painting - exhibitions

date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1941/11/07 - 1941/11/30   Ján Želibský: Výstava obrazů, Praha
1949/10/12 - 1949/11/06   Lev Šimák: Z malířova deníku, Praha
1992/01/09 - 1992/02/02   Jan Hísek: Grafika, obrazy, kresby, Praha
Author's
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1916/09/10 - 1916/10/05   František Antonín Jelínek: Výstava originálů, Praha 2
1920   Vojtěch Doležil: Krajiny z Vysokých Tater a Javoriny, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry (Poprad)
1922   Vojtěch Doležil: Slovenské hrady, Praha 2
1922/10 - 1922/11   Oldřich Koníček: Soubor prací z let 1920-1922, Praha
1924/03   Vojtěch Doležil: Pocta Bedřichu Smetanovi, Praha
1925/11   Oldřich Koníček: Soubor prací z let 1924-1925, Praha
1926/03/28 - 1926/04/17   Vojtěch Doležil: Vítkovické železárny, Praha
1932/10/04 - 1932/10/23   Posmrtná výstava díla Oldřicha Koníčka, Praha
1934/04/07 - 1934/04/25   Vlastimil Rada: 1932-1934, Praha
1934/11/10 - 1934/12/09   Souborná výstava Otakara Kubína, Praha
1934/12/09 - 1935/01   Výstava nových obrazů a kreseb Jana Zrzavého, Praha
1935/01 - 1935/02   Výstava obrazů Grigerije Musatov, Praha
1935/03/04 - 1935/03/15   Vzpomínková výstava vybraných prací Herberta G. Masaryka, Praha
1935/03/22 - 1935/04/12   Obrazy Antonína Waldnausera, Praha
1935/04/15 - 1935/05/05   Giorgio de Chirico: Obrazy a kresby, Praha
1935/05/10 - 1935/05/26   Tasovské akvaraly Marie Vořechové - Vejvodové, Praha
1935/05/31 - 1935/06/20   Vlastislav Hofman: Souborná výstava, Praha
1935/11/07 -   Jubilejní výstava Václava Rabase, Praha
1936/03/14 - 1936/04/02   Oldřich Kerhart: Výstava obrazů, Praha
1936/04/18 - 1936/05/10   Vojtěch Tittelbach: Výstava obrazů, Praha
1936/10/28 - 1936/11/15   František Antonín Jelínek (1890 - 1977), Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
1936/10/28 - 1936/11/22   František Antonín Jelínek: Souborná výstava obrazů, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
1936/11/12 - 1936/12/02   Grigorij Musatov, Praha
1937/01/26 - 1937/02/17   Josef Kaplický: Výběr práce malířské, sochařské, architektonické, Praha
1937/03/31 - 1937/04/18   Vilma Vrbová: Obrazy a kresby, Praha
1937/06/06 - 1937/06/20   Josef Procházka: Malířské práce, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1937/11/08 - 1937/11/26   Grigorij Musatov: Obrazy a kresby, Praha
1937/12/25 - 1938/01/16   Rudolf Kremlička. In memoriam 1932, Praha
1938/04/21 - 1938/05/18   Václav Vojtěch Novák: Obrazy, Praha
1938/11/12 - 1938/12/04   Václav Rabas svému kraji. Výběr obrazů ze západních Čech (1929-1938), Praha
1939/01/05 - 1939/01/31   Posmrtný soubor malíře a grafika A. V. Slavíčka z Telče, Praha
1939/01/17 - 1939/02/07   Václav Pavlík: Výstava obrazů, Praha
1939/02/16 - 1939/03/12   Oldřich Kerhart: Výstava obrazů, Praha
1940/02/24 - 1940/03/17   Josef Kaplický: Výběr práce malířské, sochařské, architektonické, Praha
1940/03 - 1940/04/28   Jan Zrzavý: Souborná výstava, dílo z let 1905-1940, Praha
1940/03/29 - 1940/04/17   Otakar Mrkvička: Obrazy, Praha
1940/04/24 - 1940/05/26   Miloslav Hégr: Obrazy, Praha
1940/10/15 - 1940/11/10   Cyprián Majerník: Výstava obrazů, Praha
1940/11/12 - 1940/12/05   Grigorij Musatov: Výstava obrazů, Praha
1940/12/08 - 1941/01/06   Jan Zrzavý: Výstava obrazů, Praha
1941/04/08 - 1941/05/04   Oldřich Kerhart: Nové obrazy, Praha
1941/05/06 - 1941/05/26   Lev Šimák: Výstava olejů a akvarelů, Praha
1941/09/20 - 1941/10/12   Josef Hodek: Z rodného kraje, Praha
1941/12/05 - 1942/01/05   Václav Vojtěch Novák: Nové obrazy, Praha
1942/04/16 - 1942/05/03   Kamil Lhoták: Výstava nových obrazů, Praha
1942/10/06 - 1942/11/01   Josef Hašek: Výstava obrazů, Praha
1942/11/10 - 1942/12/06   Zdeněk Balaš: Výstava obrazů, Praha
1942/11/19 - 1942/12/13   A. V. Hrska, Praha
1943/02/01 - 1943/02/27   Josef Šilhavý: Obrazy, Praha 2
1943/02/19 - 1943/03/21   Václav Karel: Výstava obrazů, ilustrací, kreseb a grafiky, Praha
1943/03/03 - 1943/03/31   Jaroslav Novák: Obrazy, Praha
1943/03/06 - 1943/03/28   Jožka Ryšavá-Kačírková: Ölgemälde - oleje, Praha
1943/03/06 - 1943/04/18   Vojtěch Sedláček: Dílo z let 1916-1942, Praha
1943/04/03 - 1943/04/30   Josef Kočí: Obrazy, kresby, akvarely, Praha
1943/04/06 - 1943/05/02   Vilma Vrbová-Kotrbová: Obrazy, Praha
1943/05/02 - 1943/05/31   Karel Tondl: Oleje, tempery, akvarely, monotypy a kresby, Praha
1943/05/21 - 1943/06/20   Josef Brož: Výstava nových obrazů, Praha
1943/09/23 - 1943/10/14   Alois Fišárek: Kresby a obrazy, Praha
1943/10/01 - 1943/10/31   Bedřich Hoffstädter: Výstava obrazů, Praha
1943/11/13 - 1943/12/12   Václav Vojtěch Novák, Praha
1943/11/22 - 1943/12/12   Jan Rambousek: Oleje, akvarely a grafiky, Praha
1943/12/30 - 1944/01/18   Josef Hašek: Obrazy, akvarely a kresby, Praha
1944/02/13 - 1944/03/05   Bedřich Vaníček: Výstava obrazů z let 1939 - 1943, Praha
1944/03/07 - 1944/03/28   Kamil Lhoták: Výstava obrazů, Praha
1944/03/09 - 1944/03/30   Adolf Zábranský: Obrazy, ilustrace a kresby, Zlín (Zlín)
1944/03/31 - 1944/04/23   František Hudeček: Výstava obrazů, Praha
1944/04/25 - 1944/05/16   František Gross: Výstava obrazů, Praha
1944/05/19 - 1944/06/11   Marie Vořechová - Vejvodová: Výstava podobizen, Praha
1944/05/21 - 1944/06/04   Franta Doležal: Obrazy a kresby / Bilder und Zeichnungen, Holice
1944/05/25 - 1944/06/15   Josef Liesler: Obrazy a kresby, Praha
1944/06/17 -   Václav Koutský: Obrazy a kresby, Praha
1944/07   Zdenka Burghauserová: Souborná výstava, Praha
1945/07/20 - 1945/08/31   Josef Čapek: In Memorian, Praha
1945/07/20 - 1945/09/02   Emil Filla: Obrazy a kresby dosud nevystavené z let 1938 - 1939, Praha
1945/09/19 - 1945/10/07   Karel Souček: Výstava obrazů, Praha
1945/11/13 - 1946/01/06   60 let Václava Rabasa, Praha
1946/01/15 - 1946/02/17   Grigorij Musatov: Obrazy, Praha
1946/01/29 - 1946/03/03   Cyprián Majerník: Souborná výstava díla, Praha
1946/02/12 - 1946/03/03   Jiří Krejčí, Praha
1946/03/29 - 1946/04/28   Vojtěch Sedláček: Rok na vsi - výstava obrazů z let 1943 - 1946, Praha
1946/09/22 - 1946/10/31   Dílo Josefa Čapka: Obrazy, kresby, grafika, divadlo, Praha
1946/10/03 - 1946/10/28   Edo Murtić: Výstava obrazů a kreseb, Praha
1947/01/17 - 1947/02/16   Georges Rouault: Obrazy a grafika, Praha
1947/08/19 - 1947/11/10   Monumentální Mikoláš Aleš, Praha
1947/10/21 - 1947/11/16   Václav Sivko: Výstava výtvarné práce z let 1940 - 1947, Praha
1947/11/18 - 1947/12/14   Jan Kotík: Obrazy z let 1939-1947, Praha
1948/03/09 - 1948/04/04   Koloman Sokol: Obrazy, kresby, grafika, Praha
1948/10/08 - 1948/11/07   Lev Šimák: Akvarely a tempery, Praha
1949/03/02 - 1949/04/09   Vilma Vrbová-Kotrbová: Práce z let 1946 - 1948, Praha
1949/04/30 - 1949/05/29   Alex Beran: Obrazy a kresby z let 1943-1949, Liberec (Liberec)
1950/01/03 - 1950/01/29   Jan Rambousek: Obrazy, kresby a grafiky, Praha
1950/01/20 - 1950/02/19   Marie Vořechová - Vejvodová: Práce z posledních deseti let, Praha
1950/03/03 - 1950/03/26   Jaroslav Hudec: Výstava obrazů, Praha
1950/05/19 - 1950/06/18   Martin Salcman: Nové obrazy, Praha
1950/10/18 - 1950/11/12   Jan Smetana: Výstava obrazů, Praha
1952/03/20 - 1952/04/27   Ludmila Horáková-Helclová: Posmrtná výstava, Olomouc (Olomouc)
1952/05/17 - 1952/06/08   Posmrtná výstava akademického malíře Hilara Václavka, Olomouc (Olomouc)
1953/05/31 - 1953/06/28   Karel Vik: Souborná výstava kreseb, grafiky a obrazů k umělcovým sedmdesátinám, Liberec (Liberec)
1954/04/10 - 1954/05/02   Zdislav Hercík: Výběr z malířského a keramického díla, Litoměřice (Litoměřice)
1954/11/06 - 1954/12/05   Iľja Jefimovič Repin: Obrazy, kresby a barevné reprodukce, Liberec (Liberec)
1955/04/15 - 1955/05/09   Vladimír Antušek: Obrazy, Praha
1956   František Doležal: Oleje, grafika a kresby z let 1941 - 1956, Hradec Králové (Hradec Králové)
1957/08/04 - 1957/09/15   Miloslav Troup: Obrazy a ilustrace, Hořovice (Beroun)
1957/10/01 - 1957/12/01   František Kaván: Obrazy a kresby z mladší doby 1887-1904, Liberec (Liberec)
1958/05/02 - 1958/05/28   Ladislav Dydek: Obrazy a grafika 1957-1958, Praha
1958/09/03 - 1958/09/28   Jiří Krejčí: Obrazy a kresby, Praha
1958/10/29 - 1958/11/24   František Doležal: Obrazy z Máchova kraje 1956 - 1958, Praha
1958/11/16 - 1959/01/05   Josef Hodek: Retrospektivní výstava, Plzeň (Plzeň-město)
1959/02/21 - 1959/03   Robert Piesen: Obrazy 1957-1958, Praha
1959/06/01 - 1959/07/01   Josef Čapek: Obrazy, kresby, Liberec (Liberec)
1959/09/23 - 1959/10/24   Lubomír Přibyl, Praha
1960/02 - 1960/03   Stanislav Odvárko: Výbor z díla 1939-1959, Vysoké Mýto (Ústí nad Orlicí)
1960/02/14 - 1960/03/06   Vladimír Pukl: Výbor z díla, Olomouc (Olomouc)
1960/04/10 - 1960/05/10   Pravoslav Kotík: Obrazy z let 1914 - 1930, Liberec (Liberec)
1960/06/19 - 1960/07/17   Vladimír Vašíček, Hodonín (Hodonín)
1960/06/26 - 1960/07/24   Jožka Ryšavá: Obrazy z let 1937-1960, Luhačovice (Zlín)
1960/09/11 - 1960/10/09   Vladimír Hroch: Obrazy, Olomouc (Olomouc)
1960/11/01 - 1960/12/01   František Jiroudek: Obrazy, Liberec (Liberec)
1960/12/01 - 1961/01/01   Miloš Votrubec: Výstava obrazů a kreseb k třicátému výročí umělcovy smrti, Liberec (Liberec)
1962/07/01 - 1962/08/30   Jindřich Prucha: Obrazy, Ostrov (Karlovy Vary)
1962/07/06 - 1962/09   František Tichý: Životní dílo, Praha
1962/08/07 - 1962/09/20   Emil Filla: Výbor z malířského díla, Liberec (Liberec)
1962/10/14 -   Václav Vodák: Obrazy, monotypy, tempery, Ostrov (Karlovy Vary)
1963   Preslav Kršovský, Praha
1963/03/01 - 1963/04/01   Karel Černý: Obrazy a kresby z let 1935-1958, Liberec (Liberec)
1963/03/03 - 1963/03/31   Stanislav Odvárko: Obrazy, kresby, grafika 1960-63, Ostrov (Karlovy Vary)
1963/03/28 -   Vladimir Preclik: Malarstwo i rzeźby, Elbląg
1963/04/06 -   Vladimir Preclik: Rzeźby, obrazy, rysunki, Krakov (Kraków)
1963/08/23 - 1963/10/08   Bohdan Lacina: Výběr z díla, Olomouc (Olomouc)
1963/10/24 - 1963/11/17   Josef Hodek, Plzeň (Plzeň-město)
1963/11/27 - 1963/12/31   Čestmír Kafka: Obrazy, monotypy, kresby, Praha
1964/03/17 - 1964/04/12   Oldřich Lajsek: Obrazy, Praha
1964/05/31 - 1964/06/28   Jaroslav Grus: Malba, kresba, Ostrov (Karlovy Vary)
1964/07/11 -   Otakar Slavík: Obrazy a kresby, Praha
1964/08/16 - 1964/09/20   Karel Valter: Obrazy, kresby, grafika, Ostrov (Karlovy Vary)
1964/08/16 - 1964/09/30   Václav Rabas: Soubor obrazů, Olomouc (Olomouc)
1965   Vladimír Vašíček: Souborná výstava prací z let 1945 - 1965, Hodonín (Hodonín)
1965   Pavel Kotas, Olomouc (Olomouc)
1965/04/25 - 1965/05/24   Lev Šimák: Pohledy na východ, Praha
1966/01/30 - 1966/02/20   Vladimír Vašíček: Obrazy z let 1959-1965, Ostrov (Karlovy Vary)
1966/04/14 - 1966/05/15   Pavel Navrátil: Obrazy, Praha
1966/05/04 - 1966/05/30   František Tichý: Gemälde, Zeichnunagen, Grafik, Berlín (Berlin)
1966/11/20 - 1967/02   Karel Svolinský: Výbor z díla, Olomouc (Olomouc)
1967   Čeněk Fousek: Obrazy, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967/04/02 - 1967/05/09   František Doležal: Obrazy 1963-1967, Praha
1967/05/14 - 1967/06/25   André Masson: Obrazy a kresby zapůjčené Galerií Louise Leiris v Paříži, Praha
1967/05/17 - 1967/06/25   Jan Smetana: Obrazy z let 1964/1967, Olomouc (Olomouc)
1967/09 - 1967/10   Bořivoj Žufan 1904-1942: Obrazy, Čáslav (Kutná Hora)
1967/09/10 - 1967/10/29   Jindra Husáriková: Obrazy, Ostrov (Karlovy Vary)
1967/09/17 - 1967/10/15   Bedřich Feuerstein: Scénické návrhy, architektonické projekty, obrazy, Praha
1967/12/08 - 1968/01   Ludmila Jiřincová: Obrazy, Praha
1968/02/25 - 1968/03/31   Alexej Glebovič Smirnov: Obrazy, kresby, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/03/27 - 1968/04/14   Jaroslav Rezek: Obrazy, Praha
1968/07/01 - 1968/08/01   Jiří John: Obrazy a grafika z let 1961-67, Liberec (Liberec)
1968/07/15 - 1968/08/21   Čestmír Janošek: Malířské a grafické dílo, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/09/05 - 1968/10/10   Franta Volf: Obrazy, Praha
1968/10/22 - 1968/11/10   Kateřina Černá: Obrázky, Praha
1968/11/09 - 1968/12/08   Rudolf Fila: Obrazy, Brno (Brno-město)
1968/11/09 - 1969/01/06   Max Beckmann, Mnichov (München)
1968/11/24 - 1969/01/05   Jean Bazaine: Obrazy a kresby, Praha
1968/12/18 - 1969/01/26   Jiří Hruška, Praha
1969/01/09 - 1969/02/16   Obrazy, kresby a grafiky Václava Špály z let 1911-1923, Praha
1969/04/17 - 1969/05/18   James Guitet: Obrazy a grafika, Praha
1969/04/19 - 1969/06/05   Carl Unger: Obrazy a kresby, Olomouc (Olomouc)
1969/05/05 -   Oskar Spielmann: Obrazy, kresby a grafiky, Praha
1969/07/11 - 1969/08/20   Otakar Slavík: Obrazy 1962 - 1968, Ostrov (Karlovy Vary)
1969/11/17 - 1969/11/30   Libuše Stratilová: Malba a grafika, Praha
1970/01/22 - 1970/02/15   Václav Rabas, Z cyklu Chleba, Olomouc (Olomouc)
1970/02/05 -   Oldřich Smutný: Obrazy, monotypy, Praha
1970/08/30 - 1970/10/04   Jiří John: Obrazy a grafika, Jihlava (Jihlava)
1971/02/18 - 1971/03/14   Otakar Mrkvička: Obrazy, kresby, ilustrace, divadelní návrhy, Praha
1971/03/17 - 1971/04/12   Jiří Šefčík: Obrazy a kresby, Praha
1971/05/11 - 1971/06/06   Rudolf Riedlbauch, Praha
1971/06/06 - 1971/08/31   Vladislav Vaculka: Obrazy a plastika 1950-1970, Strážnice (Hodonín)
1971/09   František Doležal: Obrazy, kresby, koláže 1928 - 1971, Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
1972/02/18 - 1972/03/19   František Hora: Krajina Českého středohoří, Praha
1972/03 -   Josef Hampl: Malerei - Graphik, Frankfurt nad Mohanem (Frankfurt am Main)
1972/06/29 - 1972/09/10   Bohumír Dvorský: Výběr z díla 1932 - 1972, Olomouc (Olomouc)
1972/09 - 1972/10   Bohumír Dvorský: Výběr z díla 1930 - 1972, Praha
1972/11/13 - 1972/12/09   Martin Stejskal: Peintures & dessins, Paříž (Paris)
1972/11/25 - 1973/01/01   Ada Novák: Obrazy z let 1928-1972, Praha
1973/02/07 - 1973/03   Stanislav Menšík: Výbor z díla, Olomouc (Olomouc)
1973/05 -   Vladimír Gebauer: Obrazy, Jičín (Jičín)
1973/05/06 - 1973/05/27   Jan Vlček. Obrazy, Kutná Hora (Kutná Hora)
1973/06/10 - 1973/07/15   Oldřich Koníček: Obrazy, kresby, Kutná Hora (Kutná Hora)
1973/09 - 1973/10   Jiří Hruška: Obrazy, Praha
1973/11/09 - 1974/01/06   Jiří Trnka, Olomouc (Olomouc)
1974/01/17 - 1974/03/17   Miloslav Holý: Zátiší a květiny, Liberec (Liberec)
1974/01/24 - 1974/03/24   Josef Procházka: S českou písní a štětcem doma i v cizině, Kutná Hora (Kutná Hora)
1974/03/13 - 1974/04/15   Jarmila Kalašová: Obrazy, Praha
1974/06 - 1974/07   Alois Doležel: Nové kresby a obrazy, Praha
1974/06/13 - 1974/07   Karel Myslbek: Výbor z díla, Praha
1974/11/12 - 1974/12/31   Lubomír Bartoš: Jesenická krajina: Obrazy z let 1971-74, Olomouc (Olomouc)
1975   Světla Žáková Štrupová: Obrazy, Kutná Hora (Kutná Hora)
1975/03 - 1975/04   František Doležal: Malířské cykly 1956 - 75, Litoměřice (Litoměřice)
1975/05/31 -   Zdenek Hůla: Obrazy a keramika, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1976/01/25 - 1976/02/22   Bibiana Knechtlová: Obrazy, Praha
1976/02/02 -   Kamil Lhoták: Akvarely a menší obrazy, Praha
1976/02/11 - 1976/03/14   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Praha
1976/02/12 - 1976/04/04   Věra Kotasová: Grafika 1976/1986, Olomouc (Olomouc)
1976/05/06 - 1976/06/06   Jaroslav Hudec: Obrazy, Praha
