings and material prints, Topičův klub Topičova salonu, Praha
2012/02/09 - 2012/03/04   Jitka Jakubcová-Jakšíková: Krajiny srdce / Les paysages du coeur, Městský palác Templ (Galerie Templ), Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
2012/03/01 - 2012/04/19   Vojtěch Kovářík: PVC Power (velkoformátové linoryty), Galerie U Rytíře, Liberec (Liberec)
2012/06/25 - 2012/08/31   Jindřich Zeithamml: Od kruhu ke čtverci (kresby, akvarely, grafiky), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2012/07/08 - 2012/08/24   Karel Demel: Grafika, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2012/09/07 - 2012/10/05   Miroslav Wagner: Grafika a práce na papíře, Městské divadlo, Prostějov (Prostějov)
2013/04/25 - 2013/06/10   František Hodonský: Grafiky, matrice, obrazy, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2013/04/25 - 2013/08/18   Jiří Načeradský: Kresby a grafiky 1956 - 2012, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2013/06/20 - 2013/09/01   Vladimír Kopecký a grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2013/09/01 - 2013/09/30   Ladislav Kuklík: Grafika, kresba, pastel, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2013/09/04 - 2013/09/29   Petr Čermáček: Grafika a malba, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2013/09/05 - 2013/09/29   Roman Erben: Events a jiné drobné akce, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2014/02/19 - 2014/03/21   Jaroslav Alt: Cesty duše (obrazy, kresby, grafika), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2014/04/04 - 2014/05/11   Miroslav Wagner: Grafika a práce na papíře, Galerie výtvarného umění, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2014/05/10 - 2014/06/01   Michael Rittstein: Litografie, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2014/06/12 - 2014/09/21   Jan Vičar: Chtěl jsem být generál, ale válka byla příliš krátká / I Wanted to Be a General but the War Was Too Short, Colloredo-Mansfeldský palác, Praha
2014/10/02 -   Marie Blabolilová: Grafiky, Onkocentrum Zelený pruh, Praha
2015/02/05 - 2015/03/29   Jiří Brázda: Grafika, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2015/04/24 - 2015/06/19   Marie Michaela Šechtlová: Obrazy a grafiky, Galerie Fara, Planá nad Lužnicí (Tábor)
2015/05/11 -   Zdeněk Štajnc: Všeho do času, Galerie Chodba, Třebíč (Třebíč)
2015/06/27 - 2015/08/30   Emanuel Frinta (1896-1970): Předmět touhy, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2015/07/01 - 2015/08/02   Lenka Falušiová: Duch místa, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2015/08/05 - 2015/08/30   Jana Budíková: Paralely, Galerie Hollar, Praha
2015/10/01 -   Bohunka Waageová: Prostor andělů (grafiky, obrazy), Vinárna U Posledního soudu, Praha
2015/10/07 - 2015/10/27   Karel Vysušil: Un mondo di colori, Palazzo Medici Riccardi, Florencie (Firenze)
2016/01/28 - 2016/04/03   Jiří Balcar: Kresba, grafika, malba, Galerie Slováckého muzea, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2016/02/04 - 2016/04/10   Jiří John: Malba, grafika, kresba, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2016/05/15 - 2016/07/14   Adolf Born: Grafika, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2016/06/01 - 2016/06/26   Václav Matějíček: Malba a grafika, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2016/09/17 - 2016/10/29   Michal Šarše: Věc Oidipus, Galerie Dorka, Domažlice (Domažlice)
2016/10/12 - 2016/12/30   Joska Skalník: Sny, situace, hry, Galerie města Kolína při Městském divadle v Kolíně, Kolín (Kolín)
2017/02/01 - 2017/02/24   Oldřich Kulhánek: Vzkaz, Galerie Toyen, Praha
2018/02/15 - 2018/03/11   Marie Blabolilová, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2018/03/21 - 2018/05/11   Václav Johanus: Retrospektiva, Galerie U Radnice, Tábor (Tábor)
2018/05/17 - 2018/06/10   Michael Štojdl: Zamyšlení v modré, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2018/07/01 - 2018/09/23   Svět Kamila Lhotáka v malbě, kresbě, grafice a filmu, Interaktivní galerie Becherova vila, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2019/03/06 - 2019/04/07   Marie Blabolilová: Obrazy a grafiky, Galerie Millennium, Praha
2019/09/26 - 2019/10/20   Miroslav Petřík: Grafika, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2020/09/24 - 2021/01/03   Josef Čapek: Grafická tvorba ve sbírce Oblastní galerie Liberec, Oblastní galerie Liberec (Lázně), Liberec (Liberec)
nedatováno   Josef Liesler: Obrazy, grafika, Okresní muzeum a galerie, Jičín (Jičín)
kolektivní
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1918/05/15 - 1918/06/30   1. výstava Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Topičův salon (1918-1936), Praha
1918/10/15 - 1918/10/30   Izložba udruženja českih grafičara Hollar, Umjetnički salon, Záhřeb (Zagreb)
1919   Dánská grafika, Praha, Praha
1919   Polská grafika, Praha, Praha
1919/04/26 - 1919/05/25   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: IV. členská výstava, Topičův salon (1918-1936), Praha
1921/04/02 - 1921/04   1. výstava grafiků Umělecké besedy, Topičův salon (1918-1936), Praha
1921/05   Soubor prací francouzských grafků domu Sagotova, Krasoumná jednota (Dům umělců Rudolfinum), Praha
1922/11   2. výstava grafiků UB, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav), Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
1923/02   Grafici UB, Pardubice (Pardubice), Pardubice (Pardubice)
1923/06/02 - 1923/06/29   Grafikové Umělecké Besedy, Topičův salon (1918-1936), Praha
1925/01   Výstava Swiązku polskich artystów grafików z Varšavy, Krasoumná jednota (Dům umělců Rudolfinum), Praha
1925/12   Nizozemské grafické umění, Krasoumná jednota (Dům umělců Rudolfinum), Praha
1926/09 - 1926/10   Dánské grafické umění, Krasoumná jednota (Dům umělců Rudolfinum), Praha
1928/05   Grafické práce členů Society of Graphic Art z Londýna, Krasoumná jednota (Kunstverein für Böhmen), Praha
1931/05/09 - 1931/07/12   L'École de Paris: Grafiky, kresby, akvarely a pastely, Obecní dům, Praha
1931/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Grafiky, kresby a malby, Obecní dům, Praha
1932   Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Turnov (Semily), Turnov (Semily)
1933/02   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Grafiky, kresby a malby, Obecní dům, Praha
1933/12/17 - 1934/01/07   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Souborná výstava obrazů a grafiky, Městské průmyslové muzeum v Hradci Králové, Hradec Králové (Hradec Králové)
1937/04/06 - 1937/05/06   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Česká grafika po prevrate, Východoslovenské múzeum v Košiciach, Košice (Košice)