1976/05/06 - 1976/06/20   Jaroslav Bejček: Obrazy, kresby, sochy, Liberec (Liberec)
1976/09   Jiří Eliška: Obrazy, Brno (Brno-město)
1977   Jaroslav Fousek: Posmrtná výstava, Kutná Hora (Kutná Hora)
1977/01/07 - 1977/02/20   Václav Brožík: Výbor z díla, Praha
1977/05   Jana Gratzová: Kresby, Kladno (Kladno)
1977/07/05 - 1977/08/28   Quido Fojtík: Obrazy a kresby z let 1972-1976, Liberec (Liberec)
1977/07/05 - 1977/08/28   Miroslav Pangrác: Sochy, obrazy, Liberec (Liberec)
1977/07/28 - 1977/09/04   Václav Kiml: Obrazy z let 1970-77, Olomouc (Olomouc)
1977/09 - 1977/10   Václav Kiml: Obrazy z let 1970-77, Praha
1977/09/06 - 1977/10/30   Josef Vinecký 1882 - 1949: Výtvarné dílo, Olomouc (Olomouc)
1977/11 - 1977/12   Václav Brožík: Výbor z díla, Bratislava (Bratislava)
1977/12/01 - 1978/01/09   Josef Vinecký 1882 - 1949: Výtvarné dílo, Brno (Brno-město)
1978/02/02 - 1978/03/02   Kamil Lhoták: Obrazy a kresby, Praha
1978/02/16 - 1978/03/12   Zdeněk Sklenář: Malířské dílo, Olomouc (Olomouc)
1978/03/16 - 1978/04/23   Vladimír Komárek: Obrazy a grafika, Olomouc (Olomouc)
1978/06/08 - 1978/07/16   Ota Janeček: Výběr z nové tvorby, Olomouc (Olomouc)
1978/09/14 - 1978/10/15   Vladimír Soukup: Obrazy a grafika z let 1967-1977, Praha
1978/10/09 - 1978/10/27   Josef Velčovský: Obrazy, Praha
1978/11/23 - 1978/12/26   Josef Velčovský: Obrazy a kresby, Praha
1979/01/11 - 1979/03/04   Radek Pilař: Kresbou, barvou, kamerou, Olomouc (Olomouc)
1979/03/15 - 1979/04/23   Alois Fišárek: Výběr z malířského díla, Olomouc (Olomouc)
1979/05/05 - 1979/06/10   Jaroslav Paur: Obrazy, Praha
1979/09/04 - 1979/09/30   Jiří Krejčí: Výběr z díla 1925-1976, Praha
1979/10/04 - 1979/11/04   Milan Staněk: Obrazy a kresby 1959-1979, Praha
1979/11/09 - 1979/12/31   Libor Vojkůvka: Obrazy 1976 - 1979, Olomouc (Olomouc)
1980/01/10 - 1980/02/24   Josef Čapek 1887 - 1945: Obrazy a kresby, Liberec (Liberec)
1980/01/24 - 1980/03/09   František Peterka: Dílo 1947/79, Olomouc (Olomouc)
1980/02/07 - 1980/04/16   Jiří John: Výběr z díla, Cheb (Cheb)
1980/02/14 - 1980/04/17   Antonín Procházka: 1882-1945, Olomouc (Olomouc)
1980/03 - 1980/04/20   Petr Pavlištík: Obrazy, Praha
1980/04/10 - 1980/04/24   Jiří Hruška: Obrazy, Praha
1980/07/03 - 1980/08/31   Josef Brož: Obrazy, Liberec (Liberec)
1981   Miloslav Požár: Grafika, kresby, obrazy, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1981/02/19 - 1981/03/29   Miroslav Šnajdr: Obrazy, Olomouc (Olomouc)
1981/03/26 - 1981/04/08   Václav Beránek: Obrazy, Opava (Opava)
1981/04/14 - 1981/05/01   Kateřina Černá: Kresby, knížky, obrázky a obraz, Praha
1981/05/31 - 1981/06/27   Vladimír Kopecký: Kresby, grafika, ilustrace, Libáň (Jičín)
1981/06/12 - 1981/08/30   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Turnov (Semily)
1981/10/14 - 1981/11/10   Václav Beránek: Obrazy, Olomouc (Olomouc)
1981/10/22 - 1981/11/04   Oldřich Lajsek: Obrazy, Praha 1
1981/11 - 1981/12   Vladimír Kopecký: Obraz a kresby, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1981/11/27 - 1981/12/31   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, architektura, Jičín (Jičín)
1981/12/17 - 1982/01/31   František Ronovský: Obrazy, kresby 1971 - 1981, Olomouc (Olomouc)
1982   Aljo Beran: Obrazy - grafika, výběr z let 1932 - 1982, Ostrava (Ostrava-město)
1982/03/11 - 1982/04/25   Jaroslav Král: Obrazy, kresby, Liberec (Liberec)
1982/04   Pavel Bouda: Obrazy, miniatury, Praha
1982/04/06 - 1982/05/09   Karel Müller: Obrazy a grafiky, Přerov (Přerov)
1982/04/08 - 1982/05/31   Aljo Beran: Obrazy - grafika, výběr z let 1932 - 1982, Olomouc (Olomouc)
1982/05   Oldřich Šembera: Krajiny, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1982/05/06 - 1982/06/06   Lumír Topinka: Obrazy, kresby, Praha
1982/06/16 -   Josef Kremláček: Obrazy, grafika, Dačice (Jindřichův Hradec)
1982/06/17 - 1982/08/22   Zdeněk Sklenář: Vybrané obrazy, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1982/09/15 - 1982/09/29   Josef Liesler: Kresby, grafika, obrazy, Praha
1982/09/17 - 1982/10/31   Georgi Božilov: Obrazy, Praha
1982/09/26 - 1982/10/24   Václav Zoubek: Obrazy z poslední doby, Rakovník (Rakovník)
1982/10   Lumír Topinka: Obrazy, kresby, Plzeň (Plzeň-město)
1982/11   Rostislav Novák: Obrazy, kresby, Praha
1982/11/11 - 1982/12/12   Miloslav Troup: Obrazy a ilustrace, Praha
1982/12/12 - 1983/01/23   Aljo Beran: Obrazy - grafika, výběr z let 1932 - 1982, Opava (Opava)
1983/01/20 - 1983/03/06   Miloslav Holý: Z malířského díla, Liberec (Liberec)
1983/01/20 - 1983/03/06   Slavoj Kovařík: Obrazy, kresby, scénografie - Výběr z let 1947-1982, Olomouc (Olomouc)
1983/03/03 - 1983/04/10   Zdenek Rykr: Obrazy, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1983/03/21 - 1983/04/01   Jiří Voves: Obrazy, kresby, grafika, Praha
1983/04 - 1983/05   Václav Matějíček: Obrazy, Praha
1983/04 - 1983/05   Venda Truhlářová: Obrazy, akvarely, Praha
1983/04/03 - 1983/05   Jan Smetana: Výběr z malířského a grafického díla z let 1942 - 1948, Rakovník (Rakovník)
1983/04/05 - 1983/04/14   Jaroslav Zajíc: Obrazy krajin a zátiší, Praha
1983/04/13 - 1983/04/27   Vladimír Hlubuček: Obrazy, Praha
1983/05   Janine Gislais: Obrazy, Praha
1983/05   Josef Kilian: Obrazy, Havířov (Karviná)
1983/05   Vladimír Kraus: Obrazy, Praha
1983/06   Janine Gislais: Obrazy, Bratislava (Bratislava)
1983/06   František Turek: Obrazy, Praha
1983/07/07 - 1983/08/28   Vojtěch Preissig: Grafika a malba 1932-1938, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1983/09/08 - 1983/10/30   Vladimír Komárek, Liberec (Liberec)
1983/09/11 - 1983/10/16   Radko Mašata: Obrazy, Vsetín (Vsetín)
1983/09/12 - 1983/09/22   Zdenek Hůla: Obrazy a kresby, Praha
1983/10/02 - 1983/10/30   Olga Karlíková: Obrazy - kresby, Doksany (Litoměřice)
1983/10/20 - 1983/11/13   Radko Mašata: Obrazy, Poruba, Ostrava (Ostrava-město)
1983/11/07 - 1983/11/17   Pravoslav Kotík: Obrazy z posledního období, Praha
1983/11/13 - 1983/12/18   Josef Istler: Ölbilder, aquarelle, grafik, Berlín (Berlin)
1983/11/16 - 1983/12/31   Radko Mašata: Obrazy, Olomouc (Olomouc)
1983/11/17 - 1983/12/18   Václav Boštík: Obrazy z let 1939-1983, Praha
1983/12/01 - 1983/12/31   Jiřina Klimentová: Obrazy 1981-1983, Praha
1984/01/12 - 1984/02/12   Radko Mašata: Obrazy, Prostějov (Prostějov)
1984/02/12 - 1984/04/08   Marie Lacigová: Obrazy, kresby, grafika, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/04   Andrej Smolák: Dotyky s krajinou, Bratislava (Bratislava)
1984/04/15 - 1984/05/20   Bořivoj Žufan: Obrazy, akvarely, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/05/10 - 1984/07/01   Jaroslava Solovjevová: Obrazy z let 1961-1983, Liberec (Liberec)
1984/06/19 - 1984/07/06   Zdenka Marie Nováková: Architektonická a maliarská tvorba, Bratislava (Bratislava)
1984/07/11 -   Martin Benka: Výběr z malířského díla, Hodonín (Hodonín)
1984/09/14 - 1984/10/14   Josef Váchal: Obrazy, plastiky, grafika, knihy, Jičín (Jičín)
1984/09/20 - 1984/10/28   Miroslav Pangrác: Z ranné i současné malířské a sochařské tvorby, Rakovník (Rakovník)
1984/10/01 - 1984/10/21   Zdenka Marie Nováková: Obrazy a architektura, Čáslav (Kutná Hora)
1984/10/11 - 1984/11/18   Jan Souček: Obrazy, grafika, Praha
1984/12/03 - 1984/12/14   Dobroslav Foll: Obrazy, grafika, ilustrace, Praha
1985/04/01 - 1985/04/12   Nikolaj Chvorinov: Obrazy, koláže, Praha
1985/04/03 - 1985/04/30   Josef Liesler: Obrazy, akvarely, Praha
1985/05/16 - 1985/06/13   Miloslav Chlupáč: Obrazy, sochy, Brno (Brno-město)
1985/09/15 - 1985/09/25   Vysočina v obrazech Jiřího Kratochvíla, Adamov (Blansko)
1985/10/06 - 1985/10/20   Miloslav Pecháček: Obrazy, kresby, Třebíč (Třebíč)
1985/10/17 - 1985/11/17   František Nikl: Malba a grafika 1963-1984, Praha
1985/10/19 - 1985/10/29   Laura Pearsall: Bilder, Kolín nad Rýnem (Köln)
1985/10/29 - 1985/12/01   Petr Pavlištík: Obrazy, Praha
1985/11/12 - 1985/12/08   Ivan Ouhel: Obrazy, objekty, kresby, Praha
1985/11/21 - 1985/12/26   Jaroslav Hořánek: Obrazy, grafika, kresby, Praha
1985/12/18 - 1985/12/20   Václav Zoubek: Obrazy, Mutějovice (Rakovník)
1986/01   Nikolaj Chvorinov: Výběr z díla, Kladno (Kladno)
1986/01/21 - 1986/02/16   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Brno (Brno-město)
1986/01/24 - 1981/02/14   Alena Skoupá-Böhmová: Miniatury na skle, obrazy, kresby, Třebíč (Třebíč)
1986/02/07 - 1986/02/28   Václav Zoubek: Obrazy z let 1979-1986, Dobříš (Příbram)
1986/02/14 - 1986/03/10   Mjatavyn Cembeldordž: Obrazy a akvarely, Praha
1986/02/25 - 1986/03/30   Pavel Nešleha: Obrazy, kresby, fotografie, Brno (Brno-město)
1986/03/13 - 1986/05/04   Oldřich Smutný: Obrazy, Liberec (Liberec)
1986/03/20 - 1986/06/17   Alois Kučera: Malířské dílo, Olomouc (Olomouc)
1986/04/03 - 1986/04/26   Mjatavyn Cembeldordž: Obrazy a akvarely, Bratislava (Bratislava)
1986/04/29 - 1986/06/15   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Zlín (Zlín)
1986/05/08 - 1986/05/29   Petr Brázda: Obrazy a kresby, Třebíč (Třebíč)
1986/05/14 - 1986/06/11   Václav Bláha: Obrazy - kresby, Brno (Brno-město)
1986/06/05 - 1986/07/13   Vladimír Soukup: Obrazy a grafika, Praha
1986/07/10 - 1986/08/31   Rudolf Němec: Obrazy, grafika, Liberec (Liberec)
1986/07/18 - 1986/08/17   Eva Mansfeldová: Obrazy z let 1981-1986, Praha
1986/08/21 - 1986/09/21   Václav Balšán: Obrazy, kresby, grafika, Praha
1986/09/11 - 1986/11/02   Miloslav Janků: Obrazy a kresby z let 1938-1986, Liberec (Liberec)
1986/10   Václav Frolík: Benátky, Kladno (Kladno)
1986/10/03 - 1986/10/23   Jan Dungel: Ilustrace, obrazy, Třebíč (Třebíč)
1986/10/09 - 1986/11/23   Josef Mžyk: Obrazy, kresby, grafika, Olomouc (Olomouc)
1986/10/20 - 1986/11/12   Jaroslav Vyskočil: Obrazy, Třebíč (Třebíč)
1986/11/13 - 1987/01/04   Jiří Anderle: Obrazy a grafika z let 1981-1986, Liberec (Liberec)
1986/11/27 - 1987/01/02   Jiří Sopko: Obrazy, kresby, Praha
1986/12 - 1987/01   František Ronovský: Obrazy a kresby z rokov 1970 - 1986, Bratislava (Bratislava)
1986/12/14 - 1987/02/01   Anna Poustová: Obrazy - grafika, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
1987/01/20 - 1987/03/08   Jiří Voves: Obrazy, kresby, grafika, Praha
1987/02/16 - 1987/04/12   František Ronovský: Obrazy a kresby z let 1970-1986, Praha
1987/03/05 - 1987/05/10   Aljo Beran: Výběr z díla 1932 - 1987, Olomouc (Olomouc)
1987/03/10 - 1987/04/05   Lada Faixová: Obrazy, ilustrace 1980-1987, Praha
1987/04/12 - 1987/05/18   Milan Kraus: Malířské dílo, Ostrov (Karlovy Vary)
1987/04/23 - 1987/05/31   Vladimír Novák: Obrazy, Praha
1987/05/14 - 1987/06/14   Miroslav Štolfa: Obrazy / kresby, Olomouc (Olomouc)
1987/06/04 - 1987/07/10   Jaroslav Šerých: Obrazy, ilustrace, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1987/06/22 - 1987/07/12   Václav Zoubek: Obrazy, Jesenice
1987/07/11 - 1987/08/02   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, architektura, Malá Skála (Jablonec nad Nisou)
1987/07/12 - 1987/08/31   Zdeněk Tůma: Životní malířské a scénografické dílo, Ostrov (Karlovy Vary)
1987/09/04 - 1987/09/18   Josef Kremláček: Obrazy - grafika, Jihlava (Jihlava)
1987/09/17 - 1987/11/01   Jiří Trnka: Obrazy, grafika, Příbram (Příbram)
1987/10/04 - 1987/10/30   Jaroslav Vyskočil: Obrazy, kresby, Velké Meziříčí (Žďár nad Sázavou)
1988   Jitka Štenclová, Praha
1988/03/10 - 1988/05/01   Alén Diviš 1900 - 1956: Výbor z díla, Liberec (Liberec)
1988/03/15 -   Marie Kautská: Obrazová tvorba, Praha
1988/03/25 - 1988/05/01   Ivan Sedliský: Obrazy, studie, návrhy 1965-1987, Praha
1988/04/15 - 1988/05/15   Dimitrij Kadrnožka: Obrazy a grafiky, Krnov (Bruntál)
1988/05/05 - 1988/05/29   Jaroslav Róna: Obrazy (Průřez malířským dílem), Praha
1988/05/05 - 1988/06/12   Lubomír Dvořák: Obrazy, Olomouc (Olomouc)
1988/05/17 - 1988/07/03   Július Balogh: Výber z maliarskej tvorby, Horný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
1988/05/21 - 1988/06/26   Karel Frauknecht: Obrazy a kresby 1965 - 1988, Ostrov (Karlovy Vary)
1988/07/03 - 1988/07/31   Michael Rittstein: Obrazy, Boskovice (Blansko)
1988/08/15 - 1988/09/01   Jan Rathsam: Obrazy, Mikulov (Břeclav)
1988/09/18 - 1988/10/26   Jiří Mádlo: Obrazy, grafika, kresby, Humpolec (Pelhřimov)
1989/01/09 - 1989/01/30   Zdeňka Marschalová: Obrazy - kresby, České Budějovice (České Budějovice)
1989/01/24 - 1989/02/26   Zdenka Marie Nováková: Malířská a architektonická tvorba, Praha
1989/03/05 - 1989/04/23   Josef Istler: Výbor z díla, Liberec (Liberec)
1989/03/09 - 1989/04/02   Stanislav Judl: Obrazy a plastiky, Praha
1989/03/23 - 1989/04/23   Adolf Vondra: Obrazy, Praha
1989/04   Ivo Augusta: Obrazy z Jugoslávie, Praha
1989/04/20 - 1989/06/07   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Strakonice (Strakonice)
1989/04/26 - 1989/05/07   Jan P. Krásný: Obrazy, Praha
1989/05/23 - 1989/06/08   Kateřina Slavíková: Obrazy, grafika, Praha
1989/06/01 - 1989/07/02   Antonín Kroča: Obrazy, Praha
1989/06/10 - 1989/07/21   Karel Valter: Obrazy, grafika, kresby, Ostrov (Karlovy Vary)
1989/07   Zdeněk Dudek: Obrazy a kresby, Praha
1989/07/06 - 1989/08/06   Jan Novotný: Malované sklo, návrhy vitrají, kresby, obrazy, Praha
1989/07/22 - 1989/08   Miroslav Šnajdr ml.: Obrazy, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1989/09/07 - 1989/10/29   Adriena Šimotová: Obrazy, Liberec (Liberec)
1989/09/07 - 1989/10/29   Jiří Nepasický: Obrazy a kresby, Liberec (Liberec)
1989/09/10 - 1989/09/21   Vladimír Lavický: Obrazy, grafika, Šumná (Znojmo)
1989/09/13 - 1989/10/15   Miloš Urbásek: Obrazy, kresby, grafika, Brno (Brno-město)
1989/09/21 - 1989/10/29   Josef Istler: Obrazy, grafika, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1989/10/05 - 1989/11/05   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Praha
1989/10/30 - 1990/01/05   Václav Zoubek: Obrazy, Sedlčany (Příbram)
1989/11/02 - 1989/11/26   Josef Istler: Obrazy, kresby, grafika, Praha
1989/11/02 - 1989/11/29   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1989/11/20 - 1989/12/01   Václav Zoubek: Obrazy, Rakovník (Rakovník)
1989/11/24 - 1990/01/28   Jaroslav Šerých: Obrazy, grafika, Praha
1990   Jaroslav Róna: Obrazy a sochy, Seattle (Washington)
1990/01/09 - 1990/02/25   Aleš Lamr: Ze současné tvorby, Zlín (Zlín)
1990/03 - 1990/04/08   Miroslav Prošek: Máchovské motivy v kresbách a pastelech, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1990/03/24 - 1990/04/07   Petr Kouba: Obrazy, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1990/03/24 - 1990/04/30   Petr Kouba: Kresby, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1990/03/28 - 1990/04/10   Václav Beránek: Obrazy, Přerov (Přerov)
1990/04/10 - 1990/06/03   Jiří Načeradský: Obrazy z let 1958-1974, Praha
1990/05/03 - 1990/06/24   František Tichý: Obrazy a kresby, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1990/05/24 - 1990/06/24   Jiří Novosad: Obrazy, Praha
1990/05/31 - 1990/06/24   Zdenka Marie Nováková: Obrazy - architektura, Jičín (Jičín)
1990/06/12 - 1990/08/19   Josef Jíra: Obrazy, grafika, objekty, vitraje, Liberec (Liberec)
1990/08/30 - 1990/10/21   Jiří Kaloč: Obrazy, Liberec (Liberec)
1990/09/06 - 1990/10/21   Aleš Lamr: Výběr z díla, Olomouc (Olomouc)
1990/09/27 - 1990/10/30   Ladislav Daněk: Kresby, obrazy, Brno (Brno-město)
1990/10/25 - 1990/11/14   Jan Jiří Rathsam: Obrazy, Třebíč (Třebíč)
1990/10/25 - 1990/11/18   Petr Kvíčala: Výběr z obrazů z posledních pěti let, Olomouc (Olomouc)
1990/11/03 - 1990/11   Marie Blabolilová: Obrazy, grafiky, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990/11/05 - 1990/11/30   Petr Veselý: Obrazy, kresby, Praha
1990/11/22 - 1990/12/31   Zdeněk Vacek: Obrazy 1963/1990, Olomouc (Olomouc)
1990/12/18 - 1991/01/13   Jan Knap: Obrazy, Praha
1991   Radoslav Krbílek: Obrazy, Poruba, Ostrava (Ostrava-město)
1991/01/08 - 1991/02/03   Marie Blabolilová: Grafiky a obrazy, Olomouc (Olomouc)
1991/01/13 - 1991/02/14   Michael Rittstein: Obrazy, Klatovy (Klatovy)
1991/02/19 - 1991/03/14   Vladimír Levora: Obrazy, Klatovy (Klatovy)
1991/03 - 1991/05   Josef Jaroslav Král: Obrazy a kresby z rakovnických sbírek, Rakovník (Rakovník)
1991/03/09 - 1991/04   Jiří Sopko: Obrazy, kresby, objekty, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/03/21 - 1991/04/28   Mikuláš Medek: Výběr z tvorby. Obrazy, Olomouc (Olomouc)
1991/05/04 - 1991/06/10   Miroslav Štolfa: Obrazy, kresby, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/05/23 - 1991/06/06   Jiří Hruška: Obrazy, Praha
1991/06/02 - 1991/06/23   Jiří Zavoral: Obrazy, Ostrov (Karlovy Vary)
1991/06/04 - 1991/07/07   Antoni Tàpies: Pocta Československu, Praha
1991/06/13 - 1991/06/21   Stanislav Menšík: Výběr z malířského díla, Olomouc (Olomouc)
1991/06/29 - 1991/07/28   Vladimír Gebauer: Tvorba z let 1968-1991 (Obrazy, kresby, objekty), Ostrov (Karlovy Vary)
1991/07   Eva Skarolková-Stuchlíková: Obrazy a akvarely, Praha
1991/07/01 - 1991/07/14   Svatopluk Klimeš: Obrazy a instalace, Praha
1991/07/14 - 1991/08/31   Jiří Anderle: Appassionata humana / Obrazy, Rakovník (Rakovník)
1991/08/06 - 1991/09/22   Josef Šíma: Výběr z malířského díla k 100. výročí narození umělce, Olomouc (Olomouc)
1991/09/07 - 1991/10/03   Marie Molová: Obrazy, kresby, grafiky, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1991/09/21 - 1991/10/21   Roman Kameš: Peinture, Besançon
1991/10/03 - 1991/11/01   Pavel Mühlbauer: Obrazy a kresby, Most (Most)
1991/10/27 -   Václav Bláha: Obrazy, grafika, plastiky, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/11/09 - 1991/012/01   Jaroslav Rezek: Obrazy, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1991/11/21 - 1992/01/05   Radoslav Kutra: Malířské dílo, Olomouc (Olomouc)
1992 - 1993   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Pardubice (Pardubice)
1992/01/16 - 1992/03/08   Viktor Sanovec: Práce, Olomouc (Olomouc)
1992/03/19 - 1992/04/19   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Nitra (Nitra)
1992/04/04 - 1992/05/24   Jan Koblasa: Malby a plastiky z šedesátých let, Hořice (Jičín)
1992/05/05 -   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Cheb (Cheb)
1992/05/07 - 1992/06/21   Bohuslav Reynek: Grafika, Hodonín (Hodonín)
1992/05/07 - 1992/06/21   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Jihlava (Jihlava)
1992/07/11 - 1992/08/28   Bohuslav Reynek 1892 - 1971. Výstava ke 100. výročí narození, Ostrov (Karlovy Vary)
1992/07/20 - 1992/07/31   Anna Poustová: Obrazy, grafika, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1992/08/27 - 1992/09/20   Jiří Načeradský: Obrazy, Praha
1992/09/05 - 1992/11/01   Vladimír Erlebach: Obrazy, Nová Paka (Jičín)
1992/09/10 - 1992/11/01   Václav Benda: Obrazy a kresby, Liberec (Liberec)
1992/09/10 - 1992/11/15   Jiří David: Čas pro jasnost, Olomouc (Olomouc)
1992/11/07 - 1992/11/25   Josef Istler: Obrazy, kresby, grafika, Praha
1992/11/12 - 1993/01/03   Bohuslav Reynek: Výstava ke stému výročí narození, Liberec (Liberec)
1992/12/03 - 1992/12/31   Václav Zykmund, Olomouc (Olomouc)
1993/01/14 - 1993/02/25   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Olomouc (Olomouc)
1993/02/25 - 1993/03/28   Olaf Hanel: Obrazy, objekty, Hradec Králové (Hradec Králové)
1993/03/01 - 1993/04/24   Vladimír Vašíček: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
1993/03/12 - 1993/04/10   Zorka Saglova: Malerei, Papierarbeiten, Neu-Isenburg
1993/03/16 - 1993/04/25   Vladimír Vašíček: Obrazy 1949 - 1992, Ostrava (Ostrava-město)
1993/05/05 -   Václav Zoubek: Májová, Rakovník (Rakovník)
1993/05/07 - 1993/05/23   Vladimír Kraml: Návrhy, plakáty, interiérová řešení, reklama, obrazy, Ostrov (Karlovy Vary)
1993/05/19 -   Michael Rittstein: Kresby, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1993/06/02 - 1993/07/25   Václav Boštík: Obrazy, Náchod (Náchod)
1993/06/30 - 1993/08/29   Petra Šťastná: Keramika, České Budějovice (České Budějovice)
1993/06/30 - 1993/08/29   David Tinker: Obrazy, České Budějovice (České Budějovice)
1993/09/04 - 1993/10/10   Jiří Nepasický: Obrazy, objekty, kresby, Ostrov (Karlovy Vary)
1993/09/11 - 1993/09/30   Anna Poustová: Obrazy a grafika, Libáň (Jičín)
1993/09/16 - 1993/10/31   Jiří Sopko: Výběr z díla, Liberec (Liberec)
1993/09/21 - 1993/10/30   Jan Merta: Obrazy 1987-1993, Praha
1993/10/14 - 1993/12/05   Václav Tikal 1906-1965, Olomouc (Olomouc)
1993/11/08 - 1994/01/09   Ivan Ouhel, Praha
1993/11/09 - 1994/01/02   Martin Mainer: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
1993/11/27 - 1993/12/10   Václav Boštík: Kresby, obrazy, Litomyšl (Svitavy)
1994/02/24 -   Stanislav Balko: Obrazy, Bratislava (Bratislava)
1994/03/01 - 1994/04/03   Martin Mainer: Obrazy, Olomouc (Olomouc)
1994/03/29 - 1994/04/17   Petr Pavlík: Všechno je jinak jinak, Praha
1994/04/28 - 1994/05/29   Václav Zoubek: Malby, Jesenice
1994/06/16 - 1994/07/15   Miloslav Chlupáč: Skulpturen, Zeichnungen, Ölbilder, Vídeň (Wien)
1994/06/23 - 1994/10/02   Jan Kryštof Handke: Malířské dílo, Olomouc (Olomouc)
1994/06/30 - 1994/08/21   Josef Istler: Obrazy, grafika, Praha
1994/07/02 - 1994/08/28   Pavel Nešleha: Obrazy, kresby, objekty, Ostrov (Karlovy Vary)
1994/08/19 - 1994/09/18   Rudolf Riedlbauch: Malerei aus Prag, Kostnice (Konstanz)
1994/09 -   Jana Wienerová: Malarstvo grafika, Nowa Ruda
1994/09/05 - 1994/09/23   Petr Kouba (Vídeň): Obrazy, Praha
1994/09/06 - 1994/10/01   Zdenek Hůla: Obrazy, Praha
1994/09/13 - 1994/10/09   Jitka Štenclová: Výběr obrazů z let 1991-1994, Opava (Opava)
1994/10/05 - 1994/10/27   Josef Liesler: Obrazy, grafika, Havířov (Karviná)
1995   Dominik Mareš: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
1995   Dominik Mareš: Obrazy, Zlín (Zlín)
1995   Dominik Mareš: Obrazy, Praha
1995   Dominik Mareš: Obrazy, Turnov (Semily)
1995   Rittstein: Obrazy, Domažlice (Domažlice)
1995/05/03 - 1995/05/28   Václav Zoubek: Malby, Kralovice (Plzeň-sever)
1995/05/04 - 1995/06/11   Jaroslav Fousek (1885 - 1954): Obrazy, kresby, Kutná Hora (Kutná Hora)
1995/05/09 - 1995/05/26   Josef Liesler: Obrazy a grafika, Zlín (Zlín)
1995/06/06 - 1995/06/30   Michal Matzenauer: Zmatení jazyků - tajemství textu, Praha
1995/06/06 - 1995/09/03   Vladimír Vašíček: Obrazy, Zlín (Zlín)
1995/06/22 - 1995/07/30   Václav Zoubek: Malby, Tábor (Tábor)
1995/07/04 - 1995/07/23   Lubomír Přibyl: Obrazy a grafika, Praha
1995/08/26 -   Zdenek Hůla: Sochy a obrazy, Milevsko (Písek)
1995/09/05 - 1995/10/29   Jiří Sopko: Obrazy a kresby 1965-1995, Praha
1995/09/12 - 1995/10/08   Ladislav Daněk: Obrazy 1989 - 1995, Brno (Brno-město)
1995/09/14 - 1995/10/31   Zdenek Seydl: Obrazy, kresby, Klenová (Klatovy)
1995/09/19 -   Vojtěch Adamec: Sochy, obrazy, kresby, Slaný (Kladno)
1995/09/19 - 1995/10/28   Svatopluk Klimeš: Objevování. Korzika - Kanada, Plzeň (Plzeň-město)
1995/09/23 - 1995/10/31   Miroslav Tázler: Obrazy, Ostrov (Karlovy Vary)
1995/10/11 - 1995/11/03   Robert Urbásek: Kresba, malba, Brno (Brno-město)
1995/12/04 - 1996/01/14   Václav Bláha: Obrazy, kresby, Praha
1995/12/05 - 1995/12/22   Jitka Štenclová: Náznaky a znamení, Praha
1996/02/01 - 1996/03/17   Pavel Vavrys: Obrazy, Rakovník (Rakovník)
1996/02/05 - 1996/03/01   Jiří Anderle: Obrazy 1995 - 96, Praha
1996/03/06 - 1996/03/30   Ladislav Daněk: Obrazy, kresby, Olomouc (Olomouc)
1996/03/21 - 1996/05/05   Venda Truhlářová: Obrazy, Rakovník (Rakovník)
1996/04/11 - 1996/04/25   Jan Koblasa: Sochařská a malířská tvorba z 60. let, Praha
1996/04/16 - 1996/05/13   Václav Beránek: Obrazy z intimního archívu, Havířov (Karviná)
1996/04/25 - 1996/05/24   František Hodonský: Obrazy 1981 - 1996, Ostrava (Ostrava-město)
1996/06/05 - 1996/06/30   Daněk v kruhu. Obrazy Ladislava Daňka, Prostějov (Prostějov)
1996/06/05 - 1996/07/03   Jiří Hruška: Obrazy, Dobříš (Příbram)
1996/06/26 - 1996/09/15   Ivan Theimer: Sochy a obrazy 1960 - 1995, Praha
1996/07/05 -   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Boskovice (Blansko)
1996/08/04 - 1996/09/14   Michael Rittstein: Obrazy, Moravský Beroun (Olomouc)
1996/08/04 - 1996/09/14   Michael Rittstein: Obrazy, kresby, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1996/08/30 - 1996/09/27   Marc Giai-Miniet: Obrazy a objekty, Praha
1996/09/02 - 1996/09/20   Zdenka Marie Nováková: Painting / Malba, Praha
1996/09/02 - 1996/09/30   Josef Liesler: Obrazy, plastiky, grafika, kresby, objekty, Ostrava (Ostrava-město)
1996/10/01 - 1996/10/27   Marie Blabolilová: Nová grafika 1990-1996, Šumperk (Šumperk)
1996/10/03 - 1996/10/27   Bohumír Komínek: Obrazy 1976-77, Praha
1996/10/10 - 1996/11/17   Vladimír Vašíček: Obrazy 1949 - 1996, Brno (Brno-město)
1996/10/10 - 1996/11/24   Karel Chaba: Obrazy, grafika, Rakovník (Rakovník)
1996/10/17 - 1996/12/01   Ivan Theimer: Sochy a obrazy 1960 - 1995, Olomouc (Olomouc)
1996/12/03 - 1997/01/26   Bohuslav Reynek 1892 1971, Praha
1997   Bohumír Komínek: Obrazy, Praha
1997   Joska Skalník: Paintings, Kapské Město (Cape Town)
1997   Joska Skalník: Paintings, Pretoria
1997/01/06 - 1997/02/02   Josef Istler: Obrazy, kresby, grafika, Ostrava (Ostrava-město)
1997/04/21 -   Marie Michaela Šechtlová: Obrazy, grafika, Praha
1997/05/03 - 1997/05/31   Leonhard König: Kameny žijí... (...rozvzpomínání na původ), Brno (Brno-město)
1997/06/19 -19997/08/03   Jaromír Zoul: Obrazy, kresby, grafika, Liberec (Liberec)
1997/07/04 - 1997/08/07   Karel Prasek: Peintures, Niort
1997/08/15 - 1997/09/19   Robert Urbásek: Latentní malba, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
1997/09/04 - 1997/10/12   Václav Zoubek: Obrazy z let 1996-1997, Rakovník (Rakovník)
1997/10/30 - 1997/11/28   Romana Králová: Obrazy a kresby, Praha
1997/10/30 - 1997/12/07   Jaroslav Petrželka: Obrazy, Rakovník (Rakovník)
1997/11/04 - 1997/11/30   Rudolf Riedlblauch: Obrazy / Tableaux, Praha
1997/11/04 - 1997/11/30   Rudolf Riedlblauch: Obrazy / Tableaux, Praha
1997/11/13 - 1998/01/11   Oscar Domínguez v Československu, Olomouc (Olomouc)
1997/11/15 - 1997/11/20   Joska Skalník: Paintings, Harare
1997/11/19 - 1998/01/18   Jaroslav Papoušek: Obrazy, Rakovník (Rakovník)
1997/12/01 - 1997/12/30   Petra Oriešková: Obrazy, Praha
1998/01/05 - 1998/01/30   Ivana Lomová: Výlet do přírody, Praha
1998/01/07 -1998/02/03   Vladimír Gebauer: Obrazy, Praha
1998/02/02 - 1998/02/27   Michal Singer: Rozesmát bohy, Praha
1998/02/15 - 1998/02/16   Josef Ducháč: Obrazy, tapiserie, Broumov
1998/03/02 - 1998/03/27   Fritz Ruprechter: Obrazy, Praha
1998/03/03 - 1998/03/29   Jitka Štenclová, Opava (Opava)
1998/03/04 - 1998/04/04   Josef Istler: Obrazy, grafika, kresby, Plzeň (Plzeň-město)
1998/03/05 - 199//03/18   Josef Liesler: Obrazy, Zlín (Zlín)
1998/03/06 - 1998/04/04   Vojtěch Adamec: Obrazy, Praha
1998/03/26 - 1998/05/06   Oscar Domínguez v Československu, Bratislava (Bratislava)
1998/03/30 - 1998/04/30   Walter Motz: Obrazy, Praha
1998/04/26 - 1998/06/07   Josef Liesler: Obrazy, kresby, grafika, Blansko (Blansko)
1998/06/03 - 1998/06/22   Kateřina Černá: Knížky, linoryty, obraz, Praha
1998/06/11 - 1998/07/19   Kamila Ženatá: Obrazy, Praha
1998/06/11 - 1998/07/30   Xénia Hoffmeisterová: Obrazy, kresby, grafika, Příbram (Příbram)
1998/07/25 - 1998/08/13   Václav Zoubek: Obrazy, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1998/09/04 - 1998/09/30   Josef Liesler: Obrazy a objekty, Domažlice (Domažlice)
1998/09/10 - 1998/11/08   Kamila Ženatá: Obrazy, České Budějovice (České Budějovice)
1998/10/21 - 1998/11/29   Václav Zoubek: Obrazy, Nové Strašecí (Rakovník)
1998/11/03 - 1998/11/27   Pavel Brázda: Pestré hlavy, Praha
1998/11/03 - 1998/11/29   Ladislav Daněk: Malba a kresba, Šumperk (Šumperk)
1998/11/06 - 1999/01/06   Joska Skalník: Obrazy, grafika, koláže, Dolný Kubín (Dolný Kubín)
1998/11/12 - 1999/01/10   Othmar Zechyr: Zeichnungen 1966 - 1996, Olomouc (Olomouc)
1998/11/19 - 1999/01/17   Kamila Ženatá, Hradec Králové (Hradec Králové)
1998/12/17 - 1999/01/17   Jiří Mědílek: Obrazy, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1999   Jaroslav J. Alt: Obrazy, Brno (Brno-město)
1999   Ludmila Padrtová: Obrazy a kresby 1955-1966, Louny (Louny)
1999/01/07 - 1999/01/29   Viktor Karlík: Centrum periferie, Praha
1999/01/19 - 1999/02/21   Othmar Zechyr: Zeichnungen 1966 - 1996, Ostrava (Ostrava-město)
1999/01/29 -   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Turnov (Semily)
1999/02/18 - 1999/03/28   Zdeněk Veselý: Malby, Rakovník (Rakovník)
1999/04/01 - 1999/05/02   Johanna Klusáková: Malby, Rakovník (Rakovník)
1999/04/06 - 1999/04/30   Josef Liesler: Obrazy, Praha
1999/05/06 - 1999/06/20   Milan Med: Svět baletu, Rakovník (Rakovník)
1999/05/07 - 1999/06/27   Zdeněk Balaš: Obrazy, Náchod (Náchod)
1999/05/08 - 1999/06/15   Josef Liesler: Retrospektivní výběr z díla, Přerov (Přerov)
1999/06 - 1999/09   Tomáš Vosolsobě: Malby, Rakovník (Rakovník)
1999/06/19 - 1999/09/12   Pavel Roučka: Kolik barev tolik figur / Autant de coleurs autant de personnages, Treigny
1999/07 - 1999/09   Othmar Zechyr: Zeichnungen 1966 - 1996, Janovice nad Úhlavou (Klatovy)
1999/07/01 - 1999/08/01   Kamila Ženatá: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
1999/07/01 - 1999/09/12   Jan Křížek: Obrazy, sochy, keramika, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1999/07/14 - 1999/08/12   Ladislav Daněk: Obrazy, kresby, Ostrava (Ostrava-město)
1999/07/17 - 1999/07/31   Prostor pro obrazy Václava Zoubka, Řevnice (Praha-západ)
1999/08/12 - 1999/09/26   Jan Kratochvíl 1941 - 1997: Je cosi sladkého ve zpěvnosti našich dnů, Olomouc (Olomouc)
1999/09/09 - 1999/10/01   Ivan Sobotka: Obrazy, Praha
1999/09/09 - 1999/10/31   Miroslav Pangrác: Výběr z malířské a sochařské tvorby, Rakovník (Rakovník)
1999/09/22 - 1999/11/14   Vladimír Vašíček: Obrazy z let 1949 - 1999, Jihlava (Jihlava)
1999/09/23 - 1999/11/14   Anselmo Legnani, Cheb (Cheb)
1999/09/29 -   Miroslav Roštínský: Obrazy, Brno (Brno-město)
1999/10/04 - 1999/10/29   Tone Fink: Skulpturální ornamenty, Praha
1999/11   Lubomír Typlt, Brno (Brno-město)
1999/11/01 - 1999/11/28   Václav Zoubek: Obrazy, Praha
1999/11/03 - 1999/11/30   Jaroslav Zajíc (1899-1987): Zapomenuté obrazy z Francie a Čech, Praha
1999/11/04-1999/12/12   František Hodonský: Obrazy, Hranice (Přerov)
1999/11/10 - 1999/12/05   Michael Rittstein: Obrazy 1995-1999, Bratislava (Bratislava)
1999/11/29 - 2000/01/09   Petr Dillinger: Oleje, obrazy, grafika k 100. výročí narození, Praha
1999/12/09 - 2000/01/31   Jiří Sopko, Praha
2000   Jaroslav J. Alt: Obrazy, Český Krumlov (Český Krumlov)