1937/06   Praha v grafice členů Hollara (108. členská výstava Sdružení českých umělců grafiků Hollar), Obecní dům, Praha
1938/06/09 -   Praha v grafice. Výběr z prací Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Topičův salon (1937-1949), Praha
1938/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika - malby - kresby, Obecní dům, Praha
1939/03   Soudobá americká grafika, Výstavní sály Jednoty umělců výtvarných, Praha
1939/10 - 1939/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika - malby - kresby, Obecní dům, Praha
1941/02/23 - 1941/03/15   26. členská výstava Kruhu výtvarných umělkyň. Náčrty, kresby, grafika, akvarely, monotypy, pastely, Galerie Hollar, Praha
1941/10/02 - 1941/10/15   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika - kresby, Galerie Hollar, Praha
1942/02/08 - 1942/02/22   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Grafika, Klub přátel umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1942/10/03 - 1942/11/01   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika, Galerie Hollar, Praha
1943/11/04 - 1943/11/28   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika, Galerie Hollar, Praha
1943/12/08   Původní grafika v krásné knize, Galerie Hollar, Praha
1945/10/06 - 1945/11   Květen 1945. Výstava grafik a kreseb členů a slovenských hostů, Galerie Hollar, Praha
1945/12/01   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika, Galerie Hollar, Praha
1946/01   Hosté Grafika, Galerie Hollar, Praha
1946/03/29 - 1946/04/28   Akvarely, kresby, grafika.: 392. výstava, Výstavní síň Myslbek, Praha
1946/05   Výstava slovanských grafiků, Uměleckoprůmyslové museum, Praha
1946/09   Století belgické grafiky, Galerie Hollar, Praha
1946/10   50 let holandské grafiky, Galerie Hollar, Praha
1946/12/08 - 1947/01/30   Kresby a grafika 7 členů Výtvarných umělců severu, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1947/02/15 - 1947/03   Francouzská grafika, Galerie Hollar, Praha
1947/05   Součásná polská grafika, Galerie Hollar, Praha
1947/07/13 - 1947/07/27   Polská grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1947/09   Současná finská grafika, Galerie Hollar, Praha
1947/10   Bulharská grafika, Galerie Hollar, Praha
1947/11   Britská grafika, Galerie Hollar, Praha
1947/12   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava, Galerie Hollar, Praha
1947/12/07 - 1947/12/19   Bulharská grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1947/12/21 - 1948/01/06   Finská grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1948/01   Španělé Pařížské školy, Galerie Hollar, Praha
1948/01/25 - 1948/02/06   Britská grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1948/04   Dánská grafika, Galerie Hollar, Praha
1948/05/02 - 1948/05/30   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1948/06/06 - 1948/06/27   Dánská grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1948/09   Mexická grafika, Galerie Hollar, Praha
1948/10/31 - 1948/11/14   Mexická grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1948/12   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava, Galerie Hollar, Praha
1949/04   Italská grafika a kresby, Galerie Hollar, Praha
1949/07/17 - 1949/08/14   Československá grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1949/12   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava, Galerie Hollar, Praha
1950/04/28 - 1950/05/29   Sovětská grafika, Přátelství, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1950/05   Grafika staré a nové Číny, Galerie Hollar, Praha
1950/11 - 1950/12   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava, Galerie Hollar, Praha
1950/11/01 - 1950/12/01   Novodobý čínský dřevoryt, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1951/01/19 - 1951/02/18   Slovenská grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1951/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava, Galerie Hollar, Praha
1952/12/05 -   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava, Galerie Hollar, Praha
1953/01/23 -   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava ilustrací a hosté Hollara, Galerie Hollar, Praha
1953/08/09 - 1953/10/04   Česká krajina v dílech našich grafiků, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1953/09   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Grafika, Výstavná sieň Hviezdoslavovo námestie 6, Bratislava (Bratislava)
1953/12/02 - 1954/01/03   II. krajské středisko Umělecká beseda: Členská výstava, Valdštejnský palác, Praha
1953/12/11 -   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava 1953 a hostů Hollara, Galerie Hollar, Praha
1954   Kresby a grafika současných malířů, Muzeum, Přerov (Přerov)
1954   Kresby a grafika současných malířů, Místní národní výbor, Troubky (Přerov)
1954   Kresby a grafika současných malířů, Jeseník (Jeseník), Jeseník (Jeseník)
1954/02 - 1954/03/07   Brazilská grafika, Galerie Hollar, Praha
1954/05/14 - 1954/06/13   Současná slovenská grafika, Galerie Hollar, Praha
1954/12/03 -   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava, Galerie Hollar, Praha
1955/01/07 -   Volná, knižní a užitková grafika členů a hostů Hollara, Galerie Hollar, Praha
1955/04   Česká grafika členov SČUG Hollar, Výstavná sieň Hviezdoslavovo námestie 6, Bratislava (Bratislava)
1955/04/07 - 1955/05/11   V. Členská výstava obrazů, soch, grafiky a užitého umění, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1955/04/26 - 1955/05/19   Praha v grafice, VŠP, Olomouc (Olomouc)
1955/05023 - 1955/06/18   Praha v grafice, Pedagogická škola, Jablonec nad Nisou (Jablonec nad Nisou)
1955/06 - 1955/09   Česká grafika XIX. století, Palác Kinských, Praha
1955/08 - 1955/09   Praha v grafice, Muzeum, Jeseník (Jeseník)
1955/08/01 - 1955/09/01   Naši krajští výtvarníci. Obrazy, kresby, grafika a plastika severočeských výtvarníků, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1955/09/15 - 1955/09/29   Moderní česká grafika, Zábřeh (Šumperk), Zábřeh (Šumperk)
1955/10/20 -   Praha v grafice, Praha, Praha
1955/11/20 - 1955/12/23   Moderní česká grafika, VŠP, Olomouc (Olomouc)
1955/12   190. členská výstava Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Galerie Hollar, Praha
1956/01/06 -   Volná, knižní a užitková grafika členů a hostů, Galerie Hollar, Praha
1956/07/08 - 1956/07/25   Japonský dřevoryt, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/10   Grafika a kresby, Galerie Hollar, Praha
1956/10/01 - 1956/11/01   České hrady a zámky. Grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1956/12   Grafika Skupiny českých umělců grafiků Hollar, Galerie Hollar, Praha