2000/01/26 - 2000/03/25   Petr Dillinger: Obrazy - kresby - grafika, Brno (Brno-město)
2000/02/08 - 2000/03/04   Viktor Karlík: Nature morte, Praha
2000/02/28 - 2000/03/11   Magdalena Cubrová: Obrazy, Praha
2000/03/09 - 2000/05/01   Jindřich Prucha: Lomy, Liberec (Liberec)
2000/03/13 - 2000/03/31   Dagmar Dost-Nolden: Bilder, Kolín nad Rýnem (Köln)
2000/03/14 -   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Praha
2000/04/03 - 2000/04/28   Vladimír Materna: Z prachu a barev, Praha
2000/04/06 - 2000/04/20   Josef Liesler: Obrazy, Zlín (Zlín)
2000/04/13 - 2000/06/11   Anselmo Legnani, Olomouc (Olomouc)
2000/04/25 - 2000/09   Josef Liesler: Obrazy a grafika, Mnichovo Hradiště (Mladá Boleslav)
2000/05/02 - 2000/05/30   Marie Michaela Šechtlová: Kresby, grafika, obrazy, Praha
2000/05/04 - 2000/07/23   Slavoj Kovařík: Výběr z tvorby 1944 - 1999, Olomouc (Olomouc)
2000/05/11 - 2000/06/11   František Hodonský: Plovoucí smaragdy. Výběr z díla 1962 - 2000, Liberec (Liberec)
2000/06/06 - 2000/06/30   Jiří Nepasický: Průhledy, Praha
2000/06/21 - 2000/09/03   František Hodonský: Plovoucí smaragdy. Výběr z díla 1962 - 2000, Hodonín (Hodonín)
2000/06/28 - 2000/09/03   František Dvořák: Obrazy a kresby, Praha
2000/06/30-2000/08/25   František Hodonský: Noční zahrada. Obrazy - dřevořezy, Náchod (Náchod)
2000/07/04 - 2000/08/28   Petr Malina: Obrazy z dovolené, Chrudim (Chrudim)
2000/07/14 -   Petr Nejedlý: Obrazy 1999/2000, Jemnice (Třebíč)
2000/08/26 - 2000/09/08   Vladimír Gebauer: Obrazy, objekty, kresby, grafika, Lhota
2000/09/06 - 2000/10/08   Václav Zoubek: Obrazy z let 1997-2000, Rakovník (Rakovník)
2000/09/14 - 2000/10/29   František Hodonský: Plovoucí smaragdy. Výběr z díla 1962 - 2000, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2000/10/03 - 2000/10/23   Marie Michaela Šechtlová: Stromy, cesty a sny, Sezimovo Ústí (Tábor)
2000/11/09 - 2001/01/14   František Hodonský: Malby, Rakovník (Rakovník)
2000/11/30 -   Rudolf Němec: Nerozumím už Nietzschemu, Praha
2000/12/07 - 2001/01/14   Sedmá olomoucká kašna, Olomouc (Olomouc)
2001/01/08 - 2001/01/28   Jaroslav Klát: Ptačí fragmenty..., Praha
2001/01/26 - 2001/03/25   Leny Aardse: Prostor a humanita / Space nad humanity, Klatovy (Klatovy)
2001/02/01 - 2001/03/31   Jitka Štenclová: Obrazy, Praha
2001/02/04 - 2001/03/18   František Hodonský: Světlo a voda, Veselí nad Moravou (Hodonín)
2001/03/07 - 2001/03/30   Karel Vaca: Obrazy, Praha
2001/04/06 - 2001/05/02   Jaroslav Róna: Obrazy a plastiky, České Budějovice (České Budějovice)
2001/04/13 - 2001/06/24   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, grafika, Kutná Hora (Kutná Hora)
2001/04/19 - 2001/05/18   Martin Mainer: Obrazy, grafika, Ostrava (Ostrava-město)
2001/05/05 - 2001/06/24   Josef Šimůnek, Louny (Louny)
2001/06/01 - 2001/06/15   Tomáš Císařovský: Budování kapitalismu v Čechách, Olomouc (Olomouc)
2001/06/19 - 2001/07/29   Anna Poustová: Obrazy a grafika, Beroun
2001/07/13 - 2001/07/27   Václav Zoubek: Obrazy z poslední doby, Mariánské Lázně (Cheb)
2001/08/18 - 2001/09/28   Josef Liesler: Obrazy, kresby a grafika, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2001/08/25 -   Růžena Magniová: Obrazy, Tišnov (Brno-venkov)
2001/09/04 - 2001/10/05   Václav Boštík: Obrazy, kresby, grafika ze soukromých sbírek, Praha
2001/09/07 - 2001/09/23   Kamila Ženatá: Neue Bilder in Öl auf Leinwand, Uznach
2001/09/13 - 2001/10/2001   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Hradec Králové (Hradec Králové)
2001/09/13 - 2001/11/11   František Dvořák: Obrazy, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2001/10/03 -   František Hubatka: Poslední léto, Praha
2001/10/22 - 2001/12/15   Václav Zoubek: Obrazy (Všelijaké nápady), Rakovník (Rakovník)
2001/11/02 - 2001/11/10   Dagmar Dost-Nolden: Malerei, Kolín nad Rýnem (Köln)
2001/12/01 - 2002/01/27   Václav Jíra 1961 - 1999: Objekty, strojky, obrazy, Louny (Louny)
2001/12/03 - 2002/01/25   František Hodonský: V bažinách, Praha
2001/12/06 - 2002/03/03   Milan Grygar: Mezi obrazem a zvukem: Práce z let 1945-2001, Olomouc (Olomouc)
2002/01/15 - 2002/02/08   Jiří Kalousek: Obrazy, kresby, Praha
2002/02/07 - 2002/03/22   Vladimír Gebauer: Obrazy, Praha
2002/02/07 - 2002/03/31   Gerardo Rueda: Retrospektiva. Obrazy, sochy a koláže, Praha
2002/02/12 - 2002/04/06   Miroslav Pangrác: Obrazy, sochy, Rakovník (Rakovník)
2002/02/27 - 2002/03/24   Zorka Ságlová: Obrazy, České Budějovice (České Budějovice)
2002/02/27 - 2002/03/24   Antonín Václav Slavíček: Obrazy, kresby, Praha
2002/03/01 - 2002/03/29   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Turnov (Semily)
2002/03/08 - 2002/03/29   Dagmar Dost-Nolden: Malerei, Kolín nad Rýnem (Köln)
2002/03/14 - 2002/04/21   Jiří Hruška: Malby, Rakovník (Rakovník)
2002/03/19 - 2002/04   Olaf Hanel: Obrazy, plastiky, Praha
2002/03/28 - 2002/06/01   Vít Soukup: Rozkoš u Tvrdohlavých, Praha
2002/04/03 - 2002/07/31   Marie Beránková: Nazí, Olomouc (Olomouc)
2002/04/29 - 2002/05/31   Valentin Popov: Obrazy, Praha
2002/05/09 - 2002/07/07   Rudolf Michalik (1901-1993): Více světla!, Olomouc (Olomouc)
2002/05/15 -   Miroslav Roštínský: Výběr z malířského díla, Brno (Brno-město)
2002/05/27 - 2002/06/28   Pavel Roučka: Body Incomplete, Londýn (London)
2002/05/30 - 2002/06/25   Kamila Ženatá: Obrazy (Jiskry, hvězdy, rybičky, sníh a déšť), Plzeň (Plzeň-město)
2002/06/03 - 2002/06/30   Roman Kameš: Malby z Ladakhu, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2002/06/12 - 2002/08/25   Bohumír Komínek: Malba, Hodonín (Hodonín)
2002/06/16 - 2002/07/14   Vladimír Vašíček: Obrazy, kresby, kvaše, Blansko (Blansko)
2002/06/20 - 2002/09/08   Jiří Nepasický: Obrazy, kresby, Liberec (Liberec)
2002/06/20 - 2002/09/08   Jan Vančura: Scénografické návrhy, obrazy, Liberec (Liberec)
2002/06/26 -   Zdenek Hůla: Práce z let 1968 - 1972, Praha
2002/08/07 - 2002/08/30   Aleš Rezler: Kresby, obrazy, Brno (Brno-město)
2002/09/04 - 2002/10/13   Josef Istler: Obrazy - grafika, Hradec Králové (Hradec Králové)
2002/09/05 - 2002/10/13   Karel Franta: Obrazy, kresby, ilustrace, Rakovník (Rakovník)
2002/09/13 - 2002/11/03   Zdenek Seydl: Obrazy, kresby, grafiky, animovaný film, Náchod (Náchod)
2002/10/26 - 2002/12/01   Vladimír Gebauer: Obrazy, Nové Strašecí (Rakovník)
2003   Vít Soukup: Dorka, Ostrava (Ostrava-město)
2003   Jitka Štenclová, Praha
2003 - 2003/09/14   Vladimír Preclík: Konečně doma, Jaroměř (Náchod)
2003/01/06 - 2003/01/26   Jitka Štenclová: Obrazy a kresby, Praha
2003/01/30 - 2003/03/02   František Hodonský: Výběr z díla 1949-1999, Rakovník (Rakovník)
2003/02/05 - 2003/03/04   Rudolf Brančovský: Stříbrný kontext, Olomouc (Olomouc)
2003/02/06 - 2003/05/11   Miroslav Štolfa: Malířské dílo 1956 - 2002, Olomouc (Olomouc)
2003/02/13 - 2003/03/16   Josef Istler: Výběr z let 1944-1975, Praha
2003/03/18 - 2003/04/18   Richard Lander: Výběr z díla, Praha
2003/04/26 - 2003/06/01   Zdenek Hůla: Grafika a malba, Mnichovice (Praha-východ)
2003/05/13 - 2005/07/13   Vladimír Preclík sochař a malíř, Trutnov (Trutnov)
2003/06/04 - 2003/07/01   Michaela Soukupová: Krasohled / Kaleidoscope: Oleje a pastely 2002 - 2003 / Oils and pastels 2002 - 2003, Olomouc (Olomouc)
2003/06/25 - 2003/07/29   Jan Rýz: Obrazy, kresby, Prostějov (Prostějov)
2003/07/31 - 2003/09/11   Vladimír Preclík: Sochy, obrazy, Libáň (Jičín)
2003/07/31 - 2003/09/14   Michaela Absolonová: Sochy, obrazy, Rakovník (Rakovník)
2003/09/10 - 2003/10/12   Václav Zoubek: Malby, Rakovník (Rakovník)
2003/09/11 - 2003/10/31   Eva Prokopcová: Obrazy z teček, kresby na tapety, Praha
2003/09/12 - 2003/10/24   Josef Liesler: Obrazy, grafika, Hradec Králové (Hradec Králové)
2003/09/16 - 2003/10/04   Kamila Ženatá: Bezpředmětné krajiny, obrazy, grafiky, knížka a kalendáře, Brno (Brno-město)
2003/09/25 - 2003/11/09   Luboš Synecký: Malby, Rakovník (Rakovník)
2003/09/30 - 2003/10/31   Jiří Hruška: Obrazy, pastely, Strakonice (Strakonice)
2003/10/02 - 2003/10/28   Jitka Štenclová: Obrazy, kresby, Písek (Písek)
2003/10/09 - 2003/11/09   Dalibor Blažek: Malby, Rakovník (Rakovník)
2003/10/20 - 2003/11/29   Ladislav Daněk: Světlo tak pomalu se rodí jako krystaly, Bruntál (Bruntál)
2003/11/05 - 2003/11/30   Jiří Pokorný: Obrazy, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2003/11/05 - 2004/01/15   Jana Budíková: Jedno v druhém (obrazy a kresby), Praha
2003/11/13 - 2004/01/11   Jiří Mocek: Malby, Rakovník (Rakovník)
2003/11/30 - 2004/01/25   Marie Blabolilová: Retrospektiva, Klatovy (Klatovy)
2004   Miroslava Zychová: Obrazy, Praha
2004/01/05 - 2004/02/29   Jiří Pokorný: Malby, Rakovník (Rakovník)
2004/01/28 - 2004/02/29   Vít Soukup: 53% Dorka sale, Kuřim (Brno-venkov)
2004/02/19 - 2004/03/28   Vít Soukup: Katalog. Obrazy z přelomu 2003/2004, Brno (Brno-město)
2004/03/01 - 2004/04/02   Nikola Nováková, Praha
2004/03/04 - 2004/04/11   Otakar Čemus: Obrazy, Rakovník (Rakovník)
2004/03/19 - 2004/04/30   Jiří Načeradský: Velké formáty, Praha
2004/04/05 -   Kamila Ženatá: Obrazy, Praha
2004/04/15 - 2004/05/23   Radomír Kolář: Z malířské tvorby, Rakovník (Rakovník)
2004/04/22 - 2004/06/13   Václav Špála (1885 - 1946), Liberec (Liberec)
2004/04/29 - 2004/08/08   Václav Balšán: Obrazy, kresby, Ostrov (Karlovy Vary)
2004/05/27 - 2004/06/27   Luděk Tichý: Sochy, malby, Rakovník (Rakovník)
2004/06/08 -   Karel Pokorný: Česká krajina a zátiší, Praha
2004/06/10 - 2004/07/08   Markéta Haflantová: Olejomalby, Břeclav (Břeclav)
2004/06/24 - 2004/09/19   Dalibor Matouš: Obrazy a kresby, Liberec (Liberec)
2004/07 - 2004/08   Jana Pivovarníková: Obrazy, Varšava (Warszawa)
2004/08/03 -   Růžena Magniová: Obrazy, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2004/08/05 - 2004/08/29   Zdenka Marie Nováková: Obrazy (Skály a stromy), Praha
2004/08/13 -   Zdeněk Šplíchal: Obrazy v čase, Hradec Králové (Hradec Králové)
2004/09/04 -   Božena Kjulleněnová: Malba tuší, Dačice (Jindřichův Hradec)
2004/09/11 - 2004/10/03   Jitka Štenclová: Obrazy, Planá (Tachov)
2004/10/06 - 2004/11/21   Hra v kostky: Vítězslav Nezval a výtvarné umění, Olomouc (Olomouc)
2004/10/19 - 2004/11/19   Jitka Štenclová: Obrazy a kresby, Praha
2004/11/02 - 2005/01/05   Václav Vokolek: Krajiny, obrazy, sonety (kresby, malby, texty), Praha
2004/11/07 -   Jiří Chládek: Obrazy, kresby, grafika, Dačice (Jindřichův Hradec)
2004/11/11 -   František Sarna: Oleje, pastely, kresby, Jihlava (Jihlava)
2004/12/02 - 2005/01/30   Miroslav Pangrác: Malby, sochy, Rakovník (Rakovník)
2004/12/08 -   Bohumil Krátký: Výběr z tvorby, Třebíč (Třebíč)
2004/12/16 - 2005/03/13   Jaroslav Malina: Obrazy, kresby, scénografie, Liberec (Liberec)
2005   Jakub Stretti: Barva v prostoru, Ostrava (Ostrava-město)
2005   Dagmar Dost-Nolden: Malerei, Arbeiten auf Papier, Skulptur, Performance, Kolín nad Rýnem (Köln)
2005/01/20 - 2005/03/06   Marie Blabolilová: Obrazy - grafika, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2005/02/08 - 2005/06/12   Josef Istler: Grafika (1958-1965), Rakovník (Rakovník)
2005/02/10 - 2005/04/24   Karel Malich, Olomouc (Olomouc)
2005/02/17 - 2005/04/17   Ota Janeček: Poetické obrazy a kresby, Rakovník (Rakovník)
2005/02/28 - 2005/03/31   Kateřina Černá: Obrazy, grafika, knihy, Praha
2005/03/09 - 2005/04/09   Václav Zoubek: Obrazy, Beroun
2005/03/14 - 2005/04/15   Otakar Slavík: Kočka v křesle / Cat in the Armchair, Praha
2005/03/15 - 2005/04/08   Daisy Mrázková: Obrazy a kresby, Šternberk (Olomouc)
2005/04/06 - 2005/04/30   Kamila Ženatá: 2 lidé, 1 obraz (Variace na jedno téma), Hradec Králové (Hradec Králové)
2005/05/03 - 2005/05/22   Leo Vaniš: Malba, Lázně Toušeň (Praha-východ)
2005/05/05 - 2005/06/30   Janladrou: Obrazy / Peintures, Kutná Hora (Kutná Hora)
2005/05/18 - 2005/06/30   Václav Bláha: ...o mně a o tobě, Praha
2005/05/31 - 2005/06/24   Marc Giai Miniet: Obrazy a krabice, Praha
2005/06/23 - 2005/07/28   Vlastimil Toman: Ohlédnutí, Třebíč (Třebíč)
2005/07/04 - 2005/08/29   Slavoj Kovařík: ´Stopy uplynulých dějů´(Malba - kvaše), Olomouc (Olomouc)
2005/07/23 - 2005/09/04   Josef Voleský (1895 - 1932), Litomyšl (Svitavy)
2005/08/13 -   Michael Rittstein: Mňau Obrazy, Domažlice (Domažlice)
2005/09/05 - 2005/09/30   Monika Abbott: Houby a srdce / Mushrooms and Hearts, Praha
2005/09/06 - 2005/10/02   Václav Zoubek: Věci, Praha
2005/09/27 - 2005/11/27   Stanislav Diviš: Retrospektiva, Pardubice (Pardubice)
2005/10/06 - 2005/11/27   Eduard Ovčáček: Výběr 1959 až 2005, Liberec (Liberec)
2005/10/06 - 2006/01/01   Kamila Ženatá: Obrazy, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2005/10/19 - 2005/11/25   Pavel Mühlbauer: Kresby, obrazy, pastely, Praha
2005/10/25 -   Rudolf Riedlbauch: Obrazy a kresby, Plzeň (Plzeň-město)
2005/11/09 - 2005/12/11   Dalibor Blažek: Malby, Unhošť (Kladno)
2006/01/05 - 2006/02/05   Václav Zoubek: Věci, Kolín (Kolín)
2006/01/26 - 2006/03/22   Vladimír Hubeňák: Malba, Brušperk (Frýdek-Místek)
2006/02/06 - 2006/02/24   Karel Solařík: Malba, Praha
2006/02/09 - 2006/04/16   Roman Hudziec: Krajiny, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2006/02/16 - 2006/04/12   Jaroslav Bobek: Malba, Ostrava (Ostrava-město)
2006/03/16 - 2006/05/21   Václav Hradecký: Výběr z díla ze sbírek Jiřího Karáska ze Lvovic, Chrudim (Chrudim)
2006/04/05 - 2006/05/31   Tamara Bohuňková: Krajina skla, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2006/04/12 - 2006/05/03   Otto Herbert Hajek, Plzeň (Plzeň-město)
2006/04/12 - 2006/06/09   Vladimír Gebauer: Obrazy, krabice, kresby, Praha
2006/04/21 - 2006/06/11   Miloš Ševčík: Do nitra (Obrazy, kresby, grafika, plastiky), Litoměřice (Litoměřice)
2006/04/27 - 2006/06/11   Jaroslava Solovjevová: Oblouk životní tvorby, Liberec (Liberec)
2006/05/03 - 2006/06/30   Michael Rittstein: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
2006/05/20 - 2006/06/29   Martin Rusňák: Obrazy, kresby a grafika, Staré Hrady (Jičín)
2006/05/26 - 2006/09/24   Jaroslav Róna: Sochy a obrazy, Cheb (Cheb)
2006/06/01 - 2006/06/29   Václav Kiml: Retrospektiva, Praha
2006/06/02 - 2006/06/16   Rudolf Riedlbauch: Malba, kresba, Praha
2006/06/19 - 2006/06/30   Jiří Voves: Malba, kresba, Praha
2006/06/20 - 2006/08/20   Miloš Ševčík: Do nitra (Obrazy, kresby, grafika, plastiky), Plzeň (Plzeň-město)
2006/06/22 - 2006/09/17   Rostislav Zárybnický: Zjevování malby, Liberec (Liberec)
2006/06/24 -   František Janula, Domažlice (Domažlice)
2006/06/27 - 2006/07/30   Jan Vičar: Grafické obrazy, Šumperk (Šumperk)
2006/07/13 - 2006/09/17   Eugen von Kahler: Et in Arcadia Ego, Cheb (Cheb)
2006/08/05 -   Libor Fára a obrazy, Slavonice (Jindřichův Hradec)
2006/08/29 - 2006/09/30   Dalibor Blažek: Obrazy, Rakovník (Rakovník)
2006/09/20 - 2006/10/27   Lenka Jurečková: V barvách folklóru, Kolín (Kolín)
2006/09/21 - 2006/11/19   Isabela Fárová: Díla z let 1983-2006, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2006/10/03 - 2006/12/03   Oldřich Tichý: Retrospektiva, Zlín (Zlín)
2006/10/05 - 2006/11/05   Dalibor Blažek: Obrazy, Lány (Kladno)
2006/10/05 - 2006/11/26   Jiří Dostál: Na zemi. Obrazy a kresby z let 1970-2006, Liberec (Liberec)
2006/10/14 - 2006/11/12   Marcela Mrázová: Obrazy a dřevořezby z let 1995 - 2006, Jílové u Prahy (Praha-západ)