1957/01/04 - 1957/02/03   Nová grafika v Hollaru. Druhý díl - hosté, Galerie Hollar, Praha
1957/04/19 - 1957/05/19   Ladislav Čepelák, Pavel Sukdolák: Grafika a kresby, Galerie Hollar, Praha
1957/06/01 - 1957/06/30   Jugoslávská grafika, Galerie Hollar, Praha
1957/10/20 - 1957/11/14   Aljo Beran, Josef Baják: Výbor z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1957/12/01 - 1957/12/31   Aljo Beran, Josef Baják: Výbor z díla, Město Prostějov, Prostějov (Prostějov)
1958   Sedm grafiků, Divadlo Stanislava Kostky Neumanna, Praha
1958/10/03 - 1958/10/22   Viktor Polášek, Jan Podhajský: Grafika, kresby, ilustrace, Galerie Hollar, Praha
1958/11/13 - 1958/12/31   Tvůrčí skupina Hollar: Grafika, Dům umění, Zlín (Zlín)
1958/12/05 -   Členská výstava 1958, Galerie Hollar, Praha
1959/01   Nová grafika hostů SČUG Hollar, Galerie Hollar, Praha
1959/07/03 - 1959/07/24   Výstava obrazů, kreseb, grafiky a plastik, Dům umělců, Hradec Králové (Hradec Králové)
1959/12/13 - 1960/02/15   IV. přehlídka československého výtvarného umění, Praha, Praha
1959/12/13 - 1960/02/15   IV. přehlídka československého výtvarného umění, Mánes, Praha
1959/12/13 - 1960/02/15   IV. přehlídka československého výtvarného umění, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1960/05/18 - 1960/06/18   Zakladatelé moderní slovenské grafiky, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1960/12 - 1961/01   Nová grafika členů a hostů SČUG Hollar, Galerie Hollar, Praha
1960/12/05 - 1960/12/18   Keramika a grafika Idy a Vladislava Vaculkových, Dům kultury Petra Bezruče, Opava (Opava)
1961   Nová grafika členů tvůrčí skupiny Hollar, Galerie Hollar, Praha
1961/04/15 - 1961/05/02   Soudobá slovenská grafika, Pedagogický institut, Olomouc (Olomouc)
1961/04/16 - 1961/04/28   Grafika (Adolf Kašpar aj.), Kulturní dům, Loštice (Šumperk)
1961/05/19 - 1961/06/05   Soudobá slovenská grafika, Okresní vlastivědné muzeum, Hranice
1961/05/25 - 1961/07/15   Tvůrčí skupina Radar, Galerie Československý spisovatel, Praha
1961/10/13   Německý expresionismus v grafickém umění, Galerie Hollar, Praha
1962   Maďarská grafika, Galerie Hollar, Praha
1962/04/27 - 1962/05/31   Moderní holandská grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1962/08/27 - 1962/09/20   Sovětská grafika, Přátelství, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1963   5. mednarodni grafični bienale, Lublaň (Ljubljana), Lublaň (Ljubljana)
1963/03/15 -   Tvůrčí skupina Radar, Galerie Nová síň, Praha
1963/04/01 - 1963/06/01   Francouzská grafika ze sbírek Národní galerie v Praze, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1963/05/19 - 1963/06   Tvůrčí skupina Radar: Obrazy, grafiky, plastiky a fotografie, Východočeská galerie, Pardubice (Pardubice)
1963/08/04 - 1963/09/14   Tvůrčí skupina Radar: Obrazy, grafiky, plastiky a fotografie, Krajská galerie (1952-1972), Ostrava (Ostrava-město)
1963/09/23   Krystyna Bieniek, Emilia Nóżko-Paprocka - Grafiky a kresby z Bulharska, Rumunska a Polska, Polské kulturní a informační středisko, Praha
1964   Grafická díla výtvarných umělců z Frankfurtu nad Mohanem, Galerie Hollar, Praha
1964   Tschechische Graphik, Alpbach, Alpbach
1964/01/17 - 1964/03/01   Sdružení českých umělců grafiků Hollar 1963. Zakladatelé a současnost, Palác Kinských, Praha
1964/05/08 - 1964/05/31   Současné proudy světové grafiky, Galerie Hollar, Praha
1964/06/05 - 1964/30/08   Wien um 1900, Kulturamt der Stadt Wien, Vídeň (Wien)
1964/07/12 - 1964/08/30   Vladislav Vaculka, Vladimír Vašíček: Akvarely, tempery, grafika, Galerie výtvarného umění, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
1965   Tschechische Grafik heute, Galerie t, Heidelberg
1965/03   Výstava výsledků národní soutěže pro Mezinárodní výstavu knižního umění v Lipsku 1965, Galerie Fronta, Praha
1965/03/12 - 1965/04/04   Hosté Hollara 1965, Galerie Hollar, Praha
1965/03/14 - 1965/04/18   Ex libris: Skvosty drobné grafiky, Okresní lidová knihovna, Třebíč (Třebíč)
1965/04/11 - 1965/06/06   Skupina A 59: Kresby, grafiky, obrazy, plastiky, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/04/27 - 1965/05/19   Ilustrace a grafika knih Mladé fronty, Galerie Fronta, Praha
1965/07/02 - 1965/07/25   Český lidový dřevořez, Galerie Hollar, Praha
1965/07/04 - 1965/08/29   Grafika 65, Okresní vlastivědné muzeum, Písek (Písek)
1965/09/19 - 1965/11/14   Skupina Purkyně: Obrazy, kresby, grafika, plastiky, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/21/20 -   Z dílny grafiků (Lg5), Galerie Hollar, Praha
1966/02/01 - 1966/02/28   Contemporary Printmakers of Czechoslovakia, Joe and Emily Lowe Art Center, Syracuse (New York)
1966/02/08 - 1966/03/31   Grafika Praga 66, Obecní dům, Praha
1966/10/29 - 1966/11/20   Tschechische Graphik, Galerie Haus Metternich, Koblenz
1967   Život kolem nás. Obrazy, sochy, grafika, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967/02 - 1967/03   Hosté Hollara, Galerie Hollar, Praha
1967/03/26 - 1967/05/07   Moravská grafika 66, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1967/05/14 - 1967/06/04   Skupina 66, Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967/05/23 - 1967/06/11   Tsjekkoslovakisk Grafikk 1967, Oslo Kunstforening, Oslo
1967/09/09 - 1967/10/08   Prvá výstava Clubu grafikov, Výstavná sieň Mestskej galérie, Primaciálny palác, Bratislava (Bratislava)
1967/10/05 - 1967/11/05   Z grafických sbírek Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, Praha
1967/10/13 -   Václav Beránek, Svatoslav Böhm, Eduard Ovčáček, Jaroslav Rusek, Miloš Urbásek: Grafiky a plastiky, Galerie Dílo, Ostrava (Ostrava-město)
1967/10/27 - 1967/11/26   50 let Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Mánes, Praha
1967/11/03 - 1967/12/03   50 let Sdružení českých umělců grafiků Hollar. Retrospektivní část, Galerie Hollar, Praha
1967/11/21 -   Ruská a sovětská grafika ze sbírek Drážďanské galerie, Vlastivědný ústav, Olomouc (Olomouc)
1968   Arte grafica cecoslovacca, Soprintendenza Alle Gallerie Della Campania, Neapol (Naples)
1968/02 - 1968/03   50 let Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Zámek Zlín, Zlín (Zlín)
1968/03/22 - 1968/05/04   Tsjechoslowaakse grafici, Museum Meermanno-Westreenianum, Museum van het Boek, Haag (Den Haag)
1968/05/28 - 1968/07/31   2. Międzynarodowe Biennale Grafiki w Krakowie, Krakov (Kraków), Krakov (Kraków)
1968/06/03 - 1968/04/07   Nejkrásnější knihy roku 1967, Památník národního písemnictví, Praha