2006/10/20 - 2007/01/28   Jan Jiří Heinsch: Malíř barokní zbožnosti, Praha
2006/11/01 - 2006/12/10   Ladislav Daněk: Kresby a obrazy, Praha
2006/11/09 - 2006/12/31   Jan Paul: Obrazy, Kutná Hora (Kutná Hora)
2006/11/21 - 2007/01/17   Pavel Šmíd: Sebeobrana, Kolín (Kolín)
2006/11/30 - 2007/01/28   Martin Kuriš: Loutkové divadlo a obrazy, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2006/12/01 - 2006/12/31   Oldřich Smutný: Skoromodré obrazy, České Budějovice (České Budějovice)
2006/12/05 -   Jiří Bouda: Umění poezie. Obrazy, grafika, Plzeň (Plzeň-město)
2006/12/07 - 2007/02/19   Miroslav Netík: Obrazy, Brno (Brno-město)
2007   Petr Pastrňák: Lesy a krajiny, Ostrava (Ostrava-město)
2007   Miloš Ševčík: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
2007   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, Litomyšl (Svitavy)
2007/01/04 - 2007/02/04   Jan Klimeš: Stromy, racci, bouře, ploty, Šumperk (Šumperk)
2007/01/21 -   Jitka Štenclová: Obrazy 1995-2005, Praha
2007/01/25 - 2007/03/11   Vladimír Gebauer: Cesty, Rakovník (Rakovník)
2007/01/25 - 2007/03/25   Jiří Uhlíř: Zlomky světa v obrazech, Třebíč (Třebíč)
2007/02/15 - 2007/03/15   Milan Kunc: Sul filo dell'Enigma, Řím (Roma)
2007/02/15 - 2007/03/25   Jakub Schikaneder: Nové objevy děl malíře tajemných nálad, Liberec (Liberec)
2007/03/26 - 2007/04/27   Jan Hísek: Osm a jeden / Eight and One, Praha 1
2007/03/27 - 2007/05/06   Miloslav Čelakovský: Cesty... (Obrazy, kresby), Plzeň (Plzeň-město)
2007/03/28 - 2007/05/27   Karel Pokorný: Výběr z díla, Třebíč (Třebíč)
2007/03/30 - 2007/06/03   Stanislav Kulda: Kresby, obrazy, litografie, Náchod (Náchod)
2007/03/30 - 2007/06/30   Barbora Lungová: Men Stay, Women Go, Praha
2007/04/03 - 2007/05/11   Dalibor Blažek: Mikrotén, Plzeň (Plzeň-město)
2007/04/04 - 2007/05/05   Vladimír Preclík: Socha v barvě barva v soše, Praha
2007/04/05 -   Barevné symfonie Daniely Benešové. Obrazy a grafika, Plzeň (Plzeň-město)
2007/04/06 - 2007/10/28   Petr Kvíčala (nar. 1960, Brno): Malby, Český Krumlov (Český Krumlov)
2007/04/12 -   Pavel Besta: Stopy života, Praha
2007/04/20 - 2007/06   Tobias Abel: Malerei, Innsbruck
2007/05/02 - 2007/06/01   Jaroslav Horák: Obrazy, Vladimír Materna: Chmura na papíře, Praha
2007/05/03 - 2007/06/14   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, Kolín (Kolín)
2007/06/25 - 2007/07/19   Jiří Hruška: Obrazy, Praha
2007/06/28 - 2007/09/30   Radostný svět Milana Janáčka. Obrazy, grafika, ilustrace z let 1961-2006, Liberec (Liberec)
2007/07/12 - 2007/09/16   Ivana Lomová: 2003 - 2006, Ostrov (Karlovy Vary)
2007/07/19 - 2007/09/14   Marta Kolářová: Výlety a návraty, Ostrava (Ostrava-město)
2007/07/27 - 2007/09/02   Jitka Štenclová: Obrazy, kresby, objekty, Hradec nad Moravicí (Opava)
2007/09/05 - 2007/09/29   Josef Liesler: Obrazy, objekty, grafika, Praha
2007/09/14 - 2007/10/21   František Matoušek: Kdo mě dneska hlídá?, Praha
2007/09/21 - 2007/10/13   Milan Grygar: Obrazy 1959 - 1963, Praha
2007/10/03 - 2007/11/02   Antonín Kroča malíř Lašska: Obrazy, Praha
2007/11/22 - 2007/12/30   Barbora Lungová: Obrazy, Kutná Hora (Kutná Hora)
2007/11/28 - 2008/01/18   Roman Franta: Čím víc, tím líp..., Ostrava (Ostrava-město)
2008 -   Macketanz, Řím (Roma)
2008/01/07 - 2008/02/01   Petr Kouba: Kresby, obrazy, Praha
2008/01/10 - 2008/03/14   Vladimír Havlík: Půdorysy, symetrie, transformace, Praha
2008/01/23 - 2008/02/29   Ivana Štenclová: Vražda v domě, Ostrava (Ostrava-město)
2008/01/25 -   Jánuš Kubíček: Obrazy, Prštice (Brno-venkov)
2008/02/08 - 2008/03/16   Aldin Popaja: Balkánci / Balkan People, Praha
2008/03/26 - 2008/04/27   Petr Malina: Beuys se dívá, Kuřim (Brno-venkov)
2008/03/26 - 2008/04/30   Kamila Ženatá: Obrazy, Hradec Králové (Hradec Králové)
2008/04/01 - 2008/04/29   Pravoslav Nesrovnal: Obrazy, tempery, akvarely, Tábor (Tábor)
2008/04/09 - 2008/05/22   Jaroslav Valečka: Krajina posetá tmou, Ostrava (Ostrava-město)
2008/04/10 - 2008/06/01   Stanislav Diviš: Retrospektiva, Jihlava (Jihlava)
2008/04/12 - 2008/06/08   Miroslava Zychová: Věcí vidění, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2008/05/27 - 2008/06/17   Antonín Kroča: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
2008/05/28 - 2008/06/25   Josef Žáček: Krajina. Obrazy, Kutná Hora (Kutná Hora)
2008/05/28 - 2008/07/04   Jiří David: Druhé srdce, Ostrava (Ostrava-město)
2008/06/20 - 2008/07/13   Josef Bolf: ...všichni podléháme... (obrazy, kresby), Brno (Brno-město)
2008/06/27 - 2008/08/31   Josef Wagner: Osamělý dům, Náchod (Náchod)
2008/07/09 - 2008/08/15   Lukáš Miffek: Tenkej led, Ostrava (Ostrava-město)
2008/07/14 -   Iva Hüttnerová: Obrazy, Luhačovice (Zlín)
2008/07/14 - 2008/08/15   Jaroslav J. Alt: Obrazy / Paintings. Stabilní a stabilnější, Praha
2008/07/22 - 2008/09/20   Hana Linhartová, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2008/07/23 - 2008/08/22   Luděk Filipský: Stěna světla, Šternberk (Olomouc)
2008/08/20 - 2008/09/08   Pavel Samlík: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
2008/08/20 - 2008/09/24   Václav Kiml: Obrazy, monotypy, Ostrava (Ostrava-město)
2008/08/21 - 2008/09/29   Daniel Balabán: Tak co?, Ostrava (Ostrava-město)
2008/09/05 - 2008/10/08   Jan Dočekal: Marné volání, Prštice (Brno-venkov)
2008/09/28 - 2008/11/20   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Hořice (Jičín)
2008/09/30 - 2008/10/31   Petr Dillinger: Grafika, akvarely, oleje, Havířov (Karviná)
2008/10 -   Ubaldo Bartolini: La dimora del ratto, Řím (Roma)
2008/10/01 - 2008/11/07   Zdena Höhmová: Rytmus noci, Ostrava (Ostrava-město)
2008/10/09 - 2008/11/07   Ondřej Kopal: Právě teď / Right now, Liberec (Liberec)
2008/10/19 -   Marie Michaela Šechtlová. Obrazy, litografie, mezzotinta, Vodňany (Strakonice)
2008/11/03 - 2008/12/17   Josef Žáček: Obrazy z posledních let, Louny (Louny)
2008/11/05 - 2008/12/15   Jaromír Zoul: Rytmy (obrazy), Praha
2008/11/13 - 2009/01/09   Igor Grimmich: V zajetí řádu, Ostrava (Ostrava-město)
2008/11/19 -   Francesca Tulli, Řím (Roma)
2008/11/19 -   Francesca Tulli, Řím (Roma)
2008/11/21 - 2008/12/31   Zdena Höhmová: Obrazy a kresby, Prštice (Brno-venkov)
2008/12/11 - 2009/03/29   Wilhelm Riedel (1832-1876), Liberec (Liberec)
2009/01/14 - 2009/02/25   Jaroslav Valečka: Noční můry / obrazy, Kolín (Kolín)
2009/01/15 - 2009/03/01   Václav Benda: Multifocus, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2009/01/16 - 2009/02/28   Marco Colazzo, Řím (Roma)
2009/01/22 - 2009/03/01   Anna Vančátová: Mezi obrazy, Plzeň (Plzeň-město)
2009/01/23 - 2009/03/08   Petr Kožíšek: Invariant, Praha
2009/02/02 - 2009/02/26   Petr Dillinger: Grafika, akvarely, obrazy, Praha
2009/02/14 -   Karel Šlegl: Obrazy, Domažlice (Domažlice)
2009/02/19 - 2009/05/04   Markus Huemer: Ani z nebe odpovědi nepadají / Answers don't fall from the sky, either, Praha
2009/02/26 - 2009/05/29   Marie Molová: Kaleidoskopy (kresby, xerotáže, tisky a otisky), Praha
2009/03/04 - 2009/03/29   Josef Žáček: Malba, Šumperk (Šumperk)
2009/03/05 - 2009/04/17   Aleš Hudeček: Utopie, Ostrava (Ostrava-město)
2009/03/09 - 2009/04/02   Jitka Štenclová: Obrazy a kresby, Praha
2009/03/11 - 2009/04/30   Antonín Waldhauser 1835 - 1913: Obrazy, Kutná Hora (Kutná Hora)
2009/04/23 - 2009/07/05   Danuše Nožičková: Výběr z tvorbvy, Ostrov (Karlovy Vary)
2009/04/30 - 2009/06/07   Jaroslav Hovadík: Hovadík je všade, Litoměřice (Litoměřice)
2009/05/05 - 2009/06/14   Miroslav Šnajdr st.: Výběr z díla (1961 - 2009), Brno (Brno-město)
2009/05/05 - 2009/06/24   Dagmar Dost-Nolden: Tam a sem a naopak, Praha
2009/05/06 - 2009/08/23   Max Beckmann: Obrazy, kresby, grafiky, Praha
2009/05/18 - 2009/06/18   Jiří Hruška: Obrazy. Z Lysolají až po Locronan, Praha
2009/06/18 - 2009/07/31   Milan Knížák: Marťan v Ostravě, Ostrava (Ostrava-město)
2009/06/18 - 2009/09/20   Josef Jíra: Výběr z pozdní tvorby, Liberec (Liberec)
2009/06/25 - 2009/08/30   Jiří Ptáček: Ozvěny a nápovědy, České Budějovice (České Budějovice)
2009/07/07 - 2009/08/02   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Praha
2009/08/06 - 2009/09/18   Martina Chloupa: Nahoře a dole, Ostrava (Ostrava-město)
2009/09/23 - 2010/01/31   Jan Merta: Výstava / Exhibition, Brno (Brno-město)
2009/09/24 - 2009/11/10   Pavel Šmíd: Příčné řezy, Ostrava (Ostrava-město)
2009/09/30 - 2009/11/08   Miloslav Chlupáč: Sochy, obrazy, kresby, Praha
2009/10/11 - 2009/11/06   Jitka Štenclová: Obrazy, Praha
2009/10/16 - 2009/11/15   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Jičín (Jičín)
2009/11/04 - 2009/11/29   Josef Hnízdil: Obrazy, plastiky, Kutná Hora (Kutná Hora)
2009/11/11 -   Boris Kjulleněn: Obrazy, Třebíč (Třebíč)
2009/11/19 - 2010/01/02   Karel Balcar, Praha
2009/11/26 - 2010/01/08   Marius Kotrba: Obrazy a sochy, Ostrava (Ostrava-město)
2009/11/26 - 2010/01/31   Alén Diviš: Malby a kresby, Jihlava (Jihlava)
2010/01/13 - 2010/02/28   Lubomír Kerndl: Na křídlech světla, Třebíč (Třebíč)
2010/01/14 - 2010/02/28   Dragana Živanović: Arte et marte, Praha
2010/01/20 - 2010/02/13   Ivana Lomová: Kočka a já, Praha
2010/02/13 - 2010/03/10   Miroslav Štolfa: Výběr z díla, Blansko (Blansko)
2010/02/17 - 2010/03/24   Pavel Preisner: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
2010/02/23 - 2010/04/23   Rudolf Brančovský: Obrazy, Brno (Brno-město)
2010/03/03 - 2010/03/26   Milada Mojsejová - Voláková: Obrazy a kresby, Beroun
2010/03/03 - 2010/04/23   MIchael Rittstein: Místo činu, Ostrava (Ostrava-město)
2010/03/05 - 2010/04/30   Ondřej Maleček: Z luhů a hájů, Kutná Hora (Kutná Hora)
2010/03/08 - 2010/04/02   Zdeněk Jizera Vonásek: Obrazy, Praha
2010/03/11 - 2010/04/23   Miloslav Čevela: Krajina mezi snem a skutečností, Třebíč (Třebíč)
2010/03/11 - 2010/05/18   Vladimír Vašíček: Paleta žhavená sluncem jihu Moravy, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2010/03/17 - 2010/05/09   Adam Štech: Portrait Painting, Praha
2010/03/18 - 2010/05/02   Odkaz Martina Salcmana, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2010/04/02 - 2010/05/16   Josef Saska: Obrazy, kresby, grafiky, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2010/04/08 -   Viktor Zakrynyčny: Obrazy, kresby, Prštice (Brno-venkov)
2010/05/01 - 2010/09/05   J.H. Kocman: Sample Book of Decorated Papers, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/05/06 - 2010/06/10   Luděk Filipský: Vrstvení času, Kutná Hora (Kutná Hora)
2010/05/06 - 2010/06/27   Kateřina Štenclová: Až do konce malby / Till the end of painting, Plzeň (Plzeň-město)
2010/05/10 - 2010/06/25   Otakar Slavík: Babí léto, Praha
2010/05/12 - 2010/06/16   Tomáš Švéda: Míjení. Obrazy, kresby, Ostrava (Ostrava-město)
2010/05/13 - 2010/08/15   Tomáš Vosolsobě: Obrazy, kresby, grafika, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2010/05/19 -   Zdenek Hůla: Poutník, Praha
2010/05/21 - 2010/07/18   Josef Bolf: Osobní dispozice / Personal Disposition, Praha
2010/06/24 - 2010/08/29   Viktor Munk: Skrytá tvář (obrazy, kresby), Ostrov (Karlovy Vary)
2010/07/07 - 2010/08/01   Jiří Ptáček: Příběhy krajiny, Šumperk (Šumperk)
2010/09/09 - 2010/10   Michal Matzenauer: Obrazy a kresby, Praha
2010/11/04 - 2010/12/17   Ladislav Schovanec: Obrazy, Praha
2011 - 2011/05/29   Tomáš Rossí: Vodní hladina, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2011/02/22 - 2011/04/22   Kateřina Štenclová: Obrazy, Brno (Brno-město)
2011/03/03 - 2011/04/30   Tomáš Císařovský: Kam až, Praha
2011/03/10 - 2011/04/04   Anna Poustová: Samizdatové ilustrace z let 1977-1984, Praha
2011/04/29 - 2011/08/28   Jindřich Růžička: Za horizont paměti, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2011/05/03 - 2011/05/26   Miroslava Zychová: Obraz v obraze / Picture in the Picture, Olomouc (Olomouc)
2011/05/04 - 2011/06/05   Miroslav Šnajdr: Otevřený obraz, Praha
2011/05/24 - 2011/07/24   Madame Gali: Expresionistické dílo Marie Galimberti-Provázkové (1880-1951), Plzeň (Plzeň-město)
2011/05/28 - 2011/06/26   Jindřich Novák: Obrazy a grafiky, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2011/06/07 - 2011/09/09   Zbyněk Sekal: Arbeiten der 1950er Jahre. Papier und Skulpturen, Vídeň (Wien)
2011/07/01 - 2011/09/04   Luboš Janata: Obrazy, kresby, Náchod (Náchod)
2011/09/01 - 2011/10/30   Bohumír Komínek, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2011/09/06 - 2011/09/16   Marie Michaela Šechtlová: Malba, grafika, Praha
2011/09/07 - 2011/10/05   Patrik Hábl: Zřejmá nezřetelnost, Praha
2011/10/06 - 2011/11/07   Jaroslav Jeroným Neduha: Oleje a kresby, Praha
2011/10/20 - 2011/11/30   Marie Blabolilová: Zelené obrazy, Brno (Brno-město)
2011/11/02 - 2011/11/27   Josef Hlinomaz: Malující šašour, Praha
2011/11/15 - 2012/01/19   Ivo Medek Kopaninský: Koláže, malby, objekty, Praha
2011/11/22 - 2011/12/22   Tomáš Císařovský: Nostalgie (obrazy z 80. let), Praha
2012/01/31 - 2012/03/26   Lubomír Přibyl: Obrazy a materiálové tisky / Paintings and material prints, Praha
2012/02/09 - 2012/03/04   Milada Poliánová: Malba na divoko, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2012/02/09 - 2012/03/04   Jitka Jakubcová-Jakšíková: Krajiny srdce / Les paysages du coeur, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
2012/02/09 - 2012/03/25   Patrik Hábl: Colour + Painting, Mnichov (München)
2012/02/09 - 2012/04/15   Otakar Slavík: Dvě dominanty 60/80 / Two Dominants, Praha
2012/02/22 - 2012/03/28   Lukáš Miffek: Obrazy, Ostrava (Ostrava-město)
2012/03/01 - 2012/04/20   Jaroslav Rezek: Jiná krajina (obrazy, kresby), Praha
2012/03/14 - 2012/04/13   Zdenka Marschalová: Obrazy - akvarely, Praha
2012/03/16 - 2012/04/22   Zdena Šafka: Barva, světlo, čas, Praha
2012/03/28 - 2008/05/06   Tomáš Císařovský: Druhá nostalgie. Ob razy z 80. let, Kuřim (Brno-venkov)
2012/04/16 - 2012/05/13   Patrik Hábl: Posedlost horizontem, Kroměříž (Kroměříž)
2012/04/23 - 2012/05/11   Jaroslav Dostál: Dobrý den (obrazy), Praha
2012/05/02 - 2012/05/20   Grác 2012: Výběr z díla Miroslava Pangráce ml., Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2012/06/10 - 2012/07/06   Božena Rossí: Obrazy, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2012/06/28 - 2012/07/28   Patrik Hábl: Copy + Plagiarism, Mnichov (München)
2012/07/19 - 2012/08/20   Petr Romanov: Štětcem, Praha
2012/09/07 - 2012/09/21   Dagmar Dost-Nolden: Lot of Tomorrows, Alsdorf (Aachen)
2013/010/16 - 2013/11/16   Jan Paul: Světlo, které nevrhá stín, Praha
2013/03/03 - 2016/05/20   Marie Blabolilová: Rastry, Benešov (Benešov)
2013/03/09 - 2013/04/03   Elzbieta Grosseová: Sochy, obrazy, Týn nad Vltavou (České Budějovice)
2013/03/13 - 2013/04/14   Patrik Hábl: Copy / Plagiarism, Nitra (Nitra)
2013/04/05 - 2013/05/01   Petr Fidrich: Obrazy, plastiky, Týn nad Vltavou (České Budějovice)
2013/04/25 - 2013/06/10   František Hodonský: Grafiky, matrice, obrazy, Praha
2013/04/27 - 2013/05/26   Miloslav Čevela: Vjemy krajiny - kresby, obrazy, Dačice (Jindřichův Hradec)
2013/05/07 - 2013/05/26   Zdenka Marschalová: V pohybu - obrazy a akvarely, Praha
2013/09/04 - 2013/09/29   Petr Čermáček: Grafika a malba, Šumperk (Šumperk)
2013/09/05 - 2013/09/29   Roman Erben: Events a jiné drobné akce, Písek (Písek)
2013/09/21 - 2013/10/29   David Cajthaml: Malba, Brno (Brno-město)
2013/10/11 - 2013/12/31   Jiří Macek 1941 - 2008: In memoriam, Kutná Hora (Kutná Hora)
2013/10/18 -   Bořivoj Pejchal: Obrazy, Třebíč (Třebíč)
2014   Miroslava Zychová: Menší obrazy, Dvůr Králové nad Labem (Trutnov)
2014/02/19 - 2014/03/21   Jaroslav Alt: Cesty duše (obrazy, kresby, grafika), Praha
2014/03/07 - 2014/03/28   Zdeněk Beran: Rodné hnízdo (po letech), Praha
2014/04/16 - 2014/05/17   Antonín Střížek: Obrazy a akvarely, Opava (Opava)
2014/06/17 - 2014/07/20   Eva Prokopcová: Obrazy, Praha
2014/09/06 - 2014/11/16   Aleš Krejča: Pozdní sběr, Jílové u Prahy (Praha-západ)
2014/09/17 - 2014/11/02   Mirek Raboch: Keramika a obrazy, Třebíč (Třebíč)
2014/09/18 - 2015/01/04   Jiří Načeradský, Rakovník (Rakovník)
2014/09/26 - 2014/10/28   Miroslav Štolfa: Obrazy, Letovice (Blansko)
2014/12/09 - 2015/01/04   Ivan Ouhel: ...barevný svět..., Praha
2015/01/05 -   Jan Horký: Kresby a obrazy, Třebíč (Třebíč)
2015/02/05 - 2015/04/08   Kateřina Žlebková: Kresby a obrazy, Prostějov (Prostějov)
2015/02/16 - 2015/03/22   Jiří Načeradský: Žena je budoucností muže, Ostrava (Ostrava-město)
2015/03/23 -   Miroslav Čevela: Subjektivní obměny, Třebíč (Třebíč)
2015/04/02 - 2015/06/07   Jitka Janíková: Obrazy, Třebíč (Třebíč)
2015/04/23 -   Jan Dočekal: Malby a kresby na papíru, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2015/04/24 - 2015/06/19   Marie Michaela Šechtlová: Obrazy a grafiky, Planá nad Lužnicí (Tábor)
2015/04/24 - 2015/07/31   Jiří Petrbok: Před kostelem, Za kostelem, Nad kostelem, Most (Most)
2015/05/05 -   Miroslav Roštínský: Obrazy, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2015/05/10 - 2015/06/14   Jiří Načeradský: Kudlanky, Veselí nad Moravou (Hodonín)
2015/05/19 - 2015/05/30   František Vobecký: Obrazy 1926 - 1966, Praha
2015/06/26 - 2015/08/30   Emanuel Frinta (1896-1970): Předmět touhy, Náchod (Náchod)
2015/07/11 - 2015/08/30   Vladimír Doležal: Kresby, obrazy, autorské knihy, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2015/08/05 - 2015/08/30   Jana Budíková: Paralely, Praha
2015/08/23 -   Karel Rossí: Obrazy, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2015/08/29 - 2015/09/20   Ivan Komárek: Siločáry, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
2015/09/09 - 2015/10/09   Petr Bareš: Podnětné exprese, Praha
2015/10/01 -   Bohunka Waageová: Prostor andělů (grafiky, obrazy), Praha
2015/10/07 - 2015/10/27   Karel Vysušil: Un mondo di colori, Florencie (Firenze)
2015/12/04 - 2016/01/31   Jaroslav Blažek: Motivy ze Slovácka, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2016/01/23 - 2016/02/21   Marie Blabolilová: Rastry, Krnov (Bruntál)
2016/01/28 - 2016/04/03   Jiří Balcar: Kresba, grafika, malba, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2016/02/04 - 2016/04/10   Jiří John: Malba, grafika, kresba, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2016/02/25 - 2016/03/24   Ei / Eva Konstantinidu: Malba, Opava (Opava)
2016/02/25 - 2016/04/05   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, Pardubice (Pardubice)
2016/03/18 - 2016/06/12   Roman Franta: Das ist mein Land, České Budějovice (České Budějovice)
2016/04/06 - 2016/05/01   Marta Kolářová: Opuštěná scéna, Šumperk (Šumperk)
2016/04/14 - 2016/05/29   Jan M. Krejčí: Obrazy, Třebíč (Třebíč)
2016/05/03 - 2016/05/29   Petr Vlach: Obrazy, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2016/05/06 - 2016/06/26   Karel Balcar: Spending eternity, Praha
2016/05/08 - 2016/06/30   Zdeněk Marčík: Obrazy, Sobotka (Jičín)
2016/05/14 - 2016/06/05   Milan Magni: Obrazy, serigrafie, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2016/06/01 - 2016/06/26   Václav Matějíček: Malba a grafika, Šumperk (Šumperk)
2016/06/02 - 2016/07/10   Jan Vančura: Prostory, obrazy, objekty, Litoměřice (Litoměřice)
2016/06/11 - 2016/07/06   Karel Rossí: Obrazy, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2016/06/22 - 2016/08/28   Jitka Vávrová Nejezchlebová: V moři barev, Třebíč (Třebíč)
2016/06/29 - 2016/08/21   Petr Vlach: Sváteční šaty, Třebíč (Třebíč)
2016/07/01 - 2016/07/25   Stanislav Vít: Debuty, Slavonice (Jindřichův Hradec)
2016/07/09 - 2016/07/31   Natálie Perkof: Obrazy, kresby, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2016/07/13 -   Zuzana Nováčková, Praha
2016/07/28 - 2016/08/30   Vera Siffner: Obrazy, Opava (Opava)
2016/08/06 - 2016/08/28   Josef Krejčiřík: Obrazy, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2016/09/10 - 2016/10/09   Petr Vlach: Zlatý motýl před bouří, Dačice (Jindřichův Hradec)
2016/09/17 - 2016/10/29   Michal Šarše: Věc Oidipus, Olomouc (Olomouc)
2016/10/12 - 2016/12/30   Joska Skalník: Sny, situace, hry, Kolín (Kolín)
2016/11/08 - 2016/12/10   Michael Rittstein: Bzukot, Olomouc (Olomouc)
2017/01/04 - 2017/01/29   Jiří Kosík. Malíř a básník, Šumperk (Šumperk)
2017/01/11 -   Tomáš Vosolsobě: Barevná sdělení, Velvary (Kladno)
2017/01/18 - 2017/03/05   Pavel Hlaváč: Panelákové blues, Třebíč (Třebíč)
2017/03/09 - 2017/04/20   Rut Kohnová: Tichá zastavení. Obrazy z let 1984–2016, Praha
2017/03/16 - 2017/04/23   Richard Konvička: Elektrický chodec. Obrazy a kresby 2001-2016, Litoměřice (Litoměřice)
2017/04/20 - 2017/06/04   Paul Ewert: Jarní variace v různých formách, Třebíč (Třebíč)
2017/05/02 - 2017/06/03   Otakar Slavík: Diptychy, Praha
2017/05/06 - 2017/05/28   Gabriela Kryl: Iluze a skutečnost, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2017/05/09 - 2017/05/24   Adam Macko: Audit. Tektonická mytológia, Brezno (Brezno)
2017/05/10 - 2017/06/12   Karel Prášek: Krasohled (obrazy), Praha
2017/05/18 - 2017/08/27   Rudolf Kremlička 1886-1932: Cesta k modernímu obrazu, Jihlava (Jihlava)
2017/06/08 - 2017/06/30   Jaroslav Rezek: Obrazy, Uhříněves, Praha (Hlavní město Praha)
2017/06/29 - 2017/08/19   Martin Salajka: Obrazy / grafika, Opava (Opava)
2017/10/04 - 2017/10/29   Kateřina Barabášová: Jiskřivé příběhy, Šumperk (Šumperk)
2017/10/26 - 2017/10/12   Michael Rittstein: Kurzy začínají na podzim, Praha
2018/02/15 - 2018/03/11   Marie Blabolilová, Praha
2018/03/23 - 2018/06/03   Zbyšek Sion: Obrazy, Klatovy (Klatovy)
2018/04/25 - 2018/05/19   Obrazový prostor Jánuše Kubíčka, Praha
2018/06/30 - 2018/09/23   Svět Kamila Lhotáka v malbě, kresbě, grafice a filmu, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2018/08/12 - 2018/09/30   Zdena Höhmová: Obrazy, kresby, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2019/03/06 - 2019/04/07   Marie Blabolilová: Obrazy a grafiky, Praha
2019/06/05 - 2019/06/30   Irena Šafránková: Uhlem, pastelem, olejem, Šumperk (Šumperk)
nedat   Miroslav Göttlich: Obrazy, _
nedatováno   Josef Liesler: Obrazy, grafika, Jičín (Jičín)
Auction/Second-hand Shop
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1997/10/23   Aukce děl členů Umělecké besedy, Praha
1997/11/17   Umění na pomoc Moravě: Aukce současného výtvarného umění, Praha
Press Conference
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1999/10/07   Tisková konference u příležitosti zahájení výstavy Martin Mainer Vlek lesa lesů, Praha
Collective
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
  In Case of Painting / Zeit der Bilder / Čas obrazu, Mnichov (München)
  Malba, kresba, grafika, Praha
09/05 - 09/17   Vladimíra Sedláková: Obrazy, Vladimír Kokolia: Obrazy a kresby, Praha
1931/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Grafiky, kresby a malby, Praha
1933/12/17 - 1934/01/07   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Souborná výstava obrazů a grafiky, Hradec Králové (Hradec Králové)
1934/05/19 - 1934/06/14   Kolem Seurata (Couturier, Cross, Luce, Seurat, Signac), Praha
1934/06 - 1934/07   Podobizna v Čechách v XIX. století, Praha
1935/10   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava grafiky, kreseb a obrazů, Praha
1937/04/23 - 1937/05/09   Skupina chorvatských malířů ze Záhřebu a Petr Dorović z Bělehradu: Výstava obrazů a kreseb, Praha
1938/01/22 - 1938/02/06   Hosté 1938: Výstava obrazů, kreseb a soch, Praha
1938/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava grafik, kreseb a maleb, Praha
1938/11 - 1938/12   Český kraj, obrazy z let 1920-1938, Praha
1938/12/11 - 1938/12/31   Jan Zrzavý, Adolf Gärtner: Výstava obrazů a kreseb, Praha
1939/10 - 1939/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava grafik, kreseb a maleb, Praha
1940/03/09 - 1940/03/31   Výstava malířů Josefa Kadeřábka, Jiřího K. Nováka, a sochařů Jiřího Ducháčka a V. Ducháčkové-Beránkové, Praha
1940/10/30 - 1940/11/26   Členská výstava UB, Praha
1941/12   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava obrazů, Praha
1942/12   Výstava obrazů členů Hollara / Bilderausstellung von Mitgliedern der Vereinigung Hollar, Praha
1943 -   Praha a okolí v obrazech členů UB, Praha
1943/10/19 - 1943/11/21   Členská výstava UB: Obrazy a sochy z let 1933-1943, Praha
1944/04   Výstava obrazů mladých členů Hollara, Praha
1945/09/26 - 1945/10/14   Konfrontace 2, Praha
1946/108 - 1946/12/26   František Antonín Jelínek, Ota Bubeníček: Obrazy, Rakovník (Rakovník)
1946/11/05 - 1946/12/01   Tři Španělé, Praha
1946/12   Malíři a sochaři Umělecké besedy 400. členská výstava za léta 1946 - 1946, Praha
1946/12/11 - 1947/01/06   Členská výstava Umělecké besedy, Praha
1948/03/11 - 1948/04/25   Malíři a sochaři Umělecké besedy 48, Praha
1948/06/13 - 1948/07/14   Malíři a sochaři Umělecké besedy v Praze, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1949/03/09 - 1949/04/10   Polské malířství 19. a 20. století, Praha
1955/04/07 - 1955/05/11   V. Členská výstava obrazů, soch, grafiky a užitého umění, Olomouc (Olomouc)
1955/07/09 - 1955/08/31   Současná tvorba českých malířů, Liberec (Liberec)
1955/07/23 - 1955/08/15   Výstava obrazů a soch Jeronýma Grmely, Miloslava Jemelky, Radoslava Kutry, Iva Příleského, J. Sedláčka, Oldřicha Peče, Olomouc (Olomouc)
1955/08/01 - 1955/09/01   Naši krajští výtvarníci. Obrazy, kresby, grafika a plastika severočeských výtvarníků, Liberec (Liberec)
1956/10/14 - 1956/11/26   Souborná výstava obrazů Jindřicha Lenharta a soubor platik Karla Lenharta, Olomouc (Olomouc)
1957/08/01 - 1957/09/01   Petr a Vlastimil Rada. Malířské umění malířů dvou generací, Liberec (Liberec)
1957/08/25 - 1957/10/13   Břetislav Benda, Miloslav Holý: Sochy a obrazy, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1957/10/20 - 1957/11/14   Aljo Beran, Josef Baják: Výbor z díla, Olomouc (Olomouc)
1957/11   Trasa 54, Praha
1957/12/01 - 1957/12/31   Aljo Beran, Josef Baják: Výbor z díla, Prostějov (Prostějov)
1958/06/07 - 1958/07/07   Člověk v díle našich výtvarníků. Figurální práce malířů, sochařů a grafiků, členů SČSVU, Liberec (Liberec)
1959/02/04 - 1959/02/27   Foll Mlčoch Rotrekl Skála, Praha
1959/07/03 - 1959/07/24   Výstava obrazů, kreseb, grafiky a plastik, Hradec Králové (Hradec Králové)
1959/12/13 - 1960/02/15   IV. přehlídka československého výtvarného umění, Praha
1959/12/13 - 1960/02/15   IV. přehlídka československého výtvarného umění, Praha
1959/12/13 - 1960/02/15   IV. přehlídka československého výtvarného umění, Praha
1960/01/24 - 1960/03/15   Čeští klasikové 19. století, Kutná Hora (Kutná Hora)
1960/10/11 - 1960/10/31   Soudobé české malířství, Hranice
1960/11/13 - 1960/12/04   Soudobé české malířství 1945 - 1960, Olomouc (Olomouc)
1961/05/25 - 1961/07/15   Tvůrčí skupina Radar, Praha
1961/06/01 - 1961/07/01   Staří mistři. Obrazy evropských malířů 16. - 18. století, Liberec (Liberec)
1961/08 - 1961/09   Ze souboru moderního umění Alšovy jihočeské galerie, Vimperk (Prachatice)
1961/09/20 - 1961/10/10   Protiválečné kresby a plakáty, Pardubice (Pardubice)
1962/02 - 1962/03   Současná malba (ze sbírek), Ostrov (Karlovy Vary)
1962/07/01 - 1962/08/01   Festival české krajinomalby, Liberec (Liberec)
1963/03/15 -   Tvůrčí skupina Radar, Praha
1963/05/19 - 1963/06   Tvůrčí skupina Radar: Obrazy, grafiky, plastiky a fotografie, Pardubice (Pardubice)
1963/07/01 - 1963/08/01   Od Mánesa ke Špálovi, Liberec (Liberec)
1963/08/04 - 1963/09/14   Tvůrčí skupina Radar: Obrazy, grafiky, plastiky a fotografie, Ostrava (Ostrava-město)
1964   Jaroslav Rezler, Petr Kmošek: Kovové plastiky a obrazy, Kutná Hora (Kutná Hora)
1964/01/15 - 1964/02/08   Ferdinand Hloznik und Alexander Trizuljak, Berlín (Berlin)
1964/05/07 -   Tvůrčí skupina Radar, Praha
1964/09/27 - 1964/10/25   Tvůrčí skupina Radar, České Budějovice (České Budějovice)
1964/11/01 - 1965/01/05   Obrazy, sochy, fotografie, Ostrov (Karlovy Vary)
1964/12/04 -   Pintura Checoslovaca: Radar, Havana (La Habana)
1964/12/07 - 1965/02/14   Z drážďanské galerie, Malířství 16. - 18. století, Olomouc (Olomouc)
1965/04/11 - 1965/06/06   Skupina A 59: Kresby, grafiky, obrazy, plastiky, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/09/12 - 1965/10/17   Tvůrčí skupina Radar, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1965/09/19 - 1965/11/14   Skupina Purkyně: Obrazy, kresby, grafika, plastiky, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/10/23 -   Obrazy z fondů muzea a galerie, Kutná Hora (Kutná Hora)
1965/11/21 - 1965/12/31   Malíři, sochaři Prahy 6, Praha
1965/12/04 - 1965/12/19   La transfiguration de l´art tchèque: Peinture - sculpture - verre - collages, Lutych (Liège)
1966/07 - 1966/08   Radar 66, Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
1966/12/16 - 1967/01/25   František Jiroudek: Obrazy, Jiří Bradáček: Sochy, Olomouc (Olomouc)
1967   Ze současné tvorby našich malířů, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967   Život kolem nás. Obrazy, sochy, grafika, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967/05/14 - 1967/06/04   Skupina 66, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967/05/21 - 1967/06/30   Česká malba 19. století, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/06/07 - 1968/07/07   Vídeňská mladá generace, Olomouc (Olomouc)
1968/06/15 - 1968/08/11   Lumír Čmerda: Grafiky, kresby, obrazy, Jiří Myszak: Sochy, Olomouc (Olomouc)
1969/01/23 - 1969/02/21   Junge Künstler aus der ČSSR, Berlín (Berlin)
1969/03/20 - 1969/04/13   Pavel Laška: Obrazy, kresby a objekty, Luděk Tichý: Sochy, Praha
1969/06/14 - 1969/07/06   Mai czsehszlovák képzömüvészet, Budapešť (Budapest)
1969/09/04 - 1969/10/05   Obraz 69. Celostátní výstava současné malířské tvorby, Brno (Brno-město)
1970/04/29 -   Tvorivá skupina M 57 - Praha: Obrazy, sochy a grafiky, Bratislava (Bratislava)
1970/05 - 1970/07   Poklady Kypru, Praha
1970/05/20 - 1970/06/16   Prager Künstler. Gemälde, Graphik, Plastik, Berlín (Berlin)
1970/08/20 - 1970/09/06   Obrazy kutnohorských výtvarníků, Kutná Hora (Kutná Hora)
1971   25 malířů, sochařů a grafiků z Prahy, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1971/04/28 - 1971/07/11   Výtvarné umění Olomoucka 1921 - 1971: Výstava k 50. výročí KSČ, Olomouc (Olomouc)
1971/08/20 - 1971/09/19   Gino Gandini, Vittorio Cavicchioni: Obrazy, Olomouc (Olomouc)
1971/09/14 - 1971/10   Umění české a slovenské gotiky, Petrohrad (Saint Petersburg)
1971/10/25 - 1971/11/30   Umění české a slovenské gotiky, Moskva (Moscow)
1971/12   Kateřina Černá: Obrazy, Eva Studená: Fotografie, Vladimíra Zahrádková: Keramika, Mělník (Mělník)
1972/02/15 - 1972/03/26   Umění české a slovenské gotiky, Praha