1968/06/07 - 1968/07/07   Vídeňská mladá generace, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1968/06/15 - 1968/08/11   Lumír Čmerda: Grafiky, kresby, obrazy, Jiří Myszak: Sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1968/07/17 - 1968/08/10   Symboly a znaky, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1968/09/08 - 1968/10/27   1. bienále "Výzkumy grafiky", Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1968/09/21 - 1968/10/27   Bauhaus Grafik: Exhibition of International Graphics from the Bauhaus Print Workshop, Central School of Art and Design, Londýn (London)
1968/11/08 - 1968/12/08   Sdružení českých umělců grafiků Hollar k 50 letům republiky, Galerie Hollar, Praha
1969/01 - 1966/02   Ex libris, knižní vazba, grafika, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1969/01/23 - 1969/02/21   Junge Künstler aus der ČSSR, Haus am Kleistpark, Berlín (Berlin)
1969/02/20 - 1969/03/18   Grafika tvůrčí skupiny Grafis, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1969/03/13 - 1969/04/30   Nové nákupy soudobé grafiky, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1969/03/25 - 1969/04/13   Jugoslávská grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/03/26 -   Současná západoněmecká grafika, Galerie Hollar, Praha
1969/04/12 - 1969/05/08   Skupina 68 - Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1969/06/14 - 1969/07/06   Mai csehszlovák képzőművészet, Műcsarnok (Kunsthalle Budapest), Budapešť (Budapest)
1970/04/29 -   Tvorivá skupina M 57 - Praha: Obrazy, sochy a grafiky, Galéria Cypriána Majerníka, Bratislava (Bratislava)
1970/05/20 - 1970/06/16   Prager Künstler. Gemälde, Graphik, Plastik, Haus am Kleistpark, Berlín (Berlin)
1971/01/19 - 1971/02/28   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Grafika 71, Mánes, Praha
1971/04/28 - 1971/07/11   Výtvarné umění Olomoucka 1921 - 1971: Výstava k 50. výročí KSČ, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1971/04/30 - 1971/05/31   Werken van Tsjechoslowaakse Grafici 1960-1970, Centraal Museum Utrecht, Utrecht
1971/05   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Grafika 71, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1971/06/06 - 1971/07/18   25 malířů, sochařů a grafiků z Prahy, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1971/06/06 - 1971/07/18   Mezinárodní grafika, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1971/07/27 - 1971/08   Komorní grafika 1970, Galerie Hollar, Praha
1972/05/02 -   Česká grafika proti válce, Východočeská galerie, Pardubice (Pardubice)
1972/06/01 - 1972/08/31   Tjeckoslovakisk grafik av idag, Nationalmuseum, Stockholm
1972/09/07 - 1972/10/08   Současná kubánská grafika a plakát, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1973/06/04 - 1973/06/29   Jitka Walterová, Pavel Sivko, Vladimír Novák: Kresby, grafika, ilustrace, Galerie Fronta, Praha
1973/07 - 1973/09   Pražské motivy v grafice a kresbě, Galerie Hollar, Praha
1973/12 - 1974/01   Ruské a sovětské umění ze sbírek Národní galerie v Praze, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/11 - 1975/01   Osm mladých grafiků, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
1975/04/10 - 1975/06/08   Eastern European Printmakers, Cincinnati Art Museum, Cincinnati (Ohio)
1975/05/21 -   Grafika klasiků české moderní malby, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
1975/10 - 1975/11   Petr Hana, Ivan Ouhel: Obrazy, kresby, grafika, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1975/10/17 - 1975/11/16   Žena v tvorbě mladých výtvarníků, Galerie U Řečických, Praha
1976/12 - 1977/01   Dřevoryt a dřevořez, Galerie Hollar, Praha
1977   Šárka Radová: Plastika, Jitka Walterová: Grafika, Galerie Fronta, Praha
1977/02/20 - 1977/04/03   Grafici Hollaristé - 1. část, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1977/04   Eva Adamcová: Grafika, Ivan Ouhel: Obrazy, objekty, Tylův památník (dům), Kutná Hora (Kutná Hora)
1977/04   Ilustrace v grafických technikách, Galerie Hollar, Praha
1977/06/17 - 1977/07/17   Pražské motivy v kresbě, Galerie Hollar, Praha
1977/08/25 - 1977/09/18   Grafici Hollaristé - 2. část, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1978   Česká sociální grafika, Lošov, Příkazy, Lošov, Olomouc (Olomouc)
1978/04/11 - 1978/05/28   Umění Thráků: Z pokladů bulharských muzeí, Šternberský palác, Praha
1978/09/23 - 1978/10/20   Rudolf Doležal: Sochy, František Bělohlávek: Grafika, Reggio Emilia, Reggio Emilia
1979   Construction, Relief and Color, Jacques Baruch Gallery, Chicago (Illinois)
1979/01/30 - 1979/02/15   Mladá česká grafika v AJG, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/03/11 -   Pavla Aubrechtová, Vladimír Gebauer: Obrazy a grafiky, Kulturní dům, Klášterec nad Ohří (Chomutov)
1979/04/12 - 1979/04/24   Jindřich Růžička: Obrazy, grafika, František Valena: Práce z kovu, Výstavní síň MV SSM, Praha
1979/04/28 - 1979/09/30   České umění 1945/1975, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1979/05/28 - 1979/06/30   Dítě v české grafice - k Mezinárodnímu roku dítěte, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/08/07 - 1979/09/30   Slovenská grafika 1970 - 1978, Zámek Frýdek-Místek, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
1979/08/16 - 1979/09/30   Slovenská grafická tvorba 1970 - 1978, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1979/09/12 - 1979/11/18   Současná grafika ze sbírek Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, Praha
1980/04/29 - 1980/06/01   Výtvarní umělci Severomoravského kraje k 35. výročí osvobození Československa Rudou armádou, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1980/06   Výtvarní umělci Severomoravského kraje k 35. výročí osvobození Československa Rudou armádou, Ostrava (Ostrava-město), Ostrava (Ostrava-město)
1980/09/05 - 1980/09/28   Člověk, Prostor člověka I., Městské kulturní středisko, Dobříš (Příbram)
1980/11/19 - 1980/12/03   Ellen Jilemnická, Ladislav Janouch: Plastiky, Jan Souček: Grafika, Galerie Platýz, Praha
1981/02/05 - 1981/04/05   Flámské a holandské malířství v grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1981/03/30 - 1981/04/26   Karel Pauzer: Sochy, Jiří Načeradský: Obrazy, Jiří Sozanský: Grafiky, Regionální muzeum v Kolíně, p.o., Kolín (Kolín)
1981/05/18 - 1981/05/28   Jaroslav Alt ml., Jiří Třeštík: Obrazy, kresby, grafika, keramika, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1981/09 - 1981/10   Nová tvorba mladých výtvarných umělců, Mánes, Praha
1981/12 - 1982/01   Blanka Kadečková: Obrazy, Jan Otava: Grafika a kresby, Galerie bratří Čapků, Praha
1982/03/11 - 1982/04/25   Nizozemská grafika - 2. část, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1982/06/04 - 1982/06/16   Zdenka Marie Nováková, Jiří Kresila, Werkstubengalerie, Neusiedl am See
1982/07/24 - 1982/08/31   Malerei - Graphik - Exlibirs, Landeskulturzentrum Ursulinenhof, Linec (Linz)
1982/08/19 - 1982/09/19   Bedřiška Uždilová: Obrazy, Vratislav Ševčík: Grafika, Jakub Vinklář: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1982/09/02 - 1982/09/18   Vasco Ascolini: Fotografie, Nani Tedeschi: Grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1982/09/23 - 1982/11/07   Stanislav Lolek, Joža Uprka: Grafické dílo, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1982/11/12 - 1982/12/31   Grafica checoslovaca, Instituto de Intercambio Cultural Mexicano-Checoslovaco, Ciudad de México (Mexico City)
1982/11/18 - 1983/01/03   Grafika současných výtvarníků: Přírůstky Oblastní galerie v Liberci, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1982/12/01 - 1983/01/31   Italské barokní malířství v grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1983/02 - 1983/03   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, České muzeum výtvarných umění, Praha
1983/02 - 1983/03   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, Praha, Praha
1983/02/21 - 1983/03   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, Dům U Hybernů, Praha
1983/02/22 - 1983/04/10   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, Galerie Václava Špály, Praha
1983/04/18 - 1983/04/22   Výrazový účinek linie, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1983/05/12 - 1983/06/12   Ladislav Čepelák a jeho žáci, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1983/07/14 - 1983/08/28   Kreslený humor a grafika k výročí Jaroslava Haška, Staroměstská radnice, Praha
1983/12/01 - 1984/01/01   Jiří Altmann: Grafika a kresby, Tomáš Rafl: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1984/04/01 - 1984/05/31   Figurální téma v současné kresbě a grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/05/27 - 1984/06/24   František Doležal: Kresby, studie, grafika. Jarmila Doležalová: Kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1985   Jan Jemelka, Pavel Mühlbauer, Petr Veselý, Galerie ve věži, Mělník (Mělník)
1985   Současná kresba a grafika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1985/04/09 - 1985/05/12   Výtvarní umělci Jihomoravského kraje: Výstava ke 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986   Nejkrásnější knihy roku 1985, Památník národního písemnictví, Praha
1986/04/26 - 1987/09/30   České umění 20. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1986/05/17 - 1986/12/31   Sbírka Josefa Jeřábka (Grafika a kresby), Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1986/10/09 - 1986/11/30   Mladí výtvarní umělci Olomoucka na počest XVII. sjezdu KSČ, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1986/11/24 - 1986/12/07   Vojtěška Vlčková: Plastiky, Jan Jemelka: Grafika, Klub mládeže na Křenové, Brno (Brno-město)
1986/11/29 - 1987/02/25   Historická grafika 17. a 18. století, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1987/05/12 - 1987/05/26   Eva Činčerová: Grafika, Olbram Zoubek: Plastiky, Galerie Zlatá lilie, Praha
1987/06/01 - 1987/06/21   Současná grafika katowického vojvodství, Vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1987/07/02 - 1987/07/05   Roman Havlík: Grafika, Jana Skalická: Grafické objekty, Junior klub Na chmelnici, Praha
1987/10/29 - 1987/11/29   Josef Dudek: Grafika, Josef Hejný: Keramika, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1988/06/05 - 1988/07/20   Vladimír Lavický, Boris Kjulleněn: Obrazy, kresby, grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
1988/07/07 - 1988/07/28   Josef Velčovský, Zdenka Marie Nováková: Gemälde, Grafik, Kultur- und Informationszentrum der ČSSR, Berlín (Berlin)
1988/08/18 - 1988/09/25   Alena Bílková: Grafika, Michael Bílek: Sochy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1988/09/05 - 198/09/22   Jaroslav Kulík, Bořivoj Župa, Štěpán Diviš: Obrazy, grafika, dřevořezby, soustružené hračky, Okresní archiv, Štukový sál, Mikulov (Břeclav)
1989/02/21 - 1989/03/27   Zdenek Hůla, Jan Jemelka, Pavel Mühlbauer, Petr Veselý, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/05/04 - 1989/05/17   Adolf Born: Grafika, JIndřich Ulrich: Obrazy, Galerie Dílo, Olomouc (Olomouc)
1989/05/04 - 1989/06/25   Josef Sudek sběratel českého moderního umění, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1989/07/06 - 1989/08/20   Jan Jemelka: Obrazy, grafika, Otmar Oliva: Sochy, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1989/08/20 - 1989/09/15   Josef Jíra, Jaroslav Klápště, Vladimír Komárek: Grafika, objekty, Osvětová beseda, Libáň (Jičín)
1989/12/15 - 1990/01/10   4 x z grafiky, Galerie Raiffeisen stavební spořitelny, Praha
1989/12/21 - 1990/01/21   Současná makedonská grafika, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1990/03 - 1990/04   Jozef Jankovič: Grafiky, Alena Kučerová: Grafiky, Ondřej Michálek: Grafiky, Jan Naš: Plastiky, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990/03/22 - 1990/05/01   Trialog o přírodě, Středočeské muzeum, Roztoky (Praha-západ)
1990/04/06 - 1990/06/08   Image Imprimée de Tchécoslovaquie. Affiche, gravure, illustration, Centre de la Gravure et de l´Image Imprimée de la Communauté française de Belgique, La Louviere
1990/08/28 - 1990/09/30   Grafika Výtvarné společnosti Kruh, Tylův památník (dům), Kutná Hora (Kutná Hora)
1991/01/31 - 1991/04/01   Současná grafika Liberecka, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1991/02   Grafické techniky, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1991/06/29 - 1991/07   Tvrdohlaví, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/08/03 - 1991/08/31   Hana Purkrábková: Keramické plastiky, Karel Pauzer: Keramické plastiky, grafiky, Marián Mudroch: Kresby, grafiky, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1992/02/21 - 1992/12/31   Grafická tvorba německých autorů v Čechách 1890 - 1938 ze sbírek Galerie umění Karlovy Vary, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1992/04/21 - 1992/05/10   11. Obrazy, kresby, grafika, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1992/05/14 -   Adolf Born a jeho přátelé, Centrum české grafiky, Praha
1992/05/14 - 1992/06/21   Grafika členů Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
1992/06/17 - 1992/08/23   15. Bienále užité grafiky Brno 1992: Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
1992/06/17 - 1992/08/23   15. Bienále užité grafiky Brno 1992: Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno (Brno-město)
1992/06/17 - 1992/08/23   15. Bienále užité grafiky Brno 1992: Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Místodržitelský palác, Brno (Brno-město)