1972/06/07 -   10 mladých v Galerii d, Praha
1973/03/22 - 1973/04/29   Miroslav Ketman: Obrazy, Oldřich Peč: Sochy, Olomouc (Olomouc)
1973/12 - 1974/01   Ruské a sovětské umění ze sbírek Národní galerie v Praze, Olomouc (Olomouc)
1974/05 - 1974/06   Staré srbské umění XII.-XVIII. století ze sbírek Národního muzea v Bělehradě, Praha
1974/08 - 1974/09   Slovenské umění XX. století (k 30. výročí Slovenského národního povstání), Praha
1975/03/05 - 1975/04/05   Maria Tefrová: Obrazy, Jan Reich: Fotografie, Praha
1975/06/21 - 1975/07/13   Aleš Lamr, Jan Steklík: Obrazy, sochy, objekty, kresby, fotodokumentace, Česká Třebová (Ústí nad Orlicí)
1975/10 - 1975/11   200 let malířství v Drážďanech ze sbírek Galerie nových mistrů Státních uměleckých sbírek v Drážďanech, Praha
1975/10 - 1975/11   Petr Hana, Ivan Ouhel: Obrazy, kresby, grafika, Praha
1975/10/17 - 1975/11/16   Žena v tvorbě mladých výtvarníků, Praha
1977   Rudolf Riedlbauch, Milan Vácha, Strakonice (Strakonice)
1977/04   Eva Adamcová: Grafika, Ivan Ouhel: Obrazy, objekty, Kutná Hora (Kutná Hora)
1977/10/20 - 1978/02   Bohumír Dvorský, Vladimír Navrátil: Tvorba z let 1945/1975, Olomouc (Olomouc)
1978   České malířství a sochařství XX. století, Dolný Kubín (Dolný Kubín)
1978/04/07 -   České umenie XX. storočia zo sbierok GVU Olomouc (malířství a sochařství), Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1978/06/14 -   České maliarstvo a sochárstvo 20. storočia, Považská Bystrica (Považská Bystrica)
1979/03/11 -   Pavla Aubrechtová, Vladimír Gebauer: Obrazy a grafiky, Klášterec nad Ohří (Chomutov)
1979/04/12 - 1979/04/24   Jindřich Růžička: Obrazy, grafika, František Valena: Práce z kovu, Praha
1979/04/28 - 1979/09/30   České umění 1945/1975, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1979/05 - 1979/06   České malířství a sochařství 20. století, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1979/06/21 - 1979/07/22   Význačná jména současného španělského malířství, Praha
1979/07/20 - 1979/08/08   Bedřich Dlouhý: Kresby a obrazy, Hugo Demartini: Plastiky, Zdeněk Ziegler: Plakáty, Tábor (Tábor)
1980   1. výstava na dvoře, Praha
1980/03/09 - 1980/03/30   Výstava obrazů Václava Braného a Václava Zoubka, Rakovník (Rakovník)
1980/04/29 - 1980/06/01   Výtvarní umělci Severomoravského kraje k 35. výročí osvobození Československa Rudou armádou, Olomouc (Olomouc)
1980/06   Výtvarní umělci Severomoravského kraje k 35. výročí osvobození Československa Rudou armádou, Ostrava (Ostrava-město)
1980/09/05 - 1980/09/28   Člověk, Prostor člověka I., Dobříš (Příbram)
1981/03/30 - 1981/04/26   Karel Pauzer: Sochy, Jiří Načeradský: Obrazy, Jiří Sozanský: Grafiky, Kolín (Kolín)
1981/04/08 - 1981/05/08   Oldřich Karban: Plastiky, Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Poděbrady (Nymburk)
1981/05/18 - 1981/05/28   Jaroslav Alt ml., Jiří Třeštík: Obrazy, kresby, grafika, keramika, Praha
1981/09 - 1981/10   Nová tvorba mladých výtvarných umělců, Praha
1981/09/12 - 1981/09/13   2. výstava na dvoře, Praha
1981/09/17 - 1981/10/18   Milan Chabera, Jiří Novosad, Karel Sládek: Obrazy, Praha
1981/10/22 - 1981/11/22   Petr Chalabala, Václav Špale, Viktor Žabinský: Obrazy, Praha
1981/12 - 1982/01   Blanka Kadečková: Obrazy, Jan Otava: Grafika a kresby, Praha
1982   Lidová škola umění Šterneberk, Libuše Našová: Obrazy, kresby, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1982/01/25 - 1982/02/05   Jiří Kačer: Sochy, Karel Rossí: Obrazy, Praha
1982/06/04 - 1982/06/16   Zdenka Marie Nováková, Jiří Kresila, Neusiedl am See
1982/07/24 - 1982/08/31   Malerei - Graphik - Exlibirs, Linec (Linz)
1982/08/19 - 1982/09/19   Bedřiška Uždilová: Obrazy, Vratislav Ševčík: Grafika, Jakub Vinklář: Obrazy, Praha
1982/09/02 - 1982/09/18   Vasco Ascolini: Fotografie, Nani Tedeschi: Grafika, Olomouc (Olomouc)
1982/09/18 - 1992/09/19   3. výstava na dvoře, Praha
1982/11/09 - 1982/11/23   Zdenka Marie Nováková: Öilbilder und Aquarelle, Ignác Bizmayer: Keramik, Vídeň (Wien)
1983   4. výstava na dvoře, Praha
1983/02/10 - 1983/03/13   Magdalena Cubrová, Pavel Mühlbauer: Obrazy a kresby, Praha
1983/04/24 - 1983/05/24   Jitka Válová, Květa Válová: Obrazy a kresby 1957-1982, Ostrov (Karlovy Vary)
1983/06/10 - 1983/06/30   Plenér 2, Beroun (Beroun)
1983/10/13 - 1983/11/13   Jitka Válová, Květa Válová: Obrazy, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1983/11/21 - 1983/12/31   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Teplice (Teplice)
1983/12/01 - 1984/01/01   Jiří Altmann: Grafika a kresby, Tomáš Rafl: Obrazy a kresby, Praha
1984   Lubomír a Markéta Dostálovi: Keramika, obrazy, kresby, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1984/01/17 - 1984/02/12   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Brno (Brno-město)
1984/03/15 - 1984/04/29   Třetí přehlídka mladých severočeských výtvarných umělců, Liberec (Liberec)
1984/06/15 - 1984/07/12   Výstava mladých malířů, sochařů a architektů, Brno (Brno-město)
1984/11 - 1985/01   Mladí malíři ČSR, Litoměřice (Litoměřice)
1984/11/02 - 1984/11/23   Plenér 3, Beroun (Beroun)
1985   Současné španělské malířství, Praha
1985/03/01 - 1985/04/28   Umělci svému městu, Olomouc (Olomouc)
1985/04/09 - 1985/05/12   Výtvarní umělci Jihomoravského kraje: Výstava ke 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Brno (Brno-město)
1985/11/08 - 1985/11/28   Plenér 4, Beroun (Beroun)
1986/04/26 - 1987/09/30   České umění 20. století, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1986/07/03 - 1986/09/28   Středoevropské malířství 17. a 18. století: Mistrovská díla starého umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1986/07/10 - 1986/08/31   Přátelé, Rakovník (Rakovník)
1986/10/09 - 1986/11/30   Mladí výtvarní umělci Olomoucka na počest XVII. sjezdu KSČ, Olomouc (Olomouc)
1987/07 - 1987/08   Miroslav Hanák: Obrazy, Josef Vajce: Sochy, Příbram (Příbram)
1987/08/06 - 1987/09/13   Pavel Besta, Arnošt Chabera, Petr Kadlec, Zdenka Reinerová, Martin Zet, Praha
1987/09   Miroslav Hanák: Obrazy, Josef Vajce: Sochy, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
1987/11/21 - 1988/02/28   Česká malba 20. století ze sbírek Galerie Benedikta Rejta Louny, Ostrov (Karlovy Vary)
1988/05/26 - 1988/06/26   Ladislav Janouch: Sochy, Pavel Vavrys: Obrazy, Litoměřice (Litoměřice)
1988/06/04 - 1988/07/31   Hugo Demartini: Objekty, Jiří Sozanský: Obrazy, Praha
1988/06/05 - 1988/07/20   Vladimír Lavický, Boris Kjulleněn: Obrazy, kresby, grafika, Dačice (Jindřichův Hradec)
1988/07/07 - 1988/07/28   Josef Velčovský, Zdenka Marie Nováková: Gemälde, Grafik, Berlín (Berlin)
1988/09/05 - 198/09/22   Jaroslav Kulík, Bořivoj Župa, Štěpán Diviš: Obrazy, grafika, dřevořezby, soustružené hračky, Mikulov (Břeclav)
1988/09/08 - 1988/10/04   Forum 1988, Praha
1988/10/27 - 1989/01/01   Umělecká beseda k 125. výročí založení, Praha
1988/11/22 - 1989/01/01   Brněnská malba 1988, Brno (Brno-město)
1989/02/21 - 1989/03/27   Zdenek Hůla, Jan Jemelka, Pavel Mühlbauer, Petr Veselý, Brno (Brno-město)
1989/04 - 1989/05   Malba a plastika mladých, Praha
1989/04/27 - 1989/05/28   Christo Gergov, Lýdie Hladíková, Dalibor Lukáš: Obrazy, Praha
1989/05 - 1989/06   Josef Sudek sběratel českého moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1989/05/04 - 1989/05/17   Adolf Born: Grafika, JIndřich Ulrich: Obrazy, Olomouc (Olomouc)
1989/06/13 - 1989/07/20   Václav Zoubek: Obrazy, Jiří Boháč: Sklo, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
1989/06/29 - 1990/05   Pamětní síň Karla Svolinského, Bohumíra Dvorského, Vladimíra Navrátila, Olomouc (Olomouc)
1989/07/06 - 1989/08/20   Jan Jemelka: Obrazy, grafika, Otmar Oliva: Sochy, Olomouc (Olomouc)
1989/07/06 - 1989/08/26   Tamara Klimová, Alojz Klimo: Obrazy, Liberec (Liberec)
1989/08/10 - 1989/09/10   Pět malířů z Turnova, Praha
1989/09/23 - 1989/10/29   Con amore, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1989/11/30 - 1990/01/21   Věra Sedláková: Obrazy, Zdenek Vojta: Sochy, Praha
1989/12/14 - 1990/01/21   Rakouská secese: Gustav Klimt, Egon Schiele, Olomouc (Olomouc)
1990/04 - 1990/05   Daniel Fischer: Obrazy, fotografie, Marian Huba: Plastiky, hračky, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990/06/02 - 1990/08   Zvony z dílny Dytrychů, Miroslav Ketman, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990/07/03 - 1990/09/10   Stefan Milkov, Ivan Exner: Sochy, obrazy, Klatovy (Klatovy)
1990/09 - 1990/10   Juraj Meliš: Plastiky, Rudolf Fila: Obrazy, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990/11/01 - 1990/12/02   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Bohumil Sekanina: Sklo, Slušovice (Zlín)
1991/01/24 - 1991/03/17   ...a po deseti letech, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1991/03/23 - 1991/04/18   Stanislav Zippe: Obrazy, instalace, Radoslav Kratiana: Variabily, Klatovy (Klatovy)
1991/04/21 - 1991/05/16   Jitka Válová, Květa Válová: Obrazy, Klatovy (Klatovy)
1991/06/29 - 1991/07   Tvrdohlaví, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/09/14 - 1991/10/31   Česko-slovensko-francouzská výstava, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/12/05 - 1992/01/19   Mikuláš Medek: Obrazy, Jan Koblasa: Plastiky, Hradec Králové (Hradec Králové)
1992/02/08 - 1992/03/08   Jaroslav Hylas: Sochy, Václav Zoubek: Obrazy, Rakovník (Rakovník)
1992/06 - 1992/07   Část Kruhu, Praha
1992/06/27 - 1992/09/20   Šedá cihla 35/1992, Klatovy (Klatovy)
1992/07/13 - 1992/08/30   Fotografie, grafika rodiny Šechtlů, Pelhřimov (Pelhřimov)
1992/10/01 - 1992/10/10   Mostra d´arte figurativa di autori cecoslovacchi, Florencie (Firenze)
1992/10/16 - 1992/11/08   Vladimír Gebauer, Pavla Aubrechtová: Kresby, obrazy, objekty, Loket (Sokolov)
1992/12/15 - 1993/01/31   Umělecká beseda 1992, Praha
1993/02 - 1993/05   Handzel Dvorský Kristin Sládek, Ostrava (Ostrava-město)
1993/04/16 - 1993/06/06   Muzeum umění Olomouc 1952 - 1992, Olomouc (Olomouc)
1993/05   Výstava členů Jednoty umělců výtvarných: Obrazy, plastiky, grafiky, Kladno (Kladno)
1993/05/06 - 1993/05/28   Pavla Aubrechtová, Vladimír Gebauer: Obrazy, kresby, asambláže, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1993/05/25 - 1993/06/30   Jiří Peca: Obrazy, Ladislav Janouch: Plastiky, Praha
1993/05/31 - 1993/06/30   Jean-Pierre Clément: Sochy, Marc Giai-Miniet: Obrazy, Praha
1993/09/24 - 1993/10/08   Art In: Dvojstup, Nitra (Nitra)
1993/09/24 - 1993/10/08   Art In: Dvojstup, Nitra (Nitra)
1993/09/24 - 1993/10/08   Art In: Dvojstup, Nitra (Nitra)
1993/10/16 - 1993/11/01   Olga a Petr Halákovi: Keramika, obrazy, Ostrov (Karlovy Vary)
1993/12/16 - 1994/03/06   Záznam nejrozmanitějších faktorů… České malířství 2. poloviny 20. století ze sbírek státních galerií, Praha
1994/01/20 - 1994/03/13   Chvála sběratelství. Holandské obrazy 17. a počátku 18. století v českých sbírkách, Liberec (Liberec)
1994/02/07 - 1994/03/02   Tvůrčí skupina Radar, Praha
1994/02/15 - 1994/03/13   Volné seskupení 12/15 Pozdě, ale přece: U zdymadla, Praha
1994/04/24 - 1994/06/12   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Pavla Šípová-Gregorová: Obrazy, Kamila Mizerová: Sochy, Jindřich Krátký: Obrazy, Strakonice (Strakonice)
1994/05/14 - 1994/06/26   Galerie MXM (Obrazy, kresby, objekty), Ostrov (Karlovy Vary)
1994/06/07 - 1994/07/10   Vyšehrad ´94, Praha
1994/06/24 - 1994/07/30   Symbol of three Generations. Malarstwo, grafika, performance, wideo, Katovice (Katowice)
1994/10/25 - 1994/11/20   Umělecká beseda 1994, Praha
1994/11/10 - 1994/12/04   Symbols of Three. Malba, grafika, performance, video, Třebíč (Třebíč)
1994/12/01 - 2000/09/10   Mistrovská díla starého umění: Expozice italského malířství 14. - 18. století z olomouckých sbírek, Olomouc (Olomouc)
1995   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Cordula Dobes: Sochy,
1995/01/04 - 1995/01/31   Novináři po uzávěrce, Praha
1995/04/06 - 2003/08/03   Sto let výtvarné kultury Olomoucka 1889 - 1989, Olomouc (Olomouc)
1995/05/10 - 1995/06/04   František Dvořák: Obrazy, Dalibor Chatrný: Zrcadlo - strom, Brno (Brno-město)
1995/06/24 -   Výstava výtvarníků z řad bývalých studentů broumovského gymnázia, Broumov (Náchod)
1995/06/29 - 1995/08/27   Nová citlivost, Olomouc (Olomouc)
1995/07/15 -   Přecitlivělí, Mikulov (Břeclav)
1995/07/15 - 1995/08/18   Dílna 1995, Mikulov (Břeclav)
1995/09/07 - 1995/10/01   Horní náměstí v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1995/09/07 - 1995/11/05   Nizozemské malířství 16.-18. století ze sbírek Oblastní galerie v LIberci, Liberec (Liberec)
1995/10/03 - 1995/11/05   Umělecká beseda 1995, Praha
1995/11/16 - 1995/12/05   2 x Fišer, Praha
1995/11/16 - 1996/01/14   Černá a bílá, Liberec (Liberec)
1995/11/26 - 1995/12/20   Karel Malich, Zdeněk Sýkora, Bad Münstereifel-Mahlberg
1995/12/01 - 2000/10/30   Obrazárna I. Italské malířství 14. - 18. století z olomouckých sbírek, Olomouc (Olomouc)
1996   Daisy Mrázková, Václav Fiala, Praha
1996   Karel Malich, Zdeněk Sýkora, Drážďany (Dresden)
1996/02/08 - 1996/04/08   Poezie a krása: Česká malba a kresba přelomu století ve sbírkách Západočeské galerie v Plzni, Liberec (Liberec)
1996/03/09 - 1996/04/28   Černá a bílá, Ostrov (Karlovy Vary)
1996/03/28 - 1996/05/05   Italské malířství 14. - 18. století v dobových kopiích, Olomouc (Olomouc)
1996/06/11 - 1996/06/30   Pavla Aubrechtová, Vladimír Gebauer: Obrazy, kresby, koláže, Praha
1996/06/16 - 1996/07/14   Souvislosti, Kroměříž (Kroměříž)
1996/06/16 - 1996/07/14   Souvislosti, Kroměříž (Kroměříž)
1996/07/03 -   Obrazy, kresby, koláže a malby na porcelán, Beroun (Beroun)
1996/07/23 - 1996/08/11   Černá a bílá, Praha
1996/08/12 -   Dílna 1996, Mikulov (Břeclav)
1996/09/03 - 1996/09/29   Malíři z Dietzenbachu, Rakovník (Rakovník)
1996/11/05 -   Rudolf Riedlbauch: Pictură, Milan Vácha: Sculptură, Bukurešť (Bucureşti)
1996/12/03 - 1997/01/05   Umělecká beseda 1996, Praha
1997/01/12 - 1997/02/05   Pět v muzeu, Boskovice (Blansko)
1997/02/06 - 1997/03/30   František Kupka a Otto Gutfreund ze sbírky Jana a Medy Mládkových, Olomouc (Olomouc)
1997/04/12 - 1994/05/04   Záznamy, dojmy, sny, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
1997/06/23 - 1997/08/29   Tschechische Künstler: Maler / Grafiker / Bildhauer, Ludwigshafen am Rhein
1997/09/11 - 1997/11/02   Klub konkrétistů, Olomouc (Olomouc)
1997/10/15 - 1997/10/23   Umělecká beseda, Praha
1997/11/11 - 1997/12/07   Umělecká beseda 1997, Praha
1997/12/16 - 1998/04/13   Německé a rakouské malířství 19. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Liberec (Liberec)
1998   Tolerance '95: Kořeny / Horizonty, Praha
1998/02/11 - 1998/10/31   Díla českých výtvarných umělců darovaná Univerzitě Karlově k 650. výročí jejího založení, Praha
1998/02/15 - 1998/03/07   Pět v muzeu II, Boskovice (Blansko)
1998/03/03 - 1998/04/13   Otec a syn, Písek (Písek)
1998/03/26 - 1998/05/24   Tělo jako důkaz, Olomouc (Olomouc)
1998/04/18 - 1998/05/03   Záznamy, dojmy, sny 2, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
1998/05/19 - 1998/12/31   Obrazy a móda v 19. století, Praha
1998/06/23 - 1998/09/13   Unie výtvarných umělců Teplice: Malba, grafika, plastika, užité umění, Rakovník (Rakovník)