1992/07/01 - 1992/08/02   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava k 75. výročí založení, Mánes, Praha
1992/07/13 - 1992/08/30   Fotografie, grafika rodiny Šechtlů, Muzeum Vysočiny Pelhřimov (Okresní muzeum), Pelhřimov (Pelhřimov)
1992/07/16 - 1992/08/30   K.Š. Křižovnická škola čistého humoru bez vtipu, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1992/10 - 1992/11/04   Grafické techniky 1 - tisk z výšky, Galerie na schodech, Český Brod (Kolín)
1993/02 - 1993/05   Handzel Dvorský Kristin Sládek, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1993/03 - 1993/12   Grafická tvorba 19. století ve sbírkách galerie, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1993/04/16 - 1993/06/06   Muzeum umění Olomouc 1952 - 1992, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
1993/05   Výstava členů Jednoty umělců výtvarných: Obrazy, plastiky, grafiky, Galerie Kladno-Sítná, Kladno (Kladno)
1993/09/15 - 1993/10/10   5 x 10, Galerie Hollar, Praha
1993/10 - 1993/11   Exposition de l´Association de la gravure tcheque Hollar, _, _
1993/12/09 - 1994/01/06   Svatopluk Klimeš, Eduard Ovčáček: Die Spuren des Feuers, Galerie Jensen, Hamburk (Hamburg)
1994/01/12 - 1994/02/06   Hosté Hollaru, Galerie Hollar, Praha
1994/06/24 - 1994/07/30   Symbol of three Generations. Malarstwo, grafika, performance, wideo, Galeria Centrum, Katovice (Katowice)
1994/06/29 - 1994/08/28   Grafická tvorba německých autorů v Čechách 1890-1938 ze sbírek Galerie umění Karlovy Vary, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1994/11/10 - 1994/12/04   Symbols of Three Generations. Malba, grafika, performance, video, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
1994/12/01 - 2000/09/10   Mistrovská díla starého umění: Expozice italského malířství 14. - 18. století z olomouckých sbírek, Obrazárna, Olomouc (Olomouc)
1995/01/04 - 1995/01/31   Novináři po uzávěrce, Městská pobočka České spořitelny, Praha
1995/02//05 - 1995/09/17   Josef Váchal, Jan Konůpek, Anna Macková: Grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1995/02/23 - 1995/04/16   Olomoucká sbírka české grafiky 20. století, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1995/03/08 - 1995/04/02   Řeč znaku, Galerie Hollar, Praha
1995/04/06 - 2003/08/03   Sto let výtvarné kultury Olomoucka 1889 - 1989
1995/05/27 - 1995/07/25   Inter-Kontakt-Grafik ´95 1. mezinárodní trienále grafiky Praha, Staroměstská radnice, Praha
1995/06/24 -   Výstava výtvarníků z řad bývalých studentů broumovského gymnázia, Gymnázium, Broumov (Náchod)
1995/06/29 - 1995/08/27   Nová citlivost, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1995/09/07 - 1995/10/01   Horní náměstí v Olomouci, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1995/09/14 - 1995/10/05   Umění z Jeruzaléma, Staroměstská radnice, Praha
1995/10/03 - 1995/11/05   Umělecká beseda 1995, Mánes, Praha
1995/10/07 - 1995/12/31   Grafik tschechischer Künstler. Sammlung Goller Selb, Grafik Museum Stiftung Schreiner, Bad Steben
1995/11/15 - 1995/12/10   Karel Svolinský a jeho žáci, Galerie Hollar, Praha
1995/11/16 - 1995/12/05   2 x Fišer, Galerie Fronta, Praha
1996   Temple Bar International Prints, Temple Bar, Dublin
1996/01/11 - 1996/02/04   Jubilanti 1996, Galerie Hollar, Praha
1996/03/09 - 1996/04/28   Černá a bílá, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1996/04/12 - 1996/05/08   The Contemporary Print Show, Concourse Gallery, Londýn (London)
1996/04/12 - 1996/05/08   The Contemporary Print Show, Barbican Art Gallery, Londýn (London)
1996/06/02 - 1996/06/30   Marie Šechtlová: Fotografie z 60.let, Marie Michaela Šechtlová: Počítačová grafika, litografie, mezzotinta, Galerie Lucina, Tábor (Tábor)
1996/07/03 - 1996/07/28   Theatrum mundi. Figurální grafika, Galerie Hollar, Praha
1996/09/12 - 1996/10/06   Universitas Olomucensis 1573 - 1946 - 1996, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1996/10/09 - 1996/11/10   Komorní grafika, Galerie Hollar, Praha
1996/12/12 - 1997/01/26   Česká avantgarda 1922 - 1938, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1997/01/15 - 1997/02/09   Jubilanti 1997, Galerie Hollar, Praha
1997/02/27 - 1997/12/31   Mezi tradicí a experimentem. Práce na papíře a s papírem v českém výtvarném umění 1939-1989, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1997/04/09 - 1997/05/04   Literatura, hudba a grafika, Galerie Hollar, Praha
1997/04/12 - 1994/05/04   Záznamy, dojmy, sny, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
1997/05/07 - 1997/06/01   Lyra Pragensis. Grafika, bibliofilie, Galerie Hollar, Praha
1997/06/19 - 1997/08/24   Italské renesanční umění z českých sbírek: Kresby a grafika, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
1997/06/23 - 1997/08/29   Tschechische Künstler: Maler / Grafiker / Bildhauer, Länderbereich Zentraleuropa, Ludwigshafen am Rhein
1997/09/11 - 1997/11/02   Klub konkrétistů, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
1997/10/09 - 1997/11/02   Komorní grafika ´97, Galerie Hollar, Praha
1997/10/09 - 1997/11/08   Hollar 80 1917 - 1997. Grafická tvorba členů SČUG Hollar k 80. výročí založení, Staroměstská radnice, Praha
1997/11/01 - 1997/12/07   Tschechische grafik: 6 × Hollar, Galerie des Operhauses Halle, Halle (Saale)
1998/02/04 - 1998/03/01   Jindřich Pileček, Jan Souček: Výběr z grafického díla, Sdružení českých umělců grafiků Hollar, Praha
1998/02/11 - 1998/10/31   Díla českých výtvarných umělců darovaná Univerzitě Karlově k 650. výročí jejího založení, Karolinum, Praha
1998/03/26 - 1998/05/24   Tělo jako důkaz, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1998/04/01 - 1998/04/26   Lubomír Přibyl, Dana Puchnarová: Grafika, Galerie Hollar, Praha
1998/04/18 - 1998/05/03   Záznamy, dojmy, sny 2, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
1998/06/23 - 1998/09/13   Unie výtvarných umělců Teplice: Malba, grafika, plastika, užité umění, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
1998/06/24 - 1998/07/19   Krajina a prostor, Galerie Hollar, Praha
1998/06/25 - 1998/12/31   Oznámení o Ikarově letu: Olomoucká šedesátá léta, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1998/08/19 - 1998/10/11   4. Festival komorní grafiky, Galerie Hollar, Praha
1998/08/22 -   Dílna 1998, Zámek Mikulov, Mikulov (Břeclav)
1998/09/14 - 1998/10/15   2. mezinárodní trienále grafiky Praha '98, Praha, Praha
1998/09/14 - 1998/10/15   2. mezinárodní trienále grafiky Praha '98, Strahovský klášter (Královská kanonie premonstrátů na Strahově), Praha
1998/09/15 - 1998/10/15   2. mezinárodní trienále grafiky Praha '98, Staroměstská radnice, Praha