1998/06/25 - 1998/12/31   Oznámení o Ikarově letu: Olomoucká šedesátá léta, Olomouc (Olomouc)
1998/08/22 -   Dílna 1998, Mikulov (Břeclav)
1998/08/22 - 1998/09/30   3x malba, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1998/08/23 - 1998/10/04   Petr Sís: Obrázky, ilustrace, Petr Kavan: Sochy, Jičín (Jičín)
1998/12/11 - 1998/04/21   Hochrenaissaqnce im Vatikan, Bonn
1998/12/18 - 1999/01/15   Umělecká beseda 1998, Praha
1999/03/31 - 1999/04/25   Tolerance '95: Téma: Krev a slza, Praha
1999/04/29 - 1999/06/13   Rakouské malířství 19. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Liberec (Liberec)
1999/05/20 - 1999/06/27   Tolerance '95: Téma: Krev a slza, Vodňany (Strakonice)
1999/06/03 - 1999/08/15   Přírůstky sbírek státních galerií z let 1990-1997, Praha
1999/06/11 - 1999/09/30   Mikuláš Medek: Obrazy, Jan Koblasa: Plastiky, Bítov (Znojmo)
1999/06/24 - 1999/09/26   Německé malířství 19. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Liberec (Liberec)
1999/07/01 - 1999/07/31   Tolerance '95: Téma: Krev a slza, Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec)
1999/09/17 - 1999/10/17   Jana Slámová, Jaroslav Alt: Z ptačí perspektivy, Česká Třebová (Ústí nad Orlicí)
1999/10/12 - 2000/02/27   Od gotiky k renesanci, Opava (Opava)
1999/10/14 - 2000/02/27   Od gotiky k renesanci, Brno (Brno-město)
1999/10/26 - 2000/02/27   Od gotiky k renesanci, Olomouc (Olomouc)
1999/11/15 - 1999/11/30   Josef Velčovský: Obrazy, Ladislav Janouch: Sochy, Litoměřice (Litoměřice)
2000/04/20 - 2000/05/13   Umělecká beseda 1999/2000, Praha
2000/07/16 - 2000/08/13   Die Landschaft der Seele / Il paesaggio dell''anima / Krajna duše, Turín (Torino)
2000/08/24 - 2000/11/05   Klasika 2000: Výběr ze současné malířské a sochařské tvorby nejmladší české generace, Olomouc (Olomouc)
2000/09/07 - 2000/09/29   František Doležal: Obrazy, kvaše, Alena L. Čechová: Tapiserie, objekty, Praha
2000/11/23 - 2001/01/07   Poslední květy středověku / Ultimi flori del Medioevo,
2000/12/07 - 2005   Olomoucká Obrazárna II: Nizozemské malířství 16.-18. století z olomouckých sbírek, Olomouc (Olomouc)
2001   In Case of Painting / Zeit der Bilder / Čas obrazu, Madrid
2001/03/08 - 2001/04/15   Josef Velčovský: Obrazy, Ladislav Janouch: Sochy, Rakovník (Rakovník)
2001/03/20 - 2001/03/16   Louny, Praha
2001/05/31 - 2001/10/31   Radana Hamsíková, Mojmír Hamsík: Restaurované barokní obrazy a polychromované sochy, Praha
2001/06/05 - 2001/06/29   Marc Giai-Miniet, Abraham Hadad: Obrazy, Praha
2001/06/21 - 2001/08/05   Werner Scholz: Dvacet šest obrazů z let 1931-1940 ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Liberec (Liberec)
2001/09/05 - 2001/10/31   Návraty k malbě, Ostrov (Karlovy Vary)
2001/09/14 - 2001/10/19   Aleksandr Čufar: Barvy Slovinska, Marie Michaela Šechtlová: Z jižních Čech, Tábor (Tábor)
2001/10/04 - 2001/11/25   Věčná malba? Obrazy na kameni a na mědi v 17. a 18. století, Liberec (Liberec)
2002   In Case of Painting / Zeit der Bilder / Čas obrazu, Kolín nad Rýnem (Köln)
2002/02/21 - 2002/04/09   Výtvarný spolek Nová věc, Ostrava (Ostrava-město)
2002/02/28 - 2002/03/31   Six from the sixties, Olomouc (Olomouc)
2002/02/28 - 2002/03/31   Six from the sixties, Praha
2002/05/01 - 2002/06/09   Moderní a současné české umění - obrazy, kresby a grafika ze soukromé sbírky, Rakovník (Rakovník)
2002/05/21 - 2002/06/07   Cesty inspirace: Ladislav Janouch: Sochy, Josef Velčovský: Obrazy a grafika, Opava (Opava)
2002/07   a13: Třináct let Volného sdružení krnovských výtvarníků, Brušperk (Frýdek-Místek)
2002/09/23 - 2002/09/28   Nevídáno, Praha 1
2002/09/26 - 2003/01/05   Florenťané: Umění z doby medicejských velkovévodů, Olomouc (Olomouc)
2002/10/02 - 2002/10/15   Nevídáno, Praha
2002/10/07 - 2002/11/07   Naše květiny, Praha
2002/11/28 - 2003/01/26   Ivan Bukovský, Petr Císařovský, Ellen Jilemnická, Lubomír Pešek, Rakovník (Rakovník)
2002/12/12 - 2003/04/06   Mezi zátišími. Flámské a holandské obrazy 17. století a jejich ohlas v kabinetní malbě střední Evropy, Liberec (Liberec)
2003   In Case of Painting / Zeit der Bilder / Čas obrazu, Friedberg
2003/02/27 - 2003/05/25   Umění je abstrakce. Česká vizuální kultura 60. let, Praha
2003/04/03 - 2003/06/01   In Case of Painting / Zeit der Bilder / Čas obrazu, Olomouc (Olomouc)
2003/05/17 - 2003/10/05   Umelci čistého srdca: Naivné a ľudové umenie, art brut: Sbierka Pavla Konečného, Pezinok (Pezinok)
2003/06/12 - 2003/09/14   Umění je abstrakce. Česká vizuální kultura 60. let, Brno (Brno-město)
2003/06/26 - 2003/09/14   Vzdálená blízkost, Olomouc (Olomouc)
2003/07/01 - 2003/08/27   Roman Brichcín, Dagmar Brichcínová, Eva Prokopcová: Možnosti obrazu, Plzeň (Plzeň-město)
2003/07/30 -   Trojí řeč, Třebíč (Třebíč)
2003/10/09 - 2004/02/01   Umění je abstrakce. Česká vizuální kultura 60. let, Olomouc (Olomouc)
2003/11/27 - 2004/01/25   Nizozemské obrazy ze sbírek Olomoucka, Olomouc (Olomouc)
2003/12/20 - 2003/12/21   Pavla Aubrechtová, Vladimír Gebauer: Obrazy, objekty, kresby a koláže, Nové Strašecí (Rakovník)
2004/01/31 - 2004/03/28   Malíři ´03 / Painters ´03, Klatovy (Klatovy)
2004/03/12 - 2004/04/26   Jiří a Zdenek Hůlovi: Obraz S, Kolín (Kolín)
2004/06/03 - 2004/09/26   Umění západní Afriky, Olomouc (Olomouc)
2004/06/10 - 2004/07/18   Et in Arcadia ego: Historické zahrady Kroměříže / Historical Gardens at Kroměříž, Kroměříž (Kroměříž)
2004/06/17 - 2004/07/11   Setkávání / Encounters. Rudolf Riedlbauch: Obrazy / Paintings, Milan Vácha: Sochy / Sculptures, Praha
2004/07/13 - 2004/08/15   Setkávání / Encounters. Rudolf Riedlbauch: Obrazy / Paintings, Milan Vácha: Sochy / Sculptures, Blatná
2004/07/22- -2004/08/29   Rakovničtí malíři - Malíři Rakovnicka (Z rakovnické soukromé sbírky umění), Rakovník (Rakovník)
2004/08/03 - 2004/08/31   Jenewein - Kutná Hora. 4. sympozium současného výtvarného umění, Kutná Hora (Kutná Hora)
2004/08/14 -   Dílna 2004, Mikulov (Břeclav)
2004/08/19 - 2004/09/12   Setkávání / Encounters. Rudolf Riedlbauch: Obrazy / Paintings, Milan Vácha: Sochy / Sculptures, Strakonice (Strakonice)
2004/11   Bořivoj Pejchal a Patrik Vlček: Obrazy a sochy, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2004/11/10 - 2004/12/05   Dalibor Blažek, Roman Ch. Sklenička: Konfrontace, Rakovník (Rakovník)
2004/11/13 - 2005/01/09   Blízká vzdálenost / Közeli távolság / Proximate Distance, Székesfehérvár
2004/11/18 - 2004/12/30   Od záchvěvu k erupci. Karel Frauknecht a dynamická malba v Plzni, Plzeň (Plzeň-město)
2004/12/09 - 2005/02/06   Et in Arcadia ego: Historické zahrady Kroměříže / Historical Gardens at Kroměříž, Olomouc (Olomouc)
2005/01/06 - 2005/02/20   Triáda, Plzeň (Plzeň-město)
2005/04/07 - 2005/06/12   Česká krajinomalba ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Liberec (Liberec)
2005/05/19 - 2005/09/18   Damoklův meč: České výtvarné umění 1956 - 1972 ze sbírek Muzea umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
2005/06/02 - 2005/09/25   Oltář Nejsvětější Trojice z kostela Nanebevzetí Panny Marie v Uničově: Restaurování 2003 - 2005, Olomouc (Olomouc)
2005/06/23 - 2005/07/31   Diplomanti AVU 2005, Praha
2005/06/29 - 2005/10/31   Noční hlídka srdce: Výstava k 100. výročí narození Vladimíra Holana, Praha
2005/07/16 - 2005/09/24   Dialog mit Prag, Karlsruhe
2005/08/13 -   Dílna 2005, Mikulov (Břeclav)
2005/11/13 - 2006/01/08   Umělecká beseda: Pocta Umělecké besedy Václavu Rabasovi, Rakovník (Rakovník)
2005/12/08 - 2006/03/05   Půst očí: Pravoslavné umění z českých a moravských sbírek, Olomouc (Olomouc)
2005/12/15 - 2006/02/05   Z brněnské malby šedesátých let, Liberec (Liberec)
2006/01/20- 2006/01/29   Другой берег (Druhý břeh), Perm (Пермь)
2006/03/09 - 2006/04/28   Igor Grimmich, Martin Krajc, Martin Salajka, Ostrava (Ostrava-město)
2006/04/19 - 2006/05/21   Ohlédnutí: 10 let činnosti výtvarné skupiny Tolerance ´95, Praha
2006/06/29 - 2006/09/17   Doteky země, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2006/09/29 -   Nenázorná konfese, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2006/12/14 - 2007/02/04   Česká krajinomalba ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2007/03/05 - 2007/03/30   Václav Zoubek: Obrazy, Ladislav Janouch: Sochy, Praha
2007/05/15 -   Zdena Höhmová: Obrazy, kresby, Monika Vosyková: Skleněné sochy, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2007/06/22 - 2007/07/27   Diplomanti AVU 2007, Praha
2007/06/24 - 2007/11/04   Vidět znamená vše. Mistrovská díla 19. století z Liberce, Augsburg
2007/06/26 - 2007/07/26   Coming in / Coming out of Life, Řím (Roma)
2007/09/12 - 2007/10/24   Across Art and Science / Mezi uměním a vědou, Příbram (Příbram)
2007/10/17 - 2007/11/10   Okem klokana. Václav Hynčík: Fotografie, Michael Rittstein: Obrazy, Plzeň (Plzeň-město)
2007/10/29 - 2007/11/27   Across Art and Science / Mezi uměním a vědou, Praha
2008/01/08 - 2008/02/08   Marie Šeborová: Sochy, Barbora Mališová: Obrazy, Praha
2008/04/01 - 2008/04/25   Lotus effect (výzva předmětné malbě), Šternberk (Olomouc)
2008/05/29 - 2008/07/11   Marie Blabolilová, Barbora Lungová: Exteriéry, exteriéry, Říčany (Praha-východ)
2008/06/14 - 2008/09/07   Šumava / Böhmerwald 2008, Janovice nad Úhlavou (Klatovy)
2008/07/24 - 2008/08/31   Fajné věci: Výstava studentů a absolventů Ateliéru veškerého sochařství Kurta Gebauera, Hradec nad Moravicí (Opava)
2008/08/08 - 2008/08/30   Prolomené limity, Osek (Teplice)
2008/09/04 - 2008/10/31   Spořilovský salon III., Praha
2008/09/11 - 2008/11/23   Lettrismus. Předchůdcí a následovníci, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2009/01/05 - 2009/01/31   Normální malba, Praha
2009/01/09 - 2009/02/21   Nechte mě vlánout, Praha
2009/01/15 - 2009/02/27   Tři tahy. Lucie Skřivánková, Iva Skřivánková, Linda Klimentová, Ostrava (Ostrava-město)
2009/04/26 - 2009/05/22   Strany dvou mincí, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2009/05/05 - 2009/05/29   Christine Hubel, Hans-Jürgen Kintrup, Herbert Schweda, Lenka Thomas, Olomouc (Olomouc)
2009/05/19 - 2009/06/27   Jan Kovářík, Patrik Hábl: Na zdi a na zemi, Praha
2009/05/24 - 2009/06/24   Hana Čápová: Grafka, malba, Jaromír Gargulák: Bronzová plastika, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2009/05/25 -   Milan Nestrojil, Zdeněk Štajnc: Obrazy, kresby, Dačice (Jindřichův Hradec)
2009/09/11 - 2009/10/08   Kamarádi vystavují k 65. narozeninám Ladislava Janoucha, Týn nad Vltavou (České Budějovice)
2010/01/14 - 2010/02/26   Marta Kolářová: Mezi domy, Vendula Šafářová: Kresby, Ostrava (Ostrava-město)
2010/02/20 - 2010/04/03   Rostislav Materka: Sklo, Lukáš Karbus: Obrazy, Domažlice (Domažlice)
2010/03/03 - 2010/03/12   Peintures. Roman Kames, Jaroslav Macek, Milos Sikora, Nantes
2010/05/04 - 2010/05/27   David Hanvald, Karel Štědrý: Řádná barva / Real Painting, Olomouc (Olomouc)
2010/05/11 - 2010/06/12   Club 60, Chomutov (Chomutov)
2010/06/13 - 2010/07/24   Liebeszeichen. Skulpturen von Jan Koblasa und Bildwerke von Sonia Jakuschewa, Kiel
2010/06/13 - 2010/07/24   Liebeszeichen. Skulpturen von Jan Koblasa und Bildwerke von Sonia Jakuschewa, Kiel
2010/06/30 - 2010/08/29   David, Diviš, Merta, Načeradský, Nikl, Střížek ve sbírce České pojišťovny, Praha
2010/06/30 - 2010/09/03   Letní koktejl 2010, Praha
2010/10/29 - 2011/03/20   1984-1995: Česká malba generace 80. let, Brno (Brno-město)
2011/01/11 - 2011/02/10   Martin Frind: Kresby a obrazy, David Janouch: Sochy (plastiky), Praha
2011/02/11 - 2011/03/27   Koupání - akt ve výtvarném umění 1. poloviny 20. století, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2011/03/23 - 2011/05/13   Duše krajiny, duch místa, Praha
2011/09/27 - 2011/10/15   Peintures. Roman Kames, Jaroslav Macek, Milos Sikora, Bures-sur-Yvette

2012/02/22 - 2012/03/23   Václav Křížek: Obrazy, Jarmila Křížková: Scénografie, Kolín (Kolín)
2012/05/30 - 2012/07/15   Václav Boštík, Josef Šíma: Obrazy mezi nebem a zemí, Praha
2012/09/04 - 2012/09/28   Zdena Höhmová: Nová chemie, Monika Vosyková: Vlnění, Brno (Brno-město)
2012/09/25 -   Kamila Ženatá, Zdeněk Sejček: Obrazy, Čáslav (Kutná Hora)
2013/02/02 - 2013/04/15   Václav Stratil a Martin Helán: Otevřený kruh, Česká Bříza (Plzeň-sever)
2013/09/14 -   Bořivoj Pejchal: Obrazy, Miroslav Štěpánek: Autorský šperk, objekty, Dačice (Jindřichův Hradec)
2013/11/04 - 2013/12/20   Filip Buryán, Ondřej Coufal: Hlubiny vnějšku, Praha
2014/04/01 - 2014/06/08   Václav Fiala a hosté, Průhonice (Praha-západ)
2015/01/06 -   Růžena a Rostislav Magni: Obrazy, sochy, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2015/03/29 - 2015/06/07   Miroslava Zychová, Bohumír Komínek: Jedno místo, dvě cesty, Janovice nad Úhlavou (Klatovy)
2015/04/30 - 2015/06/12   Esther Stocker & Pavel Hayek, Mikulov (Břeclav)
2015/05/21 - 2015/06/13   Petr Písařík, Vilém Kabzan: Geometrix, Praha
2016/07/22 - 2016/09/02   Freeze frame, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2016/08/18 - 2016/09/18   Proti času, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2016/11/08 - 2016/11/27   Česká malba 2016, Piešťany (Piešťany)
2017/06/19 - 2017/08/31   Pracovný názov: Bez názvu, Brezno (Brezno)
2017/11/04 - 2017/12/03   Anežka a Miroslav Kovalovi: Obrazy, kresby, průsvity, Rýmařov (Bruntál)
nedat   Španělští malíři pařížské školy, Brno (Brno-město)
neuveden   Josef Holler, Marie Hollerová: Obrazy, kresby, tapiserie, Rakovník (Rakovník)
Permanent Exhibition
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1975/01 -   České malířství a sochařství XX. století ze sbírek Galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1975/05/03 - 1975/09   České malířství a sochařství XX. století ze sbírek Galerie výtvarného umění v Olomouci, Hradec nad Moravicí (Opava)
1993/08/12 - 1993/10/03   České moderní umění, Olomouc (Olomouc)
2003/11/06 - 2012   Dům milovníka umění: Umění a řemeslo přelomu 19. a 20. století, Olomouc (Olomouc)
Symposium/Seminar
date of exhibition, exhibition title, place of exhibition
1994/07/25 - 1994/08/13   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 1994, Mikulov (Břeclav)
1995/07/15 - 1997/08/18   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 1995, Mikulov (Břeclav)
1996/07/12 - 1996/08/24   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 1996, Mikulov (Břeclav)
1997/07/18 - 1997/08/23   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 1997, Mikulov (Břeclav)
1998/07/18 - 1998/08/22   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 1998, Mikulov (Břeclav)
1999/07/17 - 1999/08/21   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 1999, Mikulov (Břeclav)
2001/07/21 - 2001/08/18   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 2001, Mikulov (Břeclav)
2002/07/20 - 2002/08/17   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 2002, Mikulov (Břeclav)
2003/07/19 - 2003/08/16   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 2003, Mikulov (Břeclav)
2004/07/01 - 2004/07/14   Jenewein - Kutná Hora. 4. sympozium současného výtvarného umění, workshop, Kutná Hora (Kutná Hora)
2004/07/17 - 2004/08/14   Mikulovské výtvarné sympozium Dílna 2004, Mikulov (Břeclav)
2004/08/09 - 2008/08/19   Malířské sympzioum I., Veverská Bítýška (Brno-venkov)