1998/10/13 - 1998/11/22   Marie Michaela Šechtlová: Grafika, Eva Hubičková: Keramika, Slezské zemské muzeum, Opava (Opava)
1999/02/05 - 1999/03/30   Between Nature and Culture / Mezi přírodou a kulturou; American Prints. Americká grafika, Sankturinovský dům, Kutná Hora (Kutná Hora)
1999/06/03 - 1999/08/15   Přírůstky sbírek státních galerií z let 1990-1997, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1999/10/27 - 1999/11/28   5. Festival komorní grafiky 99, Galerie Hollar, Praha
2000/04/04 - 2000/05/05   Pohádkový svět komiksu, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2000/04/05 - 2000/05/05   Pohádkový svět komiksu, Olomouc (Olomouc), Olomouc (Olomouc)
2000/04/05 - 2000/05/05   Pohádkový svět komiksu, Galerie Arigone, Olomouc (Olomouc)
2000/04/05 - 2000/05/05   Pohádkový svět komiksu, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
2000/04/05 - 2000/05/05   Pohádkový svět komiksu, Galerie Mona Lisa, Olomouc (Olomouc)
2000/04/05 - 2000/05/05   Pohádkový svět komiksu, Galerie a kavárna OSA, Olomouc (Olomouc)
2000/04/05 - 2000/05/05   Pohádkový svět komiksu, Galerie Skácelík, Olomouc (Olomouc)
2000/04/05 - 2000/05/05   Pohádkový svět komiksu, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
2000/04/05 - 2000/05/07   Pohádkový svět komiksu, Galerie G, Olomouc (Olomouc)
2000/04/20 - 2000/05/13   Umělecká beseda 1999/2000, Mánes, Praha
2000/05/03 - 2000/05/28   Francouzská současná grafika ze sbírky Novotel, Galerie Hollar, Praha
2000/07 - 2000/09   Pohádky a mýty v grafice (Tvorba německých autorů v Čechách), Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2000/08/02 - 2000/09/03   Eva Sendlerová, Milena Šoltészová: Grafika, kresby, Galerie Hollar, Praha
2000/08/24 - 2000/11/05   Klasika 2000: Výběr ze současné malířské a sochařské tvorby nejmladší české generace, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2000/11/23 - 2001/01/07   Poslední květy středověku / Ultimi flori del Medioevo, Palazzo Venezia
2000/12/07 - 2001/01/14   Sedmá olomoucká kašna, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2001/02/28 - 2001/04/16   Sloup nejsvětější trojice: Průběh restaurování 1999-2000, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2001/03/28 - 2002/04/16   Między tradycją a eksperymentem. Sztuka czeska 1939-1989 ze zbiorów Muzeum Sztuki w Olomuńcu, Międzynarodowe Centrum Kultury (International Cultural Centre), Krakov (Kraków)
2001/04/26 - 2001/06/10   Jak se dělá grafika: Tisk z výšky, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2001/06/21 - 2001/08/05   Jak se dělá grafika. Tisk z hloubky, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2001/07/11 - 2001/08/05   Karel Toman, Emilie Tomanová: Grafické dílo, Galerie Hollar, Praha
2001/08/08 - 2001/09/02   Současná slovenská grafika, Galerie Hollar, Praha
2001/10/04 - 2001/11/25   Jak se dělá grafika. Tisk z hloubky (dílna), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2001/10/31 - 2001/12/17   7. festival komorní grafiky, Galerie Hollar, Praha
2002/02/07 - 2002/03/17   Jak se dělá grafika. Tisk z plochy (litografie), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2002/04/11 - 2002/06/09   Jak se dělá grafika. Sítotisk, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2002/04/25 - 2002/06/16   Bilance III: Grafika 2.poloviny 20. století ze sbírek Galerie umění Karlovy Vary, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2002/05/01 - 2002/06/09   Moderní a současné české umění - obrazy, kresby a grafika ze soukromé sbírky, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2002/07/11 - 2002/08/21   a13: Třináct let Volného sdružení krnovských výtvarníků, Galerie Výtvarného centra Chagall, Brušperk (Frýdek-Místek)
2002/10/30 - 2002/12/01   8. Festival komorní grafiky, Galerie Hollar, Praha
2002/12/04 - 2002/12/29   Grafické novoročenky, Galerie Hollar, Praha
2003/02/27 - 2003/05/25   Umění je abstrakce. Česká vizuální kultura 60. let, Jízdárna Pražského hradu, Praha
2003/03/03 - 2003/03/15   Stanislava Kavanová, Jan Kavan, Mikuláš Kaval: Plastiky, kresby, grafika, Galerie ES Eliška Schránilová, Praha
2003/06/12 - 2003/08/17   Umění grafiky. Grafické techniky v průběhu šesti století, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2003/06/12 - 2003/09/14   Umění je abstrakce. Česká vizuální kultura 60. let, Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno (Brno-město)
2003/10/09 - 2004/02/01   Umění je abstrakce. Česká vizuální kultura 60. let, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2003/10/29 - 2003/11/23   9. Festival komorní grafiky, Galerie Hollar, Praha
2003/11/08 - 2003/12/04   Festival grafiky a fotografie Máchovy Litoměřice, Galerie Ve dvoře, Litoměřice (Litoměřice)
2003/11/10 - 2003/11/22   Jiří Slíva: Grafika, Jiří Volf: Plastiky, Galerie ES Eliška Schránilová, Praha
2003/11/19 - 2003/12/14   Nadace Hollar k 50. výročí 2. lékařské fakulty UK v Praze, Karolinum, Praha
2003/11/26 - 2003/12/28   Grafické techniky 1, Dřevořez, dřevoryt, linoryt, Galerie Hollar, Praha
2004/04/01 - 2004/05/09   Grafické techniky 2, Lept, akvatinta, kombinovaná technika, Městský palác Templ (Galerie Templ), Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
2004/04/29 - 2004/06/13   Díla členů Sdružení českých umělců grafiků Hollar k 10. výročí založení Nadace Preciosa, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2004/06/10 - 2004/07/18   Et in Arcadia ego: Historické zahrady Kroměříže / Historical Gardens at Kroměříž, Arcidiecézní muzeum Kroměříž, Kroměříž (Kroměříž)
2004/06/14 - 2004/06/18   Gymnázium Nad Alejí: Grafika, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
2004/09/01 - 2004/09/26   Jana a Jiří Boudovi: Grafika z cest, Galerie Hollar, Praha
2004/09/29 - 2004/10/24   Grafické techniky 2, Lept, akvatinta, kombinovaná technika, Galerie Hollar, Praha
2004/10/05 - 2004/11/28   Eduard Ovčáček & studenti ateliéru volné tvorby, Zámek Zlín, Zlín (Zlín)
2004/10/21 - 2004/12/31   V zajetí vášně: Sbírka Patrika Šimona, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2004/10/27 - 2004/11/28   10. Festival komorní grafiky, Galerie Hollar, Praha
2004/11/13 - 2005/01/09   Blízká vzdálenost / Közeli távolság / Proximate Distance, Szent István Király Múzeum, Székesfehérvár
2004/12/09 - 2005/02/06   Et in Arcadia ego: Historické zahrady Kroměříže / Historical Gardens at Kroměříž, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2005/01/12 - 2005/02/06   Jubilanti Hollaru 2005, Galerie Hollar, Praha
2005/04/06 - 2005/04/30   4 grafici v Hollaru, Galerie Hollar, Praha
2005/05/19 - 2005/09/18   Damoklův meč: České výtvarné umění 1956 - 1972 ze sbírek Muzea umění Olomouc, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2005/06/23 - 2005/07/31   Diplomanti AVU 2005, Veletržní palác, Praha
2005/07/02 - 2005/08/30   Les arts graphiques tcheques, Galerie Audabiac, Audabiac
2005/07/16 - 2005/09/24   Dialog mit Prag, Prinz Max Palais, Karlsruhe
2005/07/27 - 2005/08/21   Tři jubilanti ze školy Švabinského, Galerie Hollar, Praha
2005/10/10 - 2005/10/30   Pět generací rodiny Šechtlů, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2005/10/19 - 2005/11/20   11. Festival komorní grafiky, Galerie Hollar, Praha
2005/10/20 - 2006/01/08   Horká jehla: Grafika 80. let, Dům U Kamenného zvonu, Praha
2005/11/23 - 2005/12/23   Grafické techniky 3, Rytina, suchá jehla, mezzotinta, Galerie Hollar, Praha
2005/11/30 - 2006/01/15   Sto let české grafiky, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2006/02/04 - 2006/03/26   Horká jehla: Grafika 80. let, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
2006/04/05 - 2006/04/30   Stanislav a Ludmila Bartůškovi, Výstavní síň Stará radnice, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2006/04/06 - 2006/05/07   Grafické techniky 3, Rytina, suchá jehla, mezzotinta, Městský palác Templ (Galerie Templ), Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
2006/04/18 - 2006/05/12   San Francisco 18. dubna 1906 (100 let od ničivého zemětřesení), Akademie věd České republiky, Praha
2006/04/27 - 2006/06/11   Současná mezzotinta, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2006/06/05 - 2006/06/23   Karel Oberthor, Zuzana Popelková-Oberthorová: Obrazy a grafika, Akademie věd České republiky, Praha
2007/02/22 - 2007/03/25   Grafické techniky 4, Litografie, Městský palác Templ (Galerie Templ), Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
2007/06/20 - 2007/07/15   Grafické desetiletí. Nová jména v Hollaru 1997 - 2007, Galerie Hollar, Praha
2007/08/07 - 2007/09/23   Jubilanti Hollaru 2007. Grafické listy českých umělců, Muzeum a galerie severního Plzeňska, Kralovice (Plzeň-sever)
2007/10/04 - 2007/11/25   Soustředěný pohled / Focused View: Grafika 60. let ze sbírek členských galerií Rady galerií České republiky, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2007/10/10 - 2007/11/11   Transfery. 5. mezinárodní trienále grafiky, Staroměstská radnice, Praha
2007/11/27 - 2008/02/10   Grafika symbolistů, Dům U Jonáše, Pardubice (Pardubice)
2008/01/26 - 2008/03/16   Soustředěný pohled / Focused View: Grafika 60. let ze sbírek členských galerií Rady galerií České republiky, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2008/04/11 - 2008/05/18   Corpus delicti. Grafické listy nejen ze sbírky Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, Galerie výtvarného umění, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2008/05/14 - 2008/05/31   Hana H. Blažková, Jiří Blažek: Akvarely a grafika. Výběr z tvorby, Galerie Felix Figura, Praha
2008/09/11 - 2008/11/23   Lettrismus. Předchůdcí a následovníci, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2008/12/01 - 2009/01/09   Jiří John, Adriena Šimotová: Grafika, Galerie Litera, Praha
2009/05/08 - 2009/06/21   Mémy Grafiky 2, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/06/23 - 2009/07/31   Grafika. Žáci VŠUP prof. Zdeňka Sklenáře, Bechyňská brána, Tábor (Tábor)
2009/09/24 - 2009/10/01   Dílna grafiky. Linoryt. Roviny, Galerie v zahradě, Kolín (Kolín)
2010/03/17 - 2010/04/18   Cesty za grafickým uměním I., Zámecká galerie Chagall, Karviná (Karviná)
2010/03/25 - 2010/04/28   Cesty za grafickým uměním II., Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město)
2010/04/01 - 2010/06/20   Česká grafika šedesátých let ze sbírek Galerie moderního umění v Hradci Králové: Část III – Jazyk geometrie, Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
2010/07/28 - 2010/08/22   Pocta profesoru Zdeňku Sklenářovi, Galerie Hollar, Praha
2010/12/02 - 2011/01/16   Česká grafika II, Galerie Moderna, Praha
2011/01/05 - 2011/02/06   Jubilanti Hollaru 2011, Galerie Hollar, Praha
2011/01/20 - 2011/04/10   Grafické lahůdky. Výběr ze sbírky Miloslava Navrátila, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2011/03/23 - 2011/05/13   Duše krajiny, duch místa, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2011/12/08 - 2012/01/29   Cena Vladimíra Boudníka (1995-2010), Autorské knihy (1997-2009), Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2012/01/04 - 2012/02/05   Jubilanti Hollaru 2012, Galerie Hollar, Praha
2013/10/14 - 2014/04/30   Centrální přitažlivost / Central Gravitation, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2014/09/05 - 2014/11/09   Šárka Radová: Plastika, František Hodonský: Dřevořezy a matrice, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2015/03/03 - 2015/05/24   Laureáti ceny Vladimíra Boudníka 1994 - 2014 / Vladimír Boudník Prize: 20 Years, Colloredo-Mansfeldský palác, Praha
2015/04/15 - 2015/06/07   Jaroslav Šafr: Keramická plastika, Jan Hanuš: Grafika, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2016/01/06 - 2016/01/31   Jubilanti Hollaru 2016, Galerie Hollar, Praha
2016/07/02 - 2016/08/27   Jiří Wackermann: Photographie, Patricia de Cossío: Graphik, roccafé - Kultur in Denzlingen e. V., Denzlingen (Emmendingen)
2017/04/26 - 2017/05/21   Kniha prostor pro grafiku, grafika inspirace pro knihu, Galerie Hollar, Praha
2017/06/19 - 2017/08/31   Pracovný názov: Bez názvu, Synagóga v Brezne, Brezno (Brezno)
2017/06/29 - 2017/08/06   Kniha prostor pro grafiku, grafika inspirace pro knihu, Galerie Zámeček - Ernestinum, Příbram (Příbram)
2017/07/02 -   Júlia Piačková, Igor Piačka: Obrazy, grafika, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2019/11/07 - 2019/12/11   Pavel Piekar, Ivo Křen: Krajiny viděné a vysněné, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
dražba/aukce/bazar
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1997/11/17   Umění na pomoc Moravě: Aukce současného výtvarného umění, Klášter sv. Anežky České, Praha
předaukční výstava
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
2015/12/11 - 2015/12/23   Grafiky a práce na papíře / Prints and work on paper, výstava, Artkunst gallery, Praha
stálá/dlouhodobá expozice
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1993/08/12 - 1993/10/03   České moderní umění, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2000   Česká grafika 20.století, stálá expozice, Muzeum umění Benešov, Benešov (Benešov)
symposium/seminář
date of exhibition   exhibition title, place of exhibition
1998/07/18 - 1998/08/22   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 1998, Zámek Mikulov, Mikulov (Břeclav)